جمعه ۲۸ خردادساعت ۱۳:۱۸Jun 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آبرسانی سیار»

نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
شاهپور علایی مقدم روز چهارشنبه در مراسم آغاز عملیات آبرسانی به پنج روستای عشایرنشین شهرستان میانه اعلام کرد: با امضای وزیر کشور هشت هزار میلیارد ریال از محل مدیریت بحران برای جبران این خسارت در نظر گرفته شده است که شامل چهار هزار میلیارد ریال تسهیلات کم بهره ...
گفتارنو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کرمان گفت : با جدیت پیگیر مشکل آبی کرمان هستیم، و در این راستا و بررسی های انتقال آب از خلیج فارس به کرمان در حال انجام است و تاکنون 270 میلیارد تومان برای پروژه اخذ کرده ایم . ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کرمان گفت: استان کرمان در ساعت پیک یک هزار لیتر در ثانیه کمبود آب دارد که با حفر هفت حلقه چاه تا تیرماه 200 لیتر آن جبران می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۰۵    
زنجان- جزءقاسمی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب زنجان گفت: طی سال گذشته آبرسانی سیار به روستاهای استان نداشتیم ولی امسال به دلیل خشکسالی به 36 روستا آبرسانی سیار در دستور کار است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۰:۰۹    
گروه استان ها- بحران آب در کرمان بیداد می کند و در شرایطی سپاه، ارتش، نیروی انتظامی و دیگر دستگاه ها برای آبرسانی سیار پای کار آمدند، مردم حدود 80 نقطه شهر کرمان باید ساعت ها در انتظار تانکر سیار آبرسانی بنشینند.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
طی روزهای گذشته عملیات اصلاح خط انتقال و تغییر مسیر آن بصورت شبانه روزی در دستور کار آبفای هرمزگان قرارگرفته و روز گذشته مدیر آبفای هرمزگان ضمن بازدید از پروژه با رفتن در میان مردم بندر خمیر از آنها عذرخواهی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان از آبرسانی سیار به 36 روستای استان خبر داد و گفت: با توجه به کاهش بارندگی و اُفت آب های زیرزمینی در روستاهای استان شاید به 161 روستا هم برسد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان طی چند روز گذشته به دلیل افزایش دما و مصرف، آب شرب برخی نقاط شهر اصفهان از طریق تانکرهای سیار تامین شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۲:۵۹   + ۲۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: در سال 1400 برنامه ریزی کردیم که 43 روستا را آبرسانی کرده و از فرآیند آبرسانی سیار حذف کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه از آبرسانی سیار به یک صد و 45 روستا در این استان طی سال 1400 خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۱:۲۴    
گروه استان ها- با خشکسالی امسال و کاهش منابع آبی، خطر بروز مشکلات بهداشتی در مناطق روستایی و مرزی استان کرمانشاه دور از انتظار نیست.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۰:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیسی گفت: امکانات و تجهیزات برای آبرسانی سیار نیاز ضروری استان است که وزارت نیرو باید در این خصوص کمک کند.
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۵:۲۱    
کرمان هزارو 145 لیتر بر ثانیه کمبود آب دارد و آنطور که استاندار کرمان گفته قرار است تا این کمبود از طریق جیره بندی و آبرسانی سیار دنبال شود. او البته تاکید کرده که در خصوص جیره بندی عدالت رعایت خواهد شد و هیچ منطقه ای در اولویت قرار نمی گیرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۳:۳۵    
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس از تخصیص 30 میلیارد ریال اعتبار برای سد تغذیه ای بندان در سال جاری خبر داد و گفت: تقویت ناوگان آبرسانی سیار در دستور کار قرار دارد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت آب و فاضلاب گلستان گفت: با توجه به کاهش میزان بارندگی در سالجاری و پیش بینی سیر صعودی خشک سالی در ماه های آینده و افزایش تقاضا برای آبرسانی سیار جهت تامین آب شرب روستاییان ساکن مناطق دارای تنش و جهت تداوم خدمات رسانی مطلوب به 15 دستگاه تانکر آبرسانی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۶:۳۱    
معاون هماهنگی امور استانداری استان گفت: با تأمین تانکر آب و آبرسانی سیار مشکلی نخواهیم داشت و به موقع آب مورد نیاز روستاییان و عشایر به محل اعزام خواهد شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام گفت: با آآبرسانی به 500 روستای محروم و بی آب کشور، بیش از 500 هزار نفر از آب شرب برخوردار خواهند شد که حجم سرمایه گذاری برای بهره برداری ازاین طرحها بیش از 610 میلیارد تومان بوده که 400 طرح به صورت لوله کشی و 100 طرح به صورت آبرسانی سیار صورت گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - هفت تانکر آبرسانی سیار با اعتبار هشت میلیارد تومان و با همکاری بنیاد برکت به ناوگان آبرسانی خراسان جنوبی اضافه شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
علیمردان طالبی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: این میزان اعتبار برای تامین آب آشامیدنی اضطراری روستاها و مناطق درگیر با تنش آبی استان همدان حتی از طریق آبرسانی سیار با تانکر تخصص یافته است. وی اضافه کرد: این اعتبار در اختیار شرکت آب منطقه ای و شرکت آب و [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
کاهش بارندگی طی سال های اخیر و افزایش برداشت از آبهای زیر زمینی در بخش کشاورزی چه به صورت مجاز و یا غیر مجاز باعث شده، هر ساله حدود 711 میلیون متر مکعب در سطح استان مرکزی به نسبت مصرف، کسری مخزن گزارش شود.
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۲۲:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، علیرضا جزء قاسمی اظهار کرد: پیش بینی می شود در بدترین شرایط 40 روستا طی تابستان سال جاری نیاز به آبرسانی سیار داشته باشند که شرکت آبفا در این زمینه تمهیدات لازم را اندیشیده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۶:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: طرح های تأمین آب استان اصفهان با اولویت روستاهای دارای تنش آبی، بازنگری شده و از اعتبارات ملی بهره مند می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۵:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل امور عشایر فارس : سالانه بیش از 103 میلیارد ریال برای طرح های آبرسانی سیار عشایر استان فارس هزینه می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۴:۲۸    
بهرامی گفت: سالانه بیش از 103 میلیارد ریال در پروژه های آبرسانی سیار عشایر فارس هزینه می شود و اعتبارات پروژه آبرسانی سیار به صورت 100 درصد باید تامین شود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۲۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود_مسؤول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان شاهرود از آبرسانی سیار به 12 روستای دچار مشکل آب این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۰:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل گفت: در حال حاضر آبرسانی سیار به 122 روستا در سطح استان اردبیل انجام می شود.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۴:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان سمنان گفت: به دلیل کاهش بارش ها به احتمال زیاد در تابستان امسال به 83 روستای استان سمنان آبرسانی سیار انجام می شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
حمیدرضا جانباز در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری در زمینه محرومیت زدایی از مناطق روستایی با بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام اظهار کرد: در بودجه سال 1400 اعتبارات مناسبی جهت تکمیل طرح های آبرسانی اختصاص یافته و با رایزنی با سازمان برنامه و بودجه به دنبال ارائه خدمات آب شرب پایدار در مناطق محروم ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۲:۱۷    
ایسنا/سمنان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان سمنان از نیاز 83 روستای این استان به آبرسانی سیار در تابستان امسال خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل آبفای کشور گفت: طی تفاهم نامه ای که با ستاد اجرایی فرمان امام (ره) منعقد شد، 20 درصد از هزینه آبرسانی به 130 روستای استان سیستان و بلوچستان تامین خواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل آبفای کشور با بیان اینکه در سال جاری بیش از هفت هزار روستا آبرسانی سیار خواهند شد، گفت: طبق پیش بینی ها به لحاظ تامین آ ب دچار مشکل خواهیم شد و در مناطق روستایی تعداد بیشتری از منابع آبی از دست خواهد رفت
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۱:۵۲   + ۷۴ سایت دیگر  
تسنیم: مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: حتما بروز قطعی آب در تابستان وجود دارد اما تلاش می کنیم با مدیریت فشار شرایط آبرسانی را مدیریت کنیم. حمیدرضا جانباز: ...
موج   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۰:۵۴    
حمیدرضا جانباز گفت : پیش بینی می کنیم که امسال در 4 استان کرمان، فارس، خراسان و خوزستان مشکل کمبود آب بیشتر از سایر استانهاست و در 7 هزار روستاها مجبور به آبرسانی سیار خواهیم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو گفت: امسال چیزی بالغ بر 7 هزار روستا با مشکل آبرسانی مواجه می شوند که در حال برنامه ریزی برای آبرسانی سیار هستیم.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۰:۱۲    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد -ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: اینک 55 روستای شهرستان شیروان در سه بخش مرکزی ، سرحد و قوشخانه دچار تنش آبی است که برای رفع این مشکل، آبرسانی سیار از طریق تانکر انجام می گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: اینک 55 روستای شهرستان شیروان در سه بخش مرکزی، سرحد و قوشخانه دچار تنش آبی است که برای رفع این مشکل، آبرسانی سیار از طریق تانکر انجام می گیرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۰:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
همدان - نیکداد، معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب استان همدان گفت: فروردین ماه سال جاری 32 روستای استان همدان به صورت دائم و موقت تحت پوشش آبرسانی سیار قرار گرفتند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۶:۵۰    
نصف جهان: چاه کشاورزی روستای طرار فریدن با هدف حذف آبرسانی سیار تجهیز شد. به گزارش روابط عمومی آبفا منطقه فریدن، با توجه به نیتراته شدن چاه آب روستای طرار امور آبفا منطقه فریدن با هدف حذف آبرسانی سیار وارتقای کیفی آب شرب این روستا پس از اخذ مجوزهای لازم وتنظیم تفاهم نامه اقدام به تجهیز چاه کشاورزان ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
کاهش 40 درصدی بارش ها در سرشاخه زاینده رود طی سال آبی جاری، سبب تشدید شرایط خشکسالی و درگیر شدن بیش از 80 درصد مساحت استان با خشکسالی شده است که به گفته مدیر کل مدیریت بحران استانداری اصفهان این موضوع نیاز به نگاه و توجه ملی دارد.
پاون   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۴:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: به دلیل کاهش منابع آبی 300 روستای این استان طی فصل تابستان امسال نیازمند آبرسانی سیار می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان مدیرعامل آب و فاضلاب استان سمنان از پایین بودن کیفیت منابع آبی در برخی مناطق روستایی استان خبر داد و گفت: تلاش ما بر این است که در تابستان و در پیک مصرف آب با کیفیتی را از طریق آبرسانی سیار به دست روستاییان برسانیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۲۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: در زمان حاضر بیش از 280 روستا در استان اصفهان آبرسانی سیار می شوند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۹:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب سربیشه گفت: اکنون به 70 روستای این شهرستان مرزی با جمعیت 6 هزار و 900 نفر با تانکر آبرسانی می شود. اسدالله سمیعی افزود: تعداد روستاهایی که با تانکر آبرسانی می شود در فصل تابستان افزایش می یابد چرا که برای برخی روستاهایی که آب پایدار دارند به دلیل خشک شدن و کاهش آبدهی قنوات و ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- بحران آب در کشور و استان کرمانشاه با فرهنگ صحیح مصرف در بخش های مختلف به ویژه خانگی و کشاورزی پشت سر گذاشته می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۶:۰۹    
گروه استان ها - فرماندار اردستان گفت: با اجرای دو پروژه آبرسانی در اردستان 19 روستا در بخش برزاوند و 32 روستا در بخش همبرات از نعمت آب شرب پایدار برخوردار می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری گفت: در حال حاضر 40 روستای استان آبرسانی سیار می شود که با نزدیک شدن به فصل تابستان بر تعداد روستا هایی که نیازمند آبرسانی سیار است افزوده می شود.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۴۴   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان از آبرسانی سیار به 305 روستای استان در تابستان امسال خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه با اشاره به میزان هدر رفت حدود 40 درصدی آب شرب روستایی در استان کرمانشاه، گفت : به دلیل کاهش منابع آبی 300 روستای این استان طی فصل تابستان امسال نیازمند آبرسانی سیار می شوند.
اهر خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
فرماندار اهر گفت: در زمان حاضر 6 قشلاق این شهرستان فاقد شبکه تأمین آب دائم است و باید آبرسانی سیار به مناطق عشایری به پایان برسد.