چهارشنبه ۰۶ اسفندساعت ۲۱:۰۹Feb 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای عالی استان ها»

پایگاه خبری انتهاج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
یزد – سیدمحمود میرابوالقاسمی رئیس شورای اسلامی استان یزد و نماینده مردم یزد در شورای عالی استان ها، در پیامی پنجم اسفند سالروز ولادت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس را تبریک گفت. ...
کاوش خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۴۱    
نماینده خوزستان در شورای عالی استان ها با اشاره به اینکه جمعیت 400 هزار نفری حاشیه شهر اهواز فاقد امکانات لازم و شرایط معمول زندگی شهری هستند، گفت: این مناطق که یک سوم جمعیت اهواز را دربرمی گیرند، از داشتن هرگونه امکانات عمرانی، بهداشتی، فرهنگی، آموزشی و ورزشی محروم اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
سی و ششمین جلسه هیات رئیسه شورای اسلامی استان تهران در خصوص مشکلاتی که تهران به ری تحمیل کرده و در رابطه با حقوق قانونی این شهرستان مبنی بر داشتن شورای شهر مستقل برگزار شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: پس از یک سال و در شرایطی که انتظار به حق کارکنان بهشت زهرا به ویژه بخش تطهیر از وزیر بهداشت اعلام خبر خوش در اولویت قراردادن شاغلین بخش تطهیر سازمان بهشت زهرا برای دریافت واکسن ضدکرونا بود ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
نماینده خوزستان در شورای عالی استان ها با اشاره به اینکه جمعیت 400 هزار نفری حاشیه شهر اهواز فاقد امکانات لازم و شرایط معمول زندگی شهری هستند، گفت: این مناطق که یک سوم جمعیت اهواز را دربرمی گیرند، از داشتن هرگونه امکانات عمرانی، بهداشتی، فرهنگی، آموزشی و ورزشی محروم اند.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۴    
هرمزگان-رئیس شورای عالی استان ها در نشست با اعضای شورای شهر و شهردار بندرعباس بر احیای طرح جامع مدیریت یکپارچه شهری و روستایی تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۶:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
رییس شورای عالی استان ها گفت: مصوبات شورای عالی استان ها همسان مصوبات هیات وزیران است و پس از بررسی توسط کمیته تطبیق قوانین مجلس، لازم الاجرا می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۳:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
بندرعباس - رییس شورای عالی استان ها از تدوین سند تحول شوراها و شورای عالی و سامانه جامع شوراهای اسلامی شهر و روستا خبر داد.
موج   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: بازداشت برخی اعضای شورای اسلامی شهرها و کارکنان شهرداری ها نتیجه ضعف در نظارت و آموزش از سوی شورای عالی استان ها است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی استان ها با بیان اینکه حضور نخبگان در جایگاه اجرایی ضروری است گفت: برای اینکه خیلی از دردهای جامعه دوا شود باید نخبگان وارد عرصه اجرا و سیاست گذاری شوند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی استان ها گفت: زمانی که هر یک اعضای شورا خواسته های شخصی از شهردار داشته باشند، در مقابل نیز مجبورند مطیع امر شهردار باشند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۰:۱۲    
علیرضا احمدی- رئیس شورای عالی استان ها شوراهای اسلامی شهر و روستا به عنوان مردمی ترین نهاد شناخته می شوند. شوراها به عنوان بازوهای نظارتی درکشور می توانند نقش بسزایی را در نظارت برحسن اجرای مصوبات در شهرها و روستاها توسط شهرداران ودهیاران برعهده دارند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده هرمزگان در شورای عالی استان ها گفت: علیرضا احمدی رئیس شورای عالی استان ها فردا و پس فردا میهمان هرمزگان خواهد بود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده استان هرمزگان در شورای عالی استان ها از سفر رئیس شورای عالی استان ها به بندرعباس خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
در ادامه معوقات مزدی 10 ماهه کارگران شهرداری سی سخت، نماینده کهگیلویه و بویراحمد در شورای عالی استان ها با تایید این معوقات گفت: مطالبات مزدی کارگران شهرداری سی سخت مربوط به مدیران قبلی است و شهردار جدید نمی تواند پاسخگوی عملکرد گذشته افراد باشد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۴:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
نماینده بوشهر در شورای عالی استان ها از بدعهدی دولت نسبت به پیمانکاران استان انتقاد کرد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۳:۴۵    
به گزارش مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون نجات غریق و غواصی، سید محسن موسوی زاده نماینده خوزستان در شورای عالی استان ها با اشاره به اهمیت ارتباط مستمر شهرداری ها با هیات نجات غریق گفت ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۵:۱۲    
نماینده کهگیلویه و بویر احمد در شورای عالی استان ها گفت: معوقات حقوقی کارگران شهرداری سی سخت به سال های گذشته باز می گردد و ربطی به امسال ندارد.
ریواس جنوب   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۲۰:۲۲    
گفتنی است سید عبدالرزاق موسوی، در سومین سال فعالیت شورای عالی استان ها در دوره پنجم، به عنوان نایب رییس این شورا انتخاب شده بود و در سال پایانی مسؤولیت کمیسیون مهم طرح ها و لوایح را بر عهده گرفت.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی تمرکزگرایی در حکمرانی را یکی از چالش های جدی کشور خواند و افزود: باید از ظرفیت های شوراها همانند آنچه که در قانون اساسی تعیین شده است بهره بگیریم. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۵:۴۲    
اقتصاد ایران: نماینده مردم نجفآباد در مجلس، گفت: تقویت شوراهای اسلامی شهر و روستا و شورای عالی استان ها بعنوان پارلمان محلی و تمرکز مجلس شورای اسلامی بر قانون گذاری ملی و نظارت باید محقق شود.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۲۲:۲۷    
سی ونهمین اجلاس عمومی شواری عالی استان ها با حضور محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شواری اسلامی در تهران برگزار شد.
تهران پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۲۲:۰۶    
سی ونهمین اجلاس عمومی شواری عالی استان ها با حضور محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شواری اسلامی در تهران برگزار شد.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۲۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مردم نیوز : محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در سی و نهمین جلسه شورای عالی استان ها که صبح امروز (پنجشنبه شانزدهم بهمن ماه) برگزار شد، ضمن عرض تبریک به مناسبت دهه مبارک فجر و میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) اظهار کرد ...
زاگرس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۷:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
اهواز- نماینده خوزستان در شورای عالی استان ها گفت: نظر به وجود رودخانه، تالاب، کانال آب و چند دریاچه مصنوعی، ارتباط شهرداری ها با هیئت نجات غریق برای نجات جان افراد در خوزستان لازم است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۶:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
علیرضا احمدی با اشاره به اهمیت طرح مدیریت یکپارچه شهری و روستایی گفت: ریاست محترم مجلس شورای اسلامی که مهمان سی و دوم اجلاس شورای عالی استان ها بودند امروز این قول مساعد را دادند که این طرح در مجلس شورای اسلامی به ثمر برسد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۵:۰۵   + ۲۷ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف صبح امروز (پنجشنبه 16 بهمن) در دومین روز از سی و نهمین اجلاس شورای عالی استان ها حضور یافت.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۴:۳۰    
رئیس شورای عالی استان ها با اشاره به اهمیت طرح مدیریت یکپارچه شهری و روستایی گفت: رئیس مجلس قول مساعد داد تا این طرح در مجلس به تصویب برسد.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۳:۳۳    
اجتماعی رکنا: محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در سی و نهمین جلسه شورای عالی استان ها حاضر شد. رئیس این شورا مشکلات قانونی شوراهای شهر و روستا را با او در میان گذاشت
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۲:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی استانها با اشاره به اینکه در قانون اساسی کشور شورای عالی استان ها جایگاه رفیعی دارد، گفت: شورای عالی استان ها اکنون در مناسبات کشور تاثیر گذار است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۲:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
ایرنا - تهران - سی و نهمین اجلاس شورای عالی استان ها در دوره پنجم روز پنج شنبه با حضور محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۱:۵۲   + ۲۴ سایت دیگر  
شفقنا- رییس مجلس شورای اسلامی تمرکزگرایی در حکمرانی را یکی از چالش های جدی کشور خواند و افزود: باید از ظرفیت های شوراها همانند آنچه که در قانون اساسی تعیین شده است بهره بگیریم. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی استان ها پیشنهاد تشکیل کمیته مشترک میان شورای عالی استان ها و مجلس شورای اسلامی را مطرح کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی استان ها در مورد چالش مالیات بر ارزش افزوده گفت: این موضوع تقریبا حل شده است؛ ماده 53 مالیات بر ارزش افزوده مربوط عوارض در وظایف شوراهاست که اگر این ماده قطعی می شد عملاً دست شوراها در این ماده بسته می شد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۱:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: امروز کشور دو قطبی کارآمدی و عدم باور به ارزش های انقلاب و دلبسته به ارزش های غرب داریم که اینها ریشه مشکلات ماست.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۰:۵۲    
رئیس شورای عالی استان ها گفت: با توجه به اینکه زمان وقوع حادثه در شهرها کسی پاسخگو نیست لازم است طرح جامع مدیریت شهری که به مجلس ارائه شده هر چه زودتر مورد بررسی قرار گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۹:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
سی و نهمین اجلاس شورای عالی استان ها در دوره پنجم دقایقی پیش با حضور آقای قالیباف رییس مجلس آغاز شد.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۲۱:۰۹    
رئیس شورای عالی استان ها با اشاره به بازداشت 75 نفر از اعضای شورای شهر و روستا در کشور خواستار تغییر در قانون انتخابات شوراها شد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
به گفته رئیس شورای عالی استان ها تاکنون حدود 75 نفر از اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا به دلیل فساد مالی یا اخلاقی از سوی مقامات امنیتی و قضایی دستگیر شده اند! حال اینکه برخی از این شوراها هم به دلیل دستگیری همه اعضای یا بیش از نیمی به تعطیلی کشیده شدند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۴:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
شورای عالی استان ها می تواند یک سامانه ای ایجاد کند تا تمام مصوبات درون آن قرار گرفته و به صورت هوشمند رصد شود.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۵:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
رییس شورای عالی استان ها گفت: در کل کشور حدود 126هزار نفر عضو جامعه شورایی داریم که حدود 75 نفر از آنها دستگیر شده اند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۳:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، مهدی امیری اصفهانی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه شورای عالی استان ها در جمع خبرنگاران افزود: در ارتباط با فضای مجازی سخنگوی قوه قضائیه صحبت کرد، اما هرچه که مردم بتوانند خود را مدیریت کنند، پذیرفته شود و نه فقط در استفاده از فضای مجازی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس شورای عالی استان ها گفت: حدود 70 نفر از 126 هزار اعضای شوراها دستگیر شده اند و نباید این تعداد اندک به همه شوراها تسری یابد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، مهدی امیری اصفهانی روز چهارشنبه در سی و نهمین اجلاس عمومی شورای عالی استان ها افزود: درست است که گاهی محدویت هایی به دلیل تحریم و یا بی توجهی برخی مسوولان داشتیم، اما باید برای تعالی نظام و کشور تلاش کنیم. وی ادامه داد: اگر شوراها را یک نهاد و پارلمان [...]
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۹:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی استان ها با اشاره به بازداشت 75 عضو شوراهای شهر و روستا در کشور،درباره تغییر در قانون انتخابات شوراها اعلام نظر کرد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
یزد- نماینده مردم یزد در شورای عالی استان ها و رئیس شورای اسلامی استان در پیامی ایام الله دهه فجر و سالگرد چهل و دومین بهار پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۰:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی استان ها در خصوص اخرین وضعیت شورایاری ها، دستگیرشدگان شوراهای شهر و روستا و تغییر در قانون انتخابات شوراها توضیحاتی ارائه کرد.
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۹:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی استان ها در مراسم تجدید میثاق با آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب گفت: جوانان کشور ادامه دهنده راه امام خمینی هستند. به گزارش شوراآنلاین، علیرضا احمدی پیش از ظهر امروز و در حاشیه تجدید میثاق رئیس، اعضا ...