پنجشنبه ۱۶ آذرساعت ۱۳:۰۵Dec 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اقامتگاه های آموزش و پرورش»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۹:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه از ثبت اقامت بالغ بر 83 هزار نفر روز در مدارس و اقامتگاه های آموزش و پرورش استان در تابستان امسال خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۳:۲۱    
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان گفت: از ابتدای تعطیلات تابستان تاکنون بیش از 12 هزار نفر مسافر تابستانه در مدارس و اقامتگاه های آموزش و پرورش استان کرمانشاه اسکان پیدا کرده اند. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون بیش از 25 هزار نفر مسافر نوروزی در مدارس و اقامتگاه های آموزش و پرورش استان، اسکان پیدا کرده اند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه به گفته معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه، پرونده اسکان مسافران نوروزی در مدارس و اقامتگاه های آموزش و پرورش استان با ثبت 70 هزار نفر روز اسکان بسته شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۰۹:۰۷    
ایسنا/لرستان مدیر آموزش وپرورش بروجرد از اسکان 6 هزار مسافر در مدارس و اقامتگاه های آموزش وپرورش این شهرستان خبر داد.
سفیر افلاک   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۳:۵۸    
مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: اسکان مسافران نوروزی در اقامتگاه های آموزش وپرورش 12 درصد افزایش یافت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون 66 هزار نفر روز اسکان در مدارس و اقامتگاه های آموزش و پرورش استان ثبت شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس اداره رفاه و پشتیبانی آموزش و پرروش لرستان از اسکان 33 هزار مسافر نوروزی در مدارس و اقامتگاه های آموزش و پرورش استان تا چهارم فروردین ماه خبر داد.
دیار جنوب   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: تا روز گذشته، 10 هزار و 70 خانوار در 400 مدرسه ای که از سوی ستادهای اسکان آموزش و پرورش این استان برای ارائه خدمات رفاهی به گردشگران نوروزی در نظر گرفته شده است، اسکان یافتند. ...
سفیر افلاک   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش وپرورش لرستان گفت: 27 هزار مسافر نوروزی در اقامتگاه های آموزش و پرورش لرستان اسکان یافتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۵:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهرگفت:300 مدرسه و 2 هزار کلاس درس برای پذیرایی از مسافران نوروزی آماده کرده ایم و 200 مدرسه دیگر را هم به عنوان پشتیبان در شرایط اضطرار و افزایش حجم مسافر در نظر گرفته ایم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
13 هزار و 800 مسافر نوروزی تاکنون در اقامتگاه های آموزش و پرورش استان اسکان داده شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۰:۳۹    
مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: اسکان مسافران نوروزی در مدارس و دیگر اقامتگاه های آموزش و پرورش استان از مرز 13هزار نفر گذشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۷:۵۵    
مدیر کل آموزش و پرورش استان گفت : اولویت پذیرش مسافر در اقامتگاه های آموزش و پرورش استان کرمانشاه همکاران فرهنگی هستند، اما در صورت نیاز و ضرورت دیگر مسافران هم پذیرش می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد گفت: تاکنون بیش از دو هزار خانوار، در مدارس و اقامتگاه های آموزش و پرورش اسکان یافته اند.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
حسن علی محمدی دبیرستاد اسکان مهمانان نوروزی آموزش و پرورش فارس از شروع پذیرش و اسکان مهمانان نوروزی در مدارس و اقامتگاه های وابسته به آموزش و پرورش فارس خبر داد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره امور رفاهی و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش اصفهان از اسکان بیش از 92 هزار نفر در اقامتگاه ها و مدارس ستاد اسکان فرهنگیان در تعطیلات تابستانه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۱۶:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره امور رفاهی و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش اصفهان از اسکان بیش از 6 هزار مسافر فرهنگی در اقامتگاه ها و مدارس ستاد اسکان فرهنگیان در تعطیلات نیمه خرداد خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۱/۱۸ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
دزفول- سرپرست اداره آموزش و پرورش دزفول گفت: در ایام نوروز امسال، پنج هزار و 855 خانوار معادل 27 هزار و 14 مسافر نوروزی در مدارس و اقامتگاه های زیر نظر آموزش و پرورش دزفول اسکان یافتند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۴ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - کارشناس مسوول اموررفاهی آموزش و پرورش شهرستان شاهرود گفت: 14هزار و پنج نفر نوروز امسال در اقامتگاه های آموزش و پرورش شهرستان شاهرود اسکان یافتند که از این تعداد 30 درصد کارکنان آموزش و پرورش نبودند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۴ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیر آموزش وپرورش بروجرد از اسکان بیش از 7 هزار مسافر نوروزی در اقامتگاه های آموزش وپرورش شهرستان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۱/۱۴ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
عزتی گفت: 61 هزار و 260 نفر، تعطیلات نوروز امسال در اقامتگاه های این اداره کل اسکان داشتند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۴ - ۰۹:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا -سرپرست آموزش و پرورش لرستان گفت: 61 هزار و 260 نفر، تعطیلات نوروز امسال در اقامتگاه های این اداره کل اسکان داشتند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۳ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با اعلام پایان پذیرش مسافر در مدارس و دیگر اقامتگاه های آموزش و پرورش استان و مهیا شدن کلاس های درس برای آموزش حضوری دانش آموزان از چهاردهم فروردین گفت که 33 هزار و 220 مسافر از 28 اسفند سال گذشته تا صبح روز 13 فروردین در مدارس استان اسکان یافتند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۲ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - هماهنگ کننده ستاد اجرایی خدمات سفر آموزش و پرورش لرستان گفت: 59 هزار مسافر از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون در اقامتگاه های این اداره کل اسکان یافتند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۱/۱۱ - ۲۲:۴۹    
مدیرکل آموزش و پرورش در شامگاه یازدهمین روز از فروردین1401، به طور سرزده از ستاد استانی اسکان مهمانان نوروزی بازدید کرد. علی موحدی در این بازدید با قدردانی از خدمات اعضاء این ستاد گفت: با وجود همه محدودیت های مالی و زیرساختی، اما با وقت گذاری، تلاش و ایثار سرمایه های انسانی دستگاه تعلیم و تربیت ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۰ - ۱۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس اداره رفاه و پشتیبانی آموزش و پرورش لرستان گفت: 51 هزار و 897مسافر از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون در اقامتگاه های این اداره کل اسکان یافتند.
یافته   ۱۴۰۱/۰۱/۰۷ - ۱۶:۰۷    
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار رئیس اداره رفاه و پشتیبانی آموزش و پرورش لرستان گفت: در شش روز ابتدایی فروردین امسال 37 هزار و 135 مسافر نوروزی در اقامتگاه ها و مدارسی که در آموزش وپرورش لرستان تدارک دیده بودیم اسکان یافتند. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۷ - ۱۴:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس اداره رفاه و پشتیبانی آموزش و پرورش لرستان گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون بیش از 37 هزار مسافر در اقامتگاه های این اداره کل اسکان یافتند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۱/۰۷ - ۰۹:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره رفاه و پشتیبانی آموزش و پرورش لرستان گفت : در شش روز ابتدایی فروردین امسال 37 هزار و 135 مسافر نوروزی در اقامتگاه ها و مدارسی که در آموزش و پرورش لرستان تدارک دیده بودیم اسکان یافتند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۶ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست آموزش و پرورش لرستان گفت: تاکنون هزار و 860 مسافر نوروزی در قالب هفت هزار و 717 خانوار در خانه های معلم، خوابگاهها و مدارس اسکان آموزش و پرورش لرستان اقامت کردند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۵ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره رفاه و پشتیبانی آموزش و پرورش لرستان از اسکان 20 هزار و 889 نفر از ابتدای تعطیلات نوروز تاکنون در اقامتگاه های رفاهی این اداره کل خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۳ - ۱۳:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش لرستان از اسکان 5425 مسافر نوروزی در دومین روز فروردین در اقامتگاه های رفاهی آموزش و پرورش استان خبرداد.
وارک نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۰۲ - ۱۳:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
هماهنگ کننده ستاد اسکان آموزش و پرورش لرستان از اسکان یک هزار و 152 خانوار با تعداد 5 هزار نفر در اولین روز فروردین در مدارس و اقامتگاه های آموزش و پرورش استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۰۲ - ۱۰:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
12 هزار و 350 مسافر نوروزی تا کنون در مدارس و اقامتگاه های آموزش و پرورش استان بوشهر پذیرش شده اند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۲ - ۰۳:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست آموزش و پرورش لرستان گفت: ستاد اسکان آموزش و پرورش استان روزانه آمادگی پذیرش حدود 8 هزار مسافر نوروزی را در اقامتگاه های خود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۰۱ - ۱۵:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
12 هزار و 350 مسافر نوروزی در 2 روز اول تعطیلات در مدارس و اقامتگاه های آموزش و پرورش استان بوشهر پذیرش شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۲/۲۵ - ۱۴:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون گردشگری کشور با اشاره به ضرر کرونا به صنعت گردشگری گفت: متأسفانه کرونا حداقل 30 هزار میلیارد تومان به صنعت گردشگری خسارت وارد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۸:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس اداره تعاون و امور رفاهی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه از لغو اسکان میهمانان نوروزی در مدارس و اقامتگاه های آموزش و پرورش استان در نوروز پیش رو خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۶:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان در اطلاعیه با تاکید بر تعطیلی تمامی مراکز و ستادهای اسکان فرهنگیان استان، هرگونه اخباری مبنی بر حضور مسافر در این مراکز را تکذیب کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، متن این اطلاعیه به شرح زیر است: ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان با حضور در برخی از مدارس و بازدید میدانی، روند کنترل و جلوگیری از ورود مسافر به مدارس استان را مورد بررسی قرار داد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۵:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش لرستان از اسکان 28 هزار و 391 مسافر در مدارس و اقامتگاه های آموزش و پرورش استان از ابتدای تابستان تاکنون خبر داد. به گزارش ایسنا منطقه لرستان، رضا زینی وند مقدم اظهار کرد: 7885خانوار مسافر در فصل تابستان در 50 مدرسه با 500 اتاق درجه الف ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه از اسکان بیش از 29 هزار نفر روز در مدارس استان از ابتدای تابستان خبر داد. جهانگیر صفری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه از کاهش حضور مسافران نوروزی در اقامتگاه های آموزش و پرورش استان در نوروز امسال در مقایسه با نوروز سال گذشته خبر داد. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۱/۰۹ - ۱۱:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
رضا زینی وند مقدم روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: این افراد در قالب یک هزار و 380 خانوار در مدارس و اقامتگاه های آموزش و پرورش پذیرش و اسکان شدند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۰۷ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد -ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: در ششم فروردین ماه امسال 6 هزارو 386 مسافر نوروزی در قالب یکهزار و738 خانوار در مدارس و اقامتگاه های آموزش و پرورش پذیرش و اسکان شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
سمنان - مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان با اشاره به اسکان 62 هزار مسافر نوروزی در اقامتگاه های مرتبط با آموزش و پرورش استان، گفت: این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل 32 درصد رشد داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
چابهار - رئیس آموزش و پرورش چابهار گفت: از 27 اسفند ماه سال 96 تا 8 فروردین ماه سال جاری 25 هزار و هفت فرهنگی در اقامتگاه های آموزش و پرورش تنها بندر اقیانوسی ایران اقامت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۱/۰۳ - ۱۴:۲۷    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان گفت: از 28 اسفندماه تا امروز (سوم فروردین) 13 هزار و 589 میهمان نوروزی از اقامتگاه های آموزش و پرورش استان کرمانشاه استفاده کرده اند.