شنبه ۰۸ آذرساعت ۱۲:۲۸Nov 2020 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بارش های جوی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: بارش های جوی این هفته ، میزان بارندگی های امسال را نسبت به سال های قبل افزایش داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۰:۰۷    
نورا عباسی روزنامه نگار بارش باران و برف برای بسیاری به معنای رقم خوردن یک روز رمانتیک تعبیر می شود و از هیچ تلاشی برای قدم زدن زیر باران شهری مانند تهران غافل نمی شوند اما بارش های جوی برای همه تهرانی ها یک تعبیر ندارد ...
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پیام فوری به نقل از ایرنا،در گذشته معمولا با بارش های سنگین، سایت های اینترنت در سطح روستاها و شهرها دچار مشکل می شدند. اما از حدود دو سال قبل، زمانی که برنامه ریزی هایی در وزارت ارتباطات و بخش توسعه ارتباطات روستایی به وجود آمد، قطعی های ناشی از بارش های جوی به حداقل رسید ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- بارش های جوی در شهرستان سردسیر سمیرم در جنوب اصفهان از ابتدای سالزراعی جاری در مقایسه با سال قبل حدود 19 میلیمتر کاهش داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۷:۰۸    
زاهدان- ایرنا- استان سیستان و بلوچستان به دلایلی همچون گستردگی و تنوع محیط طبیعی، فرو رانش صفحه دریای عمان در منطقه مکران، وجودگسل های فراوان، کم و نامنظم بودن بارش های جوی و تاثیرپذیری از سامانه های مونسونی اقیانوس هند، قابلیت حادثه خیزی بالایی دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۰:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : افت 36 درصدی بارندگی در مهرماه امسال تایید شد. تازه ترین گزارش شرکت مدیریت منابع آب ایران تایید می کند که در مهرماه 99 مجموعا 1/ 5 میلی متر بارندگی رخ داده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۰:۱۵    
فعالیت های عمرانی و نهرسازی در کوچه شمس باعث نونواری این معبر منطقه17 شد. ابراهیم کوه نژاد شهردار ناحیه2 منطقه17 در این باره گفت: عملیات تخریب نهر فرسوده و ساخت کانیو در کوچه شمس و بن بست دریا با هدف افزایش رفاه حال شهروندان انجام شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان - ایرنا - سیستان و بلوچستان ناحیه ای بیابانی و نیمه بیابانی در جنوب شرق ایران به سبب شدت تابش خورشید، تبخیرهای زیاد آب و کمبود بارش های جوی همواره با بحران کم آبی روبروست و برای حل آن نیاز به اجرای طرح های نوین آبیاری دارد.
از ابتدای سال آبی جاری (اول پاییز) تاکنون میانگین ارتفاع کل بارش های جوی در کشور به 1.1میلی متر بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 35درصد و نسبت به میانگین دوره های مشابه در 11سال اخیر 51 درصد کاهش نشان می دهد
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۱:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
اولین پیش بینی بارش برف پاییز 1399 تو نقشه های پیش بینی کوتاه مدت آمد. تهران – اقتصادبرتر – 10 مهر 99 به گزارش #اقتصاد برتر به نقل از هوارام ، اواخر هفته آینده کاهش شدیدتر دما همراه با بارش های جوی قابل توجه تر در انتظار است. هوای خنک امروز و افزایش تدریجی دما از فردا ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۰:۰۱   + ۳۱ سایت دیگر  
چشم انداز حاصل از نتایج سامانه پیش بینی آب وهوا نشان می دهد متوسط بارش مهرماه امسال در برخی از نواحی باران خیز جنوب و شمال کشور کمتر از میانگین خواهد بود اما بارش های جوی در مناطق کم باران مرکز و شرق کشور می تواند از میانگین گذشته نیز بیشتر باشد ...
تحریر نو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۴:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
شهردار منطقه 11 تهران گفت: همزمان با فرا رسیدن فصل بارش های جوی طرح ویژه لایروبی از سوی معاونت خدمات شهری و محیط زیست به منظور پیش گیری از بروز آبگرفتگی و معضلات زیست محیطی در حال انجام است.
دفتر هیئت دولت   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
در جدیدترین گزارش آماری منتشره از سوی وزارت نیرو در خصوص وضعیت بارندگی کشور در طول سال آبی اخیر، مجموع ریزش های جوی به میزان 1 /306 میلیمتر بوده است که این مقدار نسبت به میانگین دوره مشابه سال آبی گذشته (8 /333 میلیمتر) هشت درصد کاهش نشان می دهد.
دفتر هیئت دولت   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
وزارت نیرو در جدیدترین گزارش آماری خود در خصوص وضعیت بارندگی کشور در طول سال آبی اخیر، از کاهش هشت درصدی بارش های جوی نسبت به دوره مشابه سال آبی گذشته خبر داد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۷:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مرکزی ؛ رضا میرزایی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی درباره تالاب میقان بیان کرد در سالهایی که بارندگی مناسب است تالاب دارای آب می باشد و در سالهای کم آبی عموماً سطح تالاب خشک و به حالت کویری در می آید. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان همدان گفت: بارش های جوی سال آبی جدید در استان همدان به 457 میلیمتر رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: بارندگی های امسال استان در مقایسه با میانگین بلند مدت 32 درصد افزایش یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۳:۰۲    
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: بارندگی های امسال در مقایسه با آمار بلند مدت 32 درصد افزایش داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: امسال تاکنون 457 میلی متر بارندگی در استان داشته ایم که در مقایسه با سال آبی گذشته 24 درصد افزایش یافته است.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار پیشوا با اشاره به افزایش 15 درصدی تولید گندم در مزارع این شهرستان گفت: با توجه به بارش های جوی مطلوب، برآورد می شود امسال میزان برداشت گندم در اراضی کشاورزی پیشوا به 21 هزار تن برسد.
دفتر هیئت دولت   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
در جدیدترین گزارش آماری منتشره از سوی وزارت نیرو در خصوص وضعیت بارندگی کشور در طول سال آبی اخیر، مجموع ریزش های جوی به میزان 5 /305 میلیمتر بوده است که این مقدار نسبت به میانگین دوره مشابه سال آبی گذشته (8 /332 میلیمتر) هشت درصد کاهش نشان می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۰:۱۱    
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای همدان از افزایش 33 درصدی بارش های جوی امسال در مقایسه با آمار بارش های بلند مدت استان خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
محسن بنائیان روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار نصیرنیوز گفت: در سال زراعی جاری بیش از 12 هزار هکتار از اراضی قابل کشت شهرستان ورامین زیرکشت محصول گندم رفته که این میزان نسبت به سال زراعی گذشته به دلیل وضعیت مناسب آب وهوا و بارش های جوی 2 هزار هکتار افزایش داشته است.وی اظهار کرد: [...]
دفتر هیئت دولت   ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۳:۱۳    
در جدیدترین گزارش آماری منتشره از سوی وزارت نیرو در خصوص وضعیت بارندگی کشور در طول سال آبی اخیر، مجموع ریزش های جوی به میزان 5 /297 میلیمتر بوده است که این مقدار نسبت به میانگین دوره مشابه سال آبی گذشته (6 /318 میلیمتر) هفت درصد کاهش نشان می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای همدان از افزایش 36 درصدی بارش های جوی امسال در مقایسه با بارش های بلند مدت خبر داد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۴ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
بارش تگرگ و سرمازدگی به بخش کشاورزی اصفهان 137 میلیارد تومان خسارت زده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - رییس پلیس راه استان اصفهان با توجه به بارش های جوی و لغزندگی جاده ها از رانندگان که قصد تردد در محورهای این استان را دارند خواست با احتیاط رانندگی کنند.
جماران   ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ۱۰:۳۹    
منصور شیشه فروش در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به بارش های جوی بهاره در استان اصفهان اظهار داشت: سامانه بارشی استان اصفهان در سه مقطع فعال شده که پیش بینی هواشناسی بر تداوم بارش ها با ماهیت رگباری و زودگذر به همراه وزش باد تا پایان اردیبهشت ماه است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان از کاهش بارش های جوی تا آخر هفته در استان خبر داد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۲۴ - ۱۸:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
هادی بدری روز یکشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه با شروع بارش های اخیر و احتمال وقوع تصادفات رانندگی و سایر حوادث غیرمترقبه آتش نشانان در حال آماده باش قرار گرفته اند، افزود: این آماده باش ها تا اتمام بارش ها ادامه خواهد داشت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۲۱ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
بارش های جوی که از دیروز در استان آغاز شده است در بخش های کهک، سلفچگان و خلجستان زمین را سفید پوش کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۲:۴۲    
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: بارش جوی امسال در استان همدان 33 درصد در مقایسه با آمار بلند مدت افزایش یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۰۹:۰۰    
کارشناس اداره کل هوا شناسی استان همدان گفت: بارش های جوی با خروج سامانه بارشی در استان پایان یافت.
همدان پرس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۲۳:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان با اشاره به اینکه حجم سد اکباتان همدان به بیش از 27 میلیون متر مکعب رسیده است، گفت: بارش های جوی و ورود آب به مخزن سدها باعث سر ریز 2 سد استان شد | 88 درصد حجم مخزن سد سرابی معادل 8 میلیون و 100 هزار متر مکعب پر شده است | هم اکنون ورودی آب به سد کلان ملایر 9 هزار و ...
دفتر هیئت دولت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
در جدیدترین گزارش آماری منتشره از سوی وزارت نیرو در خصوص وضعیت بارندگی کشور در طول سال آبی اخیر، مجموع ریزش های جوی به میزان 3 /188 میلیمتر بوده است که این مقدار نسبت به میانگین دوره مشابه سال آبی گذشته (5 /201 میلیمتر) هفت درصد کاهش نشان می دهد.
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۰:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش روزانه نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای همدان منصور ستوده، با بیان اینکه بارش های جوی و ورود آب به مخزن سد ها باعث سر ریز دو سد استان شد، عنوان کرد: ذخیره سد کلان ملایر 42 میلیون و 440 هزار متر مکعب است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: بارش های امسال اگر چه بهتر از میانگین بلند مدت بارش های بوده، ولی در مقایسه با پارسال 22 درصد کاهش یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۳:۳۶    
اصفهان- ایرنا - رییس پلیس راه استان اصفهان گفت: رانندگان به خاطر لغزندگی جاده های مناطق غربی و جنوبی استان در پی ادامه بارش های جوی از شبانه روز گذشته تا امروز یکشنبه با احتیاط برانند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۰۸:۴۱    
کارشناس اداره کل هوا شناسی استان همدان گفت: با ورود سامانه بارشی، بارش باران اتا دو روز در استان ادامه دارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۵:۲۸    
گنبدکاووس - ایرنا - فرماندار شهرستان آزادشهر از بسته شدن مسیر ارتباطی این شهرستان شرق گلستان با شاهرود در استان سمنان موسوم به "جاده خوش ییلاق " از ساعت 16 عصر امروز (چهارشنبه) به دلیل پیش بینی بارش های جوی و پدیده کولاک خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - رییس پلیس راه استان اصفهان با توجه به بارش های جوی از رانندگان که قصد تردد در جاده های غربی این استان را دارند خواست با احتیاط رانندگی کنند.
دفتر هیئت دولت   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
در جدیدترین گزارش آماری منتشره از سوی وزارت نیرو در خصوص وضعیت بارندگی کشور در طول سال آبی اخیر، مجموع ریزش های جوی به میزان 1 /157 میلیمتر بوده است که این مقدار نسبت به میانگین دوره مشابه سال آبی گذشته (3 /175 میلیمتر) 10 درصد کاهش نشان می دهد.
سازمان هواشناسی   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۴:۵۵    
حضور مدیر کل هواشناسی استان در گفتگوی ویژه خبری شبکه اترک خراسان شمالی مجید بیجندی در گفتگوی ویژه خبری شبکه اترک خراسان شمالی به موضوع بررسی پیش بینی ها و میزان بارش های جوی و همچنین فعالیت های هواشناسی استان پرداخت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: بارش های جوی استان همدان در مقایسه با آمار بلند مدت بارش ها 10 درصد امسال افزایش یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۲:۴۶    
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای همدان از کاهش 40 درصدی بارش های جوی استان در مقایسه با پارسال خبر داد.
دفتر هیئت دولت   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۷:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
در جدیدترین گزارش آماری منتشره از سوی وزارت نیرو در خصوص وضعیت بارندگی کشور در طول سال آبی اخیر، مجموع ریزش های جوی به میزان 6/ 113 میلیمتر بوده است که این مقدار نسبت به میانگین دوره مشابه سال آبی گذشته (1/ 111 میلیمتر) دو درصد افزایش نشان می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون مطالعات شرکت آب منطقه ای همدان از افزایش 13 درصدی بارش های جوی امسال همدان در مقایسه با آمار بلند مدت 20 ساله خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۱۳:۰۷    
معاون مطالعات شرکت آب منطقه ای همدان از کاهش 33 درصدی بارش های جوی امسال در مقایسه با مدت مشابه پارسال خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۲:۴۱    
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای همدان از کاهش 37 درصدی بارش های جوی امسال در مقایسه با پارسال خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۴:۱۵    
برازجان مرکز شهرستان دشتستان رکورددار بهره مندی از بارش های جوی اخیر استان بوشهر است.