چهارشنبه ۰۸ بهمنساعت ۱۷:۴۹Jan 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسیر سیلاب»

شهر بیست   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
شهر بیست/ معاون خدمات شهری شهرداری قم با بیان اینکه کاربری هایی مانند بیمارستان امام رضا(ع) در مسیر حرکت سیلاب قرار دارند، گفت: همچنین وقتی هزار هکتار برای شهرک دانشگاهی اختصاص داده شده، مشاور این طرح حتماً باید مسیری را برای جمع آوری آب های سطحی پیش بینی می کرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۲۱:۳۷    
در پی بارش های اخیر عده ای از اهالی ابرکوه با هدف تخریب قلعه قاجاری سردار واقع در مهرآباد، بخش بهمن شهرستان ابرکوه استان یزد، با تغییر مسیر سیلاب ها به سمت قلعه سبب تخریب بخشی از آن و تشدید تخریب در بخش های دیگر شدند.
اهر خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دادگستری شهرستان اهر گفت: با مدیرانی که در اجرای تکالیف خود سهل انگاری و قصور داشته باشد به صورت قانونی برخورد می شود.
در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر زندگی دو کودک بی سرپناه در نزدیکی سد و مسیر سیلاب های منطقه کوهدشت استان لرستان، با پیگیری های صورت گرفته اقدامات اولیه از سوی بهزیستی استان انجام شد.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۰۰:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
این دو کودک سرپناهی را در نزدیکی سد ساحلی و مسیر سیلاب های این منطقه با استفاده از نخاله ها و ضایعات پلاستیک ساخته و در آن با وجود خطرات محیطی به سختی شب را به صبح می رسانند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۲۳:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: ویدئویی از سکونت دو کودک بی سرپرست در یک چاله در حومه رودخانه کوهدشت استان لرستان را مشاهده کنید. این دو کودک سرپناهی را در نزدیکی سد ساحلی و مسیر سیلاب های این منطقه با استفاده از نخاله ها و ضایعات پلاستیک ساخته و در آن با وجود خطرات محیطی به سختی شب را به صبح می رسانند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مجتبی ساکی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بازگشایی مسیر سیلاب و لایروبی رودخانه ای در هفت کیلومتری شهر صالح آباد منجر به بروز مشکل و پارگی شبکه اصلی فیبر نوری اسدآباد و تویسرکان و قطع شدن شبکه اینترنت در بخش های گسترده ای از این 2 شهرستان شده است وی اظهار داشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۲:۰۰    
درحالی که رئیس قوه قضائیه بارها بر برخورد بدون تبعیض با ساخت و سازهای غیرمجاز تاکید کرده، اما به گفته مردم، عملکرد مسؤولان استان بوشهر در دو ماجرای برخورد و تخریب خانه باغ های غیرمجاز با تخریب برخی خانه های مهاجرین جنگ تحمیلی محله بیسیم ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
سیل اخیر نشان داد طبیعت در هر زمان و مکانی ممکن است انتقام گرفته و اقدام به اجرای حکم علیه ساخت وسازهای غیرمجاز در مسیر سیلاب و رودخانه کند.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۰:۱۰    
اتحادخبر: شهردار سعدآباد گفت:درختان خودرو و بیشه های فراوان باعث انسداد مسیر سیلاب ها شده و یکی از عوامل اصلی طغیان رودخانه نیز همین امر بوده است و لازم است لایروبی رودخانه شاپور در اسرع وقت انجام شود ...
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۰۸:۵۸    
اتحادخبر-احمد خواجه حسنی:سیل یکی از ویرانگرترین رخدادهای جامعه ی بشری است که اثرات و تبعات متعددی را به همراه دارد. از بدو رخداد فاجعه تا به امروز در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی تصاویر متعددی از مسدود شدن مسیر سیلاب واقع درپل مرکزی در چرخه انتشار است و برخی گمان دارند که عدم لایروبی و انباشت ناشی ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان، علیرضا رضایی رئیس پلیس راه خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با توجه به هشدار سازمان هواشناسی مبنی بر نزولات جوی و احتمال آب گرفتگی معابر شهری و روستایی و طغیان رودخانه ها در سطح استان خراسان جنوبی ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۲۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مجتبی ساکی شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بازگشایی مسیر سیلاب رودخانه ای در نزدیک روستای حاجی آباد در عصر امروز منجر به بروز مشکل و پارگی شبکه اصلی فیبر نوری نهاوند و ملایر و قطع شدن شبکه اینترنت در بخش های گسترده ای از این 2 شهرستان شده بود. وی اظهار داشت: با [...]
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۴۱    
معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس گفت: ملک مورد نظر در محله 22 بهمن، جزو اراضی دولتی بود و در مسیر سیلاب قرار گرفته بود که طی اقدام قانونی، رفع تصرف شده است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، در پی اقدام ناپسندید شهرداری بندرعباس برای تخریب آلونک زن سرپرست خانوار که به صورت غیرقانونی در مسیر سیلاب ساخته شده بود، نمایندگان مجلس و کاربران توییتر افزایش چنین رفتار و برخوردهایی در کشور را ناشی از ضعف قوانین کشور و پیامد تصمیم غیرمنطقی دولت روحانی برای توقف ساخت مسکن مهر ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۷:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
بندرعباس -ایرنا- شهرداری بندرعباس روز چهارشنبه با خبر شد که فردی در کوچه ثارالله محله 22بهمن در ورودی آبراه( خور) اقدام به ساخت یک خانه مسکونی کم دوام در مسیر سیلاب کرده بود لذا برای برخورد با آن ماموران سد معبر این آلونک را تخریب کردند.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به منظور بررسی از آخرین اقدامات صورت گرفته مدیریت شهری در جهت کنترل سیلاب سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران صبح امروز شنبه از مسیر سیلاب در شهر فرون آباد بازدید کرد.
توریسم آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۴۶    
شاخصه های فرهنگی هورامان در روزگاری که فرهنگ های محلی و منطقه ای به سرعت و در تمام ابعاد (معماری، پوشش، گویش، آداب و ...) به سمت همرنگی و همگونی در حرکت اند، در اولین نظر روشن می شود که این شاخصه ها در مسیر سیلاب تحولات از هر لحاظ کم ترین تأثیر را پذیرفته است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس رسمی تأمین آب استان کرمان با بیان اینکه احداث جاده شهداد - نهبندان کارشناسی نبوده است، گفت: این جاده در مسیر سیلاب قرار دارد و در بارندگی های شدید دو سال اخیر و جاری شدن سیلاب به سوی شهداد هم شاهد تلفات انسانی بودیم و هم جاده به طور کامل مسدود شد و به زیر آب رفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مردم جنوب فارس از قرار گرفتن در مسیر سیلاب و روخانه ها خودداری کنند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۸:۱۲    
معاون عملیات سازمان امداد و نجات کشور از وقوع حوادث جوی در 8 استان کشور خبر داد.
فرمانداری خوانسار   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۲۲:۳۹    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوانسار، با حضور مهندس محمود مسلم زاده فرماندار خوانسار و جمعی از مسئولین شهرستان طرح ساماندهی رودخانه خوانسار افتتاح شد. ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۳:۱۶    
به منظور بررسی خسارتهای ناشی از بارش باران در منطقه شرق استان بویژه شهرستان مینودشت و صدماتی که به تاسیسات گازرسانی وارد شد و برنامه ریزی جهت مرتفع نمودن آنها، مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان همراه با همکاران از مسیر رودخانه مینودشت بازدید کرد. ...
روابط عمومی شهرداری ها   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها - طی نشستی با حضور شهردار کرمان، وضعیت طرح ساماندهی سیلاب ها و راه های ایمن سازی مسیر سیلاب های شهر بررسی شد. به گزارش کرمان آنلاین، در این نشست شهردار کرمان با اشاره به این که سیلاب ها، بحران بزرگی برای شهر ایجاد می کند ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۶:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
همدان- رئیس منابع طبیعی نهاوند از اجرای 4هزار متر مکعب عملیات بند ملاتی در مسیر سیلاب های نهاوند خبر داد و گفت: اجرای طرح های آبخیزداری خسارت سیلاب ها را کاهش می دهد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۱۱:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار ری گفت: مسیر سیلاب ها سنگتراشان و چهلقز بدلیل ساخت و سازهای انجام شده در سنوات گذشته مسیر آن منحرف و در برخی از نقاط منجر به انسداد مسیل شده است در مواقع بارندگی به سیلاب تبدیل میشود که بایستی بصورت فنی و با اقدامات مطالعاتی دقیق ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۴ - ۱۷:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/یزد آب مادرچاه اصلی طولانی ترین قنات جهان که به علت قرارگیری در مسیر سیلاب های اخیر استان یزد بالا آمده و آن را دچار آسیب کرده بود، به همت میراث فرهنگی استان یزد در حال تخلیه است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۸ - ۱۷:۱۱    
ابراهیم قاسم پور با بیان اینکه اگر بارندگی هایی با شدت بیشتر در خلیل آباد داشته باشیم قطعاً آسیب پذیر خواهیم بود، گفت: شهر خلیل آباد و بسیاری از روستاهای همجوار در مسیر سیلاب قرار دارد و خواسته و مطالبه مردم و مسئولان شهرستان اجرای بیشتر طرح های آبخوان داری و آبخیزداری است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۶ - ۰۸:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس سازمان امداد و نجات از امدادرسانی به 2534 نفر و رهاسازی 17 دستگاه خودرو از مسیر سیلاب خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی گفت: در پی بارندگی های رگباری 24 ساعت گذشته گروه های امدادی به 241 نفر از افراد گرفتار در سیلاب امدادرسانی کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۴ - ۰۸:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
رییس سازمان امداد و نجات با بیان اینکه 9 دستگاه خودرو از مسیر سیلاب رهاسازی شده اند از امدادرسانی به 1334 نفر در 36 شهر و روستا خبر داد.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ - ۰۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
سلیمی از اسکان اضطراری 46 نفر با توجه به شرایط جوی طی 72ساعت گذشته خبر داد و گفت: 20 نفر نیز به مناطق امن منتقل شدند. همچنین تخلیه آب از 69 واحد مسکونی نیز انجام شد و 5 دستگاه خودرو از مسیر سیلاب رهاسازی شدند.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۲ - ۱۰:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: معاون عملیات سازمان امداد و نجات از امدادرسانی 369 نفر در 15 استان کشور خبر داد. حامد سجادی (معاون عملیات سازمان امداد و نجات) درباره گزارش حوادث جوی طی 48 ساعت گذشته گفت: 15 استان اصفهان، البرز، تهران، خراسان جنوبی و شمالی، سمنان، فارس، قم، کرمان، کرمانشاه، گلستان، گیلان ...
برترین ها / آمد خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۲۱ - ۱۰:۴۶   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: از سوم فروردین تا کنون 26 نفر در حوادث جوی کشور جان خود را از دست داده اند. مجتبی خالدی در این باره اظهار کرد: بر اساس گزارش هایی که دریافت شده است طی 24 ساعت گذشته بر اثر وقوع سیلاب و گرفتار شدن خودرو در مسیرسیلاب ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - معاون استاندار کرمان با اشاره به اینکه زهکلوت در مسیر سیلاب ساخته شده است، گفت: در اثر سیلاب هزار و 200 میلیارد تومان خسارت به جنوب استان کرمان وارد شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - معاون استاندار کرمان ضمن تشریح آخرین وضعیت مناطق سیل زده استان کرمان گفت: متاسفانه شهر زهکلوت و برخی روستاهای این منطقه در مسیر سیلاب ساخته شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۹:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات از آبگرفتگی و انجام عملیات تخلیه آب از 24 منزل مسکونی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه بخشی از تلفات سیل در قم و چابهار ناشی از گرفتار شدن در مسیر سیلاب بوده است گفت: نکته اینجاست که نهادهای ما حداقل می توانستند اقداماتی هشداری انجام بدهند. مثلا به مردم بگویند که از بعضی مسیرهای مشخص فاصله بگیرند.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۵۷   + ۳۷ سایت دیگر  
دو نفر خانم 32 ساله و دختر 5 ساله به علت گرفتار شدن 405 در مسیر سیلاب در بندرعباس و یک نفر مرد 58 ساله به علت گرفتار شدن خودرو در مسیر سیلاب جان باختند. همچنین یک نفر در بندر کنگان، سه نفر در قم، چهار نفر در شهرستان مهر و یک نفر نیز در شهرستان قصرقند جان خود را از دست داده است.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۰:۵۰   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات، جزییات امدادرسانی به استان های سیل زده را تشریح کرد. به گفته او، همچنان امدادرسانی در بوشهر، هرمزگان، کرمان، سیستان و بلوچستان، سمنان، فارس و خوزستان ادامه دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
در 24 ساعت گذشته تخلیه آب از 33 واحد مسکونی و رهاسازی 11 دستگاه خودرو از مسیر سیلاب انجام شده و به 520 متاثر از حوادث جوی امدادرسانی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- رئیس اداره مدیریت راه های خراسان شمالی گفت: با تلاش راهداران و کنترل مسیر سیلاب محور گرمه- میامی بازگشایی شد.
برترین ها / شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۲۰:۲۴   + ۲۸ سایت دیگر  
ایسنا: سخنگوی سازمان اورژانس کشور از جانباختن سه تن و مصدومیت سه تن بر اثر حوادث جوی سیلاب در استان های جنوبی کشور خبر داد. مجتبی خالدی در این باره اظهار کرد: بارش در استان های جنوبی کشور طبق اطلاعیه های سازمان هواشناسی اعلام شده بود وجود دارد و تا ساعت 19 ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۹ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
جلال نانکلی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به انجام عملیات نجات در سیلاب گفت: امروز جمعه نهم اسفند طی یک عملیات نجات، اهالی روستای مهاجرآباد قهاوند که به علت بارندگی های اخیر و بالا آمدن آب 2 رودخانه در مسیر سیلاب محصور بودند به محل امن انتقال یافتند. ...
آمد خبر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) : ایسنا/همدان بخشدار زرین دشت نهاوند گفت:با توجه به بارندگی های اخیر سیلاب به تعدادی از روستاهای بخش زرین دشت خساراتی را وارد کرده است. ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
با هشدارهای هواشناسی و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان از ورود موج اول سامانه بارشی به این استان مردم مناطقی که منازل شان در مسیر رودخانه است خانه هایشان را ترک کرده اند ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
گودرز امیری شامگاه سه شنبه با اعلام این خبر افزود: در جاده ها ریزش و رانش داشته ایم، برخی روستاهای مسیر سیلاب تخلیه شده اند و جابجایی مردم همچنان در حال انجام است. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۷:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد–فرماندار خرم آباد گفت: برخی روستاهای این شهرستان که در مسیر سیلاب و خطر طغیان رودخانه ها بوده اند تخلیه اضطراری شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران کشور گفت: از روز گذشته روستاهایی در گیلان، لرستان، ایلام، اصفهان و چهارمحال وبختیاری به دلیل وقوع سیلاب تخلیه شده است.
موج   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۷    
فرماندار خرم آباد از تخلیه اضطراری برخی روستاهای این شهر در مسیر سیلاب قرار داشتند خبر داد.