جمعه ۲۸ مردادساعت ۱۳:۰۲Aug 2022 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دستگاه کارتخوان»

وارک نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی لرستان از تجهیز بیش از هزار و 700 واحد نانوایی این استان به دستگاه کارت خوان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل تعزیرات حکومتی گلستان گفت: طرح ویژه بازرسی از خبازی های گلستان با هدف نظارت بر اجرای قانون هدفمندسازی یارانه ها در بخش آرد و نان و بکارگیری دستگاه کارتخوان انجام می شود.
تمدن لر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۷ - ۲۰:۰۲    
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی لرستان گفت: یکهزار و 700 نانوایی استان تاکنون به سامانه نظارت یکپارچه متصل شده اند ومابقی نانوایی ها در روزهای آینده به این سامانه مجهز می شوند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۷ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مشهد گفت: در سطح شهرستان مشهد 2216 واحد نانوایی فعالیت می کند که معادل 50 درصد کل نانوایی های استان است. در حال حاضر حدود 2000 دستگاه کارتخوان هوشمند در نانوایی های شهرستان مشهد نصب شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۷ - ۱۴:۱۷    
از ابتدای شروع طرح آزمایشی هوشمند سازی یارانه نان تاکنون، 766 دستگاه کارتخوان هوشمند در نانوایی های خراسان جنوبی نصب شده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۷ - ۱۰:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
با وجود آنکه در قانون کشور پرداخت مالیات از سوی پزشکان یک تکلیف اعلام شده است اما برخی پزشکان با عدم ارائه دستگاه کارتخوان ضمن دور زدن قانون و فرار مالیاتی، بیماران را به مشقت و سختی می اندازند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۲۳:۱۲    
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد از تجهیز 96 درصد نانوایی های فعال در استان به دستگاه کارتخوان هوشمند خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۱۳:۳۷    
مدیر کل غله و خدمات بازرگانی کردستان گفت: در راستای اجرای طرح هوشمندسازی یارانه نان 84 درصد از واحد های نانوایی استان به دستگاه کارتخوان هوشمند مجهز شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۱۳:۱۲    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان گفت: از یک هزار و 848 واحد نانوایی در استان یک هزار و 770 نانوایی به دستگاه کارتخوان هوشمند تجهیز شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل غله و خدمات بازرگانی گلستان گفت: بیش از 95 درصد نانوایی های استان به دستگاه کارتخوان مجهز شده اند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادآنلاین - سیده زهرا محمودی؛ کارتخوان خراب است؛ پول نقد بدهید؛ جمله ای که احتمالا بارها و بارها شنیده اید. از مطب پزشک گرفته، تا سوپر مارکت و رستوران و هرجایی که نشانی از دستگاه کارتخوان وجود دارد؛ دلیل آن نیز بر کسی پوشیده نیست؛ مالیات. اما دلیل این حجم از فرار مالیاتی در کشور چیست؟ ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۴:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس اداره اجرایی مرکز تنظیم مقررات سازمان امور مالیاتی گفت: در راستای ساماندهی کارتخوان ها با همکاری بانک مرکزی، 9 میلیون و 400 هزار ابزار پرداخت (دستگاه کارتخوان) غیرفعال شد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۲:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
همچنین، حدود هشت میلیون و 300 هزار دستگاه کارتخوان به صورت فعال به پرونده مالیاتی متصل شد و حدود یک میلیون و 200 هزار دستگاه کارتخوان نیز به صورت غیرفعال به پرونده مالیاتی متصل هستند.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
در طرح پذیرندگان موسسه نور افرادی که دارای حساب های متصل به دستگاه کارتخوان موسسه نور هستند می توانند تا سقف 200 میلیون تومان از این تسهیلات بهره مند شوند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۲:۲۳   + ۲۴ سایت دیگر  
با ساماندهی کارتخوان ها از سال گذشته، معادل 9 میلیون و 400 هزار کارتخوان غیرفعال و حدود هشت میلیون و 300 هزار دستگاه کارتخوان به صورت فعال از سوی صاحبان آن ها به پرونده مالیاتی متصل شد.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
در طرح پذیرندگان موسسه نور افرادی که دارای حساب های متصل به دستگاه کارتخوان موسسه نور هستند می توانند تا سقف 200 میلیون تومان از این تسهیلات بهره مند شوند.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیر بازرسی و نظارت بر محصولات کشاورزی استان بوشهر گفت: هوشمندسازی نانوایی ها در این استان 50 درصد کاهش تخلفات را در پی داشته است. به گزارش فکرشهر ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
حشمت الله عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران از نصب بیش از 6500 دستگاه کارتخوان هوشمند فعال در سطح نانوایی های استان تهران خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۹:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
در دولت سیزدهم این کار شروع شد و الان بیش از هشت میلیون کارت خوان ساماندهی شد و این پروژه شب گذشته به اتمام رسید.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۹:۴۱   + ۱۵۳ سایت دیگر  
در روزهای اخیر 2 گام اساسی در راستای اجرایی شدن قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان مالیاتی برداشته شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۹:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران از نصب بیش از 6500 دستگاه کارتخوان هوشمند فعال در سطح نانوایی های استان تهران خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۸:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - مدیر بازرسی و نظارت بر محصولات کشاورزی استان بوشهر گفت: از 779 واحد نانوایی مشمول طرح هوشمندسازی فروش نان تاکنون 723 واحد معادل 91 درصد به دستگاه کارتخوان هوشمند مجهز شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۷:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر کل غله و خدمات بازرگانی سیستان و بلوچستان گفت: 90 درصد خبازان سیستان و بلوچستان به دستگاه کارتخوان هوشمند مجهز شدند.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۷:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی:رئیس اداره اجرایی مرکز تنظیم مقررات سازمان امور مالیاتی از غیرفعال شدن 9 میلیون و 300 هزار دستگاه کارتخوان خبر داد.اشکان هراتی در برنامه گفت و گوی ویژه خبری اظهار کرد ...
رئیس اداره اجرایی مرکز تنظیم مقررات سازمان امور مالیاتی از غیرفعال شدن 9 میلیون و 300 هزار دستگاه کارتخوان خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، اشکان هراتی در برنامه گفت و گوی ویژه خبری اظهار کرد: ساماندهی دستگاه کارتخوان بانکی در اجرای ماده 11 قانون پایانه فروشگاهی با همکاری سازمان امور مالیاتی و بانک مرکزی انجام و از 15 دی 1400 این همکاری شکل گرفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۳:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس اداره اجرایی مرکز تنظیم مقررات سازمان امور مالیاتی از غیرفعال شدن 9 میلیون و 300 هزار دستگاه کارتخوان خبر داد.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار کلاله گفت: کلیه خبازی های شهری و روستایی کلاله به دستگاه کارت خوان هوشمند مجهز شده اند و من بعد، بخشی از نظارت ها بصورت هوشمند و غیرحضوری انجام می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان فرماندار کلاله از تجهیز تمامی خبازی های شهرستان به دستگاه کارتخوان هوشمند خبر داد و گفت: نظارت بر خبازی ها به طور مستمر ادامه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۵:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفت: برای جلوگیری از هرگونه تخلف از مجموع 700 نانوایی استان 625 نانوایی به دستگاه ها کارتخوان مجهز شدند.
خبرهای فوری   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۲۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
خبرمهم: معاون فناوری های نوین بانک مرکزی گفت حدود 280 هزار دستگاه کارتخوان هنوز پرونده مالیاتی ندارند که این هفته به این شبکه متصل می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه بازرگانی و صنایع سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه از تجهیز 95 درصد نانوایی های کرمانشاه به دستگاه کارتخوان خبر داد.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۳۸   + ۱۱۹ سایت دیگر  
مهران محرمیان معاون فناوری های نوین بانک مرکزی، از تشکیل پرونده مالیاتی تمام دستگاه کارتخوان تا پایان هفته خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۴۱    
فرمانده ویژه شهرستان ری گفت: مراحل اتصال نانوایی های شهرستان ری به دستگاه کارتخوان ویژه نان با قوت ادامه دارد که تاکنون 430 نانوایی به این سامانه متصل شده و تا اتصال 700 نانوایی ادامه خواهد داشت.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۲۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان بوشهر گفت: 778 نانوایی در این استان مشمول طرح هوشمندسازی فروش نان هستند که 90 درصد از آنها اجرا شده است. به گزارش فکرشهر، جمال زارعی روز شنبه در گفت وگو با ایرنا ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه نانوایان خراسان جنوبی گفت: در فاز نخست 100 درصد نانوایی های استان به دستگاه کارتخوان متصل شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۴:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
ایلام-معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام گفت: 89 درصد نانوایی های ایلام به دستگاه کارتخوان هوشمند مجهز شده اند.
سلام نو / روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۴:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل غله و خدمات بازرگانی اصفهان اعلام کرد که دولت فعلا هیچ برنامه ای برای افزایش قیمت نان ندارد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی اصفهان گفت: تاکنون چهارهزار واحد خبازی در استان اصفهان به دستگاه کارتخوان هوشمند مخصوص طرح هدفمندکردن یارانه نان مجهز شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: هم اکنون بیش از 90 درصد نانوایی های استان با نصب دستگاه کارتخوان طرح هوشمندسازی یارانه نان را اجرا می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۹:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار دیلم استان بوشهر گفت: بکارگیری دستگاه کارتخوان هوشمند غیر یارانه ای در واحدهای نانوایی این شهرستان ممنوع است و در صورت مشاهده با متخلفان برابر قانون برخورد خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی سرپرست معاونت توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی آذربایجان غربی گفت: 90درصد نانوایی های استان مجهز به دستگاه کارتخوان هوشمند شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۰۷:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مدیر امور شعب بانک سپه کردستان گفت: 85 درصد از واحدهای نانوایی استان در راستای اجرای طرح هوشمندسازی یارانه نان به دستگاه کارتخوان هوشمند مجهز شدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۳:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه 1300 دستگاه کارتخوان هوشمند در نانواییهای استان نصب شده است، گفت: از آغاز فصل برداشت تاکنون 35 هزار و 860 تن و 267 کیلوگرم گندم از کشاورزان استان خریداری شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۰:۲۰    
پاکدشت- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان پاکدشت گفت: از مجموع 372 واحد نانوایی فعال در شهرستان پاکدشت، 60 درصد به دستگاه کارتخوان هوشمند مجهز شده اند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایلام- نادری، مدیرکل غله و خدمات بازرگانی ایلام گفت: در حال حاضر 512 واحد نانوایی استان به دستگاه کارتخوان هوشمند متصل هستند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۲۱:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان غربی با بیان اینکه دولت نگاه تخصصی به مدیریت آرد و نان دارد، گفت: تمام واحدهای نانوایی سطح استان به دستگاه کارتخوان هوشمند متصل می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۹:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- رئیس غله و خدمات بازرگانی شهرستان سرپل ذهاب از اتصال 98 درصد از خبازی های سرپل ذهاب به دستگاه کارتخوان هوشمند خبر داد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۴:۱۹   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی گفت: تاکنون بیش از 80 درصد واحد های نانوایی استان تهران به کارتخوان مجهز شده اند و مابقی تا نیمه اول مرداد به پایان می رسد. عباس ارشدی گفت: بنابر پیگیری های صورت گرفته بیش از 80 درصد واحدهای خبازی به دستگاه کارتخوان تجهیز شدند. ...