پنجشنبه ۰۹ بهمنساعت ۰۹:۳۹Jan 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کانون های دانشجویی»

ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۲۸    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد گفت: برای اولین بار در سطح استان اصفهان، اتاق فضای مجازی رسانه ای در واحد نجف آباد راه اندازی شده است که کانون های دانشجویی اقدامات مرتبط با تولید محتوای رسانه ای خود در این فضا را انجام می دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۱۰:۴۵    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینکه باید به ازای هر 500 دانشجو یک کانون وجود داشته باشد، گفت: فعالیت کانون های دانشجویی کیفی سازی می شود.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۵:۵۱    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: کانون های دانشجویی با توجه به شیوع بیماری کرونا از تولید برنامه های فرهنگی، دانشجویی در فضای سایبری غافل نشوند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۰۸:۳۰    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس گفت: تا این لحظه، بالغ بر 500 نفر از دانشجویان، استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان در جشنواره از حماسه تا حماسه ثبت نام کرده اند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۲:۱۴    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت از ساماندهی کانون های دانشجویی برای شرکت در جشنواره از حماسه تا حماسه و تولید محتوای فرهنگی در فضای مجازی خبر داد.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۷:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان به مناسبت روز دانشجو، نشست کارشناسی تاریخ نگری، ضرورت ها و پتانسیل های نشریات دانشجویی به همت معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی استان گیلان برگزار شد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۰۸:۴۲    
مهلت ثبت نام در انتخابات کانون های دانشجویی دانشگاه خواجه نصیر امروز، 17 آذر به پایان می رسد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
جهرم- کانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی جهرم بین کانون های دانشجویی کشور برتر شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
انور بیادار روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: دومین جشنواره ملی سفیران بشردوستی با موضوع آسیب ستیزی و مسابقه فن سخنوری ویژه اعضای کانون های دانشجویی سازمان جوانان هلال احمر به میزبانی استان قزوین برگزار شد ...
اخبار پیام نور   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
پیام نورنا: پویش اهدای خون اهدای زندگی به همت کانون های تخصصی دانشجویی هلال احمر، کانون های جهادی، کانون های ادبی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور برگزار می شود.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۹:۳۲    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان، گفت: کرسی های آزاد اندیشی نقش بی بدیلی در رابطه با جلوگیری از تحریف و انحراف واقعیت ها دارد و می تواند منجر به روشن شدن حقایق و رفع ابهام در نسل جوان شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۰:۱۰    
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: دو نفر از اعضای این جمعیت به عنوان دبیران کانون های دانشجویی و جوانان جمعیت هلال احمر منطقه 3 کشور انتخاب شدند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۸:۴۷    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد گفت: برای جشنواره از حماسه تا حماسه، 60 کانال و گروه مجازی درحال فعالیت و تولید محتوای فرهنگی هستند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۹:۱۹    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز از راه اندازی نرم افزار راه با آسان سازی و تسهیل امور فرهنگی این واحد دانشگاهی خبر داد.
جشنواره کانون های دانشجویی برتر هلال احمر وزارت بهداشت با معرفی نتایج نهایی و معرفی کانون های برتر به کار خود پایان داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۹:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
هیات ها و کانون های دانشجویی کشور با صدور بیانیه ای هتک حرمت پیامبر اسلام (ص) را محکوم اعلام کردند: اقدامات فرانسوی ها در راستای تئوری اسلام هراسی و تولید وحشت و خشونت به نام اسلام است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
دور دوم انتخابات کانون های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی دانشجویان دانشگاه تهران روز دوشنبه 26 آبان از ساعت 9 تا 22 به صورت الکترونیکی برگزار می شود.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۱:۴۸    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر از برگزاری سلسله جلسات کارگاه مهارت انتخاب همسر با عنوان چای اول در این واحد دانشگاهی خبر داد و گفت: مشاوره های پیش و بعد از ازدواج به دانشجویان در مرکز مشاوره واحد جهت ترغیب دانشجویان برای ازدواج انجام می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۱:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم با مشارکت کانون های دانشجویی همیاران سلامت روان دانشگاه های سمنان و صنعتی شریف، در راستای مدیریت بحران کووید-19 مسابقه ملی سایکوماسک ویژه دانشجویان سراسر کشور را به صورت مجازی برگزار می کند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۱۳    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان گفت: به دنبال این هستیم که بخش قابل توجهی از امور فرهنگی را به تشکل ها و کانون های دانشجویی واگذار کنیم و در این راستا، بیشتر نقش نظارتی و هدایتی داشته باشیم.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۹    
سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در سفر خود به استان خوزستان ضمن حضور در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی و اعضای کانون های دانشجویی واحد اهواز، با اعضای هیئت علمی گروه معارف نیز دیدار و گفت وگو کرد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۰۰    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان گفت: اولویت اصلی فعالیت کانون های دانشجویی در سال تحصیلی جدید، در فضای مجازی خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۰۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
دبیران و اعضای کانون های دانشجویی هلال احمر شهرستان یزد در قالب طرح قرار مهربانی خون خود را اهدا کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۴۵    
ایسنا/خراسان رضوی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد گفت: دانشگاه آزاد از نظر فعالیت فرهنگی محدودیتی برای دانشجویان ندارد و محدودیت های موجود در این دانشگاه به فضای کم آن باز می گردد و ما موظفیم نیازهای کانون های دانشجویی را برطرف کنیم.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۲۴    
مدیر امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری تأکید کرد: تمام کانون های دانشجویی دانشگاه موظف به رعایت دقیق دستورالعمل های ابلاغی و ارائه گزارش فعالیت ها برای ادامه کار هستند.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سپید به نقل از وبدا، محسن پیغمبری اظهار کرد: با توجه به استقبال کانون های دانشجویی در روز های آخر مهلت ارسال مستندات و درخواست تعدادی از دبیران مبنی بر همزمانی روزهای آخر مهلت ارسال با امتحانات دوره های کارآموزی برخی دانشگاه ها مهلت ارسال مستندات فعالیت های کانون های هلال احمر تا 10 مهرماه ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۳:۴۶    
کانون های فرهنگی و دانشجویی می توانند نقش بسیار مهمی برای هدفمندسازی فعالیت های فرهنگی دانشجویان و بالفعل سازی ظرفیت های آن ها در حوزه های مختلف داشته باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از برگزاری جشنواره انتخاب کانون های دانشجویی برتر ویژه دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در شهریور ماه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۲:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
اهواز- سرپرست معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان از اجرای طرح نذر سلامت همراه با خادمان حسینی هلال با مشارکت داوطلبانه اعضای کانون های دانشجویی و... این جمعیت در استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۹:۵۶    
جشنواره انتخاب کانون های دانشجویی برتر با هدف شناسایی کانون های فعال و پویا در شهریور ماه برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده تقویت کانون های دانشجویی را یکی از فعالیت های مهم دولت دوازدهم خواند و گفت: هر چه دانشجویان در مهارت های فردی و حرفه ای قوی تر شوند، سرمایه ای برای فعالیت های اجتماعی و مدنی در مسیر زندگی خود کسب خواهند کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۳:۴۳    
معاون فرهنگی وزیر علوم با تاکید بر این که نیازمند راه اندازی پویش های جدید دانشجویی هستیم و فرآیند این پویش ها نیز باید مورد بازنگری قرار بگیرد، گفت: کانون های دانشجویی در محیط های دانشگاهی نقش بسیار موثری در ایجاد پویش های جدید دارند.
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم با اشاره به افزایش حساسیت کانون های دانشجویی به موضوعات و مشکلات اجتماعی طی سال های اخیر گفت: تشکیل پویش سیل مهربانی، مجموعه کانون های خیریه و امداد نمونه ای از کنشگری هوشمندانه دانشجویان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۰۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم با اشاره به افزایش حساسیت کانون های دانشجویی به موضوعات و مشکلات اجتماعی طی سال های اخیر گفت: تشکیل پویش سیل مهربانی، مجموعه کانون های خیریه و امداد نمونه ای از کنشگری هوشمندانه دانشجویان است.
دکتر غلامرضا غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در آیین اختتامیه هشتمین جشنواره ملی رویش گفت: دانشجویان فعال در کانون های دانشجویی، بخش مهمی از فعالیت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها را انجام می دهند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۲۱:۴۴    
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: کانون ها فرصت های فوق العاده ای هستند و امکان دنبال کردن آرزوها و علایق را برای دانشجویان فراهم می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۲۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
منصور غلامی ضمن تشکر از تلاش کانون های دانشجویی در زمان شیوع ویروس کرونا گفت: در جریان محدودیت ها و زحمات دانشجویان در شرایط فعلی هستیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: موضوع تقویت کانون های دانشجویی یکی از فعالیت های دولت دوازدهم است که به نوبه خود از آن حمایت می کنیم.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: کانون های دانشجویی باید بین دانشجویان و استادان مفاهمه بین نسلی برقرار کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۰۹:۰۶    
مدیر امور هنری و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلام کرد: فضاهای مجازی معاونت دانشجویی فرهنگی برای انجام برنامه های فرهنگی در اختیار کانون های دانشجویی قزار می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۲۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی کشور بر ضرورت مشارکت دانشجویان و برنامه سازی و اجرای آنها توسط کانون های دانشجویی تاکید کرد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان گفت: مهم ترین دلیل عدم استقبال برای عضویت در کانون های دانشجویی این است که فعالیت این کانون ها پشتوانه قانونی ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۷:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد کفت: در دوران کنونی نباید از فضای مجازی غافل ماند، البته کار مهم، شبکه سازی و اتصال ظرفیت تولیدکننده به توزیع کننده است که در این میان نقش تشکل ها و کانون های دانشجویی بسیار مهم و حیاتی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه بزرگمهر قاین از دیگر مشکلات حوزه فرهنگی دانشگاه بزرگمهر قاین را نبود دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری ذکر کرد و گفت: در این زمینه پیگیری های متعددی در گذشته انجام شده ولی به دلیل قوانین و مقررات نمی توانیم نهاد مستقل داشته باشیم اما از مسؤول نهاد استان این درخواست را داشته ایم و ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
غفاری با بیان اینکه برای گسترش فرهنگ غدیر در دانشگاه ها برنامه ریزی می کنیم، گفت: ایجاد کانون های دانشجویی فرهنگ علوی گامی بزرگ برای مشارکت دانشجویان در جهت افزایش معرفت نسبت به امیرالمومنین(ع) و ترویج تعالیم آن حضرت(ع) است.
قم فردا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسئول کانون های دانشجویی استان قم با اشاره به اینکه طرح جوانه های غیرت از سال 96 در قم در حال برگزاری است گفت: یکی از اهدافی که اصلی این طرح این است که بتوانیم برای کودکان کار یک روز متفاوت و شاد را رقم بزنیم و به آنها بفهمانیم که برای مردم مهم هستند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد با تاکید بر رویکرد جدید این واحد دانشگاهی درباره توجه ویژه به کانون های دانشجویی و استعداد یابی برای تقویت این کانون ها گفت: فعالیت بیش از 300 نفر از دانشجویان در 10 کانون فعال از نقاط مثبت این واحد دانشگاهی است.