یکشنبه ۲۴ تیرساعت ۱۷:۳۷Jul 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آب شهر»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
با بهره برداری از یک حلقه چاه، 25 لیتر بر ثانیه به منابع تامین آب شهر ارزوئیه افزوده شد.
سرپرست امور آبفای شهرستان آبدانان گفت: با تعویض الکتروموتور و پمپ شناور چاه آب شهر مورموری، این شهر و 6 روستا از نعمت آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی بهره مند شدند. ...
موج رسا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۰۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان با بیان اینکه خط انتقال آب شهر ماهنشان در مراحل پایانی قرار دارد گفت: خط انتقال آب ماهنشان به دلیل پوسیدگی دچار حادثه می شد که از اسفند ماه اصلاح انتقال آب آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۵:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
اسلامشهر - ایرنا - شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران طی اطلاعیه ای توضیحاتی درباره قطعی آب شهر واوان ارائه و از شهروندان واوان خواست در صورت اختلال در امر آب رسانی با شماره 122 تماس بگیرند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۵:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: بلافاصله پس از بروز کدورت آب منازل تعدادی از مشترکان شهر هرسین و به ویژه انتهای خط انتقال توزیع، مسیر شست وشو و کدورت آب برطرف شد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۲۱:۱۷    
فارس_ مسئول بسیج سازندگی رضویه در این خصوص گفت: موضوع خرابی کنتور های آب شهر شیراز و اجبار کردن تعویض کنتور با هزینه شخصی مشترکین توسط مامورین و کارمندان اداره آب معضلی جدی است.
موج رسا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۱:۱۶    
رئیس اداره امور آب و فاضلاب شهرستان ابهر گفت: آب شهرستان ابهر مطلوب و سالم است و هیچ مشکلی ندارد..
فردای کرمان   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۰:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل آبفا رفسنجان: آب بها افزایش نمی یابد دولت چهاردهم از بازتولید آسیب های اجتماعی جلوگیری کند | آمار بالای مهاجرت نخبگان از جمله پزشکان نگران کننده است
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۰۸:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان یزد از مطلوبیت عالی شاخص های بهداشت آب شهر ها و روستا های استان از منظر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۳:۳۴    
خط انتقال آب گناباد با 800 میلیارد ریال هزینه و 15 کیلومترلوله گذاری جدید تا اواسط تابستان وارد مدار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۳:۴۹    
مدیر عامل شرکت آبفای استان همدان، گفت: با افزایش گرمای هوا و روشن شدن سامانه های سرمایشی، شاهد افزایش مصرف آب شهر همدان از میانگین 1700 لیتر بر ثانیه به 2000 تا 2050 لیتر بر ثانیه هستیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۶:۳۵    
خط انتقال آب شهر گناباد با 800 میلیارد ریال هزینه اصلاح می شود.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۰۴:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
محمدرضا مامی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مهمترین اقدامات سه ماهه این امور را رفع مشکل چندین ساله کمبود آب شهر دلگشا، افزایش ظرفیت آب سد به ملکشاهی و رفع مشکل تنش آبی چندین ساله 3 شهر و 8 روستای تابعه این شهرستان، رفع مشکل افت فشار آب سه روستای درگه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان زاهدان گفت: در راستای رفع ناترازی آب زاهدان دو حلقه چاه تجهیز و 40 لیتر بر ثانیه به ظرفیت تأمین آب این شهر اضافه شد.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۱۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز از برگزاری آئین بهره برداری چاه جدید بی بی سکینه شهر ماهدشت و ورود به مدار آبرسانی خبر داد. حمیدرضا نامداری در این خصوص گفت: در راستای اجرای طرح های جهادی دولت سیزدهم در حوزه آب و فاضلاب و باهدف افزایش ظرفیت تامین آب شهر ماهدشت شهرستان کرج ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۰۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه چابهار گفت: شروع خط دوم انتقال آب شیرین کنارک به چابهار با اعتبار 17 هزار میلیارد ریال یکی دیگر از اقدامات مثبت دولت سیزدهم در سواحل بلوچستان است که می تواند کمک بزرگی به شبانه روزی شدن آب شهر چابهار بعد از گذشت چند دهه کند.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۴/۰۵ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/امام جمعه رفسنجان با اشاره به آثار مخرب سم آرسنیک و تأثیر آن در گسترش بیماری سرطان تصریح کرد: باتوجه به این که مس سرچشمه باعث بالارفتن آرسنیک آب و آلودگی منابع آبی رفسنجان شده، باید در تجهیز تصفیه خانه پیش قدم باشد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۲:۴۹   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفترمدیریت مصرف آب، خدمات مشترکان و کاهش هدررفت شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت:48 درصد خانوارهای بالای الگوی مصرف حدوداً 70 درصد حجم آب را مصرف می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
یک مقام مسوول در رابطه با اقدامات انجام شده برای مهمانی غدیرگفت: هیچ نگرانی برای تأمین آب شرب وجود ندارد و در چند نقطه از شهر پمپ تقویت فشار آب تعبیه شده است.
با وارد مدار شدن 18 حلقه چاه پدافندی، 460 لیتر بر ثانیه به توان تولید آب شهر کرمان افزوده شد. به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان، علیرضا عبدیان مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمان گفت : به منظور تامین آب مورد نیاز شهروندان و جلوگیری از بروز تنش آبی در فصل تابستان ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا -مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد گفت:آب شهر مادوان امروز یکشنبه سوم تیرماه به مدت 48 ساعت قطع می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۰۰:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
یاسوج_ مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد از قطع 48 ساعته آب شهر مادوان از صبح یکشنبه خبر داد.
شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۲:۳۶    
حادثه خط انتقال 300 میلیمتر چدن داکتیل شهر هرند رفع شد. این خط انتقال که از ایستگاه پمپاژ سه راهی سیان تا مخزن ذخیره آب هرند به طول 14 کیلومتر است وظیفه انتقال آب شرب بهداشتی شهر هرند و روستای قهی را بر عهده دارد ...
شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۲:۰۶    
با تلاش و همت پرسنل اداره بهره برداری منطقه پمپ شناور چاه شماره یک دهاقان تعویض شد. این پمپ به دلیل کارکرد زیاد دچاره نقص فنی شده بود،که در حداقل زمان ممکن تعویض و در مدار بهره برداری قرار گرفت . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۵:۵۰    
مدیر عامل آب منطقه ای خراسان جنوبی: با توجه مشکل تامین آب شهر های بیرجند و طبس 2 طرح انتقال آب در حال اجراست.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - قطعی و کاهش فشار آب شبکه آبرسانی در مرکز استان با آغاز فصل تابستان، شهروندان ایلامی را با دشواری هایی مواجه کرده است، ذخیره آب سدهای چهارگانه در این استان با توجه با بارش های سال آبی جاری مطلوب ارزیابی شده اما ریشه این چالش در شهر ایلام کجاست؟
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۲۲:۵۵    
یک حلقه چاه آب جدید به منظور افزایش ظرفیت تأمین آب شهر سراوان و حومه به میزان 20 لیتر در ثانیه حفر، تجهیز و به خط انتقال متصل شد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: 18خرداد ماه سال 1402 اتفاق نادری در سامانه آبرسانی شهر تهران رخ داد، آن هم در سومین سال خشکسالی و در شرایطی که منابع آبی سدها وضعیت مناسبی نداشتند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اداره آب و فاضلاب شهرستان ماکو طی اطلاعیه ای از قطعی آب شهر مرزی بازرگان و روستاهای مسیر ماکو به بازرگان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: با انجام یک کیلومتر نشت یابی شبکه توزیع آب شهر جوانرود و شناسایی و ترمیم 2 فقره شکستگی لوله اصلی، از هدررفت 25 لیتر آب در ثانیه جلوگیری شد.
تیتر ۱   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۱:۰۷    
شهردار کوهسار گفت: دغدغه اصلی مردم کوهسار آب شرب بوده و متأسفانه در 20 روز اخیر 15 الی 20 ساعت در روز آب شهر قطع است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۲۳:۱۳    
مدیر سلامت و محیط کار دانشگاه علوم پزشکی به همراه مدیر مرکز پایش و نظارت بر کیفیت آب و فاضلاب آذربایجان غربی از مراحل اجرای ایمنی آب و همچنین از تاسیسات تامین و تصفیه آب شهر سردشت بازدید کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۲۲:۵۰    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان گفت: بدنبال قطع برق چاه های تامین کننده آب شهر بندرعباس، تامین آب شهر بندرعباس با مشکلاتی مواجه شده بود که این مشکل تا پایان امشب رفع می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۹:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: ایستگاه پمپاژ آب شهر " دلوار " شهرستان تنگستان با هدف افزایش پایداری آب مشترکان این شهرستان وارد مدار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۲۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
ایلام-معاون عمرانی استاندار ایلام گفت: مشکل قطعی آب شهر ایلام تا 48 ساعت آینده برطرف شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا-مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: با توجه به تمهیدات و اقدامات انجام شده، اکنون فشار شبکه توزیع آب شهر اصفهان در حالت متعادل قرار دارد و قطعی یا افت فشار در شبکه آبرسانی این کلانشهر گزارش نشده است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۹:۲۶    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری مراوه تپه ، امان محمد باشقره به همراه معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار، رؤسای ادارات آموزش و پرورش ، جهاد کشاورزی، شبکه بهداشت ، معاون آبفا و اعضای شورای اسلامی شهر گلیداغ از محل اجرای پروژه چاه دهانه گشاد آب این شهر بازدید نمودند . ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان گفت: سد مشبا به عنوان یکی از طرح های اولویت دار وزارت نیرو در دستور کار این شرکت است که با تایید سازمان حفاظت محیط زیست کشور، ادامه عملیات اجرایی سد بلامانع اعلام شد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۰:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سرقت کابل های برق چاه آب در شهر سنگان باعث قطع آب ساکنان شهر شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۷:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
خواف- ایرنا- مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان خواف گفت: سرقت کابل برق چاه آب شهر سنگان از توابع این شهرستان در روز شنبه موجب قطع آب و اختلال در روند آب رسانی به شهروندان سنگانی شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۳:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان گفت: با بهره برداری از چهار حلقه چاه دیگر از چاه های پدافندی شهر کرمان، 103 لیتر بر ثانیه به منابع تامین آب شهر کرمان افزوده شد.
سبلان ما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۱:۱۶    
دادستان نمین گفت: به صورت جدی پیگیر مسئله قطعی آب شهر نمین هستیم. به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی سبلان ما ، حسن شاهی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اختلال ایجاد شده در شبکه توزیع آب شهر نمین طی چند روز گذشته باعث بروز برخی گلایه مندی ها و نارضایتی های اهالی شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مشکل قطعی مکرر و کدورت آب دیواندره، طی سه چهار سال اخیر، به مشکلی برای دیواندره و چندین روستا تبدیل شده بود اما با همت دولت سیزدهم و در سفر شهید آیت الله رئیسی به کردستان، این مشکل با بهره برداری از تصفیه خانه آب شهر دیواندره برطرف شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۷:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
شفت- فرماندار شفت از اجرای پروژه انتقال خط لوله آب شرب با اعتبار بیش از یک میلیارد و 900 میلیون تومان خبر داد و گفت: مشکل 10 ساله افت فشار آب شهر شفت تا 48 ساعت آینده برطرف می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۲۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
آبادان- نماینده مردم آبادان در مجلس گفت: آب شرب شهر و روستاهای آبادان در برخی نقاط با قطعی مواجه شده که این مشکل باید رفع شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۶:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
کرمان_ مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان گفت: برای تقویت فشار شبکه و جبران بخشی از کمبود آب در شهر کرمان دو حلقه دیگر از چاه های پدافندی واقع در دشت کرمان وارد مدار بهره برداری شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۴:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
فاز نخست طرح ساماندهی رودخانه باشت از پل شهید کلانتری تا پل شوش با اعتباری حدود 160 میلیارد ریال و برای تامین آب آب شهر باشت و حومه روز یکشنبه با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مسولان محلی به بهره برداری رسید.