شنبه ۲۳ تیرساعت ۱۹:۳۹Jul 2024 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خرمدشت»

باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
فرماندار کوهبنان به اتفاق جمعی از مدیران این شهرستان، با خانواده شهید حسین جعفری در دهستان خرمدشت دیدار و گفت و گو کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
کرمان_ مردم دهستان خرمدشت شهرستان کوهبنان در شب سوم محرم مراسم سنتی جوش زنی را برگزار کردند.
آهن نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۴:۵۵    
موضوع دیگری که سیاستگزار باید برایش چاره اندیشی کند، موضوع قیمت گذاری دستوری است و تا زمانیکه قیمت گذاری ها بر اساس تصمیمات شرکت های بزرگ دولتی اتخاذ شود، نمی توان ثبات عرضه و تقاضا را در بازار آهن و فولاد رقم زد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۲:۵۳    
تریبون آزاد با موضوع چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در خرمدشت کرج با حضور اهالی این منطقه برگزار شد و حاضرین انتظارات خود را از رئیس جمهور آینده مطالبه کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۲۳:۱۲    
جشن بزرگ دهه ولایت و امامت با حضور فرمانده سپاه استان و مردم در شهر خرمدشت برگزار شد.
روز یکشنبه 3 تیر 1403، کودکان و نوجوانان منطقه ی خرمدشت کرج، در ویژه برنامه غدیری پلاک 110 ، شرکت کردند و از فعالیتهای مختلف سرود، نمایش و اجرای بازی های محلی بهره بردند؛ این برنامه با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان البرز و هیئت بازی های روستایی و بومی، محلی استان در حال اجراست.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۷:۳۰    
البرز - فراهانی - خبرنگار اقتصاد آینده: میز خدمت در خرمدشت میثم 2 مسجد رسول اکرم (ع) با حضور امام جمعه محترم رئیس و اعضای شورای اسلامی شهردار رئیس اداره برق نماینده کلانتری 41 خرمدشت فرمانده حوزه 419 و پایگاه های بسیج ...
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۳:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
ماموران کلانتری 41 خرمدشت پس از تحقیقات نامحسوس و اطمینان از فعالیت مجرمانه و تشکیل شرکت هرمی با اشراف اطلاعاتی محل فعالیت اعضای این باند را در شهرستان کرج شناسایی و در یک عملیات منسجم و غافلگیرانه با ورود به محل تشکیل این شرکت هرمی 17 نفر را در این خصوص دستگیرکردند.
پایگاه خبری و تحلیلی تیتر قزوین   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۳:۳۶    
دهیاری پناه آباد از توابع بخش خرمدشت در نظر دارد پروژه جدول این روستا را از طریق مناقصه عمومی به پیمانکاران واجد شرایط حقوقی واگذار کند. دهیاری پناه آباد از توابع بخش خرمدشت در نظر دارد پروژه جدول این روستا را از طریق مناقصه عمومی به پیمانکاران واجد شرایط حقوقی واگذار کند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۰:۵۰    
قزوین - ایرنا - نایب رییس هیات فوتبال قزوین با اشاره به آغاز رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان از پنجم مرداده ما سال جاری، گفت: تیم فوتسال بانوان فولاد خرمدشت استان با توجه به کسب عنوان چهارمی سال گذشته خود، امسال در مسابقات لیگ برتر به دنبال دستاوردهای قابل توجهی خواهد بود.
دهیاری رادکان از توابع بخش خرمدشت در نظر دارد پروژه سنگ فرش و جدول روستای رادکان را ازطریق مناقصه عمومی به پیمانکاران واجد شرایط واگدار کند. دهیاری رادکان از توابع بخش خرمدشت در نظر دارد پروژه سنگ فرش و جدول روستای رادکان را ازطریق مناقصه عمومی به پیمانکاران واجد شرایط واگدار کند.
پایگاه خبری روزنگار البرز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۲۳:۵۲    
به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛ سرهنگ پیمان لطیفی معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان البرز اظهار داشت : در پی وقوع چند فقره سرقت به عنف در منطقه خرمدشت شهرستان کرج بلافاصله موضوع جهت شناسایی و دستگیری سارق یا سارقن در دستور کار ماموران کلانتری 41 خرمدشت قرار گرفت. ...
پایگاه خبری و تحلیلی تیتر قزوین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۸:۳۶    
شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین در نظر دارد جهت خدمات نظارت (قبل از اجرا، حین اجرا و بعد از اجرا) بر اجرای پروژه های راه ها و معابر شهرک های صنعتی کاسپین، خرمدشت، قزوین، حکیمیه، شال، حیدریه و پارک صنعتی لیا مناقصه برگزار کند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۲:۲۵    
مدیرعامل شهرک صنعتی خرمدشت گفت: فاز اول تصفیه خانه شهرک صنعتی خرمدشت با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد تومان طی 13 ماه به بهره برداری رسید.
صبح قزوین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
کلنگ زنی شهرک انرژی خورشیدی و افتتاح تصفیه خانه شهرک صنعتی خرمدشت از مصوبات سفر رئیس جمهور شهید به استان است که با حضور وزیر صمت رقم خورد.
فرصت امروز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۹:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
وزیر صمت به یکی از چالش های تولیدکنندگان قزوین با موضوع ناترازی برق اشاره کرد و گفت: بحث ناترازی برق فقط مختص قزوین نیست و همه کشور با آن درگیر هستند، با همه این ها به همه مردم قزوین توصیه می کنم که در مصرف برق صرفه جویی کنند. ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۸:۰۲    
وزیر صمت در ادامه سفر یک روزه خود به استان قزوین، با همراهی معاون وزیر و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران بعد از حضور در شهرستان های آبیک، البرز و بوئین زهرا، فاز نخست شرکت پاکان به شو در شهرستان تاکستان مستقر در شهرک صنعتی خرمدشت را مورد افتتاح قرار داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - عباس علی آبادی، وزیر صنعت، معدن و تجارت روز سه شنبه در ادامه سفر یک روزه خود به استان قزوین ضمن بازدید از شرکت هفت الماس و کلنگ زنی شهرک خورشیدی شال، بازدید و افتتاح چند واحد تولیدی از جمله تصفیه خانه شهرک صنعتی خرمدشت را در برنامه های خود داشت.
شاتا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۲۲:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، بهره برداری از واحد صنعتی پاکان بهشو تولید کننده مواد شوینده و بهداشتی در شهرک صنعتی خرمدشت آغاز شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۲۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور فرشاد مقیمی معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران فاز نخست تصفیه خانه فاضلاب مرکزی شهرک صنعتی خرمدشت تاکستان به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۲۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مدول اول تصفیه خانه فاضلاب مرکزی شهرک صنعتی خرمدشت با حضور معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، مورد بهره برداری قرار گرفت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۲۰:۲۱    
در مراسمی با حضور وزیر صمت بهره برداری از واحد صنعتی پاکان بهشو تولید کننده مواد شوینده و بهداشتی در شهرک صنعتی خرمدشت آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۳:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/تهران مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پردیس از زنده گیری یک حلقه مار فوق سمی در منطقه خرمدشت خبر داد.
دهیاری شیزند از توابع بخش خرمدشت در نظر دارد پروژه جدول گذاری و سنگ فرش روستای شیزند را ازطریق مناقصه عمومی به پیمانکاران واجد شرایط حقوقی واگذار کند. ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۲۳:۲۴    
البرز - فراهانی - خبرنگار اقتصاد آینده: بازدید آقای بهرامی عضو شورای اسلامی و مهندس اسدی از پروژه پیاده رو سازی خیابان ولیعصر خرمدشت
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۱:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین از احداث 2 تصفیه خانه مرکزی برای فاضلاب شهرک صنعتی خرمدشت و آراسنج با هدف حفاظت از محیط زیست خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست جمعیت هلال احمر استان قزوین از برجای ماندن 3 مصدوم بر اثر واژگونی خودرو نیسان در محور خرمدشت - بوئین زهرا خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛ سرهنگ محمد نادربیگی جانشین فرمانده انتظامی استان البرز گفت: یکی از اوباش منطقه خرمدشت کرج که اقدام به ایجاد درگیری و ضرب و جرح یکی از شهروندان کرده بود، با دستور مقام قضائی توسط ماموران سازمان اطلاعات فراجا در استان دستگیر شد. ...
شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین در نظر دارد مناقصه عمومی دو مرحله ای خرید لوله های خط تغذیه توسعه شهرک صنعتی خرمدشت را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار کند. ...
صبح قزوین   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۲۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
اقبالی بازرس کل استان به اتفاق مصطفوی نیا رئیس کل دادگستری استان از واحدهای ماشین سازی فولاد اتحاد تاک و شرکت فولاد خرمدشت واقع در شهرک صنعتی خرمدشت تاکستان بازدید به عمل آوردند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۱۳:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان قزوین با حضور میدانی در شهرک صنعتی خرمدشت تاکستان و بازدید از 2 واحد تولیدی و صنعتی استان از تلاش دستگاه قضایی استان برای رفع مشکلات تولیدکنندگان خبر داد و گفت: سعی داریم با همراهی متولیان صنعت باری از دوش صنعتگران استان برداریم.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۷:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان قزوین به همراه معاونین خود از از حوزه های قضایی آبگرم، آوج، خرمدشت و ضیا آباد بازدید کرد.
آهن نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۳:۳۲    
قیمت میلگرد 12 خرمدشت با 110 تومان کاهش به قیمت 26،290 تومان در معاملات امروز به فروش رسید.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۰:۳۱    
به مناسبت دهه کرامت و هفته ملی جوانی جمعیت جشن بزرگ دختران ایران و خانواده شاد در خانه فرهنگ خرمدشت برگزار گردید به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تاکستان به مناسبت دهه کرامت جشن بزرگ دختران ایران با همکاری خانه فرهنگ خرمدشت و آموزش و پرورش برگزار گردید. ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۲۱:۲۸    
البرز - فراهانی - خبرنگار اقتصاد آینده: بازدید نظارتی رییس و عضو کمیسیون،عمران فنی و شهرسازی از روند پیاده رو سازی در خیابان اصلی خرمدشت و آسفالت و لکه گیری در شهرک پیشاهنگی؛
کرج رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
سعید بهرامی در گفت و گو با ایسنا اظهارکرد: افزایش فضای سبز و توسعه پارک ها یکی از نیازهای شهری و مردمی کمالشهر است، از این رو احداث یک پارک در ورودی خرمدشت در حال پیگیری است اما عدم واگذاری بخشی از زمین مورد نیاز از طرف اداره برق به شورا به علت مشکل تغییر کاربری زمینی که شورا در قبال زمین پارک با ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۰۸:۵۵    
بهره برداری از مرکز آموزش فنی و حرفه ای در خرمدشت پردیس.در این مرکز 10 رشته فنی و مهندسی و رباتیک به علاقمندان آموزش داده میشود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۰:۵۲    
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان تاکستان عصر روز جمعه 14 اردیبهشت 1403 به مناسبت هفته گرامیداشت مقام شامخ معلم باهمت خانه فرهنگ و حوزه بسیج خواهران فیلم سینمایی ایلیا با استقبال پرشور علاقمندان در سالن آمفی تئاتر خانه فرهنگ خرمدشت روی پرده رفت
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با برگزاری رزمایش بزرگ بسیج سازندگی استان البرز و به جهت تحقق پیوست شهدایی پروژه های جهادی، خیابان خرمدشت کمالشهر به برکت نام شهید شیخ اسلامی آسفالت شد.
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۰۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، مستند گزارشی "زاویه" به مدت 4 دقیقه داستان معلم مقطع اول ابتدایی به نام آقای مهدوی که در روستای شیزند از توابع خرمدشت شهرستان تاکستان استان قزوین مشغول تدریس است را روایت می کند. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۵:۰۴    
حسین براتی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین به همراه هیات مدیره خانه مطبوعات و جمعی از اصحاب رسانه استان با حضور در منزل شهید علی آقا بابایی شهید راه قدس در روستای شنستق از توابع بخش خرمدشت با خانواده این شهید والامقام دیدار و گفتگو کردند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان قزوین؛ معلم قزوینی، طی اقدام خداپسندانه ای، هزینه درمان دانش آموز خود را تقبل نمود. ابوالفضل قلعه قوند ...
نواندیش   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۲۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
شهید علی آقابابایی از شهدای حمله رژیم غاصب صهیونیستی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق ، در زادگاه خودش روستای شنستق سفلی بخش خرمدشت، تدفین شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - پیکر مطهر شهید علی آقابابایی از شهدای حمله تروریستی رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در سوریه روز جمعه و در مراسمی باشکوه در روستای شنستق سفلی از توابع بخش خرمدشت شهرستان تاکستان به خاک سپرده شد.
حیات   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مراسم تشییع پیکر مطهر علی آقابابایی 17 فروردین همزمان با روز جهانی قدس در قزوین برگزار می شود. به گزارش گروه استانی حیات ، بنا بر اعلام مراجع رسمی در استان قزوین، مراسم تشییع پیکر مطهر علی آقابابایی 17 فروردین همزمان با روز جهانی قدس در قزوین برگزار می شود. ...
به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛ سرهنگ پیمان گودرزی بیان داشت: در پی گزارشات و شکایات مردمی مبنی بر وقوع چندین فقره سرقت محتویات خودرو و گوشی موبایل در محدوده خرمدشت کرج موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران کلانتری 41خرمدشت قرار گرفت. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: ترویج ساده زیستی با توجه به مقتضیات زمان به ویژه در سطح دانش آموزان با استفاده از ظرفیت انجمن اولیا و مربیان در دستور کار قرار گیرد. ...
براثر انفجار گاز شهری سه نفر در منطقه خرمدشت کمالشهر شهرستان کرج مصدوم شدند.