یکشنبه ۱۲ آذرساعت ۲۰:۳۰Dec 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شعیبیه»

بسیج   ۵ ساعت پیش    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شوشترازبرگزاری همایش جهادگران بسیجی شرکت کشت وصعنت نیشکر امام خمینی(ره) دربخش شعیبیه این شهرستان داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شوشتر ازبرگزاری همایش معتمدین وسران عشایر عرب وبختیاری دربخش شعیبیه شوشتر خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۰۲    
وضعیت نامناسب جاده دسترسی به روستاهای بخش شعیبیه شوشتر سبب ایجاد نارضایتی برای اهالی منطقه شده است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۲۱:۰۵    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شوشتراز برگزاری ویزیت رایگان به مناسبت هفته بسیج دربخش شعیبیه این شهرستان خبرداد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۰:۵۶    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه درناحیه مقاومت بسیج شوشترازبرگزاری محفل انس باقران ویژه مسئولان محلی بخش شعیبیه به میزبانی حوزه علیمه این بخش خبرداد.
صدای جریده: محمدرضا کرمی نژاد در شورای اداری شهرستان شوشتر، مهمترین پروژه های در دست اجرای شرکت متبوعش در شوشتر را مربوط به روستا ها دانست و اظهار کرد ...
تابا خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۵:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش تابا، مدیرعامل شرکت تهیه و خوراک دام شعیبیه با اعلام این خبر گفت که با موافقت دکتر ناصری مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر، ظرفیت دامپروری این مجموعه از 750 رأس دام به بیش از 1400 رأس خواهد رسید. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۰:۲۱    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شوشتر خبراز برگزاری نشست رشدفرهنگی بخش شعیبیه باحضور فعالان فرهنگی،مسئولان محلی،روحانیت وفرماندهان پایگاههای مقاومت بسیج دردفتر امام جمعه محترم این بخش داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۰:۰۷    
مسئول تعلیم وتربیت ناحیه مقاومت بسیج شوشتر خبراز برگزاری مراسم تقدیر وتشکر از فعالان بسیج وصالحین خواهر در روستای زویه دو بخش شعیبیه این شهرستان داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۸:۱۵    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه درناحیه مقاومت بسیج شوشتر خبراز برگزاری مراسم رحلت پیامبر رحمت(ص)وشهادت امام حسن مجتبی(ع)دربخش شعیبیه این شهرستان داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۱:۲۳    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه درناحیه مقاومت بسیج شوشترخبراز برپایی موکب خدمتگذاری مردم ولایتمدار بخش شعیبیه به زوار امام رضا(ع) داد.
بصیر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
عشق به امام حسین (ع) را در آن سوی شط ببینید. مردم یکی از روستاهای شعیبیه خوزستان در ایام اربعین چندین روز را تا مرز چذابه پیاده روی می کنند. آنها در بین راه باید از رود دز عبور کنند، اهالی یکی از روستاهای شوش اینطور به استقبالشان می آیند. کد ویدیو دانلود
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۸:۳۵    
اردوی تفریحی و زیارتی حلقه های تربیتی دهستان شعیبیه غربی به همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان برگزار گردید.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۲۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت تهیه و خوراک دام شعیبیه از رایزنی با شرکت های دانش بنیان برای بهبود کیفیت خوراک دام تولیدی خبر داد و این افزایش کیفی را گامی مهم برای کاهش هزینه دامپروری ها برشمرد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
زائران موکب حضرت اباالفضل عباس (ع) از سال 1391 هرساله پس از چند ساعت پیاده روی از شهرستان شوشتر و با طی کردن مسیر شعیبیه به رودخانه دز می رسند. در ساحل رودخانه اهالی روستای خلیفه حیدر که در آنسوی رودخانه قرار دارد با قایق هایی این زوار را به روستای خود برده و از آن ها پذیرایی می کنند ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۲:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
زائران موکب حضرت اباالفضل عباس(ع) از سال 1391 هرساله پس از چند ساعت پیاده روی از شهرستان شوشتر و با طی کردن مسیر شعیبیه به رودخانه دز می رسند. در ساحل رودخانه اهالی روستای خلیفه حیدر که در آنسوی رودخانه قرار دارد با قایق هایی این زوار را به روستای خود برده و از آن ها پذیرایی می کنند ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۰:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
کاروان زوار کربلا از شوشتر پس از چند ساعت پیاده روی در مسیر شعیبیه به رودخانه دز می رسند. قایق های اهالی روستای خلیفه حیدر در کنار ساحلِ رود در انتظارند تا زوار را از رودخانه عبور دهند. ...
تابا خبر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۵ - ۲۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ این قلّه به عنوان مرتفع ترین کوه آتشفشانی قاره آسیا و خاورمیانه شناخته می شود و به بام ایران شهرت دارد. بر اساس این گزارش، تیرماه سال جاری رضا شاطری از پرسنل شرکت خوراک دام شعیبیه و مهدی جعفری از کارکنان کشت و صنعت نیشکر دهخدا پس از 9 ساعت پیمایش، موفّق به این صعود شدند. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۰۷:۲۸    
اطعام حسینی به صورت روزانه و در 3 وعده در روستای عبدالسید مریوش دهستان شعیبیه غربی شهرستان شوشتر یکی از روستاهای هدف قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه ولی عصر(عج) انجام می گردد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۹:۲۵    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه درسپاه شوشتر؛ خبراز برگزاری دومین دوره تربیت حافظان قران کریم دربخش شعیبیه این شهرستان داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ - ۲۱:۰۶    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شوشتر؛ خبراز برگزاری مراسم جشن عید غدیر وهمایش اتحاداقوام در بخش شعیبیه باحضور زعیم حوزه های علمیه استان خوزستان مسولان محلی واقشار مختلف مردم در این شهرستان داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ - ۲۰:۵۱    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه درناحیه مقاومت بسیج شوشترخبراز برگزاری جشن بزرگ عید غدیر خم در روستای زویه 2از توابع بخش شعیبیه این شهرستان داد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ - ۲۱:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
عکس از آرشیو دادستان عمومی و انقلاب شوشتر از شیوخ طوایف خواست در صورت وقوع تیراندازی در مراسم شادی و عزا، مراسم را ترک کنند. مهدی امیری در نشست با سران عشایر و امام جمعه شعیبیه که مناسبت بزرگداشت هفته قوه قضاییه برگزار شد ...
تابناک خوزستان   ۱۴۰۲/۰۳/۲۲ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری و زهکشی کارون بزرگ از پایان تعمیرات اساسی 5 دستگاه الکتروپمپ شناور رزرو ایستگاه های پمپاژ ویس، سلامات و شعیبیه در کارگاه تعمیرات پمپ این شرکت خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۰:۳۶    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شوشتر ؛خبراز حضور گروه های جهادی پایگاه مقاومت بسیج شهید رجایی حوزه مقاومت 5روستایی بخش شعیبیه در عرصه رفع محرومیت از سطح روستای ابوعظام داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
استقبال پرشور مردم ولایتمدار بخش شعیبیه شوشتر از خدام امام رضا(ع) صورت گرفت.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۶:۴۵    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شوشتر خبر از برپائی نمایشگاه عفاف وحجاب در مدارس بخش شعیبیه به مناسبت دهه کرامت دراین شهر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۱:۵۴    
جشن ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر به همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان در مدارس دخترانه روستای ضحاک عبدالنبی دهستان شعیبیه غربی شهرستان شوشتر برگزار گردید.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۱:۳۹    
مراسم تقدیر از معلمین زحمت کش روستای شیخ حسین دهستان شعیبیه غربی شهرستان شوشتر به همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان برگزار گردید.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
آبرسانی به 34 روستای بخش شعیبیه غربی شهرستان شوشتر که اهالی آن با مشکل تنش آبی روبه رو هستند، آغاز شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۳:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
جلسه هم اندیشی و توجیهی برای حل مشکل تنش آبی و آغاز پروژه آب رسانی بخش شعیبیه غربی شوشتر به همت معاونت عمران و زیر ساخت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان برگزار گردید.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۹:۴۷    
فرمانده سپاه شوشتر با جمعی از سران ،بزرگان طوایف عرب بخش شعیبیه شوشتر دیدار و گفتگو کردند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۳:۲۵    
برگزاری جشن ولادت امام حسن مجتبی(ع) در روستای عبدالسید مریوش دهستان شعیبیه غربی شهرستان شوشتر به همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان انجام گرفت.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۴:۱۱    
برگزاری محفل انس با قرآن کریم و جزء خوانی به همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان در روستای شیخ حسین دهستان شعیبیه غربی شهرستان شوشتر برگزار گردید
تابناک خوزستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری کارون بزرگ، از اجرای عملیات لایروبی ورودی و کانال آبگیر ایستگاه پمپاژ شبکه آبیاری شعیبیه به وسیله یک دستگاه دراک لاین خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۳:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
اهواز- مدیر کارخانه خوراک دام شعیبیه گفت: با تلاش محققان نیشکری در شرکت تهیه و خوراک دام شعیبیه، در سال تولید دانش بنیان، نهاده ای جدید با ارزش غذایی بالا برای دام تولید شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۲:۳۰    
مراسم سومین سالگرد سردار سپهید شهید سلیمانی در بخش شعیبیه شهرستان شوشتر برگزار شد.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۱۵:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
در حال حاضر، چرخ تولید ام.دی.اف شعیبیه از باگاس نیشکر با تسخیر پنج درصد بازار ایران و ورود به بازار کشورهای همسایه، می چرخد و در رده ی برندهای باکیفیت بشمار می آید.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۰:۱۷    
شهرستان حمیدیه دارای روستاهای گردشگری مانند طویبه و شعیبیه است، اهالی این روستاها علاوه بر کشت انواع سبزی، در بخشی از کشتزارهای خود، گل های نرگس، آفتابگردان، شب بو و همیشه بهار می کارند ...
تابا خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۱:۵۳    
به گزارش تابا؛ بهرام جعفری گفت: با عنایت به تشکیل رسوب مداوم در محل تلاقی رودخانه کارون با کانال آبگیر ایستگاه پمپاژ شعیبیه و تشدید آن درکانال ورودی ایستگاه پمپاژ، برنامه عملیات لایروبی در محل های مذکور به منظور رساندن سطح آب کانال ورودی به تراز نرمال ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۲۲:۲۹    
فرماندار شوشتر گفت: برای ثبت ملی رویداد فرهنگی و مذهبی گرامیداشت اربعین حسینی (ع) در بخش شعیبیه، که قدمت کمی هم ندارد باید تلاش شود.
آخرین نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۰۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
کاروان زوار کربلا از شوشتر پس از چند ساعت پیاده روی در مسیر شعیبیه به رودخانه دز می رسند. قایق های اهالی روستای خلیفه حیدر در کنار ساحلِ رود در انتظارند تا زوار را از رودخانه عبور دهند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۸:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- کاروان زوار کربلا از شوشتر پس از چند ساعت پیاده روی در مسیر شعیبیه به رودخانه دز می رسند. قایق های اهالی روستای خلیفه حیدر در کنار ساحلِ رود در انتظارند تا زوار را از رودخانه عبور دهند. ...
تابا خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، دکتر عبدالرضا جانگران نژاد با بیان این مطلب گفت: با مشارکت بسیج جامعه پزشکی و شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، برای درمان رایگان بیماران مناطق محروم و کم برخوردار تیم پزشکی تخصصی و فوق تخصصی به منطقه شعیبیه شوشتر اعزام می شوند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۰۹:۰۳    
پیام شما شهروندان عزیز در مورد مرمت نشدن جاده آسفالت در روستای شعیبیه شرقی شهرستان شوشتر، توسط خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان پیگیری شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۰۹:۵۵    
فرماندار شوشتر از تغییر پیمانکار پروژه بهسازی جاده های بخش شعیبیه این شهرستان خبر داد.
تابا خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، دکتر عبدعلی ناصری مدیرعامل توسعه نیشکر و صنایع جانبی با اعلام این خبر گفت: این تیم پزشکی متشکل از بخش های ارتوپدی، قلب و عروق، اطفال، چشم پزشکی، متخصص داخلی، گوش و حلق، بینی، سونوگرافی ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۲۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه ولیعصر(عج) خوزستان با همکاری و مشارکت شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی روز جمعه با عزیمت یک تیم مجهز تخصصی پزشکی، خدمت رسانی به ساکنان بخش محروم شعیبیه شوشتر و 60روستای تابعه را انجام دادند تا گامی موثر برای انجام مسئولیت های اجتماعی بردارند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
طرح ویزیت و درمان رایگان بیماران بخش شعیبیه شوشتر با مشارکت بسیج جامعه پزشکی و کشت و صنعت امام خمینی (ره) اجرا شد.