یکشنبه ۱۷ اسفندساعت ۱۲:۳۱Mar 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دستگاه کارتخوان»

بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با غیرفعال کردن حدود 2.5 میلیون ترمینال، تکمیل و صحت سنجی اطلاعات بالغ بر 4.7 میلیون ترمینال پذیرش دیگر و ارائه اطلاعات آن ها به سازمان امور مالیاتی در حال تکمیل آخرین مراحل اجرای مسئولیت های خود نسبت به قانون پایانه های فروشگاهی است.
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۷:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها-قم-فرمانده انتظامی استان از توقیف یک دستگاه خودرو قاچاق بر و کشف 486 دستگاه کارتخوان در این استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مشهد در مجلس گفت: به ازای هر 18 نفر یک دستگاه کارتخوان وجود دارد؛ بر اساس آمارهای رسمی شاپرک مردم در سال 98 بالغ بر 5 هزار میلیارد تومان کارت کشیدند که 86 درصد آنها متعلق به خرید در مغازه ها است.
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۵۳   + ۱۰۶ سایت دیگر  
نمایندگان مردم صاحبان حرف و مشاغل پزشکی را مکلف به استفاده از پایانه فروشگاهی کردند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۳۸    
شرکت کارت اعتباری ایران کیش -اصفهان جهت تکمیل کادر خود در شهر اصفهان و شهرستان های نجف آباد، کاشان و ... از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مرتضی ضامنی مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور در خصوص نحوه قیمت گذاری کرایه تاکسی ها و مشکل پول های خرد به میزان گفت: بحث پول های خرد به یک چالش جدی کشور نه فقط در حوزه تاکسیرانی بلکه در حوزه همه مشاغلی که مشکل پول خرد دارند تبدیل مثل نانوایی ها ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
پلیس فتا گلستان فردی را که از دستگاه کارتخوان جعلی از حساب مشتریان خود برداشت غیرمجاز می کرد، دستگیر کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
شرکت دقیق ارتباط هوشمند جهت تکمیل کادر خود در استان اصفهان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۷    
شرکت عصر الکترونیک آریا جهت تقویت تیم پشتیبانی خود در حوزه دستگاه کارتخوان (pos ) جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
بسیاری از اینفلوئنسر های اینستاگرامی که مثل زالو با قمار به جان جوانان افتاده اند، از کارتخوان های بی هویت ارتزاق می کنند. می دانید درآمد نجومی حاصل از تجارت سیاه قماربازان که در حساب افراد مختلف در بانک های ایران واریز می شود چطور به دست سرشبکه های قمار می رسد؟ بخشی از درآمد همین جا در ایران بین ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل همگانی شهرداری مشگین شهر گفت: واگذاری دستگاه کارتخوان تاکسی به دیگران غیرقانونی و استفاده از آن در ناوگان تاکسیرانی این شهر لازم و ضروری است.
روند بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۲:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
روند بازار – پرداخت موبایلی به عنوان یکی دیگر از راهکارها در کنار پرداخت کارتی و اینترنتی قرار گرفت و در این راهکار، موبایل جایگزین کارت بانکی می شود و دارنده کارت می تواند به جای کشیدن کارت، موبایل خود را به دستگاه کارتخوان نزدیک کند و پرداخت را انجام دهد. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مسوولان بانک مرکزی از شروع به کار پرداخت با موبایل به جای کارت هوشمند در فروشگاه ها خبر دادند. در این رویکرد، با بهره گیری از تکنولوژی NFC که در 80 درصد گوشی ها وجود دارد، به جای استفاده از کارت، افراد موبایل خود را به دستگاه کارتخوان نزدیک می کنند تا تراکنش عملیاتی شود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۰:۲۲   + ۱۲۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - احسان مرادی : مسوولان بانک مرکزی از شروع به کار پرداخت با موبایل به جای کارت هوشمند در فروشگاه ها خبر دادند. در این رویکرد، با بهره گیری از تکنولوژی NFC که در 80 درصد گوشی ها وجود دارد، به جای استفاده از کارت ...
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۳:۵۴   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، مهران محرمیان درباره رونمایی از طرح پرداخت موبایلی مبتنی بر استاندارد EMV اظهار داشت: در طرح کهربا یا کارت هوشمند همراه بانکی برای پرداخت هایی که در فروشگاه ها انجام می شود ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۳:۰۱   + ۲۴ سایت دیگر  
به جای کشیدن کارت، موبایل خود را به دستگاه کارتخوان نزدیک و پرداخت کنید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
شرکت بارمان تجارت پردیس پارسیان جهت تکمیل کادر خود در استان قزوین از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۴:۰۵    
شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی زیر مجموعه بانک ملت به عنوان بزرگترین شرکت psp در ایران در نظر دارد افراد توانمند، جوان و با انگیزه که قابلیت رشد و توسعه را دارا می باشند به عنوان پشتیبان دستگاه کارتخوان در استان خوزستان، اهواز جذب نماید.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۳:۵۱    
داماد و برادرزن که در پوشش پلیس با پرسه در محله های غرب تهران شهروندان را ربوده و موجودی حسابشان را با کارتخوان برداشت می کردند بازداشت شدند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۲:۵۱   + ۷۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک گردشگری، اعطای تسهیلات و خدمات تخفیفی بر اساس ماندگاری سپرده متصل به دستگاه کارتخوان از مزیت های طرح پایانه گردشگری است. هدف از اجرای طرح پایانه گردشگری، جذب سپرده ارزان قیمت، افزایش تراکنش ها و موجودی حساب های متصل به دستگاه "پوز" است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان ایجرود، گفت: 50 دستگاه کارتخوان قاچاق از سوی ماموران پلیس آگاهی این شهرستان کشف و ضبط شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۰۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی ایجرود از کشف 50 دستگاه کارتخوان قاچاق در این شهرستان خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۰:۴۶    
میوه فروشان دوره گرد که با نصب اسکیمر کنار دستگاه کارتخوان میلیارد ها تومان از پول مردم را به جیب زده اند سرانجام با تلاش کارآگاهان پلیس کرج بازداشت شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
هفته گذشته بانک مرکزی پای 120 هزار دستگاه کارتخوان بی هویت را از سامانه شاپرک قطع کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۱:۰۰   + ۵۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان البرز از انهدام باند کلاهبرداری اسکیمر در سراسر کشور خبر داد و گفت: بنا بر اعتراف متهمان کلاهبرداری از 2 هزار نفر به ارزش 20 میلیارد ریال توسط این باند توسط دستگاه کارتخوان میوه فروشی و به روش اسکیمر انجام شده است.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۶:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
بر اساس اخبار منتشر شده بیش از 8 میلیون دستگاه کارتخوان به پرونده مالیاتی اتصال ندارد و مشخص نیست که آیا فرد مصرف کننده، همان شخصی است که به نام او این دستگاه صادر شده یا اجاره ای و ... است.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
کارت خوان سیار یکی از نمونه های دستگاه کارتخوان به شمار می رود که قابلیت حمل مهمترین ویژگی آن به شمار می رود. دستگاه های کارتخوان به عنوان یک پایانه فروش و انتقال وجه ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۲:۵۶   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: از پرداخت وجه نقد خودداری کرده و سعی کنید وجه را آنلاین یا با دستگاه کارتخوان پرداخت کنید. پس از بازگشت به منزل دستان خود را شسته و ضد عفونی کرده و سپس نسبت به بسته بندی نان اقدام کنید.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون فناوری های نوین بانک مرکزی گفت: تا 25 دی ماه جاری اتصال 120 هزار پایانه فروشگاهی که پرونده مالیاتی ندارند یا پرونده ناقص دارند، قطع شد.
معاون فناوری های نوین بانک مرکزی گفت: تا تاریخ 25دی ماه امسال، 120هزار پایانه فروشگاهی که پرونده مالیاتی ندارند و یا پرونده ناقص دارند قطع شد.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
شرکت به پرداخت ملت در خصوص تاثیر درآمد مالیاتی دستگاه های کارتخوان بر درآمد شرکت توضیحاتی را ارائه کرد. به گزارش بانکداری ایرانی ، شرکت به پرداخت ملت با نماد پرداخت در اطلاعیه ای در کدال اعلام کرد که به سوالات سهامداران در کنفرانس پاسخ داده است که در ادامه می خوانید: ...
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۶:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، بر اساس این مجوز، شرکت پرداخت الکترونیک سداد تجهیزات سخت افزاری پایانه های فروش آنلاین را به صورت با سیم و بی سیم (pos) تولید می کند. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۰:۱۲   + ۲۷ سایت دیگر  
دبیر سابق انجمن فین تک گفت: با اعلام بانک مرکزی،دستگاههای کارتخوان قدیمی نیاز به ثبت نام در سامانه امور مالیاتی ندارند و این کار رواج اجاره و عدم شفافیت در تراکنش ها را بدنبال دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده گشت انتظامی یگان امداد پایتخت از کشف 140 گرم تریاک توسط واحد های گشت انتظامی قرارگاه غرب یگان امداد خبر داد و گفت: مواد فروش مجهز به دستگاه کارتخوان بود.
پس از فراگیرشدن کارت های عابربانک میان مردم و استفاده عموم افراد از این کارت ها، نظام بانکی کشور به فکر تسریع در امور بانکی و چرخه اقتصادی مبادلات گرفت.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
آخرین آمار مبتلایان کووید-19 / نجات معجزه آسا از شکاف بین دو دیوار/ همدستی عروس و خواهر شوهر برای سرقت از خانه ها/ محاکمه پسری به خاطر نیم کیلو تریاک/ دستگیری عامل فروش غیرقانونی اراضی دولتی به 7 نفر!/ راز قتل مادر/ دزد زخمی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۵:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سرهنگ منافی از کشف 140 گرم موادمخدر از نوع تریاک توسط واحد های گشت انتظامی قرارگاه غرب یگان امداد فاتب خبر داد.
موج   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۲۰:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قم گفت: تاکسی های بی سیم قم به دستگاه کارتخوان مجهز می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان گفت: رانندگان تاکسی های فاقد دستگاه کارتخوان می توانند بدون پرداخت هزینه و با ارائه ضمانت، دستگاه کارتخوان دریافت کنند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۱:۱۳   + ۴۰ سایت دیگر  
نائب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس پیشنهاد کرد: برای تراکنش های بانکی بیش از 10 میلیون تومان در کشور یک در هزار مالیات در نظر گرفته شود.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۲۲:۴۹    
معاون سازمان امور مالیاتی، درباره فرار مالیاتی صورت گرفته در کشور و استفاده از کارت خوان مردگان برای فعالیت های اقتصادی توضیحاتی را ارائه داد. *** استفاده از کارت خوان مردگان برای فعالیت های اقتصادی ...
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۶:۴۱   + ۴۰ سایت دیگر  
3 میلیون و 850 هزار دستگاه پذیرنده وجود دارند که فاقد پرونده مالیاتی هستند. به گزارش جهان اقتصاد به نقل از فارس، معاون سازمان امور مالیاتی گفت: طبق آمار 24 هزار فرد فوت شده دارای 67 هزار دستگاه اینترنتی پرداختی هستند. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۳:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالیاتی استان اصفهان گفت: بین 50 تا 60 درصد پزشکان اصفهانی سال گذشته با نصب دستگاههای کارتخوان به سامانه سازمان امور مالیاتی وصل شدند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۶:۵۸    
شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش جهت تکمیل کادر خود در استان فارس، شیراز - نور آباد از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۱:۵۸    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی محمد مهدی سعیدی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی گفت: در استان تعداد 100 کشاورز کارت صادر شده و 40 دستگاه کارتخوان نیز در سطح استان تاکنون نصب شده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۱:۰۰    
گروه استان ها مدیرکل امور مالیاتی استان ایلام به الزام مشاغل بر استفاده از دستگاه کارتخوان اشاره کرد و گفت: استفاده از دستگاه کارت خوان توسط پزشکان در ایلام به 60 درصد رسیده است و امیدواریم سایر مشاغل نیز این مهم را موردتوجه قرار دهند.
اخبار ملکان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۳:۳۴    
به رغم گذشت حدود 10 ماه از بیماری کرونا و تاکید ستاد مقابله با کرونای شهرستان ملکان مبنی بر ضرورت نصب کارتخوان در واحدهای نانوایی، متاسفانه هنوز هم برخی متصدیان نانوایی در شهر ملکان به این امر بی توجهی کرده و از نصب دستگاه کارتخوان در واحد نانوایی خود خودداری کرده اند!
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۴:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس سازمان ثبت احوال گفت: از این به بعد مردم برای ثبت اسناد تنظیمی خود باید کارت هوشمند را در دستگاه کارتخوان قرار دهند و به این صورت تطبیق اثرانگشت صورت می گیرد؛ در صورت تأیید می توانند سند را امضا کنند؛ انکار هویت در دفاتر اسناد غیرممکن شد.
عصر بانک   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۰۹:۵۴    
تصور کنید یک جوان تازه فارغ التحصیل رشته زبان که نه پدر پولدار دارد و نه سابقه کاری و درآمد، تصمیم می گیرد تا کسب وکار کوچکی با طراحی یک سایت ارزان قیمت راه اندازی کند و از طریق این سایت، کار ترجمه انجام دهد و هزینه ترجمه را از طریق درگاه پرداخت دریافت کند. ...