جمعه ۰۲ آبانساعت ۰۰:۵۳Oct 2020 23

جدیدترین‌های «آبفای کشور»

وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
آیین اختتامیه ممیزی استاندارد ایزو 17025 آزمایشگاه آبفای منطقه 3 شهر تهران با حضور سرممیز و نمایندگان شرکت مهندسی آبفای کشور برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - موسسه تحقیقات آب وزارت نیرو اعلام کرد: نخستین کارخانه نوآوری آب و آبفای کشور راه اندازی می شود.
نسیم کرمانشاه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۷:۴۴   + ۲۰ سایت دیگر  
اجرای طرح یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی که چندین سال درگیر نهادهای تصمیم گیری بود، سرانجام امسال به نتیجه رسید. آنطور که مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور اعلام کرده، هدف از اجرای این طرح...
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
روند یکپارچه سازی شرکت آب و فاضلاب گیلان امروز در جلسه ای با حضور معاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور بررسی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۵:۳۷    
گروه استان ها- معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: در جلسه با معاون مدیرعامل شرکت آبفای کشور قرار شد که 1825 میلیارد تومان بودجه برای آبرسانی به روستاهای استان تخصیص یابد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
کارگران پیمانکاری آبفای اهواز خواستار تعیین تکلیف وضعیت قراردادهای خود در آب فاضلاب اهواز شدند که باید در چارچوب بخشنامه آبفای کشور قراردادهای استخدامی آنها از پیمانکاری به قرارداد دائم تغییر کند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
قاسم تقی زاده خامسی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: روز چهارشنبه (19 شهریور 99) در ادامه تغییرهای ساختاری در مدیریت آب و آبفای کشور پس ازیکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی که چند ماه قبل انجام شد و آثارآن به ویژه در آبرسانی روستایی بتدریج مشاهده خواهد شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفای کشور گفت: به طور میانگین 90 درصد آب کشور در بخش کشاورزی مصرف می شود.
شارا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
حمیدرضا جانباز مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور طی حکمی سید علی سیدزاده را به عنوان مدیرکل دفتر روابط عمومی و ارتباطات مردمی شرکت مهندسی آبفای کشور منصوب کرد و همچنین، از زحمات محمد خلیلی پیر، مدیرکل سابق این دفتر، تقدیر و تشکر به عمل آمد.
کاوش خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۱:۳۸    
استاندار خوزستان از توافق صورت گرفته بین استان و آبفای کشور برای حل مشکل 700 روستای دچار تنش آبی خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مهدی شهر- معاون وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور با اشاره به اجرای پویش هر هفته الف ب ایران گفت: بهره مندی 900 هزار نفر از جمعیت روستایی کشور از آب شرب سالم مهم ترین هدف از اجرای این پویش است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۷:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرنظارت بر بهره برداری آب شرکت مهندسی آبفای کشور با تاکید بر تسریع تکمیل پروژه های آبرسانی از محل اعتبارات تنش آبی گفت: در این راستا بخشی از پروژه های آبرسانی استان بوشهر در قالب پویش الف ب ایران افتتاح می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۸:۵۰    
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی از قول مساعد مدیرعامل آبفای کشور مبنی بر اجرای طرح آب رسانی به رینگ شرق به جنوب اراک از آب سد کمال صالح خبر داد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۰:۰۳    
آذربایجان شرقی – فلاح: در راستای تاکید وزیر نیرو در خصوص بررسی وضعیت تامین آب کلانشهر تبریز جلسه ای با حضور معاون راهبری و نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، مدیرکل دفتر نظارت بر بهره برداری آب و کرکانی مدیر دفتر بحران و سرپرست دفتر روابط عمومی شرکت مهندسی آبفای کشور ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر عامل شرکت های سهامی مهندسی آب و فاضلاب کشور یکپارچگی و ادغام شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی را در راستای خدمات رسانی مناسب تر به مردم کشورمان خواند.
دولت   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون راهبری و نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از تمهیدات اتخاذ شده برای برطرف شدن مشکل تامین آب کلانشهر تبریز و دستور وزیر نیرو برای تامین اعتبار و تکمیل طرح آبرسانی نهند به تبریز خبر داد. ...
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۰:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون راهبری و نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در بازدید از تاسیسات آبرسانی اصفهان بزرگ گفت: اولین مرکز مدیریت بحران صنعت آبفای کشور به منظور خدمت رسانی به مردم و امدادرسانی مطلوب به آسیب دیدگان از حوادث غیر مترقبه در اقصی نقاط کشور، در استان اصفهان تشکیل شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۳:۴۱    
کرمان- فدایی، استاندار کرمان از اختصاص 800 میلیارد تومان به اجرای طرح آبرسانی به روستاهای کرمان خبر داد و گفت: 300 میلیارد تومان از سوی آبفای کشور و 500 میلیارد تومان نیز از محل صندوق توسعه ملی به این طرح اختصاص می یابد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۰:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل آبفای کشور از آبرسانی به روستا های کمتر از 20 خانوار و خارج از مجتمع های آبرسانی در مناطق محروم کشور خبر داد.
پاون   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۰:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
عملیات اجرایی خطوط انتقال و شبکه جمع آوری فاضلاب شهر داراب با حضور مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور و جمعی از مسئولان محلی این شهرستان آغاز شد.
پاون   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۹:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
شرکت مهندسی آبفای کشور برای انتصاب سه مدیرکل خود، فراخوان عمومی منتشر کرد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۹:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
گروه شهرستانها: رضا اردکانیان در نشست با استاندار بوشهر ، معاون نظارت بر بهره برداری آبفای کشور و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر تسریع اجرای طرح های آبرسانی را در اولویت برنامه های وزارت نیرو دانست و اظهار داشت: تأمین بخشی از آب استان های ساحلی از طریق آب شیرین کن مورد توجه ویژه قرار دارد ...
پاون   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
آئین امضای تفاهم نامه همکاری مشترک فی ما بین شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و سازمان بسیج سازندگی در جهت کمک به محرومیت زدایی، عمران و آبادانی مناطق محروم، با حضور مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور و رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور برگزار شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۴:۴۷    
مراسم امضای تفاهم نامه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و سازمان بسیج سازندگی با هدف آبرسانی به مناطق محروم برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۷:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل آبفای کشور گفت: ابتدای دولت بویژه ابتدای سال 93 که سال بسیار سختی بود، حدود 547 شهر ما دچار مشکلات جدی تامین آب در سطح کشور بود که اکنون به 170 شهر رسیده است.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۳:۱۸    
تبریز - فلاح: در جلسه مشترک شرکت مهندسی آبفای کشور و شرکت های آب منطقه ای و آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی وضعیت آب کلانشهر تبریز بصورت ویدئوکنفرانس به ریاست جانباز مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور بررسی شد. ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
حدود 100 نفر از کارکنان طرحی شرکت آب وفاضلاب روستایی خوزستان روز شنبه باحضور مقابل ساختمان این شرکت و هچنین استانداری خوزستان خواستار پرداخت مطالباتشان شدند. ...
روزنامه البرز فردا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۶:۰۵    
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: در راستای تسریع در بهره برداری از پروژه های آبفای البرز و پیگیری از قطعی آب در روزهای گرم تابستان با توجه به همراهی و اشراف استاندار البرز، اعتبارات لازم را تخصیص خواهیم داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۵:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با بیان اینکه کیفیت منابع آب در البرز به شدت در حال کاهش است،گفت:راه انداری تصفیه خانه شماره 3 کرج در اولویت برنامه های آبفای کشور است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۹:۳۷    
پروژه توسعه، بازسازی و ارتقا تصفیه خانه فاضلاب شماره دو شهر قم با اعتباری بالغ بر 200 میلیارد ریال مورد توسعه، در هفتمین هفته از پویش الف_ب_ایران با حضور مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور و استاندار قم به بهره برداری رسید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۰۹:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا/قم پروژه توسعه، بازسازی و ارتقا تصفیه خانه فاضلاب شماره دو شهر قم با اعتباری بالغ بر 200 میلیارد ریال مورد توسعه، در هفتمین هفته از پویش الفبایران با حضور مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور و استاندار قم به بهره برداری رسید.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۰۰:۴۹    
تبریز – فلاح: جلسه مشترک دفاتر حراست، امور حقوقی و امور قراردادهای وزارت نیرو، شرکت مهندسی آبفای کشور و شرکت های آب و فاضلاب گروه یک در خصوص قوانین و مقررات لازم الاجرا در مناقصات و معاملات در سال جاری بصورت ویدئوکنفرانس برگزار شد. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۲۳:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نشست دوازده نماینده بازدیدکننده از وضعیت آب منطقه غیزانیه و سایر روستاهای این منطقه به ریاست علی نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و با حضور معاون وزیر نیرو و مدیرعامل آبفای کشور عصر امروز (یکشنبه 18 خرداد ماه) برگزار شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۳:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
قائم مقام مدیرعامل آبفا هرمزگان گفت: امسال بیش از 150 میلیارد تومان برای آبرسانی به روستاهای استان طی جلسات شورای برنامه ریزی استان و تقسیم بودجه آبفای کشور تخصیص داده خواهد شد.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ۱۶:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور گفت: یکپارچه سازی آب و فاضلاب شهری و روستایی خدمت رسانی بهینه به جامعه است
حوزه   ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۱۶:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/ مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور عملکرد شرکت آب و فاضلاب استان قم را به لحاظ نظم و انضباط اداری خوب ارزیابی کرد و خطاب به مدیران این مجموعه گفت: امیدوارم با مراقبت، تلاش و آرامش این شرایط خاص را مدیریت کرده و کارنامه خوبی در این خصوص از خود برجای بگذارید.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۲۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
0.5 میلی گرم کلر آب ویروس کرونا را از بین می برد کوشیار اعظم واقفی، مدیرکل دفتر نظارت بر بهداشت آب و فاضلاب شرکت مهندسی آبفای کشور گفت: احتمال نفوذ ویروس به عمق سفره های آب زیرزمینی وجود ندارد ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه جامعه: مدیرکل دفتر نظارت بر بهداشت آب و فاضلاب شرکت مهندسی آبفای کشور گفت: ویروس کرونا از نوع ویروس های پوشش دار بوده است و این نوع ویروس ها در طبیعت به شدت ناپایدار هستند.
پاون   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۱:۱۸   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر نظارت بر بهداشت آب و فاضلاب شرکت مهندسی آبفای کشور گفت: احتمال نفوذ ویروس به عمق سفره های آب زیرزمینی وجود ندارد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۰۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
تبریز - فلاح: جلسه ستاد کرونا و اقدامات و عملکرد انجام یافته در خصوص یکپارچه سازی شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی بصورت ویدئوکنفرانس به ریاست جانباز رئیس مجمع عمومی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور برگزار شد. ...
روزنامه دریا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۸ - ۰۹:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
دریانیوز: روند یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی هرمزگان و اقدامات شرکت آب و فاضلاب این استان در مبارزه با ویروس کرونا از طریق ویدئو کنفرانس با حضور حمیدرضا جانباز مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور بررسی شد. ...
پورتال خبری کاشان   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
باصدور حکمی از سوی مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور دوره مسئولیت مهندس محمدرضا اسدی در جایگاه رئیس هیئت مدیره ومدیر عامل آبفای کاشان برای مدت دو سال دیگر تمدید شد.
ربیع   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۰۹:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در این مراسم که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد با اشاره شرایط سخت استان قم در مواجهه با بیماری کرونا ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۲۱:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- علیرضا قاسمی امروز چهارشنبه از طریق ویدئوکنفرانس با حضور مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور به عنوان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان معرفی و از خدمات عبدالاحد ریکی مدیرعامل سابق این شرکت قدردانی شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۷:۲۷    
ایسنا/قزوین مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور گفت: در حال حاضر علی رغم تحریم های موجود بیش از 98 درصد تجهیزات موردنیاز صنعت آب توسط شرکت های دانش بنیان ایرانی تولید و استفاده می شود.
دانا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۶:۵۵    
حمیدرضا جانباز، مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور گفت: در زمینه ایجاد و مدیریت دانش در بخش آب و فاضلاب شاهد تحولات عظیمی هستیم به طوریکه بیش از 98 درصد تجهیزات حوزه آب در داخل کشور ساخته می شود.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۲۳:۰۱    
تبریز – فلاح: با حضور معاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مهندسی آبفای کشور مراسم معارفه علیرضا ایمانلو مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۴:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی معاون مهندسی و توسعه آبفای کشور گفت: در سال 92 جمعیت روستایی کمتر از یک میلیون نفر به آب پایدار دسترسی داشتند اما امروز بیش از هفت میلیون نفر جمعیت روستایی در کشور به آب پایدار متصل شده اند.
پاون   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۴:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب کشور با بیان اینکه از شنبه هفته آینده طرح یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب های شهری و روستایی آغاز می شود و حکم سه مدیرعامل جدید در طرح یکپارچه سازی شرکت های آبفای کشور صادر شده است، گفت: میزان تأمین آب شهرها و روستاها از آب های سطحی افزایش می یابد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
شرکت مهندسی آبفای کشور و مسئول امور فرهنگی و دینی شرکت آبفای استان یزد به دلیل کسب رتبه شایسته تقدیر ویژه در بین شرکت های آب و فاضلاب سراسر کشور، مورد تقدیر قرار گرفت.