دوشنبه ۰۴ مردادساعت ۰۰:۱۱Jul 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاندار فارس»

شیرازه   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
استاندار فارس ارتباطات فرهنگی را از محکمترین انواع روابط بین کشورها و ملت ها برشمرد و خاطرنشان کرد: بی تردید این نوع از روابط ماندگاری و اثرگذاری بیشتری در مقایسه با روابط سیاسی و حتی اقتصادی دارند و در ذهن و دل مردم می مانند.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در نامه های جداگانه به استاندار فارس مراتب ثبت ملی شش اثر فرهنگی تاریخی را ابلاغ کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- استاندار فارس در دیدار با سفیر صربستان در ایران بر لزوم گسترش روابط تجاری تاکید کرد و گفت: آماده گسترش همکاری ها در این زمینه هستیم و تحقق آن را با جدیت دنبال می کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۷:۲۴    
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در نامه های جداگانه به استاندار فارس مراتب ثبت ملی شش اثر فرهنگی تاریخی را ابلاغ کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در نامه های جداگانه به استاندار فارس مراتب ثبت ملی شش اثر فرهنگی تاریخی را ابلاغ کرد.
پیام خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۱۱    
استاندار فارس گفت: عملیات ساختمانی سد هایقر در 40 کیلومتری شهر فیروزآباد به پایان رسیده که سدی مخزنی با بتن غلتکی است که می تواند یک هزار هکتار از اراضی پایین دست را آبیاری و آب شرب و حق آبه محیط زیستی را با ذخیره بارش های نابهنگام و سیل آسا تامین کند و این سد در اولین بارندگی آبگیری می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۱۰    
شیراز- استاندار فارس گفت: مشکلی برای آبگیری سد هایقر در اولین بارش باران وجود ندارد و این سد با تکمیل فرایند عمرانی به بهره برداری رسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۰۳    
شیراز - ایرنا- استاندار فارس با اشاره به دغدغه برخی نمایندگان مجلس و همچنین ذینفعان در محل سد هایقر فیروزآباد اظهار داشت:حقوق همه مالکان اراضی و افراد ذینفع در محدوده دریاچه سد با ارائه مستندات قانونی از سوی آنان پرداخت می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون استاندار فارس با اشاره به بهره برداری از سد مخزنی هایقر با حجم 227 میلیون متر مکعب گفت: کنترل و ذخیره سازی سیلاب ها و بهره گیری از آن برای شرب، صنعت و کشاورزی در شهرهای جنوبی استان از جمله اهداف این سد است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/فارس استاندار فارس اعلام کرد که در دولت های یازدهم و دوازدهم مجموعا 20 هزار مگاوات ظرفیت جدید تولید برق در کشور به بهره برداری رسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- استاندار فارس گفت: از ابتدای شروع دولت تدبیر و امید تاکنون، 28 نیروگاه مقیاس کوچک با مجموع تولید 160 مگاوات اجرا و بهره برداری شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت کرونا گفت: هم اینک از مجموع 36 شهرستان استان، 19 شهرستان از جمله شیراز در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۶:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا گفت: شمار شهرستان های قرمز کرونایی در فارس افزایش یافته و اکنون 19 شهرستان در وضعیت قرمز کرونا هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها - جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مقابله با کرونا آخرین وضعیت استان و اعمال محدودیت ها را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- استاندار فارس گفت: در ادامه پویش هر هفته الف – ب – ایران، روز شنبه دوم مردادماه جاری پنج طرح حوزه وزارت نیرو در این استان به شکل ویدئو کنفرانس توسط رئیس جمهوری افتتاح می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار فارس عید سعید قربان را زیباترین جلوه گاه عینی گذشتن از تعلقات و به کمال رسیدن توصیف کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۲:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
لارستان- ایرنا- معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه لارستان گفت: تمام زیرساخت ها و مجوزهای لازم برای اجرای طرح پرورش یک هزار شتر در روستای چغان بخش جویم این شهرستان فراهم شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس استاندار فارس که از نزدیک شاهد بازی فجر شهید سپاسی شیراز و گل ریحان البرز بود، پیروزی و صعود نماینده شیراز به لیگ برتر فوتبال کشور را تبریک گفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۷:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
استاندار فارس گفت: دستگاه ترموتراپی با هدف درمان بیماران مبتلا به سرطان در جنوب کشور برای بیمارستان نمازی خریداری شده است.
ورزش 3   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
در صورت صعود فجر سپاسی به لیگ برتر که محتمل به نظر می رسد چند اسپانسر با نظر استاندار فارس از این تیم حمایت خواهند کرد تا دغدغه مالی نداشته باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
شیراز - جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مبارزه با کرونا گفت: بر اساس مصوبه ستاد مقابله با کرونای استان فارس ورود خودروهای با پلاک غیر بومی در تعطیلات آخر هفته به استان فارس ممنوع است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
جانشین استاندار فارس در ستاد کرونا: سه شهرستان فارس از وضعیت قرمز کرونا خارج شده اند و اکنون تنها 13 شهرستان دارای وضعیت قرمز است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۲:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
عملیات لوله گذاری طرح انتقال آب خلیج فارس به شهرستان های لامرد و مهر در جنوب فارس در آیینی با حضور معاون وزیر صمت، استاندار فارس و نمایندگان مجلس آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۸:۴۳    
شیراز- ایرنا- جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت کرونا گفت: هم اینک از مجموع 36 شهرستان فارس 13 شهرستان این استان از جمله شیراز در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند که در مقایسه با هفته گذشته وضعیت سه شهرستان از قرمز به نارنجی تغییر کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۸:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا با بیان اینکه نیمی از تست های کرونا در این استان مثبت است، از تمدید محدودیت ها در بخش تردد خودرویی، آموزشی، اداری و دورکاری ها تا پایان این هفته خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۵۶    
ایرنا- شیراز- عملیات لوله گذاری طرح انتقال آب خلیج فارس به شهرستان لامرد در جنوب فارس در آیینی با حضور معاون وزیر صمت، استاندار فارس و نمایندگان مجلس آغاز شد. در گام نخست این طرح، آب خلیج فارس پس از شیرین سازی از بندر پارسیان هرمزگان توسط خط لوله 67 کیلومتری به منطقه ویژه اقتصادی لامرد می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۲۴    
شیراز _ ایرنا _ استاندار فارس گفت:برای حصول و نتیجه بهتر در روند توسعه استان می بایست از همه ظرفیت های استان در سطح ملی و استانی بهره برد.
پیام خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۱۲    
استاندار فارس گفت: برای توسعه استان فارس از تمامی ظرفیت های استان و سلایق سیاسی فارس بهره برداری شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۰۹    
استاندار فارس از آغاز عملیات اجرایی پروژه انتقال آب از دریا به استان فارس در شهرستان لامرد خبر داد و گفت: این پروژه با توجه به شرایط خشکسالی های پیاپی و نیاز به تامین آب در حوزه های مختلف و همچنین حجم سرمایه گذاری انجام شده از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
طلا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۳:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش طلانیوز: موسوی که جلسه با رییس هیات عامل ایمیدرو، استاندار فارس و نمایندگان استان در سالن کنفرانس شرکت آلومینیوم جنوب سخن می گفت، تصریح کرد: این پروژه با مشکلاتی در فعال سازی مواجه بود که با حضور مهندس جعفری و همکاری ایمیدرو، شاهد فعال سازی طرح شدیم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار فارس تاکید کرد: اگر به دنبال توسعه در فارس هستیم باید متحد و منسجم باشیم تا بتوانیم در رشد اقتصادی کشور دارای جایگاه های برتر باشیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۴۶    
استاندار فارس تاکید کرد: اگر به دنبال توسعه در فارس هستیم باید متحد و منسجم باشیم تا بتوانیم در رشد اقتصادی کشور دارای جایگاه های برتر باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۰:۲۲    
رئیس مجمع نمایندگان استان فارس گفت: شهرداری شیرازطی چهار سال 15 هزار میلیارد تومان از مردم پول گرفته و پنج هزار میلیارد تومان نیز بدهی برای شیراز به بار آورده است.
ورزش 3   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار فارس در آستانه دیدار پایانی فجر در تمرینات این تیم حاضر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۵:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
استاندار فارس در جمع بازیکنان و کادر فنی تیم فجر شهید سپاسی شیراز حضور یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۴:۵۲    
ایرنا - شیراز - عنایت الله رحیمی استاندار فارس در جمع بازیکنان تیم فجر شهید سپاسی شیراز حضور یافت و با بازیکنان و کادر فنی گفتگو کرد./عکس:عدنان عباسی
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار فارس با اشاره به جهش بسیار بلند در توسعه زیرساخت های استان،گفت: در دوره هشت ساله دولت یازدهم و دوازدهم سرانه ورزشی فارس جهش دو برابری داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: در طول مدتی که عنایت الله رحیمی استاندار فارس سکان هدایت مسائل اجرایی استان را به دست گرفتند همکاری و تعامل بسیار خوبی بین نمایندگان و وی برقرار شد و امیدواریم همین روندی که در استان دنبال می شود با همه جهت گیری ها تداوم یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۵:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- استاندار فارس گفت: سرانه ورزشی سرپوشیده و سرباز این استان در هشت سال گذشته به 2 برابر افزایش پیدا کرده است؛ البته هنوز به استانداردهای لازم در زمینه سرانه ورزشی نرسیده ایم؛ اما یک جهش 2 برابری داشته ایم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
استاندار فارس در آیین آغاز عملیات اجرایی احداث نخستین شهرک صنعتی خصوصی شیراز در منطقه ویژه اقتصادی، گفت: بروکراسی های اداری و محدودیت های موجود سرمایه گذاران را از استان فراری می داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۱:۵۳    
گروه استان ها - استاندار فارس با بیان اینکه سرانه ورزشی استان هم در فضای سرپوشیده و سرباز به دو برابر افزایش پیدا کرده است، گفت: البته هنوز سرانه ورزشی استان به استاندارد نرسیده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۰:۰۲    
گروه استان ها - استاندار فارس گفت: بسیاری از متقاضیان سرمایه گذاری به دلیل بروکراسی و محدودیت از سرمایه گذاری در استان فارس صرف نظر می کردند و به جاهای دیگر برای سرمایه گذاری می رفتند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۲۱:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- استاندار فارس اعلام کرد: فاز نخست سالن ورزشی 6 هزار نفره شیراز شامل سالن و ورودی آن با نام سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی آماده شده که 24 تیرماه در ارتباط ویدیوکنفرانس با دستور رییس جمهوری افتتاح می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس استاندار فارس گفت: در پاسخگویی به نیازمندی مردم به خدمات تامین اجتماعی باید تلاش کرد و این روند در فراز و نشیب های سیاسی و اقتصادی نباید کند شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۳:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در نامه های جداگانه به استاندار فارس نقشه محدوده، عرصه، حریم و ضوابط حفاظتی و معماری 12 اثر فرهنگی تاریخی در این استان را ابلاغ کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۳:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در نامه هایی به استاندار فارس نقشه محدوده، عرصه، حریم و ضوابط حفاظتی و معماری 12 اثر فرهنگی تاریخی در این استان را ابلاغ کرد.
میلاد لارستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۸:۲۴    
یک دارابی بخشدار مرکزی شهرستان اوز شد. به گزارش میلاد لارستان به نقل از پسین اوز، مشاور عمرانی فرماندار ویژه لارستان با حکم رحیمی استاندار فارس به سمت بخشدار مرکزی...
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندارفارس گفت: از سال 92 تاکنون این استان رشد بسیار خوبی در زمینه شرکت های دانش بنیان داشته است به گونه ای که بیش از یک هزار و 100 شرکت نوآوری داریم که بیش از 200 شرکت دانش بنیان و بقیه فناور هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
استاندارفارس گفت: از سال 92 تاکنون این استان رشد بسیار خوبی در زمینه شرکت های دانش بنیان داشته است به گونه ای که بیش از یک هزار و 100 شرکت نوآوری داریم که بیش از 200 شرکت دانش بنیان و بقیه فناور هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار فارس طی پیامی بُرد غرورآفرین سه بر صفر تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز مقابل شاهین بوشهر را تبریک گفت.