شنبه ۱۱ تیرساعت ۰۱:۲۳Jul 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اقلام غذایی»

موج   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
احمد کریمی اصفهانی گفت: با توجه به اتفاقاتی که در جهان رخ داده و گرانی اقلام غذایی در کشورهای منطقه، دشمن سیاست های خود را به سمتی پیش برده بود که بحران غذایی در ایران ایجاد کند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۰:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، بانک مرکزی آمریکا می گوید قادر به کنترل نرخ تورم مواد غذایی و بسیاری اقلام دیگر نیست. جروم پاول رئیس بانک مرکزی، با حضور در کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا، اعلام کرد که بانک مرکزی آمریکا نمی تواند قیمت نفت یا بیشتر اقلام غذایی را کنترل کند. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۷:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
آمار نیوزلند نشان داد که قیمت موادغذایی در ماه می دوباره افزایش یافت، به طوری که قیمت میوه، سبزی، لبنیات و گوشت، همگی افزایش قابل توجه سالانه را ثبت کردند. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه نیشابور گفت: هم اکنون گرانی اقلام غذایی و معیشتی از مهمترین چالش های کمپ های ماده 16، ویژه ترک اعتیاد در این شهرستان می باشد که نیازمند توجه و حضور پررنگ خیران است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۰۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: اقلام غذایی دانشجویان دانشگاه ها شامل برنج، گوشت، روغن و مرغ برای 2 ماه پایانی سال تحصیی جاری با همکاری وزارت جهاد کشاورزی تأمین شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - مدیر شبکه بهداشت و درمان آستارا از انجام 639 مورد بازدید و بازرسی از مراکز تهیه و توزیع اقلام غذایی و مکان های عمومی و شناسایی و معرفی 9 واحد صنفی متخلف بهداشتی به تعزیرات حکومتی خبر داد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۳:۰۷   + ۳۹ سایت دیگر  
نتایج یک پژوهش نشان می دهد که قیمت دو قلم کالای خوراکی در اردیبهشت ماه امسال نسبت به ماه قبل بیش از 10 درصد رشد داشته و روغن مایع، شکر و قند سه کالایی است که بیشترین تغییر قیمت را داشته اند. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۱۸:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا، برنج که از مهم ترین غلات و اقلام غذایی در جهان و غذاهای اصلی نیمی از جمعیت جهان است. اکنون ده ها هزار رقم مختلف برنج در جهان وجود دارد که به دلیل تنوع ارقام دارای قیمت های مختلف است، به طوری که اکنون در کشور ما قیمت هر کیلوگرم برنج [...]
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - گزارش رزمایش رصد و نظارت بر بازار عرضه و تقاضا کالاهای اساسی مازندران در هفت روز گذشته حاکی از آن است که تدوام گران فروشی و نقض مکرر قوانین صنفی منجر به ابطال پروانه کسب 30 فروشگاه اقلام غذایی و همچنین پلمب 120 واحد دیگر شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ - ۱۵:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل موسسه خیریه نیکان ماموت از آمادگی این موسسه جهت توزیع سبدهای معیشتی برای 280 خانواده تحت پوشش در خردادماه 1401 خبر داد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
خرید کردن یکی از لذت بخش ترین تجربه ها در طول زندگی هر فردی محسوب می شود. مخصوصاً وقتی قصد خرید اقلام غذایی متنوع را از یک فروشگاه با ویترین آنلاین دارید، مقایسه تک تک محصولات کنار هم و خریدن بهترین گزینه با بهترین قیمت می تواند لذت این خرید را برایتان دوچندان کند.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۵:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
در نهمین روز اجرای اصلاح یارانه ها، توزیع و عرضه اقلام غذایی بیشتر هماهنگ شده است و اغلب کالاها نظیر روغن هم به قفسه ها برگشته است، قیمت چهار قلم کالای مشمول اصلاح یارانه ها همان نرخ مصوب و برای مرغ 13 هزار تومان کمتر است و مردم دیگر خرید هیجانی ندارند.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۲:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
فرارو- ذخایر ارزی پاکستان در حال کاهش است. نرخ تورم و قیمت اقلام غذایی در آن کشور در حال افزایش بوده و روپیه واحد پول ملی آن کشور در یک شیب لغزنده قرار گرفته و با کاهش ارزش مواجه شده است. ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
در پی احتمال توقف واردات ماهی سفید از روسیه و افزایش دیگر اقلام غذایی بسیاری از رستوران های سنتی انگلیس در آستانه ورشکستگی قرار گرفته اند.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۹:۰۲    
سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان ارسنجان از تشدید بازرسی و نظارت بر واحدهای صنفی این شهرستان در قالب رزمایش جهادگران فاطمی خبر داد و گفت: پلمپ یک واحد نانوایی متخلف و کشف و توزیع حدود ده تن اقلام غذایی و کالای اساسی احتکاری از دستاورد های این رزمایش بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۷:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - رییس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: 12 تن و 500 کیلوگرم روغن نباتی در شاهین دژ و 150 تن گندم احتکار شده در شهرستان شوط کشف و ضبط شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - بازار عرضه و تقاضای اقلام غذایی در مازندران باگذشت چند روز از اجرای طرح اصلاح نرخ ارز ترجیحی و عدالت محور کردن یارانه ها در روز یکشنبه 25 اردیبهشت ماه با روند تدوام توزیع اقلام اساسی و فروکش کردن تب خرید از سوی اقشار مردم مواجه بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۴:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
هر روز که از اجرای طرح اصلاح یارانه ها می گذرد آرامش بیشتری بر بازارکالاهای اساسی حاکم می شود، در حال حاضرنه تنها تأمین اقلام غذایی به گواه مردم مشکلی ندارد، بلکه قیمت اقلامی نظیر مرغ و تخم مرغ از سقف قیمتی تعیین شده هم پایین تر آمده و آرامش در بازار حاکم است.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۰:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های ایذه و باغملک در مجلس گفت: مردم ایذه در اعتراض به گرانی ها تجمع کردند و مطالباتی داشتند که با تدبیر شورای تامین استان و شهرستان موضوع ختم به خیر شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۱:۵۳    
گروه استان ها- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: استان فارس در حال حاضر وضعیت بسیار خوبی را در دو حوزه فضای امنیتی استان و توزیع اقلام غذایی دارد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۱:۴۲    
وقتی پای طلبکار روی گلو و صاحب خانه پشتِ در باشد طبعآً آنها در اولویت قرار می گیرند و چه بسا مبالغ جدید یارانه صرف خرید اقلام غذایی نشود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مشاهدات خبرنگار ایرنا در ساری نشان می دهد که با وجود فراوانی تامین محدود یا فراوان اقلام غذایی اساسی مانند برنج، روغن، شکر، تخم مرغ، گوشت مرغ، حضور مردم در فروشگاه های زنجیره ای و خرد استان برای خرید اقلام غذایی چشمگیر است که این افزایش تقاضا باعث کمبود موقتی برخی اقلام اساسی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۴:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه مشکلی در تأمین کالاها و اقلام غذایی وجود ندارد، گفت: بخش خصوصی شبکه توزیع کالاها را برعهده دارد که به درستی کار را انجام نمی دهد و این عامل کمبود برخی اقلام شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۴:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - باوجود برقراری آرامش، فراوانی نسبی کالاهای اساسی و همچنین نظم در بخش توزیع کالا پس از اصلاح نرخ ارز و نظام یارانه ای اما همچنان سایه سنگین احتکار خانگی و رفتار هیجانی مردم برای خرید بر بازار عرضه و تقاضای اقلام غذایی مازندران سنگین می کند.
روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۴:۰۰    
در حالی که دولت اقدام به آزادسازی قیمت اقلام غذایی کرده، بهای سیگار یک پنجم بازار جهانی است مریم شکرانی درست در شرایطی که دولت بر طبل آزادسازی قیمت اقلام غذایی در ایران می کوبد قیمت سیگار در ایران بسیار ارزان است و دولت به جای آنکه هزینه اقلام زیان آور را برای مصرف کننده افزایش دهد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد استاندار یزد از وفور کالاهای اساسی و توزیع مازاد بر نیاز اقلام غذایی در استان خبر داد و با پیش بینی بروز پس زدگی در بازار با توجه به مازاد تولید طی روزهای آتی، گفت: اراده دولت در مردمی کردن یارانه ها جدی است.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۶:۳۲    
حزب تحریک استقلال از دولت خواست تا با لغو کلیه مالیات ها بر خواربار، قیمت کالاها را برای فقرای جامعه کاهش دهد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۵:۴۷    
سرپرست اداره کل صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: ذخایر مواد غذایی در مازندران در حد مطلوب و خوب بوده و جای هیچ نگرانی نیست.
روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۷:۰۰    
کمیل طیبی، اقتصاددان به سپید می گوید: دولت باید مالیات اقلام غذایی غیرسودمند را دریافت و به نفع اقلام سودمند هزینه کند گرانی ماکارونی، گوشت و مرغ و کمیابی برخی اقلام غذایی خبر غالب این روزهای رسانه های ایران بوده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۰:۰۵    
دنیای اقتصاد : فرآیند حذف دلار 4200تومانی از زنجیره تولید و مصرف چهار گروه از اقلامی غذایی آغاز شده و به سرعت در حال تکمیل است. تا آخرین لحظات تهیه این گزارش، مصوبه سازمان حمایت درخصوص نرخ های جدید اقلام غذایی منتشر نشد ...
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
در حالی وضعیت قیمت اقلام غذایی روزبه روز در حال افزایش است که به گفته سید ضیاءالدین مظهری، متخصص تغذیه این وضعیت ممکن است بر وضعیت نیرو های کار تأثیر منفی بگذارد چرا که انرژی های دریافتی آن ها کاهش پیدا می کند و در آینده با بحران کارایی نیروی انسانی در جامعه مواجه خواهیم شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
برنج نماد سرسبزی و زیبایی مزارع شمال است و به رغم مشکلات فراوان در کشت، هنوز از محبوب ترین کشت های رایج بین کشاورزان شمال است. برنج از مهم ترین غلات و اقلام غذایی کشور است. یکی از مراحل سه گانه تولید برنج، کاشت است که باید پیش از آغاز آن، نشاء صورت بگیرد ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۰:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - فرمانده انتظامی لرستان گفت: 210 تن و 686 کیلوگرم اقلام غذایی و ارزاق عمومی به ارزش 59 میلیارد و 170 میلیون ریال از ابتدای امسال تاکنون در استان کشف شده است.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
فرارو- حکومت مصر چندین کاربر رسانه اجتماعی تیک تاک را به دلیل انتشار دو ویدئوی طنز درباره افزایش نرخ تورم و افزایش قیمت اقلام غذایی در آن کشور بازداشت کرده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۲۰:۰۵    
پیامد های ادامه جنگ در اوکراین، افزایش بهای انرژی و اقلام غذایی در ترکیه باعث شده است که تورم در این کشور روندی صعودی به خود بگیرد .
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
سونامی افزایش قیمت اقلام غذایی این بار به نان رسیده است ، چند هفته ای است که دهان به دهان می چرخد که قیمت نان گران خواهد شد و حتی عکس هایی از کارت یارانه نان در فضای مجازی دست به دست می شود ...
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۶:۵۰   + ۲۲ سایت دیگر  
یک شبکه خبری آمریکایی روز شنبه ازافزایش قیمت های نان و برخی اقلام غذایی در فروشگاه های مواد غذایی و رستوران های آمریکا در فصل تابستان خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۰۸:۵۶   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست سازمان خواربار و کشاورزی سازمان ملل متحد (فائو) اعلام کرد، قیمت های جهانی مواد غذایی در ماه آوریل، یک ماه پس از رسیدن به سطح رکورد جدید در بحبوحه ادامه درگیری روسیه و اوکراین، اندکی کاهش یافت. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
افزایش قیمت حدود 200 درصدی یکی از مهمترین اقلام غذایی موجود در سبد خانوار همه قشرهای جامعه ایرانی، آن هم در روزهایی که بسیاری از مردم در سفر هستند، موجی از واکنش های مردمی در سطح فضای مجازی را در پی داشت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۰۹:۵۲    
سومین محموله کمک های بشردوستانه ازبکستان شامل 4 هزار اقلام غذایی و واکسن کرونا تحویل مقامات طالبان شد.
خبرهای فوری   ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ - ۱۹:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرمهم: رئیس بخش خاورمیانه و آسیای مرکزی صندوق بین المللی پول گفت: تحولات روسیه و اوکراین تأثیری بر تأمین مواد غذایی کشورهایی مانند ایران و عراق نداشته است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۰:۳۱    
مسجد ملی آبوجا در نیجریه به 200 مسلمان نیازمند مواد غذایی اهدا کرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۴:۳۱    
اعضای کانون فرهنگی هنری شهید نهادی تبریز و خیرین مرکز نیکوکاری المهدی با همکاری کانون امام رضا (ع) 2 هزار بسته معیشتی به همراه 1800 کیلوگرم گوشت گرم قربانی تهیه و در اختیار خانواده های محروم و آسیب دیده قرار دادند.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
قیمت باورنکردنی خودرو و برخی اقلام غذایی در سریال های مهران مدیری را تماشا کنید.
صدا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۰۰:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
بیش از نیمی از جمعیت 39 میلیونی افغانستان اکنون با گرسنگی حاد مواجه هستند و 95 درصد آنان به اندازه کافی غذا نمی خورند. قیمت اقلام غذایی اساسی مانند آرد و روغن از زمان تسلط طالبان افزایشی دو برابری داشته است ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۰:۵۴    
برنج ایرانی یکی از اقلام غذایی در سراسر جهان بوده که نیمی از غذاها به وجود آن وابسته می باشد. محبوبیت برنج ایرانی به دلیل خوش طعم بودن آن نسبت به سایر برنج ها است. همچنین به دلیل نوع کشت متفاوت، برنج ایرانی تنوع زیادی در ظاهر و خواص دارد ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۸ - ۱۴:۵۳    
قوت غالب یا همان خوراک عمده اکثرا ایرانیان،از مرز 100 هزار تومان عبور کرد . حالا مردم علاوه بر گوشت و مرغ و ماهی، باید برنج را از سر سفره هایشان حذف کنند. اما گرانی برنج بیش از دیگر اقلام غذایی مردم را نگران کرده است ...
فرارو   ۱۴۰۱/۰۱/۲۸ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
فرارو - این روز ها "جنگ اوکراین" یکی از مهمترین تحولات جهانی است که در نوع خود با آثار و تبعات گسترده ای نیز در حوزه های گوناگون همراه بوده است. در این راستا، تاکنون گزارش های بسیاری منتشر شده که هشدار می دهند با توجه به این مساله که هم روسیه و هم اوکراین ...
میلاد لارستان   ۱۴۰۱/۰۱/۲۸ - ۰۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی گراش فارس گفت: تاکنون و در 10 روز اول ماه مبارک رمضان افزون بر 50 تن انواع مواد غذایی و اقلام اساسی مورد نیاز مردم به منظور...