شنبه ۲۰ خردادساعت ۲۳:۵۳Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خیریه ها»

فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۹:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
ایران به آفریقا به عنوان یک میدان نبرد نفوذ، قدرت و قلمرو علیه عربستان سعودی می نگرد و با عناصری همکاری می کند که مخالف استعمار و پیگیر یک مسیر مستقل تر خارج از نفوذ استعمارگران غربی هستند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۴:۳۲    
بنیاد خیریه تراسل که یکی از ده ها سازمان خیریه در کمک به افراد نیازمند در انگلیس است درباره میزان افزایش مراجعه افراد و خانواده ها برای دریافت یک وعده غذای رایگان هشدار داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۴:۵۰    
محله های قدیمی منطقه ما تعداد زیادی مؤسسه خیریه دارد؛ مؤسساتی که به صورت خودجوش و با فعالیت گروهی برخی از شهروندان شکل گرفته است. این خیریه ها سعی دارند گرهی هر چند کوچک را از زندگی شهروندان باز کنند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۲:۵۸    
خیریه های اسلامی انگلیس سال گذشته 24 میلیارد دلار به نیازمندان در سراسر جهان کمک کرده اند. همچنین مسلمانان در بین پیروان ادیان در این کشور بیشترین سرانه کمک به خیریه ها را دارند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۵:۵۰    
نجاح بزی که کار خود را با پرستاری در ایالت میشیگان شروع کرد حالا مدیریت یکی از بزرگترین خیریه ها و سازمان های توانمندسازی را در آمریکا بر عهده دارد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۷:۵۱    
میرادی گفت: سپاه یک ارگان انقلابی است که؛ میتواند کلیه خیریه ها و ان جی او ها را تحت پوشش قرار بدهد و یک خیریه بخش حمایت بیماران کم برخوردار را برعهده بگیرد و در پرداخت هزینه ها به بیمارستانها کمک کند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۵:۱۵    
سخنگو و نائب رئیس شورای شهر کرج با انتقاد از اینکه نظام توزیع مناسب در خیریه ها نداریم، گفت: خیریه ها به عنوان سازمان هایی داوطلبانه به منظور کمک به دولت در حل مسائل و مشکلات جامعه بایستی زیرساختی پویا و اثربخش را به منظور انجام رسالت خویش دارا باشند.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
حسین مرعشی در مصاحبه با روزنامه سرمایه با اشاره به خیریه بودن این مؤسسه، ارائه گزارش عملکرد مالی برای موسسات خیریه را غیرلازم و ضروری عنوان کرد و گفت: مگر خیریه ها هم گزارش می دهند. !
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۵:۱۷   + ۴۱ سایت دیگر  
معاون اجرایی رئیس جمهور در نخستین نشست پیگیری دولت در مانع زدایی و تسهیل گری خیرین و امور خیریه، از تشکیل دبیرخانه و احصاء نظام مسائل خیرین و خیریه های کشور خبر داد.
روزنامه صبح اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان تهران با اشاره به حضور حدود 11 میلیون سالمند در کشور و چالش سونامی سالمندی و لزوم راهکارهایی در جهت برون رفت از آن و جوانی جمعیت، به تسهیلات در نظر گرفته شده در جهت پوشش هزینه های درمان ناباروری اشاره کرد و گفت: در مراکز دولتی 90 درصد تعرفه و در بخش عمومی غیر دولتی ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۳:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان تهران با اشاره به حضور حدود 11 میلیون سالمند در کشور و چالش سونامی سالمندی و لزوم راهکارهایی در جهت برون رفت از آن و جوانی جمعیت، به تسهیلات در نظر گرفته شده در جهت پوشش هزینه های درمان ناباروری اشاره کرد و گفت: در مراکز دولتی 90 درصد تعرفه و در بخش عمومی غیر دولتی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۰:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا در خصوص کلاهبرداری مجرمان سایبری با ترفند خیریه ها هشدار داد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۴:۵۰    
گاردین نوشت: خیریه ها هشدار می دهند که برخی از زنان برای تامین هزینه های اولیه مسکن به کار اسکورت روی آورده اند به دلیل وخیم تر شدن شرایط برای اقشار آسیب پذیرتر بریتانیا، تعداد زیادتری از زنان مجبور به تن فروشی برای بقا می شوند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس ششمین کنگره بین المللی سرطان گفت: بیماری سرطان بالاترین بار هزینه را برای دولت، خیریه ها و مردم به همراه دارد و از نظر روانشناختی اجتماعی نیز مهمترین معضل در حوزه سلامت محسوب می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۵:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه سرطان دومین عامل مرگ ایرانی ها است، گفت: این بیماری بالاترین بار هزینه را برای دولت، خیریه ها و مردم به همراه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان با تاکید بر لزوم شفاف سازی مالی در امور فعالیت خیریه ها و سازمان های مردم نهاد گفت: از سال ها پیش تلاش شده تا با ایجاد سامانه هایی، امور مالی شفاف شوند تا زحمات خیریه ها و سمن ها زیر سوال نرود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
زنجان- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: استان زنجان در زمینه فعالیت خیریه ها، سمن ها و گروه های جهادی، استان شاخصی است .
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۰۸:۳۶    
جلسه کارگروه کوثر با حضور علی اسماعیلی مدیرکل آموزش و پرورش، صادقی دبیر کارگروه کوثر وزارت آموزش و پرورش و صدرخانی دبیرقرارگاه استان، و جمعی از همکاران فرهنگی، خیریه ها و گروه های جهادی فعال استان روز شنبه 1/26/ 1402با دستور کار احصاء مسائل اولویت دار در حوزه دختران برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۶:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان با بیان اینکه با وجود خیریه بیمارستانی مسائل و مشکلات به صورت اختصاصی در همان بیمارستان و محل احصاء و حل می شوند و می توانند کمک کار حوزه سلامت باشند، گفت: این خیریه ها به این دلیل اهمیت ویژه و دو چندان پیدا می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
یزد- رئیس کمیته امداد ابرکوه گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان 850 بسته معیشتی با همکاری مراکز نیکوکاری، خیریه ها و خیران تهیه و در بین مددجویان تحت حمایت و نیازمندان شهرستان ابرکوه توزیع شد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۰:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین یزد، کاظم چاکرالحسینی اظهار داشت: این نهاد با شروع سال جدید و تقارن بهار طبیعت با ماه بهار قرآن ماه مبارک رمضان تعداد 850 بسته معیشتی با همکاری مراکز نیکوکاری، خیریه ها و خیرین تهیه و در بین مددجویان تحت حمایت و نیازمندان شهرستان ابرکوه توزیع کرد. ...
فرمانداری فریدن   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۸:۲۵    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، صبح امروز عزیزالله عباسی فرماندار فریدن از خیریه بقیه الله الاعظم(عج) شهر دامنه بازدید نمود و با مدیریت و مجموعه خیریه دیدار کرد ...
شادا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی پیشگیری و مقابله با جرایم پولشویی و تامین مالی تروریسم اظهار داشت: صندوق های قرض الحسنه که تاکنون هیچ اقدامی در دریافت یا تمدید مجوزهای قانونی را انجام نداده اند و خیریه های فاقد مجوز از مراجع ذیربط، حداکثر سه ماه فرصت دارند، مجوزهای لازم را کسب نمایند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
رییس کمیته امداد درباره اقدام این نهاد برای ریشه کن کردن فقر و همچنین درصد افزایش مستمریها در سال 1402 توضیحاتی ارائه کرد.
هانا خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۲:۳۴    
در آئینی که به همت ادارات کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام ره ، اداره کل کمیته امداد و اداره کل بهزیستی استان و با حضور معاون استاندار ایلام و تعدادی دیگر از مسئولان برگزار شد از فعالان خیر و احسان در حوزه های مراکز نیکوکاری، رسانه ها و خبرگزاری ها، خیریه ها و مراکز احسان تجلیل به عمل آمد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره مدیریت زیست محیطی آب و خاک و پسماند اداره کل محیط زیست استان تهران با اشاره به خانه تکانی پایان سال گفت :در مصرف آب صرفه جویی کنیم و وسایل خانگی را بازیافت کرده و در جهت کاهش تولید زباله حتی در اختیار خیریه ها قرار دهیم تا به افراد نیازمند داده شود .
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران گفت: 26 ایستگاه فاقد آسانسور و چهار ایستگاه فاقد رمپ و 12 ایستگاه نیز فاقد خطوط بساوایی است که باید پیگیری شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست ستاد اجرایی فرمان امام(ره) گفت: امروز به لطف خدا 16 هزار و 700 گروه جهادی و مردمی و خیریه ها را داریم و از آنها حمایت می کنیم که در بحران کرونا و مسائل و مشکلات پای کار مردم بودند.
می متالز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۳:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - نخستین اوراق قرض الحسنه بازار سرمایه از روز یکشنبه 14 اسفندماه سال 1401 از طریق فرابورس ایران پذیره نویسی می شود. همانطورکه می دانیم کمک به نیازمندان و محرومان جامعه ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۳:۲۶    
اطلاعیه رسمی فروش خودرو بدون قرعه کشی | اعلام سایت جدید ثبت نام خودرو | با یک سوم قیمت خودرو بخرید + آدرس سایت کمک به خیریه تنها شامل کمک های نقدی نیست و می تواند شامل کمک های غیرنقدی هم باشد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان بوشهر گفت: جشنواره دانشگاهی مهرواره برای ایران در استان بوشهر 13 اسفند جاری به میزبانی دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر برگزار می شود و در این همایش از فعالان خیریه ها و گروه های جهادی استان تقدیر به عمل خواهد آمد و گروه های برتر به رویداد ملی ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۰:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: بانک مرکزی مجموعه ای از اختیارات جدید برای مداخله ارزی را در شورای سران قوه اعلام کرد که با آن موافقت شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۵:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان - مدیر قرارگاه محرومیت زدایی بنیاد بین المللی آبشار عاطفه ها گفت: خیریه ها بازوی دولت در کمک به نیازمندان هستند و بر این اساس با نهادهایی مانند بهزیستی و کمیته امداد همکاری داریم.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۴:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز سازوکار مالیات پزشکان شاغل در مراکز درمانی اعم از دولتی، خصوصی، وابسته به نهاد های عمومی، نیرو های مسلح، خیریه ها و شرکت های دولتی را مشخص کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۰:۴۶    
در نشستی عملکرد تشکلهای مردم نهاد و خیریه ها در حمایت از بیماران سرطانی بررسی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
قزوین- مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: رویداد اجتماعی هم راه فرصتی برای ارائه الگو و هم افزایی همه کنشگران اجتماعی است .
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۰:۲۸   + ۳۶ سایت دیگر  
با تصویب مجلس کلیه مراکز درمانی مکلف شدند تا 10 درصد از حق الزحمه یا حق العمل گروه پزشکی را به عنوان علی الحساب مالیات کسر و به نام پزشک مربوط تا پایان ماه بعد از وصول مبلغ صورتحساب به حساب سازمان امور مالیاتی کشور واریز کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۹:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس سازوکار مالیات پزشکان شاغل در مراکز درمانی اعم از دولتی، خصوصی، وابسته به نهادهای عمومی، نیروهای مسلح، خیریه ها و شرکت های دولتی را مشخص کردند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۹:۳۶    
با استفاده از نرم افزاهای خیریه می توان تا حد زیادی مانع از سو استفاده افراد سودجو در این زمینه شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۷:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
فعالیت خیریه ها به زلزله زدگان در سوریه با پخت طعام و پیک های شادی برای کودکان ادامه دارد؛ در عین حال هزاران کارگر چشم امید به حمایت ها برای بازگشایی کارگاه های تولیدی دارند که بر اثر زمین لرزه کارشان متوقف شده است.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان خصوصی سازی در واکنش به خبر فروش و واگذاری خیریه ها در طرح مولدسازی گفت: پروژه های خیرسازی در معرض فروش نیست.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۱:۲۵    
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری کشور با بیان اینکه نگاه مردم در امور خیریه، نگاه بلندی است، گفت: در حوزه وقف و خیریه ها ظرفیت های بزرگی برای حمایت از دانش بنیان ها وجود دارد.
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی استاندار در نشست با کارکنان پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان اظهار داشت: دانشگاهیان باید به پارک علم و فناوری ورود پیدا کنند چرا که با ورود این قشر به حوزه دانش بنیان، شاهد تحول عظیمی در این حوزه خواهیم بود. ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
با پیگیری معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه16 یک طرح فوق العاده با همکاری تشکل های خیریه برای ارائه خدمات متنوع و رایگان پزشکی، دندانپزشکی، آموزشی و حمایتی به کودکان کار و خیابان مستقر در مرکز پویا شهر به اجرا درآمد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۴:۵۱    
مسلمانان ایالت ویسکانسین آمریکا کمک های مالی خود را از طریق خیریه ها به زلزله زدگان ترکیه و سوریه می رسانند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مرکز توسعه فناوری اطلاعات، امنیت و هوشمندسازی کمیته امداد گفت: کمیته امداد در این نگرش به عنوان مرکز اتصال خیریه ها و نیازمندان عمل خواهد کرد سال آینده نیز با رونمایی سامانه مهربانی موضوع شفافیت در کمک های خیران با حفظ کرامت مددجو محقق خواهد شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۱:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
ایلنا نوشت:سخنگوی دولت دوازدهم گفت: نهادهای مدنی، خیریه ها و انجمن های محلی می توانند به عنوان میانجی های اجتماعی پناه مردم و پلی میان خواست های مردم و دولت قرار گیرند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۲۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
پس از زلزله 5.9ریشتری خوی ،علاوه بر نیروهای سپاه بسیج و ارتش و مسوولان گروه های مردمی و جهادی از نقاط مختلف کشور پای کار آمده اند تا مشکلات مردم را به حد اقل برسانند.در این راستا برخی مواکب اربعین و هیئت ها و خیریه ها مشغول طبخ غذای گرم و توزیع بین مردم هستند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر مرکز سفره پدری از طبخ و توزیع هشت هزار پرس غذا در میان خانوارهای نیازمند به مناسبت گرامیداشت سالروز ولادت امیرالمؤمنین(ع) با کمک خیریه ها و گروه های مردمی در راستای اجرای طرح به رسم پدر خبر داد.