چهارشنبه ۲۶ خردادساعت ۱۴:۳۲Jun 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون عمران مجلس»

افکار نیوز   ۱ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: انتخابات یک مقوله اجتماعی – سیاسی است و مردم برای آنکه در سرنوشت خود مشارکت داشته باشند این مساله در کشور ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
مرصاد   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: نائب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: هر دولتی که با مشارکت خوب مردم انتخاب شود می تواند تصمیمات بهتری اتخاذ کند و برنامه ریزی بهتری ارائه دهد.
خانه ملت   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس ضرورت نصب دستگاه "ایکس ری" کامیونی در پایانه های مرزی جهت تسریع امور بازرسی و کنترل کامیون ها را مورد تاکید قرار داده و از تلاش کمیسیون متبوع خود برای یکپارچه سازی مدیریت پایانه های مرزی خبر داد.
عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به افزایش تولید خودرو در شرکت سایپا و کمک این شرکت به رونق و جهش تولید در دو سال گذشته، گفت: سایپا سال های موفقیت آمیزی را تجربه می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۷:۴۴    
یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، گفت: اعضای شورای شهر نباید وارد عرصه های سیاسی شوند. نهادهای مردمی و مدنی باید به فکر مردم و اصلاح وضعیت شهرها و روستاها باشند. اعضای شورای شهر باید به دنبال این باشند که فعالیت های عمرانی برای شهر انجام دهند ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت:طرح اقدام ملی تولید مسکن بنا به اظهار دولت برای اقشار ضعیف جامعه و همچنین کنترل سوداگری در بازار مسکن ارائه شده است اما به دلیل اقساط سنگین، امتیاز آن در بنگاه های مسکن خرید و فروش می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۰۰    
شیراز-ایرنا-رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: انتخابات مهمترین عرصه سیاسی کشور است که می تواند ایران را از گزند دشمنان خارجی در امان نگه دارد، بنابراین همه باید با حضور خود در انتخابات، یک بار دیگر اراده ملی را به رخ جهانیان بکشیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کمیسیون عمران در اولین جلسه هفته آتی بحث افزایش لجام گسیخته اجاره بهای منازل و ساز و کار تمدید قرار دادهای اجاره منازل در شرایط کرونایی را بررسی می کند.
کار پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
: عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به تنوع تولید خودرو در سایپا گفت: تولید خودروهای شاهین، آریا و مشابه آن نشان از عزم مدیران این شرکت برای پاسخ به سلایق مختلف مشتریان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۲:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه امروز دولت خود به یک محتکر زمین تبدیل شده است، گفت: امسال 360هزار میلیارد تومان برای تولید مسکن ارزان قیمت اختصاص یافته است.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس با بیان این که تاخیر در اجرای قانون مالیات بر خانه های خالی پذیرفتنی نیست، گفت: در بحث دریافت مالیات از این خانه ها ناهماهنگی وجود دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۵:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه حق کمیسیون مشاوران املاک بر اساس درصدی از نرخ معاملات محاسبه می شود، برخی بنگاه ها برای افزایش کاذب قیمت مسکن تلاش می کنند.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۴۹   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری تسنیم، مجتبی یوسفی، عضو کمیسیون عمران مجلس در مصاحبه با رادیو درمورد طرح اقدام ملی مسکن اظهارکرد: طرح هایی که در دولت یازدهم و دوازدهم ارائه شد عملا برنامه و سیاست مدون و مشخصی برای حوزه مسکن نداشت. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: با توجه به اهمیت اجرای قانون مالیات بر خانه های خالی، کمیسیون عمران جلسه مشترکی فی مابین سازمان امور مالیاتی و وزیر راه برای بررسی عملکرد دستگاه های متولی اجرای قانون مذکور برگزار خواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۷:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مردم تشخیص می دهند که چه کسی وعده توخالی می دهد و چه کسی برنامه ای عملیاتی به آن ها ارائه کرده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت باید با تدوین برنامه جامع مدیریت اجاره نشینی، بستر مناسبی به منظورکاهش فشار بر اقشار ضعیف جامعه طراحی نماید،گفت: دولت آینده باید با سیاست های راهبردی میان مدت و بلند مدت بازار اجاره مسکن را ساماندهی کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: اگر دولت آینده همانند دولت فعلی به قوانین مجلس و سیاست های تولید مسکن جهت برقراری تعادل میان عرضه و تقاضا توجه نکند، با توجه به افزایش تقاضا با مشکلات متعددی مواجه خواهیم شد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: کارنامه آیت الله رئیسی در قوه قضائیه نشان داده وی تعللی در مبارزه با فساد نداشته و حتی در این رابطه پیشگاه بوده و از این موضع خود عقب نشینی نخواهد کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
پاک فطرت، عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: با تصویب طرح جهش مسکن در مجلس قرار است سالانه یک میلیون واحد مسکونی در شهرهای بزرگ توسط بخش خصوصی و با نظارت دولت ساخته شود.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۴۴    
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: شعار هایی که امکان اجرایی ندارد جزء مضرات است؛ در دوره های قبل هم دیدیم که آقایان آمدند شعار دادند که ما 100 روزه مشکلات کشور را حل می کنیم؛ حرف هایی زدند که هیچکدام محقق نشد فلذا امروز باید به دور از شعار و عوام فریبی با ید مسائل کشور رارصد کرد و برای رفع آن برنامه داشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کاندیداها باید به دور از تبلیغات واهی واقعیت های کشور را در نظر گرفته و با ارائه راهکارهای حل مشکلات برای مردم دلگرمی ایجاد کنند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو کمیسیون عمران مجلس می گوید با بهبود رشد اقتصادی مشکلی در تامین داخلی صنایع مادر وجود نخواهد داشت و با ظرفیت هایی که از گذشته در این صنایع ایجاد شده است زمینه افزایش تولید وجود دارد. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۷:۴۹    
نشست بررسی اجرای طرح توسعه حرم مطهر حضرت احمد بن موسی(ع) با حضور نماینده ولی فقیه در استان فارس، رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی و معاون وزیر راه و شهرسازی برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۶:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه تاخیر در اجرای قانون مالیات بر خانه های خالی به هیچ عنوان پذیرفته شده نیست، گفت:از رئیس سازمان امور مالیاتی برای حضور در کمیسیون عمران دعوت می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۳:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: معیشت مردم حلقه مفقوده دولتمردان فعلی بوده و مردم متحمل فشارهای معیشتی زیادی هستند.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۳:۰۹    
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به بهای تمام شده تولید خودرو، قیمت این محصول، نه تنها واقعی نیست بلکه شاید بیشتر از قیمت های مصوب شورای رقابت باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برای حضور در شورای شهر، تخصص شرطِ لازم و تجربه شرط کافی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: فارغ از نگاه سیاسی و نگاه به عملکرد برخی از اشخاص، مردم با عشق و علاقه ای که به کشور و نظام خود دارند پای صندوق های رای حاضر شوند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو کمیسیون عمران مجلس می گوید در زنجیره تامین در صنعت فولاد بسیاری از تولیدکنندگان به ویژه تولیدکنندگانی که به عنوان پیشران می توانند مطرح باشند با مشکلاتی برای تامین مواد اولیه مواجه هستند و مواد اولیه از سوی شرکت های ذوبی برا ی آنها تامین نمی شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: قطعا کاندیدایی می تواند نظر مردم را جلب کند و به رقابت انتخاباتی ادامه دهد که با برنامه ای کارشناسی و با پشتوانه تخصصی وارد رقابت شده باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی همکاری با دولت جدید برای پیشبرد اهداف عالیه نظام بویژه ساماندهی حوزه مسکن را از مهم ترین اهداف کمیسیون در سال آتی برشمرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۲:۴۶    
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران با معاونین وزارت صمت، رئیس و اعضای کمیسیون عمران مجلس و معاون بازرسی و نظارت وزارت اقتصاد و دارایی در خصوص پیگیری و جذب اعتبار برای تکمیل و ساخت مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان مازندران دیدار و گفت وگو کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۲۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس از تلاش کمیسیون خود برای اصلاح قانون شهرداری ها خبر داد و گفت: کمیسیون ماده 100 شهرداری ها طی سال های اخیر تنها به مباحث مربوط به تخلف در ساخت و ساز پرداخته و توجهی به تخلفات تفکیک اراضی نداشته است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نشست اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی امروز 18 خرداد ماه 1400 برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۶:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
ترکیب هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس یازدهم در اجلاسیه دوم مشخص شد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۶:۰۱    
به گزارش مهر ، نشست کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی عصر امروز با دستور کار انتخاب اعضای هیئت رئیسه کمیسیون برگزار شد. بر این اساس، محمدرضا رضایی کوچی به عنوان رئیس کمیسیون عمران مجلس یازدهم انتخاب شد. ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۵:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی مجددا محمد رضا رضایی کوچی را به عنوان رییس این کمیسیون انتخاب کردند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۵:۲۰   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - ترکیب هیأت رئیسه کمیسیون های عمران، آموزش و تحقیقات و اجتماعی و بهداشتی مجلس شورای اسلامی در اجلاسیه دوم مجلس تعیین شد. نشست کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بعد از ظهر امروز با دستور کار انتخاب اعضای هیأت رئیسه کمیسیون برگزار شد ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۵:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
ترکیب هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس یازدهم در اجلاسیه دوم مشخص شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۴:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: پیشنهاد کمیته امداد برای پذیرش مسئولیت مشاغل خرد و خانگی کشور مورد موافقت نمایندگان مجلس قرار گرفته و از طریق افزایش دامنه اختیارات این نهاد در حال انجام است.
در بازدید رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی و اعضای این کمیسیون از طرح های راه و شهرسازی استان ایلام اولویت بندی اجرای پروژه ها و راهکارهای تأمین اعتبار طرح ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: مشارکت بخش خصوصی در تولید انرژی فرصت مغفول مانده است که می توانست در شرایط بحرانی کمک بزرگی برای بخش دولتی باشد.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۱:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام گفت: مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب شهر ایلام با ظرفیت 47 هزار مترمکعب 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد. ...
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
ایلام-رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از اختصاص 100 میلیارد تومان برای تکمیل پروژه های اربعین در ایلام خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۲۰:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
ایلام- ایرنا - رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از تخصیص 100 میلیارد تومان برای تکمیل زیرساخت های مرز بین المللی مهران خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۸:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: مشارکت در انتخابات علاوه بر جنبه های شرعی گامی در راستای مطالبه و دفاع از حق مسلمی است که هر ایرانی دارد.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۳:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: فروشگاه های آنلاین به دلیل رقابت نابرابر با فروشندگان غیرآنلاین که کالای قاچاق و ارزان را در بازار عرضه می کنند با محدودیت و مشکلات بسیار روبه رو هستند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۶:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در جریان نظارت میدانی رئیس مجلس از حوزه های انتخابیه استان ایلام از پروژه های عمرانی نیمه تمام این استان بازدید کرده و در جریان میزان پیشرفت آنها قرار گرفت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در جریان سفر نظارتی از حوزه های انتخابیه استان ایلام از پروژه آبرسانی شهرستان ملکشاهی و بافت فرسوده منطقه هانیوان بازدید کرد.