پنجشنبه ۱۶ آذرساعت ۱۰:۱۳Dec 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدارس فارس»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش فارس، گفت: حضور شهدا در مدارس و در بین دانش آموزان و معلمان رایحه ایثار و مقاومت را ماندگار می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۷:۲۶    
مانور زلزله در مدارس فارس برگزار شد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مانور سراسری زلزله در هشت هزار مدرسه فارس برگزار شد .
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
امسال پس از 6 سال وقفه، به دستور رئیس جمهور توزیع شیر در میان دانش آموزان از سر گرفته شد و 13 آبان ماه مصوبه آن به دستگاه هایی که در اجرای آن نقش داشتند ابلاغ شد. استان فارس نیز مشمول طرح توزیع شیر است و برخی مدارس در این استان از شیر رایگان بهره مند می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
محمد خلیل خرد به عنوان مدیرکل جدید نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس فارس منصوب شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
توانا از انجام شدن فعالیت بسیج دانش آموزی در مدارس استان فارس با رویکرد جدید خبر داد و گفت: بر اساس این بازنویسی جهاد تبیین را به روش های مختلف در مدارس پیگیری می کنیم و اعزام سخنران، برگزاری کرسی های آزاد اندیشی، بسته های فرهنگی، و .. ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
آزادی 120 زندانی جرائم غیر عمد در استان فارس ، برگزاری مراسم عقد زوجین جوان در جوار حرم شاهچراغ(ع) ، فعالیت 2300 طلبه طرح امین در مدارس فارس و... مهمترین خبرهای شبستان استان فارس در روز دوشنبه 29 آبان ماه بوده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: در سطح استان فارس بیش از دوهزار و سیصد طلبه طرح امین به صورت جهادی در مدارس فعالیت می کنند و توانسته اند ارتباط خوبی با نسل نوجوان و جوان برقرار کنند و به شبهات انها پاسخ بدهند.
در راستای عمومی سازی و ارتقای فرهنگ قصه گویی،قصه گویان راه یافته به مرحله استانی بیست و پنجمین جشنواره بین المللی قصه گویی در مدارس سطح شهر شیراز حضور پیدا کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۸:۲۰    
ورزش صبحگاهی با ضرب آهنگ زورخانه ای در مدارس فارس اجرا می شود .
پانا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۳:۲۴    
شیراز (پانا) - معاون فعالیت های دانش آموزی سازمان دانش آموزی فارس از برگزاری مانور زلزله با شعار مدرسه ایمن، جامعه تاب آور در تمامی مدارس فارس خبر داد و گفت برنامه ریزی برای اجرای هرچه بهتر مانور در روز چهارشنبه 8 آذرماه در حال انجام است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۳:۲۱    
معاون تربیت بدنی آموزش و پرورش فارس از اجرای طرح شهید طوقانی ورزش صبحگاهی با ضرب آهنگ زورخانه ای در مدارس استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۲:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش فارس از اجرای طرح شهید طوقانی ورزش صبحگاهی با ضرب آهنگ زورخانه ای در مدارس استان خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۰۹:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون پژوهش برنامه ریزی وتوسعه منابع آموزش وپرورش فارس گفت: شیر رایگان دو روز درهفته وتا پایان سال تحصیلی ویژه دانش آموزان دوره پیش دبستانی وابتدایی در مدارس دولتی سراسر استان فارس توزیع می شود.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
نامگذاری دهه شهدای دانش آموز نه تنها پاسداشت جان برکفان عرصه جهاد و شهادت بلکه ترویج دهنده مکتب شهداست تا همچون فانوسی در دل شب، روشنی بخش راه و مسیر فرزندان این مرز و بوم باشد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
زنگ استکبارستیزی همزمان با مدارس سراسر کشور در دبیرستان علوم و معارف اسلامی شهید مطهری ناحیه 2 شیراز نواخته شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۶:۲۴    
مراسم افتتاح مدرسه نوجهان فارس در دبیرستان شیخ فاخری شهرستان فسا برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت:راهبرد مدرسه محوری بر مبنای سند تحول بنیادین در مدارس استان عملیاتی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۷:۲۲    
همزمان با یوم الله سیزده آبان با فریاد مرگ بر آمریکا زنگ استکبار ستیزی در مدارس فارس به صدا در آمد
پانا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
انتخابات شورای دانش آموزی در مدارس فارس برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
آئین نواختن زنگ روز دانش آموز و استکبار ستیزی در مدارس فارس صبح روز 13 آبان در مدرسه علوم معارف اسلامی شهید مطهری برگزار شد.
باحضور نماینده مردم کوار در مجلس شورای اسلامی و مدیر کل نوسازی مدارس فارس 2 باب فضای اموزشی در این شهرستان افتتاح شد.
موج   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۰:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
مراسم راهپیمایی یوم الله سیزده آبان؛ روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، با شعار نظم نو جهانی با نسل آرمانی، در شیراز همزمان با سراسر کشور آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۰:۲۳    
زنگ استکبار ستیزی در مدارس فارس طنین انداز شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۰۹:۳۶    
زنگ روز دانش آموز و استکبار ستیزی در مدارس فارس نواخته شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۰۹:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز، زنگ استکبار ستیزی در مدارس فارس نواخته شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۱۵:۳۱    
شیراز - ایرنا - دبیر قرارگاه عدالت تربیتی و نصیب آموزشی برابر فارس گفت: در قالب طرح "شهید سید روح الله عجمیان"، سه هزار و 800 کلاس درس فارس بهسازی و شادابسازی شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۱ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
لارستان - ایرنا - معاون اداره کل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس فارس گفت: خیرین نیک اندیش این استان در پروژه های مدرسه سازی و نوسازی مدارس مشارکت بیش از 50 درصدی دارند و از این نظر در کشور می درخشند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۱۳:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس از برگزاری بیست و ششمین دوره از انتخابات شورای دانش آموزی در 7 هزارو 500 مدرسه در استان فارس خبر داد.
با حضور مدیر کل نوسازی مدارس فارس ، فرماندار و مسوولین محلی ، مدرسه 6 کلاسه مشارکتی حاج عبداله شکاری در روستای احمد محمودی شهرستان جویم به بهره برداری رسید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل آموزش و پرورش فارس از برپایی دهه شهدای دانش آموزی در مدارس این استان خبر داد و گفت: از 4 تا 18 آبان ماه در هر مدرسه فارس یک یادواره شهدا برگزار می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۷:۰۱    
مدیر کل آموزش وپرورش فارس، گفت: همه تلاش کنیم ذیل آئین نامه اجرایی مدارس، با نقش دادن به دانش آموزان طرح مدرسه محوری را در مدارس عملی کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۱۹:۳۹    
شیراز - ایرنا - مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس فارس گفت: طی 2 سال فعالیت دولت سیزدهم 400 پروژه آموزشی و پرورشی با اعتبار 24 هزار میلیارد ریال در این استان ساخته شده است.
مدیر کل نوسازی مدارس فارس قبل از خطبه های نماز جمعه شیراز، طی گزارشی از روند ساخت وساز مدرسه سازی در فارس تصریح کرد: طی مدت خدمت دوساله دولت سیزدهم بیش از 400 باب فضای آموزشی با ظرفیت 2هزار و250 باب کلاس درس در اقصی نقاط استان فارس احداث شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۱۷:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل آموزش و پرورش فارس از افتتاح 37 پروژه ورزشی با اعتباری بالغ بر 290 میلیارد ریال در سطح مدارس استان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۱    
کارشناس مسئول اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش فارس از برگزاری نشست شورای توسعه فرهنگ قرآنی این اداره کل با موضوع ایجاد تحول در تدریس قرآن در مدارس این استان خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل اموزش و پرورش فارس گفت: در اجرای برنامه های گرامیداشت 13آبان روز دانش اموز و استکبارستیزی در مدارس استان، به جدیت دانش اموز محور دنبال شود.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ - ۰۸:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
عسکری بر لزوم استفاده از ظرفیتهای روحانیون طرح امین در مدارس تاکید کرد و گفت: باید با حضور طلاب اندیشمند طرح روشنا در مدارس تیزهوشان با جدیدت دنبال شود.
خیرین در ساخت بیش از نیمی از پروژه های امسال مشارکت داشته اند که جای تکریم از این انسانهای فداکار دارد .
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۲۰:۴۷    
شیراز - ایرنا – بر اساس آمارهای اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس فارس سرانه فضای دانش آموزی این استان حدود 4.4 متر مربع و پایین تر از میانگین کشوری است، اکنون افتتاح 15 مدرسه در دومین سفر رئیس جمهور سیزدهم، این سرانه را در پنج شهرستان بهبود می بخشد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۴ - ۱۶:۵۹    
استاندار فارس به همراه معاونان خود در نشستی که با حضور مدیرکل آموزش و پرورش فارس و جمعی از مدیران مدارس فارس برگزار شده بود، به بررسی مسائل و مشکلات حوزه آموزش و پرورش پرداخت.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۲۲:۳۲    
رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش فارس گفت: انتخابات انجمن اولیا و مربیان در بیش از 8 هزار مدرسه استان فارس در هفته پیوند برگزار و اعضای انجمن های مدارس معرفی می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۹:۳۴    
دانش آموزان فارس با شرکت در پویش همکلاسی هواتو دارم به یاری همکلاسی های نیازمند خود رفتند .
مهرنما فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش فارس، گفت: جشن عاطفه ها با عنوان پویش تامین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان در 59 منطقه آموزشی استان در برگزارشد.