جمعه ۲۹ تیرساعت ۰۶:۴۵Jul 2024 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خدمت رسانی دولت»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۲۵ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
استاندار مازندران بر تداوم پیگیری امور اداری تا آغاز دولت چهاردهم و جدیت در مسیر خدمت رسانی دولت شهید جمهور تاکید کرد و گفت: جذب سرمایه گذاری های کلان در مازندران در دستور کار قرار گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۳:۴۰    
امام جمعه کرمان گفت: نهضت خدمت رسانی دولت شهید رئیسی باید ادامه داشته باشد و رئیس جمهور منتخب باید حافظ خون شهدا و حق مردم در صحنه های بین المللی باشد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۰۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - نماینده مردم بوشهر، دیلم و گناوه در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت شهید رئیسی دوره ای به نظیر از خدمت رسانی به مردم داشته و سعید جلیلی به شایستگی توانایی تداوم رویکرد را دارا است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۳/۰۴/۰۵ - ۱۰:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
محسن عرفان اظهار کرد: در زمینه فقر زدایی و محرومیت زدایی اقدامات دولت شهید رییسی قابل توجه است، اما فرصت شهید رییسی کم بود تا این زیرساخت ها را به نتیجه برساند. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۵ - ۰۳:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - 500 تن از نمایندگان فعلی و ادوار مجلس با اعلام حمایت از محمدباقر قالیباف، از مردم خواستند که با انتخاب او در روز 8 تیر، زمینه ساز تداوم و تکمیل روند خدمت رسانی دولت سیزدهم شوند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: پارس آباد- فرماندار پارس آباد به دستاوردهای دولت سیزدهم در این شهرستان اشاره کرد و تبیین خوب خدمات نظام را مصداق امید آفرینی دانست.
کیهان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۰:۰۶    
تداوم خدمت رسانی دولت شهیدجمهور مهرداد بذرپاش: با یاد رئیس جمهور شهید و در حضور دکتر مخبر امروز در خراسان رضوی ، 10477 واحد نهضت ملی مسکن افتتاح و برای ساخت 19780 واحد مسکونی زمین تقدیم مجاورین بارگاه علی ابن موسی الرضا شد ...
کیهان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۰:۰۶    
33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر سامانه پیام کوتاه 30002323 * بر اساس نظرسنجی در تیرماه 1400، 45,9درصد شهروندان معتقد بودند با آمدن آقای رئیسی مشکلات کشور کمتر می شود ، اما 11,5 درصد گفته بودند با آمدن آقای رئیسی مشکلات کشور بیشتر هم می شود ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۸:۴۴   + ۵۶ سایت دیگر  
اینجانبان مدیران ارشد و اعضای هیأت دولت سیزدهم، با عنایت به اعلام نامزدی جناب آقای محمد مهدی اسماعیلی، نسبت به توانایی و صلاحیت های فکری، سیاسی و مدیریتی وی در این شرایط دشوار ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۲۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: در پی نامه اعضای دولت در حمایت از کاندیداتوری اسماعیلی ، دستور یا تمنایی به شورای نگهبان در تأیید صلاحیت ها دیده نمی شود و قطعا با انتخاب مردم تداوم خدمت رسانی دولت انقلابی محقق می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۷:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در چهارمحال وبختیاری با گرامیداشت یاد رئیس جمهور شهید، گفت: دولتمردان نیز اجازه دهند روند خدمت رسانی دولت دچار خلل شود بلکه همواره باید مسیر خدمت را با قوت بیشتری ادامه دهند.
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۲:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
تهران(پانا) - سخنگوی دولت با بیان اینکه اعضای هیات دولت در جلسه امروز گزارش عملکردشان را ارائه کردند، گفت همه گزارش ها ناظر به استمرار پرشتاب خدمت از سوی بخش های مختلف بود و پیرو عهد اعضای دولت، مسیر خدمت با جدیت ادامه می یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۲:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی دولت با بیان "اعضای هیئت دولت در جلسه امروز گزارش عملکردشان را ارائه کردند."، گفت: همه گزارش ها ناظر به استمرار پرشتاب خدمت از سوی بخش های مختلف بود و پیروی عهد اعضای دولت، مسیر خدمت با جدیت ادامه می یابد.
دیار میرزا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۲۱:۲۷   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: اشتغال بالغ بر 13 هزار نفر از جوانان گیلانی در دولت سیزدهم در واحدهای صنعتی جدید فراهم گردید. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۱    
گنبدکاووس- ایرنا- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان بابیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی از زمان روی کارآمدن دولت آیت الله رئیسی تا زمان شهادتش، هجمه های سنگینی علیه وی انجام دادند، گفت: این هجمه ها نه تنها مانع خدمت رسانی دولت به مردم نشد بلکه رئیس جمهور را در ادامه مسیر خدمت استوارتر و مقاوم تر کرد.
شانا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۲:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
نشست فوق العاده سران قوا به میزبانی محمد مخبر، معاون اول رئیس جمهوری، برگزار و در این نشست بر ادامه خدمت رسانی دولت مردمی و همراهی سران قوا تأکید شد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - در جلسه فوق العاده سران قوا به میزبانی دکتر محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور بر ادامه خدمت رسانی دولت مردمی و همراهی سران قوا تاکید شد .
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۰:۳۹   + ۱۵۵ سایت دیگر  
در جلسه فوق العاده سران قوا به میزبانی محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور بر ادامه خدمت رسانی دولت مردمی و همراهی سران قوا تاکید شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۸:۱۵   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، متن جوابیه به شرح زیر است. - قرارداد تأمین 630 دستگاه واگن برای خطوط متروی تهران پس از پنج سال از امضای قرار داد در دوران خدمت رسانی دولت سیزدهم و با همت مقام عالی وزارت کشور وارد فاز عملیاتی شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۰:۰۷    
کرمان - ایرنا - استان کرمان در سال 1402 حوادث و رخدادهای مهمی را از سرگذراند به طوری که در کنار ادامه نهضت خدمت رسانی دولت سیزدهم و رشد شاخص های مهم اقتصادی، حوادث بسیار تلخ انفجارهای تروریستی گلزار شهدا از مهمترین اتفاقات این سال پرخبر بود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۴:۰۷    
قرچک - ایرنا - امام جمعه قرچک گفت: شعال سال تعیین شده از سوی رهبر معظم انقلاب، نقشه راه خدمت رسانی دولت به مردم است و باید به ابعاد مختلف آن عمل کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۲۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس طی سی ماه خدمت رسانی دولت سیزدهم، اتفاقات و فعالیت های ویژه ای در عرصه های مختلف عمرانی، زیرساختی و خدماتی رخ داده است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۱:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت در امور گاز از گازرسانی به بیش از 6354 روستا در مسیرهای صعب العبور، طی قریب به 30 ماه خدمتگزاری دولت سیزدهم به عنوان یک دستاورد بزرگ یاد کرد و گفت: این تلاش، نشان دهنده رویکرد جهادی و خدمت رسانی دولت سیزدهم به مردم عزیز کشورمان است.
پایگاه خبری 361   ۱۴۰۲/۱۰/۰۴ - ۱۲:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر کشور در پیامی به مناسبت روز ملی ثبت احوال، نقش حیاتی منابع ارزشمند اطلاعاتی هویتی و جمعیتی در تجزیه و تحلیل شرایط کنونی کشور و نیز ترسیم صورت بندی افق های آینده و ریل گذاری مسیر رشد ملی و ایجاد هم افزایی در ارکان نظام را غیر قابل انکار خواند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۰۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا- پاییز 1402 برای گلستانی ها با میزبانی از رییس جمهور و اعضای هیات دولت همراه با افتتاح ده ها طرح عمرانی و زیرساختی به پایان رسید تا زمستان ساکنان دیار استرآباد با طعم و گرمای خدمت رسانی دولت سیزدهم آغاز شود.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۸ - ۰۹:۳۲    
علی مهدوی فرماندار شهرستان طالقان در نشست تبیین دستاوردهای نظام و اقدامات دولت سیزدهم در حوزه تعاون کار و رفاه اجتماعی که با حضور سید صولت مرتضوی در طالقان برگزار شد، بخشی از نیازهای اساسی و ضروری شهرستان طالقان در تداوم خدمت رسانی دولت تاکید کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۲۱:۴۴    
رئیس جمهور و هیات دولت امروز جمعه 17 آذرماه به منظور سفر استانی وارد استان البرز شدند؛ سفری که با افتتاح چندین پروژه عمرانی و خدمت رسانی به مردم استان، همراه بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۰۸:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
استان البرز مقصد بعدی سفر استانی رئیس جمهور خواهد بود؛ استانی که با طرح هایی متنوع و آماده افتتاح، خدمت رسانی دولت سیزدهم را بیش از گذشته درک خواهد کرد
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۵:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - رییس بسیج سازندگی کشور با اشاره به تلاش های دولت در خدمت رسانی به مردم گفت: وقتی ریل گذاری درست و صحیح باشد شاید حرکت در ابتدا کُند باشد، اما در آینده شتاب خوب می گیرد و بهتر به مقصد می رسد، لذا رویکرد دولت انقلابی و ریل گذاری آن درست است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه سنندج گفت: می طلبد که دولت خدمت ها را بیشتر به مناطق محروم ببرد تا مردم مناطق محروم بویژه روستاها به شهرها مهاجرت نکنند.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه وبویراحمد با اعلام اینکه گاز به 6 روستای منطقه تنگ تامرادی رسیده است، گفت: خدمت رسانی دولت سیزدهم به مناطق محروم و دور افتاده این استان سرعت گرفته است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۵:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به اقدامات خوب دولت برای خدمات رسانی به زائران اربعین گفت: امسال واقعا خدمات ایاب و ذهاب و خدمات بهداشتی در اربعین چشمگیر بود که جای تقدیر از مسؤولان ایران و عراق دارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۸:۴۵    
خرم آباد - ایرنا - تکمیل و بهره برداری طرح های بهداشتی ، درمانی در حالی دولت سیزدهم در استان لرستان با جدیت پیگیری شد که اکنون علاوه بر بهره برداری 60 طرح ، 85 طرح دیگر از جمله سه بیمارستان جنرال نیز در مراحل اجرایی و تکمیل قرار دارند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۵:۰۳    
دبیر ستاد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمانشاه گفت: خدمت رسانی دولت را برای مردم در راستای جهاد تبیین بازگو کنیم تا مردم به تلاشهای دولت امیدوارتر شوند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۶:۲۹    
در پی اجرای برنامه های خدمت رسانی دولت مردمی، طی تفاهم نامه سه جانبه همکاری مشترک شرکت گاز، کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی استان قم، قبل از شروع فصل سرما، منازل مددجویان این نهاد به صورت رایگان گازکشی و گرم می شود.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
"آیینه خدمت " عنوان برنامه ای است که به مناسبت هفته دولت به روی آنتن شبکه یزد می رود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، " آیینه خدمت " با حضور مدیران و مسئولان دستگاهها و ارگانهای دولتی دربرنامه به بیان عملکرد یکساله آنان می پردازد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۶:۲۷    
شیراز - ایرنا - نهضت آبرسانی دولت سیزدهم در فارس همچنان تداوم دارد و به گفته علی جان صادق پور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب این استان، قرار است در هفته دولت امسال نیز حدود 70 پروژه افتتاح شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۲:۴۸    
گرگان- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: دست های قطع شده از منافع عمومی در روند خدمت رسانی دولت مردمی سنگ اندازی و مانع تراشی می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۵ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان امیدیه گفت: یک دستگاه آمبولانس مجهز در جهت خدمت رسانی دولت مردمی به اورژانس بیمارستان امام رضا (ع) این شهرستان اهداء شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۱۷:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
نماینده داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه تزریق اعتبارات ملی در سطوح شهرستان ها یکی از دغدغه های جدی مدیران است، گفت: خدمت رسانی دولت سیزدهم در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته در راستای عدالت محوری و امیدآفرینی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۰۲ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- امام جمعه شیراز گفت: با نگاه به خدماتی که دولت در حال ارائه به جامعه است درخواهیم یافت که نباید خدمت رسانی دولت به مردم نادیده گرفته شود.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۸:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
اگر هم شرایط در خیلی خاص و خانم های تماشاگر هم خیلی خودی باشند، نه تنها ورودشان به استادیوم آزاد که ضروری است و حتی پول بلیت هواپیما و بازی و خورد و خوراک و هتل و بوق و پرچم و ... هم توسط مسوولان محترم پرداخت می شود.
شادا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
اهتمام ویژه و برنامه ریزی های تحول آفرین سازمان امور مالیاتی کشور و بهبود و ارتقای نظام مالیات ستانی بویژه با تکیه بر شناسایی مودیان جدید، امیدواری ها نسبت به افزایش منابع درآمدی پایدار برای افزایش خدمت رسانی دولت با رویکرد کاهش وابستگی به درآمدهای نفتی ارتقاء یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
با اهتمام ویژه و برنامه ریزی های تحول آفرین سازمان امور مالیاتی کشور و بهبود و ارتقای نظام مالیات ستانی، امیدواری ها نسبت به افزایش منابع درآمدی پایدار و کاهش وابستگی به درآمد های نفتی در بودجه جهت خدمت رسانی دولت به مردم بیشتر شده است.
شادا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۴:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
با اهتمام ویژه و برنامه ریزی های تحول آفرین سازمان امور مالیاتی کشور و بهبود و ارتقای نظام مالیات ستانی بویژه با تکیه بر شناسایی مودیان جدید، امیدواری ها نسبت به افزایش منابع درآمدی پایدار برای افزایش خدمت رسانی دولت با رویکرد کاهش وابستگی به درآمدهای نفتی افزایش یافته است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۰۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: جاده پاتاوه به دهدشت تعداد زیادی از روستا های شهرستان های بویراحمد و کهگیلویه را پوشش می دهد و از محرومیت خارج می کند و 400 روستا با 100 هزار نفر جمعیت از جاده دسترسی مناسب برخوردار شده و خدمت رسانی دولت به ساکنان آن ها به سهولت صورت می گیرد.
فرمانداری شهرستان نطنز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۱:۰۳    
آنچه درباره ویژگی های سفر اخیر استاندار به شهرستان نطنز، باید بیان شود! در 24 آذر، یک روز مهم و تاریخی دیگر در شهرستان نطنز رقم خورد و با حضور استاندار، معاونین و بیش از 30 مدیرکل استانی فصل جدیدی. از خدمت رسانی دولت مردمی در شهرستان گشوده شد. حال که فرصت هست برخود وظیفه [...]
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۱۵:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس در جریان کاروان خدمت رسانی دولت در استان سمنان گفت: اختصاص اعتبارات به روستاها می تواند عمران را به این مناطق هدیه دهد.