دوشنبه ۰۳ آذرساعت ۲۳:۱۲Nov 2020 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هلال احمر فارس»

ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس از اعزام تیم های ارزیاب هلال احمر به منطقه اشکنان و اهل شهرستان لامرد در پی وقوع دو زمین لرزه بامداد و صبح امروز خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس با اشاره به وقوع زمین لرزه ای به بزرگی 4/4 ریشتر در بخش اشکنان شهرستان لامرد گفت: خوشبختانه این حادثه خسارت جانی در برنداشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس گفت: این استان به عنوان پایلوت می تواند سربازان وظیفه را به عنوان عضو داوطلب این جمعیت جذب کرده و تحت آموزش قرار دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۹:۱۱    
جمعیت هلال احمر فارس با کمک خیران و تهیه 4 هزار بسته معیشتی به یاری نیازمندان شتافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۸:۳۱    
به همت جمعیت هلال احمر فارس 4 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۵۶    
رحیمی گفت: مرحله دوم رزمایش مواسات و همدلی جمعیت هلال احمر فارس با کمک خیران و ستاد مرکزی جمعیت هلال احمر در استان به انجام می رسد و چهار هزار بسته هر کدام به ارزش 400 هزار تومان میان شهروندان آسیب دیده از کرونا در استان فارس توزیع خواهد شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۳۶    
قهرمانی گفت: جمعیت هلال احمر فارس در دومین مرحله استانی رزمایش مواسات و همدلی و کمک مومنانه به صورت اختصاصی نقش آفرینی می کند و اقدام به توزیع چهار هزار سبد غذایی از محل اعتبارات سازمانی به ارزش 16 میلیارد ریال می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۰:۰۲    
امدادگران جمعیت هلال احمر فارس 15 نفر عشایر ساکن در ارتفاعات کوه بیل گرفتار در سیلاب را نجات دادند.
پیام خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۴:۴۹    
فرمانداران شهرستان های سروستان و استهبان در دیداری مشترک با مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس بر ضرورت راه اندازی شعبه این جمعیت در سروستان و پایگاه امداد و نجات بین شهری استهبان تاکید کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
باشرکت 6 هزار 400 عضو جمعیت هلال احمر فارس در طرح آمران سلامت در فارس به بیش از 137 هزار نفر خدمت رسانی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس از اجرای طرح آمران سلامت توسط جوانان، داوطلبان و امدادگران این استان خبر داد و گفت: در راستای اجرای این طرح 310 کمپ در سطح استان فارس برپا می شود.
پیام خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس گفت: طرح آمران سلامت پیرو لبیک جوانان ، داوطلبان و امدادگران هلال احمر به درخواست رهبر معظم انقلاب برای مبارزه با کرونا با جدیت و قاطعیت بیشتر در قالب 310 کمپ با هماهنگی ستاد مبارزه با کرونای استان و شهرستان ها در سطح فارس اجرا می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس گفت: در مرحله دوم رزمایش همدلی، مواسات و کمک های مومنانه جمعیت هلال احمر استان فارس، 4 هزار سبد غذایی همزمان با میلاد پیامبر (ص) توزیع می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر فارس گفت: دبیرخانه امور آموزش عشایر کشور با رویکرد آموزش همگانی ( آمادگی در برابر مخاطرات) به جمعیت هلال احمر استان فارس واگذار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس از ارائه خدمت این جمعیت در قالب طرح ملی نذر آب 3 در روستای طاشکوییه استان هرمزگان خبر داد و گفت: در جریان اجرای این طرح، یک میلیارد و پنجاه میلیون ریال خدمات آبی ارائه داده شد.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس از افتتاح 71 خانه هلال در این استان همزمان با سراسر کشور در قالب یک برنامه ویدئوکنفرانسی و به دستور رئیس جمهوری خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس از افتتاح 71 خانه هلال در این استان همزمان با سراسر کشور در قالب یک برنامه ویدئوکنفرانسی و به دستور رئیس جمهوری خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
لارستان – ایرنا- مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس گفت: 71 خانه هلال در مناطق مختلف این استان، پنجشنبه 27 شهریور 99 همزمان با سراسر کشور و در ارتباط از راه دور حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران و مدیرعامل جمعیت هلال احمر کشور به بهره برداری خواهند رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
جمعیت هلال احمر استان فارس در سومین سال از اجرای طرح نذر آب به حاجی آباد هرمزگان می رود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
در فاز سوم طرح نذر آب که در مهرماه اجرا می شود، استان فارس معین استان هرمزگان است که از 8 تا 11 مهرماه به شهرستان حاجی آباد ارائه خدمت می کنند.
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۹:۴۰    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس اظهار داشت: هلال احمر لار یکی از مراکز مهم و ویژه برای ارائه آموزش های تخصصی و میدانی امداد و نجات در جنوب استان فارس و...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۲:۱۰    
سرپرست جمعیت هلال احمر فارس از اجرایی شد ن طرح آموزش همگانی کمک های اولیه و آماد گی د ر برابر مخاطرات د ر خانه های هلال فارس خبر د اد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۰۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر فارس از ارائه آموزش های همگانی در برابر مخاطرات به هزار و 200 فراگیر در استان فارس با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی خبر داد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۲۲:۰۴    
[شهروند] معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر، در جمع شورای معاونان جمعیت فارس اظهار کرد: سازمان ها با وجود منابع انسانی متحول می شوند و حوزه پشتیبانی، هسته اصلی جمعیت هلال احمر است . ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۲۰:۲۷    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس گفت: پنجمین خانه هلال در محل ستاد نمازجمعه شیراز افتتاح شد که علت آن نیاز اعضای زیاد جمعیت هلال احمر به کارها و فعالیت های فرهنگی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۰۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
لارستان- ایرنا- معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر فارس اعلام کرد: این نهاد امدادی برای ایجاد و راه اندازی خانه هلال در بخش بیرم لارستان در صورت تامین مکان و بخشی از نیازها و تجهیزات اداری اولیه آن آمادگی دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۲۳:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
لارستان- ایرنا- مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر فارس گفت: در پی وقوع زمین لرزه 5.1 ریشتر ساعت 22 و 35 دقیقه و 58 ثانیه شامگاه یکشنبه 25 خردادماه جاری بخش بیرم، چهار تیم ارزیاب برای بررسی و کمک به زلزله زدگان به منطقه اعزام شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ - ۱۶:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
با گذشت نزدیک به دو روز از زلزله جنوب فارس، امدادرسانی همچنان ادامه دارد و معاون جمعیت هلال احمر فارس نیز به برخی از ابهامات پاسخ داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ - ۰۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
ایرنا نوشت : حسین آزادی مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس درباره اقدامات صورت گرفته مرتبط با زلزله در بیرم لارستان گفت: بنابر گزارش های تیم های ارزیاب در برخی منازل شکاف و ترک خوردگی دیده می شود و همچنین بعضی دیگر نیز که در مناطق روستایی و فاقد ایمنی لازم بوده اند دچار ریزش سقف شده اند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- معاون امداد و نجات هلال احمر فارس با بیان اینکه زمین لرزه های بیستم خرداد 99 در جنوب فارس باعث تخریب صد در صدی نشده است، از تشکیل شناسنامه امدادی برای واحدهای آسیب دیده در زلزله سخن گفت و بیان داشت: در این مناطق، بیشترین آسیب به بافت فرسوده وارد شده است.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۲۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
رحیم آزادی در گفت وگویی بابیان اینکه این زمین لرزه در عمق 11 کیلومتری زمین رخ داده است، اظهار داشت: بر اساس اعلام نظر تیم های ارزیاب تاکنون این زمین لرزه خسارات جانی نداشته و نیروهای امدادی سه شهرستان در حالت آماده باش قراردادند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۴:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا- 32 میلیارد ریال به دو طرح امدادی هلال احمر فارس در کازرون اختصاص یافت و عملیات اجرایی این طرح ها شامگاه شنبه آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۲۳:۰۵    
رئیس فوریت های پزشکی فارس از مصدومیت رئیس محیط زیست سروستان خبر داد و گفت: گفت: وی مورد اصابت تیر ساچمه ای قرار گرفته و بلافاصله توسط بالگرد هلال احمر به بیمارستان شهید رجایی منتقل شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۲۳:۰۰    
رئیس فوریت های پزشکی فارس از مصدومیت رئیس محیط زیست سروستان خبر داد و گفت: گفت: وی مورد اصابت تیر ساچمه ای قرار گرفته و بلافاصله توسط بالگرد هلال احمر به بیمارستان شهید رجایی منتقل شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۱۳:۳۳    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: برای پشتیبانی و انتقال نیرو و تجهیزات امدادی و یاری رسانی به امدادگران در مهار آتش سوزی منطقه کوهستانی بوشکان، بالگرد هلال احمر فارس به ارتفاعات دشتستان اعزام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۰۹:۴۰    
برای استفاده سریع از خدمات امدادی در حوادث و بلایا، باید با شماره 112 تماس بگیرید تا در مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر فارس، برای امداد و نجات اقدام شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر فارس از آغاز توزیع 37 هزار بسته بهداشتی بین بیماران خاص و یک هزار بسته غذایی ویژه نیازمندان در آخرین روز های ماه مبارک رمضان و در قالب پویش دست یار خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۲۰:۱۵    
درویشی گفت: امروز سومین مرحله توزیع معیشتی توسط جمعیت هلال احمر فارس برای نیازمندان در ماه مبارک رمضان انجام شد و در مجموع در طول ماه مبارک رمضان، هشت هزار بسته معیشتی، هر بسته به ارزش300 هزار تومان توزیع شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۹:۴۵    
حجت الاسلام بهادری گفت: جمع آوری کمک برای نیازمندان خاص یک کار فرهنگی موثر از سوی جمعیت هلال احمر استان فارس است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۱۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس استاندار فارس با تاکید براینکه ارزیابی مردم از فعالیت های هلال احمر مثبت است، ابراز امیدواری کرد که این ارزیابی هر روز بهتر شود، گفت: هلال احمر فارس در حوادث سال گذشته خوش درخشید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۱۵:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس گفتن: تاکنون یک میلیون و 850 نفر در پست های پایش و غربالگری توسط امدادگران جمعیت هلال احمر استان غربالگری شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس گفت: پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر فارس با 15 هزار و 148 عضو فعال در 26 شعبه شهرستانی برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ - ۱۴:۲۱    
حجت الاسلام بهادری گفت: هیئت پیروان حضرت علی اکبر(ع) در 26 شعبه شهرستانی جمعیت هلال احمر در فارس فعالیت های فرهنگی و مذهبی متعددی را با حضور جوانان انجام می دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۱۲ - ۲۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس از امدادرسانی امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر استان به 398 خانوار گرفتار در بارندگی دو روز گذشته خبر داد.
مجله بوبینا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۱۳:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل هلال احمر فارس: انتخابات مجامع هلال احمر 23 خرداد برگزار می شود مدیر عامل جمعیت هلال احمر فارس گفت: پنجمین دوره انتخابات مجامع این جمعیت در 23 خرداد ماه برگزار می شود که استان فارس حدود 11 هزار 500 عضو جوان، داوطلب و امدادگر واجد شرایط دارد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۱۴:۱۷    
درویشی گفت: وجود تنوع و جذابیت در برنامه های فرهنگی باعث می شود تا اعضای بیشتری از جمعیت هلال احمر فارس برای همکاری و مشارکت، انگیزه داشته باشند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۳:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس هلال احمر لارستان از یافتن پیکر بی جان نوجوانی اهل بنارویه لارستان پس از 4 ساعت جستجو خبر داد. به گزارش خبرگزاری فارس از لارستان، محسن زمانی شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر فارس از راه اندازی 34 پایگاه غربالگری تست کرونا در 26 شعبه این جمعیت خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۸:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری سه جانبه شورای اسلامی شهر، شهرداری شیراز و جمعیت هلال احمر استان فارس امضا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان فارس از ارسال1500 سبد غذایی و 700چادر در مناطق زلزله زده آذربایجان غربی و مناطق سیل زده لرستان و چهارمحال بختیاری خبرداد.