جمعه ۱۰ آذرساعت ۲۳:۳۱Dec 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هلال احمر فارس»

ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس گفت: با اعزام کاروان سلامت به روستای گلدشت علیا در شهرستان مرودشت، 146 نفر خدمات دارویی و درمانی ارائه شد.
دولت   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۳:۴۱    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس گفت: با همکاری هلال احمر و آموزش و پرورش شهرستان آباده در استان فارس، اولین مدرسه امداد ونجات در این شهرستان افتتاح شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس در پی انتشاری خبری از سوی روابط عمومی هلال احمر فارس با عنوان امدادرسانی به 241 نفر حادثه دیده سیل و آبگرفتگی در فارس ، مدیرعامل این جمعیت به ایسنا اعلام کرد: هیچ سیلی در استان فارس رخ نداده بلکه تنها آبگرفتگی بوده است.
مهرنما فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۶:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
به 241 نفر حادثه دیده سیل و آبگرفتگی توسط نجاتگران جمعیت هلال احمر فارس امدادرسانی شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۳:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر فارس از تولید تمامی اندام های مصنوعی با تکنولوژی اسکن و پرینت سه بعدی بدون دخالت دست و نیاز به قالب گیری در مرکز جامع توانبخشی هلال احمر فارس برای نخستین بار در بین مراکز دولتی ایران تا پایان سال جاری خبر داد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۲۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
بیش از دوهزار و 300 دانش آموز مناطق محروم و نیازمند استان فارس از خدمات آموزشی، بهداشتی و حمایتی هلال احمر بهره مند شدند. حسین درویشی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۷:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
شیراز-مدعامل جمعیت هلال احمر فارس از بهره مندی 70 هزار نفری مردم فارس از آموزش های عمومی و تخصصی هلال احمر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۶:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/فارس جمعیت هلال احمر فارس در نخستین جشنواره ابوالفضل العباس(س) سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی، مقام نخست را کسب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس از وقوع تصادف زنجیره ای با 4 کشته و 3 مصدوم در این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۹:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- مدیرعامل هلال احمر فارس گفت: در پی تصادف زنجیره ای سه خودرو در فارس چهار نفر جان خود را از دست داده و سه نفر نیز مصدوم شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۸:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل هلال احمر فارس گفت: در جاده داراب- تنگ رغز سه دستگاه خودرو پراید، وانت مزدا و ایسوزو به صورت زنجیره ای باهم تصادف کردند که این حادثه 3 مصدوم و 4 جان باخته به همراه داشت.
هورگان   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۰:۰۷    
همزمان با نشست فصلی شورای مدیران جمعیت هلال احمر فارس، نی ریز به عنوان مقام دوم برترین شعب استان در 6 ماهه اول امسال معرفی شد. مدیرعامل هلال احمر استان گفت: از شعب برتر فارس در حوزه های امداد و نجات، جوانان و شاخص های کلی تقدیر به عمل آمد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۶:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/فارس در هفت ماهه نخست سال جاری 140 هزار جوان به عضویت داوطلبانه هلال احمر فارس درآمدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۱۰:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس از امدادرسانی به یک هزار و 135 مورد حادثه طی 6 ماه نخست سال جاری در این استان خبر داد.
میلاد لارستان   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۱۹:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
بنیاد نیک اندیشان هاشمی لارستان فارس 10 میلیارد ریال به مردم غزه کمک کرد. به گزارش میلاد لارستان به نقل از ایسنا، مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس گفت: در پی...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس گفت: امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر استان فارس با عضویت در پویش ما هدف نیستیم، آمادگی کامل خود را جهت اعزام به غزه اعلام کردند تا در راستای اهداف عالیه جمعیت هلال احمر و صلیب سرخ به امدادرسانی مردم بی دفاع فلسطین بپردازند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس گفت: در پی وقوع زلزله ای 4.9 ریشتری در خان زنیان شهرستان شیراز ، چهار تیم امداد و نجات هلال احمر فارس به منطقه زلزله زده اعزام شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس از برگزاری دوره های آموزش امداد و کمک های اولیه و آمادگی در برابر مخاطرات توسط مربیان این جمعیت برای سربازان وظیفه در پادگان های نظامی آن استان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس از ارائه آموزش امداد و کمک های اولیه و آمادگی در برابر مخاطرات این جمعیت به بیش از 12 هزار نیروی مسلح در استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۹:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس یازدهمین دوره مسابقات المپیاد آماده با حضور دانش آموزان پسر سراسر کشور به میزبانی جمعیت هلال احمر فارس در شهر شیراز آغاز شده و در حال برگزاریست.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۲۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل هلال احمر فارس گفت: ساعت 08:50 امروز 13 شهریور 1402 گزارشی مبنی بر واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور پاسارگاد - مرودشت به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال احمر استان فارس اعلام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۶:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس از خدمت رسانی به بیش از 8 هزار مورد درمانی در نجف، سامرا و بلد خبر داد.
سینا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۳:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس گفت: همزمان با ایام اربعین حسینی جمعیت هلال احمر استان، از چهارم شهریور تاکنون به بیش از 8 هزار مورد درمانی در درمانگاه عمود 188 و شهر های سامرا و بلد، خدمات درمانی ارائه کرده است. ...
شیرازه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس گفت: این تیم شامل کادر درمانی عمومی و تخصصی، پیراپزشکی، فوریت های پزشکی، تکنسین های دارویی، نیرو های پشتیبانی و خدماتی و امدادگران و نجاتگران کادر و داوطلب می باشد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۱:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس با اشاره به ضرورت خدمت رسانی درمانی و بهداشتی به زائران اربعین حسینی، گفت: عوامل امدادی و داوطلب جمعیت فارس در درمانگاه عمود 188 در مسیر نجف به کربلا، خدمت رسانی به زائران را آغاز کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۵:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس از استقرار 150 کادر درمانی و امدادی این جمعیت ویژه مراسم اربعین حسینی در شهر سامرا و بلد خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۲۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
شیراز- معاون امداد و نجات هلال احمر فارس از اعزام 4 تیم امدادی خودرویی و 6 تیم امدادی موتوری در اولین دقایق پس از حمله تروریستی به حرم مطهر شاهچراغ (ع) خبر داد.
برترین ها / پانا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۹:۴۲   + ۸۰ سایت دیگر  
در پی حمله تروریستی به حرم مطهر شاهچراغ تعدادی از زائران و مجاوران مجروح و شهید شدند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۲۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل هلال احمر فارس از اعزام 4 تیم واکنش سریع به محل حادثه تروریستی در شاهچراغ خبر داد.
سینا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۰۸:۳۹    
جمعیت هلال احمر استان فارس در 5 ماه نخست سال جاری توانست بین جمعیت های هلال احمر سراسر کشور، مقام اول را در برگزاری دوره های آموزش همگانی با ثبت 47 هزار و 69 گواهی، کسب نماید. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۲:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر فارس از جمع آوری اقلام دارویی بلااستفاده مردم برای تامین بخشی از نیاز دارویی مراسم اربعین در کشور عراق خبر داد.
سینا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
نشست هماهنگی مانور بزرگ منطقه ای صبح امروز 27 تیرماه با محوریت جمعیت هلال احمر فارس در ساختمان مرکزی این جمعیت و با حضور دستگاه های عضو مدیریت بحران برگزار شد. ...
حیات   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۴:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر فارس با اشاره به عملکرد این استان در زمینه برگزاری دوره های تخصصی ویژه نجاتگران گفت: بیش از 6 هزار نجاتگر استان آموزش های تخصصی را فرا گرفتند. ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۴۹    
3 هزار دانش آموز در طرح ملی دادرس خراسان جنوبی آموزش دیدند. 6 نفر در اثر برخورد یک دستگاه پژو 405 با تریلی در کیلومتر 105 محور ایرانشهر - بم جان شان را از دست دادند. 26 هزار سی سی خون از سوی هلال احمر فارس به بیماران نیازمند اهدا شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر فارس اعلام کرد که سال گذشته این جمعیت با 7520 نیازمند و بیمار خاص، کمک های حمایتی در زمینه دارو و درمان ارائه کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۷:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس از اجرای 101 برنامه در نقاط مختلف استان همزمان با هفته هلال احمر خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۷:۰۳    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس با اشاره به در پیش رو بودن هفته هلال احمر به تشریح گزارش عملکرد این سازمان پرداخت و گفت: در سال گذشته به 11 روستای محروم استان هرمزگان در قالب طرح نذر آب توسط امدادگران فارس آب رسانی انجام شد و امسال این طرح هم در فارس هم در هرمزگان ادامه خواهد یافت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۳:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس به تشریح ویژه برنامه های این جمعیت در هفته صلیب سرخ و هلال در استان پرداخت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۰۹:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس گفت: در طرح نوروزی امسال، فارس بیشترین عملیات جست وجو و نجات کوهستان را در سطح کشور به ثبت رساند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۴:۵۱    
حجت الاسلام بهادری از برگزاری محافل قرآنی و اجرای مسابقات قرآن، احکام و نهج البلاغه ویژه داوطلبان و امدادگران جمعیت هلال احمر فارس در طول ماه مبارک رمضان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۲۰:۳۲    
مدیر عامل جمعیت هلال احمر فارس از خدمت رسانی به بیش از 250 هزار تن از مسافران در جریان اجرای طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در این استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۲۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر فارس از اجرای پویش هلال رحمت در این استان همزمان با ماه مبارک رمضان و توزیع بیش از 18 هزار بسته غذایی بین نیازمندان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۲۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر فارس از سهم 5 / 5 درصدی این جمعیت از مجموع عملیات های جمعیت هلال احمر کشور در نوروز امسال خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۲۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تا روز سیزدهم فروردین ماه 837 آسیب دیده در حوادث توسط نیرو های این جمعیت امدادرسانی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر فارس اعلام کرد که از آغاز طرح ملی امداد و نجات نوروزی این تشکل در 240 حادثه به 863 حادثه دیده در استان خدمات امداد و نجات و .. ارائه داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان فارس گفت: از آغاز طرح ملی امداد و نجات نوروزی با مشارکت 733 نفر نیروی عملیاتی به 194 حادثه و 754 نفر حادثه دیده در سطح جاده های مواصلاتی و درون شهری استان خدمات ارائه شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۲۰:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس گفت: دقایقی قبل زمین لرزه ای به بزرگی پنج ریشتر بخش اشکنان لامرد از استان فارس را لرزاند و در هرمزگان نیز احساس شده است، این زلزله تاکنون خسارتی نداشته است.
مهرنما فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۲:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
استاندار فارس قول مساعد داد تا در سال جدید 300 بی سیم دیجیتال جمعیت هلال احمر استان با اعتبار 15 میلیارد تومان از طریق اعتبار استانی و کشوری تجهیز شود.