پنجشنبه ۱۶ آذرساعت ۲۲:۵۰Dec 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کلاس های درس»

پانا   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اهواز (پانا) - معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش در بازدید از مدارس عشایری منطقه شوش، ساماندهی کلاس های درس عشایر این منطقه را ضروری دانست و گفت تلاش می شود با همکاری اداره کل نوسازی و دیگر دستگاه ها، فضای آموزشی با تجهیزات مناسب راه اندازی شود. ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۰۹:۵۲    
در دومین روز از هفته مدارس و مراکز غیردولتی، محمدرضا میرنیا فرماندار گالیکش با همراهی حسنعلی خسروی مدیر آموزش وپرورش شهرستان و تنی چند از کارشناسان مدارس و مراکز غیردولتی، از دبستان غیردولتی دخترانه شکوفه های آسمان گالیکش بازدید نمودند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۲۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
گسترش آلودگی هوا در شهراصفهان سبب شد تا دانش آموزان مدارس شهر اصفهان و 9 شهر این استان یک هفته به مدرسه نرفته و به صورت غیر حضوری در کلاس های درس حاضر شوند.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۹:۴۷    
رسوایی دستگاه حکومت به جایی کشیده بود که بیم آشوب و غوغا می رفت و ارکان حکومت متزلزل شده بود و حتی وضع به جایی رسید که شاه شخصاً مجبور شد از این اتفاق ٬ معذرت بخواهد و از خانواده های شهدا دلجویی کند. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۲۱:۲۷    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران محمدعلی زنجانی معاون آموزش ابتدایی اداره کل در تشریح این خبر بیان داشت: به همت اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی معاونت ابتدایی استان جشنواره درب مهر با هدف بهینه سازی محیط آموزش و افزایش نشاط کلاس های درس دوره ابتدایی ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۶:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر ستاد همکاری های حوزه علمیه و آموزش و پرورش از برگزاری شش پودمان 60 ساعته طی سه دوره برای معلمان مدارس غیردولتی برای اولین بار با ارائه گواهی و در سه بخش عمومی، معارفی و اعتقادی، تخصصی و مهارتی خبر داد.
درپی تداوم آلودگی هوا در شهرستان آبیک مدارس این شهرستان در تمام مقاطع در دو شیفت غیرحضوری و در بستر فضای مجازی برگزار خواهد شد. درپی تداوم آلودگی هوا در شهرستان آبیک مدارس این شهرستان در تمام مقاطع در دو شیفت غیرحضوری و در بستر فضای مجازی برگزار خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۲:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
همشهری آنلاین : مدارس برخی از استان ها با توجه به آلودگی هوا در روز سه شنبه 14 آذر 1402 تعطیل و یا غیرحضوری شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۲۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
آموزش و پرورش آذربایجان شرقی طی اطلاعیه ای از برگزاری کلاس های درس در شهرستان های تبریز و اسکو فردا سه شنبه 14 آذر ماه به علت آلودگی هوا به صورت غیر حضوری خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۲۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: کلاس های درس مقطع ابتدایی اراک فردا سه شنبه غیرحضوری و مهد های کودک و پیش دبستانی های این شهر تعطیل شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۲۱:۰۲    
کلاس های درس تمامی مقاطع تحصیلی فردا سه شنبه 14 آذر در شهرستان آبیک غیر حضوری شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۲۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی در خصوص پایداری آلودگی هوا و بر اساس تصمیم کارگروه شرایط اضطرار آلودگی هوای استان مرکزی، کلاس های درس مقطع ابتدایی شهر اراک غیرحضوری برگزار می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرتهران، با توجه به تشدید آلودگی هوای پایتخت وبراساس مصوبه کارگروه هماهنگی شرایط اضطرار آلودگی هوای تهران، همه مقاطع تحصیلی شهر تهران در روزهای سه شنبه 14آذر و چهارشنبه 15آذر غیرحضوری است و کلاس های درس در پیام رسان شاد برگزار خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ساوه- رییس آموزش و پرورش ساوه برلزوم اجرای طرح نهضت مدرسه سازی در این شهرستان طی پنج سال آینده گفت: ساخت 60 مدرسه برای تک شیفت شدن کلاس های درس این شهرستان ضروری است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام عبدالرضا پورذهبی تلاش معلمان در عرصه تعلیم و تربیت، کار معلمی را همتراز رسالت پیامبران الهی خواند و گفت: معلمان باید با ترویج و توسعه فرهنگ نماز در کلاس های درس به این رسالت خود درست عمل کنند.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۰:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش اعتمادآنلاین، رسانه های عربی خبر دادند، پلیس لیبی مستقیماً در امر تنبیه دانش آموزانی که در کلاس های درس غیبت می کنند، ورود کرده است. مدیریت امنیت منطقه المرج واقع در شرق لیبی اعلام کرد، اقدام به بازداشت شماری از دانش آموزانی که سر کلاس های درس حاضر نمی شوند ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۰۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
شیراز – ایرنا – شهید محمدرضا عقیقی جوان 21ساله شیرازی تنها سه واحد مانده بود تا لیسانسش را از دانشگاه تهران بگیرد، کتابهایش به زیر چاپ رفته بود، اما او دیگر بر سر کلاس های درس قرار نداشت، رفت تا سه واحد باقی مانده را در خاکریزهای حق در جبهه جنوب بگذراند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
فردا به علت آلودگی هوا مهدهای کودک و پیش دبستانی های شهر اراک تعطیل است و کلاس های درس دانش آموزان مقطع ابتدایی....
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۳:۱۴   + ۳۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - آموزش و پرورش در اطلاعیه ای از غیرحضوری شدن کلاس های درس همه مقاطع تحصیلی شهر و استان تهران به جز فیروزکوه در روز دوشنبه 13 آذر ماه خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۱:۳۶   + ۳۱ سایت دیگر  
کمیته اضطرار آلودگی هوای استان آذربایجان شرقی مدارس تبریز و اسکو را فردا در تمامی مقاطع تحصیلی در هر دو شیفت صبح و بعد از ظهر را غیرحضوری اعلام کرد.
اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۱:۳۰   + ۲۱ سایت دیگر  
مهد های کودک و پیش دبستانی های شهر اراک تعطیل خواهند بود و کلاس های درس دانش آموزان مقطع ابتدایی این شهر در نوبت صبح و عصر به صورت غیرحضوری تشکیل می شود.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۹:۲۸   + ۳۷ سایت دیگر  
کلاس های درس مقطع ابتدایی اراک فردا سه شنبه غیرحضوری و مهدهای کودک و پیش دبستانی های این شهر تعطیل شد.
ایستنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رییس رگولاتوری: اختلال اپلیکیشن شاد ربطی به شبکه ارتباطی کشور ندارد ICTna.ir – رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور اعلام کرد: اختلال پلتفرم دانش آموزی شاد، ربطی به شبکه ارتباطی کشور ندارد، ...
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان کردستان: معلمان باید با ترویج و توسعه فرهنگ نماز در کلاس های درس به رسالت خود درست عمل کنند.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۷:۰۳   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: شبکه ارتباطی کشور در شرایط پایداری است و عدم پاسخگویی برخی از سکوها ارتباطی به پهنای باند شبکه ارتباطی کشور ندارد.
سلام نو / فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: مدارس و دانشگاه های اصفهان و 9 شهر استان به دلیل آلودگی هوا فردا یکشنبه 12 آذر ماه غیر حضوری برگزار خواهد شد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۵:۲۳   + ۶۵ سایت دیگر  
استانداری تهران: علاوه بر تعطیلی مدارس ، کلاس های درس در دبستان ها و متوسطه اول و همه مقاطع تحصیلی استثنایی در دو نوبت صبح و عصر غیرحضوری است، همچنین مقرر شد تا پلیس راهور تهران بزرگ و پلیس راهور شرق و پلیس راهور غرب تهران، از تردد شبانه خودروهای گازوئیلی سنگین که آلایندگی قابل روئت دارند ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۴:۴۶   + ۳۷ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: آرمان ما این است که شرایطی فراهم کنیم تا حتی یک دانش آموز به خاطر نیازهای ویژه ای که دارد از تحصیل بازنماند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۴:۳۸   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور با اعلام اینکه اختلال پلتفرم شاد، ربطی به شبکه ارتباطی کشور ندارد، تاکید کرد شبکه ارتباطی کشور کاملا پایدار است. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره انگلیسی، این انفجار صبح یکشنبه هنگام برگزاری مراسم مذهبی کاتولیک های مسیحی در سالن ورزشی این دانشگاه روی داد. مقامات دانشگاه پس از وقوع انفجار همه کلاس های درس را به حالت تعلیق درآوردند و نیروهای امنیتی در محل دانشگاه مستقر شدند. منبع: صداوسیما
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۳:۱۴    
معاون سواد آموزی استان قم: کلاس های درس در نهضت سوادآموزی جایگاه مناسبی برای توسعه اندیشه های انقلابی و گسترش مفهوم جهاد تبیین است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۱:۰۱    
سمیه مافی فرمانده حوزه حضرت خدیجه (س) در خصوص این مراسم بیان کرد : به مناسبت هفته بسیج و برای اولین بار در شهرک دانش ، کلاس های درس مدارس با نصب عکس شهدای این شهرک ، به نام این عزیزان مزین شد تا یاد و خاطر غیور مردان 8 سال دفاع مقدس در قلب تمام این دانش آموزان جاودانه بماند
پایگاه خبری ویناپرس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۷:۴۷    
به دلیل تشدید آلودگی هوا مدارس ابتدایی استان البرز به جز شهرستان طالقان امروز یکشنبه تعطیل است و کلاس های درس به صورت غیرحضوری برگزار می شود.
پانا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۲۳:۰۵    
چاراویماق (پانا) - بازگشت جامعه اسلامی به سبک زندگی ایرانی اسلامی می تواند موجب کاهش وابستگی دانش آموزان به موبایل شود. از آنجایی که در چند سال اخیر به علت شیوع ویروس کرونا و مجازی شدن کلاس های درس که زمینه ای برای راه یافتن تلفن های همراه به خانواده ها بود ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۵:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز از هشدار پایداری سطح نارنجی در نیمه جنوبی استان البرز به ویژه شهرها و مناطق صنعتی خبر داد و گفت: در خصوص تعطیلی مدارس یا غیرحضوری شدن کلاس های درس هنوز تصمیمی گرفته نشده است و مادامی که اعلام قطعی نشود، کلاس های درس پابرجا است.
به گزارش پایگاه خبری صدای جریده، امروز هوای خوزستان به شدت آلوده است و هم اینک هوای اهواز و شهرهای اطراف آن در وضعیت ناسالم قرار دارد ولی با وجود این آلودگی، تصمیمی از سوی مسؤولان مربوطه در خصوص تعطیلی مدارس اتخاذ نشده است و دانش آموزان در اوج آلودگی هوا در کلاس های درس حضور دارند. ...
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۶:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
پس از سال 1382 باتوجه به کثرت پرونده های قضایی که استناد به اسکرین شات داشتند، نیاز به قانونی شدن این مدرک الکترونیکی احساس شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از انعقاد تفاهم نامه مشترک میان وزارت فرهنگ و آموزش و پرورش خبر داد و گفت عزم وزارت فرهنگ و آموزش و پرورش بر این است که در همه مدارس و کلاس های درس کتابخانه دایر شود. ...
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۷:۳۲   + ۵۲ سایت دیگر  
کودکستان ها و مدارس مقطع دبستان در استان تهران غیر از شهرستان های دماوند و فیروزکوه و بخش رودبارقصران شنبه در دو نوبت صبح و عصر غیرحضوری شد.
محمد سعیدی پور مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان گفت: 400بخاری تابشی برای کلاس های درس تا پایان دی ماه در مناطق سردسیر استان توزیع می شود . توزیع بخاری تابشی از ابتدای مهرماه در استان آغاز شده است.
سیتنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۲۱:۴۸   + ۲۷ سایت دیگر  
به دنبال انتشار تصاویری در شبکه های اجتماعی از کودکان بیمار چینی که سرم به دست در کلاس های درس حاضر شده بودند و ابراز نگرانی از شیوع این بیماری تنفسی بین کودکان در کشورهای مختلف دنیا ...
سلام نو / زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۶:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
در این مطلب شاهد تصویری از یک کلاس درس در دهه 30 در تهران خواهید بود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۲۱:۱۵    
صبح امروز چهارشنبه 8 آذرماه 1402 معاون آموزش ابتدایی استان کهگیلویه و بویراحمد به همراه روئسای ادارات دوره اول و دوم و کارشناسان حوزه معاونت آموزش ابتدایی استان، معاون و کارشناس آموزش ابتدایی شهرستان بویراحمد و جمعی از راهبران آموزشی _تربیتی شهرستان بویراحمد،دنا ...
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۷:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
یکیاز معاونان مناطق تهران وضعیت کلاس های درس منطقه اش را این گونه توصیف می کند: خیلی از مدارس با خرید خدمت پر شده اند. نیرو در وزارت آموزش وپرورش بسیار کم است، حتی بیشتر مدارس خدمتکار ندارند. باورم نمی شد، از معلم گرفته تا معاونان همه بازنشسته بودند ...
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۵:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی پیش بینی وضع هوا از افزایش آلودگی هوای کلانشهرها از امروز تا اواسط هفته آینده خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه جامعه و فرهنگ ملل، نرخ زاد و ولد در اسپانیا سال به سال به شدت کاهش می یابد، به طوری که در پایان سال 2022، تنها 3.9 درصد از جمعیت اسپانیا زیر 5 سال سن دارند. از هر صد نفر، تنها چهار نفر کودک بین 0 تا 4 سال هستند.این یک پدیده کاملاً جمعیتی است، اما با پیامدهای بزرگ در سطح اقتصادی ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۵:۰۸    
به گزارش مشرق، این روزها کلاس های درس کودکان فلسطینی هم حال و هوای مقاومت گرفت. سوالات معلم روی تخته را ببینید: نام این جنگ چیست؟ جنگ از چه زمانی شروع شد؟ تا کنون چند شهید به فلسطین تقدیم کردیم؟
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۳:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
حدود 35000 دانش آموز در شهر تهران و شهرستان های استان تهران در سال 1402 وارد کلاس های درس نوساز و استاندارد شدند، همچنین 43 مدرسه فرسوده در استان تهران بازسازی شدند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
با توجه به آلودگی هوا در این روزها، برخی خانواده های می گویند مگر قرار نبود شاد در هوای آلوده جایگزین کلاس های درس شود پس چرا این اتفاق نیفتاده است؟
پانا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۲:۰۱    
در استان البرز مدرسه هایی است که در هر کلاس 50 دانش آموز حضور دارند/ سالانه 140 هزار نفر به استان البرز مهاجرت می کنند