چهارشنبه ۱۵ آذرساعت ۰۵:۴۱Dec 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جریان سیل»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۷:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
باران های شدید روز سه شنبه جاده ها را در جنوب هند زیر آب برد، و دست کم 9 نفر از جمله یک کودک 4 ساله در جریان سیل و ویرانی ناشی از توفان شدید جان خود را از دست دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایری استان اردبیل گفت: سال گذشته و امسال راه های عشایری شهرستان را شن ریزی کردیم و در جریان سیل اخیر تیغ زنی مسیر نیز انجام شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- فرماندار گیلانغرب گفت: راه های عشایری که در جریان بارندگی و سیل اخیر مسدود و یا تخریب شده، پس از بهسازی و مرمت بازگشایی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۲:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
جنازه بانوی مفقود شده در جریان سیل شدید هفته های گذشته کالپوش پیدا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
جمعیت هلال احمر گلستان به یک هزار و 361 نفر در جریان سیل اخیر در شرق استان امداد رسانی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۰۸:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
هلال احمر گلستان تاکنون به 930 حادثه دیده در جریان سیل شرق گلستان امدادرسانی کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
کلاله- جسد شهروند مفقودی در جریان سیل شب گذشته کلاله پیدا شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس- ایرنا- فرماندار کلاله گفت: جنازه شهروند مفقوده شده در جریان سیل شب گذشته این شهرستان، با تلاش نیروهای امدادی از زیر آوار سیل پیدا شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۰۸:۵۴    
سیدابوالقاسم هاشمی گفت: در جریان سیل سال 1400 که باعث مسدود شدن جاده بین المللی کردکوی به گرگان دچار خسارت و آبگرفتگی روستاهای همجوار شده بود، در این حوزه آبخیز ساخت بند مشبک سرشاخه گیر بمنظور جلوگیری از بروز سیل در مناطق پایین دست و مدیریت سیلاب در دستور کار قرار گرفت.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۲۰:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
در جریان سیل امروز در استان گیلان، خساراتی جزئی به تأسیسات گازرسانی این منطقه وارد شد.
امید لرستان   ۱۴۰۲/۰۸/۰۵ - ۱۱:۳۴    
به گزارش امید لرستان، در جریان سیل فروردین ماه 98 پل بهداری موجب مسدود کردن مسیر عبور سیلاب شد به طوری که مشکلات فراوانی برای مردم ایجاد و خسارات قابل تاملی بر جای گذاشت. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
عملیات اجرایی بازسازی پل سیبلی در محور مواصلاتی و پرتردد آستارا به تالش که در جریان سیل اخیر تخریب شده بود، با دستور استاندار بر اساس اصول مهندسی و استاندارد کامل آغاز شد. امکان تردد به صورت موقت در کنارگذر این پل در همان زمان سیلاب ایجاد شده بود.
یافته   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۸:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان لرستان عنوان کرد: چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان لرستان گفت ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۰۷:۴۵    
به گزارش اقتصادآینده نیوز حمیدرضا نامداری بعد از ظهر سه شنبه در دومین کارگروه مدیریت بحران و تیم مقابله با آسیب های احتمالی ناشی از ورود جریان سیل به تأسیسات آبرسانی و شبکه فاضلاب در البرز اظهار کرد: تیم مقابله با آسیب های احتمالی سیل به تأسیسات آبرسانی و فاضلاب البرز تشکیل شد. ...
دومین کارگروه مدیریت بحران و تیم مقابله با آسیب های احتمالی ناشی از ورود جریان سیل به تاسیسات آبرسانی و شبکه فاضلاب، درالبرز تشکیل شد. حمیدرضا نامداری مدیرعامل آبفای البرز با اعلام این خبرگفت ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۱۲:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد هر چند در جریان سیل های اردیبهشت و مردادماه سال گذشته شاهد عملکرد نسبتاً مناسبی از سوی سیل بندهای شرکت آب منطقه ای یزد بودیم، ولی این شرکت طی ماه های اخیر ضمن بررسی آخرین وضعیت بندها، سیل بندها و رودخانه ها، تدابیر پیشگیرانه ای را برای مقابله با سیل های احتمالی در آینده اتخاذ کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۳ - ۱۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: پل موقت انجیرلو در جریان سیل اوایل تابستان امسال در مسیر جاده ترانزیتی گرمی به بیله سوار نسب شده بود، در جریان سیل اخیر آسب ندیده و برای تردد وسایل نقلیه ایمن است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۱۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان عملیات اجرایی بازسازی پل سیبلی در محور مواصلاتی و پرتردد آستارا به تالش که در جریان سیل اخیر تخریب شده بود آغاز شد.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۷:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
بیش از 40 گروه در قالب گروه های جهادی، سمن ها، گروه های مردمی، خیریه های مردم نهاد، اصناف و هیأت ورزشی در جریان سیل آستارا در میدان مدیریت بحران بودند.
رادیو پیام   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
بخشدار باسمنج گفت: در سطح روستاهای کندرود، جانقور و ملک کیان به علت بارش رگباری سیل جاری و موجب آبگرفتگی تعدادی از منازل مسکونی و مغازه ها شد که با هماهنگی های صورت گرفته با شهرداری تبریز و هلال احمر برای رفع آبگرفتگی اقدام شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان اردبیل گفت: نجاتگران اردبیلی به بیش از 200 خانوار در جریان سیل شهرستان آستارا امدادرسانی کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۳:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
سازمان جهانی بهداشت خبر داد که در جریان سیل لیبی، تا کنون، جنازه حدود چهار هزار نفر بیرون کشیده شده و هویت آنان معلوم شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۰۷    
اردبیل - ایرنا - فرماندار مشگین شهر گفت: تسطیح و بازسازی جاده های بین مزارع مشگین شهر که در جریان سیل هفته گذشته تخریب شده است، اولویت اصلی و اساسی است که باید برای آن چاره اندیشی شود.
برترین ها / فرادید   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۱:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
ویدئویی پر بازدید و جالب توجه از واژگون شدن یک بیل مکانیکی غول پیکر در جریان سیل را مشاهده می کنید. نکته جالب توجه آرامش راننده این بیل مکانیکی است که تلاش دارد خود را روی این دستگاه و بیرون از آب نگه دارد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
جلسه ستاد مدیریت بحران استان آذربایجان شرقی روز دوشنبه، 13 شهریورماه، در شهرستان اهر تشکیل شد تا مسئولان استان حوادثی که در جریان سیل اخیر ارسباران رخ داد را بررسی کرده و برای جبران خسارات چاره اندیشی کنند. پس از این جلسه اعضای ستاد به همراه جمعی از خبرنگاران از خسارات سیل بازدید کردند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۵:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
جلسه ستاد مدیریت بحران استان آذربایجان شرقی روز دوشنبه، 13 شهریورماه، در شهرستان اهر تشکیل شد تا مسئولان استان حوادثی که در جریان سیل اخیر ارسباران رخ داد را بررسی کرده و برای جبران خسارات چاره اندیشی کنند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۲۲:۵۸   + ۲۲ سایت دیگر  
در جریان سیل غرب کشور یک نفر در استان زنجان بر اثر سیل و 2 نفر در شهرستان خوی به دلیل اصابت رعد و برق، جان باختند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با اشاره به اقدامات انجام شده از سوی مرکز هدایت عملیات بحران (EOC) در جریان سیل روز گذشته در برخی مناطق استان، گفت: ارائه خدمت از همان لحظات ابتدایی آغاز شده و اکنون نیز تیم های واکنش سریع در این مناطق مستقر هستند.
برترین ها / قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۲۳:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران خراسان شمالی از جاری شدن سیلاب خسارت بار در شهرستان های راز و جرگلان و شیروان خبر داد.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۳:۴۲    
جریان سیل به واحد های مسکونی ،زراعی ،راههای ارتباطی و مزارع کشاورزی 15 روستای شهرستان خوی خسارت وارد ساخت
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۰:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از باز شدن مسیر های سیلاب زده خوی در جریان سیل روز گذشته خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشی استان آذربایجان غربی ، دکتر منصوری رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان خوی با اعلام این مطاپلب گفت : در جریان سیل اخیر که در شهرستان خوی روی داد بلافاصله اکیپ شبکه دامپزشکی در محل حاضر و نسبت به دفن بهداشتی و معدوم سازی احشام تلف شده اقدام نمودند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۴:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد مدیریت بحران شهرستان خوی گفت: جاده خوی - رازی که بر اثر جریان سیل و طغیان رودخانه قطور مسدود شده بود، با تلاش راهداران ترمیم و بازگشایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۰۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
دبیر مدیریت بحران فرمانداری خوی گفت:مدیر جریان سیل راه اصلی خوی_رازی را بست و به اراضی کشاورزی بخش صفائیه خسارت وارد ساخت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
تعداد افرادی که در جریان سیل اخیر در کره جنوبی جان خود را از دست داده اند، به 47 نفر رسید.
پانا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۲۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - ساعتی قبل بارش شدید باران و جریان سیل ناگهانی جان یک میراب را گرفت، به بخشی از مزارع و باغات بخش فیرورق خسارت زد و جاده ارتباطی و برق 2 روستا را قطع کرد. ...
برترین ها / خبر خوی   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۲۲:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
کاظمی فرماندار شهرستان خوی در گفتگوی تلفنی با خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما گفت: بعداز ظهر امروز براثر بارش شدید باران و جریان ناگهانی سیل یک نفر میراب که در منطقه فیرورق در حال فعالیت بود در سیلاب گرفتار و جان خود را از دست داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۱۲:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
وزارت خارجه رژیم صهیونیستی اعلام کرد که در جریان سیل ویرانگر اخیر در شمال هند، وضعیت 185 اسرائیلی نامشخص است و هیچ اطلاعی از سرنوشت آنها در دست نیست.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۲:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون به نقل از ایندیاتایمز، به دنبال بارش باران شدید و وقوع سیل در شمال هندوستان، دست کم 37 نفر جان خود را از دست دادند. ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۲۹ - ۰۸:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس محمدحسن نامی صبح یکشنبه در بازدید از مناطق سیل زده شهرستان مشگین شهر، اظهار کرد: از چند روز پیش در جریان سیل و رخداد بی سابقه این پدیده طبیعی در استان اردبیل بودیم که با تلاش های مسئولان در وزارت کشور ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ - ۰۹:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: عمده خسارت وارد شده به بخش کشاورزی استان سمنان در جریان سیل اخیر مربوط به منطقه غربی این استان بوده است.
صدای زرند   ۱۴۰۲/۰۳/۲۵ - ۱۱:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس دادگستری کوهبنان با بیان این که در جریان بارندگی و سیل اخیر شاهد آب گرفتگی تعدادی از منازل و وارد آمدن خسارت به ساکنان شهرک امام رضا (ع) کوهبنان بودیم، گفت که برای ترک فعل مدیران در جریان سیل کوهبنان پرونده کیفری تشکیل شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - رئیس دادگستری شهرستان کوهبنان از منازل آسیب دیده از بارندگی اخیر در شهرک امام رضا در کوهبنان بازدید کرد و از پیگیری و تشکیل پرونده کیفری برای ترک فعل مدیران در جریان سیل خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۱۲:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
ایندیپندنت فارسی با هدف تحریک احساسات مخاطبان در جریان سیل جاده چالوس، عکس کشور نیکاراگوئه را به نام مازندران معرفی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ - ۲۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار بوئین زهرا گفت: خدمت رسانی به روستا هایی که در جریان سیل هفته گذشته دچار آسیب و خسارت شده بودند، با سرعت در حال انجام است.
برترین ها / کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ - ۱۸:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان البرز از پایان عملیات رفع کامل انسداد خروجی سد کرج خبرداد داد و گفت: کدورت آب تا چند ساعت آینده برطرف می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۲۲ - ۱۳:۵۱    
بسیجیان و گروه های جهادی(جمعیت مردمی سلیمانی ها) در جریان سیل کوهبنان برای پاکسازی محیط و کمک به مردم سیل زده به میدان آمدند و مانند همیشه مرحم درد این مردم شدند.
مهرصبا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۸:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
صفحه اصلی اخبار جهان اروپا https://khabaronline.ir/xk6tv 18 خرداد 1402 – 16:49 کد خبر 1775440 اخبار جهان اروپا 1 نفر 18 خرداد 1402 – 16:49 صلیب سرخ: ویرانی سد کاخوفکا مین های جنگی را جابجا کرد ...