شنبه ۰۳ آبانساعت ۰۲:۰۰Oct 2020 24

جدیدترین‌های «جمع آوری کمک»

پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۰۷    
تهران (پانا) - یک مدرس دانشگاه بیان کرد همه تمرکز ما درباره انجمن به کمک های مالی معطوف شده درصورتیکه بسیاری از اولیا و مربیان در زمینه های دیگر می توانند به مدارس کمک کنند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: استان مرکزی در زمینه جمع آوری کمک های مردمی در طول این سال ها رتبه سوم و در بحث اجرای طرح های خیرمحور رتبه اول را به خود اختصاص داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۱۶    
گروه استان ها- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گلستان گفت: تا کنون 229 مرکز نیکوکاری در استان برای جمع آوری کمک های خیران و کمک بیشتر به نیازمندان راه اندازی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - دو هفته مانده به انتخابات ریاست جمهوری، آمار و ارقام کمیسیون انتخابات فدرال آمریکا نشان می دهد که جو بایدن در جمع آوری کمک های مالی نیز از رقیب جمهوری خواه خود پیش افتاده است.
هرمز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ علی الهیاری، مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان اظهار کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) هرساله در آستانه بازگشایی مدارس و باهدف جمع آوری کمک های مردمی برای دانش آموزان نیازمند اقدام به برگزاری مراسم جشن عاطفه ها می کند ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه امام خمینی (ره) حوزه ام ابی ها (س) توانست با جمع آوری کمک های مردمی و پرداخت دیه زندانی، وی را با آغوش خانواده بازگرداند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۱۱    
نشست ستاد بازسازی عتبات عالیات استان امروز با موضوع جمع آوری کمک های مردمی برای بازسازی عتبات عالیات برگزارشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۹:۳۰    
بازیگران همیلتون پرفروش ترین نمایش تاریخ تئاتر برادوِی به عنوان میزبان جمع آوری کمک مالی برای کارزار انتخاباتی جو بایدن به میدان آمدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۳:۲۱    
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بهبهان اقدام به جمع آوری کمک های نقدی برای تهیه و یا تعمیر تلفن های هوشمند برای دانش آموزان نیازمند این شهرستان کرده تا موجبات تحصیل آنان را فراهم آورد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
دانشجویان دانشگاه فرهنگیان با راه اندازی پویش ترنم مهر به جمع آوری کمک های مردمی برای یاری به نیازمندان می پردازد.
معاون امور ویژه رئیس دادگستری تهران گفت: جمع آوری پول در فضای مجازی تحت عنوان خیریه جرم است و مجازات قانونی دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۸:۰۶    
برخی تشکل های دانشجویی در سومین هفته مهرماه به امدادرسانی نیازمندان پرداخته و هسته های مطالبه گر از بررسی سوژه های شهری غافل نشدند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۸:۵۷    
اداره بهزیستی قدس اقداماتی براب جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی از خیرین و رساندن به مددجویان انجام داده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز با بیان اینکه امسال 350 تبلت و گوشی هوشمند برای دانش آموزان نیازمند استان تهیه شده است گفت: جمع آوری کمک های مردمی برای این دانش آموزان ادامه دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۳۷    
بسیج دانشجویی دانشکده هنر و معماری دانشگاه یزد در نظر دارد باتوجه به شرایط سخت اقتصادی در وضعیت کنونی به جمع آوری کمک های مردمی برای نیازمندان با عنوان پویش یاکریم بپردازد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۰۶    
بسیج دانشجویی پردیس بنت الهدی صدر سنندج به منظور حمایت از نیازمندان با جمع آوری کمک های نقدی اقدام به اجرای طرح نذر اطعام کرده و در قالب این طرح بسته های غذایی بین نیازمندان توزیع می شود.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
علیرضا کاظمی روز دوشنبه در حاشیه پویش ملی لبخند رضایت که در شهریار آغاز به کار کرد به خبرنگاران گفت: در هر استان و منطقه، ستادی تحت عنوان جمع آوری کمک های مومنانه تشکیل شده و این ستاد در تمام ادارات کل آموزش و پرورش استان ها، کانون های فکری و پایگاه های بسیج فرهنگیان در کل کشور فعال است ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج فرهنگیان فارس گفت : سازمان بسیج فرهنگیان استان فارس با همکاری اداره کل آموزش و پرورش فارس و تمامی ادارات آموزش و پرورش استان برای سومین بار مبادرت به جمع آوری کمک های مومنانه در قالب 10 هزار بسته معیشتی نموده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۱    
خیران قائم شهری در جشن گلریزان حدود 200 میلیون تومان به ستاد جمع آوری کمک مومنانه شهرستان قائم شهر اهدا کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۲۴    
خان احمدی با اشاره به استمرار جمع آوری کمک های مردمی و خیرین گفت: در اربعین حسینی 250 پرس غذای گرم توسط کانون فرهنگی و هنری ابوذر زنجان پخت و در بین نیازمندان توزیع شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۲۱    
یک پیرمرد مسلمان صد ساله که در چالش ماه رمضانی خود در پیاده روی با زبان روزه موفق به جمع آوری کمک برای مبارزه با کرونا شده بود، از سوی ملکه بریتانیا نشان امپراطوری دریافت کرد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۶:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
جو بایدن در موقعیت بهتر و قدرتمندتری وارد آخرین مرحله رقابت ریاست جمهوری می شود و در نظرسنجی ها و جمع آوری کمک های مالی و تلاش برای افزایش شانس پیروزی خود از دونالد ترامپ جلوتر است. این در حالی است که ترامپ برای دفاع از موقعیت خود در ایالاتی که "باید برنده شود" تقلا می کند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۰:۱۴    
جواد نصرتی زلزله ویرانگر بوئین زهرا در تابستان1341، با پیاده روی غلامرضا تختی از میانه خیابان پهلوی (ولیعصرعج) برای جمع آوری کمک های مردمی گره خورده و نمی توان بدون نام بردن از یکی، یاد دیگری نیفتاد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
پویش سراسری مهر را با محرم آغاز کنیم با شعار #آجربه آجر درتلاش است با جمع آوری کمک های اندک و مشارکت همه ی مردم طرحی ملی، برای ساخت 31 مدرسه در مناطق محروم به سرانجام برساند.
معاون امور ویژه رئیس دادگستری تهران گفت: جمع آوری کمک های مالی به عنوان خیریه یا کمک به آزادی زندانیان در فضای مجازی ممنوع است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۸:۴۷    
ایسنا/لرستان استاندار لرستان گفت: فعالیت مواکب در اربعین امسال در قالب جمع آوری کمک های خیرانه و مؤمنانه و ارسال آن ها به سمت مناطق محروم و شهرستان های مختلف به ویژه حاشیه شهرها است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۲:۳۶    
بسیج دانشجویی دانشگاه آیت الله العظمی بروجردی (ره) با برگزاری پویش هم پای اربعین اقدام به جمع آوری کمک های نقدی برای تهیه کفش برای کودکان و نوجوانان خانواده های کم بضاعت کرده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۹:۵۳    
عاشقان و شیفتگان اباعبدالله الحسین(ع) در قالب موکب خدمت اقدام به برپایی پویش جمع آوری کمک های اربعینی برای خدمت رسانی در مناطق محروم کرده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - معاون برنامه ریزی و امورعمرانی فرمانداری دیلم استان بوشهر گفت: پویش مردمی "بازارچه مهربانی" به منظور جمع آوری کمک های مالی مردمی و خیران به مال باختگان حادثه آتش سوزی هفته گذشته بازارچه ساحلی این بندر راه اندازی شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۰:۱۱    
عیسی محمدی روزنامه نگار در طول تاریخ و البته غالباً در صدر اسلام، مسجدها معمولاً قرارگاه مسلمانان بودند؛ یعنی هر اتفاقی که می خواست بیفتد، باید در مسجدها شروع می شد یا در همان مسجدها می افتاد. شروع جهادها، اعلام دفاع، اعلام های مذهبی دیگر، جمع آوری کمک برای دیگران، آموزش و.. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد قزوین گفت: طرح همبازی با هدف جمع آوری کمک های غیرنقدی برای دانش آموزان نیازمند استان که پیش از این قرار بود تا 15 مهر اجرایی شود تا پایان این ماه تمدید شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۵۴    
ایسنا/زنجان مدیر نمایندگی ستاد دیه در استان زنجان گفت: طرح نذر اربعین به منظور جمع آوری کمک های مردمی برای آزادسازی زندانیان جرایم مالی غیرعمد در زنجان اجرا می شود.
روزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۰۲   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، وحید قبادی دانا با اشاره به طرح پازل همدلی این سازمان جهت جمع آوری کمک های مردمی برای تهیه نوشت افزار و تبلت برای کودکان مناطق نیازمند اظهار کرد: پویش ایران همدل بعد از فرمایشات مقام معظم رهبری بر پایه نهضت احسان و تعاون از عید غدیر خم آغاز شده و تا پایان ماه صفر ادامه دارد ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۴۰    
محمد الخضری مقام ارشد حماس ساکن عربستان سعودی در تاریخ 4 آوریل 2019 دستگیر به اتهام جمع آوری کمک های مالی برای کمک به مردم فلسطین بازداشت شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۲۰    
هیات دانشجویی شهدای گمنام دانشگاه آیت الله العظمی بروجردی به منظور برگزاری رزمایش کمک مومنانه و برای حمایت از نیازمندان و خانواده های کم بضاعت اقدام به جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی کرده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۲۶    
میرقاسم پور از آمادگی 48 دفتر زیارتی گلستان برای جمع آوری کمک ها و نذورات مردمی در ایام اربعین حسینی خبر داد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سامانه مهر مدرسه که برای دریافت کمک های مردمی در راستای مدرسه سازی راه اندازی شده ، برای ورود خیرین و جمع آوری کمک های مردمی برای امر مدرسه سازی است تا هر فرد بتواند با تنها گذاشتن یک آجر به این عرصه قدم بگذارد. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۲۰:۵۹    
بشیر عالیشاه گفت: با اجرای طرح دوشنبه های پرمهر 180 میلیون تومان در سطح استان جمع آوری شد و از این پول توانستیم برای دو یتیم که از نعمت پدر محروم بودند مسکن بسازیم.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۲۰:۱۱    
مدیرکل کمیته امداد مازندران گفت: با اجرای طرح دوشنبه های پرمهر 180 میلیون تومان در سطح استان جمع آوری شد و از این پول توانستیم برای دو یتیم که از نعمت پدر محروم بودند مسکن بسازیم.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۴۳    
. به اطلاع اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، در پویش شور عاطفه ها که در مدارس منطقه 11 برگزار گردید، دانش آموزان دبستان حضرت ابوالفضل (ع) با شرکت در این پویش ، به یاری همکلاسی های بی بضاعت خود شتافتند . ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۴:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
سید موسی خادمی گفت: امسال با توجه به وضعیت بیماری کرونا به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی پیاده روی به سمت کربلای معلی نخواهیم داشت .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۵:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
ستاد دیه کشور اعلام کرد: ستاد ملی صبر با راه اندازی پویش مهرحسینی تلاش دارد با جمع آوری کمک های نقدی خیرین زمینه را برای آزادی جمعی از زندانیان جرایم غیرعمد فراهم کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
برای جمع آوری کمک خیران در طرح مشارکت داوطلبانه نهضت مسجد سازی برای هر شهرستان شماره شناسه در نظر گرفته شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۶:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
محسن چاووشی خواننده پاپ برای نجات یک جوان محکوم به قصاص خوزستانی اقدام به جمع آوری کمک کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۲۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد بازسازی عتبات خراسان جنوبی گفت: اربعین سال جاری موکب ها با تولید ماسک و دستکش، مشارکت در طرح ایران همدل و جمع آوری کمک های مؤمنانه خدمتگزار نیازمندان خواهند بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۴:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با اشاره به اجرای طرح "آجر به آجر"، گفت: هدف از اجرای این طرح تنها جمع آوری کمک های مردمی و توسعه مدرسه سازی نیست ؛ ما در این ایام بیش از آنکه نیازمند توسعه مدرسه سازی باشیم، نیازمند توسعه فرهنگ مدرسه سازی هستیم.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۳:۱۹    
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد سیستان و بلوچستان گفت: در راستای طرح همبازی- هدیه ای برای بچه های ایران، خودروهای اداره پست برای جمع آوری کمک های مردمی در میادین و خیابان های اصلی استان مستقر می شوند.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۰:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
دیگر نه تنها از فامیل و بستگانم بلکه از همسایگان و اهالی محل نیز خجالت می کشم چرا که همسرم در خانه نشسته است و مرا وادار به گدایی و جمع آوری کمک از همسایگان می کند تا مخارج زندگی مان تامین شود و هرگاه از این کار سر باز می زنم به شدت مرا کتک می زند و ... ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) درباره جمع آوری کمک های مردمی در پویش ملی همبازی اظهار کرد: با توجه به استقبالی که در رزمایش های گذشته صورت گرفت است برآورد می کنیم 450 میلیارد تومان کمک های نقدی و اجناس از طرف مردم برای دانش آموزان بی بضاعت جمع آوری شود.