شنبه ۰۸ آذرساعت ۱۸:۱۷Nov 2020 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «برق اهواز»

وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز، از بهسازی و اصلاح 40 کیلومتر از شبکه برق این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۵:۱۱    
عملیات جهادی بهسازی و اصلاح شبکه برق شرکت توزیع برق اهواز انجام شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: تمام شبکه کابل مسی برق اهواز، با اصلاح شبکه برق تا پایان امسال، تبدیل به کابل خودنگه دار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
علی سلیمانی به عنوان مدیرکل روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان منصوب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: عملیات جهادی بهسازی و اصلاح شبکه برق در این شهرستان در روز های 29 و 30 آبان ماه اجرا می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۱۵    
شرکت توزیع نیروی برق اهواز اعلام کرد خدمات حضوری در این مجموعه برای مشترکان ارائه نمی شود .
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۷:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: در راستای پایداری و استمرار خدمات رسانی مطلوب به مردم، شبکه برق روستاهای خسارت دیده از سیل در کلانشهر اهواز با اعتباری بالغ بر 80 میلیارد ریال بازسازی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۰:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق اهواز از راه اندازی اپلیکیشن برق من و غیر حضوری شدن ارائه خدمات این شرکت به مشترکان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
با حضور جمعی از مدیران حراست توانیر، مراسم معارفه مدیر حراست این شرکت برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۵:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت:عملیات مقره شویی شبکه برق کلانشهر اهواز با هدف افزایش ضریب پایداری شبکه از روز جمعه شروع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۳:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: از زمانیکه سامانه مرصاد راه اندازی شده است، مشاهده روزانه عیوب شبکه برق و رفع آن ها به سهولت انجام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۵:۰۵    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز ضمن بیان آنکه هیچ مکانی در اهواز فاقد برق نیست، گفت: نبود روشنایی در برخی مناطق مربوط به سرقت کابل برق و یا سوخته شدن چراغ در آن خیابان است.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۷:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
در سومین روز از هفته دولت، یکصد پروژه برق رسانی در شرکت توزیع نیروی برق اهواز با اعتباری بالغ بر 1120 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع برق اهواز گفت: شرکت های برق منطقه چهار کشور شامل (خوزستان، لرستان، فارس، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد و شرکت توزیع برق شیراز) در سال 98 رتبه نخست میزان خاموشی برق به ازای هر مشترک را کسب کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۳:۱۶    
اهواز - ایرنا - 151 پروژه در حوزه شرکت توزیع برق اهواز و توزیع برق خوزستان روز سه شنبه و در سومین روز از هفته دولت به صورت ویدیو کنفرانس با دستور وزیر نیرو به بهره برداری رسید./ عکس: علی معرف
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۱:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - 151 پروژه در حوزه شرکت توزیع برق اهواز و توزیع برق خوزستان روز سه شنبه و در سومین روز از هفته دولت به صورت ویدیو کنفرانس با دستور وزیر نیرو به بهره برداری رسید.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۰:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست معاونت بهره برداری شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: ترانسفورماتور 230 کیلو ولت جایگزین ترانسفورماتور آسیب دیده پست برق اهواز جنوبی برقدار و وارد مدار شده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۴:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز از کاهش 32 درصدی خاموشی در شهر اهواز از سال 96 تاکنون خبر داد.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
جلسه بررسی مشکلات برق روستاهای بخش مرکزی اهواز به ریاست علی بلم چی بخشدار، عبداوی مدیر منطقه 2 شرکت توزیع برق اهواز و برخی از دهیاران و شوراها در بخشداری برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۳:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز بر لزوم خودداری از استفاده از لوازم برقی پرمصرف در ساعت های پیک مصرف برق در شرایط ویژه دمایی تابستان تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز از اعمال خاموشی در برخی مناطق اهواز در روز های سه شنبه و چهارشنبه به مدت 3 ساعت خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۶:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز از اعمال خاموشی در برخی مناطق اهواز در روزهای سه شنبه و چهارشنبه به مدت سه ساعت خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: بار شبکه برق اهواز در حدود 2300 مگاوات است که پس از تهران دومین مصرف کننده بزرگ برق در سطح کشور است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: شهروندان می توانند با 10 درصد کاهش مصرف برق، هزینه برق مصرفی خود را تا 20 درصد کاهش دهند.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۲:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت : تمامی ادارات، سازمانها، مشترکین صنعتی و ارگان ها ملزم به رعایت الگوی مصرف برق در این ایام گرم سال هستند و درصورت مشاهده تخلف، برق آنها قطع می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا- استاندار خوزستان به همراه جمعی از مسئولان استان روز جمعه از مرکز دیسپاچینگ برق کلانشهر اهواز بازدید و آخرین وضعیت قطعی برق در برخی مناطق اهواز، باوی، حمیدیه و کارون را بررسی کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۴:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق اهواز گفت: بدلیل افزایش بار شبکه طی یک ماه اخیر 36 مورد گداختگی کابل های برق در اهواز رخ داده که در برخی نقاط منجر به شعله ور شدن ترانس برق شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۲:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- مدیر عامل شرکت توزیع برق اهواز گفت: گرمای بیش از حد روزهای اخیر در اهواز باعث حوادث جزئی در شبکه برق این کلانشهر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۲۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران خوزستان گفت: با اقدامات صورت گرفته در شرکت توزیع برق اهواز خاموشی ها در 3 سال گذشته به حدود 420 دقیقه در سال رسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۸:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
هواز - ایرنا - مدیر کل مدیریت بحران خوزستان با اشاره به شاخص میزان خاموشی به ازای هر مشترک در طول سال گفت: این شاخص در سال 96 حدود یک هزار و 800 دقیقه در طول سال به ازای هر مشترک در اهواز بوده که با اقدامات صورت گرفته در شرکت توزیع برق اهواز در سه سال گذشته به حدود 420 دقیقه در سال رسیده است.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۲۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استانداری خوزستان با اشاره به وقوع برخی خاموشی های پراکنده و ناخواسته در سطح استان به ویژه کلانشهر اهواز، گفت: با وجود اینکه هم اکنون استان در مرحله افزایش بار مصرف قرار دارد، اما رفع قطعی های برق بدون وقفه در حال انجام است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۵:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز از قطع برق 15 ایستگاه پمپاژ آب کشاورزی در ساعت اوج مصرف در اهواز خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۲:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: در شرایط ویژه ای که شاهد شیوع ویروس کرونا و گرمای بیش از حد هوا هستیم، مدیریت مصرف برق و رعایت الگوی مصرف می تواند پایداری برق را به ویژه در ساعت های پیک مصرف به دنبال داشته باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق اهواز گفت: قطعی با برنامه ناشی از کمبود برق نداریم اما این که در اثر افزایش بار در یک نقطه مشخص شاهد خاموشی باشیم دور از انتظار نیست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۶:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز با بیان اینکه روز گذشته مصرف برق شهر اهواز در وضعیت قرمز قرار داشت، گفت: در صورت عدم رعایت الگوی مصرف از سوی شهروندان و ادامه روند وضعیت قرمز مصرف برق در اهواز، ممکن است شاهد خاموشی در اهواز باشیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز خواستار حداکثر صرفه جویی برق به ویژه در ساعات اوج مصرف شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
اهواز – ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع برق اهواز گفت: صرفه جویی هر مشترک اهوازی کمک شایانی در مدیریت مصرف برق و جلوگیری از بروز حادثه در این روزهای داغ تابستان دارد از این رو درخواست می کنیم که به کمک ما بشتابند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۰۷:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - شرکت توزیع برق اهواز در اطلاعیه ای اعلام کرد برق برخی مناطق شهرستان های اهواز و کارون روز جمعه به مدت چهار ساعت قطع می شود.
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۰۹:۱۹    
ازآنجائیکه شرکت های توزیع برق بیشتر با مردم در ارتباط هستند طبیعی است که با هر قطعی برق و خاموشی مردم به شرکت های توزیع برق اهواز و توزیع برق خوزستان مراجعه کنند یا حتی متعرض شوند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز از جمع آوری انشعابات برق غیرمجاز در مسیر جاده ملاشیه - اهواز خبر داد.
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۱:۲۶    
رییس روابط عمومی شرکت توزیع برق اهواز از انفجار یک ترانس برق در منطقه کوی ملت خبر داد و گفت: بر اثر عدم رعایت الگوی مصرف، افزایش دمای هوا و بار شبکه این حادثه رخ داده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز از آغاز طرح جمع آوری انشعابات برق غیرمجاز در منطقه مهدیس به منظور پایدارسازی شبکه برق این منطقه خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۵:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: اگر در اهواز هر مشترک به اندازه یک لامپ 100 وات در مصرف برق صرفه جویی کند، میزان صرفه جویی شهر اهواز حدود 60 مگاوات خواهد بود و این میزان صرفه جویی، پایداری برق را به دنبال خواهد داشت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت توزیع برق اهواز از واگذاری بیش از دو هزار اشتراک جدید در اهواز در سه ماهه اول امسال خبر داد.
پاون   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۹:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: با اجرای پروژه های فنی و غیرفنی، تلفات شبکه برق به میزان سه درصد در کلانشهر اهواز کاهش یافت.
اقتصاد آنلاین / سلام نو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۸:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، مصطفی رجبی مشهدی سخنگوی صنعت برق اظهار داشت: حدود ساعت 15:27 عصر امروز اتصالی در یکی از ترانسفورماتورهای نیروگاه زرگان اهواز، موجب بروز آتش سوزی در این نیروگاه شد. ...
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۶:۵۲   + ۴۱ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو به نقل از رکنا، رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: نیروگاه شهید مدحج زرگان در اهوار به دلیل انفجار ترانس امروز شنبه دچار آتش سوزی شد. نیروگاه برق اهواز منفجر شد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز از اعمال خاموشی در بخش هایی از مناطق غرب شهرستان اهواز در روز جمعه خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۲۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز از انجام 71 هزار عملیات روی شبکه برق فشار متوسط بدون اعمال خاموشی خبر داد.
خوزنیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۲۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: خاموشی هایی که در ساعت پیک مصرف در سطح شبکه رخ می دهد، ناشی از عدم رعایت الگوی مصرف و همزمانی با هوای گرم است. ...