شنبه ۲۹ خردادساعت ۲۲:۵۳Jun 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون امنیت»

خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در پیامی از حضور گسترده و غرور آفرین مردم عزیز اصفهان در انتخابات قدردانی کرد.
اسپوتینگ روسیه   ۶ ساعت پیش    
رئیس کمیته امنیت در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ایران گفت؛ با تلاش های نیروهای امنیتی ایران چندین اقدام خرابکارانه در راستای برهم زدن امنیت داخلی ایران شناسایی و خنثی شد
خانه ملت   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس وشورای اسلامی تاکید کرد: شورای همکاری خلیج فارس در جایگاهی نیست که برای مذاکرات برجامی تعیین تکلیف کند و به کشور های عضو این شورا توصیه می کنم به جای دخالت در امور ایران مشکلات داخلی خود را حل کنند.
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه مردم مثل همیشه شگفتی ساز شدند و دشمن و مسؤولان کشور را بطور هم زمان غافلگیر کردند، به تشریح 4 خطر پیش روی دولت آینده بر اساس روایت امیر مؤمنان(ع) پرداخت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس در نشست هفته جاری هیات رئیسه کمیسیون را برای اجلاسیه دوم انتخاب واعضای هیات تحقیق و تفحص از عملکرد مرکز استراتژیک ریاست جمهوری تعیین می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۲۳:۴۱    
عباس گلرو، رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی مجلس عقیده دارد: مردم با وجود همه مشکلات اقتصادی و تنگناهای معیشتی، با حضور پرشور خود در انتخابات 28 خرداد بار دیگر پایه های اقتدار ملی و بین المللی نظام جمهوری اسلامی ایران را تقویت می کنند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۲۳:۳۱    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حاملان گفتار تکرار از آرایش انتخاباتی موجود راضی اند،گفت: روحانی و اصلاح طلبان که اینک به جای پاسخگویی در جایگاه مدعی نشسته اند، باید از شورای نگهبان متشکر باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۲۰:۱۳    
عباس گلرو، نماینده مردم سمنان، مهدی شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی مجلس، حضور در انتخابات و مشارکت در رویداد بزرگ سیاسی 28 خردادماه را زمینه ساز تثبیت اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران در داخل و خارج از کشور و صیانت از جمهوریت و اسلامیت آن می داند و از مردم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اقتدارآفرینی ملت ایران در ساعات اولیه انتخابات گفت: با وجود هجمه دشمن، مردم خلاف تمایلات دشمنان عمل کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از ستاد انتخابات خارج از کشور بازدید کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۱:۰۴    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از ستاد انتخابات خارج از کشور بازدید کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۰:۵۳    
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از ستاد انتخابات وزارت خارجه بازدید کرد.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از ستاد انتخابات وزارت خارجه بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۰:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
ذوالنوری رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس امروز از ستاد انتخابات خارج از کشور بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۰:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: اگر مشکل نبود تعرفه ادامه داشته باشد شکایت نمایندگان از وزیر کشور قطعی است و هرچه سریع تر فکری برای این قضیه شود و باید تدبیر جدی صورت بگیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۲۳:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از همه مردم برای حضور در انتخابات دعوت کرد و گفت: مردم به افرادی که با پول کثیف می خواهند وارد شورا شوند رای ندهند.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۲۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ویژه برنامه ایران سربلند رادیو گفت وگو با دکتر عباس مقتدایی نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی و عضو هیئت عالی نظارت بر انتخابات در استان اصفهان به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: لغو همه تحریم ها باید صورت بگیرد تا ایران به تعهدات برجامی خود بازگردد در غیر این صورت براساس قانون مصوب مجلس عمل خواهیم کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: براساس اطلاعاتی که بدست آورده ام، طرف غربی راضی شده است که در قبال برگشت ایران به تعهدات برجامی حدود 80 درصد از تحریم های موضوعی را بردارد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر توجه به امر مهم انتخابات شوراها در کنار سایر انتخابات، گفت: پارلمان های محلی مراکز تصمیم ساز شهرها و روستا هستند و انتخاب افراد متعهد و تخصص به جبران عقب افتادگی ها و رشد و توسعه شهرها و روستاها کمک می کند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۱:۱۱    
حوزه/ عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: انتخابات در کشور ما از مظاهر مهم اقتدار ملی و همچنین نشان دهنده عیار بالای مردم سالاری دینی است.
موج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۵۳    
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس دهم گفت: انتخابات یک حق و وظیفه شهروندی است و مردم شریف ایران رشید هستند و فریب توطئه دشمنان علیه صندوق رأی را نخواهند خورد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: مردم نباید به کسانی که شیفته قدرت و شهرت هستند در کشور میدان دهند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: هدف آمریکا از اظهارات ضد حقوق بشری علیه ایران عدم حضور مردم در پای صندوق های رای بوده و امیدوار است مردم در انتخابات پیش رو مشارکت حداقلی داشته باشند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تاکید دارد که دولت آینده باید از 15 مرز مشترک با کشورهای همسایه برای دور زدن تحریم ها و تقویت اقتصادی کشور بهره گیرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به مذاکرات وین و اظهارات عراقچی در نشست با نمایندگان، گفت: توافق هایی حاصل شده اما شرط ایران برای بازگشت ایران به تعهدات برجامی، لغو تمام تحریم ها و راستی آزمایی است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اینکه قانونگذار حداقل شرایط برای اعضای شوراها را پیش بینی کرده است، گفت: حدقل شرایط در بررسی صللاحیت ها مورد توجه است اما حضور افراد متخصص در مسائل شهری در شوراها ضروری است.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: متأسفانه اکنون مشاهده می کنیم که برخی کاندیداها با نادیده گرفتن رویکردهای انقلاب اسلامی به گونه ای سخن می گویند یا برنامه های خود را ارائه می کنند که گویی بیش از آن که به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران پایبند باشند، نگاه هایی به رویکردهای لیبرالی و سکولاریسم دارند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در توییتی مذاکرات وین را یک تله خطرناک دانست.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۵:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار اشت: لغو روادیدبا کشورهای همسایه و تسهیل در رفت آمد باید زودتر از این ها در اولویت دستگاه دیپلماسی قرار می گرفت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۵:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته امنیتی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: جمهوری اسلامی ایران براساس منافع ملی به دنبال پیشرفت انرژی هسته ای است و از چنین موضوعی هیچگاه کوتاه نخواهیم آمد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اولین استراتژی و راهبرد را مشارکت حداکثری در انتخابات دانست و گفت که باید مشارکت و جهاد همگانی از طرف نیروهای معتقد به انقلاب برای افزایش مشارکت در انتخابات صورت پذیرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه اصل سوم قانون اساسی درخصوص تامین رفاه و رفع فقر و محرومیت و رسیدگی به امنیت غذایی، مسکن و اشتغال تکالیفی را برای دولت ها در نظر گرفته است گفت: وضعیت امروز کشور نشان می دهد دولت آنگونه که در قانون اساسی موظف بوده، تلاش نکرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۸:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت بالای حضور گسترده مردم در انتخابات گفت: اولویت ما در انتخابات حضور پرشور مردم و یک انتخاب آگاهانه است.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۵:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد فردی حائز شرایط تصدی ریاست جمهوری خواهد بود که بجای ناله کردن از وضعیت گذشته و نداشتن برنامه، درصدد ارائه برنامه و راهکار عملیاتی باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۵:۱۵    
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که کاندیداها موظفند به گونه ای رفتار کنند که مردم مشارکت حداکثری در انتخابات داشته باشند.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با خلاف واقع دانستن گزارش اخیر آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره فعالیت های هسته ای ایران، گفت: آژانس تحت تاثیر لابی صهیونیستی- آمریکایی و به دنبال فرسایشی شدن مذاکرات وین است.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: پررنگ شدن مسئله تخریب در تبلیغات ریاست جمهوری سبب آسیب دیدن همگرایی و وحدت می شود و این مهم دقیقا همان موضوعی است که دشمنان می خواهند.
اصفهان- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اگر اشتباه استراتژیک رخ دهد و ساده انگارانه ایران را مانند سایر کشورها بدانیم قطعاً به سرعت فشار قدرت هایی نظیر آمریکا بیشتر می شود.
ابرهیم رضایی، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس و مجتبی توانگر نماینده مردم تهران به طور جداگانه ای نسبت به اظهارات عجیب آقای حیدر مصلحی، وزیر اطلاعات دولت دهم واکنش نشان دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: 28خرداد ماه یک رویداد مهم سیاسی و سرنوشت ساز درکشور است و برما تکلیف است که دراین واجب شرعی شرکت کنیم.
مرآت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۶:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی با بیان اینکه روحانی آنتن زنده صداوسیما را به سنگر تیربار علیه جریان انقلاب تبدیل کرده است، گفت: روحانی پس از هر مناظره ای از آنتن زنده به کمک همتی و مهرعلیزاده آمد.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مجلس یازدهم نماد مبارزه با فساد و ناکارآمدی مدیریتی است همچنین خود باوری و خدمت به مردم در این مجلس بیش از پیش دیده می شود.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: اساس پیدایش سازمان ملل و مفاد منشور این سازمان در استقلال دولت ها، در برابری حقوقی دولت و جلوگیری از اقداماتی است که به صلح و امنیت بین المللی آسیب می زند، تعریف می شود، این مواد از اصلی ترین وظایف و فلسفه شکل گیری سازمان ملل به شمار می روند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۵:۲۲    
رئیس کمیته حقوق بشر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در توئیتی اقدام کانادا در عدم همکاری برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ایران را محکوم کرد.
مجلس شورای اسلامی   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اینکه انعقاد سند راهبردی بین ایران و افغانستان می تواند همکاری دو کشور را توسعه دهد، گفت: این سند می تواند دیدگاه مشترکی از صلح، ثبات و امینت را در منطقه ایجاد و ضمن تسهیل سرمایه گذاری بخش خصوصی و رفت و آمد شهروندان به صلح افغانستان کمک کند.
مجلس شورای اسلامی   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نگاه امنیتی به کشور افغانستان باید جای خود را به نگاه های اقتصادی و توسعه ای دهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۰۰    
تهران-ایرنا- عوض حیدرپور عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم با بیان اینکه مناظرات انتخاباتی محل سیاه نمایی و انکار خدمات نظام نیست، گفت: برخی داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری به جای تلاش برای اقناع افکار عمومی، به تخریب و تضعیف دولت پرداختند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۲:۲۳    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: زمانی می توانیم بیکاری را به حداقل برسانیم که شغل پایدار داشته باشیم، به همین خاطر باید سیاست ها و برنامه ریزی های مداوم در بخش کشاورزی ایجاد شود.