چهارشنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۰۶:۱۴Apr 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدارس فارس»

رییس امتحانات اداره کل آموزش و پرورش استان فارس از برگزاری حضوری امتحانات پایان ترم پایه دوازدهم در سال تحصیلی جاری خبر داد.
سرفراز موصلی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس فارس با صدور پیامی، فرا رسیدن سال نو و عید نوروز را تبریک گفت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
استاندار فارس، مدیر کل آموزش و پرورش استان فارس، مدیر کل توسعه، تجهیز و نوسازی مدارس فارس و رئیس آموزش و پرورش ناحیه سه شیراز از مراحل عملیات اجرای پیشرفته ترین مجتمع آموزشی، فرهنگی و ورزشی زنده یاد سید محمدباقر شفاعتیان که توسط سید محمدحسین شفاعتیان خیر مدرسه ساز در حال ساخت است، بازدید کردند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۸:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش فارس با بیان اینکه مدارس فارس باید به کانون های تربیتی محله تبدیل شوند گفت: خیرین مدرسه ساز با در نظر گرفتن امکانات مناسب در مدارس به دنبال آن هستند که فضاهای آموزشی را بر اساس سند تحول بنیادین به کانون های تربیتی محله تبدیل کنند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۶:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
شیراز - جانشین استاندار در ستاد مدیریت کرونای استان فارس گفت: نوروز امسال برپایی چادر در پارک ها، بوستان ها و اسکان مسافران در مدارس سراسر استان ممنوع است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس گفت: هفته سرود و نمایش با شعار هر مدرسه یک سرود، یک نمایش به صورت مجازی و از طریق شبکه شاد در مدارس فارس آغاز شده است و تا 22 اسفند ماه ادامه دارد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۸:۰۹    
شیراز-ایرنا- نمایندگی اداره کل نوسازی مدارس براساس تصمیمات شورای آموزش و پرورش شهرستان جهرم، تاسیس و مسئول این دفتر نمایندگی در جهرم معرفی شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۱:۲۷    
مدیر حراست آموزش و پرورش فارس با بیان اینکه طرح تعامل با نیروی انتظامی از دی ماه سال جاری در مناطق مختلف آموزش و پرورش سراسر استان کلید خورده است، افزود: هدف از اجرای این طرح، تعامل هرچه بیشتر آموزش و پرورش با نیروری انتظامی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۳:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- استاندار فارس با بیان اینکه با تلاش های خیرین مدرسه ساز دو هزار مکان آموزشی تقدیم فرزندان این استان شده است، گفت: مشارکت خیرین در ساخت مدارس این استان در سه سال اخیر دو برابر شده است.
مدیرکل نوسازی مدارس فارس در آیین افتتاح مدرسه خیّرساز آیت الله سیدحسن آیت اللهی : از اجرای 40 پروژه آموزشی در جهرم طی سال جاری خبر داد.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس فارس گفت: 30 درصد از مدارس نوساز کشور توسط مجمع خیرین تامین اعتبار می شود که این موضوع نقش تعیین کننده خیرین در آموزش و پرورش را نشان می دهد.
همزمان با دهه پرفروغ فجر انقلاب اسلامی و باحضور مدیر کل نوسازی مدارس فارس یک باب هنرستان 9 کلاسه و یک آموزشگاه 6 کلاسه، همراه با یک استخر سر پوشیده و یک سالن ورزشی در شهرستان داراب به بهره برداری رسید
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۷:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات فارس گفت: حجم سرویس ADSL مدارسی که سرویس اینترنت خود را از شرکت مخابرات ایران دریافت کرده اند، به طور رایگان به میزان 40 گیگابایت افزایش یافت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
استاندار فارس گفت :رهبری عظیم شان و انسانی آگاه بعد از سالها تبعید پا به خاک وطن گذاشت و نهال انقلاب که در سال 42 غرس شده بود، در سال 57 به بار نشست.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۰:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش فارس با بیان اینکه شور و شوق پیروزی انقلاب همه مدارس استان را در برگرفته است گفت: آیین ملی نواختن زنگ انقلاب امروز در مدارس استان که مجوز بازگشایی از ستاد ملی مقابله با کرونا را دارند برگزار و به صورت برخط از کانال ها و گروه های ادارات آموزش و پرورش و مدارس در شبکه شاد پخش می ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۰۷:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس فارس عنوان کرد: میزان سرانه فضاهای آموزشی در فارس سه دهم درصد از میانگین کشور بیشتر است؛ اما این موضوع بدان معنا نیست که نیازمند تخریب و بازسازی مدارس نیستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۳:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
شیراز - مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت:روزیکشنبه زنگ انقلاب در مدارس فارس نواخته خواهد شد و ما باید شور و نشاط را به دور از رقابتهای سیاسی به مردم هدیه کنیم تا مردم نا امید نشوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۰۰:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل آموزش و پرورش فارس از ارسال بیش از 48 میلیارد ریال تجهیزات آموزشی به مدارس فنی و حرفه ای و کاردانش استان خبر داد و گفت: هنرجویان در هنرستان ها در بهار مهارت آموزی بسر می برند و مدیران هنرستان ها و هنر آموزان به بهترین نحو ممکن ارئه خدمت می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
شیراز- مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس فارس از مشارکت بیش از 3 هزار نفر در پویش من مادرم بچه های ایران فرزند من در استان فارس خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
با تشکیل تیم های نظارتی استانی و منطقه ای در آموزش و پرورش فارس به مدت یک هفته از مدارس سراسر استان بازدید می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۶:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
شیراز - مدیرکل آموزش و پروش استان فارس گفت: براساس مصوبه ستاد ملی کرونا مدارس در استان فارس از اول بهمن ماه بازگشایی می شوند اما این موضوع پایانی برای آموزش مجازی نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدارس از یکم بهمن در مدارس شهر های با وضعیت کرونایی زرد و آبی بازگشایی می شوند.
مدیر کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس فارس گفت: در راستای اجرای بسته تحولی آجر به آجر پویش من مادرم بچه های ایران فرزند من با رویکرد مشارکت بیشتر بانوان در امور مدرسه سازی طراحی شده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: از ابتدای بهمن ماه بازگشایی مدارس را در استان خواهیم داشت، که باید با توجه به وضعیت رنگی مناطق، با یک رویکرد مدیریتی حساب شده و منعطف، تدابیر لازم را در راستای اجرای قوانین مربوط به بازگشایی مدارس داشته باشیم. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش فارس گفت: با توجه به اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر اینکه هیچ نقطه ای از فارس در وضعیت قرمز نیست، همه کادر اداری و اجرایی تمام مدارس استان موظف به حضور در آموزشگاه ها هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- مدیرکل آموزش و پرورش استان فارس، اعلام کرد: بازگشایی مدارس فارس منوط به تصمیم ستاد ملی کرونا است.
پیام خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش فارس بیان کرد: به دلیل کمبود معلمان هنر و به دنبال تقویت و افزایش معلمان در مدارس فارس هستیم، فارس به منزله استانی فرهنگی نخستین جشنواره فرهنگی هنری معلمان را برگزار می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور درسفر به فارس، میزان اعتبارات عمرانی نوسازی مدارس در فارس را بیش 200 میلیارد تومان اعلام کرد.
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۶:۵۰    
مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان فارس از پروژه های عمرانی اداره آموزش و پرورش منطقه جویم بازدید کرد. به گزارش گروه شهروند خبرنگار میلاد لارستان از جویم، طرح ها...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
لارستان- ایرنا- اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس فارس به پژوهش سرای دانش آموزی شهرستان لارستان 20 میلیارد ریال اختصاص داد تا تکمیل شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
چگونگی برگزاری امتحانات دی ماه دانش آموزان در فارس مشخص شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
طرح آموزش مهارت های کودکیاری و زندگی به صورت پایلوت در 10 دبیرستان وهنرستان متوسطه دوره دوم فارس اجرا می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۶:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس با بیان اینکه هفته قرآن، عترت و نماز طی روز های 23 تا 30 آذرماه در مدارس استان فارس برگزار می شود، برنامه های بزرگداشت این هفته را اعلام کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش وپرورش فارس گفت: هفته قرآن، عترت و نماز از 24 تا 30 آذرماه 1399 در مدارس و سطح ادارات این استان برگزار می شود. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، صدراله زین العبادی گفت: هر کدام از روزهای این هفته به شعاری ...
با حضور مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس فارس و جمعی از مسوولین و خیرین مدرسه ساز، عملیات اجرایی دو باب فضای آموزشی خیرساز در شهرستان زرقان آغاز شد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۱۳:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
لامرد (پانا) - مدیرکل نوسازی مدارس فارس در بازدید از پروژه های عمرانی در شهرستان لامرد گفت بیش از 27 پروژه عمرانی نوسازی فارس در لامرد در حال اجرا و ساخت است که تا شش ماه آینده بیش از 50درصد این پروژه ها آماده افتتاح و بهره برداری می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
طرح یاریگران زندگی باهدف پیشگیری مصرف مواد مخدر در بین دانش آموزان در برخی مدارس فارس اجرا می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی آموزش و پرورش فارس گفت: پویش نذردانایی در راستای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) در زمینه ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و اهمیت مطالعه در بین اقشار مختلف جامعه راه اندازی شد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۸:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
درپی برگزاری پویش نذردانایی واهدای کتاب به مدارس فارس، معاون پرورشی وفرهنگی وزیر آموزش و پرورش، نماینده مقام معظم رهبری در فارس و امام جمعه شیراز، فرمانده سپاه فجر استان و شهردار شیراز در پیام هایی جداگانه ضمن تقدیر از این اقدام آموزش و پرورش استان از ان حمایت کردند. ...
عملیات اجرایی احداث سه باب فضای آموزشی خیرساز در آموزش و پرورش ناحیه دو شیراز با حضور مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس فارس و جمعی از مسوولین و خیرین مدرسه ساز، آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان فارس، گفت: یکی از مهمترین برنامه ها و اولویت های کاری معاونت متوسطه آموزش و پرورش استان تحقق برنامه تعالی مدیریت مدرسه است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۹:۲۹    
معاون مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی اداره امور تربیتی آموزش و پرورش فارس از برگزاری ششمین دوره گرامی داشت هفته مبارزه با اعتیاد و آسیب های اجتماعی در مدارس فارس از روز پنجشنبه 22 آبان ماه تا 28 آبان ماه خبر داد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۵۴    
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس گفت: از ابعاد مهم انتخابات دانش آموزی خودسازیست که انسان را به عنوان عنصری اثر گذار برای جامعه آماده میکند ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش فارس گفت: امسال بیش از 770 هزار دانش آموز فارسی در انتخابات شورای دانش آموزی شرکت کرده و منتخبین خود را انتخاب خواهند کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون پرورشی وفرهنگی آموزش و پرورش فارس گفت: باتوجه به شرایط خاص امسال که ناشی از کرونا ویروس است انتخابات در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه این هفته نیز برقرار خواهد بود ودانش آموزان در این دو روز نیز میتوانند در انتخابات شرکت کنند. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگی هنری ، اردوها و فضا های پرورشی آموزش و پرورش فارس با اشاره به اینکه از 8 هزار مدرسه استان فارس در مجموع 6 هزار و 556 مدرسه دخترانه و پسرانه در این دروه انتخابات شورای دانش آموزی شرکت کرده اند گفت ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس از برگزاری بیست و سومین دوره انتخابات شورای دانش آموزی در تاریخ ششم آبان در مدارس فارس همزمان با سراسر کشور از طریق فضای مجازی و شبکه شاد خبر داد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش گفت: باید با فرهنگ سازی برای مدیران مدارس به سمت اجرای کلاس درس تربیت بدنی با استفاده ازفضاهای موجود وبا تجیهز امکانات برای ورزش دانش آموزان و همکاران باشیم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۴۰    
800 میلیون تومان لوازم و تجهیزات ورزشی به 59 منطقه آموزش و پرورش فارس ارسال شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا-شیراز- همزمان با هفته تربیت بدنی، زمین چمن مصنوعی در ورزشگاه بعثت شیراز افتتاح و هم چنین کاروانی از تجهیزات ورزشی به مدارس استان فارس ارسال شد. عکس: شیوا السادات عطاران