یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۶:۲۶Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «واحد خون»

شبستان   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
پاکدل از اهدای بیش از 39 هزار واحد خون از ابتدای امسال تا کنون خبر داد و گفت: در حال حاضر گیلان به همه گروه های خونی نیازمند است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۵۱    
مدیرکل انتقال خون خراسان جنوبی گفت: در شش ماهه نخست امسال 10 هزار و 680 نفر در استان موفق به اهدای خون شدند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: مدیر کل انتقال خون مازندران با اظهار اینکه نیاز استان هر سال به فراورده های خونی بیشتر می شود، گفت: این درحالی است که سال قبل بیش از 129 هزار واحد خون اهدا شد و از نظر شاخص اهدای خون به ازای هر هزار نفر 37 نفر خون اهدا می کنند و وضعیت مطلوبی نسبت به کشور داریم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۹    
بیرجند - ایرنا - مدیرکل انتقال خون خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال تاکنون 11 هزار و 33 واحد خون در این استان اهدا شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش محدود داشته است.
بیست و چهارمین عمل پیوند سلول های بنیادی با استفاده از یک واحد خون بند ناف ذخیره شده در سازمان انتقال خون ایران به زندگی دوباره کودکی 3 ساله کمک کرد. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
سهیلا خسروی گفت: از ابتدای سال تا پایان مرداد ماه 22 هزار و 271 واحد خون به بیماران نیازمند اهدا شده است که این میزان حدود 86 درصد نیاز استان را تحت پوشش قرار می دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۳:۴۸    
گروه استان ها - مدیرکل انتقال خون استان بوشهر با اشاره به اهدای 12 هزار 500 واحد خون در 5 ماه نخست امسال گفت: این میزان اهدا خون در استان بوشهر نسبت به مدت مشابه سال قبل 4 درصد کاهش نشان می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۳:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
زنجان- مسئول قرارگاه رسانه ای معنویت و سلامت سپاه زنجان به اهدای 75 واحد خون از سوی قرارگاه معنویت و سلامت، اشاره کرد و گفت: 47 هزار و 579 بسته معیشتی نیز از سوی این قرارگاه توزیع شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر آذرشهر گفت: مردم نوع دوست آذرشهر در اقدامی خداپسندانه 125 واحد خون اهدا کردند.
جمعیت هلال احمر استان اصفهان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۱:۳۲    
مردم خونگرم و داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان آذرشهر در اقدامی خداپسندانه و در قالب طرح "نذر خون" 124 واحد خون سالم اهدا کردند.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۵:۲۰    
مدیرکل انتقال خون استان مازندران گفت: در روزهای تاسوعا و عاشورا یک هزار و 79 واحد خون در سطح استان جمع آوری شد که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 35 درصد رشد داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۲:۰۶    
ایسنا/زنجان مدیرکل انتقال خون استان زنجان گفت: با اجرای پویش نذر خون از 26 تا 30 مردادماه و مشارکت خوب همشهریان، 625 واحد خون اهدا شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۰۹:۰۶    
زنجان - ایرنا - مدیرکل انتقال خون استان زنجان گفت زنجانی ها در بازه زمانی 26 تا 30 مرداد به ویژه در شبهای تاسوعا و عاشورای حسینی با مراجعه به مراکز اهدای خون زنجان 625 واحد خون را اهدا کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۰۷:۴۱    
گرگان - ایرنا - اهدای خون تبلور زیبای انسانیت، مهرورزی و نوعدوستی است، شهروندان گلستانی با اهدای خون جان هموطنان نیازمند و مریض را نجات می دهند، در استان ماهانه بیش از چهار هزار و پانصد واحد خون نیاز است. عکس: علی اصغر قزل سفلو
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۰۹:۲۱    
مدیرکل سازمان انتقال خون استان همدان گفت: عزاداران حسینی استان 310 واحد خون اهدا کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیر اداره انتقال خون شهرستان خمینی شهر گفت: در دهه اول محرم 565 نفر با مراجعه به مرکز اهدای خون خمینی شهر 550 واحد خون اهدا کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۴:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل انتقال خون خوزستان گفت: مردم خوزستان در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی یک هزار و 570 واحد خون اهدا کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۱:۳۲    
ایسنا/گلستان مدیرکل انتقال خون گلستان با اشاره به وجود حدود 4 هزار بیمار نیازمند به خون و فراورده های خونی در استان، گفت: روزانه دست کم به 160 واحد خون سالم در استان نیاز داریم.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۰۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
فاطمه یادگاری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: 33 نفر از اهدا کنندگان خون در دهه نخست محرم بانوان بودند، ضمن اینکه 620 نفر نیز اهدا کننده مستمر و مابقی اهداکنندگان دارای سابقه و بار اولی هستند. وی گفت: در همین ارتباط روز تاسوعا 155 واحد و در روز عاشورا نیز 150 واحد خون [...]
جام جم   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۶:۵۳    
استان های یزد، چهارمحال و بختیاری و مازندران بیشترین میزان رشد اهدای خون را در ایام عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) نسبت به زمان مشابه در سال 1399 را داشته اند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۵:۵۵    
رکنا: سخنگوی سازمان انتقال از اهدای 26504 واحد خون در عاشورا و تاسوعا خبرداد و گفت در شهر یزد 79 درصد افزایش اهدای خون داشتیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۵:۴۶   + ۲۵ سایت دیگر  
حاجی بیگی گفت: در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی 26504 واحد خون در سراسر کشور اهدا شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۱:۲۷    
اراک - ایرنا - مسئول جذب و اهداکنندگان اداره کل انتقال خون استان مرکزی گفت: عزاداران حسینی این استان در تاسوعا و عاشورای امسال 458 واحد خون در قالب نذر خون اهدا کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۱:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
ساری- مدیرکل انتقال خون مازندران با بیان اینکه هزار و 200 واحد خون در تاسوعا و عاشورای حسینی اهدا شده است، گفت: ذخایر خونی به حد متوسط رسیده است.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون انتقال خون قم از اهدای 666 واحد خون روزهای تاسوعا و عاشورا در قم خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
گلستان- ایرنا - مدیرکل انتقال خون گلستان از کاهش 25 درصدی اهدای خون توسط مردم این استان در تعطیلات عاشورایی نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: در این مدت شهروندان گلستانی 522 واحد خون اهدا کردند که همچنان نیازمند اهدای آن هستیم.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۵:۰۸    
مدیرکل انتقال خون خراسان شمالی گفت: نیکوکاران استان در روز تاسوعا و عاشورای حسینی(ع) 122 واحد خون اهدا کردند که میزان خونگیری نسبت به مدت مشابه پارسال 9 درصد کاهش دارد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۳:۴۶    
کریم زاده از اهدای 171 واحد خون به نیازمندان در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی در بندر آستارا خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۲:۴۸    
مدیرکل انتقال خون استان قزوین گفت: مردم استان قزوین در شب و روز تاسوعا و عاشورای سال جاری هزار و 207 واحد خون اهدا کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۲:۳۳    
همزمان با تاسوعا و عاشورای حسینی عزاداران اباعبدالله الحسین (ع) با حضور در مرکز انتقال خون استان همدان در طرح نذر اهدا خون شرکت کردند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۱:۰۹   + ۳۱ سایت دیگر  
شفقنا- آمار اهدای خون در تاسوعا و عاشورای حسینی سال جاری نزدیک به 4500 هزار مراجعه و 3600 واحد اهدای خون ثبت شد. به گزارش شفقنا، محمدرضا مهدی زاده مدیرکل انتقال خون استان تهران گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۰:۵۶    
بجنورد- ایرنا- مدیرکل انتقال خون خراسان شمالی گفت: 122 نفر از مردم نوع دوست این استان در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی با مراجعه به پایگاه ها، خون خود را برای کمک به بیماران اهدا کردند.
سفیر افلاک   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۰:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
حامدی گفت: عزاداران لرستانی در روز تاسوعا و عاشورا 497 واحد خون اهدا کردند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پایگاه انتقال خون میاندوآب از اهدای 397 واحد خون توسط مردم این شهر در تاسوعا و عاشورای حسینی به نیازمندان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل انتقال خون گلستان از 522 واحد خونگیری سالم در تعطیلات محرم امسال در پایگاه های انتقال خون استان خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۲۹ - ۲۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مردم نوع دوست فسا در دهه محرم امسال 500 واحد خون اهدا کردند
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۹ - ۱۱:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس پایگاه انتقال خون میاندوآب گفت: 397 نفر از مردم نوع دوست این شهرستان در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی با مراجعه به این پایگاه ، خون خود را برای کمک به بیماران اهدا کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۹ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون خراسان جنوبی گفت: در تاسوعا و عاشورای حسینی 293 نفر از مردم استان برای اهدای خون به مراکز خون گیری مراجعه کردند که 233 نفر موفق به اهدای خون شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۲۹ - ۱۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
قم- معاون فنی اداره کل انتقال خون استان قم گفت: 666 واحد خون در روزهای تاسوعا و عاشورا در مرکز روح الله قم اهدا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۲۸ - ۱۶:۴۵    
خمینی شهری ها با شرکت در طرح نذر خون، حدود 550 واحد خون اهدا کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۲۸ - ۱۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مردم خراسان جنوبی در تاسوعا و عاشورای حسینی 233واحد خون اهداء کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مسوول واحد جذب اداره کل انتقال خون استان همدان گفت: مردم مومن شهرهای همدان و ملایر در شب تاسوعای حسینی 162 واحد خون برای تامین نیاز مراکز درمانی استان، اهدا کردند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل انتقال خون استان کرمانشاه گفت: 24 مرکز بیمارستانی در استان وجود دارد که این مراکز روزانه به 200 واحد خون نیاز دارند اما نیاز به دریافت خون در استان 220 واحد است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای امسال تاکنون، هفت هزار و 72 نفر در استان موفق به اهدای خون شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مسئول پایگاه انتقال خون شهرستان ملایر از افزایش 25 درصدی اهداء خون از ابتدای امسال تا مرداد ماه خبر داد و گفت: اهداء یک واحد خون یعنی 470 سی سی، غلظت خون را 1 ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۸:۲۶    
به گفته مدیر پزشکی اداره کل انتقال خون گیلان، در چهار ماهه نخست سال جاری بالغ بر 27 هزار واحد خون از اهدا کنندگان خون در گیلان جمع آوری شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۸:۱۱    
گروه استان ها – استان کرمان یکی از استان های پرمصرف فرآورده های خونی در کشور بوده که سالانه به چیزی در حدود 70 هزار واحد خون نیازمند است.
مکران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون هرمزگان گفت: ماهانه در هرمزگان به 6 هزار واحد خون نیاز داریم. دکتر ایمان زارعی اظهار کرد: 9 مرداد در آستانه چهل و هفتمین سالروز تاسیس سازمان انتقال خون ایران قرار داریم و اتکای همیشگی این سازمان به مشارکت مستمر مردم در فرآیند اهدای خون بوده ...