شنبه ۰۲ مردادساعت ۲۲:۲۲Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جمع آوری کمک»

پلیس فتا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۳۱    
عوامل ایجاد صفحه در شبکه اجتماعی اینستاگرام که با تبلیغ نام و اعتبار افراد سرشناس و موسسات خیریه قصد کلاهبرداری با جمع آوری کمک های نقدی و یاری رساندن به هموطنانمان در استان خوزستان را داشتند پس از اقدامات فنی توسط مامورین پلیس فتا دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شدند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مرد میدان پویشی جهادی است که با محوریت پایگاه های مقاومت بسیج و مساجد اقدام به جمع آوری کمک های مردمی در راستای قربانی و توزیع در بین نیازمندان محله و حاشیه شهر می کنند.
صبح کیش   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری صبح کیش،حجت الاسلام حسن کمالی روز چهارشنبه اظهار داشت: دفتر نهاد امام جمعه کیش با هماهنگی برخی خیران جزیره 20 روز قبل پویش حسنه مهدوی را به منظور جمع آوری کمک های مردمی راه اندازی کرد. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۳:۱۲    
نصر با اشاره به نگهداری از کودکان بدون سرپرست گفت: 1100 کودک در استان اصفهان بدون سرپرست هستند که 600 نفر از آنان در کنار اطرافیان خود نگهداری می شوند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۹:۴۸    
به مناسبت دهه ولایت مراکز تحت نظارت بهزیستی استان، آماده جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی هم استانی های خیر و نیک اندیش هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۷:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز به مناسبت دهه ولایت از 29 تیر تا هفتم مرداد پایگاه های بهزیستی، آماده جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی همچون نذری ها، گوشت قربانی و دیگر اهدایی های همشهریان خیر و مومن البرزی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا - مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین گفت: تلاش می کنیم خانه های هلال را در مساجد استان راه اندازی کنیم تا بتوانیم در جمع آوری کمک های مردمی و خیرخواهانه و ارائه آموزش های بشردوستانه و امدادی گام برداریم.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۲۰    
فکرشهر: پلیس فتا درباره کلاهبرداری با ارسال پیامک در اعیاد قربان و غدیر هشدار داد. به گزارش فکرشهر به نقل از پلیس، یکی از روش هایی که باعث کلاهبرداری از هم وطنان عزیز شده کلاهبرداری پیامکی است ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۰۳    
پویش مردمی نذر چادر نماز فرشته ها به منظور جمع آوری کمک مالی برای دوخت چادر و تهیه سجاده برای دختران یتیم برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۸:۱۲    
زنجان- ایرنا - مدیر نمایندگی ستاد دیه در استان زنجان گفت: این ستاد، طرح جمع آوری کمک های مردمی، برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد، به مناسبت اعیاد قربان و غدیر را به صورت مجازی، اجرا می کند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی استان زنجان با اشاره به فرارسیدن دهه کرامت از آغاز طرح عید تا عید بهزیستی خبر داد وگفت: از 29تیر تا 7مرداد 20 پایگاه بهزیستی، آماده جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی چون نذورات، گوشت قربانی و ...همشهریان خیر و مومن است.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
غلام عباس صادقی گفت: امسال جهت جمع آوری کمک ها و نذورات خیرین محلی در سطح شهر آشخانه، برای جمع آوری دام های زنده اهدایی برای عید سعید قربان، در سرپیج آشخانه نبش کوچه بهمن مستقر می شوند.
خانه صنعت و معدن خراسان رضوی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۱۶    
احتراما ؛به اطلاع می رسانیم برای کمک به هموطنان عزیزمان در مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان ؛ خانه صنعت ، معدن و تجارت ضمن بسیج همه امکانات و ظرفیت های موجود ؛در نظر دارد کمکهای مدیران محترم خیر اندیش واحدهای تولیدی استان و فعالان اقتصادی را به هموطنان جمع اوری واعزام نماید. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۳:۱۱    
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد گفت: پویش اطعام غدیر با هدف جمع آوری کمک های مردمی و اطعام نیازمندان در راستای ترویج فرهنگ علوی اجرا می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۷:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد: پویش اطعام غدیر با هدف جمع آوری کمک های مردمی و اطعام نیازمندان در راستای ترویج فرهنگ علوی اجرا می شود.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از اجرای طرح قربانگاه باهدف کمک به نیازمندان به مناسبت عید سعید قربان خبر داد افزود: به همین مناسبت 12 پایگاه قربانی برای جمع آوری کمک های خیران در سطح استان پیش بینی شده است.
پلیس فتا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا استان مازندران با توجه به پیش رو بودن عید سعید قربان به هموطنان خبر داد: فریب جمع آوری کمک برای نیازمندان را نخورید. سرهنگ سامع خورشاد رئیس پلیس فتا استان مازندران در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا در تشریح این خبر اعلام کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۷:۱۱    
محسن چاوشی در ادامه جمع آوری کمک های خود با انتشار پستی از گلریزان برای آزادی 10 زندانی در این استان با جرائم مالی خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتای استان اصفهان گفت: در روزهای اخیر افراد فرصت طلب و کلاهبردار با سوءاستفاده از نام عید قربان با ارسال پیامک جعلی به شهروندان، به دنبال جمع آوری کمک های مردمی و به این بهانه از آنان کلاهبرداری می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۹:۳۶    
معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان شمالی از جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی برای کمک به استان های شرقی کشور توسط جمعیت هلال احمر استان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
در آستانه عید سعید قربان طرح قربانی نیابتی در 235 پایگاه جمع آوری کمک های نیکوکاری و مساجد استان زنجان اجرا می شود.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۴:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: در روزهای اخیر امامزاده صالح (ع) مبدأ توزیع بسته های معیشتی برای نیازمندان تهران بود و علاوه بر خیران و گروه های جهادی که در هر دوره اقدام به جمع آوری کمک های مردمی به منظور تهیه و توزیع بسته معیشتی بین نیازمندان می کردند ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۰:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
به گفته موسوی، از همه خیران، نیکوکاران، داوطلبان و هموطنان نوعدوست در سرتاسر کشور در خصوص کمک های نقدی و غیرنقدی برای مردم روستای دهک شهرستان نهبندان در استان خراسان جنوبی دعوت به همکاری می کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: در عید قربان سال گذشته مردم سخاوتمند این استان سه میلیارد تومان نذر قربانی به نیازمندان کمک کردند که تمامی آن بین نیازمندان توزیع شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل موسسه خیریه نیکان از آمادگی این مجموعه برای جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی برای مردم سیستان و بلوچستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- دبیر ستاد مردمی غدیر استان همدان گفت: طرح جمع آوری کمک های مردمی برای اهدا به نیازمندان این استان در قالب پویش نذر غدیر آغاز به کار کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مهدی دادخواه تیرانی در گفت وگو با مهر اظهار داشت: پویش نذر مهربانی با هدف جمع آوری کمک های مردمی برای حیات وحش پارک ملی و پناهگاه قمیشلو حدود سه هفته پیش آغاز شد و در دو روز فعالیت با اقبال بسیار خوبی رو به رو بود. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۲:۴۶    
نخستین جلسه رابطین جمع آوری کمک های مردمی موکب خدام الحسین(ع) اربعین در حسینیه بیت الحسن(ع) فریدونکنار برگزار و در این جلسه بیش از 14 میلیون تومان از سوی رابطان موکب خدام الحسین(ع) برای شرکت در زیارت اربعین اهدا شد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۰۹:۲۳    
نخستین جلسه رابطین جمع آوری کمک های مردمی موکب خدام الحسین(ع) اربعین در حسینیه بیت الحسن (ع) فریدونکنار برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۲:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا در جریان یک مراسم مجازی جمع آوری کمک مالی برای کمیته ملی دموکرات ها تاکید کرد، روسیه و آمریکا شانس و فرصت همکاری در زمینه هایی چون منع گسترش تسلیحات اتمی و تغییرات آب و هوایی را دارند.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۰۸:۳۹    
پنج سازمان و گروه ادبی در سراسر کشور آمریکا کمپینی برای جمع آوری کمک های مالی به منظور حمایت از کتاب های نوشته شده توسط نویسندگان سیاه پوست راه اندازی کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس دادگستری میاندوآب گفت: این شهرستان از نظر جمع آوری کمک های مردم نوعدوست و نیک اندیش به میزان هشت میلیارد و 600 میلیون ریال در جشن گلریزان ماه مبارک رمضان رتبه نخست در آذربایجان غربی را به خود اختصاص داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۵:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا پایتخت از دستگیری متهمی خبر داد که با ترفند جمع آوری کمک برای افراد نیازمند از 25 نفر از شهروندان کلاهبرداری کرده بود.
بانک کار آفرین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۰۹:۰۹   + ۴۱ سایت دیگر  
با جمع آوری کمک های نقدی کارکنان بانک کارآفرین و مشارکت انجمن حمایت زندانیان مرکز، تعدادی از سرپرستان خانوار که به دلیل جرائم مالی غیرعمد به زندان افتاده اند در آستانه آزادی و بازگشت به آغوش خانواده شان قرار گرفتند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۰۷:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش اسپوتنیک، همزمان با برگزاری یک رقابت دوچرخه سواری در ایالت آریزونای آمریکا که به منظور جمع آوری کمک های مالی برای یک مدرسه مذهبی برگزار شد، مردی جوان سوار بر یک دستگاه کامیون به طور عمدی به سمت مسیر دوچرخه سواری منحرف و گروهی از دوچرخه سواران را زیر گرفت. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۱۷    
کانون فعالیت های جهادی و کانون خیریه باران اداره تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بم از محل جمع آوری کمک های نقدی یک دستگاه کانکس خریداری و به خانواده ای بی سرپناه اهدا کردند.
مدار شرقی   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۰۴    
مدتی پس از تأسیس اخوان المسلمین در سال 1928 میلادی ارتباطات با کشورهای عربی برای تأسیس دفاتر اخوان در آن کشورها آغاز شد، همانگونه که از ظرفیت حج نیز برای گسترش دعوت بهره برداری شده و برخی از اعضا به حج فرستاده می شدند تا با برپایی همایش ها و جمع آوری کمک های مالی و جذب افراد از فرصت حج استفاده کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
حدود 20 کشور به ابتکار فرانسه برای جمع آوری کمک های اضطراری برای ارتش لبنان امروز (پنج شنبه) در یک نشست مجازی شرکت می کنند.
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای تحقق فرمان رهبر معظم انقلاب مبنی بر انجام رزمایش مواسات و کمک مومنانه، با همت و تلاش مدیرعاملان کارخانه ها، واحدهای تولیدی و بسیجیان عرصه کار و تولید بسته های کمک معیشتی تهیه شد.
ابنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۰۵    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا به همت جوامع مسلمان در استرالیای غربی مسابقه ای با هدف کمک به ملت فلسطین برگزار شد و در این مسابقه مبلغ 25000 دلار برای مردم فلسطین جمع آوری گردید.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی گفت: همزمان با دهه کرامت پویش آزادسازی 888 زندانی جرائم غیرعمد با مشارکت دبیرخانه های استانی این بنیاد و همکاری سازمان ها زندان ها عملیاتی شده است. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۹:۲۶    
پس از فراخوان سید عبدالملک الحوثی، دبیر کل انصارالله برای جمع آوری کمک های مالی به مردم فلسطین در چهارم خرداد، تحت شعار قدس نزدیک ترین است مردم استان صنعا که خودشان تحت محاصره شدید ائتلاف سعودی قرار دارند، ده ها میلیون ریال یمنی جمع آوری کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
انصارالله یمن در حمایت از مساله فلسطین 332 هزار دلار کمک مالی جمع آوری کرد. سازمان ملل نیز برنامه کمک نقدی به زنان نیازمند فلسطین را آغاز خواهد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مردم یمن برای کمک به ملت مظلوم فلسطین پیشقدم شده اند و کمک های نقدی و غیرنقدی شان را جمع آوری کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- رئیس ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند مازندران از فراهم شدن زمینه آزادی 12 زندانی جرایم غیرعمد و نیازمند استان با برگزاری یک پویش مجازی و جمع آوری کمک های مردمی از این طریق خبر داد.
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۹:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مهر: باشگاه پرسپولیس رقم کمک هواداران این تیم به سرخپوشان را اعلام کرد. ابراهیم شکوری معاون اجرایی و سخنگوی باشگاه پرسپولیس با تمجید از هوادارانی گفت: قدردان طرفداران پرسپولیس هستیم که با هر رقمی و البته با عشق و علاقه فراوان وارد پویش جمع آوری کمک هواداری شدند ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۸:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرورزشی – ابراهیم شکوری معاون اجرایی و سخنگوی باشگاه پرسپولیس با تمجید از هوادارانی که در پویش هواداران این باشگاه شرکت داشتند، رقم واریزی تا عصر امروز را اعلام کرد. ...
به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه، با توجه به وضعیت اسفناک مردم بی دفاع غزه در پی تجاوز رژیم صهیونیستی، جمعیت هلال احمر در نظر دارد در راستای اهداف عالیه و انسانی جهت تسکین آلام مردم بی پناه غزه به ویژه کودکان و زنان، نسبت به جمع آوری کمک های نقدی هموطنان نوعدوست اقدام نماید. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای عالی سیاسی یمن در نشست کمیته ویژه جمع آوری کمک برای ملت فلسطین در صنعا، اعلام کرد: فلسطین در خط اول دفاع از امت عربی و اسلامی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۰۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات مازندران گفت: تمام موکب های مازندران در ماه مبارک رمضان در بحث کمک به نیازمندان فعال بودند که درحال حاضر درحال جمع آوری کمک ها برای اربعین هستند.