دوشنبه ۲۹ شهریورساعت ۰۶:۲۶Sep 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آبرسانی سیار»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ارتقای سامانه آبرسانی سیار را از اولویت های بخش آب و فاضلاب گلستان دانست و اظهار امیدواری کرد که تا قبل از فرارسیدن تابستان آینده تانکر اجاره ای یا تملیکی مورد نیاز آبرسانی روستاهای این استان تامین شود.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۵۰    
بحران آب در روستاهای استان مرکزی، آبرسانی سیار را برای مردم و خسارت 40 میلیارد ریالی را برای کشاورزی و دامداری منطقه رقم زده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: آبرسانی مستمر به شهرستان های استان توسط نهشت آبرسانی سپاه در دستور کار قرار گرفته که در برخی موارد نیز به صورت موردی است.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، سردار غلامحسین محمدی اصل صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای عمل به منویات حکیمانه فرمانده معظم کل قوا و پیرو دستور فرمانده کل سپاه و دستورات و تاکیدات ویژه به فرماندهان و مسئولین اقشار و رده های ذیربط سپاه استان اردبیل ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۷:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه وبویراحمد گفت: 200 روستای استان با جمعیت بالای 8 هزار تن با تنش آبی مواجه است که با تانکر سیار آبرسانی می شوند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تصور کم یا بی آبی در یزد کار دشواری نیست؛ استانی در کویر مرکزی ایران که با وجود دسترسی به منابع آبی اندک، سرشار از دانش مدیریت آب بود و حالا با گم شدن این روش در میان روش های معاصر برای آبرسانی، بر بحران و تنش های آبی اش افزوده شده است.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
با اجرای 600 متر خط انتقال، آب آشامیدنی پایدار روستای آقاگل در بویین و میاندشت تامین شد .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- آلودگی آب روستای "دشه" شهرستان پاوه رفع شده اما هنوز برای شرب از آبرسانی سیار استفاده می شود.
اقتصاد آنلاین / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۳۰   + ۴۵ سایت دیگر  
معاون راهبری و نظارت بهره برداری شرکت مهندسی آب وفاضلاب کشور با بیان اینکه "پاییزی خشک تر از تابستان در راه است"، گفت: برنامه ریزی های ما برای شهرهای بزرگ، بر مبنای حالت های بدبینانه در حال انجام است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۲:۲۵    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی از آبرسانی سیار به 48 روستا در این استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: تاکنون بیش از 57 شهر و 360 روستای استان اصفهان در معرض کمبود آب شرب قرار دارند و در حال حاضر 320روستا آبرسانی سیار می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی گفت: خشکسالی و کم آبی تابستان امسال شمار روستاهای این استان را که با تانکر سیار آب رسانی می شوند، به 350 روستا افزایش داد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۲:۰۷    
مدیر امور بخش های شرکت آب و فاضلاب استان قم گفت: در تابستان امسال به حدود 25 روستا در این استان آبرسانی سیار انجام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۷:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: از ابتدای تنش آبی در خرداد ماه سال جاری تاکنون با استفاده از 5 هزار و 740 دستگاه تانکر سیار نزدیک به 61 میلیون و 600 هزار لیتر آب بین شهروندان و روستاییان تحت پوشش، توزیع شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا- مدیرکل امور عشایر چهارمحال و بختیاری با اشاره به تداوم خشکسالی در استان گفت: امسال به دلیل خشکسالی و گرمای هوا، بیش از 45 میلیون لیتر آبرسانی سیار به مناطق عشایرنشین استان انجام شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
قصرشیرین - ایرنا- رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان سرپل ذهاب گفت: 15 روستای این شهرستان با توجه به مشکلات خشکسالی و کمبود آب با استفاده از تانکر آبرسانی سیار می شود.
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۴:۲۶    
آبرسانی سیار مشکلی از محرومیت روستا های خشکیده خروسلو حل نکرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور روستایی استانداری کردستان گفت: اهالی 114 روستا در سطح استان با مشکل کم آبی مواجه هستند و از طریق آبرسانی سیار (تانکر) آب شرب مورد نیاز آنان تامین می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۰۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
آبرسانی با تانکر حکایتی است که سالیان سال است برخی روستاهای همدان با آن درگیرند، البته با کاهش بارندگی ها و خشکسالی وضعیت این روستاها نیز نامتعادل شده و وضعیت آنها بغرنج تر ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۰۸:۴۲    
در حال حاضر 105 روستای استان کردستان با مشکل بی آبی مواجه هستند و از طریق آبرسانی سیار آب شرب مورد نیاز آنها تامین می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۸:۵۳    
بیرجند - ایرنا - مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان قاینات گفت: با توجه به تداوم خشکسالی شدید در سال جاری ظرفیت ناوگان آبرسانی سیار در این شهرستان 70 درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۲:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها - مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: نهضت آبرسانی سیار در راستای عمل به مأموریت مردم یاری و مردم داری با مشارکت گروه های جهادی بسیج در روستا ها و مناطق درگیر کم آبی استان اردبیل در حال اجراست.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۲۱:۰۵    
گروه های جهادی آماده خدمت رسانی به شهروندان نیازمند هستند و برایشان فرقی نمی کند این جهاد در چه عرصه و زمینه ای باشد. درست مثل گروه های جهادی حاضر در اردبیل که در راستای نهضت آبرسانی سیار به سراغ روستا ها و مناطق درگیر کم آبی استان رفته اند و در فیروزآباد نیز خواهران بسیجی پایگاه فدک ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۹:۱۰    
کاج(پانا) - مردم شهرکاج به طور روزانه در فصل تابستان با مشکل قطعی آب لوله کشی مواجه اند. قطعی آب لوله کشی از یک طرف و کمبود آبرسانی سیار از طرفی دیگر مردم شهر را نا راضی کرده است. ...
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۵:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرسامانه 122 آبفای استان اصفهان خبر داد؛ از ابتدای تنش آبی تاکنون نزدیک به 61 میلیون لیتر آب به صورت سیار بین مشترکین آبفای استان اصفهان توزیع شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۳:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیر دفتر مدیریت بحران شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی از آبرسانی سیار به 68 روستا در استان مرکزی خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۲:۱۴    
میامی_ مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه میامی در بازدید از مشکلات آب روستای طلوبین گفت: عملیات آبرسانی سیار در روستای طلوبین صورت گرفت.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مجید بیکی فرماندار شهرستان نهبندان در گفت وگو با خبرنگار خاورستان، در خصوص آخرین وضعیت مجتمع های آبرسانی و آبرسانی سیار در این شهرستان، اظهار کرد: مجتمع آبرسانی شاه کوه 2 که آبرسانی آن مشتمل بر 5 روستا است در آستانه به مناقصه گذاشتن است. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۰۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آبفا کردستان گفت: در حال حاضر آبرسانی بە 100 روستای استان کردستان بە شکل سیار انجام می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۰۶:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - سخنگوی شرکت آب و فاضلاب اصفهان گفت: از 10 خرداد تا ابتدای شهریور امسال 60 میلیون و 852 هزار لیتر آبرسانی سیار بوسیله تانکر در این استان انجام شد که در طول 55 سال اخیر بی سابقه بوده است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۶:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
بیرنوندی گفت: 144 روستای استان قزوین با تنش آبی مواجه هستند و به 82 روستا با تانکر آبرسانی سیار می شود.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۰:۲۰    
مرصاد نیوز: فرماندار شهرستان صحنه گفت: آبرسانی سیار از 16 مرداد با استفاده از 7 تانکر در سطح دهستانهای حر، کندوله و خدابنده لو انجام شده و تاکنون 340 تانکر به باغات در سطحی معادل 200 هکتار آبرسانی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان یزد از آب رسانی سیار به 330 روستای استان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۳:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
شهروندان اصفهانی در روزهای پایانی هفته گذشته شاهد افزایش تردد تانکرهای آبرسانی سیار در سطح این کلان شهر بودند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۰۹:۵۶    
مدیرکل امور عشایری خراسان شمالی گفت: این اداره کل برای آبرسانی سیار به مناطق عشایری با کمبود تانکر مواجه است و در این زمینه تامین چهار دستگاه تانکر تقاضا شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۲۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- فرماندار سنقر و کلیایی بر لزوم همراهی و توجه جدی مردم به صرفه جویی در مصرف آب تاکید کرد و گفت: هم اکنون تامین آب شرب 30 روستای این شهرستان به صورت سیار انجام می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و توسعه آب و فاضلاب شهرستان خوی، از توزیع 360 هزار لیتر آب شرب از طریق آبرسانی سیار در 4 روستا خبر داد.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اسمعیلی گفت: به منظور استمرار در تامین مناسب آب شرب مشترکین تحت پوشش این سه روستا، یک دستگاه پمپ تعویض و یک دستگاه الکتروموتور شناور تعمیر و راه اندازی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۸:۳۱    
ایسنا/خراسان شمالی مدیر کل امور عشایری خراسان شمالی گفت: از زمان ورود عشایر خراسان شمالی به مناطق ییلاقی بیش از دو هزار و 740 سرویس آبرسانی سیار برای این افراد انجام شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۵:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست آب امور آب و فاضلاب گناباد از توزیع 4 میلیون و 641 هزار لیتر آب شرب از طریق آبرسانی سیار در چهار ماهه نخست سال جاری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۲۰:۲۵    
محیط بانان در روز های گرم تابستان با آبرسانی سیار وتوزیع علوفه ناجی حیات وحش می شوند.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۱:۲۶    
مرصاد نیوز: سرپرست جهاد کشاورزی شهرستان صحنه گفت: آبرسانی سیار به باغات سطح شهرستان با همکاری ارتش و اداره راه تعداد 3 دستگاه تانکر به صورت رایگان آبرسانی به باغات صورت خواهد گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۲۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره ترویج و کشاورزی جهاد کشاورزی شهرستان چادگان گفت: در راستای مقابله با خشکسالی باغات شهرستان چادگان مبلغ یک میلیارد و 500 میلیون ریال به این شهرستان اختصاص یافت.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۶:۳۵    
نصف جهان: در پی افزایش دما و ادامه خشکسالی، توسط23 تانکر در روستاهای بویین و میاندشت آبرسانی سیار انجام شد. به گزارش روابط عمومی آبفا بویین و میاندشت، این اقدام موجب بر طرف شدن مشکل آب تعدادی از روستا های قلعه اخلاص، ماربر، قائم آباد وتیرکرت شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۷:۵۲    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری چهارمحال و بختیاری سرچشمه سه رود خروشان زاینده رود، کارون و دز در کشور است، اما به علت خشکسالی های پی در پی و عدم مدیریت صحیح در حوزه آب در این استان در حال حاضر روستاهای زیادی با تانکر آبرسانی می شوند، نیمی از جمعیت این استان از دسترسی به آب شرب سالم محروم هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
روزانه 312 هزار لیتر آب به 15 هزار نفر از جمعیت روستا هایی در شهرستان لردگان اختصاص پیدا می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیر امور آب و فاضلاب قاینات گفت: در چهار ماه ابتدای امسال به دلیل گرمی هوا و حل مشکل کم آبی روستاییان، حجم آبرسانی سیار به روستاهای این شهرستان 70 درصد نسبت مدت مشابه سال قبل افزایش یافته است.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۱:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
از نیمه خرداد ماه تا 8 مردادماه سال جاری، 59 میلیون 454 هزار لیتر آب شرب از طریق تانکر های آبرسانی سیار درمیان مردم اصفهان توزیع شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۹:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی گفت: در حال حاضر روستاهای حیدرآباد و عسگرآباد خوی با مشکل کم آبی مواجه هستند و از طریق آبرسانی سیار آب شرب مورد نیاز آنها تامین می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۹:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: با وجود تخصیص 50 درصدی اعتبارات بخش روستایی سیستان وبلوچستان در سال گذشته علاوه بر حذف 333 روستا از آبرسانی سیار 430 روستا نیز از تنش آبی خارج شده اند.