شنبه ۱۶ مهرساعت ۰۲:۱۱Oct 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیریت جهادی»

شعار سال   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۷:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش در سفری که به قزوین داشت خطاب به معلمان غیر انتفاعی که از او به اصطلاح دو دقیقه وقت می خواهند تا مشکلات شان را مطرح کنند و جناب وزیر گفتند، وقت ندارم! برنامه های دیارتان را یک بار دیگر مرور کنید جناب وزیر. چفیه حرمت دارد و مدیریت جهادی هم تعریف دارد ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۲۱:۲۶    
سمنان (پانا) - با حکم دکتر شاه حسینی، سرپرست آموزش و پرورش استان سمنان، جایگزین سعید تجلی صفا در اداره استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان تعیین و این مسئولیت به فاطمه نادری واگذار شد. ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۲۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
محمدی کیا با اشاره به شاخصه های انتخاب مدیران شهرستانی گفت: همسو با سیاست های دولت سیزدهم علاوه بر تخصص، روحیه فساد ستیزی و مدیریت جهادی از مولفه انتخاب و انتصاب مدیران است.
آنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۰۹:۰۵    
دفاع مقدس اگرچه به ظاهر در ژانر نظامی دسته بندی می شود؛ اما اگر زاویه نگاه به آن توسعه یابد، قطعاً در ابعاد اجتماعی، فرهنگی، اخلاقی، تربیتی، اقتصادی، مدیریتی، سیاسی، دیپلماسی، علم و فنآوری، آموزشی، ورزشی و رسانه ای دارای ظرفیت های فراوانی است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۰۷:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
شیراز– ایرنا- رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه الگوی مدیریت جهادی و فرهنگ دفاع مقدس راه حل مشکلات اقتصادی و اجتماعی است بر لزوم تقویت این الگو و حرکت در این مسیر تاکید کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۴۷    
حقیقی گفت: امسال با مدیریت جهادی توانستیم تابستانی بدون خاموشی را سپری کنیم که این دستاورد مایه مباهات و افتخار ما است.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: فرماندار هشترود گفت: مدیران جهادی باید در کارهای خود اخلاص و توکل بر خدا داشته باشند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون اجرایی رییس جمهور گفت: با کارهای انجام شده الگوی عملی از مدیریت جهادی در دهه آخر صفر در خراسان رضوی به ثبت رسیده و قرارگاه شبانه روزی، زیر نظر مدیریت استاندار فعال است و هر مشکل احتمالی را در کمترین فرصت حل خواهد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۲۲:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون اجرایی رییس جمهور گفت: با کارهای انجام شده الگوی عملی از مدیریت جهادی در دهه آخر صفر در خراسان رضوی به ثبت رسیده و قرارگاه شبانه روزی، زیر نظر مدیریت استاندار فعال است و آمادگی وجود دارد تا هر مشکل احتمالی را در کمترین فرصت حل کنیم.
دانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۵:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
جوکار نماینده یزد در مجلس گفت: در هشت سال دفاع مقدس سنگر جبهه ها، سنگر درس می شد، معلم کلاس درس در آنجا برگزار می کرد و دانش آموز با کتاب خود در مقابل دشمن می ایستاد.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۵    
به گزارش جام جم آنلاین- حاج مرتضی بیاتی اشکفتکی در سال 1333 در یک خانواده ساده و مذهبی در روستای اشکفتک و در سال 1333 دیده به جهان گشود ، پدرش یک روستائی کشاورز به نام مشهدی علی خان بیاتی انسانی نجیب و انقلابی که همواره در مسیر حق قدم بر می داشت و روحیات انقلابی را همراه با مردم مداری و اعتماد و ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه شهرستان سلطانیه گفت: امروز الگوی دفاع مقدس و مدیریت جهادی نسخه شفابخش در مدیریت کشور است.
موج   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل با اشاره به اینکه با نگاه اداری مشکل مردم حل نخواهد شد، گفت: برای گره گشایی از کار مردم نیاز به مدیران جهادی و انقلابی هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۷:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل- سند جامع تحول بخش کشاورزی برای اولین بار به عنوان کامل ترین و جامع ترین برنامه تحولی با رویکرد مدیریت جهادی در اردبیل رونمایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
جیرفت- ایرنا- سرپرست فرمانداری عنبرآباد در جنوب کرمان تاکید کرد: جهادی عمل کردن مدیران باید با نظم اداری و مشورت پذیری نیز همراه باشد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سردار یوسفعلی زاده گفت: با اقدامات بسیار ارزشمندی که در هویزه انجام شد، می توان نوسازی این شهر را در سال های دفاع مقدس به عنوان یک اقدام شایسته و الگویی برای سایر مناطق جنگ زده معرفی کرد و به دولت و دست اندرکاران نشان داد که با قرارگرفتن در بطن کار، هر ناممکنی را می توان ممکن ساخت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۸:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- مرز رسمی خسروی دروازه اصلی کربلای معلی و قدیمی ترین مرز برای تردد زائران عتبات عالیات به عراق امسال با مدیریت میدانی و تفکر جهادی استاندار کرمانشاه و دستگاه های اجرایی، خدماتی و امدادی، نظامی ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۱:۱۵    
حجت الاسلام صبوری گفت: دفاع مقدس آکنده از نیروهای جهادی و انقلابی بود که با روحیه اخلاص و خدمت در سخت ترین عرصه ها حاضر می شدند.
کمال مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۲۰:۴۳    
مردم خاطره تلخ گرانفروشی شهرداری اصلاح طلبان و نیز خاطره مدیریت جهادی قالیباف را مقایسه کرده اند و به اصولگرایان رأی داده اند. “فیاض زاهد” اما این واقعیت ساختاری را نمی پسندد!
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
عضوکمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس در توئیتی از مدیریت جهادی و متعهدانه محرابیان در حوزه برق،قدردانی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۵:۱۳    
ایسنا/همدان امام جمعه موقت ملایر گفت: همه ملت ها باید با محوریت و مدیریت جهادی کشور عراق، برای عظمت هر چه بیشتر راهپیمایی اربعین تلاش کنند.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۲۱:۳۲    
نتیجه کارهای ارتش تروریست آمریکا حامد با انتشار این تصویر نوشت: ورودی مدرسه ای در ادلب سوریه! آمریکایی ها در تاریخ دویست ساله ایالات متحده هرجا که قدم نحس شان را گذاشتند جز بدبختی و فلاکت به یادگار نگذاشتند. مدیریت جهادی ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- حضور و مدیریت جهادی مسوولان دولت سیزدهم از ابتدای بازگشایی مرز رسمی خسروی در این گذرگاه رسمی منجر به تردد روان و تسهیل در ورود و خروج زائران شده است، به طوری که اکنون مرز خسروی وضعیت بسیار مطلوبی از نظر ورود و خروج زوار دارد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۸:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
با آنکه طی چند روز گذشته به دلیل تراکم فراوان جمعیت زائران حسینی و از طرفی کمبود امکانات رفاهی، محدودیت هایی برای تردد راهپیمایان اربعین به عراق در نظر گرفته شده بود اما اکنون با مدیریت جهادی و میدانی، همه مرزهای کشور به سمت عراق باز و تردد زائران بدون هیچ مشکلی در حال انجام است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- گازرسانی به پایانه مرزی خسروی در نقطه صفر مرزی ایران و عراق به طول 20 کیلومتر در مدت زمان 20 روز را می توان یکی از خدمت های ماندگار با مدیریت جهادی مسوولان استان کرمانشاه و به خصوص شرکت گاز استان قلمداد کرد.
اقتصاد ایران: رشت- استاندار گیلان با تأکید بر برخورد جدی با متعرضان به طبیعت بکر این استان گفت: تالاب انزلی را با نگاه ملی و مدیریت جهادی احیا می کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اردبیل گفت: از مدیریت سنتی چند دهه گذشته باید عبور کرد و با مدیریت نوین مبتنی بر روحیه جهادی و آینده نگری پیش رفت، چرا که امروز کشور ما نیازمند کارهای برجسته نوین و ابتکاری است که توأم با شجاعت و خلق فرصت های جدید باشد.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۰۸:۳۷    
سعیده علیپور:دمای هوا 45 تا 50 درجه سانتیگراد را نشان می دهد و جمعیت انبوهی پشت فنس های مرزی هنوز منتظرند. آنها میان باقی مانده غذاها و بطری های پلاستیکی خالی آب و در حالی که لایه ای از گرد و خاک روی صورت هایشان نشسته است ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۰۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
نوشهر- ایرنا- استاندار مازندران در ششمین سفر شهرستانی امروز یکشنبه با 65 مدیرکل استانی به تنکابن سفر کرد تا علاوه بر بازدید میدانی از طرح ها، دیدار چهره به چهره با اقشار مردم و نشست با خانواده معظم شهدا، ایثارگران و فعالان سیاسی و اقتصادی، مصوباتی برای حل مشکلات این شهرستان داشته باشد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۲۱:۳۵    
مدیریت جهادی و تدابیر هوشمندانه حضرتعالی در هماهنگی با کشاورزان شهرستان دهلران و رفع سریع مشکلات این قشر زحمتکش نشان از دانش و تجربه بالا، تسلط به امور، تعهد حرفه ای و درک صحیح از رهنمودهای مقام معظم رهبری دارد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۵:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار گیلان با اشاره به تشکیل قرارگاه مدیریت جهادی برای احیای تالاب انزلی، گفت: برخی افراد با اجرای طرحهای غیر تخصصی پا روی گلوی تالاب انزلی گذاشتند و تالاب در حال خفه شدن است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۲:۰۱    
خدایی گفت: برای تکمیل پروژه در دست احداث مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان با الگو گرفتن از حماسه دفاع مقدس باید ضمن توجه به محدودیت های اداری و چارچوب های قانونی، با تکیه به ظرفیت های استانی و با مدیریت جهادی تلاش کرد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه سلمان گفت: کارایی، امید، اراده و همت از مهمترین مسائل در مدیریت جهادی است و در عرصه فضای مجازی نیز باید جهادی و انقلابی عمل کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه گفت : همه مدیران با نگاه جهای برای خدمت رسانی زائران وارد میدان شوند تا بتوانیم با مدیریت جهادی این اجتماع عظیم را مدیریت کنیم
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۰۹:۰۴    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان گلستان ؛ همایش منطقه ای پایداری تولید و امنیت غذایی با کشاورزی دانش بنیان با محورهای نقش فرهنگ، مدیریت جهادی و انسجام مدیریتی در داشن بنیان کردن کشاورزی، ضرورت ها، چالش ها، موانع و راهکارهای دانش بنیان کردن کشاورزی و ارتقاء بهره وری تولید ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۲۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
دولت سیزدهم از ابتدا میراث دار حجم انبوه مشکلات و پروژه های نیمه کاره و بلاتکلیف عمرانی بود، در جای جای استان مرکزی هم اما پروژه های ناتمامی به چشم می خورد که بعضی از آن ها به ویژه پروژه هایی در مرکز استان و نه نقاط حاشیه ای برای خود سابقه تاریخی بالایی دارند ولی در طول یکسال گذشته رویکرد جهادی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
ساری- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران مدیریت جهادی و اقتصاد مقاومتی راه برون رفت از عقب ماندگی ها در استان دانست.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
امیر سرتیپ قربانی با اشاره به مدیریت جهادی در حوزه قطعه سازی در هوانیروز گفت: امروز تمامی قطعات مورد نیاز هوانیروز در صنایع یاعلی توسط متخصصان داخلی ساخته می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۰۸:۵۹    
تهران – ایرنا- نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت سیزدهم با تکیه بر توان داخلی و مدیریت جهادی مشکل آب خوزستان را حل کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۰۱:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
امیر قربانی با اشاره به مدیریت جهادی در حوزه قطعه سازی در هوانیروز گفت: امروز تمامی قطعات مورد نیاز هوانیروز در صنایع یاعلی توسط متخصصان داخلی ساخته می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
در پی آتش سوزی تالاب بین المللی انزلی و دستور رئیس جمهور مبنی بر احیای این تالاب، استاندار از تشکیل قرارگاه مدیریت جهادی احیای تالاب انزلی در گیلان خبر داد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین به نقل از ایرنا ، فاطمه امیرانی روز دوشنبه در آیین رونمایی از مرحله نخست واگذاری ناوگان حمل و نقل عمومی و ماشین آلات و تجهیزات عمرانی و خدمات شهری به عنوان مهمان ویژه از خانواده شهدا و همسر شهید باکری به عنوان یکی از شهرداران موفق در طول دوره انقلاب افزود ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع مجلس در توئیتی به بهره برداری از طرح آبرسانی غدیر و مدیریت جهادی دولت سیزدهم اشاره کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
پس از ایجاد حریق در تالاب بین المللی انزلی و بعد از بازدید هوایی نماینده عالی دولت در گیلان و برگزاری نشست با اعضای ستاد مدیریت بحران، قرارگاه جهادی مدیریت جهادی تالاب بین المللی انزلی در گیلان تشکیل شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۰۹:۰۲    
مدیرکل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان؛ در سفر به شهرستان تازه تأسیس تفتان، با کارکنان اداره دامپزشکی شهرستان دیدار و گفتگو نمود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۰۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
با مدیریت جهادی و تحقق وعده رئیس جمهور طرح آبرسانی غدیر در خوزستان به بهره برداری رسید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۵:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز به معنی واقعی کلمه امید در دل مردم زنده و ایجاد شده که این محصول مدیریت جهادی و انقلابی است و امیدواریم که دولت و مسئولان در این زمینه موفق باشند.
دانا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۳:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی گفت: یکی از الزامات غلبه بر مشکلات اقتصادی کشور، نهادینه کردن فرهنگ و مدیریت جهادی به تأسی از سبک مدیریتی مقام معظم رهبری(مدظله العالی ) و سردار سلیمانی است.
مرآت   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۲:۵۸   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضغفین با اشاره به اینکه بارقه های امید و پیروزی در کشور مشهود است، گفت: دولت سیزدهم رویکرد خود را بر مدیریت جهادی و حمایت های موثری از گروه های جهادی داشته است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۲:۵۰    
حجت الاسلام نصیرایی با بیان اینکه مدیریت جهادی راه علاج مشکلات در کشور است، گفت: با مدیرت جهادی می توان این عقب ماندگی ها را با سرعت و شتاب جبران کنیم و امروز با تقویت فعالیت های جهادی شاهد زنده شدن امید به معنای واقعی در دل مردم هستیم.