پنجشنبه ۱۴ اسفندساعت ۱۶:۱۷Mar 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیریت جهادی»

تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۰:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
فارس: شاه کلید مدیریت اقتصاد کشور در شرایط تحریم فرمایش مقام معظم رهبری تحت عنوان اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی است که برخی شرکت ها و کارخانه ها توانسته اند به آن عمل کنند. ...
شوشان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۸:۰۰    
علیرضا مهلی مدیرگروه جهادی جهادگران نور مدیریت جهادی، یک سبک مدیریتی برگرفته از مدیریت اسلامی است که همه اصول، مبانی و مؤلفه های آن با مبانی، اصول و مدیریت اسلامی منطبق است و وجه ممیزۀ آن با مدیریت اسلامی، برجسته بودن روحیه مبارزه گری ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۱۲   + ۳۳ سایت دیگر  
برابر تصویب شورای عالی نشان ها در ارتش، نشان فداکاری به شهید سرلشکر جواد فکوری تعلق گرفت. به گزارش شیعه پرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ارتش، برابر تصویب شورای عالی نشان ها در ارتش ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- وزیر پیشین دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه کمبودها و مشکلات کشور را با مدیریت جهادی و همدلی می توان پشت سر گذاشت، گفت: ما باید بیش از گذشته از آرمانهای انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی مراقبت کرده و از آن غفلت نکنیم.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۴۴    
آنچه از مکتب شهید سلیمانی میتوان بهره جست، الگوی مدیریت جهادی با روحیه خدمتگزاری، نگاه جامع به مسائل و شناخت ظرفیت های بومی و ملی است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
حوزه/ حضرت آیت الله جوادی آملی گفتند: انسان باید در همه حال چه در جبهه جنگ، چه در اقتصاد مقاومتی و چه در مدیریت جهادی بنیان مرصوص باشد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۵۳    
علمای اهل سنت کردستان الگوبرداری از مدیریت جهادی و سیاسی حضرت علی(ع) را بهترین راهنما برای دولتمردان دانستند و امام جمعه مریوان هم عنوان کرد: در هر قلبی که محبت علی (ع) باشد ایمان نیز خواهد بود و هر جا عشق به علی (ع) باشد عدالت و حق نیز وجود دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۱:۴۱    
ایسنا/لرستان نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه مدیریت جهادی به کار گرفتن تمام ظرفیت ها برای خدمت به مردم است، گفت: سستی و انفعال در مدیریت جهادی جایگاهی ندارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد همایش فرهنگ و مدیریت جهادی و آئین تجلیل از نمونه های بخش کشاورزی استان یزد با حضور معاون فرهنگی نمایندگی ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد.
هراز نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۱۱    
بسیج جامعه پزشکی و سلامت آمل موفق ترین رده سپاه های استانی در جشنواره مالک اشتر ❇️بسم الله الرحمن الرحیم❇️ آحادبسیجیان با اخلاص ، فرماندهان و مدیران متعهد رده های بسیج جامعه پزشکی و سلامت. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام شاکری فر بااشاره به شیوه مدیریت امام جواد (ع) در بحران های اقتصادی گفت: یکی از اقدامات مهم امام جواد(ع) در جهت حفظ نظام اجتماعی شیعیان ایجاد تشکیلات سری در بین شیعیان بود، مدیریت جهادی حضرت در زندگی بهترین راه حل غلبه بر مشکلات بود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
سرلشکر موسوی با اشاره به ساری و جاری بودن مدیریت جهادی در ارتش گفت: فرماندهان و افرادی که می خواهند در عرصه های مختلف این کشور مسئولیت بر عهده بگیرند و مسیر خود را با موفقیت طی کنند، باید شخصیت شهید فلاحی را الگو قرار دهند.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۳۶    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: نیاز اساسی امروز مدیریت توانمند جهادی است و ما تجربه موفق این مدیریت را در زمان دفاع مقدس از مکتب شهیدان آموختیم.
برابر تصویب شورای عالی نشان ها ، نشان فداکاری به دوازده شهید شاخص ارتش جمهوری اسلامی ایران تعلق گرفت. به گزارش روابط عمومی ارتش، برابر تصویب شورای عالی نشان ها در ارتش ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۲۲    
برای اجتناب از برداشت و تلقی غلط از گفتمان مدیریت جهادی که برخی آن را صرفا به حضور شبانه روزی در محل کار تعبیر می کنند، برآن شده ام، با بیان تعریف و برشماری مولفه هایش نسبت به تبیین آن کمک نمایم .
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار حوزه ایثار و شهادت ایرنا، سعید اوحدی روز یکشنبه در نشستی با شورای مرکزی صنفی ایثارگران با اشاره به شرایط ویژه امروز جامعه، عنوان کرد: در این شرایط اگر رویکرد مدیریت جهادی که مقام معظم رهبری هم همواره بر آن تأکید دارند اجرایی نشود، قطعاً به جایی نمی رسیم ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور نمایندگان مجمع عمومی شرکت شهرک های کشاورزی مشاور وزیر و رئیس گروه مجامع شرکت ها، اعضای هیات مدیره شرکت شهرک های کشاورزی، معاونین و مدیران ستادی و شعب استانی شرکت مدیرعامل شرکت های زیرمجموعه و جمعی از سرمایه گذاران از خدمات و مدیریت جهادی و انقلابی علی اشرف منصوری رئیس هیات مدیره و ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۸:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
یاسوج- رئیس قوه قضائیه گفت:هیچ مانعی نباید در مدیریت جهادی مانع شناخته شود و خنثی سازی آنچه که دشمن به عنوان مانع قرار می دهد با حرکت جهادی میسر است.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
آیت الله رئیسی با اشاره به اینکه دستگاه قضایی با توصیه به مسئولان جهت حل مشکلات و رفع موانع تولید، به دنبال امیدآفرینی در کشور باشند،
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۸:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
بندری گفت: گره های مشکلات بندر ماهشهر در زمینه های مختلف با مدیریت و کار جهادی و شبانه روزی باز می شوند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۵:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در مازندران به فرازی از بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: کلید واژه عزت، رشد و پیشرفت ما مدیریت جهادی است و به رغم مشکلات، جمهوری اسلامی روز به روز گام های محکم تری به جلو برداشته است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۵:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمدی لائینی با بیان اینکه رهبری مدیریت جهادی را کلید واژه رشد می دانند، گفت: تقویت روحیه جهادی یکی از ضرورت ها برای خروج از مشکلات است؛ این روحیه باید در مرحله نخست بین مدیران و مسئولان تقویت شود.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی و مشهد اظهار کرد: با توجه به شرایط امروز دانشگاه این مجموعه به جای مدیران اداری به مدیران جهادی نیاز دارد و چنین مدیریتی در واحدها و مراکز خراسان رضوی حکم فرماست.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۴:۴۰    
نماینده ولی فقیه در مازندران به فرازی از بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: کلید واژه عزت، رشد و پیشرفت ما مدیریت جهادی است و به رغم مشکلات، جمهوری اسلامی روز به روز گام های محکم تری به جلو برداشته است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۴:۱۲    
آیت الله محمدباقر محمدی لائینی گفت: کلید واژه عزت، رشد و پیشرفت ما در مدیریت جهادی الهام گرفته از ایمان اسلامی و اعتقاد به اصل ما می توانیم است و باید حفظش کنیم.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۲۵    
امروز هفتمین سالگرد ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی توسط رهبر انقلاب است؛ سیاست هایی که اگر به درستی اجرا می شد، دیگر خطر تحریم کمتر اقتصاد ایران را تهدید می کرد و اکنون شاید اقتصاد با چالش های کمتری رو به رو بود. در این هفت سال، چقدر سیاست های اقتصاد مقاومتی اجرایی شد؟
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
وزیر سابق نفت ایران با بیان این که دشمنان با اعمال تحریم های ظالمانه به دنبال کشاندن جنگ اقتصادی در تک تک خانه های مردم هستند، گفت: تنها راه حل برون رفت از چالش های اقتصادی تفکر انقلابی و مدیریت جهادی است.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۰۲    
فصلنامه رهیافت های نوین مدیریت جهادی و حکمرانی اسلامی از سوی معاونت علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی مجوز انتشار گرفت.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۱۸    
حوزه/ استاد حوزه علمیه خواهران آذربایجان غربی، ایجاد امید و نگاه خوش بینانه به آینده و شکستن حصر رسانه ای دشمن در فضای مجازی را از مهم ترین ماموریت های جوانان در بیانیه گام دوم عنوان کرد و گفت ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۵:۰۰    
ابراهیمی گفت: بخشی از مشکلات به دلیل سوء مدیریت هاست و با مدیریت جهادی می توان این مشکلات را برطرف کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
امام جمعه یزد با تاکید بر این که در کشور ما ظرفیت تولید خوراک دام وجود دارد، گفت: نیاز به یک حرکت جهادی در تمام استان هاست تا در این زمینه به خودکفایی برسیم.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
اصلاح طلبان در حالی تلاش می کنند دامن خود را از مسئولیت کارنامه بد دولت اعتدال پاک کنند که از نظر مردم چنین چیزی ممکن نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- دادستان عمومی و انقلاب استان قزوین گفت: برای مبارزه با همه گیری کرونا و مدیریت این ویروس منحوس باید فراتر از چارچوب و قواعد اداری رفته و مدیریت جهادی را سرلوحه تصمیم گیری های خود قرار دهیم.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۰:۲۵    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امروز باید با مدیریت جهادی در عرصه اقتصاد ورود کنیم تا ریشه تبعیض و فساد از میان برداشته شود؛ نظام اقتصادی کشور به ویژه بیمه و بانک باید در خدمت تولید قرار گیرند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۸:۵۸   + ۹۳ سایت دیگر  
گروه استان ها دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امروز باید با مدیریت جهادی در عرصه اقتصاد ورود کنیم تا ریشه تبعیض و فساد از میان برداشته شود؛ نظام اقتصادی کشور به ویژه بیمه و بانک باید در خدمت تولید قرار گیرند.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۳:۵۹    
نشست خبری _ مطبوعاتی دبیر و معاونین جمعیت پیشرفت و عدالت اسلامی لرستان به منظور حمایت و تبیین تفکر دکتر محمدباقر قالیباف در سالن همایش حوزه هنری استان برگزار شد .
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۷:۵۸    
جانشین رئیس بسیج مستضعفان گفت: نگاهتان به خارج نباشد، ما ظرفیت تأمین و پشتیبانی و زندگی عزتمندانه 300 میلیون نفر را داریم. نگاهمان به درون باشد. ما مشکلات مدیریتی داریم و نیازمند مدیریت جهادی و انقلابی هستیم.
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۶:۳۶    
نماینده مردم تاکستان در مجلس گفت: باید راه شهدا و امام را ادامه دهیم؛ چراکه انقلاب ما شعبه ای از انقلاب اباعبدالله الحسین(ع) و انقلاب عاشوراست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۴:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
خرم آباد- نماینده ولی فقیه در لرستان بر ضرورت مدیریت جهادی و استفاده از همه ظرفیت ها برای سربلندی ایران اسلامی در حوزه های مختلف تاکید کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۴:۲۷    
پورهادیان گفت: پیروزی انقلاب شرایط مدیریت جهادی را فراهم کرد و در بستر انقلاب، استعدادها و نخبه های زیادی پرورش یافتند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۰۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر؛ دکتر اشکان معصومی، مسئول خانه نخبگان شهدای شهرستان دشتی در همایش علمی مکتب شهید سلیمانی بسیج گفت: در سال های اخیر موارد مختلفی از بحران ها ناشی از بلایای طبیعی همچون سیل و زلزله در کشور رخ داده و آسیب های جبران ناپذیر بر مردم و زیرساخت های شهری وارد کرده ...
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۷:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
شهردار رشت با بیان اینکه تفکر و مدیریت جهادی در مجموعه شهرداری شکل گرفته است گفت: باید موانع را کم و فرآیند انجام کارها را کوتاه کنیم و این از مهم ترین مسائلی است که ما در شهرداری به دنبال آن هستیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۷:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
شهردار رشت با بیان اینکه تفکر و مدیریت جهادی در مجموعه شهرداری شکل گرفته است گفت: باید موانع را کم و فرآیند انجام کارها را کوتاه کنیم و این از مهم ترین مسائلی است که ما در شهرداری به دنبال آن هستیم.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مهدی مزگی نژاد کارشناس سیاسی در گفت وگو با خبرنگار خاورستان، در مورد دلایل ماندگاری انقلاب اسلامی، اظهار کرد: اگر به مبانی انقلاب اسلامی برگردیم دلایل زیادی را برای ماندگاری انقلاب اسلامی خواهیم داشت اما سه عامل از همه مهمتر است. ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر؛ علی شهبازی، فرمانده پایگاه علمی و پژوهشی امام حسن مجتبی (ع) شهرستان خارگ در جشنواره علمی مکتب شهید سلیمانی که با همت بسیج علمی و فناوری پژوهشی سپاه امام صادق (ع) برگزار شد به عنوان پژوهشگر برتر معرفی شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۷:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در سیستان وبلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: برای برداشتن گام های استوار در آینده نیاز است تا گذشته را به درستی بشناسیم و با مدیریت جهادی و با اعتقاد به این اصل که ما می توانیم مایه عزت و پیشرفت کشورمان در همه عرصه ها باشیم.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۹:۰۹    
همدان-مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور با بیان اینکه دشمن به دنبال ناکارآمد جلوه دادن نظام است، گفت: در همین شرایط مقام معظم رهبری مدیریت جهادی را عنوان کردند که برگرفته از دو رویداد انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۸:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه موقت تهران با حضور در محل استقرار تیم آزمایش بالینی واکسن ایرانی کووایران برکت، از زحمات دانشمندان و مجاهدان عرصه علمی که برای کشور افتخار آفریدند تقدیر و تشکر کرد و در دیدار با گروه اول داوطلبان، ایثار و فداکاری ایشان را ستود.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۷:۴۹    
همدان- همایش نقش مدیریت جهادی در جهش تولید و آیین تجلیل از مدیران جهادی در عرصه تولید و صنعت استان همدان با حضور مسئول سازمان بسیج کارگری کشور در همدان برگزار شد./وجیهه محمدیان
هرمز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل مذهبی هرمزگان گفت: ارتقاء توان دفاعی و بازدارندگی، راهبردی قطعی و خدشه ناپذیر و اولویت نخست جمهوری اسلامی ایران است و نیرو های مسلح کشور، نماد وحدت، همدلی و مدیریت جهادی هستند.