شنبه ۲۸ فروردینساعت ۲۲:۳۳Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رونق تولید»

نماینده مردم شهرستان های دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: تنها راه مقابله با جنگ اقتصادی دشمن این است که بتوانیم اقتصادمان را سر و سامان دهیم و این امر جز با رونق تولید امکان پذیر نیست.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - نماینده مردم شهرستان های دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: در زمان حاضر مسئله مهم کشور سامان دادن به اقتصاد است که این مهم فقط با رونق تولید امکان پذیر است.
میزان   ۵ ساعت پیش    
علیرضا نظری در گفت وگو با میزان، با اشاره به جلسه رئیس دستگاه قضا با فعالان حوزه اقتصادی که به منظور بررسی نقش دستگاه قضایی در رفع موانع تولید برگزار شد، گفت وقتی ما مجموعه عوامل موثر در حوزه تولید را مورد رصد قرار می دهیم، می بینیم بخشی از مانع زدایی ها در امر تولید به مجلس(اصلاح قوانین زائد) ...
خبرگزاری تسنیم   ۷ ساعت پیش    
گروه استان ها- رئیس سازمان بسیج سازندگی استان سمنان بابیان اینکه کمک به رونق تولید و اشتغال از اولویت های اصلی کار بسیج سازندگی در استان است افزود: از تمام توان و ظرفیت خود برای تحقق این امر مهم استفاده می کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۵۵    
زیتون، طلای سبز که با برنامه ریزی مناسب می تواند علاوه بر رونق تولید راه حلی برای معضل بیکاری باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
یزد - ایرنا- رییس اداره روابط عمومی شرکت مخابرات منطقه یزد گفت: سال 1399، در چارچوب طرح فراهم کردن زیرساخت های توسعه برای رونق تولید و رفاه مردم، 63 میلیارد و 234 میلیون ریال اعتبار در اجرای 17 پروژه توسعه، تأسیس، جایگزینی و تکمیل طرح های مخابراتی شهرستان ابرکوه هزینه شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۵۲    
زنجان - ایرنا - سفر وزیر بهدشت، درمان و آموزش پزشکی به زنجان و رتبه سوم استان در میزان پرداخت تسهیلات رونق تولید از جمله مهمترین رویدادها و عناوین خبری زنجان طی هفته گذشته بود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۵:۳۶    
بخش کشاورزی همواره به عنوان یکی از بخش های مهمی در رونق تولید است که با رفع موانع سد راه و پشتیبانی از آن می توان شاهد یک جهش بزرگ درتولید و اشتغالزایی جوانان این دیار باشد.
ایستا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:حدود 167 هزار میلیارد ریال تسهیلات بانکی، پارسال برای تامین مالی بنگاه های تولیدی کوچک و متوسط و طرح های نیمه تمام پرداخت شده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۲:۱۹    
اقتصاد ایران: در سال 99 بیش از 166 هزار و 895 میلیارد ریال تسهیلات برای تامین مالی بنگاه های تولیدی کوچک و متوسط و طرح های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد در راستای اقتصاد مقاومتی و در قالب پروژه رونق تولید پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۹:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
قم-ایرنا- مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان قم با اشاره به ضرورت اتصال سرچشمه های اصلی حمل بار به این منطقه ویژه اقتصادی، گفت: با اتصال راه آهن به این منطقه تحول زیادی در رونق تولید در استان قم به وجود خواهد آمد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۷:۱۴   + ۶۵ سایت دیگر  
طبق اعلام مرکز رسانه قوه قضاییه، در بیست و سومین نشست رمضانی رئیس قوه قضائیه با نخبگان کشور، آیت الله رئیسی امروز پنجشنبه (26 فروردین) میزبان تعدادی از تولیدکنندگان و فعالان حوزه تولید بود تا در جلسه هم اندیشی با اصحاب تولید به بررسی نقش دستگاه قضایی در رفع موانع تولید بپردازند. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سکه و طلا ارزان شد، تصویب بسته سیاستی برگشت ارز حاصل از صادرات سال های 1400-1397، تنظیم بازار رمضان نیازمند تدبیر بیشتر، حرکت در مسیر رونق تولید با پرداخت تسهیلات 167 هزار میلیارد ریالی برخی از اخبار اقتصادی امروز شبستان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - رئیس اتاق بازرگانی کرمان با اشاره به اینکه صادرات جز با رونق تولید محقق نمی شود، گفت: صادرات یعنی هر آنچه که یک جامعه برای طی کردن مسیر توسعه نیاز دارد.
استانداری کردستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۱۹    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعە منابع استاندار کردستان در راستای رونق تولید و افزایش سرمایەگذاری در استان، جلسات متعددی با مدیران مرتبط برگزار کردە است.
راه امروز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
بنابر آمار وزارت صمت، تا پایان سال 99 بیش از 166 هزار و895 میلیارد ریال تسهیلات برای تامین مالی بنگاه های تولیدی و طرح های نیمه تمام پرداخت شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
نظام بانکی برای رونق فعالیت های بنگاه های تولیدی و تحقق مفاهیم رونق و جهش تولید در کشور حدود 167 هزار میلیارد ریال تسهیلات در سال 99 برای تامین مالی این بنگاه های تولیدی و طرح های نیمه تمام پرداخت کرده است.
وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: حدود 167 هزار میلیارد ریال تسهیلات سال گذشته برای تأمین مالی بنگاه های تولیدی کوچک و متوسط و طرح های نیمه تمام پرداخت شده است.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
حدود 167 هزار میلیارد ریال تسهیلات بانکی، پارسال برای تامین مالی بنگاه های تولیدی کوچک و متوسط و طرح های نیمه تمام پرداخت شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار گیلان با تعیین این تکلیف به دستگاه های اجرایی مرتبط برای بسترسازی بازگشت 600 واحد تولیدی به چرخه تولید طی سال جاری، بر لزوم ایجاد فرصت های شغلی در سراسر پهنه گیلان به ویژه مناطق کم برخوردار تأکید کرد و گفت: انتظار دارم مراکز عارضه یابی مشکلات واحدهای صنعتی استان ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۲۸   + ۱۸ سایت دیگر  
در سال 1399(12 ماهه) بیش از 166 هزار و 895 میلیارد ریال تسهیلات برای تامین مالی بنگاه های تولیدی کوچک و متوسط و طرح های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد در راستای اقتصاد مقاومتی و در قالب پروژه رونق تولید پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: افزایش حقوق کارگران باید از ابتدای سال اعمال شود و نباید به ماه های میانی برسد تا کارگران از لحاظ معیشتی مشکلی نداشته باشند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان همدان با اشاره به موانع و مشکلات پیش روی فعالان اقتصادی استان در زمینه های مختلف، خواستار همراهی و حمایت دستگاه قضایی در روند حل و فصل مشکلات این حوزه برای رونق تولید و تحقق شعار سال شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۱۵    
بیرجند- ضرورت ثبات قوانین حوزه تولید، اصلاح و بازنگری قوانین مانع رونق تولید و تدوین آیین نامه ها و دستورالعمل ها با مقتضای شرایط استان ها از خواست های فعالان اقتصادی خراسان جنوبی برای رونق تولید است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیسی گفت: اجرای پروژه های عمرانی در سطح روستاها ضمن حفظ جمعیت روستایی، مهاجرت معکوس از شهر به روستا را در پی خواهد داشت و این مهم باعث رونق تولید در سطح روستاها است.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: در سال جدید تمام تلاش خود را جهت کاهش نرخ بیکاری و شناسایی موانع پیش روی رونق تولید و اشتغال استان خواهیم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
زنجان – ایرنا – بیمه اجباری بر اساس قانون تامین اجتماعی، مشمول تمام کسانی است که در قبال دریافت حقوق و دستمزد در شرکت ها و کارگاه ها مشغول به کار می شوند و افزایش شمار بیمه شدگان حاکی از رونق تولید و رشد اشتغال در جامعه است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۵۳    
یکی از راه های مؤثر رونق تولید و ثمردهی آن در اقتصاد کشور، مبارزه با قاچاق کالاست که می تواند مانند موریانه بر تنه مقاوم اقتصاد هر کشوری نفوذ کرده و آن را از درون از بین برده و خالی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: سال گذشته، با حمایت های انجام شده، 59 واحد تعطیل و نیمه تعطیل به چرخه تولید بازگشتند و امسال هم برای برداشتن موانع و کمک به رونق تولید همه ظرفیت ها بسیج شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل استاندارد استان مرکزی گفت: صدور گواهینامه انطباق معیار مصرف انرژی در این استان پارسال نسبت به مدت مشابه قبل آن 113 درصد افزایش یافته است که بیانگر عزم جدی به بهبود کیفیت کالا و رونق تولید است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
استان سمنان، در تعداد معرفی واحد های تولیدی برای دریافت تسهیلات و پرداخت تسهیلات رونق تولید در رده خوبی در کشور قرار گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از کسب رتبه نخست این استان در پرداخت تسهیلات رونق تولید در کشور خبر داد.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از رتبه نخست این استان در پرداخت تسهیلات رونق تولید در کشور خبر داد و گفت: در سال گذشته با پرداخت بیش از 20 هزار میلیارد ریال تسهیلات به واحد های تولیدی استان، از نظر تعداد رتبه اول و از نظر مبلغ رتبه دوم در کشور را بدست آوردیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- استاندار سمنان گفت: افزون بر 16 هزار میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای صنعتی و بنگاه های اقتصادی استان سال 99 به منظور تحقق شعار جهش تولید پرداخت شد.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۰۱    
نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس تأکید کرد: باید با پشتیبانی از تولید کنندگان و سرمایه گذاران در بخش کشاورزی و دامپروری و رفع موانع تولید، عاملی برای ایجاد اشتغال و رونق تولید در کشور شویم.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، طی سال های اخیر مقام معظم رهبری تاکید های بسیاری بر توجه به ظرفیت های خدادادی کشور و استفاده از توان بومی جهت پیشبرد اهدافی همچون رونق تولید و ایجاد اشتغال داشتند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: بر اساس آخرین رتبه بندی انجام شده در خصوص میزان تسهیلات پرداختی برای رونق تولید در سال گذشته، این استان پس از البرز و سمنان، جایگاه سوم را در بین استانهای کشور به خود اختصاص داد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر مرتضی وجدان دار، معاون اسبق برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران درمورد تشکیل و احیای دوباره وزارت بازرگانی و نقش آن در حل مشکل نظام توزیع با برنامه گفتگوی اقتصادی مصاحبه کرد. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۲۴   + ۳۴ سایت دیگر  
آیت الله رئیسی، رئیس قوه قضائیه گفت: اگر آنقدر که آقایان جلسه گذاشتند برای اینکه چطور از غربی ها امتیاز بگیرند، جلسه می گذاشتند برای رونق تولید کشور و رفع موانع تولید، بسیار می توانست در رفع مشکلات گره گشا باشد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
در راستای حفظ سلامت جامعه و کمک به رونق تولید داخلی قریب به 4 میلیارد ریال انواع کالا به وزن 2 تن، توسط مدیریت های اموال تملیکی استان های مرکزی و گیلان امحاء شد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
لرستان - حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی به نقش تعاونی ها از تولید تا توزیع اشاره کرد و گفت: تعاونی در تحقق شعار سال و رونق تولید نقش بسزایی دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
کالای ایرانی در یکی از مهمترین بزنگاه ها یعنی معرفی، برندینگ و توسعه بازار با دست انداز روبرو است. این موضوع چشم اسفندیار اقتصاد ماست؛ و شاید بتوان گفت که یکی از مهمترین موانع رونق تولید در ایران همین باشد.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۵۷   + ۴۴ سایت دیگر  
رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: جهت گیری بانک صادرات ایران در استفاده از طرح محیا جهت گیری درستی است و مدل ارائه شده در این طرح یک مدل زنجیره ای است. ما باید واحدهایی را حمایت کنیم که این زنجیره را به رسمیت می شناسند و در یک سلسله کار می کنند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۲۲    
اردبیل- ایرنا- توسعه اقتصادی هر منطقه مستلزم حمایت از سرمایه گذاران و برنامه های رونق تولید بوده و شعار اعلامی مقام معظم رهبری برای امسال نیز در راستای رفع موانع پیش روی تولید و توسعه اقتصادی می باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - استاندار ایلام با قدردانی از خدمات بنیاد مستضعفان در محرومیت زدایی مناطق محروم، گفت: هلدینگ های بزرگ این بنیاد به منظور رونق تولید و ایجاد اشتغال در ایلام سرمایه گذاری کنند.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر: نماینده مردم شهرستان های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: کارگاه های مهارتی متناسب با نیاز دشتی و تنگستان تقویت شود. به گزارش فکرشهر از مهر، غلامحسین کرمی صبح دوشنبه در بازدید از کارگاه های آموزش فنی و حرفه ای بوشهر اظهار داشت: اشتغال ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۳۶   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اتاق بازرگانی ایران، مرکز پژوهش های اتاق ایران جدیدترین گزارش خود را با عنوان تولید؛ پشتیبانی ها و مانع زدایی ها: الزامات و راهکارها منتشر کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها-مسئول بسیج کارگران و کارخانجات سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه مهم ترین دغدغه بسیج کارگری چرخیدن و رونق تولید مراکز صنعتی و کارگری است گفت: رفع موانع تولید 21 کارخانه و مرکز صنعتی استان مرکزی در دستور کار است.
سازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار مسکن گفت: هم اکنون سه پارامتر رشد نسبی ساخت و ساز، رونق اقتصادی و رونق تولید ایجاد شده و با تأمل در معاملات مسکن مواجهیم اما نمی توان از واژه رکود استفاده کرد.