سه شنبه ۰۷ بهمنساعت ۱۶:۳۵Jan 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نمایشگاه بین المللی مشهد»

ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۵:۲۸    
مشهد- ایرنا- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از گشایش نمایشگاه بین المللی کتاب با حضور بیش از 700 ناشر داخلی و خارجی در محل نمایشگاه بین المللی مشهد خبر داد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۲۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
شانزدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی مشهد (ادوات ، ماشین آلات و مکانیزاسیون ، نهاده ها و کود و سم و بذر ، تجهیزات گلخانه ای و سیستم های آبیاری ) و چهاردهمین نمایشگاه آب ، فاضلاب و تجهیزات وابسته در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار خواهد شد
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۸:۲۸    
ایسنا/خراسان رضوی مدیر امور نمایشگاهی نمایشگاه بین المللی مشهد گفت: ششمین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در هرات فرصتی است تا روابط تجاری و بازرگانی ایران را گسترش دهیم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل نمایشگاه بین المللی مشهد گفت: برگزاری و از سر گیری نمایشگاه های تخصصی در مشهد منوط به دریافت مجوز از ستاد مبارزه با کرونا در استان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۱:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد گفت: نمایشگاه های بین المللی ابزار کارآمدی در راستای افزایش صادرات در بحث تولیدات صنعتی و غیرصنعتی و منبع بسیار خوبی از اطلاعات بازار برای مدیران و برنامه ریزان واحدهای تولیدی بوده و مکمل و راه حل مناسب برای توسعه صادرات غیرنفتی محسوب می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۰:۴۰    
شیرین شریفیان رئیس اداره امور بین الملل و پژوهش نمایشگاه بین المللی مشهد آخرین نظرسنجی جهانی UFI شفافیت بیشتری به اهمیت صنعت نمایشگاهی در دوره کووید-19 بخشید. کدام حوزه ها بیشترین آسیب را دیده اند و این آسیب چقدر بوده است؛ در اینجا چند نکته مهم مطرح می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل نمایشگاه بین المللی مشهد گفت: باتوجه به اینکه نمایشگاه ها در گروه 2 قرار گرفته اند، در شرایط زرد و نارنجی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی امکان فعالیت دارند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۱۷    
برای گسترش روابط تجاری و اقتصادی و شناسایی بازار هدف میان ایران و افغانستان، ششمین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در کشور افغانستان برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۱:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- بیستمین نمایشگاه قطعات، لوازم یدکی، خودرو سنگین و صنایع وابسته مشهد با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد گشایش یافت.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شیرین شریفیان رئیس اداره امور بین الملل و پژوهش نمایشگاه بین المللی مشهد بی سابقه بودن تاثیر اپیدمی اخیر بر تمامی بخش های اقتصاد بر کسی پوشیده نیست. شاید صنعت نمایشگاهی و همایش ها یکی از صنایعی باشند که بیشترین تاثیرات بر آنها وارد شده، چراکه این صنعت، با بالغ بر 32 هزار نمایشگاه در سال ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۲۰    
گردهمایی باشکوه ایثارگران جهاد کشاورزی خراسان رضوی با حضور ریاست سازمان ،سردار یوسفعلی زاده مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و همراهی جمعی ازمدیران و همکاران سازمان و خانواده بزرگ ایثارگران برگزار گردید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس که از 31 شهریور ماه با پیام مقام معظم رهبری در محل نمایشگاه بین المللی مشهد برپا شده بود همزمان با آخرین روز از هفته دفاع مقدس یکشنبه شب پایان یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس که از 31 شهریور ماه با پیام مقام معظم رهبری در محل نمایشگاه بین المللی مشهد برپا شده بود همزمان با آخرین روز از هفته دفاع مقدس یکشنبه شب پایان یافت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۱:۱۶    
آیین اختتامیه نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت در سالن عطار نمایشگاه بین المللی مشهد با سخنرانی سعید صیفی و سردار یوسف علی زاده برگزار شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۵۹    
نمایشگاه دستاوردهای استانی دفاع مقدس و مقاومت خراسان رضوی در محل نمایشگاه بین المللی مشهد با حضور یگان های مختلف نظامی برگزار شد.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با چهل سالگی سالروز دفاع مقدس، نمایشگاهی از ادوات جنگی و دستاوردهای دفاع مقدس در نمایشگاه بین المللی مشهد برپا شده است. همزمان با چهل سالگی سالروز دفاع مقدس، نمایشگاهی از ادوات جنگی و دستاوردهای دفاع مقدس در نمایشگاه بین المللی مشهد برپا شده است.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت چهلمین سالروز هفته دفاع مقدس، نمایشگاهی به این منظور در محل نمایشگاه بین المللی مشهد برپا شده است. به مناسبت چهلمین سالروز هفته دفاع مقدس، نمایشگاهی به این منظور در محل نمایشگاه بین المللی مشهد برپا شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۰۱    
همزمان با چهلمین سالگرد دفاع مقدس مراسم بزرگداشت سالروز عملیات غرورآفرین ثامن الائمه و شکست حصر آبادان با حضور جمعی از پیشکسوتان ارتش، فرماندهان و کارکنان لشکر77 در محل نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۲:۳۲    
همزمان با هفته دفاع مقدس نمایشگاهی از دستاوردهای استانی سپاه، ارتش، نیروی انتظامی و بسیج در نمایشگاه بین المللی مشهد به نمایش گذاشته شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۹:۴۵    
همزمان با هفته ی دفاع مقدس نمایشگاه بین المللی مشهد میزبان بازدید کنندگان در غرفه های متفاوت با حال و هوای دفاع مقدس است. این نمایشگاه تا یکشنبه 6 مهرماه دایر است.
به گزارش روابط عمومی منطقه خراسان رضوی ، به مناسبت هفته دفاع مقدس شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان رضوی در نمایشگاه بین المللی مشهد حضور فعال دارد. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
هم زمان با فرارسیدن چهلمین سالگرد دفاع مقدس و باحضور تولیت آستان قدس رضوی آیین افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت در نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت روز دوشنبه در نمایشگاه بین المللی مشهد گشایش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۶:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
نمایشگاه هفته دفاع مقدس همزمان با سخنرانی رهبر انقلاب در نمایشگاه بین المللی مشهد و با حضور مسؤولان استانی و تولیت آستان قدس رضوی آغاز به کار کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۳۰    
ایسنا/خراسان رضوی مراسم افتتاحیه نمایشگاه استانی دستاوردهای دفاع مقدس امروز با حضور مسوولان استانی در محل نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا-آیین سراسری تجلیل و تکریم از پیشکسوتان دفاع مقدس همزمان با سراسر کشور و با سخنرانی مقام معظم رهبری در نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
امروز (دوشنبه/ 31 شهریور) نمایشگاه دستاورد های استانی دفاع مقدس، همزمان با شروع هفته دفاع مقدس با حضور ویدئوکنفرانسی مقام معظم رهبری در محل نمایشگاه بین المللی مشهد افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
آیین سراسری تجلیل و تکریم از پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت در نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- 25 دستگاه جنگ افزار سنگین و خودروی زرهی در چهلمین نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس در نمایشگاه بین المللی مشهد به نمایش درآمد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- هفت ماه تعطیلی نمایشگاه بین المللی مشهد در پی شیوع ویروس همه گیر کرونا، با آماده سازی غرفه های آن برای برپایی نمایشگاه هفته دفاع مقدس و جبهه مقاومت خراسان رضوی خاتمه یافت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هسته گزینش و فرمانده حوزه بسیج مقاومت شهدای شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد گفت: نمایشگاه دفاع مقدس از 31 شهریور در نمایشگاه بین المللی مشهد برپا خواهد شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۰:۰۳    
سیفی گفت: نمایشگاه دستاوردهای استانی دفاع مقدس و مقاومت در خراسان رضوی از 31 شهریور ماه تا ششم مهرماه در نمایشگاه بین المللی مشهد به دو صورت حضوری و مجازی برپا می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۶:۰۶    
نشست خبری نمایشگاه استانی دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت با حضور مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان رضوی و اصحاب رسانه در نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۷:۵۷    
مشهد-ایرنا- مسوول دفتر نمایندگی اداره کل حفظ و نشر ارزشهای دفاع مقدس در مشهد گفت: در حال حاضر نمایشگاه دفاع مقدس استان در قالب 350 غرفه در نمایشگاه بین المللی مشهد در حال آماده سازی است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۴:۵۲    
در راستای پاسداشت 40 سال مقاومت و ایستادگی امت همیشه در صحنه ایران اسلامی و به منظور گرامیداشت هفته دفاع مقدس، نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت در محل نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار خواهد شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۱:۰۵    
معاون سیاسی استانداری خراسان رضوی از افتتاح نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله دفاع مقدس همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در نمایشگاه بین المللی مشهد خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۷    
نشست مسئولین غرفه های نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت با حضور مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان رضوی در نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی استانداری خراسان رضوی گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس دیدار ویدئوکنفرانسی رهبر معظم انقلاب در 31شهریور با حضور صدهزار پیش کسوت دفاع مقدس در محل نمایشگاه بین المللی مشهد به صورت مجازی برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی استانداری خراسان رضوی گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس دیدار ویدئوکنفرانسی رهبر معظم انقلاب در 31شهریور با حضور صدهزار پیش کسوت دفاع مقدس در محل نمایشگاه بین المللی مشهد به صورت مجازی برگزار می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی استانداری خراسان رضوی گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس دیدار ویدئوکنفرانسی رهبر معظم انقلاب در 31شهریور با حضور صدهزار پیش کسوت دفاع مقدس در محل نمایشگاه بین المللی مشهد به صورت مجازی برگزار می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۲۰    
جعفری گفت: نمایشگاه بین المللی مشهد برای اجرا و تدارک غرفه های نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس تعیین و در روز 31 شهریور ماه به صورت حضوری افتتاح خواهد شد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: بیش از 18درصد قانون بهبود فضای کسب و کار که در سال 91 تصویب شده، اجرایی نمی شود و آن هایی که باید مجریان این قانون باشند از همه قانون گریزتر هستند. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۲۳:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا: نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: به عنوان یک نماینده مجلس از همه مردم و به ویژه تولیدکنندگان عذرخواهی می کنم. اصلا قابل دفاع نیست که وضعیت عرضه نیازهای مردم اینگونه باشد و این نوسانات غلط شکل بگیرد. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۲۱:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا: رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران گفت: روز صنعت روزی است که می توانیم توانمندی ها و ارزش های خود را به رخ دنیا بکشیم و به آمریکا با این همه ادعا بگوییم که ما در این کشور مواد غذایی می فروشیم و آن ها می خورند و نمی فهمند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
نشست کمیته های اجرایی نمایشگاه ملی دستاورد های دفاع مقدس خراسان رضوی در محل نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل نمایشگاه بین المللی مشهد از چاپ کتاب طلایی اوراسیا توسط این شرکت با همکاری معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی خبرداد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد از به تعویق افتادن دو رویداد نمایشگاهی در این مجموعه به دلیل هشدارهای شیوع ویروس کرونا در شهر مشهد خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی اولین نمایشگاه دستاوردهای مقابله با کرونا در نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۲:۲۶    
مدیرعامل نمایشگاه بین المللی مشهد گفت: نمایشگاه تخصصی دستاوردهای مقابله با کرونا در مشهد از 9 تیرماه آغاز می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
نشست خبری شهردار مشهد به همراه شورای معاونین با اصحاب رسانه در نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار شد.