سه شنبه ۰۷ بهمنساعت ۱۵:۳۶Jan 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتحادیه باغداران»

کیهان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۲۱:۴۲    
نایب رئیس اتحادیه باغداران تهران گفت: کمبود نظارت و عدم برخورد با متخلفان بازار میوه و محصولات کشاورزی، منجر به ترویج گرانفروشی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۵:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه باغداران تهران از افت 20 تا 40 درصدی قیمت پرتقال خبر داد و گفت: کمبودی در ذخایر میوه شب عید نداریم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه باغداران مازندران گفت: ارسال میوه شب عید به سراسر استان های کشور از 10 تا 15 بهمن ماه امسال خواهد بود که یک ماه زمان می برد.
شبکه ایران کالا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۹:۰۲    
نایب رئیس اتحادیه باغداران تهران بازار محصولات کشاورزی را تابع عرضه و تقاضا دانست.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۰:۱۵    
به تازگی با افزایش عجیب وغریب قیمت موز، نایب رئیس اتحادیه باغداران تهران هم به مردم توصیه کرده است: به جای موز، سیب بخورند؛ چون خاصیت آن بیشتر است.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۰۲:۳۸    
نایب رئیس اتحادیه باغداران در واکنش به گرانی موز به مردم توصیه کرد سیب بخورند که خاصیت آن بالاتر است.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۲۰:۲۰    
نایب رئیس اتحادیه باغداران تهران گفت: گرچه طی سال های اخیر موز در سبد میوه خانوار در مجالس و مهمانی ها مرسوم شده است، اما خاصیت برخی میوه های داخلی همچون سیب به مراتب بالاتر است ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۷:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
در هفته های اخیر قیمت موز تحت تاثیر نوسان نرخ ارز با التهاباتی در بازار روبه رو شده است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۶:۴۳   + ۲۷ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: نایب رئیس اتحادیه باغداران تهران به مردم توصیه کرد: به جای موز، سیب بخورند، چون خاصیت آن بالاتر است! در هفته های اخیر قیمت موز تحت تاثیر نوسان نرخ ارز با التهاباتی در بازار روبه رو شده است. محمدعلی مصطفی لو، مدیرعامل اتحادیه تعاونی های باغداران: ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران(پانا) - رئیس اتحادیه باغداران با اشاره به این مطلب که ذخیره مرکبات از تمام استان ها بر حسب نیاز تنظیم بازار است می گوید از انجائیکه مرکبات جزو پرمصرف ترین محصولات کشاورزی محسوب می شود ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۱:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه باغداران کشور با بیان اینکه سالانه 20 میلیون تن محصولات باغی در کشور تولید می شود، گفت: هیچ مشکلی در تامین سیب، پرتقال و سایر محصولات باغی تا پایان سال و شب عید نداریم.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۰۸:۵۴    
عضو هیات مدیره اتحادیه باغداران کشور اظهار کرد: اگر باغات از دست بروند و دوباره بخواهیم آن ها را احیا کنیم، باید 50 سال کار کنیم تا به شرایط امروز برگردیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۰۵:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه باغداران گفت: با توجه به شرایط مساعد تولید، کمبودی در عرضه محصولات باغی برای شب یلدا وجود ندارد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۰۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
سایت بازار : برخی افراد سودجو برای فروش میوه های نارس یا بی کیفیت اقدام به رنگ کردن آن می کنند که این موضوع هم به مصرف کننده و هم به تولید کننده زیان می رساند. حالا عضو هیات مدیره اتحادیه باغداران کشور این اقدام را خیانت به باغداران و دیگر فروشندگان می داند ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
شادلو، عضو هیات مدیره اتحادیه باغداران کشور با بیان اینکه قیمت پایه انواع میوه ها همان قیمتی است که در میادین مرکزی تره بار استان ها تعیین می شود، گفت: با این وجود بخش خرده فروشی بیش از 30 درصد روی محصولات می کشد و نتیجه اش گران رسیدن میوه به دست مصرف کننده نهایی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۷:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه باغداران گفت:بارندگی های مکرر و محدودیت عرضه ناشی از مشکلات برداشت،نوساناتی در قیمت مرکبات ایجاد کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه باغداران مازندران درباره پرداخت مطالبات باغداران گفت: از سال گذشته که قرار بود اردیبهشت ماه تسویه حساب کنند بعد از 9 ماه از اجرای طرح هنوز مباشران تامین و توزیع از دولت هیچ مبلغی دریافت نکردند.
مجتبی شادلو گفت: صادرات انار ارتباطی به گرانی ندارد. افزایش 3 برابری هزینه های تولید، قیمت انار را بالا برده است.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۵۱   + ۶۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه باغداران گفت: امسال کشاورزان مازندران، پرتقال را روی درخت کیلویی 7 هزار تومان می فروشند که این قیمت منطقی نیست. به گزارش جهان اقتصاد به نقل از فارس، مصطفی دارایی نژاد با اشاره به اینکه دلالان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
اتحادیه باغداران خراسان جنوبی 100 تن انار از باغداران آیسک شهرستان سرایان خریداری کرد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۸:۵۶    
تهران (پانا)- رئیس اتحادیه باغداران با اشاره به این که دولت باید بستر مناسبی برای بسته بندی محصولات کشاورزی ایجاد و زمینه صادرات این بخش را فراهم کند، می گوید وزارت جهاد کشاورزی و وزارت صمت باید ساختار حمایتی درستی برای تولیدکننده داشته باشند تا کشاورز بتواند تولید کند و در زمان توزیع محصول هم ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه باغداران مازندران گفت: در مقابل 2 میلیون و 700هزار تن مرکبات، 200 هزار تن صادرات داریم و درواقع باید باید بازار داخلی را حفظ کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
کمال یدالهی گفت: اتحادیه باغداران فارس با سرمایه گذاری و همکاری بخش خصوصی 24 هزار نهال کشت بافت خرمای مجول از کشور امارات متحده عربی وارد فارس کردند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ساری- شعبانی، مدیرعامل اتحادیه باغداران مازندران با اظهار اینکه ظرفیت انبارداری و سورتینگ در استان بالا است، قیمت مرکبات را بین پنج تا هفت هزار و 500 تومان در باغات اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۵:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه باغداران تهران گفت: با عرضه انبوه محصول طی هفته های آتی، بازار پیاز و گوجه فرنگی به آرامش می رسد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۳:۲۴    
ساری- شعبانی، رئیس اتحادیه باغداران مازندران گفت: قیمت پرتقال روی درخت نسبت به سال قبل رشد داشته و منطقی تر و به نفع تولیدکننده و مصرف کننده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه باغداران مازندران گفت: باغداران نباید اجازه دهند محصول نارس برداشت شود و باید قند میوه به میزانی برسد که محصول قابل برداشت شود.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۹:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: شادلو از برداشت پیاز در مناطق سردسیری خبر داد و گفت: پیاز تولیدی به منظور عرضه متعادل در انبار ها ذخیره می شود که هیچ ارتباطی به احتکار محصول ندارد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۱۱    
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه وبویراحمد با تشریح آخرین اقدامات برای تامین سبد باغداران و حمایت از آنها، اظهارداشت: سه واحد تولید سبد در استان داریم که روزانه نزدیک به 12 هزار عدد سبد تولید کرده و به صورت شبانه روزی فعالیت دارند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
در شرایط کنونی تحریم که کشور با مشکل کمبود ارز مواجه شده، اختصاص ارز به واردات گلابی واکنش های متعددی را به دنبال داشته، براساس گفته نایب رئیس اتحادیه باغداران تهران.هم اکنون که ارز به میزان کافی برای واردات محصولات استراتژیک وجود ندارد، شاهد واردات میوه همچون گلابی هستیم.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مازندران مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی مازندران از تامین و توزیع 99تن کود کشاورزی از نوع اوره در شهرستان قائم شهر در 6 ماهه سال جاری برای باغداران خبرداد. مجید سلطانی با اعلام این مطلب افزود: ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۵۱    
مدیر جهاد کشاورزی ملایر گفت: 8 کارخانه کشمش پاک کنی شهرستان برای بالا بردن کیفیت محصول به لیزر مجهز شده اند.
مازند اصناف   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه باغداران مازندران با تاکید بر عدم برداشت زودهنگام مرکبات از سوی باغداران، گفت: برخی با ورود به بازار مرکبات، برداشت زودهنگام و متعاقبا انجام صادرات، مرتکب اشتباه بزرگی شدند و سوء استفاده این افراد به بازار مرکبات استان لطمه خواهد زد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۰۶    
مدیرعامل اتحادیه باغداران مازندران با تاکید بر عدم برداشت زودهنگام مرکبات از سوی باغداران، گفت: برخی با ورود به بازار مرکبات، برداشت زودهنگام و متعاقبا انجام صادرات، مرتکب اشتباه بزرگی شدند و سوء استفاده این افراد به بازار مرکبات استان لطمه خواهد زد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره اتحادیه باغداران کشور با بیان اینکه سال گذشته بیش از دو تا سه برابر نیاز کشور تولید محصولات باغی داشتیم و برای آن هیچ برنامه ریزی نشده بود، گفت: خوشبختانه تولیدات محصولات باغی امسال به تعادل رسیده و در حد نیاز کشور است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه باغداران تهران گفت: علی رغم حوادث غیر مترقبه در زمان گل دهی مرکبات، اما وضعیت تولید متعادل است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۹    
ساری- شعبانی، مدیرعامل اتحادیه باغداران مازندران گفت: برداشت زودهنگام کیوی و رنگ افزایی مرکبات چالش های اساسی فراروی تولید این محصولات در استان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیرعامل اتحادیه باغداران مازندران از افزایش 70 تا 100 درصدی هزینه تولیدات کشاورزی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه باغداران مازندران گفت: برداشت نارنگی پیش رس مازندران شروع شده و برای ورود به بازار آماده می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مجتبی شادلو در گفت وگو با میزان در خصوص وضعیت تولید مرکبات در سال جاری اظهار کرد: امسال در تولید پرتقال تغییر چندانی رخ نداده است، اما در زمینه تولید نارنگی نسبت به سال قبل با رشد قابل توجهی روبرو خواهیم شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیرعامل اتحادیه باغداران مازندران گفت: گرانی 300 تا 500 درصدی نهاده های کشاورزی به خصوص کود، سم و ادوات سبب شده با شرایط موجود، کشاورزان انگیزه کشت را از دست بدهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه باغداران تهران گفت: تقویت صنایع تبدیلی در استفاده حداکثری از ظرفیت های تولید بسیار تاثیر گذار است.
نایب رئیس اتحادیه باغداران قیمت میوه را تابع عرضه و تقاضا دانست و گفت: قیمت میوه تابع عواملی همچون نرخ ارز و طلا نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۰۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه باغداران مازندران گفت: بهترین زمان برداشت نارنگی پیش رس از 20 شهریور تا مهر ماه است.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مازندران مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی مازندران از توزیع 100 تن کود کشاورزی از نوع اوره درشهرستان قائم شهر در4 ماهه سال جاری برای اتخادیه باغداران خبر داد. مجید سلطانی با اعلام این مطلب افزود: ...
پایگاه خبری جامعه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۰۱:۰۸    
پایگاه خبری جامعه خبر| سید هادی کسایی زاده| خردادماه 1394 بود که برای نخستین بار رسانه ملی کلید واژه مافیای میوه را در برنامه زنده گفتگوی ویژه خبری عنوان کرد. در این برنامه تلویزیونی حسن پور مدیرکل وقت میوه وزارت جهاد کشاورزی و عنایت الله بیابانی، رئیس اتحادیه باغداران پاسخگوی سوالات بودند ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مازندران مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی مازندران از توزیع 25 تن کود کشاورزی از نوع اوره درشهرستان بابل در 4 ماهه سال جاری از طریق اتحادیه باغداران خبر داد . مجید سلطانی با اعلام این مطلب افزود : ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مازندران مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی مازندران از تامین و توزیع 50تن کود کشاورزی از نوع اوره در شهرستان آمل در 4ماهه سال جاری برای اتحادیه باغداران مرکبات خبرداد. مجید سلطانی با اعلام این مطلب افزود: ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه باغداران تهران، گفت: با توجه به شرایط مساعد اقلیمی، جای هیچ گونه نگرانی مبنی بر کمبود میوه در بازار داخل نیست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۰:۳۴    
تهران - ایرنا - مدیرعامل اتحادیه باغداران مازندران با بیان آنکه استان مازندران نخستین تولیدکننده پرتقال در کشور است، پیش بینی کرد که تولید امسال پرتقال بیش از 2 برابر افزایش یابد و دیگر نیازی به واردات نباشد.