سه شنبه ۱۲ اسفندساعت ۰۲:۱۰Mar 2021 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آبفای کشور»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۵:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیر عامل آبفای کشور گفت: پس از ادغام شرکت های آب وفاضلاب شهری و روستایی 6 میلیون متر مکعب منابع آبی جدید بدون هزینه کرد برای روستا ها احصاء شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور گفت: در قانون بودجه امسال معادل ریالی 50 میلیون یورو برای طرح های آبرسانی روستایی مصوب شد که نصف این اعتبارات تخصیص یافت و بقیه متناسب با پیشرفت طرح ها اختصاص می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور آبرسانی به هزار و 245 روستا از ابتدای سال تاکنون خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور در خصوص قطع شدن سراسری آب در استان خوزستان توضیحاتی را ارائه داد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۱۰   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور گفت: از ابتدای فعالیت دولت یازدهم تاکنون به 11 هزار و 763 روستا با جمعیتی بیش از 8.5 میلیون نفر آبرسانی انجام شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پست بیان داشت: شرکت آبفا می تواند از ظرفیت 1200 دفتر پستی و 2000 دفتر ICT روستایی در سطح کشور استفاده کند و مشترکین بدون مراجعه به اداره آبفا نسبت به درخواست هایی در زمینه کنتور، قطعی و وصلی آب اطلاعات کسب کنند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب با اعلام اینکه آبفای کشور در آستانه یک رویداد بزرگ در خدمت رسانی مطلوب به مشترکین است، گفت: مرکز پایشی زیرساخت آماده شده که در یک هفته آینده نیز برگزار خواهد شد و بر اساس آن اطلاعات مشترکین به واحد 122 و سامانه ملی CRM داده می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۰:۵۱   + ۳۹ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس گفت: سوءمدیریت در مدیریت منابع انسانی و منابع آب به معنای نبود آب شرب پایدار برخی شهر ها و روستا ها در نزدیکی رودخانه های بزرگ، بی عدالتی در پرداخت حقوق و دستمزد و مسئولیت گریزی و پاسخگو نبودن شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در این حوادث منجر به کلید خوردن تحقیق و تفحص از این ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۶:۴۰    
ایسنا/کردستان معاون وزیر آبفای کشور گفت: استان کردستان اولین استانی است که 80 درصد از آب شرب آن از آب های سطحی تامین می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۰۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - نماینده مردم اردبیل، نیر ، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی از موافقت و دستور ابلاغ 100 میلیارد ریال اعتبار از سوی رئیس آبفای کشور برای تسریع و تکمیل پروژه فاضلاب شهر نیر خبر داد.
پورتال خبری کاشان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۲:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
در آستانه ی دهه مبارک فجر با حضور حمیدرضا جانباز مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب کشور پنج پروژه آبفای شهری و روستایی با اعتباری بالغ بر 1315 میلیارد ریال در شهرستان های کاشان و آران و بیدگل افتتاح و به بهره برداری رسید.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
خامسی گفت: تا پایان سال 1400 آبرسانی به 229 روستا انجام خواهد شد، چرا که این روستاها هم اکنون آب پایدار ندارند. به گزارش پیام فوری،قاسم تقی زاده خامسی معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفای کشور در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سید علی سیدزاده در گفت وگو با میزان، با اشاره به انشعاب های غیر مجاز در کشور اظهار کرد: پدیده انشعابات غیر مجاز جنبه های منفی گسترده ای دارد و متاسفانه برخی از مردم را با دلایل مختلف به سمت استفاده غیرمجاز از منابع آب سوق داده است. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۸:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون راهبری و نظارت بر بهره برداری آبفای کشور گفت: نزدیک به 15 درصد مشترکان شامل سه میلیون و 900 هزار مشترک مشمول طرح آب امید می شوند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۷:۱۱    
اقتصاد ایران: معاون راهبری و نظارت بر بهره برداری آبفای کشور گفت: آئین نامه های مربوط به طرح امید تدوین و صادر شده است.
شبکه ایران کالا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۷:۰۸    
معاون راهبری و نظارت بر بهره برداری آبفای کشور گفت: آئین نامه های مربوط به طرح امید تدوین و صادر شده است.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۶:۴۵    
معاون راهبری و نظارت بر بهره برداری آبفای کشور گفت: انتظار می رود پس از اجرای طرح آب امید و تشویق مشترکان بتوانیم مصرف را تا 10 درصد کاهش دهیم. از مجموع مشترکان، حدود 15 درصد که شامل 3 میلیون و 900 هزار مشترک است شامل این طرح هستند.
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حمیدرضا کشفی امروز در حاشیه بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق و شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران اظهار با اشاره به طرح آب امید اظهار کرد: 3میلیون و 900 هزار مشترک شامل طرح اب اُمید قرار گرفته اند و شامل تخفیف صد در صدی قرار خواهند گرفت ...
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۴:۳۱   + ۳۸ سایت دیگر  
معاون راهبری و نظارت بر بهره برداری آبفای کشور با اشاره به اینکه بر اساس طرح "آب امید" که از اول دی ماه پیاده سازی شده، کسانی که یک سوم الگو مصرف داشته باشند از هرگونه پرداخت آب بها معاف هستند، گفت: آئین نامه های مربوط به این طرح تدوین و صادر شده است.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۰:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آبفای کشور گفت: تا پایان دولت تدبیر و امید به 14 هزار و 160 روستا با جمعیت 9.3 میلیون نفر آبرسانی می شود.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۴:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر اقتصاد و تعرفه شرکت مهندسی آبفای کشور، از ابلاغ آئین نامه جدید محاسبه هزینه نصب انشعاب های آب شهری و روستایی پس از طرح یکپارچه سازی تا یک ماه آتی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۱:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
نور- مدیرعامل شرکت مهندیسی آبفای کشور گفت: متوسط بهره مندی مازندران از آب آشامیدنی سالم دو درصد نسبت به کشور بیشتر است.
دولت   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۱:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
طرح آبرسانی به 57 روستای استان مازندران امروز پنجشنبه در آئینی با حضور رئیس جمهوری و وزیر نیرو و به صورت ویدئوکنفرانسی در چارچوب هفته سی و چهارم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران افتتاح شد. ...
پورتال خبری کاشان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
آثار نقاشی دانش آموزان کاشانی در سومین دوره از مسابقه نقاشی آب=زندگی حائز رتبه برتر و موفق به دریافت لوح تقدیر از سوی مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور شد.
نیروگاهیان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۶:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “سید ابراهیم علوی” در جلسه بررسی راه های تامین آب شرب روستاهای استان که از طریق ویدئوکنفرانس با حضور مدیران شرکت مهندسی آبفای کشور برگزار شد ...
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۴:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
با حضور مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور؛ مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در نشستی با خبرنگاران، از طرح ملّی آب امید رونمایی کرد و گفت: این طرح به ابتکار وزارت نیرو تدوین شده و بر اساس آن به مشترکان خانگی کم مصرف، تخفیف صد درصدی آب بها تعلق می گیرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۱:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل آبفای کشور گفت: درصورت اجرای طرح آب امید حدود 200 میلیارد تومان از درآمد ما کسر می شود اما این میزان در مقابل هزینه 60 هزار میلیارد تومانی برای افزایش ظرفیت رقم قابل ملاحظه ای نیست.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۳:۴۰   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو، حمیدرضا کشفی در خصوص بازتاب مشکل کمبود و قطعی آب در رسانه های کشور اظهار کرد: به منظور ارتقای خدمات آبرسانی در شرایط تنش و کمبود آب شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور همواره اقدامات لازم را در دستور کار قرار داده که این اقدامات شامل دو رویکرد اصلی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
در شرایطی که بودجه دولتی در نظر گرفته شده برای تامین مالی طرح های آب رسانی کشور برای تکمیل تنها 21 درصد این پروژه ها کافی است، بازار بورس می تواند ابزارهای تامین مالی جدید در اختیار متولیان آبفای کشور قرار دهد.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
جلسه بررسی وضعیت استقرار یکپارچگی در شرکت آب و فاضلاب استان یزد با حضور برخی از مسئولین شرکت مهندسی آبفای کشور و تعدادی از معاونین و مدیران این شرکت برگزار شد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۹:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون راهبری و نظارت بر بهره برداری آبفای کشور از اجرای 289 پروژه آب و فاضلاب در سطح کشور پس از آغاز طرح یکپارچه سازی شرکت های آبفای شهری و روستایی با استفاده از پتانسیل های موجود و بدون احداث تاسیسات جدید در فرصت چند ماهه اخیر خبر داد.
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۸:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
استاندار اردبیل از تامین اعتبار مورد نیاز برای پروژه های بخش آب و فاضلاب استان خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ، اکبر بهنام جو در حاشیه نشست با مدیر عامل آبفای کشور افزود: این اعتبارات از محل تبصره 56 ،منابع داخلی شرکت و بودجه عمومی دولت تامین اعتبار شد. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۱:۴۷    
نصف جهان: نگاهی به آمار شرکت آبفای کشور مشخص می کند در سال گذشته 1/5میلیارد مترمکعب از آب مورد استفاده یعنی معادل 24 درصد از کل آب تأمین شده هدر رفته است ...
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۸:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون راهبری و نظارت بر بهره برداری آبفای کشور با بیان اینکه حل اساسی مشکلات آب شرب شهر سنندج با پروژه انتقال آب از سد آزاد امکان پذیر است، از بهره برداری طرح ارتقای کیفی تصفیه خانه این شهر تا پایان امسال خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
نگاهی به آمار شرکت آبفای کشور مشخص می کند در سال گذشته 1.5 میلیارد متر مکعب از آب مورد استفاده یعنی معادل 24 درصد از کل آب تامین شده هدر رفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفای کشور از آغاز انتقال آب از خلیج فارس به فلات مرکزی کشور خبر داد.
دولت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۶:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و مشاور وزیر نیرو در خصوص مزیت های رینگ آب رسانی تهران گفت: بهره برداری از این طرح موجب می شود تا آب با کیفیت یکسان در اختیار مشترکان قرار گیرد و در خشکسالی های احتمالی امکان انتقال آب وجود دارد. ...
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
آیین اختتامیه ممیزی استاندارد ایزو 17025 آزمایشگاه آبفای منطقه 3 شهر تهران با حضور سرممیز و نمایندگان شرکت مهندسی آبفای کشور برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - موسسه تحقیقات آب وزارت نیرو اعلام کرد: نخستین کارخانه نوآوری آب و آبفای کشور راه اندازی می شود.
نسیم کرمانشاه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۷:۴۴   + ۲۰ سایت دیگر  
اجرای طرح یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی که چندین سال درگیر نهادهای تصمیم گیری بود، سرانجام امسال به نتیجه رسید. آنطور که مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور اعلام کرده، هدف از اجرای این طرح...
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
روند یکپارچه سازی شرکت آب و فاضلاب گیلان امروز در جلسه ای با حضور معاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور بررسی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۵:۳۷    
گروه استان ها- معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: در جلسه با معاون مدیرعامل شرکت آبفای کشور قرار شد که 1825 میلیارد تومان بودجه برای آبرسانی به روستاهای استان تخصیص یابد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
کارگران پیمانکاری آبفای اهواز خواستار تعیین تکلیف وضعیت قراردادهای خود در آب فاضلاب اهواز شدند که باید در چارچوب بخشنامه آبفای کشور قراردادهای استخدامی آنها از پیمانکاری به قرارداد دائم تغییر کند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
قاسم تقی زاده خامسی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: روز چهارشنبه (19 شهریور 99) در ادامه تغییرهای ساختاری در مدیریت آب و آبفای کشور پس ازیکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی که چند ماه قبل انجام شد و آثارآن به ویژه در آبرسانی روستایی بتدریج مشاهده خواهد شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفای کشور گفت: به طور میانگین 90 درصد آب کشور در بخش کشاورزی مصرف می شود.
شارا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
حمیدرضا جانباز مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور طی حکمی سید علی سیدزاده را به عنوان مدیرکل دفتر روابط عمومی و ارتباطات مردمی شرکت مهندسی آبفای کشور منصوب کرد و همچنین، از زحمات محمد خلیلی پیر، مدیرکل سابق این دفتر، تقدیر و تشکر به عمل آمد.
کاوش خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۱:۳۸    
استاندار خوزستان از توافق صورت گرفته بین استان و آبفای کشور برای حل مشکل 700 روستای دچار تنش آبی خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مهدی شهر- معاون وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور با اشاره به اجرای پویش هر هفته الف ب ایران گفت: بهره مندی 900 هزار نفر از جمعیت روستایی کشور از آب شرب سالم مهم ترین هدف از اجرای این پویش است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۷:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرنظارت بر بهره برداری آب شرکت مهندسی آبفای کشور با تاکید بر تسریع تکمیل پروژه های آبرسانی از محل اعتبارات تنش آبی گفت: در این راستا بخشی از پروژه های آبرسانی استان بوشهر در قالب پویش الف ب ایران افتتاح می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۸:۵۰    
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی از قول مساعد مدیرعامل آبفای کشور مبنی بر اجرای طرح آب رسانی به رینگ شرق به جنوب اراک از آب سد کمال صالح خبر داد.