یکشنبه ۰۳ مهرساعت ۲۳:۴۵Sep 2022 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جرگلان»

خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۸    
نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم و راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی از فعال شدن پروژه محور میامی_بجنورد درچهار قطعه با پیمانکار خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- رئیس کل دادگستری خراسان شمالی از سازش 48 درصد پرونده های ورودی به شورای حل اختلاف استان خبر داد و گفت: شوقان با 75 درصد و راز و جرگلان با 67 درصد بهترین عملکرد را در این حوزه داشتند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
گشت مشترک قرنطینه ای به منظور نظارت بر حمل و نقل فرآورده های خام دامی، خوراک دام و دام زنده در شهرستان راز و جرگلان برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۵:۲۸    
راز و جرگلان (پانا) - نماینده مردم بجنورد، راز و جرگلان، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم در مجلس شورای اسلامی در همایش منادیان تربیت (معاونان پرورشی و تربیت بدنی شهرستان ها و مناطق آموزش و پرورش خراسان شمالی) اظهار کرد اولویت مجلس یازدهم توجه به مسائل فرهنگی، اقتصادی و زیربنایی کشور است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی راز و جرگلان از دستگیری اعضای باند 3 نفره سرقت از سطح شهرستان، خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۲۱:۰۱    
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان شمالی گفت: امروز دو مدرسه خیرساز در شهرستان راز و جرگلان کلنگ زنی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
در پنج ماهه ابتدای امسال 202 فقره مجازات های جایگزین حبس در حوزه قضایی شهرستان راز و جرگلان تعیین شده که در مقایسه با پارسال، رشد بیش از سیصد درصدی را نشان می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۴:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- 2 مدرسه خیرساز امروز (دوشنبه) با حضور شماری از مسولان استانی و شهرستانی در منطقه مرزی راز و جرگلان خراسان شمالی کلنگ زنی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۳:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
بجنورد- رئیس کل دادگستری خراسان شمالی گفت: موارد مجازات های حبس در حوزه قضایی راز و جرگلان نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از 300 درصد رشد داشته است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۳۸    
مدیرعامل اتحادیه قرآنی خراسان شمالی از برگزاری دوره های آموزشی هنر خوب زیستن با رویکردی قرآنی و روانشناختی به منظور ارتقای بهداشت روان و کاهش آسیب های فردی، خانوادگی و اجتماعی در شهرستان راز و جرگلان خبر داد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۰۹:۳۲    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛بجنورد- ایرنا- نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبات و پاداش باقیمانده بازنشستگان در مجلس پیگیری می شود و این مصوبه قانونی باید اجرا شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۶:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبات و پاداش باقیمانده بازنشستگان در مجلس پیگیری می شود و این مصوبه قانونی باید اجرا شود.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۰۹:۵۸    
نمایشگاه اعتیاد اینترنتی با همکاری معاونت سایبری ناحیه مقاومت بسیج راز و جرگلان و اداره تبلیغات شهرستان راز برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۲:۲۸    
نماینده مردم بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی گفت: سفر ضرغامی وزیر میراث فرهنگی و گردشگری به استان خراسان شمالی به عنوان یکی از استان های که دارای ظرفیت ابنیه تاریخی و آثارباستانی و گردشگری است؛ می تواند دستاوردهای پررنگی برای جذب توریست داشته باشد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۶:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
شهرستان مرزی و ترکمن نشین راز و جرگلان با فرهنگ های مختلف و مناظر طبیعی دیدنی، و تاریخی کهن در استان خراسان شمالی قرار دارد؛ و مرکز آن شهر راز، است. بخش وسیعی از شهرستان راز و جرگلان در طبیعتی کوهستانی و بکر و دره های فراوان، واقع شده است. این شهرستان، دارای پیشینه کهن و طبیعتی زیبا و بی نظیر است ...
نماینده مردم شهرستان های بجنورد، مانه و سلمقان، گرمه، جاجرم، راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی گفت: همانطور که اثر فرهنگی به سختی تولید می شود، ماندگاری کار فرهنگی بر کسی پوشیده نیست.
رئیس گروه دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از برگزاری دوره های آموزشی 3 روزه هنر خوب زیستن در شهرستان راز و جرگلان استان خراسان شمالی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۲۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی راز و جرگلان از کشف مقدار 9 کیلو و 950 گرم تریاک در بازرسی از یک دستگاه خودروی 405 خبر داد و گفت: در این رابطه یک دستگاه خودرو توقیف و یک نفر متهم نیز دستگیر شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۲۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- دستگیری اتباع بیگانه در جاجرم و اجرای طرح کنترل محورهای مواصلاتی در فاروج و کشف حدود 10 کیلوگرم مواد مخدر در راز و جرگلان از جمله اخبار کوتاه خراسان شمالی در 24 ساعت گذشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۵:۲۵    
مدیر جهاد کشاورزی راز و جرگلان گفت: از 500 هکتار باغ انگور این شهرستان، چهار هزار تن محصول برداشت می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- بخشدار جرگلان شهرستان مرزی راز و جرگلان خراسان شمالی گفت: 66 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی در دولت سیزدهم برای روستاییان این بخش مرزی استان پرداخت شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- عملیات اجرایی آبرسانی به مجتمع پرسه سو شهرستان راز و جرگلان آغاز شد.
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی ظهر امروز در آیین کلنگ زنی پروژه آبرسانی قرارگاه محرومیت زدایی سپاه ( مخزن تعادلی ) در روستای گز شهرستان راز و جرگلان گفت : با بهره برداری از پروژه فوق با 180 کیلومتر اجرای شبکه و تحت پوشش قرار گرفتن 38 آبادی به رفع عطش مردم این منطقه کمک بزرگی خواهد شد.
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۰:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی ظهر امروز در آیین افتتاح پروژه های مخابرات شهرستان راز و جرگلان بر ضرورت توسعه فیبر نوری در سطح استان تاکید کرد و گفت : توسعه فیبر نوری در دسترسی به اینترنت و پهنای باند بسیار موثر خواهد بود .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- فرماندار راز و جرگلان از افتتاح 74 طرح با اعتبار 659 میلیارد ریال و کلنگ زنی 9 طرح با اعتبار 334 میلیارد ریال خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۹:۲۶    
ایسنا/خراسان شمالی کلنگ طرح آبرسانی به مجتمع پرسه سو و آغاز عملیات اجرایی آن در شهرستان راز و جرگلان با حضور استاندار خراسان شمالی، سردار روحانی فرمانده قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) سپاه پاسداران و جمع دیگری از مدیران بر زمین خورد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۴:۵۱    
ایسنا/خراسان شمالی 626 پروژه مخابراتی در خراسان شمالی امروز به مناسبت هفته دولت با حضور استاندار و مسئولان استانی در شهرستان راز و جرگلان افتتاح شد.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۲:۳۱    
استاندار خراسان شمالی با تقدیم گل و قرائت فاتحه به مقام شهدای شهرستان راز و جرگلان ادای احترام کرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
واکسیناسیون رایگان طیور بومی علیه بیماری نیوکاسل در 12 واحد روستایی شهرستان راز و جرگلان به مناسبت گرامیداشت هفته دولت صورت پذیرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۰۹:۵۰    
امروز 74 طرح عمرانی خدماتی و آبرسانی در شهرستان راز و جرگلان به بهره برداری می رسد.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۰۵:۲۸    
راضیه فلاح، خبرنگار گروه دانشگاه: فعالیت دانشگاه آزاد اسلامی در استان خراسان شمالی از سال1367 با 99دانشجو در واحد بجنورد آغاز شد. این دانشگاه هم اکنون در شهرهای جاجرم، شیروان، اسفراین و به تازگی در شهرهای راز و جرگلان واحد و مرکز فعال دارد ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۳:۱۱    
بجنورد- ایرنا- بخشدار جرگلان شهرستان مرزی راز و جرگلان خراسان شمالی گفت: 68 میلیارد ریال اعتبار در یکسال دولت سیزدهم به حساب 30 دهیاری این بخش مرزی استان واریز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - ۰۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان راز و جرگلان از کشف 4 هزار و 756 قلم انواع کالای قاچاق و ممنوعه در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۲۰:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با اشاره به اخذ مجوز تأمین نیرو از وزارت بهداشت برای درمانگاه ارتش، اظهار کرد: با ممارست و پیگیری های مسئولان دانشگاه، این درمانگاه پس از امضای تفاهم نامه وزارت بهداشت با ارتش جمهوری اسلامی ایران فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۱۴:۵۳    
به منظور ارائه خدمات بهداشتی به دامداران کم برخوردار شهرستان راز و جرگلان اردوی جهادی برگزار گردید.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
طرح واکسیناسیون رایگان تب برفکی در دام سنگین شهرستان راز و جرگلان با واکسینه شدن تعداد 11690 راس دام سنگین در پایان مرداد ماه سال 1401 به اتمام رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۱۱:۵۳    
استاندار خراسان شمالی گفت: در مجموعه برای 36 پروژه که در هفته دولت کلنگ زنی خواهد شد 947 میلیارد تومان و هزار میلیارد تومانی برای 707 پروژه قابل افتتاح هزینه شده است.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۵/۳۰ - ۰۹:۱۵    
حجت الاسلام نادعلیزاده امام جمعه راز و جرگلان از غرفه های مساجد شهرستان راز که در مصلای امام خمینی در معرض دید عموم قرار گرفته بود دیدار کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۱:۱۳    
نماینده مردم بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان در مجلس با اشاره به نشست خود با مدیرعامل منابع آب ایران گفت: در این نشست بازنگری مجدد مطالعات کاهش عرض رودخانه اترک صورت گرفت.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مسئول اورژانس پیش بیمارستانی شبکه بهداشت و درمان شهرستان راز و جرگلان از نجات جان پسر بچه 6 ساله اهل شهر غلامان، توسط پرسنل اورژانس 115 خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- رئیس شوراهای حل اختلاف خراسان شمالی گفت: راز و جرگلان، جاجرم، بجنورد و فاروج به ترتیب بیشترین درصد سازش در پرونده های شورای حل اختلاف طی 4 ماه نخست سال جاری را ثبت کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۷ - ۱۳:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: یکهزار و 300 معلم استان خواستار جابجایی در سال تحصیلی جدید شدند که شهرستان های مرزی رازو جرگلان و مانه و سملقان بیشترین متقاضی جابجایی را به خود اختصاص داده است.
دانا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۷ - ۱۲:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
ابوالقاسم اکبری با بیان اینکه یک هزار و 300 معلم متقاضی نقل و انتقالات درون استانی هستند که بیشترین تقاضا هم مربوط به شهرستان های راز و جرگلان و مانه و سملقان است،گفت: به دلیل محرومیت این مناطق، معلمان بعد از گذشت سه یا چهار سال خدمت متقاضی جابجایی می شوند.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۵/۲۷ - ۰۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
حسین رسولی با اشاره به اینکه براساس پایش انجام شده در سال 1400 در استان خراسان شمالی، در مجموع 19هزار و 554 نفر بی سواد در سطح استان شناسایی شدند، گفت: شهرستان های فاروج، رازو جرگلان و مانه و سملقان بیشترین آمار بی سوادان استان را دارا هستند.
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۰۸:۴۹    
دانلود فایل pdfعملکرد فرمانداری شهرستان راز و جرگلان نمایش ویدیو عملکرد فرمانداری شهرستان راز و جرگلان
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۱:۳۵    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛بجنورد- ایرنا- ر نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی گفت: انتقال پساب (آب خاکستری) بجنورد به پتروشیمی خراسان در نهایت در بازده زمانی 2 ماهه کلنگ زنی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- ر نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی گفت: انتقال پساب (آب خاکستری) بجنورد به پتروشیمی خراسان در نهایت در بازده زمانی 2 ماهه کلنگ زنی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۴۰    
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان راز و جرگلان گفت: کاروان سلامت با مشارکت شبکه بهداشت و جمعیت هلال احمر در روستای تکله قوز از توابع دهستان راستقان و بخش غلامان برگزار شد.