یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۰۸:۳۸Oct 2020 25

جدیدترین‌های «واحد خون»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - جمعی از پرسنل هنگ مرزی آستارا به مناسبت هفته نیروی انتظامی، 30 واحد خون به بیماران اهدا کردند و طرح ایمنی موتورسواری با اهدای 20 عدد کلاه ایمنی به موتورسواران در این شهرستان اجرا شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۱    
بجنورد- ایرنا- مدیرکل انتقال خون خراسان شمالی گفت: مردم استان در پایان ماه صفر مصادف با رحلت پیامبر اکرم (ص)، شهادت امام حسن (ع) و امام رضا (ع) 44 واحد خون اهدا کردند که نسبت به مدت مشابه پارسال 100 درصد افزایش دارد.
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انتقال خون بیان کرد: در 6 ماهه نخست سال جاری 341 هزار و 193 واحد خون و فرآورده های آن در استان تهران در بین مراکز درمانی و بیمارستان ها توزیع شده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۸:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون ایلام گفت: یک هزار و 724 واحد خون و فرآورده خونی در قالب طرح نذر خون از اهداکنندگان این استان گرفته شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۷:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل انتقال خون ایلام گفت: یک هزار و 724 واحد خون و فرآورده خونی در قالب طرح نذر خون از اهداکنندگان این استان گرفته شد.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۶    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا به همت جمعی از عزاداران سیدالشهداء(ع) کمپین اهدای خون در روز اربعین در دیربورن میشیگان آمریکا برگزار شد. در این کمپین بیش از 40 واحد خون از داوطلبان دریافت شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
66 هزار و 742 واحد خون از اول امسال تاکنون در مازندران اهدا شده است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۳۶   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انتقال خون کشور از اهدای بیش از چهار هزار واحد خون از سوی عموم مردم در روز اربعین خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۲۷    
داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان بستان آباد بمناسبت اربعین حسینی 138 واخدخون سالم به نیازمندان خونی اهدا کردند .
اخبار ملکان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۲:۱۷    
رئیس جمعیت هلال احمر ملکان از اخذ 93 واحد خون از داوطلبان این جمعیت در قالب طرح ماندگار خبر داد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۴:۳۱    
مردم خراسان جنوبی در روز اربعین، 54واحد خون به بیماران اهداء کردند.
روزنامه وارش   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۶:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
دکترذوالفقار تقوی روز یکشنبه افزود: از این تعداد اهداکنندگان 58 هزارو212 نفر مرد و هزارو878 نفررا بانوان تشکیل دادند. وی با اشاره به اینکه فقط سه درصد بانوان مازندرانی خون اهدا می کنند گفت ...
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش سپید ، بشیر حاجی بیگی در گفت وگو با ایرنا افزود: در 6 ماهه نخست امسال یک میلیون و 193 هزار و 668 نفر برای اهدای خون به مراکز انتقال خون سراسر کشور مراجعه کردند که از این تعداد 940 هزار و 739 نفر موفق به اهدای خون شدند. ...
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۲:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش سپید، بشیر حاجی بیگی در گفتگو با مهر گفت: در 6 ماهه اول سال 99، تعداد یک میلیون و 626 هزار واحد خون و فرآورده شامل گلبول قرمز فشرده شده، پلاسما و پلاکت در سطح بیمارستان ها و مراکز درمانی کشور توزیع شده است. ...
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۸:۴۸    
با وجود محدودیت های ناشی از شیوع ویروس کرونا، 175 هزار و 823 نفر از پایتخت نشینان در شش ماهه اول سال 1399 به مراکز اهدای خون استان تهران مراجعه و 140 هزار واحد خون اهدا کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۱۸    
رئیس مرکز انتقال خون استان همدان با بیان اینکه نیاز استان در فرآورده های خونی تامین است گفت: 2 هزار و 150 واحد خون به تهران ارسال شده است.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۵:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون استان همدان با اشاره به دریافت 16 هزار و 530 واحد خون در مرکز انتقال خون در 6ماهه نخست، از کاهش 12 درصدی اهدای خون در شش ماهه نخست امسال نسبت به سال گذشته خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
با وجود محدودیت های ناشی از شیوع ویروس کرونا، 175 هزار و 823 نفر از پایتخت نشینان در شش ماهه اول سال 1399 به مراکز اهدای خون استان تهران مراجعه و 140 هزار واحد خون اهدا کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۰:۳۴    
ایرنا نوشت : محمدرضا مهدی زاده، مدیرکل انتقال خون استان تهران گفت: اکنون میزان اهدای خون در تهران کاهش یافته و روزانه به 700 تا 800 واحد رسیده، این در حالی است که در تهران به 1100 تا 1200 واحد خون نیاز داریم.
مدیرکل انتقال خون اصفهان گفت: از ابتدای محرم تا پایان محرم بیش از 13 هزار و 500 نفر جهت نذر خون به مراکز انتقال خون استان اصفهان مراجعه کردند که از این تعداد 11 هزار نفر موفق به ادای نذر خون شده اند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل انتقال خون استان تهران گفت: اکنون میزان اهدای خون در تهران کاهش یافته و روزانه به 700 تا 800 واحد رسیده، این در حالیست که در تهران به 1100 تا 1200 واحد خون نیاز داریم.
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
حامدی، مدیر کل انتقال خون لرستان گفت: مردم استان لرستان 17 هزار و 504 واحد خون در نیمه اول امسال اهدا کردند.
سخنگوی سازمان انتقال خون ایران با اشاره به آمار نزدیک به صد در صدی توزیع خون و فرآورده ها نسبت به تعداد درخواست مراکز درمانی گفت: این استان قبلا دریافت کننده خون از استان های همجوار بود اما در سال گذشته با توزیع 54 هزار و 469 واحد خون در 21 مرکز درمانی استانی خودکفا در تولید خون مورد نیاز بیماران ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - جمعی از کارکنان و نیروهای هنگ مرزی آستارا به منظور گرامیداشت هفته دفاع مقدس و برای رفع نیاز بیماران، 30 واحد خون اهدا کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل انتقال خون سیستان و بلوچستان گفت: 26 هزار و 836 واحد اهدای خون در 6 ماهه نخست امسال در این استان انجام شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
قم – ایرنا - مدیرکل انتقال خون قم گفت: در 6 ماه نخست امسال، حدود 21 هزار واحد خون در این استان اهداشده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 1.2 درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۴۰    
مسئول پایگاه انتقال خون آستارا : مرزنشینان این شهرستان در 6 ماه گذشته بیش از 2 هزار واحد خون اهدا کردند.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
عبدالله کریم زاده روز سه شنبه در پایگاه انتقال خون آستارا گفت: تا پایان شهریور امسال 2 هزار و 204 واحد خون اهدا شده و شاخص اهدای خون در کشور به ازای هر هزار نفر، 27 نفر اما در آستارا 34 نفر است و این آمار بالاتر از میزان استاندارد کشوری است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر شبستر گفت:مردم شبستر در حرکتی خداپسندانه با اهدای 110 واحد خون به یاری بیماران نیازمند شتافتند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۳۱    
مجتبی قهرمان رضائیه گفت: در عاشورا و تاسوعای حسینی امسال 2هزار و 359 واحد خون در آذربایجان غربی اهدا شد.
در 14روز نخست ماه محرم امسال از یک هزار و 800 تن مراجعه کننده به مرکز انتقال خون استان یک هزار و 500 واحد خون دریافت شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون یزد ...
هانا خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل انتقال خون آذربایجان غربی گفت: در تاسوعا و عاشورای امسال 2539 واحد خون اهدا شد
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۱:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیر کل انتقال خون آذربایجان غربی گفت: در تاسوعا و عاشورای امسال 2539 واحد خون اهدا شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان انتقال خون خوزستان گفت: مردم عزادار استان با شرکت در پویش "نذر خون" بیش از 4هزار واحد خون در دهه اول محرم اهدا کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۹:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون بوشهربا بیان اینکه ذخایرخون در این استان کاهش یافته و نیاز مبرم به گروه های خونی است گفت: در شب عاشورای حسینی 160 واحد خون به پایگاه های انتقال خون بوشهر اهداء شد که نیاز بیشتر به واحدهای خونی است.
سازمان انتقال خون ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۳:۴۲    
مدیرکل انتقال خون استان گفت: عزاداران گلستانی در شب های تاسوعا و عاشورای حسینی 516 واحد خون اهدا کردند. به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان گلستان ، دکتر سید صادق بنی عقیل اظهار کرد: عزاداران حسینی در گلستان همزمان با مراسم سوگواری سرور و سالار شهیدان ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مسوول واحد جذب اداره کل انتقال خون همدان گفت: عزداران سید و سالار شهیدان در دهه اول محرم امسال یک هزار و 60 واحد خون در این استان اهدا کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان خون گفت: در تاسوعا و عاشورای امسال 34 هزار و 541 داوطلب اهدای خون به مراکز انتقال خون سراسر کشور مراجعه کردند و در این مدت 28 هزار و 378 واحد خون کامل به بیماران نیازمند اهدا شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس پایگاه انتقال خون سبزوار گفت: عزاداران این شهرستان در پویش نذر خون ظرف روزهای تاسوعا و عاشورا 158 واحد خون اهدا کردند که این نسبت به پارسال 79 درصد بیشتر شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انتقال خون استان همدان از اهدای 385 واحد خون در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد و گفت: مشکل کمبود خون نداریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
180 واحد خون روز تاسوعا و عاشورا ، در کاشان اهدا شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۱:۴۸    
بروجرد – ایرنا - سرپرست انتقال خون بروجرد گفت: عزاداران حسینی در پویش نذر خون در روزهای تاسوعا و عاشورا 179 واحد خون اهدا کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- مدیرکل انتقال خون استان اصفهان گفت: یک هزار و 400 واحد خون توسط عزاداران حسینی در ایام تاسوعا و عاشورا در استان اصفهان اهدا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر پایگاه منطقه ای انتقال خون استان همدان، از اهدای 387 واحد خون در تاسوعا و عاشورای حسینی در استان همدان خبر داد.
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
حامدی، مدیر کل انتقال خون لرستان با اشاره به اجرای طرح نذر خون در استان گفت: عزاداران لرستانی در روزهای تاسوعا و عاشورا 548 واحد خون اهدا کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان انتقال خون استان همدان از اهدا 387 واحد خون در تاسوعا و عاشورای حسینی در استان خبر داد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۲۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ساری (پانا) - مدیرکل انتقال خون مازندران اعلام کرد که در روزهای تاسوعا و عاشورا 828 نفر ای مردم استان خون اهدا کردند. ذوالفقار تقوی در گفت و گو با پانا ضمن یادآوری اینکه تمامی پایگاه های انتقال خون ثابت و پایگاه های سیار در نظر گرفته شده در مناطق مختلف این استان ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرکل انتقال خون استان همدان از دریافت 385 واحد خون در مرکز انتقال خون استان در روزهای تاسوعا و عاشورا خبرداد.
سخنگوی سازمان انتقال خون ایران با بیان اینکه در شب تاسوعا و روزهای تاسوعا و عاشورای امسال 34 هزار و 541 داوطلب اهدای خون به مراکز انتقال خون سراسر کشور مراجعه کردند گفت :در این مدت 28 هزار و 378 واحد خون کامل به بیماران نیازمند به خون و فرآورده های آن اهدا شد. ...
شوشان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۸:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان انتقال خون خوزستان از اهدای 4400 واحد خون در محرم امسال خبر داد.