چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۰۹:۳۸Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اسکان مهمانان نوروزی»

خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۰۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانداربویراحمد گفت؛آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد در خصوص اسکان مهمانان نوروزی خوش درخشید و برترین نهاد بوده و به نوعی آبروداری کرد لذا جای تقدیر و تشکر دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۳:۲۶    
مدیر آموزش و پرورش باغملک از پایان کار ستاد اسکان با پذیرش هزار و 622 مهمان نوروزی در 13 روز استقرار این ستاد خبر داد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: 192 هزار و 98 نفر در ایام تعطیلات نوروز امسال در مراکز اسکان استان خوزستان اقامت داشتند. مسعود حمیدی نژاد بیان کرد: مراکز اسکان مهمانان نوروزی آموزش و پرورش شامل مدارس ...
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان راور با همراهی فرمانده انتظامی شهرستان در راستای پایش نحوه خدمات رسانی دستگاه های ذیربط و برقراری امنیت از محل اسکان مهمانان نوروزی راور بازدید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۱:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان گفت: براساس آمارهای موجود از تاریخ 24 اسفندماه 1401 تا 13 فروردین ماه سال جاری بازدید بیش از دو میلیون و 38هزار نفر از جاذبه های گردشگری استان ثبت شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۰:۴۴    
طی 8 روز نخست تعطیلات امسال، 121 هزار نفر توسط آموزش و پرورش استان اسکان یافته اند. در راستای اسکان مسافران نوروزی در استان بوشهر اقدامات خوبی صورت گرفته و خدمات گسترده ای در نقاط مختلف استان ارائه می شود ...
بازتاب ایلام   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
بازتاب/ مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: دره شهر رتبه اول اسکان مهمانان نوروزی ایلام را به خود اختصاص داد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
دبیر ستاد اسکان نوروزی استان خوزستان گفت: از ابتدای آغاز سفرهای نوروزی 83 هزار و 484 نفر در قالب 19 هزار و 84 خانواده در مدارس استان اسکان یافتند. مسعود حمیدی نژاد بیان کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان گفت: اسکان مهمانان نوروزی در مراکز اسکان آموزش و پرورش از مرز 23 هزار نفر گذشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته اسکان ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی استان فارس گفت: از آغاز به کار کمیته اسکان تاکنون بیش از 424 هزار نفر در قالب 121 هزار خانواده و در مجموع بیش از یک میلیون 157 هزار نفرروز در مدارس و اماکن وابسته به آموزش و پرورش فارس اسکان داده شده اند که موجب شده استان فارس رتبه اول را در کشور کسب کند.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری اهواز از اسکان روزانه 500 خانوار در کمپ های نوروزی این شهر خبر داد. علی شمسی با اشاره به تمهیدات شهرداری برای اسکان مهمانان نوروزی اظهار کرد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام استاندار ایلام گفت: میزان اسکان در اقامتگاه های استان از 25 اسفند 1401 تا 4 فروردین ماه 1402، 82 هزار و 320 نفر بوده که با رشد 40 درصدی همراه بوده است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۰:۵۱    
بوشهر(پانا) - دستور ویژه مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر برای اسکان خانواده دارای معلول در گناوره صادر شد . علی موحدی مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر به شهرستان گناوه برای بازدید و سرکشی از روند اسکان مهمانان نوروزی می رود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون پشتیبانی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: آمار اسکان مهمانان نوروزی در مدارس و اماکن اقامتی وابسته به این اداره کل تا ظهر سوم فروردین از مرز 22 هزار نفر روز گذشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۳:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس ستاد اسکان مهمانان نوروزی آموزش و پرورش یزد گفت: تاکنون 5462 خانوار مهمان نوروزی در مدارس و مراکز اقامتی آموزش و پرورش یزد پذیرش و اسکان یافتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۱:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
ازآغاز تعطیلات نوروزی تاکنون 7 هزار و 887 مهمان نوروزی در 260 مدرسه هرمزگان اسکان داده شده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۹:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
یزد- رئیس ستاد اسکان مهمانان نوروزی آموزش و پرورش یزد از پذیرش و اسکان 5 هزار و 462 خانوار مهمان نوروزی در مدارس و مراکز اقامتی آموزش و پرورش یزد خبر داد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۵:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با بیان اینکه این استان از لحاظ شرایط آب و هوایی و موقعیت جغرافیایی مقصد مسافران و گردشگران زیادی است ، گفت نگاه به ستاد اسکان، خدماتی و رفاهی است و هیچ گونه نگاه درآمدی وجود ندارد و اعتقاد بر این است که فرهنگیان باید تکریم شوند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد اسکان مهمانان نوروزی آموزش و پرورش یزد گفت: تاکنون 3933 خانوار مهمان نوروزی در مدارس و مراکز اقامتی آموزش و پرورش یزد پذیرش و اسکان یافتند.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۱:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ستاد استانی اسکان فرهنگیان در سفرهای نوروزی 1402 با حضور محمدهادی رستمیان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار بوشهر، علی موحدی مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر و اسماعیل سجادی منش مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر در کانون فرهنگی هنری کوثر افتتاح شد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش فارس و رییس کمیته اسکان ستاد سفرهای نوروزی استان گفت: تا صبح روز یکشنبه 28 اسفندماه، اسکان مهمانان نوروزی در مدارس و اماکن اقامتی وابسته به آموزش و پرورش استان از مرز 85 هزار نفر روز گذشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش فارس ورئیس کمیته اسکان ستاد اجرایی خدمات سفر استان گفت: نظارت و بازدید مستمر از مدارس واماکن اسکان مهمانان نوروزی در سطح استان به صورت روزانه در دستور کار خواهد بود
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری اهواز تمهیدات شهرداری برای اسکان مهمانان نوروزی در سطح شهر را تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
بندرعباس - مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان از اختصاص 2700 کلاس درس برای اسکان مهمانان نوروزی در هرمزگان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان از آمادگی پایگاه ها، مدارس و مراکز رفاهی برای اسکان مهمانان نوروزی خبر داد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
حسن علی محمدی دبیرستاد اسکان مهمانان نوروزی آموزش و پرورش فارس از شروع پذیرش و اسکان مهمانان نوروزی در مدارس و اقامتگاه های وابسته به آموزش و پرورش فارس خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۹:۵۹    
ایسنا/فارس دبیر ستاد اسکان مهمانان نوروزی آموزش و پرورش فارس از آغاز پذیرش و اسکان مهمانان نوروزی در مدارس و اقامتگاه های وابسته به آموزش و پرورش استان خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
دکتر مدنی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میناب از برگزاری مانور بسیج سلامت نوروزی با همکاری کلیه دستگاه های اجرایی خبر داد. به گزارش صبح ساحل، دکتر مدنی گفت: در راستای طرح تشدید بسیج سلامت نوروزی با همکاری دستگاه های اجرایی از مراکز و اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی، مراکز حساس ...
هانا خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۹:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش کردستان گفت: رزرو اینترنتی اسکان و پذیرش مسافران نوروزی در مراکز اقامتی آموزش و پرورش استان آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره رفاه آموزش و پرورش استان یزد :به منظور میزبانی از مسافران نوروزی عید 1402 بیش از دو هزار و 100 کلاس در مدارس منتخب سراسر استان آماده و تجهیز کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد: خانه های مسافر برای اسکان مسافران و مهمانان نوروزی ساماندهی می شود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد با اشاره به استفاده از ظرفیت خانه های مسافر در ایام نوروز برای اسکان مسافران و میهمانان نوروزی، از سامان دهی این واحدها در یزد خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۴:۵۱    
استاندار کرمانشاه ضمن تاکید بر ضرورت تقویت نظارت ها بر خدمات دهی به مسافران نوروزی گفت: حفظ احترام گردشگران نوروزی در اولویت قرار دارد و این احترام با ارائه خدمات مناسب، برخورد شایسته و اماکن اقامتی و تفریحی آراسته عملی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۰:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
دبیر کمیته اسکان مهمانان نوروزی استان فارس گفت: در استان فارس 1130 مدرسه با 11هزار و 960 کلاس آماده پذیرایی از مسافرین نوروزی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۹:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: 5 هزار و 46 کلاس درس استان برای اسکان مهمانان نوروزی در نظر گرفته شده است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون گردشگری و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کردستان با تأکید براینکه اقدامات متناسب با تقارن نوروز و ماه مبارک رمضان برای گردشگران ورودی استان سنجیده شود، گفت: تمام دستگاه های عضو دکمیته اسکان مهمانان نوروزی در کمیته های مختلف به این موضوع توجه داشته باشند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ - ۲۳:۱۹    
حسن بهرام نیا استاندار ایلام در اولین نشست شورای اداری استان در سال 1401 از اقدامات مطلوب آموزش و پرورش استان در راستای اسکان مهمانان نوروزی در تعطیلات نوروزی تقدیر کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۴ - ۱۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش کردستان گفت: در طول فعالیت ستادهای اسکان مهمانان نوروزی در مراکز آموزش و پرورش استان، 20 هزار و 616 نفر مهمان پذیرش و اسکان داده شدند.
خوزپرس   ۱۴۰۱/۰۱/۱۴ - ۱۰:۰۲    
به گزارش خوزپرس از اهواز، دیروز شنبه 1401/1/13 مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری خوزستان به همراه اعضای شورای اسلامی شهرهای ایذه ودهدز طی بازدیدی جهت ارزیابی اقدامات شهرداری جهت خدمات دهی به مهمانان نوروزی ضمن تاکید بر استفاده از تمامی ظرفیت ها و پتانسیل های موجود این شهر با توجه به موقعیت ...
اول فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۱۳ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش فارس از راه اندازی سامانه شیراز اس برای استفاده دانش آموزان از سرویس مدارس خبر داد. به گزارش اول فارس ،محمد خلیل عسکری، گفت: مدارس از 12 فروردین ماه از چرخه ستاد اسکان مهمانان نوروزی خارج و تا 14 فروردین ماه گندزدایی و اقدامات لازم برای بازگشایی مدارس در آن ها انجام می شود ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۱/۱۲ - ۰۹:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: باپایان یافتن کاراسکان درمدارس استان، 653 هزار وهشتصد وچهل و نه نفر درقالب 155 هزار و چهارصدو هفتاد و هفت خانواده و در مجموع 1میلیون و نهصد وهشت هزار و 379 نفرروز در مدارس و اماکن اقامتی وابسته به آموزش و پرورش فارس پذیرش و اسکان داده شدند. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۱/۱۱ - ۲۰:۲۰    
مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: در دوران کرونا و با آموزش های مجازی، مساله تربیت و آموزش دانش اموزان آسیب دیده است و عزم آموزش و پرورش بر راه اندازی آموزش حضوری در مدارس است. ...
اول فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۱۱ - ۰۰:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش اول فارس مدیرکل آموزش و پرورش فارس با اعلام این مطلب گفت: مدارس از 12 فروردین ماه از چرخه ستاد اسکان مهمانان نوروزی خارج و تا 14 فروردین ماه گندزدایی و اقدامات لازم برای بازگشایی مدارس در آن ها انجام می شود. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۱/۱۰ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست آموزش و پرورش لرستان با توجه به لزوم رفاه مهمانان نوروزی که از اماکن اقامتی ستاد اسکان فرهنگیان لرستان استفاده می کنند در اولین روز کاری خود پس از معارفه به سرکشی از این مراکز پرداخت و با جدیت پیگیر میزبانی شایسته از مهمانان نوروزی شد و با مهمانان نوروزی به گفتگو پرداخت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۱۰ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه گفت: تاکنون 152 هزار و 721 مسافر نوروزی در مراکز اقامتی مجاز سطح استان کرمانشاه اقامت داشته اند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۱/۱۰ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ابراهیم گل مرادی سرایدار مدرسه ناحیه یک سنندج در یک اقدام خداپسندانه کیف حاوی پول و طلا را که پیدا کرده بود به صاحبش بازگرداند . به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، روز گذشته ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۰۸ - ۲۰:۱۰    
اسکان مهمانان نوروزی در ایام نوروز در مناطق گردشگری شهرستان لنده به صورت مطلوب و شایسته در حال انجام است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۱/۰۸ - ۱۳:۵۳    
بازدید بازرسان اداره کل آموزش وپرورش از ستاد اسکان مهمانان نوروزی .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۱/۰۷ - ۱۰:۱۱    
فرماندار اهواز به منظور بررسی وضعیت اسکان و خدمات دهی به مهمانان نوروزی از مدرسه علامه طباطبایی آموزش و پرورش منطقه 4 بازدید کرد.