شنبه ۱۶ مهرساعت ۰۱:۱۶Oct 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «راه سازی»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۳:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی گفت: یک سوم اعتبارات سفر رئیس جمهور، مربوط به ساخت و بازسازی راه های این استان است .
تین نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۱:۰۵    
پروژه های راه سازی همواره از سنگین ترین و سخت ترین پروژه های عمرانی در سرتاسر جهان است. محاسبات زیاد، گودبرداری های مکرر، ماشین آلات مختلف و سنگین و زیرسازی هایی چند لایه، همه و همه باعث می شود که راه سازی را نه تنها از جهت حجم کاری بلکه از نظر زمان بر بودن نیز در صدر پروژه های عمرانی قرار دهد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
پروژه های راه سازی از جمله استراتژیک ترین پروژه ها در مسیر توسعه است، تا زمانی که راه ها در استان کهگیلویه و بویراحمد ساخته نشوند، راه توسعه استان نیز هموار نخواهد شد. معاونت عمرانی استاندار طی چند سال اخیر نقش مهمی در جذب اعتبارات ایفا کرده و در حد مدیر ملی فعالیت داشته است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۳:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی زنجان، گفت: با تخصیص اعتبارات سفر ریاست جمهوری در سال 1400 ، شاهد پیشرفت مطلوب پروژه های راه سازی در استان زنجان خواهیم بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۰:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : طبق اظهارات رئیس اتاق بیرجند، ممنوعیت واردات ماشین آلات معدنی از افغانستان لغو شده و با صدور مجوز گمرک مرزی ماهیرود، این گذرگاه نیز برای ترخیص ماشین آلات راه سازی و معدنی مجاز شده است ...
هورگان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۲۳:۴۲    
خطیب جمعه نی ریز گفت: می توان برای راه سازی هم وقف انجام داد. الان وضعیت جاده های ما را ببینید؛ در منطقه مشکان اگر شب هنگام چراغهای ماشین را خاموش کنید، همه صحرا کاملاً تاریک می شود ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی عضو شورای شهر اراک گفت: پس از اتمام پروژه های عمرانی نیمه تمام شهر و بازنگری طرح جامع میدان شهدا، روند پیاده راه شدن مرکز شهر اراک را دنبال خواهیم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
پس از آنکه شهریور ماه سال گذشته، با تصمیم ستاد تنظیم بازار، تایرسازان داخلی مجاز به صادرات بخشی از تولید خود (صادرات 10 درصد تایر سواری تولیدی و 30 درصد تایرهای کشاورزی و راه سازی و صنعتی) شده بودند ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
یک شرکت راه سازی معتبر به یک سرپرست کارگاه و نگهبان جهت کار در بندرعباس نیازمند است. شماره تماس جهت کسب اطلاع از شرایط استخدام: 07633687777 07633688888
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون مهندسی و ساخت راه وشهرسازی استان اردبیل گفت: با وجود بدهی به پیمانکاران، اما هیچ پروژه راه سازی در استان اردبیل متوقف و یا غیرفعال نشده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران بر لزوم تامین نیاز کشور به ماشین آلات معدنی و راه سازی از طریق واردات تاکید کرد و گفت که اگر این دسته از ماشین آلات را وارد نکنیم بخشی از تولیدمان در بخش معدن و همچنین پروژه های راه سازی با مشکل مواجه خواهد شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۰۸:۰۸    
پنتبدرا، شهر بدون خودروی اسپانیایی میزبان 80 هزار جمعیت است که تمام مردم آن از پیاده روی در شهر رضایت کامل دارند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان با بیان اینکه تقریباً به طور میانگین در هر شهرستان یک پروژه راه در دست اجراست، از اجرای 125 کیلومتر پروژه راه سازی در این استان خبر داد.
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی زنجان، با اشاره به پروژه محور سه راهی سلطانیه -ابهر به تاکستان، گفت: آسفالت حدود 11 کیلومتر از این محور طی سالجاری در دست اجرا است و چهار بانده می شود.
اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان با عزمی راسخ و همتی والا در مسیر توسعه بزرگراهی استان گام برداشته بطوری که تبدیل شدن استان به کارگاه بزرگ راه سازی با وجود تنگناهای شدید مالی و قرارگیری طرح های این بخش در صدر پروژه های زیربنایی استان گواه آینده روشن در این بخش دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۷:۴۰    
بیش از 190 کیلومتر طرح راه سازی در قالب ساخت آزادراه و بزرگراه در اصفهان در حال اجراست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
دزفول - ایرنا - مسوول انجمن صنفی ماشین آلات سنگین تسطیح و تهیه اراضی کشاورزی و راه سازی دزفول گفت: خوشبختانه با پیگیری های فرماندار و رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دزفول مشکل سوخت دستگاه داران این شهرستان برطرف شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- دولت سیزدهم با توجه به موقعیت راهبردی سیستان و بلوچستان در ترانزیت و تجارت بین المللی و افزایش ایمنی سفر شهروندان توسعه زیرساخت های جاده ای بویژه بزرگراه را به طور ویژه در دستورکار قرار داده بطوریکه با ساخت 120 کیلومتر بزرگراه؛ این استان به کارگاه راه سازی تبدیل شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۰:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: هم اکنون 193 کیلومتر طرح راه سازی در قالب ساخت آزادراه و بزرگراه در سطح این استان در دست اجراست.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
در چهار ماهه نخست امسال، حدود 34.5 میلیون دلار انواع ماشین آلات معدنی و راه سازی وارد کشور شده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، رشد 3.2 درصدی داشته است.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۱۹:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
اردشیر سعد محمدی-مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات به طور کلی، توسعه زیرساخت های حمل ونقلی کشور تناسب زیادی با نیازهای بخش صنعت و معدن ندارد. توسعه شبکه آزادراهی (با مشارکت سرمایه گذاران خصوصی) در زمینه پروژه هایی پر هزینه با تمرکز بیشتر بر پوشش بخش مسافری انجام شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۸:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
بیرجند- ایرنا- استاندار خراسان جنوبی گفت: مجوز گمرک تخصصی مرز ماهیرود شهرستان سربیشه برای واردات ماشین آلات راه سازی و معدنی به استان اخذ شد.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل گمرکات خراسان جنوبی گفت: با توجه به مزیت معدن در استان و ظرفیت های موجود در این بخش، گمرک ماهیرود به گمرک تخصصی ماشین آلات معدنی و راه سازی تبدیل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۲۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
پنج کیلومتر از جاده کمربندی یاسوج -اصفهان به زودی زیر بار ترافیک می رود.
دانا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۲:۰۴    
محور مواصلاتی شهرکرد به شلمزار از پروژه راه سازی شهرکرد به مسجد سلیمان بعد از کش و قوس های فراوان امسال به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نوشهر- ایرنا- کیفیت و جذابیت فضاهای عمومی شهری از جمله پیاده راه سازی یکی از معیارهای توسعه یافتگی است، اکنون این نیاز اساسی در قالب طرح پیاده راه سازی در شهر تنکابن آغاز شده که به گفته شهروندان رونق گردشگری شهری، افزایش مشارکت و اعتماد عمومی را به دنبال داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۲۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان توسعه تجارت و معاون وزیر اقتصاد ارمنستان، در جلسه ای دوجانبه بر توسعه روابط اقتصادی دو کشور در حوزه های صنعت، معدن و راه سازی رایزنی کردند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۸:۳۴    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از مازندران، نخبه مازندرانی موفق به ساخت روسازی جاده ای موزیکال شده و نمونه این طرح را در یکی از پروژه های عمرانی راه سازی در ساری رونمایی کرده است. با پوریا متقی نخبه مازندران در این ارتباط گفت و گو کردیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۲:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه از کشف بیش از 10 تن آهن آلات به سرقت رفته پروژه های راه سازی در این شهرستان خبر داد.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۲:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
ماجرای کشف سکه های نقره داخل کوزه سفالی در بزرگراه همت به شهریور 1383 بر می گردد که این سکه پای یک درخت قدیمی کشف شده بود.
تین نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۲:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: استفاده حداکثری از بخش خصوصی در پروژه های راه سازی استان اصفهان تاثیر مثبتی در اشتغال زایی داشته است.
استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با وزیر مدیریت منطقه ای و زیرساخت جمهوری ارمنستان، از آمادگی شرکت های فنی مهندسی استان برای مشارکت در پروژه های راه سازی و توسعه شبکه حمل ونقل در استان سیونیک خبر داد و گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۲۳:۳۵    
21 طرح عمرانی، خدماتی، اشتغالزایی، تولیدی، اقتصادی و راه سازی گرامیداشت هفته دولت با حضور فرماندار، جمعی از مسوولان و قشرهای مختلف مردم در نیکشهر افتتاح و کلنگ زنی شد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۸:۳۰    
معاون سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور گفت: خیرین راه و ترابری تاکنون 800 میلیارد تومان به راه سازی روستایی و رفع نقاط حادثه خیز کمک کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۷:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - 21 طرح عمرانی، خدماتی، اشتغالزایی، تولیدی، اقتصادی و راه سازی گرامیداشت هفته دولت با حضور فرماندار، جمعی از مسوولان و قشرهای مختلف مردم در نیکشهر افتتاح و کلنگ زنی شد
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۰:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای سال 1401 تاکنون سه پروژه جدید راه سازی در قالب 45 کیلومتر بزرگراه و راه اصلی در حوزه تحت پوشش این اداره کل آغاز شد.
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان با بیان اینکه از ابتدای سال 1401 تاکنون 12 پروژه جدید راه سازی در سطح استان اصفهان آغاز شده است، گفت: پروژه های راهسازی این استان بر اساس مطالعات سیل طراحی و اجرا می شود تا راه ها در مسیر رودخانه ها و آبراهه های فصلی نباشد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- همزمان با ششمین روز در هفته دولت، آیین افتتاح و کلنگ زنی سه طرح در حوزه کشاورزی، ورزشی و راه سازی انجام شد.
شرکت ملی فولاد ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
فولادوتوسعه:مدیرپژوهش،توانمندسازی تولیدوبومی سازی شرکت ملی فولادایران،از قرارگرفتن سرباره های فولادی در فهرست بهاءسازمان برنامه و بودجه خبرداد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۰۹:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان کاشان از تصویب نهایی 210 میلیارد تومان اعتبار حوزه راه سفر ریاست جمهوری به کاشان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۱۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر راه و شهرسازی دهلران گفت: با همت دولت و تلاش مسئولان مسیرهای مواصلاتی دهلران به کارگاه راه سازی تبدیل شدند که نوید بخش توسعه همه جانبه شهرستان است.
سفیر افلاک   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
زارعی گفت: محور خرم آباد به نورآباد به دلیل عملیات راه سازی مسدود می شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۱۳:۰۱    
مدیر شهرداری منطقه یک اراک گفت: فعالیت های عمرانی این منطقه در دو بخش پیاده روسازی و جدول گذاری دنبال می شود که پیمانکار مشغول اجرای آن است و تاکنون علاوه بر توزیع 2400 تن آسفالت، 4200 متر جدول گذاری و همچنین 1300 مترمربع سنگ فرش در سطح منطقه اجرا شده است.
یافته   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۱۰:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : اجتماعی رئیس پلیس راه استان از انسداد محور "خرم آباد - دلفان" به دلیل عملیات راه سازی و انفجار از ساعت 14 تا 18 روز سه شنبه 8 شهریور ماه 1401 خبر داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۱۰:۱۹    
ارومیه - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: طی دولت سیزدهم و در یکسال گذشته ارزش کل طرح های حوزه راه سازی این استان بعنوان پیشران توسعه بیش از 32 هزار میلیارد ریال برآورد شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - ۱۶:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- امام جمعه دیر خواستار تامین اعتبار برای پروژه های راه سازی این شهرستان شد و گفت: مشکلات آب و راه های شهرستان دیر باید با تلاش مسئولان رفع شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۱۳:۳۷   + ۲۴ سایت دیگر  
رییس بنیاد مستضعفان کشور گفت: یکی از بزرگترین پروژه های عمرانی و راه سازی کشور تحت عنوان منطقه دو آزادراه تهران شمال در استان البرز قرار دارد.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اشنویه از آغاز عملیات اجرایی دو پروژه در حوزه راهداری و راه سازی روستایی در شهرستان اشنویه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۲۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رودسر- 8 پروژه عمرانی، خدماتی و راه سازی در نخستین روز از هفته دولت در رودسر به بهره برداری رسید.