یکشنبه ۰۶ مهرساعت ۲۳:۵۸Sep 2020 27

جدیدترین‌های «مدرسه علمیه»

 
حوزه   ۱ ساعت پیش    
حوزه/ معاون تهذیب مدرسه علمیه امام صادق(ع) قروه گفت: برگزاری یادواره شهدای عزیز کمترین کاری است که ما می توانیم در حق این ستارگان آسمانی و این ایثارگران جبهه حق علیه باطل داشته باشیم.
رسا   ۲ ساعت پیش    
تهران - گران رکاب با تشریح برنامه های مدرسه علمیه انسیه الحورا در هفته دفاع مقدس، گرامیداشت این ایام را وظیفه همگانی دانست.
حوزه علمیه خواهران   ۴ ساعت پیش    
استاد مدرسه علمیه فاطمه الزهراء(س) شهرستان نمین دستاوردهای دفاع مقدس را رشد و پیشرفت، استقامت، خودکفایی و سازندگی عنوان کرد و گفت: این دستاوردها نتیجه همکاری بانوان فداکار است.
شفقنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، درس خارج فقه آیت الله ری شهری با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) برگزار می شود. ...
حوزه   ۵ ساعت پیش    
حوزه/ مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس با محوریت شهدا و پیشکسوتان روحانی، در مدرسه علمیه ولی عصر(عج) تبریز برگزار شد.
حوزه   ۸ ساعت پیش    
حوزه / معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا(س) تبریز از اجرای ویژه برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در این مدرسه خبر داد.
حوزه   ۸ ساعت پیش    
حوزه/ کرسی آزاد اندیشی نقش حوزه های علمیه در علم افزایی عملکرد گذشته، چشم انداز آینده به همت مدرسه علمیه خواهران ریحانه اصفهان برگزار می شود.
حوزه   ۱۰ ساعت پیش    
حوزه/ ما نتوانستیم خوب وظیفه خود را انجام بدهیم و در مقابل شهدا شرمنده ایم. این مطلبی بود که در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس، در مدرسه علمیه فاطمیه جلفا بر آن تاکید شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه قدسیه بهشهر گفت: امروز نباید از مشکلات و سختی های موجود هراس داشته باشیم، بلکه همانند دوران دفاع مقدس باید تهدیدات موجود را تبدیل به فرصت کنیم.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۰۱    
تهران - تولیت مدرسه علمیه امام رضا(ع) با بیان اینکه تعامل و معاشرت با مردم سیره علما و بزرگان دین بوده است، گفت: طلاب و روحانیون جوان اهل معاشرت با مردم باشند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله رشاد با تاکید بر اینکه طلاب اهل تعامل و معاشرت با مردم باشند، گفت: علما و بزرگان دین همواره اهل معاشرت با مردم بودند. به گزارش شیعه پرس، آیت الله علی اکبر رشاد، صبح امروز در جلسه درس خارج فقه که در مدرسه علمیه امام رضا(ع) برگزار شد ...
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۰۱    
نشست تخصصی یاوران وقف مدارس علمیه ترشیزکهن درمحل مدرسه علمیه امام صادق علیه السلام بردسکن برگزار شد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مراسم هفته دفاع مقدس به همت معاونت فرهنگی و بسیج مدرسه علمیه عالی نواب با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۰۱    
مراسم عطر افشانی و غبارروبی مرقد مطهر شهدای شهر درود به همت اساتید و طلاب مدرسه علمیه جوادالائمه علیه السلام این شهر برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۴۶    
حوزه/ حجت الاسلام رحیمی با بیان این که یاد شهدا برای زنده کردن قلوب است، گفت: شهدا انقلابی واقعی بودند و باید راه شهدا را با روشنگری ادامه دهیم و به مردم انقلابی گری را تبیین کنیم و یاد خدا و دفاع از ولایت را با زنده نگه داشتن دین خدا حفظ کنیم.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۱۲    
مدیر مدرسه علمیه تعلیم القرآن والسنه نشتیفان، از جوانان مسلمان خواست شهدای دفاع مقدس را الگوی تمامی کارهای خود قرار دهند.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۳۱    
واحد پژوهش مدرسه علمیه عالی نواب، دوره تربیت مربی پژوهشی با محوریت روش نگارش مقاله علمی پژوهشی را با همکاری معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان برگزار می کند.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۲:۰۸    
مدیر مدرسه علمیه خواهران حضرت زینب(سلام الله علیها) امیدیه گفت: زنان سرزمینمان باید رشادت ها و ایثارگری های رزمندگان دوران دفاع مقدس را برای نسل جوان امروزی بازگو کنند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۲:۱۰    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام خمینی(ره) خوی با تاکید بر این که همه مسلمانان در معرض امتحان هستند و باید امتحان پس بدهند، گفت: در عصر حاضر ادعای مسلمانی خیلی راحت است، اما ایمان راستین در زمان امتحان الهی و افتادن انسان در سختی بروز پیدا می کند و اینجاست که مسلمان حقیقی و غیر حقیقی جدا می شوند.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۲:۰۸    
مدیر مدرسه علمیه الزهرا (س) بندرعباس گفت: درس های نهضت عاشورا در جریان عاشورا زمینه ساز هشت سال دفاع مقدس در ایران شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۶:۵۸    
حوزه/ معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا (س) شاهین دژ گفت: بانوان ایرانی در هشت سال جنگ تحمیلی با الگوگیری از زنان عاشورا مقابل دشمن مقاومت کردند و دوشادوش مردان جنگیدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مدرسه علمیه امام خمینی(ره) از برگزاری 4 کرسی درس خارج در مدرسه علمیه امام خمینی(ره) خبر داد و گفت: این دروس در طول هفته به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران - مراسم بزرگداشت مرحوم آیت الله اصطهباناتی و مرحوم حجت الاسلام والمسلمین شهریاری در مدرسه علمیه مروی برگزار می شود.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
استاد مدرسه علمیه حضرت زینب(س) میناب گفت: سنگر دفاع مقدس تا ظهور منجی عالم بشریت ادامه دارد و همچنان مبارز می طلبد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۳۷    
حوزه/ معاون فرهنگی مدرسه علمیه حضرت زهرا(س) دورود از برگزاری نمایشگاه کتاب شهدا ویژه گرامیداشت هفته دفاع مقدس، در این مدرسه علمیه خبر داد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۴۶    
تهران - مسابقه کتابخوانی پیامکی همزمان با بزرگذاشت هفته دفاع مقدس به همت مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) برگزار می شود.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۰۱    
مدیر مدرسه علمیه امام رضا(ع) سرخس، گفت: درست است که این مدرسه در یک شهرستان مرزی و دورافتاده است، اما بین المللی فکر می کند و در راستای تربیت طلاب تاثیرگذار در جامعه، تلاش می کند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ یادمان شهید گمنام مدرسه علمیه خواهران حضرت زینب کبری (سلام الله علیها) یزد احداث می شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه انبارالوم گفت: نظام جمهوری اسلامی زمانی قدرت صدام را از بین برد که مقاومت را به عنوان مدل عملی سیاست ورزی خود تعریف کند.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۰۸    
معاون فرهنگی مدرسه علمیه عالی الزهراء(س) اردبیل از برگزاری آزمون دوره عمومی ولایت فقیه خبر داد.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۳۸    
معاون فرهنگی مدرسه علمیه عالی الزهراء(س) اردبیل از برگزاری آزمون دوره عمومی ولایت فقیه خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ معاون آموزشی مدرسه علمیه امام باقر(ع) کامیاران گفت: سالهاست که دشمن به دنبال تحریف دفاع مقدس است، لذا همه وظیفه داریم از دفاع مقدس در برابر هجمه های دشمن حفاظت کنیم.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۱:۳۰    
موسس مدرسه علمیه خواهران فاطمه معصومه(سلام الله علیها) اندیکا پرورش روحیه امید را یکی از درس های دفاع مقدس عنوان کرد.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۱:۳۰    
معاون فرهنگی- تبلیغی مدرسه علمیه کوثر بندرلنگه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری: (حفظه الله) گفت: امنیت و بازدارندگی دو رهاورد مهم دفاع مقدس برای جمهوری اسلامی ایران بوده، که در این دوره چهره و ذات غرب را برملا کرده است.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- معاون منابع انسانی و پشتیبانی حوزه های علمیه با بیان اینکه مدارس علمیه بهسازی و ساماندهی می شوند، گفت: در حوزه تجهیزات آموزشی وضعیت مدارس خوب نیست و کمبودها و کاستی ها در این زمینه بسیار است. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۷:۵۸    
حوزه/ نشست مدیریت بحران کرونا ویژه کادر درمان، با همکاری مدرسه علمیه الزهراء(س) و موسسه فرهنگی پژوهشی مستوره آفرینش تهران برگزار شد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- نماینده ولی فقیه در سازمان اوقاف و امور خیریه، با تمجید از فعالیت های علمی آیت الله حسینی قزوینی تولیت مدرسه علمیه باقرالعلوم(ع) تهران، گفت: فعالیت های علمی در جهت رفع شبهات وهابیت قابل تقدیر است. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۱۹    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام باقر (ع) شهرستان کامیاران گفت: طلبه ای که برای کسب معارف الهی وارد حوزه علمیه می شود باید بداند که در راه خدا باید جهاد کند و این جهاد همان علم آموزی، تهذیب، تقوا، توکل و... است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۱۹    
حوزه/ پورحیدر گفت: دوران 8 سال دفاع مقدس جلوه ای از حضور، تعامل، همکاری و تعاون همه اقشار جامعه بود و همه اقشار جامعه از پیر و جوان و زن و مرد دوشادوش هم در مقابل متجاوزان بعثی از کیان اسلامی دفاع کردند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۱۶    
حوزه/ طلبه مدرسه علمیه الزهرا (س) ارومیه که در جشنواره علامه حلی رتبه سوم را در بخش تحقیق پایانی سطح دو به دست آورده بود، تجلیل شد.
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی مدرسه علمیه عالی الزهرا(س) گرگان گفت: علم، وسیله ای برای رسیدن به حق است که که برای نتیجه دهی، باید در مسیر خود قرار گیرد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۳۱    
مدیر مدرسه علمیه حضرت نرجس(س) مشهد، گفت: یادآوری دفاع مقدس، یادآوری ارزش ها و تربیت شخصیت هایی است که برای ما حادثه عاشورا و اصحاب امام حسین(ع) را عینیت بخشید.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۲۸    
حوزه/ کرسی آزاداندیشی بیانیه گام دوم و نقش آفرینی طلاب در عرصه علم و پژوهش، موانع و راهکارها در سالن اجتماعات مدرسه علمیه خواهران زهرائیه نجف آباد برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۱۶    
حوزه/ امام جمعه شهر فامنین خطاب به بانوان طلبه گفت: نیت خود را برای حضور در حوزه خالص نماییم و مدرک گرایی مورد نظر نباشد.