چهارشنبه ۰۴ خردادساعت ۱۶:۵۶May 2022 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خیریه ها»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۲۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به مناسبت گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در قالب رزمایش همدلی و احسان مرحله هشتم توزیع 5100 بسته معیشتی به ارزش 25 میلیارد ریال با همکاری 120 گروه جهادی و خیریه ها و مراکز نیکوکاری در بین اقشار نیازمند استان کردستان آغاز کرد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۴:۰۱    
عطایان با تاکید بر این که مراکز نیکوکاری، کمیته امداد کوچک در محلات هستند، تصریح کرد: گستره فعالیت این مراکز استانی است و به مناطق محروم هم خدمات رسانی می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۶:۰۰    
موسسات خیریه در انگلیس با اشاره به ناتوانی بیش از دو میلیون نفر در این کشور در تامین غذای روزانه هشدار دادند شمار زیادی از خیریه ها دیگر توان تامین غذای همه گرسنگان مراجعه کننده را ندارند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۲۸    
روابط عمومی یک موسسه خیریه، مثل هیچ جای دیگر نیست. فرهنگ کار در آن با هر جای دیگر تفاوت دارد. نوع سیاستگذاری ها، نه مثل موسسات خدماتی و نه مثل شرکت ها و کارخانجات تولیدی انجام می شود. در حقیقت روابط عمومی یک خیریه، جایی است مثل هیچ جا. اما تفاوت در کجاست؟
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۹:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
در حالی چندی پیش فرمانده انتظامی تهران بزرگ از رها شدگی حدود 7 تا 8 هزار معتاد متجاهر در شهر تهران خبر داد که طبق اظهارات دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران بخش قابل توجهی از این جمعیت رها شده در تهران "شبه معتاد" بوده و معتاد نیستند.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۰۲:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز، اصلاحات نیوز نوشت : یاشار سلطانی، فعال رسانه ای طی یادداشتی پرده از گران فروشی شرکت تک ماکارون برداشت. یاشار سلطانی ، فعال رسانه ای نوشت: مطلبی کاشانی مالک تک ماکارون و شریک و رفیق آقای پناهیان یادتان است؟ ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - فرماندار شهرستان بهارستان از توزیع 25 هزار بسته معیشتی توسط نهادها، خیریه ها و گروه های جهادی در بین نیازمندان در ماه مبارک رمضان خبر داد.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۰۶:۴۱    
آمارهای پول شویی در خیریه ها تکان دهنده شده اند. پلمپ شدن مراکز مساعدت کننده ای که کمک های دریافتی را هیچ گاه به دست نیازمندان نرسانده اند. این آدرس را به ما می دهد که این روزها حتی کار خیر کردن هم سخت شده و به هر خیریه ای نمی توان اعتماد کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۲۲:۳۹    
اصفهان-ایرنا-معاون وزیر کشور گفت: ایجاد درآمد پایدار برای خیریه ها از جمله انجمن حمایت از زندانیان خدمات آنها را برای امدادرسانی به مددجویان تحت پوشش توسعه می دهد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۳:۰۰    
مرتضوی با اشاره به برنامه های گلریزان و همت خیریه ها گفت: خیرین با دست سخاوتمندانه خود فرهنگ خیرخواهی را در جامعه نهادینه می کنند.
شاهین پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۸:۲۲    
مسئول اجرایی زکات شاهین شهر با بیان اینکه 100 پایگاه کمیته امداد و خیریه در شاهین شهر آماده جمع آوری زکات فطریه و کفارات هستند از شهروندان خواست فطریه و دیگر وجوهات شرعی خود را به پایگاه های دارای مجوز شورای زکات استان، واریز کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور با اشاره به طرح شفافیت قوای سه گانه و دستگاه های اجرایی گفت: سازمان های نظام پزشکی و نظام مهندسی، اتاق های بازرگانی، و اصناف و تعاون بایستی به دلیل اینکه خدمات عمومی ارائه می کنند خود را شفافیت کنند.
میزان   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۲:۴۰    
خبرگزاری میزان - محمدباقر فتحی در جلسه شورای فرهنگی شهرستان با اشاره به ضرورت ساماندهی صندوق های حمایتی و خیریه ها اظهار کرد: به دلیل تعدد خیریه ها و صندوق های حمایتی در برخی موارد، اقدامات موازی در حوزه های مختلف انجام می گیرد که علاوه بر هدررفت منابع، موجب سلب اعتماد از خیرین می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۲۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب نجف آباد گفت: واقفان، خیران و خیریه ها در حوزه های مختلف مثل آزادی زندانیان جرائم غیر عمد گره گشای مشکلات این شهرستان هستند.
تابا خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۰۹:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ دکتر محمدرضا رضایی افزود:هزینه های ناباروری در سه مرحله درسال با ارایه مستندات در بخش خسارات متفرقه در اداره بیمه سلامت خوزستان و اداره های تابع در شهرستان ها قابل پرداخت است. موسسات غیردولتی طرف قرارداد شامل موسسات درمانی خصوصی ، خیریه ها و بیمارستان های خصوصی است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/تهران فرماندار شهرستان قرچک گفت: زکات فطره با مشارکت خیریه ها و مراکز نیکوکاری دارای مجوز جمع آوری می شود و این مراکز نیز بایستی از کمیته امداد امام خمینی(ره) هولوگرام و صندوق های مربوطه را دریافت کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان ورامین گفت: دول به تنهایی قادر به مبارزه با فقر نیست و در ایم مسیر خیریه ها بازوی توانمند دولتت هستند
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۲۲:۱۳    
جشن رمضان با برپایی آیین سفره های بهشتی در جمع خیران، حامیان نیکوکار، مسئولان استانی و تعدادی از مددجویان نخبه و خودکفا شده، برگزار شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۲۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
جشن رمضان با برپایی آیین سفره های بهشتی در جمع خیران، حامیان نیکوکار، مسئولان استانی و تعدادی از مددجویان ایتام، نخبه و خودکفا شده، برگزار شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۱:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس مجلس با بیان اینکه خیرین و گروه های جهادی با کمترین هزینه بیشترین اثر گذاری را دارند، گفت: نقش خیریه ها در کاهش محرومیت بسیار مهم و اساسی است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۰۹:۴۱   + ۶۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خیرین و گروه های جهادی با کمترین هزینه بیشترین اثر گذاری را دارند، گفت: نقش خیریه ها در کاهش محرومیت بسیار مهم و اساسی است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۰۷:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
موسسات مردم نهاد و خیریه ها، نظام پنهان ارتقای سلامت جامعه هستند. این سازمان های داوطلب، مستقل از دولت و در عین غیرانتفاعی بودن، در خدمت مردم هستند و به همین دلیل، صدای مردم نامیده می شوند. در استان اصفهان هزار و 700سازمان مردم نهاد وجود دارد که تخصصی شدن فعالیت آن ها امری ضروری به نظر می رسد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۱/۲۸ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان برنامه های گرامی داشت هفته اتیسم در کرمان با همکاری تشکلهای مردم نهاد خیریه ها ومراکز تخصصی فعال در این حوزه به اجرا در آمد
در نشست رفع فقر مطلق استان تهران به برنامه ریزی صحیح و هدفمند جهت ریشه کنی فقر مطلق با محوریت شناسایی افراد نیازمند واقعی و همچنین ایجاد اشتغال و کسب درآمد برای اقشار محروم با استفاده از حمایت خیریه ها ،گروه های مردم نهاد و بسیج عمومی تاکید شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مسلمانان بریتانیا به ویژه در ماه رمضان بسیار سخاوتمندانه رفتار کرده و به دلیل کمک های بسیار زیاد خود به خیریه ها شناخته شده اند. در سال 2020 نظرسنجی تکمیل شده از سوی Givebrite نشان داد که تنها در این یک ماه، مسلمانان بریتانیا 150 میلیون پوند به سازمان های خیریه مختلف اهدا کردند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۲۶ - ۲۱:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
انجمن ها، تشکل ها، سندیکا ها و خیریه ها تلاش زیادی می کند که بتواند در راستای هدف هائی که دارند، روی جامعه ذی نفعان شان تاثیر بگذارند و...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۲۳ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سازمان های خیریه در انگلیس اعلام کردند درخواست ها برای تامین نیاز های اولیه زندگی به ویژه غذا از آن ها در ماه های اخیر افزایش یافته و شماری از آن ها اعلام کردند امکاناتشان دیگر پاسخگوی تقاضا ها نیست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۳ - ۰۸:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/یزد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با اشاره به لزوم شناسایی افراد فاقد پوشش دستگاه های حمایتی، گفت: باید از ظرفیت سازمان های مردم نهاد، خیریه ها و بسیج استفاده شود تا بتوانیم به سوی ریشه کن کردن فقر مطلق در استان گام برداریم.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
با آغاز ماه مبارک رمضان، موسسات خیریه و نیکوکاری به منظور توزیع افطار به مکان های بسیاری با تراکم بالای جمعیت کارگران مهاجر در مناطق مختلف کویت رفته اند.
دیار جنوب   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر از اجرایی شدن طرح فقرزدایی در استان خبر داد و گفت: این طرح با جدیت در استان اجرا و برای شناسایی افراد واجد شرایط در راستای فقرزدایی از گروه های جهادی، بسیج، مساجد، خیریه ها و سمن ها استفاده می شود. ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۱۱:۰۰    
رعنا سورمه با اشاره به نظارت بر شیوه کار خیریه ها توسط تیم نظارت استان سمنان، گفت: مسئول بازرسی حراست و حوزه مشارکت های مردمی و نمایندگان حوزه های تخصصی بهزیستی استان شهرستان و کشور انجام می گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ - ۱۶:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر از اجرایی شدن طرح فقرزدایی در استان خبر داد و گفت: برای شناسایی افراد واجد شرایط در راستای فقرزدایی از گروه های جهادی، بسیج، مساجد، خیریه ها و سمن ها استفاده می شود.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۱/۱۳ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
تینا پاکروان از جمله هنرمندانی است که حضور پررنگ اما بی سروصدایی در کمپین های نیکوکاری دارد. این کارگردان سینما و تلویزیون که این روزها خاتون یکی از جذاب ترین سریال ها را در شبکه خانگی به نمایش گذاشته از آغازین سال های ورودش به عرصه هنر، روش متفاوتی برای حمایت از خیریه ها در پیش گرفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۱/۰۶ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - سرپرست معاونت حقوقی عامه دادسرای عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان گفت: ضرورت دارد تا افراد و موسسات خیریه در توزیع کمک و بسته های معیشتی، حفظ حرمت و کرامت انسانی شهروندان را در اولویت قرار دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۲/۲۶ - ۰۹:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مسئول اطلس خیر ایران گفت: متأسفانه در ایران هیچ سازمان و نهادی نداشته ایم که بر روی خیریه ها تمرکز کند، از این رو اطلس ایران بر همین مبنا شکل گرفته تا اطلاعاتی از تمام مراکز خیرخواهانه جمع آوری کند.
موج   ۱۴۰۰/۱۲/۲۲ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
در بخشی از برنامه های جشنواره لبخند بهار ننه سرما و عمو نوروز به عنوان نمادهای بهاری، در مراکز بهزیستی به دیدار کودکان می روند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۲/۲۲ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
نشست تخصصی بایسته های خیریه ها در عرصه محیط زیست روز 23 اسفندماه به صورت مجازی برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۹ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس پژوهشکده آلا دانشگاه اصفهان از برگزاری پنجاهمین نشست تخصصی خیرماندگار با موضوع بایسته های خیریه ها در عرصه محیط زیست خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ - ۱۲:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: تلاش در مجموعه های خیریه ها را مصداق مبرز شاخص مسؤولیت و اعتماد اجتماعی است و مشارکت فعالانه در این حیطه خیرخواهانه توفیق ویژه می خواهد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۷ - ۱۶:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: تشکیل قرارگاه محرومیت زدایی در استانداری، به هم افزایی امور خیر از سوی خیریه ها و نیکوکاران کمک و ظرفیت های جدیدی در مسیر کمک رسانی به نیازمندان خلق می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۷ - ۱۵:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: عنوان اینکه نبود یک بانک اطلاعاتی دقیق از فعالیت خیریه ها یکی از مشکلات در زمینه فعالیت این موسسات است، افزود: ساماندهی حوزه فعالیت این خیریه ها، هماهنگی و پرهیز از موازی کاری یکی از ضروریات در این زمینه است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ - ۱۶:۲۷    
ایسنا/تهران اپلیکیشن وارنا بوم با هدف معرفی کسب و توانمند سازی کسب و کارها، سامانه بانی شو با هدف مدیریت و سامان دهی خیریه ها و صندوق نذر اشتغال مرد میدان با هدف حمایت از کسب و کارهای نو پا و خانگی در شهرستان ورامین ایجاد شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۴ - ۱۹:۳۴   + ۴۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس جمهور گفت: همه دستگاه های اجرایی و نهادهای انقلاب اسلامی و خیریه ها موضوع حمایت از اقشار آسیب پذیر را به عنوان اولویت در دستور کار خود قرار دهند و ریشه فقر باید خشکانده شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۴ - ۱۱:۳۸    
شهردار اصفهان با بیان این که پدیده اجتماعی حضور کودکان کار سر چهارراه های شهر باعث شده است که چهره شهرمان دور از شأن اصفهان باشد، گفت: انتظار می رود شهروندان کمک های خود را از طریق خیریه ها و بهزیستی به کودکان نیازمند اهدا کنند، زیرا کمک به کودکان کار باعث ترویج یک رفتار اشتباه در جامعه است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۱۱ - ۱۰:۴۶    
برخی خیریه ها به جمع آوری داروی مازاد در منازل مردم و توزیع آن بین بیماران نیازمند، اقدام کردند درحالی که این کار آسیب هایی را به دنبال دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۰ - ۱۰:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
چهره فقر در ذهن ما چگونه تداعی می شود؟ کودکی سیه چرده که تکه نانی خشک به دندان می کشد و مگس ها اطراف صورتش پرسه می زنند. خیریه ها و نهادهای مردمی عمدتاً وقتی به فکر فقرزدایی می افتند، چنین تصویری را نشان می دهند و از توانمندان می خواهند با صدقه ای کم یا زیاد به حل مشکل فقرا بشتابند ...
صبای سلامت   ۱۴۰۰/۱۲/۰۹ - ۱۶:۴۷    
مدیرکل دفتر نظارت و پایش مصرف فراورده های سلامت محور نسبت به جمع آوری داروها توسط خیریه ها هشدار داد. او افزود: در سال های گذشته سازمان غذا و دارو با پویش های مختلفی که برگزار کرده است سعی در ارتباط با اطلاع رسانی درست این قضیه داشته است و در خصوص پسماندهای صنایع و داروخانه ها با توجه به حضور ...
آنا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۸ - ۱۲:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
با رونمایی از اطلس خیر ایران دسترسی نیکوکاران به انجام فعالیت های خیرخواهانه آسان می شود و خیریه ها نیز به راحتی نیازمندان را شناسایی خواهند کرد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۱۲/۰۷ - ۲۰:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر نظارت و پایش مصرف فراورده های سلامت محور نسبت به جمع آوری دارو ها توسط خیریه ها هشدار داد و گفت: پویش دارو زباله نیست را در نظر گرفته ایم که بتوانیم از ورود انواع آلاینده های دارویی که از طریق منازل ممکن است وارد طبیعت شوند تا جای ممکن جلوگیری کنیم و میزان آن را کاهش دهیم.
پارسینه   ۱۴۰۰/۱۲/۰۷ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
در هفته آگاهی از مغز ، کمیته ها ، خیریه ها ، موسسات و شرکت ها با برگزاری فعالیت های سرگرم کننده و آموزنده در جامعه تلاش می کنند تا مردم را در مورد اهمیت تحقیق در موضوع مغز آگاه کنند ...