پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۲۰:۵۹May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیریت جهادی»

خبرگزاری فارس   ۸ ساعت پیش    
خطیب نماز عید سعید فطر در سمنان گفت: دولت آینده باید با اعتماد به جوانان انقلابی، با مدیریت جهادی حرکت کند و مشارکت حداکثری در انتخابات یک اولویت اساسی است.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان: تحقق برنامه اجرایی سال 1400 دادگستری کل استان با همت و مدیریت جهادی قضات و کارکنان
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
همدان-رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه برای احیای واحدهای تعطیل باید کمر همت بست و مشکلات آنها را حل کرد، گفت: یکی از مسایل مهمی که در فضای کسب و کار موثر است تسهیل امور و برداشتن مقررات دست و پاگیر است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۵۱    
ساری- تحلیلگر مسائل سیاسی، با تاکید براینکه حضور حداکثری در انتخابات میتواندباعث تغییر شرایط موجود شود، افزود:رئیس جمهور انقلابی می تواند با بکارگیری عناصر پرتلاش و مدیریت جهادی شرایط را به نفع مردم تغییر دهد.
سفیر افلاک   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام شاهرخی گفت: محرومیت زدایی، هدف اصلی بسیج سازندگی است و در هر جایی مدیریت جهادی باشد، موفقیت حاصل می گردد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین ملانوری گفت: اگر ما انتظار داریم مدیرانمان اهل جهاد باشند، در مقابل دشمن بایستند و مردم را به جهاد دعوت کنند، باید افرادی را انتخاب کنیم که اهل ایمان باشند؛ زیرا هرچه درجه ایمان بالاتر برود همت جهادی نیز به تناسب در وجود افراد افزایش می یابد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۴۵    
خبرگزاری میزان - جواد منصوری در روزنامه حمایت نوشت: مدیریت انقلابی را اگر باطل السحر و حل المسائل چالش های کشور بنامیم، سخن به گزاف نگفته ایم. تجارب بیش از چهار دهه انقلاب نشان می دهد که هر جا پای مدیریت جهادی در میان بوده ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اوقاف در نشست قرآنیان منادیان نور و امید، مهم ترین و اصلی ترین هدف دشمن از اقدامات در جبهه های مختلف را ناامیدی مردم از آینده برشمرد و گفت: در عرصه انتخابات مدیریت جهادی را اعمال کنید، ببینید چه اتفاقی می افتد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
کتاب الگوی مدیریت جهادی با استفاده از تجربه فرماندهان دفاع مقدس به کوشش حجت الاسلام عسکری وزیری چاپ شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
یک فعال دانشجویی با اشاره به ضرورت حضور رئیسی در انتخابات گفت وی در شرایط فعلی بهترین نماینده برای گفتمان مبارزه با فساد و مدیریت جهادی است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نهاوند-جانشین فرمانده سپاه ناحیه نهاوند با اشاره به راه برون رفت از مشکلات کشور گفت: امروز بیش از هر زمان دیگری کشور نیازمند تفکر و روحیه بسیجی و مدیریت جهادی است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۷:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام محی الدینی گفت: راه عزت همان ایستادگی و تسلیم ناپذیری در برابر اردوگاه پوشالی دشمنان و دفاع از محرومان عالم و پایبندی به روحیه انقلابی و مدیریت جهادی است.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۳۸    
فعال فرهنگی اجتماعی شهر گرگان نوشت : امروز خوشبختانه بین نیاز امروز جامعه ما و مشرب فکری و مکتب سلیمانی همبستگی و رابطه حداکثری وجود دارد. مکتب سلیمانی یک مکتب تربیتی- مدیریتی است.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
وقتی نگاه به داخل باشد هم چرخ اقتصاد می چرخد هم چرخ اقتدار کشور ولی با مدیریت برجامی...
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی با بیان اینکه اگر مشکلات و چالش ها نبود، تفکر مدیریت جهادی شکل نمی گرفت اظهار کرد: این تفکر ایجاد شده است که بگوید؛ کسانی که صاحب ایده و آرمان هستند می توانند تغییر ایجاد کنند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۷:۳۰    
جمیاری گفت: اقدامات پیشگیرانه خوبی در زندان ها جهت مقابله با کرونا انجام شده و هیچ بیمار کرونایی در بندهای زندان های استان البرز نداریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
اعضای شورای مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان ضمن حضور در محل ستاد اجرایی فرمان امام، با محمد مخبر ریاست ستاد اجرایی دیدار و بر الگوسازی از شیوه مدیریت جهادی و غیرجناحی در ستاد برای رفع مشکلات کشور تأکید کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۱:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام ادیانی در پیامی به مناسبت روز معلم آورده است: پرتوافکنی و روشنگری معلمین در مشارکت حداکثری و تعیین انتخاب اصلح و معتقد به ارزش ها و مدیریت جهادی و انقلابی در انتخابات دارای نقش تعیین کننده ای است.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
جمیاری گفت: اقدامات پیشگیرانه خوبی در زندانها جهت مقابله با کرونا انجام شده و هیچ بیمار کرونایی در بندهای زندانهای استان البرز نداریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۴:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت شانزدهمین سالگرد درگذشت حاج عبدالله والی میزگردی در خبرگزاری فارس با موضوع بررسی ابعاد مدیریت جهادی، سبک مدیریتی و الگوی محرومیت زدایی حاج عبدالله والی در بشاگرد با حضور برادران آن مرحوم، محمود، امیر و مجید والی، سجاد هجری پژوهشگر توسعه روستایی و پیشرفت منطقه ای ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۲۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه فدراسیون کشتی در توئیتی به افتتاح خانه کشتی شهید صدرزاده توسط رئیس مجلس اشاره کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
گیلان استانی مملو از فرصت های بی نظیر در تولید و اشتغال است و بدون شک با تفکر بسیجی و با اعمال یک مدیریت جهادی کارخانجاتی مانند شرکت ایران برک آن می توانند، مجددا احیاء شده و در جهت ارتقا جایگاه استان نقش آفرینی کنند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۱:۱۶    
هشتم اردیبهشت ماه سالگرد الگوی مدیریت جهادی کشور حاج عبدالله والی موسس مدرسه علمیه خواهران و برادران شهرستان بشاگرد
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیریت جهادی دارای تفکر راهبردی و برنامه های راهبردی و عملیاتی بر مبنای تفکر راهبردی ارزش مدار است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۰:۵۲    
نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: جوان گرایی و مدیریت جهادی دو مولفه اساسی است که منتخب مردم در دولت سیزدهم باید آن ها را سرلوحه کار خود قرار دهد.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۵:۲۵    
طی 24 ساعت گذشته کلیدواژه #صف_تغییر و #الگوی_مدیریت_جهادی موردتوجه کاربران شبکه های اجتماعی قرارگرفته و هم اکنون ترند برتر توییتر فارسی است
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
طی 24 ساعت گذشته کلیدواژه #صف_تغییر، #الگوی_مدیریت_جهادی و #علمداران_خلیج_فارس با توجه به انتخابات پیش رو و با تأکید بر لزوم تغییر در مدیریت فعلی به سمت مدیریت جهادی موردتوجه کاربران شبکه های اجتماعی قرارگرفته و هم اکنون ترند برتر توییتر فارسی است.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
تجربه به اثبات رسانده که اداره تهران به عنوان پایتخت کشور با جمعیت میلیونی نیاز به عزم و اراده ملی و مدیریت جهادی دارد.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
تجربه موفق طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در کنترل ویروس کرونا در کشور ، نشان داد مشکلات و بحران ها تنها با مدیریت جهادی و تلاش جهادگران در کشور حل می شود.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران معتقد است که حل معضل ترافیک و توسعه حمل ونقل عمومی شهر تهران در توان شهرداری نیست و در کلان کشور نیازمند یک مدیریت جهادی مبتنی بر پیوسته مطالعاتی است.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
کاکایی گفت: همان نگاهی که باعث پیشرفته شدن تجهیزات نظامی کشور شد باید در صنعت تولید خودرو هم وجود داشته باشد.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
بیضایی گفت: مجلس شورای اسلامی طرحی به نام جهش تولید مسکن دارد که اجرای این طرح به جز نگاه جهادی و انقلابی حاصل نمی شود.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۹:۵۰    
مدیریت جهادی تکیه بر همت و تحرک دارد؛ با پشت میز نشستن مدیران و از بالا به پایین نگاه کردن به امور، هیچ وقت مدیریت جهادی شکل نمی گیرد.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۹:۱۵    
اگر یک شورایی کارآمد باشد وضعیت شهر خوب می شود، اما اگر این شورا ناکارآمد باشد و بخصوص سیاسی و سیاسی کاری باشد نتایج خوبی از آن به دست نمی آید.
برابر تصویب شورای عالی نشان ها در ارتش جمهوری اسلامی ایران، نشان فداکاری به شهید نادر عظیمی وزیری تعلق گرفت. به گزارش روابط عمومی ارتش، برابر تصویب شورای عالی نشان ها در ارتش ...
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۳:۱۵    
برابر تصویب شورای عالی نشان ها در ارتش جمهوری اسلامی ایران، نشان فداکاری به شهید مصطفی صفرزاده مقدم تعلق گرفت . به گزارش روابط عمومی ارتش، برابر تصویب شورای عالی نشان ها در ارتش ...
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۲۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
آفتاب ایلام| دبیر حزب سفیران انقلاب اسلامی استان ایلام گفت : اکنون که مردم با شورو شوق زیادی در انتظار پایان یافتن کار دولت کنونی تدبیر برای ناامیدی هستند وازسویی مردم عزیز ایران خودرا برای انتخاب فردی انقلابی با مدیریت جهادی وسیره ای علی گونه به عنوان رییس دولت آینده اماده کرده اند ...
برابر تصویب شورای عالی نشان ها در ارتش جمهوری اسلامی ایران، نشان فداکاری به شهید خلبان غلامحسین عروجی تعلق گرفت . به گزارش روابط عمومی ارتش، برابر تصویب شورای عالی نشان ها در ارتش ...
پرس شیعه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
برابر تصویب شورای عالی نشان ها در ارتش، نشان فداکاری به شهید خلبان فیروز شیخ حسنی تعلق گرفت. به گزارش شیعه پرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ارتش، برابر تصویب شورای عالی نشان ها در ارتش ...
برابر تصویب شورای عالی نشان ها در ارتش جمهوری اسلامی ایران، نشان فداکاری به شهید خلبان فیروز شیخ حسنی تعلق گرفت . به گزارش روابط عمومی ارتش، برابر تصویب شورای عالی نشان ها در ارتش ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۷:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
با مدیریت جهادی ، نا امیدی و یاٌس و چالش های درونی پایان می پذیرد و اختلافات فرعی و سطحی کنار گذاشته می شود؛ با مدیریت جهادی ، دشمن عقب نشینی می کند .اگر مدیریت جهادی بود ، اقتصاد و فرهنگ هم در کشور پیشرفت می کند . کشوری که اقتصاد و فرهنگ پیشرفته داشته باشد، در اوج قرار می گیرد و تحقیر نمی شود.
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
مردم نیوز : به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ارتش، برابر تصویب شورای عالی نشان ها در ارتش، به پاس رشادت و مدیریت جهادی در صحنه ها و برهه های سرنوشت ساز دوران پیروزی انقلاب و ایثار و بذل جان در اعتلای ایران سربلند اسلامی ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بنیاد مسکن شهرستان گراش با گرامیداشت سال پشتیبانی تولید و همچنین نکوداشت سالروز فرمان تاریخی امام راحل و تاسیس نهاد بنیاد مسکن گزارشی از فعالیت های توسعه و محرومیت زدایی در این شهرستان را بیان کرد و افزود ...
برابر تصویب شورای عالی نشان ها در ارتش جمهوری اسلامی ایران، نشان فداکاری به شهید غلامرضا بالمانی تعلق گرفت . به گزارش روابط عمومی ارتش، برابر تصویب شورای عالی نشان ها در ارتش ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۸:۱۴    
حجت الاسلام قلی پور با تأکید براین که روحیه انقلابی و مدیریت جهادی، رمز موفقیت کشورمان در عرصه های مختلف است، خاطرنشان کرد: امروز همه وظیفه دارند در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری، در برابر توطئه ها و زیاده خواهی های دشمن بایستند و از آرمان های انقلاب دفاع کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سابق کل ارتش درباره تجربه مدیریت جهادی در ارتش جمهوری اسلامی ایران، می گوید: مدیر جهادی می تواند هم با استفاده از سیستم کارها را پیش ببرد و هم درجایی که سیستم ممکن است جواب ندهد، با استفاده سایر روابط سیستمی، آن را برای تولید و یا هر کار دیگری پشتوانه قرار بدهد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۸:۱۰    
امام جمعه ایلام با اشاره به اینکه حل مشکلات کشور نیازمند مدیریت جهادی است، گفت: مردم در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو بهترین گزینه ای که می تواند خادم آنها باشد، انتخاب کنند.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع پرس ، برابر تصویب شورای عالی نشان ها در ارتش، به پاس رشادت و مدیریت جهادی در صحنه ها و برهه های سرنوشت ساز دوران پیروزی انقلاب و ایثار و بذل جان در اعتلای ایران سربلند اسلامی، نشان فداکاری به شهید والامقام ارتش اسلام ...
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
برابر تصویب شورای عالی نشان ها در ارتش جمهوری اسلامی ایران، نشان فداکاری به شهید علی اصغر میرزایی چقاکبودی تعلق گرفت. برابر تصویب شورای عالی نشان ها در ارتش، به پاس رشادت و مدیریت جهادی در صحنه ها و برهه های سرنوشت ساز دوران پیروزی انقلاب و ایثار و بذل جان در اعتلای ایران سربلند اسلامی ...