چهارشنبه ۱۳ مردادساعت ۰۳:۵۶Aug 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جرگلان»

پایگاه خبری انتهاج   ۲۴ دقیقه پیش    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد -ایرنا-رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در زمینه فرآوری باریت در شهرستان مرزی راز و جرگلان اعلام آمادگی کرده و مقدمات در حال انجام است.
مدرس حوزه علمیه اهل سنت بگ پولاد: عشق و ارادات اهل سنت به اهل بیت مثال زدنی است مدرس حوزه علمیه رحیمی اهل سنت روستای بگ پولاد راز و جرگلان گفت: عشق و ارادات اهل سنت به اهل بیت مثال زدنی است.
مدرس حوزه علمیه پولادین تنگه ترکمن: محبت به اهل بیت از اعتقادات اهل سنت است مدرس حوزه علمیه پولادین اهل سنت روستای تنگه ترکمن راز و جرگلان گفت: محبت به اهل بیت از اعتقادات اهل سنت است.
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
بجنورد-ایرنا-رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در زمینه فرآوری باریت در شهرستان مرزی راز و جرگلان اعلام آمادگی کرده و مقدمات در حال انجام است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۴:۱۳    
ایسنا/خراسان شمالی مدیر کل صمت خراسان شمالی گفت: پیگیری ها برای راه اندازی واحد فرآوری ماده معدنی باریت در شهرستان راز و جرگلان در حال انجام است.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۴:۱۶    
نادر رازی، از رفع مشکل آب روستای کرپشلی باغی با همت امور آبفا شهرستان راز و جرگلان و بخشدار بخش جرگلان و شورای روستای خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۹:۲۲    
هم اکنون چهار شهرستانِ بجنورد، شیروان، اسفراین و مانه و سملقان در وضعیت قرمز، گرمه و جاجرم و راز و جرگلان در وضعیت نارنجی و فاروج هم زرد است.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۴۹    
23 روستای شهرستان راز و جرگلان با 5 هزار و 984 خانوار در این شهرستان است به دلیل کاهش بارندگی و گرمای شدید با تنش آبی مواجه هستند که به گفته مسئولان شهرستان برای رفع تنش آبی در روستاهای این شهرستان 525 میلیارد و 520 میلیون ریال اعتبار نیاز است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۳۸    
بمناسبت فرارسیدن عید غدیر خم همایش پیاده روی برای توانخواهان شهرستان راز و جرگلان برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۲۶    
بمناسبت فرارسیدن عید غدیرو آغاز هفته امامت و ولایت مراسم جشنی در در شهرستان راز و جرگلان برگزار شد.
به مناسبت فرارسیدن هفته ملی مهارت ، سومین نشست شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی با حضور حجت الاسلام و المسلمین نوری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرستان بجنورد و وحیدی نماینده مردم بجنورد ،مانه و سملقان ،گرمه ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۸:۴۰    
مسابقه خطبه غدیر و خوشنویسی به مناسبت عید غدیرخم در شهرستان راز و جرگلان برگزار می شود.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۴:۱۶    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد – ایرنا- اگرچه به دلیل گذر زمان و زندگی ماشینی و یا به اصطلاح مدرنیسم غبار فراموشی بر چهره بسیاری از آیین ها و آداب و سنت های قدیمی پاشیده شد، ولی آیین عید قربان همانند قربانلق( قربانی) ...
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
یکی از بزرگترین اعیاد مذهبی که در بین ترکمن ها رواج دارد، عید قربان است، که هر ساله مردم برای استقبال از این عید بزرگ از سه روز و یا گاها دوماه قبل آماده می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۸:۰۵    
ترکمن های خراسان شمالی در روز عید قربان با پخت غذای قورمه که از گوشت گاو و گوسفند به دست می آید عید قربان را جشن می گیرند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۲۵    
بجنورد- ایرنا- اگرچه به دلیل گذر زمان و زندگی ماشینی و یا به اصطلاح مدرنیسم غبار فراموشی بر چهره بسیاری از آیین ها و آداب و سنت های قدیمی پاشیده شد، ولی آیین عید قربان همانند قربانلق( قربانی) ، قربانشور( دور کردن نحس) و پخت نان سنتی در بین اقوام ترکمن ساکن در شهرستان مرزی راز و جرگلان پابرجاست.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ دکتر ابراهیم تقوایی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: 33 تیم ثابت و 42 تیم سیار دامپزشکی مشتکل از 36 دامپزشک، 67 بازرس بهداشتی گوشت و 10 نفر ناظر شرعی بر نحوه ذبح دام استان در روز عید قربان نظارت می کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۰:۱۷    
بخشدار جرگلان گفت: مشکل سه روستای دارای تنش آبی جرگلان مرتفع شد و مابقی نیز تا عید قربان برطرف خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۵۰    
بجنورد- ایرنا- رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان راز و جرگلان در خراسان شمالی گفت: 45 میلیارد ریال برای تکمیل 10 طرحی ورزشی نیمه تمام در این شهرستان مرزی تخصیص یافت.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۱۴    
این برنامه به همت جوانان فعال فرهنگی و اجتماعی جرگلان با هدف پاکسازی از انباشت زباله در اطراف سد چندیر و فرهنگ سازی جهت رها نکردن زباله در تمام طول مسیر رودخانه چندیر بوده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۲۴    
بجنورد- وحیدی، نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم و راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی گفت: شریان ارتباطی ریلی و جاده ای استان بسیار ضعیف است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۴۰    
بجنورد- ایرنا- سرپرست آب و فاضلاب شهرستان مرزی رازوجرگلان گفت: برای رفع تنش آبی در روستاهای شهرستان مرزی راز و جرگلان 525 میلیارد و 520 میلیون ریال اعتبار نیاز دارد.
امام جمعه اهل سنت یکه سعود جرگلان: اهل بیت و امام رضا(ع) منشا وحدت اسلامی است امام جمعه اهل سنت یکه سعود راز و جرگلان گفت: اهل بیت رسول اکرم(ص) و امام رضا(ع) منشا وحدت اسلامی هستند.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
بخشدار جرگلان از آسفالت شش هزار متر مربع از معابر روستایی این بخش همچنین آسفالت سه نقطه از جاده روستایی تخریب شده از سیل 98 خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۰:۲۷    
بمناسبت چهل و یکمین سال تاسیس سازمان بهزیستی، رئیس و کارکنان بهزیستی شهرستان با فرماندار دیدار و گفتگو کردند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۲۰:۲۴    
بجنورد- وحیدی، نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم و راز جرگلان در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه 95 درصد چرخ مالی کارخانه های بزرگ خراسان شمالی در خارج از استان اتفاق می افتاد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی از کسب رتبه دوم نهمین جشنواره تجارب برتر تربیتی کشور توسط همکار فرهنگی استان خبرداد به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان شمالی مهدی مودی درتوضیح این خبر افزود ...
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
بخشدار جرگلان از رفع مشکلات تامین آب سه روستای این بخش که با مشکل تنش آبی مواجه شده بودند، خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۲۰:۰۴    
بمناسبت گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد تأسیس سازمان بهزیستی نشستی با حضور کلیه کارکنان اداره و همچنین مسوول مراکز جهت برنامه ریزی در شهرستان راز و جرگلان برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۰:۵۸    
مسئول روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی خراسان شمالی گفت: کشاورزان شهرستان راز و جرگلان تاکنون هیچ گندمی را به دولت تحویل نداده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
بخشدار جرگلان از کم آبی در 14 روستای این بخش و همچنین بخشی از شهر یکه سعود خبر داد و گفت: تصمیم بر آن شد که در روستاهایی که کم آبی دارند ظرف ده روز آینده مشکل آن ها حل شود و هیچ روستایی و خانواری بدون آب نباشد.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۲:۳۵    
رضاعلی یوسفی گفت: در یک هفته گذشته متاسفانه تعداد مبتلایان بستری بدلیل ابتلا به کرونا افزایش یافت که نتیجه آن تغییر رنگ بندی از وضعیت زرد به نارنجی شد.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره جهاد کشاورزی شهرستان راز و جرگلان گفت: در فصل جاری برداشت گندم، گندم کاران این شهرستان محصول گندم برداشت شده خود را به سیلو و مراکز دولتی خرید گندم این شهرستان نفروختند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۱۵:۳۱   + ۲۸ سایت دیگر  
با 80 بستری شبانه روز گذشته، شمار کل بستری ها از 300 نفر گذشت. راز و جرگلان و جاجرم هم نارنجی شدند.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۸:۲۹    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد -ایرنا- مدیر امور شیلات سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: سد سومبار راز و جرگلان این شهرستان که برای پرورش ماهی در قفس آماده شده، ظرفیت تولید بیش از 500 تن ماهی را دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۷:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیر امور شیلات سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: سد سومبار راز و جرگلان این شهرستان که برای پرورش ماهی در قفس آماده شده، ظرفیت تولید بیش از 500 تن ماهی را دارد.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
بخشدار جرگلان از بروز تنش آبی در 14 روستای این بخش همچنین بخشی از شهر یکه سعود خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۲۰:۰۵    
مدیرکل بهزیستی خراسان شمالی با سید محمد پاکمهر نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-بخشدار مرکزی راز و جرگلان با انتقاد از عدم وجود امکانات مستقر از سوی راهداری در این شهرستان، گفت: راز و جرگلان از نظر ماشین آلات بدترین وضع را دارد زیرا هیچ تجهیزاتی تخصیص نیافته است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، سید محمد پاکمهر صبح دو شنبه در نشست تخصصی با دامداران خراسان شمالی اظهار کرد: اگر قیمت دام و شیر ارزان باشد و از طرفی نهاده های دامی گران به دست دامدار برسد قطعاً باعث ورشکستگی دامدار خواهد شد. ...
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان راز و جرگلان از تصویب اختصاص چهار میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار برای تکمیل چهار پروژه ناتمام ورزشی در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۰:۲۲    
ایسنا/خراسان شمالی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: اظهارات فرماندار راز و جرگلان درباره اینکه امکاناتی در شهرستان برای مقابله با سیلاب وجد ندارد، خلاف واقع است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
20 سری جهیزیه به همت خیران برای نوعروسان راز و جرگلانی تهیه و اهدا شد.
جویا خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۸:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
گلایه عجیب استاندار کت و شلواری از فرماندار بخش سیل زده که با لباس خاکی در جلسه حاضر شد!
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۷:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز، جرگلان، گرمه و جاجرم در مجلس شورای اسلامی از طرح احداث بیمارستان 64 تختخوابی شهرستان رازو جرگلان خبر داد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۳:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
خبرفوری: امروز در حالی که فرماندار راز و جرگلان پس از وقوع سیلاب در محور راز به بجنورد با لباس خاکی و گل آلود در جلسه شورای برنامه ریزی استان حضور یافت، مورد انتقاد استاندار خراسان شمالی قرار گرفت! ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
روح الله حسین پور از وارد شدن خسارت 20 میلیارد تومانی بارش شدید تگرگ و جاری شدن روان و سیلاب در این شهرستان طی سه روز اخیر خبر داد و گفت: گزارشی مبنی بر از بین رفتن دام در این شهرستان ارائه نشده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
به گفته فرماندار، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای حتی یک لودر در حوزه شهرستان راز و جرگلان نداشت و به همین خاطر با دست وارد عمل شده اند!
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۰۹:۵۴    
فرماندار راز و جرگلان گفت: سیل و روان آب روزهای گذشته 20 میلیارد تومان به بخش کشاورزی به خصوص بخش مرکزی راز خسارت وارد کرده است.