پنجشنبه ۲۶ فروردینساعت ۰۱:۰۷Apr 2021 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بارش های جوی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۰۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان همدان گفت: بارندگی های امسال در استان 25 درصد کمتر از پارسال است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان اصفهان گفت: میانگین وزنی بارش از ابتدای سال زراعی جاری تاکنون در این منطقه به 89 میلی متر رسیده است که نسبت به بلند مدت 16 درصد کاهش و در مقایسه با سال گذشته 2 درصد افزایش نشان می دهد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۰۶:۳۰    
در کنار افت جالب توجه میزان بارش های جوی در سال جاری، شرایط کرونا نیز فشار مضاعفی به ذخایر آبی وارد کرده و با افزایش مصرف آب در دوره یک ساله گذشته، عملاً تهدید کم آبی در تابستان پیش رو جدی تر شده است، به خصوص که ذخایر برفی فعلی نیز برای آبگیری سدها رضایت بخش نیست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا -رییس اداره هواشناسی نایین گفت: در پی بارش های جوی 24 ساعت اخیر، این خطه کویری تا روزهای آتی با افت محسوس دما و ماندگاری سرما و احتمال یخبندان مواجه است.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
میانگین ارتفاع کل ریزش های جوی کشور از ابتدای سال آبی جاری تاکنون به 88میلی متر رسیده که این مقدار بارندگی نسبت به دوره مشابه سال آبی گذشته بالغ بر 41درصد و نسبت به میانگین دوره های مشابه در 52سال اخیر حدود 25درصد کاهش پیدا کرده است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۴:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
فرهاد مهیاری در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس در تشریح آخرین وضعیت آماده باش راهداران و تجهیزات راهداری برای مقابله با تأثیرات بارش های جوی فعلی در ایمنی جاده ها اظهار داشت: سامانه بارشی که وارد کشور شده چندین استان را در بر گرفته است و تا پایان وقت روز شنبه 11 بهمن در کشور فعال است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: بارش های کم دی ماه باعث شد تا میانگین بارش های جوی امسال کمتر از پارسال شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: میزان بارش های جوی در شهر همدان، از ابتدای سال آبی جاری (یکم مهرماه 1399) تاکنون، در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، سه درصد افزایش یافت.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
باران های زمستانی بند آمده و عقب ماندگی بارندگی های امسال را بیشتر کرده است. روند صعودی بارش های جوی در 2سال اخیر که به زعم برخی، نشانه ورود اقلیم کم باران ایران به دوره ترسالی بود، حداقل در یک ماه اخیر تغییر کرده و دوباره آمارهای بارندگی با افت قابل توجهی مواجه شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۳:۴۲    
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان همدان گفت: بارندگی های امسال در مقایسه با بارندگی های بلند مدت استان 20 درصد افزایش یافت.
کاشان نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۰:۰۹    
کاشان نیوز-علی خالویی: طبیعت و منابع زیستی دشت کاشان، مشتی ست نمونه ی خروار طبیعت ایران مرکزی. فرصت ها و تهدیدات این طبیعت، مشابه فرصت ها و تهدیدات تمام نقاط طبیعی ایران مرکزی است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - از ابتدای سال زراعی تاکنون 27 و پنج دهم میلی متر باران در شهرستان کویری خور و بیاباک در شرق استان اصفهان باریده است که نسبت به میانگین بلند مدت 87 درصد افزایش نشان می دهد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۵:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان گفت: روان آب های سطحی ناشی از بارش های جوی اخیر از طریق شبکه های آبیاری و زهکش های انتهایی در آستانه اشرفیه مدیریت شد.
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۰:۲۴    
مدیرعامل آب منطقه ای گیلان گفت: روانآب های سطحی ناشی از بارش های جوی اخیر از طریق شبکه های آبیاری و زهکشهای انتهایی در آستانه اشرفیه مدیریت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: بارش های جوی در سال آبی جدید استان به 100 میلی متر رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۹:۲۰    
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: از امروز بارش های جوی در استان تا روز شنبه هفته آینده کاهش پیدا می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۸:۳۲    
کارشناس اداره کل هوا شناسی استان همدان گفت: مه صبحگاهی غلیظ امروز استان را در برگرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: بارش های جوی این هفته ، میزان بارندگی های امسال را نسبت به سال های قبل افزایش داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۰:۰۷    
نورا عباسی روزنامه نگار بارش باران و برف برای بسیاری به معنای رقم خوردن یک روز رمانتیک تعبیر می شود و از هیچ تلاشی برای قدم زدن زیر باران شهری مانند تهران غافل نمی شوند اما بارش های جوی برای همه تهرانی ها یک تعبیر ندارد ...
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پیام فوری به نقل از ایرنا،در گذشته معمولا با بارش های سنگین، سایت های اینترنت در سطح روستاها و شهرها دچار مشکل می شدند. اما از حدود دو سال قبل، زمانی که برنامه ریزی هایی در وزارت ارتباطات و بخش توسعه ارتباطات روستایی به وجود آمد، قطعی های ناشی از بارش های جوی به حداقل رسید ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- بارش های جوی در شهرستان سردسیر سمیرم در جنوب اصفهان از ابتدای سالزراعی جاری در مقایسه با سال قبل حدود 19 میلیمتر کاهش داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۷:۰۸    
زاهدان- ایرنا- استان سیستان و بلوچستان به دلایلی همچون گستردگی و تنوع محیط طبیعی، فرو رانش صفحه دریای عمان در منطقه مکران، وجودگسل های فراوان، کم و نامنظم بودن بارش های جوی و تاثیرپذیری از سامانه های مونسونی اقیانوس هند، قابلیت حادثه خیزی بالایی دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۰:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : افت 36 درصدی بارندگی در مهرماه امسال تایید شد. تازه ترین گزارش شرکت مدیریت منابع آب ایران تایید می کند که در مهرماه 99 مجموعا 1/ 5 میلی متر بارندگی رخ داده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۰:۱۵    
فعالیت های عمرانی و نهرسازی در کوچه شمس باعث نونواری این معبر منطقه17 شد. ابراهیم کوه نژاد شهردار ناحیه2 منطقه17 در این باره گفت: عملیات تخریب نهر فرسوده و ساخت کانیو در کوچه شمس و بن بست دریا با هدف افزایش رفاه حال شهروندان انجام شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان - ایرنا - سیستان و بلوچستان ناحیه ای بیابانی و نیمه بیابانی در جنوب شرق ایران به سبب شدت تابش خورشید، تبخیرهای زیاد آب و کمبود بارش های جوی همواره با بحران کم آبی روبروست و برای حل آن نیاز به اجرای طرح های نوین آبیاری دارد.
از ابتدای سال آبی جاری (اول پاییز) تاکنون میانگین ارتفاع کل بارش های جوی در کشور به 1.1میلی متر بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 35درصد و نسبت به میانگین دوره های مشابه در 11سال اخیر 51 درصد کاهش نشان می دهد
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۱:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
اولین پیش بینی بارش برف پاییز 1399 تو نقشه های پیش بینی کوتاه مدت آمد. تهران – اقتصادبرتر – 10 مهر 99 به گزارش #اقتصاد برتر به نقل از هوارام ، اواخر هفته آینده کاهش شدیدتر دما همراه با بارش های جوی قابل توجه تر در انتظار است. هوای خنک امروز و افزایش تدریجی دما از فردا ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۰:۰۱   + ۳۱ سایت دیگر  
چشم انداز حاصل از نتایج سامانه پیش بینی آب وهوا نشان می دهد متوسط بارش مهرماه امسال در برخی از نواحی باران خیز جنوب و شمال کشور کمتر از میانگین خواهد بود اما بارش های جوی در مناطق کم باران مرکز و شرق کشور می تواند از میانگین گذشته نیز بیشتر باشد ...
تحریر نو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۴:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
شهردار منطقه 11 تهران گفت: همزمان با فرا رسیدن فصل بارش های جوی طرح ویژه لایروبی از سوی معاونت خدمات شهری و محیط زیست به منظور پیش گیری از بروز آبگرفتگی و معضلات زیست محیطی در حال انجام است.
دفتر هیئت دولت   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
در جدیدترین گزارش آماری منتشره از سوی وزارت نیرو در خصوص وضعیت بارندگی کشور در طول سال آبی اخیر، مجموع ریزش های جوی به میزان 1 /306 میلیمتر بوده است که این مقدار نسبت به میانگین دوره مشابه سال آبی گذشته (8 /333 میلیمتر) هشت درصد کاهش نشان می دهد.
دفتر هیئت دولت   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
وزارت نیرو در جدیدترین گزارش آماری خود در خصوص وضعیت بارندگی کشور در طول سال آبی اخیر، از کاهش هشت درصدی بارش های جوی نسبت به دوره مشابه سال آبی گذشته خبر داد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۷:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مرکزی ؛ رضا میرزایی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی درباره تالاب میقان بیان کرد در سالهایی که بارندگی مناسب است تالاب دارای آب می باشد و در سالهای کم آبی عموماً سطح تالاب خشک و به حالت کویری در می آید. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان همدان گفت: بارش های جوی سال آبی جدید در استان همدان به 457 میلیمتر رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: بارندگی های امسال استان در مقایسه با میانگین بلند مدت 32 درصد افزایش یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۳:۰۲    
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: بارندگی های امسال در مقایسه با آمار بلند مدت 32 درصد افزایش داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: امسال تاکنون 457 میلی متر بارندگی در استان داشته ایم که در مقایسه با سال آبی گذشته 24 درصد افزایش یافته است.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار پیشوا با اشاره به افزایش 15 درصدی تولید گندم در مزارع این شهرستان گفت: با توجه به بارش های جوی مطلوب، برآورد می شود امسال میزان برداشت گندم در اراضی کشاورزی پیشوا به 21 هزار تن برسد.
دفتر هیئت دولت   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
در جدیدترین گزارش آماری منتشره از سوی وزارت نیرو در خصوص وضعیت بارندگی کشور در طول سال آبی اخیر، مجموع ریزش های جوی به میزان 5 /305 میلیمتر بوده است که این مقدار نسبت به میانگین دوره مشابه سال آبی گذشته (8 /332 میلیمتر) هشت درصد کاهش نشان می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۰:۱۱    
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای همدان از افزایش 33 درصدی بارش های جوی امسال در مقایسه با آمار بارش های بلند مدت استان خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
محسن بنائیان روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار نصیرنیوز گفت: در سال زراعی جاری بیش از 12 هزار هکتار از اراضی قابل کشت شهرستان ورامین زیرکشت محصول گندم رفته که این میزان نسبت به سال زراعی گذشته به دلیل وضعیت مناسب آب وهوا و بارش های جوی 2 هزار هکتار افزایش داشته است.وی اظهار کرد: [...]
دفتر هیئت دولت   ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۳:۱۳    
در جدیدترین گزارش آماری منتشره از سوی وزارت نیرو در خصوص وضعیت بارندگی کشور در طول سال آبی اخیر، مجموع ریزش های جوی به میزان 5 /297 میلیمتر بوده است که این مقدار نسبت به میانگین دوره مشابه سال آبی گذشته (6 /318 میلیمتر) هفت درصد کاهش نشان می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای همدان از افزایش 36 درصدی بارش های جوی امسال در مقایسه با بارش های بلند مدت خبر داد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۴ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
بارش تگرگ و سرمازدگی به بخش کشاورزی اصفهان 137 میلیارد تومان خسارت زده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - رییس پلیس راه استان اصفهان با توجه به بارش های جوی و لغزندگی جاده ها از رانندگان که قصد تردد در محورهای این استان را دارند خواست با احتیاط رانندگی کنند.
جماران   ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ۱۰:۳۹    
منصور شیشه فروش در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به بارش های جوی بهاره در استان اصفهان اظهار داشت: سامانه بارشی استان اصفهان در سه مقطع فعال شده که پیش بینی هواشناسی بر تداوم بارش ها با ماهیت رگباری و زودگذر به همراه وزش باد تا پایان اردیبهشت ماه است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان از کاهش بارش های جوی تا آخر هفته در استان خبر داد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۲۴ - ۱۸:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
هادی بدری روز یکشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه با شروع بارش های اخیر و احتمال وقوع تصادفات رانندگی و سایر حوادث غیرمترقبه آتش نشانان در حال آماده باش قرار گرفته اند، افزود: این آماده باش ها تا اتمام بارش ها ادامه خواهد داشت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۲۱ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
بارش های جوی که از دیروز در استان آغاز شده است در بخش های کهک، سلفچگان و خلجستان زمین را سفید پوش کرد.
دفتر هیئت دولت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
در جدیدترین گزارش آماری منتشره از سوی وزارت نیرو در خصوص وضعیت بارندگی کشور در طول سال آبی اخیر، مجموع ریزش های جوی به میزان 7 /242 میلیمتر بوده است که این مقدار نسبت به میانگین دوره مشابه سال آبی گذشته (3 /280 میلیمتر) 13 درصد کاهش نشان می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۲:۴۲    
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: بارش جوی امسال در استان همدان 33 درصد در مقایسه با آمار بلند مدت افزایش یافته است.