شنبه ۰۷ خردادساعت ۰۸:۳۸May 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بارشها»

ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۵ - ۱۳:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- هواشناسی خراسان رضوی با صدور اطلاعیه ای در خصوص افزایش حجم و گستره بارشهای رگباری از امروز پنجشنبه تا آخر وقت روز جمعه در خراسان رضوی هشدار سطح نارنجی صادر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: امروز در قسمت های شمالی استان بارش های پراکنده وجود دارد و نقشه ها و مدل های هواشناسی حاکی از کاهش بارندگی است به گونه ای که فردا و پس فردا این بارشها به نواحی کوهستانی شمالی استان محدود می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: فعالیت سامانه بارشی که از عصر دیروز،پنجشنبه در این استان آغاز شده است تا ابتدای هفته آینده ادامه دارد که بر اثر این بارشها در نقاط مستعد احتمال آبگرفتگی و سیلابی شدن مسیلها وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۲:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
میزان بارشها در استان آذربایجانغربی به 18 درصد کاهش یافت.
ساوالان خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۵:۴۲    
پیرو پیش آگاهی ها دور تازه ای از سلسله بارشها که از اواخر هفتهء گذشته در غرب خزر و شمالغرب آغاز شده از امشب دوباره این مناطق را در بر می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
هوای استان قزوین تا پایان هفته به تناوب ابری و بارانی است.
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۰۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
حمیده حبیبی اظهارداشت : طبق آخرین نقشه های هواشناسی روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه سامانه باران زا وارد استان کرمان می شود که شدت بارشها در روز یکشنبه زیاد خواهد بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی زنجان از ظهر امروز تا دوشنبه هفته آینده هشدار سطح نارنجی صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۶:۵۸    
کارشناس اداره کل هواشناسی لرستان گفت: از اواخر امشب تا صبح روز چهارشنبه بارش ها در استان از میزان بالایی برخوردار خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۱:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی از ورود سامانه بارشی در استان خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه سنندج گفت: نظر به اینکه در خشکسالی چندین ساله قرار داریم، احتمال کم شدن بارشها محتمل است و در شرایط کنونی بیشتر از هر زمانی منابع آب استان باید مدیریت شوند و این تفکر و آینده نگری، برای سنوات آتی را می طلبد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: از اوایل هفته این استان با شدت و ضعف تحت تاثیر سامانه بارش زا قرا گرفت که این بارشها تا اوایل صبح فردا وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۲۶ - ۲۱:۳۶    
با توجه با کاهش بارشها و ذخایر آبی ، سدهای ماکو و شهید قنبری ماکو، تنها یک سوم آب مورد نیاز بخش کشاورزی شهرستانهای ماکو ، شوط و پلدشت را تامین می کنند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۱۴:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان بااشاره به ثبت 234.1 میلیمتر بارش از ابتدای سال آبی جاری در استان، افزود: آمار مقایسه ای کاهش، 4.8 درصدی بارشها را نشان می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - ۲۰:۳۵    
بارشهای خوب زمستانی در منطقه علاوه بر افزایش 20 میلیون متر مکعبی ظرفیت فعلی حجم آب سد مهاباد در مقایسه با سال گذشته، کام مردم را شیرین کرده و نوید بخش روزهای پرخیرو برکت شده است.
سفیر افلاک   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شرکت آب و فاضلاب بروجرد با اشاره به کاهش بارندگی ها گفت: میزان بارشها نسبت به سال قبل 20 میلیمتر کاهش داشته و طبق پیش بینی های صورت گرفته، در بهار امسال بارندگی قابل ملاحظه ای نداریم در واقع با تدوام خشکسالی و کاهش بارندگی مواجه هستیم.
سفیر افلاک   ۱۴۰۱/۰۱/۱۰ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
اکبری با بیان اینکه متوسط بارشها تا پایان فروردین، کمتر از حد نرمال است، گفت: از روز پنج شنبه جوی آرام برای منطقه پیش بینی می شود و هوا برای روز سیزده بدر در استان صاف و آرام است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۰۱/۰۷ - ۱۰:۱۶   + ۵۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با اشاره به بارش پراکنده در برخی نقاط کشور طی امروز و فردا، گفت: سه شنبه در بیشتر مناطق کشور آسمان آفتابی است و وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در شرق و جنوب شرق کشور پدیده غالب است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ - ۱۵:۱۰   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران در برخی مناطق کشور از امروز،29 اسفندماه خبر داد و گفت: شدت بارش ها در سه استان اردبیل، غرب گیلان و شمال آذربایجان شرقی خواهد بود.
موج   ۱۴۰۰/۱۲/۲۶ - ۱۲:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی بیان کرد: بیشترین میزان بارشها امروز در شمال غرب استان خواهد بود و امشب بارشها در غرب استان قطع می شود و فردا محدود به مناطق کوهستانی و ارتفاعات هزارمسجد خواهد بود.
تیک   ۱۴۰۰/۱۲/۲۰ - ۱۳:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
صادق ضیاییان درباره شرایط جوی کشوراظهار کرد: امروز (20 اسفندماه) گستره فعالیت سامانه بارشی در نوار غربی، دامنه های جنوبی البرز، سواحل شمالی، برخی مناطق شمال شرق و شرق کشور و در غرب اصفهان، فارس و بوشهر است و سبب بارش باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید و در ارتفاعات سبب بارش برف می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ - ۱۷:۰۲    
کارشناس هواشناسی لرستان: با ورود سامانه بارشی جدید ، بارشها از امشب در لرستان آغاز و تا جمعه ادامه دارد .
موج   ۱۴۰۰/۱۲/۱۶ - ۱۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی بیان کرد: با توجه به مقدار بارشها در ساعات بعد از ظهر و شب، احتمال جاری شدن روان آب در معابر سطح شهر وجود دارد.
شوشان   ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مهم ترین و توانمند ترین رودخانه ایران و خوزستان کرخه در فصل زمستان و بارشها در منتهی الیه آن در معرض فروپاشی زیستی است و خطری مهم تر از افت کمی آب در اثر بارگذاری های پرشمار در بالادست و تغییرات اقلیمی آن را تهدید می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
تصاویر خروش رودخانه اورگان مربوط به بارش روز های گذشته بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۲/۰۷ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- باوجود بارش ها و اختصاص یک میلیون مترمکعب آب به تالاب قوپی بابا علی، این تالاب ثبت شده در یونسکو همچنان خشک است و در لیست قرمز جهانی قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۱    
در مدت فعالیت سامانه بارشی در زنجان بیش از 45 میلیمتر بارش در صائین قلعه ثبت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۲/۰۲ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بارشها در بوکان 40 درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۲/۰۲ - ۱۳:۵۱    
از اواخر وقت امروز از شدت بارشها در استان کاسته شده و دمای هوا به طور نسبی کاهش می یابد.
سفیر افلاک   ۱۴۰۰/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۸    
پازوکی گفت: تردد در همه محورهای استان برقرار است و بارشها اختلالی را در روستاها و راه های اصلی ایجاد نکرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۳۰ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
تا دو روز آینده بارش برف و باران میهمان زنجانیهاست.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۲۹ - ۱۷:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
زهرا عنایتی کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان خراسان افزود: این بارشها همراه با کاهش دمای هوا، وزش باد و افزایش ابرناکی اغلب در مناطق شمالی استان پیش بینی شده است.
سفیر افلاک   ۱۴۰۰/۱۱/۲۸ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اکبری گفت: بارش های سال زراعی به 246 میلیمتر رسید و این میزان بارشها نسبت به دوره بلند مدت 20 درصد کمتر است.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۲۵ - ۲۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
در سال زراعی جاری پاییز کم بارشی را در سطح کشور داشتیم، بطوریکه میزان بارشها 40 درصد زیر نرمال بود اما از ابتدای زمستان تاکنون این میزان بهتر شد و طبق پیش بینی ها در اسفندماه میزان بارشها در سطح کشور متمایل به نرمال خواهد بود.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۲۴ - ۱۱:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
یکشنبه و دوشنبه (24 و25 بهمن ماه) دریای خزر، خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان و چهارشنبه و پنجشنبه (27 و 28 بهمن ماه) نیمه شرقی خلیج فارس و تنگه هرمز مواج خواهد بود.
وارک نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۲۳ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
لرستان-- مدیرکل هواشناسی لرستان با اشاره به جزئیات بارندگی ها در این استان، از ثبت بیشترین بارش ها در ایمان آباد خبر داد.
شهرخوان   ۱۴۰۰/۱۱/۲۱ - ۱۵:۳۱    
پیرو پیش آگاهی قبل، سیستم چرخندی تاثیرگذار بر وضعیت هوای شمالغرب نسبت به قبل اندکی تقویت شده و اثرهای آن بر فراز منطقه به شرح ذیل تغییر یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۲۱ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی از تشدید فعالیت سامانه بارشی در استان خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۱۱/۱۸ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
جانشین رییس پلیس راه خراسان رضوی بیان کرد: بر اساس هشدار صادر شده از سوی هواشناسی استان خراسان رضوی، از عصر یکشنبه بارشها و کاهش دما در استان آغاز شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
طی روز های جمعه و شنبه بارش ها بصورت پراکنده در ارتفاعات و مناطق شرقی ادامه خواهند داشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی از تداوم بارشها در استان خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۶:۴۶    
کارشناس هواشناسی لرستان : با ورود سامانه بارشی از غرب کشور به لرستان شاهد بارش باران و برف در نقاط مختلف استان خواهیم بود ، این بارشها تا صبح جمعه در استان ادامه دارند .
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۱:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: طی امروز و فردا پدیده جوی خاصی در این استان وجود ندارد و از فردا به تدریج از سمت غرب بارش های پراکنده باران آغاز می شود که به تناوب تا روز شنبه ادامه دارد، این بارشها در مناطق سردسیر به شکل برف پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۹:۰۱    
بنا بر اعلام هواشناسی مبنی بر ورود سامانه جدید بارشی از فردا شب ، تمام دستگاه های خدمات رسان استان در حال آماده باش هستند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر سد زاینده رود با اشاره به ذخیره 163 میلیون مترمکعبی سد زاینده رود، گفت: در 10 سال اخیر 46 درصد بارش ها تا پایان دی ماه اتفاق می افتد که اکنون 41 درصد است، البته ورودی سد زاینده رود نسبت به متوسط بلندمدت شرایط خوبی ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۸:۵۲    
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای کردستان گفت : میانگین بارش ها از ابتدای سال آبی جاری تا دی ماه 187 میلیمتر بوده ، آماری که در دی ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 11 درصد افزایش نشان می دهد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۰:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
با توجه به آغاز مجدد کولاک و بارشها از ظهر امروز 29 دی ماه، راههای مسدود روستایی از 50 مورد به 150 مورد رسیده است که راهداران در تلاش برای بازگشایی این مسیرها هستند.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
طی روز پنجشنبه در هنگام تغییر سیستم جوی از پرفشار به کم فشار نیز شرایط برای وزش باد شدید تا خیلی شدید در برخی مناطق استان(بویژه سواحل و ارتفاعات و دامنه ها) وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۱:۳۷    
شدت بارش ها در جنوب استان روستاهای زیادی را در معرض سیل قرار داده و گرچه بسته بودن راه های دسترسی به روستاها کار امدادرسانی را سخت کرده با این حال تلاش برای کاستن از خسارات سیل همچنان ادامه دارد.