پنجشنبه ۰۷ مهرساعت ۱۴:۴۱Sep 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آبرسانی سیار»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
ایلام-فرماندار شهرستان چوار از آبرسانی سیار به 24 روستای شهرستان خبر داد.
سلام نو / وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۵:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
بنابر گفته حسین اکبریان، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان، آبرسانی سیار از ابتدای سال جاری تاکنون نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از 92 درصد کاهش یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر یکی دیگر از دغدغه های عشایر را بحث آب و آبرسانی در مناطق قشلاقی و ییلاقی عنوان کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۱۰:۰۵    
آبرسانی سیار به بیش از 100 روستا در چهارمحال و بختیاری همچنان تداوم دارد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۳:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
آبفای سیستان وبلوچستان به منظور رفاه حال زائران اربعین حسینی، از آبرسانی سیار از مرز میرجاوه تا مواکب زاهدان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۰۸:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
آبفای البرز به منظور آبرسانی به زائران اربعین حسینی، سه دستگاه تانکر آبرسانی سیار به منطقه مرزی مهران و شهرنجف اعزام کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، محمدعلی محمدی سه شنبه شب در هجدهمین نشست اعضای شورای آب استان همدان افزود: هدایت آب از رودخانه سیمین به عنوان یکی از سرشاخه های رودخانه آبشینه در بالا دست سد اکباتان عملیاتی شده است. وی اظهار داشت: با استفاده از تانکر، امروز 130 سرویس آبرسانی سیار با حجم یک هزار و 573 [...]
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۷:۰۴    
مرصاد نیوز: رئیس شورای شهرستان در جلسه این شورا از پیگیری مشکلات بیمارستان اسلام آبادغرب تا آبرسانی سیار به روستاهای شهرستان تأکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۰۹:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: وضعیت سلامت شبکه آب شهری و تانکرهای آبرسانی سیار در همدان با نمونه برداری میکروبی، املاح سنجی، کدورت سنجی و کلرسنجی به صورت مستمر بررسی و کنترل می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۵:۳۵    
با مشارکت شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان زنجان آب به شهرکرد و همدان ارسال شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۱۳:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/همدان استاندار همدان گفت: روستاهای کم آب اطراف شهر همدان از طریق تانکر تامین آب می شوند که 37 تانکر آبرسانی به روستاهای شهرستان همدان در نظر گرفته شده است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۶:۳۲    
عملیات اجرایی خط انتقال آب شرب روستای موغان فریدن به طول 1200 متر آغاز شد. به گزارش روابط عمومی آبفای منطقه، با اجرای این عملیات واتصال شبکه توزیع آب شرب روستا به چاه جدید الاحداث، مشکل آب شرب این روستا برطرف شده و آبرسانی سیار حذف می گردد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۰۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان رئیس شورای سازگاری با کم آبی و عالی ترین مقام اجرایی دولت در استان سمنان با اشاره به کمبود منابع آبی در این استان از کاهش روستاهای فاقد آب شرب سالم خبر داد و گفت: تعداد روستاهایی که از طریق تانکر آبرسانی می شدند از 52 روستا در سال گذشته به 40 روستا تقلیل پیدا کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۱۲:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: با توجه به مشکل آب در شهرهای همدان، شهرکرد و اصفهان همچنین ضرورت آبرسانی سیار به این شهرها، اعزام تانکر آبرسانی به این مناطق از سوی شرکت در دستور کار قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۰۸:۰۵    
31 روستای شهرستان کامیاران با کمبود آب مواجه هستند و آب آشامیدنی 12 روستا از این تعداد به صورت سیار تأمین می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - ۱۵:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان فرماندار اسدآباد از آبرسانی سیار به 14 روستای این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۱۰:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- مدیر دفتر پدافند غیرعامل و مدیریت بحران آب و فاضلاب استان همدان از فعالیت 24 ساعته قرارگاه آبرسانی سیار تانکری آب شرب شهر همدان و بکارگیری 61 تانکر سیار برای آبرسانی به نقاط مختلف شهر به خصوص مناطق حاشیه ای خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۰۹:۴۰    
از شهریور پارسال تاکنون به هفت هزار و 600 خانوار عشایری در خراسان جنوبی آبرسانی سیار شده است.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۴:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
با وجود بارش باران و سیل های اخیر تنش آبی در شهرها و روستاهای کشورمان بیشتر شده و بحران بی آبی در شهرکرد و همدان موجب مشکلات زیادی برای مردم شده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایری خراسان جنوبی گفت: متأسفانه با توجه به گذشت 20 سال خشکسالی و کم بارانی در خراسان جنوبی، طی یک سال اخیر 198 میلیون و 720 متر مکعب آب برای هفت هزار و 600 خانوار عشایری استان حمل شده است.
عصر همدان   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۲۱:۲۹    
به گزارش عصرهمدان؛ همزمان با خشکسالی بی سابقه و مشکل چندروزه ی تامین آب شرب مردم در سطح شهر همدان، گروه های جهادی و شهرداری همدان با کمک اداره آبفا در ساعات مختلف روز، اقدام به توزیع آب شرب در مناطق مختلف شهر می کنند. عکس: زینب سعیدی انتهای پیام/
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۴:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
27 تانکر آبرسانی سیار در خراسان جنوبی برای آبرسانی به 401 روستا فعال هستند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۲:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
به منظور رفع بخشی از مشکلات مردم همدان در روزهای قطعی آب، برای مناطقی که مردم با قطعی آب مواجه هستند، آبرسانی سیار با 15 تانکر انجام می شود. مردم همدان این روزها همزمان با گرمای هوا در چله تابستان شاهد افت فشار در مخازن و قطعی آب هستند ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۱:۴۱    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از اعزام دهمین اکیپ فنی و مهندسی از استان به چهارمحال و بختیاری برای کمک به تعمیرات شبکه های آبرسانی خبرداد. منصور شیشه فروش اظهار داشت: از زمان گل آلود شدن چشمه کوهرنگ تاکنون 14 تانکر آبرسانی سیار از استان اصفهان به استان چهارمحال و بختیاری اعزام شده است ...
نبأپرس   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش نبأپرس ، نبضش ضعیف می زند، پاهایش توان ایستادن ندارد و صافی و جلا از سیمایش رخت بسته؛ آری این ناخوش احوالی حکایت این روزهای آب همدان است. این روزها که ذخیره سد اکباتان به عنوان منبع اصلی تامین کننده آب آشامیدنی مردم شهر همدان به انتها رسیده است و مسئولان چاره ای جز جیره بندی آب در مناطق ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۰:۲۵    
نماینده ولی فقیه در استان با حضور در محل استقرار تانکر های آبرسانی سیار بر افزایش این تانکر ها در شهر همدان تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۰۹:۲۵    
فرماندار همدان با اشاره به شرایط خشکسالی و اعمال برنامه مدیریت مصرف و قطعی آب از عملیات آبرسانی به 70 نقطه شهرستان همدان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۸ - ۱۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان فامنین از آبرسانی سیار 22 روستای این شهرستان استان همدان خبر داد و گفت:از تعداد 62 روستای فامنین تعداد 42 روستا تحت پوشش امور آب و فاضلاب شهرستان هستند.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۱۴:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
قطعی ده روزه آب در شهرکرد معضلات جدی ایجاد کرده است، مردم آب شرب مورد نیاز خود را از خانه های فامیل خود که آب خانه شان وصل است یا تانکرهای آبرسانی سیار تهیه می کنند.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز :فرماندار پاوه در نشست پیگیری حل مشکلات مناطق الحاقی به شهر پاوه گفت:آبرسانی سیار به محلات و روستاهای الحاقی پاوه به فوریت انجام می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۰۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان از آبرسانی با تانکر به برخی از روستاهای بخش گمبوعه شهرستان حمیدیه خبر داده است. او می گوید 17 روستا در این منطقه مشکل آبرسانی دارند که بخشی از آن به دلیل افت فشار شبکه آبرسانی است. این مقام مسئول وعده داده که مشکل این روستاها طی روزهای آینده حل خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۲۱:۴۷    
مشکل قطعی آب در شهرکرد و مناطق اطراف به دلیل گل آلودی چشمه کوهرنگ به عنوان منبع اصلی تامین آب شهرکرد همچنان ادامه دارد.
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۸:۵۷   + ۲۶ سایت دیگر  
بارندگی شدید و وقوع سیلاب در شهرستان کوهرنگ موجب قطع یک هفته ای آب شرب شهرکرد و شهرهای اطراف شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل آبفا چهارمحال و بختیاری گفت: 2 پکیج رفع کدورت که به تصفیه خانه های تند معروف هستند از استان های دیگر به استان آمده و در حال نصب هستند تا در اسرع وقت کمبود آب جبران شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
در پی بارش های سیل آسا، چشمه کوهرنگ به عنوان تامین کننده اصلی آب شرب شهرکرد و مناطق اطراف، گل آلود شده و به بحرانی جدی تبدیل شده است. پس از گذشت یک هفته از بارش ها، مرکز استان چهارمحال و بختیاری همچنان شاهد قطعی و کدر بودن و کاهش فشار آب است ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۳:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
در پی بارش های سیل آسا، آب چشمه کوهرنگ به عنوان تأمین کننده 50 درصد آب شرب شهرکرد و تعدادی از شهرها و روستاهای واقع در مسیر گل آلود شده و به بحران جدی تبدیل شده است، به گونه ای که پس از گذشت 6 روز همچنان برخی محلات شهرکرد دچار قطعی، کدورت آب و کاهش فشار آب است ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۱:۳۴    
در گفت وگو با ایسنا بیان شد خبر خوش نماینده مجلس برای حل مشکل بحران آب شهرکرد
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- فرماندار دشتیاری در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: 70 هزار نفر در 127 روستای این شهرستان با 10 تانکر 12 هزار لیتری آبرسانی سیار می شوند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۰۷:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
با وقوع بارش های سیل آسا در چهارمحال وبختیاری، آب چشمه کوهرنگ که از چشمه های مهم این استان است گل آلود و از مدار آبرسانی خارج شد و همین موضوع سبب ایجاد تنش آبی در هفت شهر و 34 روستای این استان شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۰۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد 6 روز است که آب ندارد/ تانکرهای آبرسانی سیار در شهرکرد به 100 دستگاه افزایش یافت/ وزیر نیرو پیگیر رفع مشکل تامین آب شرب شهرکرد شد، عناوین مهم روزنامه های امروز 24 مرداد در چهارمحال و بختیاری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۷:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی از آبرسانی سیار به 401 روستای استان خبر داد.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
با گذشت پنج روز از زمان گل آلود شدن سرچشمه کوهرنگ (تأمین کننده 60 درصد منبع اصلی آب شهرکرد و شهر های اطراف) تلاش برای حل این مشکل ادامه دارد. در این مدت برای تأمین آب شرب مردم آبرسانی سیار با حدود 50 تانکر در شهرکرد انجام می شود.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
عرفانی نسب گفت: در استان مرکزی حال حاضر در 90 روستا با مشکل تأمین آب روبرو هستیم به طوری که 30 روستای این استان به صورت دائمی آبرسانی سیار می شود و باقی روستاها مشکلات مقطعی دارند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- با گذشت پنج روز از زمان گل آلود شدن سرچشمه کوهرنگ (تأمین کننده 60 درصد منبع اصلی آب شهرکرد و شهرهای اطراف) تلاش برای حل این مشکل ادامه دارد. در این مدت برای تأمین آب شرب مردم آبرسانی سیار با حدود 50 تانکر در شهرکرد انجام می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۰۷:۲۷    
حسین میرزایی با بیان اینکه با وجود تلاش بسیار برای رفع کدورت چشمه کوهرنگ هنوز این منبع وارد مدار نشده است، گفت: برای تامین نیاز مردم مناطق پرتنش با 70 تانکر آبرسانی می شود.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۶:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
قطعی آب شرب در مرکز استان چهارمحال و بختیاری همچنان ادامه دارد؛ قطعی های مکرری که قرار بود تا چند شب گذشته رفع شود، همچنان وجود دارد و تانکر های آبرسانی سیار در سطح شهر فعال هستند .
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیر روابط عمومی شرکت آبفای چهارمحال و بختیاری گفت: امروز قرار است تانکرهای دیگری برای آبرسانی سیار وارد و تعدادی چاه کشاورزی دیگر به مخازن آب شهرکرد اضافه شود تا اندکی کمبود آب کاهش یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۶:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
در حال حاضر، آبرسانی سیار به مناطق مختلف شهرکرد از سوی 70 تانکر صورت می گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۲۰:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل آبفا چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه 11 چاه به مدار آب شرب شهرکرد وارد شده و شرایط رو به پایداری است، گفت: اکنون 52 تانکر آبرسانی در سطح شهر در حال آبرسانی سیار هستند.