یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۷:۲۷Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آب شهر»

تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۳۴    
همدان- این روزها حجم ذخیره آب سد اکباتان همدان به 6.5 میلیون متر مکعب کاهش یافته و به گفته مسئولان با شرایط موجود تنها تا مهرماه می توان آب شهر همدان را از این سد تامین کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۳    
کرمان- پورابراهیمی، نماینده مردم کرمان و راور از آغاز عملیات اجرایی طرح خط فرعی آب رسانی از خلیج فارس به سمت شهر کرمان در روزهای آتی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۲۵    
مدیر آب و فاضلاب منطقه اندیمشک گفت: عملیات تعمیر شبکه توزیع آب شهر اندیمشک به پایان رسید.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۸   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس؛ صبح شنبه انتشار خبری مبنی بر نشت گاز کلر در شهر هفشجان چهارمحال و بختیاری بازخورد بسیاری در فضای مجازی داشت، به طوری که بر آلودگی آب شهر و هوا تأکید بسیار شده بود تا مردم از خانه های خود خارج نشوند و از آب شرب استفاده نکنند.
پرسش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
او گفته دو کپسول گاز توسط افرادی ناشناس از مخزن آب شهر هفشجان به سرقت رفت که با باز گذاشتن کپسول ها 40 نفر از شهروندان مسموم شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۴    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری در ساعات ابتدایی بامداد امروز، حادثه ای مبنی بر انفجار نشت گاز کلر در شهر هفشجان به گوش رسید که بازخورد بسیاری در فضای مجازی داشت، به طوری که بر آلودگی آب شهر و هوا تاکید بسیار شده بود تا مردم از خانه های خود خارج نشوند و در حال حاضر از آب شرب استفاده نکنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۸:۴۹    
بیش از چند سال از وضعیت نامطلوب کیفیت آب شهر سنندج می گذرد و پای این موضوع به جلسات بسیاری در استان و حتی کشوری هم رسیده است، اما خبری از عملی شدن وعده ها نیست.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۱۰    
همدان - استاندار همدان گفت: 250 لیتر در ثانیه آب شرب سد کلان به زودی وارد شبکه توزیع آب شهر ملایر می شود.
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب صالح آباد گفت : در پی بروز اتفاق در خط انتقال آب شهر صالح آباد ، اکیپ رفع اتفاق به محل اعزام و تا پاسی از شب موفق به مرمت خط شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۸:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه به گفته مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، نیمه دوم امسال حدود 20 حلقه چاه با ظرفیت نزدیک به 600 لیتر در ثانیه به کمک تامین آب شهر کرمانشاه می آید.
باشگاه خبرنگاران: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: کلیه پارامترهای کیفی آب شهر دماوند توسط آزمایشگاه معتبر بررسی شده و آب این منطقه فاقد هرگونه آلودگی است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۷:۱۳    
مدیرعامل آب و فاضلاب استان: برای تامین آب شرب شهر کرمانشاه مجبور هستیم حدود 15 تا 20 چاه دیگر حفر کنیم.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۵:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر دفتر بهره برداری و توسعه تاسیسات آبفای یزد گفت: به منظور تامین فشار آب در شبکه توزیع شهر یزد در مواقع افزایش مصرف، عملیات احداث ایستگاه پمپاژ مخزن 15 هزار مترمکعبی این شهر آغاز شد.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ سعید دشتی زاده اظهار کرد: در حال حاضر خوشبختانه حدود 85 تا 90 درصد از آب شهر اهواز از طریق رودخانه کرخه و آب حیات تامین می شود که این موضوع کیفیت آب اهواز را افزایش داده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۰:۴۱    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: توزیع آب شهر بوشهر که از چند روز گذشته به دلیل شکستگی بزرگ خط انتقال آب قطع شده بود، پس از تعمیرات اساسی در یکی دو روز آینده به حالت عادی باز می گردد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۶:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
عبدالحمید حمزه پور گفت: آب شهر بوشهر که از چند روز گذشته به دلیل شکستگی بزرگ خط انتقال آب قطع شده بود، پس از تعمیرات اساسی در یکی دو روز آینده به حالت عادی بازمی گردد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آبفای تربت حیدریه با اشاره به مغفول ماندن طرح بلندمدت تأمین آب این شهر، گفت: باگذشت 19 سال از تصویب طرح ملی تأمین آب شهر تربت حیدریه هنوز این مهم محقق نشده است.
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “امیر پوروحدتی” با اشاره به طرح میان مدت تامین آب شهر سرخس که از سال 97 در شهرستان کلید خورده است ...
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر:مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان دشتستان از نوسازی یک هزار و 650 متر شبکه آبرسانی شهر آب پخش خبر داد. حسین رمضانی اظهار داشت: یک هزار و 650 متر از شبکه توزیع و 100 فقره انشعاب آب شهر آبپخش از محل تبصره 3 و منابع داخلی در محله های دارای مشکل، نوسازی شد. ...
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۰:۳۲    
نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی با همراهی فرماندار تفت از پروژه عمرانی حفر چاه آب شرب و بهداشت در شهر تفت بازدید و در جریان آخرین اقدامات مسئولان شهرستان در راستای کاهش مشکلات تنش آبی قرار گرفت.
هانا خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری شهرستان پاوه گفت: منابع تامین آب شهر پاوه کاهشی و نگران کننده است و باید توزیع و مصرف آب مدیریت شود.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۸:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: استخر عباس آباد به عنوان یکی از منابع چهارگانه تأمین آب شهر همدان در راستای بهبود کیفیت آب گنجنامه لایروبی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی چند سالی است که در برخی از برهه های سال آب آشامیدنی شهر بجنورد تغییر پیدا می کند و بو و طعم بدی می دهد.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۳:۱۱    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: فاز اول پروژه هوشمند سازی شبکه توزیع آب شهر خوانسار تکمیل و به مرحله بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۸:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
یکی از منابع 4 گانه تأمین آب شهر همدان حوضچه تپه عباس آباد بوده که عملیات لایروبی آن امروز انجام شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۶:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قم گفت: تصفیه خانه جدید آب شرب قم با ظرفیت تصفیه 6 هزار و 700 لیتر درثانیه 16 شهریورماه راه اندازی و وارد مدار می شود، و برای وصل کردن اتصال های این طرح، آب شهر قم احتمالا به مدت 24 تا 48 ساعت قطع خواهدشد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۴:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
عباسی گفت: طرح بلند مدت تامین آب شهر تربت حیدریه سال هاست که مغفول مانده و شرکت آب و فاضلاب شهرستان بعنوان متولی تامین آب، می بایست هر ساله آب مورد نیاز شهروندان را از دستگاههایی مانند ارتش با هزینه های بسیار زیاد خریداری و تامین کند که در روزهای اخیر با مشکلاتی مواجه شدیم.
هاژه   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۹:۵۸    
مشکل قطعی و کمبود آب و تنش آبی این روزها در گوشه گوشه کشور به گوش می رسد. ربط یکی از این شهرهاست که از مدتی قبل شهروندانش از قطع جریان برق و به تبع آن خالی شدن منابع آب شهر گلایه مند بوده اند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه به گفته سرپرست فرمانداری پاوه، مشکل قطعی آب شهر پاوه تا 48 ساعت آینده مرتفع می شود.
در آخرین روز از هفته دولت کلنگ احداث تصفیه خانه اضطراری آب شهر پردیس به زمین زده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۷:۵۶    
استاندار همدان در جمع خبر نگاران علت انتقال آب از منطقه کبودراهنگ به همدان تشریح کرد.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۳:۱۷    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ "منوچهر فخری" در جلسه بررسی برنامه های اجرایی برای حل مشکل آب شرب شهر میرآباد، اظهار داشت: مردمان شهرستان ثلاث باباجانی و دیگر مناطق اورامانات، مردمانی بزرگ ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۰۰:۴۴    
تهران- ایرنا- آیت الله سید ابراهیم رئیسی، قبل از ترک اهواز در محله منبع آب شهر اهواز حضور یافت و در گفت و گوی بی واسطه با مردم این محله محروم در جریان مشکلات آنان قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۲۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری با گلایه از قطعی 2 روزه آب شهر بن و لزوم دریافت اعتبار مجزا از وزارت نیرو جهت تامین آب شرب مردم استان گفت: باید قبل از خشک شدن منابع آب پیش بینی های لازم صورت می گرفت.
دولت   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۲۱:۴۶   + ۳۱ سایت دیگر  
آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور، جمعه شب قبل از ترک اهواز در محله منبع آب شهر اهواز حضور یافت و در گفت و گوی بی واسطه با مردم این محله محروم در جریان مشکلات آنان قرار گرفت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۲:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
سرخ رود - شهردار سرخ رود با تاکید بر اصلاح شبکه آبرسانی گفت: 2.5 میلیارد ریال برای رفع مشکل آب شهر توسط این نهاد تخصیص داده شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
آب و فاضلاب شهرستان تاکستان اعلام کرد: در حال حاضر وضعیت مخازن ذخیره آب شهر در کمترین میزان ممکن است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۲۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: به مناسبت سومین روز هفته دولت و در راستای تقویت تامین آب مجتمع دابو شمالی و رفع کمبود آب شهر سرخرود و 25 روستای بالادست ، یک حلقه چاه با دبی 15 لیتر در ثانیه به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۸:۲۱    
آب شهر آستارا به دلیل تعمیرات شبکه تا اطلاع بعدی دچار افت فشار است.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۰:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس / علی عربی ؛علی جان صادق پور با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و همچنین هفته دولت، به ارائه گزارشی از پروژه های آماده بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان اشاره پرداخت و از پایان عملیات احداث مخزن ذخیره آب شهر کهک و لوله گذاری آن خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
با خارج کردن منبع آب قدیمی شهر قشلاق شهرستان آبیک از مدار، مخزن 100 متر مکعبی جدید آب شرب این شهر، وارد مدار شد.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار کلاله گفت: با اتصال مخزن چشمه نیل به مخزن آب شهر کلاله مشکل آب روستاهای بربرقلعه و دیگر مناطق حل خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل آب منطقه ای استان همدان از خط انتقال آب خالقوردی شهرستان کبودراهنگ به همدان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
شرکت آب و فاضلاب هرمزگان در اطلاعیه اعلام کرد: آب شهر های بندرلنگه و بندرکنگ از فردا یکشنبه 31 مرداد ماه به مدت 48 ساعت قطع یا با افت فشار مواجه می شود.
عصر شرق   ۱۴۰۰/۰۵/۲۹ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور بهره برداری آبفای شهر دماوند با اشاره به اینکه آب شهر از از حدود 30 حلقه چاه تأمین می شود گفت: کاهش بارش ها موجب شد برخی از چاه ها کاهش بیش از 70 درصدی داشته باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۲۹ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - پس از گذشت چند هفته همچنان مشکل آب شهر 3 هزار نفری شهر ارمغانخانه حل نشده و این در حالی است که مسئولان مربوطه مدعی هستند مشکل قطعی آب طی چند روز آینده حل خواهد شد.
دیار جنوب   ۱۴۰۰/۰۵/۲۸ - ۲۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر آب و فاضلاب شهرستان دیر گفت: دلیل تلخی آب شهر دوراهک اتصال چاه های کشاورزی به شبکه اصلی است. به گزارش دیارجنوب به نقل از خبرنگار مهر، چند روزی است که آب مصرفی شهر دوراهک به شدت تلخ شده و مشکلاتی را برای مردم به وجود آورده و باعث خرابی دستگاه های تصفیه آب خانگی شده است. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۲۳:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
همدان- قلمنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: حجم آب سد اکباتان به 11 میلیون متر مکعب کاهش یافته و با شرایط موجود تنها تا مهرماه می توان آب شهر همدان را از این سد تامین کرد.