سه شنبه ۳۰ دیساعت ۰۹:۴۷Jan 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آبفای اهواز»

پانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۸:۱۵    
تهران (پانا) - انتشار حکم محکومیت شهردار اهواز و مدیر عامل سابق آبفای اهواز به یکسال حبس تعزیری و دوسال انفصال از خدمت دولتی در دادگاه بدوی با واکنش های زیادی در رسانه های استان خوزستان و فضای مجازی همراه شده است. ...
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۲۱:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای شهر اهواز گفت: رای انفصال از خدمت که برای شهردار اهواز صادر شده قابل اعتراض است و قطعی نیست. مهر:محمدرضا ایزدی در خصوص انتشار حکم انفصال از خدمت شهردار و مدیرعامل آبفای اهواز اظهار کرد: این رأیی که دادگاه در خصوص مدیر آبفا و شهردار اهواز صادر کرد ...
کاوش خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
در پی شکایت مرکز بهداشت غرب اهواز و معاون حقوق عامه دادستان مرکز استان علیه شهرداری و آبفای اهواز در خصوص آبگرفتگی های سال 98 پس از تشکیل پرونده در دادسرا و سپس ارجاع به دادگاه ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۰:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
خوزستان-مدیر بخش فاضلاب آبفای اهواز گفت: در شهر اهواز حدود 52 هزار درب منهول که دریچه بازدید است وجود دارد و تاکنون نزدیک به 6 هزار دریچه مفقود شده که درحال خریداری مجدد آن ها هستیم.
شوشان   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
شوشان / نوید قائدی: مشکلات آب و فاضلاب و آب گرفتگی معابر اهواز چندین سال نقل محافل خبری داخل و خارج کشور شده است،البته که مسبب آب گرفتگی معابر بعد از بارندگی ها تنها شرکت آبفای اهواز نیست و شهرداری اهواز هم در این ماجرا دخیل است ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
شرکت آبفا طی اطلاعیه ای قطعی و کدورت آب در برخی نقاط مناطق غرب اهواز را به دلیل آسیب وارده به خط انتقال آب عنوان کرد. به گزارش فارس، شرکت آبفا طی اطلاعیه ای قطعی و کدورت آب در برخی نقاط منطقه غرب اهواز را به دلیل آسیب وارده به خط انتقال آب عنوان کرد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۳:۲۷    
با توجه به وقوع بارندگی در اهواز باز هم شاهد آبگرفتگی در برخی مناطق این کلانشهر شدیم که تردد را برای شهروندان اهوازی دشوار کرده است؛ رئیس کمیسیون خدمات شهری و مدیر آبفای اهواز توضیحاتی در این خصوص بیان کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
کارگران پیمانی آبفای اهواز که روز گذشته با سفر به تهران مقابل ساختمان وزارت نیرو تجمع کرده بودند پس از به توافق رسیدن بر سر خواسته های خود به محل اقامت خود بازگشتند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
جمعی از کارگران آبفای اهواز در اعتراض به بلاتکلیفی حدود 1400 نفر از همکارانشان در نتیجه عدم اجرای طرح تبدیل وضعیت استخدامی خود، به تهران سفر کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
کارگران پیمانکاری آبفای اهواز از اجرایی نشدنِ ابلاغیه ی تغییر وضعیت خود انتقاد دارند.
شوشان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۰:۳۱    
به گزارش شوشان پس از بسته شدن قسمتی از اتوبان آیت الله بهبهانی اهواز و ایجاد ترافیک و شکایت اهالی از این موضوع، کاوه پور شهردار منطقه یک اهواز گفت: مجوز این کار توسط فرمانداری اهواز و بدلیل ایجاد شبکه فاضلاب توسط شرکت آبفای اهواز صورت گرفته است. ...
روزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۳۳    
در اعتراض به طرح ادغام شرکت آبفای اهواز با شرکت آبفای استان خوزستان، پرسنل آبفای اهواز طی نامه ای از وزیر نیرو و مدیران شرکت آبفا خواسته اند از این طرح جدا خوداری کنند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان گفت: انتظار داریم دستگاه های مربوطه از جمله سازمان برنامه و بودجه، 50 میلیون یورو مصوب برای پروژه فاضلاب اهواز را هنگام تبدیل یورو به ریال به نرخ روز محاسبه کنند و طوری نباشد که موجب بدبینی مردم و این تصور که این اعتبار به خوبی هزینه نشده بشود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
کارگران پیمانکاری آبفای اهواز خواستار تعیین تکلیف وضعیت قراردادهای خود در آب فاضلاب اهواز شدند که باید در چارچوب بخشنامه آبفای کشور قراردادهای استخدامی آنها از پیمانکاری به قرارداد دائم تغییر کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور آبفار اهواز وعده داد: مراحل تست 28 کیلومتر خط انتقال اصلی آبرسانی فاز دوم غیزانیه پس از تست نهایی فنی و هیدرولیکی به زودی در مدار بهره برداری قرار خواهد گرفت.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۰۸:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای کلانشهر اهواز با اسفناک توصیف کردن وضعیت خیابان ها و معابر عمومی این شهر و مشکلات مردم به واسطه جمع شدن آب فاضلاب در سطح شهر گفت: تمام نقاط شهر اهواز با این مشکل روبروست و ادامه این شرایط از نظر بهداشتی و سلامت عمومی برای مردم دشوار شده و قصور و اهمال کاری مسئولان آبفای اهواز در این زمینه ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
صبح امروز شماری از کارگران پیمانکاری اداره آب و فاضلاب اهواز در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق معوقه خود در مقابل ساختمان شرکت آب و فاضلاب خوزستان واقع در اهواز تجمع کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
کارگران پیمانکاری آبفای اهواز در استان خوزستان به شرایطی که از سوی پیمانکاران برای کار و پرداخت معوقات مزدی آنها تعیین شده است، اعتراض دارند.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
کارگران پیمانکاری آب وفاضلاب اهواز از اختلاف دستمزد، پاداش و مزایای بین خود و کارکنان رسمی و قراردادی این شرکت انتقاد کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۱:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
اهواز– به دنبال انتشار گزارشی در خصوص مشکلات کوی سیاحی اهواز، شرکت آب و فاضلاب اهواز توضیحاتی در خصوص معضل فاضلاب این شهر ارسال کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای کلانشهر اهواز با بیان اینکه حفارهای شرکت آبفای اهواز ضمن برهم زدن منظر شهر، مشکلات بسیاری را برای مردم ایجاد کرده است بر ضرورت تسریع در ترمیم خیابان ها و معابر شهر اهواز تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۱:۱۱    
مدیر شهرداری منطقه یک اهواز گفت: با همکاری و تعامل بین شهرداری و شرکت آبفا ارائه خدمات مطلوب به شهروندان صورت می گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
اهواز – ایرنا- جداسازی شبکه آبیاری فضای سبز شهری اهواز از آب شرب در شرایط فعلی راهی برای کاهش تنش های آبی در این شهر است زیرا به گفته مسئولان آبفای اهواز وجود انشعاب های غیرمجاز در فضای سبز شهری سبب تاثیر منفی بر کمیت و کیفیت آب شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۲:۳۷    
گروه استان ها- آبفای اهواز برای برطرف سازی مشکل پس زدگی فاضلاب اقدام به اصلاح شبکه فاصلاب در برخی مناطق کرده است اما کندی انجام پروژه و عدم نظارت سبب شده کانال های فاضلاب روباز و بدون حفاظ رها شده و زندگی مردم از جریان بیافتد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۱۱    
حفاری پی درپی آبفای اهواز، خیابانهای اهواز را جولانگاه خطرات زیادی برای شهروندان و خودروهای عبوری کرده است. مدیر کل دادگستری خوزستان از پیگیری جدی دستگاه قضا برای جلوگیری از ورود فاضلاب به رودخانه کارون خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
اهواز – ایرنا- مدیر شبکه آب شرکت آبفای اهواز گفت: افت و قطعی فشار آب در این شهر در هفته گذشته به دلیل افزایش 30درصدی مصرف مشترکان آب بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۲۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - سرپرست دفتر بهبود روش های بهره برداری آب شرکت آبفای اهواز گفت: مشکل آب آشامیدنی منطقه نورآباد زرگان رفع شده و درحال حاضر آب این منطقه پایدار است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۰۹:۵۷    
خوزستان_ مدیر عامل آبفای اهواز گفت: پروژه های آبرسانی به روستاهای بخش غیزانیه به زودی به بهره برداری رسیده و مشکل آبرسانی در این روستاها تا حدود زیاد مرتفع میشود.
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۴:۲۱    
رهیاب/با این شرایط گویا نه تنها نمی توان امید چندانی به تغییری اساسی در وضعیت آب و فاضلاب اهواز و استان و رسیدن مردم به حقوق اولیه زندگی شهروندی شان داشت، که باید نگران حیف و میل بودجه مصوب رهبری برای حل معضل فاضلاب اهواز در کوچه پس کوچه های بروکراسی آبفای خوزستان بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا- صبح روز سه شنبه با برکناری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اهواز برای این شرکت سرپرست تعیین شد تا بار دیگر بدون مدیرعامل اداره شود.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۵:۴۶    
در حالیکه در گوشه و کنار شنیده شده مدیرعامل آبفای اهواز که برحسب اتفاق نیروی این شرکت هم نیست و با وجود نیروهای متخصص و توانمند بسیار، مامور از سازمانهای دیگر است، این روزها چندان از سیاست عمومی دولت و وزارتخانه مبنی بر یکپارچه سازی شرکت های آبفای استانی ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
یکی از کارکنان شرکت آبفای اهواز روز شنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: ادغام شرکت آب و فاضلاب روستایی با استان خوزستان توسط وزیر ابلاغ شده و صحبت هایی نیز در خصوص ادغام آبفای اهواز به گوش می رسد. ...
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ - ۱۵:۰۶    
40 روز از معوقات مزدی سال 98 کارگران تلمبه چی آب و فاضلاب اهواز پرداخت شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ - ۰۷:۵۹    
به دنبال انتشار خبری با عنوان کارگران آبفای اهواز سه ماه مزد طلبکارند/ پیمانکار: به زودی مطالبات پرداخت می شود در ایلنا، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اهواز توضیحی را به این خبرگزاری ارسال کرد.
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۲/۰۴ - ۱۶:۰۶    
در بحبوحه بحران کرونا، اخطار قطع آب برای برخی مشترکین صادر شده؛ آب شربی که به زور پمپ ها و دستگاه های تصفیه خانگی قابل مصرف است و دفع فاضلاب آن معضلی دو چندان است/ مدیران آبفا اما از مشکلات این سازمان می گویند: رقم مطالبات آبفا در هیچ شهری مانند اهواز نیست ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ - ۰۷:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
300 کارگر شاغل در شرکت آب و فاضلاب اهواز که زیر نظر پیمانکاران مختلف به عنوان تلمبه چی آب در سطح شهر اهواز فعالیت می کنند، از 20 بهمن 98 حقوق دریافت نکرده اند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۲۹ - ۲۱:۵۴    
شریعتی گفت: در مدت کوتاهی که تا تابستان داریم باید آب از کانال چمران منتقل و همچنین مخزن جدید شماره 2 آبفای اهواز وارد مدار شود.
رهیاب   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
فتح الله حاجتی گفت : اکثر مردم از عملکرد خنثی سازمان آبفا ناراضی هستند و مریدی مسئول آبفای اهواز در این مدت نتوانسته امتحان خوبی به مردم پس دهد.
خوزنیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۱:۵۰    
مدیر عامل آبفای اهواز گفت:تنها به میزان 20 درصد از آب کارون با برداشت و در تصفیه خانه ها آبفای اهواز تامین میشود 80 درصد مابقی به عهده سازمان آب و برق خوزستان و شرکت آب و فاضلاب خوزستان است.
خوزنیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۱:۴۵   + ۲۴ سایت دیگر  
در مواجهه افراد با ابتلا به ویروس کرونا سه حالت وجود دارد: مورد محتمل، مورد مشکوک و مورد قطعی که هر کدام دارای علائمی است. مورد محتمل مورد محتمل دارای شرایط زیر است: • تماس نزدیک با مورد قطعی مبتلا به کرونا در طی 14 روز قبل • سابقه حضور در مناطق با اپیدمی کرونا در طی 14 روز قبل ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۰۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل آبفای اهواز گفت:تنها به میزان 20 درصد از آب کارون با برداشت و در تصفیه خانه ها آبفای اهواز تامین میشود 80 درصد مابقی به عهده سازمان آب و برق خوزستان و شرکت آب و فاضلاب خوزستان است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
اهواز- عضو شورای کلان شهر اهواز گفت: آبفای اهواز در زمینه دفع آب های سطحی به تعهدات خود عمل نکرده است.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۷:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
دی امسال بود که بلوار اصلی منطقه باهنر(معلم) به دلیل آنچه مسئولان آبفای اهواز فرونشست زمین در نتیجه بارندگی ها می خوانند، بسته شد. میزان فرونشست زمین در این بلوار به اندازه ای بود که یک کامیون در آن گرفتار شد ...
تابناک خوزستان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۰۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری خوزستان گفت: اینکه رئیس قوه قضائیه از من می خواهد مسببین را بررسی کنم و پیگیر موضوع باشم، نشان از اهمیت مساله است. اینکه من به عنوان رئیس کل دادگستری خوزستان و همچنین نماینده ولی فقیه در خوزستان در این جلسه حضور داریم، نشان از اهمیت موضوع آبگرفتگی است.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۰۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: از شرکت آبفا انتظار می رود معابر حفاری شده در عملیات اجرایی خود در اهواز را به سرعت ترمیم و آسفالت کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۲۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اهواز گفت: در بارندگی آذرماه سال جاری 50 کیلومتر از شبکه آب و فاضلاب اهواز نشست کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
اهواز_ایرنا_ نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز گفت: شرکت آب و فاضلاب اهواز تاحد ممکن نسبت به ترمیم خیابان های شهر پس از اجرای پروژه ها اقدام کند تا خودروها کمتر آسیب ببینند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۸:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان یکصد و هفتمین جلسه علنی شورای شهر اهواز با سه دستور کار و با حضور امام جمعه، فرماندار، شهردار و مسثولان آبفای اهواز برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۵:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آبفای اهواز گفت: یکی از معضلات ما در شهر اهواز همین میزان شبکه فرسوده فاضلاب است که با بارندگی و ورود روان آب ها وارد شبکه می شود و درنتیجه شبکه نشست می کند.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: عضو هیئت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: معلوم نیست برای اصل وام 102 میلیون یورویی بانک جهانی جهت حل معضل فاضلاب اهواز چه اتفاقی افتاده و مدیران مربوطه با آن چه کرده اند. ...