شنبه ۰۱ آبانساعت ۱۲:۴۳Oct 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بغداد»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۶:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
بغداد-ایرنا- رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بغداد آزمون حضوری جامع زبان فارسی را برای 240 فراگیر برگزار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۵:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کتابخانه امام امیرالمؤمنین (ع) نجف با اشاره به شکایت علمای اهل سنت از علامه امینی و درخواست اعدام برای وی گفت: قاضی القضات بغداد پس از مطالعه الغدیر گفت: با یک شرط می توانم امینی را محاکمه کنم که شما همه مصادر، منابع بزرگ و کتاب های تان را بسوزانید چون او از کتاب های شما بهره برداری کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های عراقی از تحصن دوباره معترضان به نتایج انتخابات در منطقه الخضراء بغداد خبر دادند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۷:۳۵   + ۴۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل گفت: روابط تهران و بغداد بی نظیر و عمیق است و جمهوری اسلامی همیشه در کنار دولت و ملت عراق خواهد ماند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا – شکایت های قانونی در صورتی که در رده بندی قرمز قرار گیرند به عنوان تهدید کننده انتخابات در عراق قلمداد می شوند و اینک نتایج انتخابات زودهنگام پارلمانی 2021 این کشور، در انتظار صدور حکم قضایی درباره 10 شکایت قانونی رده قرمز هستند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
دولت عراق روز چهارشنبه متعهد شد، از هیئت دیپلماتیک سازمان ملل در عراق موسوم به یونامی و سفارتخانه های خارجی در سایه اعتراضات موجود علیه نتایج انتخابات پارلمانی اخیر حفاظت کند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۳:۴۰    
تحصن طرفداران برخی گروه های سیاسی در اعتراض به نتیجه اولیه انتخابات عراق در بغداد ادامه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۸:۳۴    
بغداد-ایرنا- معترضان به نتایج انتخابات پارلمانی عراق گرد دروازه های منطقه سبز بغداد چادر زده اند؛ شب و روز هم ندارند و اعتراض را نیز با شادی ترکیب می کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- سعیده سادات فهری : دکتر سیدجلال دهقانی فیروزآبادی، استاد روابط بین الملل در گفت وگویی به تشریح آینده روابط تهران-ریاض و سرنوشت تنش میان دو کشور پرداخت. دهقانی فیروزآبادی در این گفت وگو تاکید کرد که ایران و عربستان در پایان این مذاکرات دست کم به یک صلح سرد دست خواهند یافت ...
دین آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۳:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
گروه داعش بار دیگر در جریان تبلیغات مذهبی اش، شیعیان را “خطرناک” توصیف کرده و آنها را تهدید کرده که از “بغداد تا خراسان” هدف حمله قرار خواهد داد.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۱:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر نفت عراق به جمع کسانی پیوست که پیش بینی می کنند قیمت نفت تا مرز 100دلار در هر بشکه صعود خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۹:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه توطئه داعش از سوریه به عراق کشیده شد، افزود: سخنگوی داعش خطاب به نوری المالکی گفت که زمان تسویه حساب با شما فرا رسیده اما نه در بغداد بلکه در نجف و سپس کربلا، کاظمین و سامرا را با خاک یکسان خواهیم کرد و بعد از عراق، نوبت ایران است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۸:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
معترضان عراقی تصویر شهیدان حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس را بر فراز ساختمانی در نزدیکی منطقه سبز بغداد به اهتزاز درآوردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
بغداد-ایرنا-وزارت کشور عراق عراق امروز چهارشنبه از دستگیری فرمانده گردان گروه تروریستی داعش با نام کریم عبد الله مالح در جنوب بغداد پایتخت عراق خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۱۵   + ۲۹ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین : حسن نوروزی، نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، درباره این موضوع گفت: بنده خودم قبل از انقلاب زندانی سیاسی و بعد از انقلاب و زمان جنگ سال ها در عراق، هم در ستاد مرکزی بغداد و هم در سلول های استخبارات عراق، اسیر بودم.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۰۶    
شفقنا- هادی العامری رئیس ائتلاف الفتح در بیانیه ای خطاب به کمیساریای عالی انتخابات خواستار رسیدگی شفاف و بی طرفانه به شکایت ها و اعتراضات به نتایج انتخابات شد و همزمان از تجمع کنندگان در مقابل منطقه سبز بغداد نیز خواست تا به شکل مسالمت آمیز اعتراضات خود را پیش ببرند. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- وزارت کشور عراق 15 زندانی عربستانی را که دوران محکومیتشان تمام شده است، به ریاض تحویل داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از العربی الجدید، ریاض الکعبی، مدیر واحد روادید در وزارت کشور عراق اعلام کرد: بغداد 15 زندانی عربستانی را پس از اتمام دوران محکومیتشان به ریاض تحویل داد. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- عمار حکیم ، رئیس ائتلاف نیروهای ملی عراق ، امروز(چهارشنبه ) در دیدار با هیئت سیاسی جریان صدر براهمیت ارسال پیام های اطمینان بخش ازجانب همه تأکید کرد. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
برگزاری چهار دور مذاکره بین ایران و عربستان سعودی از ابتدای سال جاری به میزبانی بغداد این نوید را می دهد که شاید دو قدرت منطقه ای عزم جدی برای بهبود مناسبات دارند.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
یک منبع امنیتی عراقی از استقرار گسترده نیروهای امنیتی در مرکز بغداد همزمان با نزدیک شدن معترضان به منطقه سبز خبر داد. به گزارش ایسنا، یک منبع امنیتی در گفت وگو با شفق نیوز اعلام کرد که ده ها تن از معترضان به نتایج انتخابات پارلمانی اخیر عراق به ورودی های منطقه سبز در مرکز بغداد نزدیک شده اند و ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که تحصن مخالفان به نتایج اعلام شده از سوی کمیساریا در منطقه الخضراء بغداد ادامه دارد، چارچوب هماهنگی نیروهای سیاسی شیعه معروف به بیت شیعی، مخالفت خود را با مذاکرات درخصوص تشکیل دولت جدید پیش از تعیین تکلیف سرنوشت نتایج انتخابات اعلام کردند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
فکر می کنید برای چه در فیلم ها و سریال ها از درجه بندی سنی استفاده می کنند؟ برای اینکه قرار نیست همه اعضای خانواده هر فیلم یا سریالی را کنار هم بییند. اگر این کار را می کنید، قطعا تجدیدنظر کنید.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۳:۴۹    
"المیادین" در گزارشی به اعتراضات عراقی ها در مقابل دروازه اصلی "منطقه سبز" بغداد پرداخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۳:۱۰    
برخی منابع خبری از زخمی شدن دو تن بر اثر وقوع انفجاری در مرکز بغداد خبر دادند.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۲:۳۰   + ۴۸ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز (سه شنبه) در دیدار با عادل عبدالمهدی نخست وزیر پیشین عراق از ایران و عراق به عنوان دو دوست ماندگار و دو کشور برادر یاد کرد و گفت: ظرفیت روابط سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و مردمی دو کشور بیش از پیش می تواند حالت اجرایی پیدا کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
یک منبع امنیتی عراقی از استقرار گسترده نیروهای امنیتی در مرکز بغداد همزمان با ازسرگیری تظاهرات معترضان در منطقه سبز خبر داد. معترضان مخالف نتایج انتخابات چادرهای تحصن را در مرکز بغداد برپا کرده اند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۸:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
شفقنا- معترضان به نتایج انتخابات 2021 پارلمانی عراق امروز (سه شنبه) اقدام به برپایی چادرهای خود برای آغاز تحصن در منطقه سبز بغداد کردند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از ناس نیوز، همزمان با برگزاری اعتراضات در چندین شهر عراق به نتایج انتخابات پارلمانی ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۷:۲۷    
سخنگوی کتائب حزب الله عراق بر ادامه اعتراض گروه های سیاسی و مردم عراق به نتایج انتخابات تا رسیدن به خواسته هایشان تأکید کرد در همین حال جمعیت مردم معترض در حال حرکت به نزدیک منطقه سبز بغداد برای برپایی تحصن هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
منابع عراقی از حمله خمپاره ای به مقر حشد شعبی در جنوب بغداد خبر دادند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
بغداد-ایرنا- همزمان با تحصن مسالمت آمیز معترضان به نتایج انتخابات پارلمانی در منطقه سبز بغداد و افزایش تعداد تجمع کنندگان، 4 گلوله از سامانه دفاع هوایی آمریکا؛ سیرام از پایگاه یونیت 3 مستقر در سفارت آمریکا شلیک شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
بغداد-ایرنا- صدها نفر از معترضان به نتایج انتخابات پارلمانی اخیر عراق امروز (سه شنبه) در ورودی منطقه سبز بغداد تجمع کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۲۶    
منابع خبری از به صدا درآمدن آژیر خطر در پایگاه سوم توحید در بخش نظامی سفارت آمریکا در بغداد خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
منابع خبری از تحصن معترضان عراقی به نتایج انتخابات در منطقه الخضراء بغداد و استقرار گسترده نیروهای امنیتی در این منطقه خبر دادند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۰۰    
شفقنا- منابع عراقی از شنیده شدن صدای انفجار و به صدا در آمدن آژیرهای هشدار در سفارت خانه آمریکا در بغداد خبر دادند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل اؤ السومریه نیوز، سامانه دفاع هوایی C-RAM در سفارت آمریکا فعال شده و همزمان با تظاهرات در منطقه سبز بغداد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۰۰    
معترضان به نتایج انتخابات پارلمانی عراق قصد دارند امروز سه شنبه در منطقه سبز بغداد تحصن کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
منابع رسانه ای از شنیده شدن صدای یک انفجار در نزدیکی سفارت آمریکا در بغداد و فعال شدن سامانه سی-رام و آژیرهای خطر این سفارت خانه همزمان با آغاز تظاهرات در نزدیکی ورودی های منطقه سبز خبر دادند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۱۸    
شفقنا_حشدالشعبی در بیانیه ای هر گونه تعرض وآتش سوزی به مقرهایش در بخش عملیات بغداد و مناطق اطراف آن را تکذیب کرد. دربرخی خبرها اعلام شده بود که صبح امروز حشد الشعبی در منطقه اللطیفیه در جنوب بغداد مورد حمله مسلحه قرار گرفت. این خبر را در الفرات نیوز ب بینید انتهای پیام ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - یک کاروان پشتیبانی ائتلاف آمریکایی در منطقه الناصریه در ذی قار عراق هدف حمله با بمب کنارجاده ای قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۳۲    
تهران – ایرنا – الحشد الشعبی (بسیج مردمی) عراق امروز (سه شنبه) در بیانیه ای هدف قرار گرفتن یکی از مقرهای نظامی این سازمان را در حومه یکی از مناطق بغداد تکذیب کرد.
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۹    
مرکز فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بغداد دویست وسی وششمین آزمون پایانی دوره میانی و دویست وسی وپنجمین آزمون پایانی دوره مقدماتی زبان فارسی را برگزار کرد. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- یک منبع امنیتی اعلام کرد که دو فرد مسلح ناشناس به یک مؤسسه آموزش عالی غیردولتی در جنوب بغداد حمله مسلحانه انجام دادند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از بغداد الیوم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۰۹    
عملیات مسلم بن عقیل در تاریخ ایران، به عنوان یک حمله متوسط دسته بندی می شود اما وحشتی که این عملیات، خصوصاً در چهار، پنج روز اول میان صدام و متحدان منطقه ای و جهانی اش حاکم کرد، لااقل تا چند سال بعد از آن تکرار نشد.
شیعه نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده کل نیروهای مسلح عراق تاکید کرد که عامل اصلی انفجارهای تروریستی پنج سال پیش شهر بغداد، در جریان عملیات برون مرزی نیروهای اطلاعاتی کشورش دستگیر شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۱:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق گفت: تروریست عامل انفجار الکراده در بغداد در سال 2016 را بازداشت کرده ایم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۱:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- نخست وزیر عراق دوشنبه شب بازداشت مغز متفکر و عامل بمب گذاری فاجعه بار 2016 (1395) در بازار الکراده بغداد را تأیید کرد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مردم عراق بعد از ظهر امروز، یکشنبه در اعتراض به نتایج انتخابات پارلمانی به خیابان های شهرهای مختلف این کشور از جمله بغداد رفته و شعارهای ضد اسرائیلی و آمریکایی سر دادند. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
دامنه اعتراضات به نتایج انتخابات از روز گذشته بیشتر شده است و تدابیر شدید امنیتی در بغداد حکمفرماست.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
عراق از دستگیری مغز متفکر و عامل بمب گذاری فاجعه بار تیر ماه سال 1395 در بازار الکراده بغداد خبر داد.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
در پی اعتراض گروه های سیاسی و احزاب مختلف به نتایج اعلام انتخابات اخیر و طرح ادعاهایی در خصوص دستکاری شدن این نتایج، مناطق مختلف عراق شاهد اعتراض های خیابانی و بستن برخی محورهای مواصلاتی در چند استان است. ...