پنجشنبه ۰۹ آذرساعت ۱۵:۱۱Nov 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اراضی دولتی»

اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۸:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اراضی استان اصفهان از رفع تصرف فوری 170 هکتار اراضی ملی این استان به ارزش یک هزار و 850 میلیارد تومان خبر داد. به گزارش خبرآنلاین از اصفهان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از رفع تصرف بیش از 3 هزار متر مربع زمین به ارزش 120 میلیارد ریال در محدوده این شهر خبر داد.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۳:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای گیلان از رفع تصرف و آزاد سازی حدود 5 هکتار از اراضی بستر رودخانه در شهرستانهای سیاهکل و لاهیجان به ارزش 230 میلیارد ریال خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۰:۳۴    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان ابرکوه، از رفع تصرف 4000 متر مربع از اراضی دولتی واقع در چاه نجف آباد شهر مهردشت خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
بیش از 200 هزار مترمربع از اراضی دولتی شهرستان سراوان رفع تصرف شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۱:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان از رفع تصرف فوری 210 هزار مترمربع از اراضی دولتی شهرستان سراوان به ارزش بیش از 195 میلیارد تومان در روزهای اخیر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان تیران و کرون گفت: 54 هکتار از اراضی دولتی برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن به دو نقطه شمالی و جنوبی شهر تیران الحاق شد تا این پروژه به سرانجام برسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
در جلسه ای به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی وضعیت اجرای طرح های صنعتی بر روی اراضی دولتی واگذاری شده به متقاضیان در شهرک های صنعتی و سایر نقاط استان بررسی شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۶:۵۱    
معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: در راستای حفظ حقوق بیت المال با پیگیری به موقع کارشناسان حقوقی این اداره کل، از ابطال سند مالکیت 21 هزار مترمربع اراضی دولتی استان اصفهان جلوگیری شد.
با پیگیری های معاونت حقوقی ریاست جمهوری و با رأی دادگاه عمومی حقوقی تهران 21400 متر از اراضی دولتی مرغوب به ارزش 10 هزار میلیارد تومان به بیت المال عودت داده شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- معاون عمرانی فرمانداری چابهار از آزاد سازی و رفع تصرف از اراضی دولتی با حکم مراجع قضایی در محدوده ترمینال چابهار برای طرح ملی مسکن در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۰۸:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
بیش از 21 هزار متر مربع از اراضی دولتی به ارزش 10 همت با صدور رای قطعی در مرجع قضایی به بیت المال بازگشت.
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از برنامه ساخت واحدهای نهضت ملی مسکن در ارتفاع برای رفع مشکل کمبود زمین در برخی مناطق کشور خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۰۰:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی از یک چالش مهم در اجرای طرح ساخت یک میلیون مسکن در سال خبر داد و گفت: در برخی از شهرها هیچ گونه زمین دولتی وجود ندارد و اراضی مردمی هم، اراضی درجه یک و دو کشاورزی هستند که برای استفاده از آنها ممنوعیت قانونی داریم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۲۱:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن گفت: برای ساخت 1.6 میلیون واحد توسط سازمان ملی مسکن در نهضت ملی، تاکنون 36 هزار هکتار زمین شناسایی و تأمین شده است.
مدیر کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان از آزادسازی و رفع تصرف بیش از 147 هکتار از زمین های دولتی این استان در سال جاری به ارزش 12 هزار و 627 میلیارد و 500 میلیون ریال خبر داد.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۰۹:۲۵   + ۲۴ سایت دیگر  
مهلت قانون سنددار کردن اراضی دولتی تصرف شده در حاشیه شهرها، در پایان سال گذشته به پایان رسید، اما با پیگیری دولت، در سال جاری نیز اجرای این قانون به مدت یک سال تمدید شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهربابک از رفع تصرف و بازگرداندن ده هکتار اراضی دولتی خبر داد.
کاشف اسرار   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۰۹:۱۱   + ۲۳ سایت دیگر  
سرپرست راه وشهرسازی گیلان از آزادسازی و رفع تصرف 15 هکتار از زمین های دولتی در منطقه گالکشلام شهرچاف و چمخاله به ارزش تقریبی 900 میلیارد تومان خبر داد. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۲:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از وزارت راه و شهرسازی، هادی عباسی اصل، تسهیل گری در تامین خدمات زیربنایی و روبنایی را یکی از مهم ترین برنامه های معاونت مسکن و ساختمان عنوان کرد و افزود ...
رییس اداره واگذاری اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی گفت: در راستای اجرای آیین نامه بند ک تبصره 11 قانون بودجه سال 1401 کل کشور در استان خراسان رضوی، 1689 پرونده تشکیل شد که این تعداد پرونده حدودا بالغ بر 25هکتار زمین را شامل می شود.
شمس خبر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اراضی استان اصفهان از اجرای حکم قطعی قضایی برای رفع تصرف اراضی دولتی شهرستان مبارکه به ارزش 269.5 میلیارد تومان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از استان اصفهان ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۰۰:۱۲    
دنیای اقتصاد: مجلس دیروز با تصویب یک بند از لایحه برنامه هفتم توسعه، راه سومی را برای عرضه اراضی وزارت راه وشهرسازی با هدف تامین مسکن تعریف کرد.
فرمانده یگان حفاظت اراضی استان اصفهان از اجرای حکم قطعی قضایی برای رفع تصرف اراضی دولتی شهرستان مبارکه به ارزش 269.5 میلیارد تومان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۲۲:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان - ایرنا - مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: امسال 413 هکتار از اراضی ملی این استان جهت اجرای طرح های کشاورزی و وابسته به کشاورزی به متقاضیان واگذار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمرانی استاندار کرمان در راستای تامین زمین طرح نهضت ملی مسکن از سایت 340 هکتاری الحاقی به شهر جیرفت بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۴:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رئیس اداره واگذاری اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: در طرح حمایتی ابلاغ شده، عرصه ساختمان های احداثی مسکونی در اراضی تصرفی دولتی زنجان به قیمت تمام شده واگذار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۱۸:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی لرستان تاکید کرد: دستگاه های اجرایی که طی سه ماه اراضی که واگذار شده را زیر بار ساخت مسکن نبرند، اراضی را در قالب ماده 12 باید برگردانند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۰۰:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
آمارهای ارائه شده از سوی وزارت راه و شهرسازی نشان می دهد تاکنون تنها حدود یک دهم از زمین های تامین شده برای ساخت خانه های دولتی در طرح نهضت ملی مسکن از طریق اراضی مازاد دولتی تامین شده است ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۱:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان رئیس اداره راه و شهرسازی زهک از اخذ سند تک برگی برای بیش از 100 هزار متر مربع از اراضی دولتی این شهرستان در حریم شهر زهک در آبانماه جاری خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۱۱ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت حقوق عامّه مرکز استان سیستان و بلوچستان از تخریب، قلع و قمع مستحدثات و آزاد سازی 500 هکتار از اراضی دولتی و منابع طبیعی و ملی استان در یک ماه اخیر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۱ - ۱۳:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی سراوان گفت: 250 هزار مترمربع از اراضی دولتی این شهرستان در آبان ماه جاری رفع تصرف و به بیت المال بازگردانده شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۱ - ۱۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رئیس اداره راه و شهرسازی سراوان در جنوب شرق سیستان و بلوچستان گفت: 25 هکتار برابر با 250 هزار متر مربع از زمین های دولتی این شهرستان در آبان جاری رفع تصرف و به بیت المال بازگردانده شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۱۶:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا- معاون مسکن و بازآفرینی شهری اداره کل راه وشهرسازی جنوب کرمان گفت: 23 هکتار از اراضی دولتی برای ساخت 16 هزار واحد مسکونی در شهرهای این منطقه تامین قطعی شد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان گفت: سند تک برگ اراضی دولتی این شهرستان در بخش شش نیاسر به مساحت 200 هکتار اخذ شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۰۰:۴۲    
رئیس حوزه قضایی شهرستان رودبار جنوب گفت: با سودجویان و فرصت طلبانی که اقدام به تصرف غیرقانونی اراضی دولتی می کنند، برخورد قانونی خواهد شد.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۵ - ۱۹:۱۳    
در این اقدام صفدری معاون دادستان شهرستان چهارباغ حفظ اراضی دولتی و رفع تصرف از منابع طبیعی را از برنامه های مهم مراجع قضایی عنوان کرد و افزود: در راستای تاکیدات رئیس محترم قوه قضاییه در احیای حقوق عامه ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۰۹:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: در راستای اجرای قانون حدنگاری، سند مالکیت تک برگ در سال جاری برای سه هزار و 260 هکتار از اراضی دولتی در محدوده و حریم شهرهای تحت پوشش این اداره کل صادر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۲۰:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
رییس دادگستری شهرستان سیرجان از سند دار شدن 99 درصد اراضی دولتی در سیرجان خبر داد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۴:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
علی دهقانی در گفت وگو با میزان گفت: با برگزاری جلسات متعدد شورای حفظ حقوق بیت المال در اراضی ملی و منابع طبیعی استان و پیگیری و اقدامات به موقع مدیران قضایی و دادستان های استان ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۳:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی سرپرست اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: در جلسه شورای عالی شهرسازی و معماری ایران، الحاق حدود 113 هکتار اراضی دولتی به محدوده شهر بجنورد در راستای قانون جهش تولید مسکن به تصویب رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۲:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل راه وشهرسازی خراسان شمالی گفت: در جلسه شورای عالی شهرسازی و معماری ایران الحاق حدود 113 هکتار اراضی دولتی به محدوده شهر بجنورد در راستای قانون جهش تولید مسکن به تصویب رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اراضی دولتی راه و شهرسازی استان قم از بازگشت 62 هزار مترمربع از اراضی دولتی به بیت المال خبرداد و گفت: مردم می توانند با ارسال پیامک به سرشماره 300041735 هر گونه تصرفات در محدوده و حریم شهرهای استان را به این یگان گزارش دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
جانشین انتظامی استان مازندران از کشف یک مورد تصرف اراضی دولتی به ارزش 13 میلیارد ریال در شهرستان گلوگاه و جلوگیری به موقع از تضییع حق بیت المال خبر داد.
شورای عالی شهرسازی و معماری ایران با الحاق 47 هکتار اراضی دولتی به محدوده طرح جامع شهر کنگان برای تامین زمین قانون جهش تولید مسکن موافقت و مقرر کرد تا طرح با رعایت الگوی تراکم ساختمانی غالب شهر و تامین سرانه های خدماتی مطابق مصوبه تدقیق سرانه ها به تایید کمیسیون ماده 5 برسد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۱:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به گزارش وزارت راه و شهرسازی، دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری در مکاتبه با محمدی زاده استاندار بوشهر، مصوبه شورا را با موضوع مغایرت اساسی طرح تفصیلی با طرح جامع شهر کنگان، ابلاغ کرد. ...
فرمانده یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای سال جاری در چهارمحال و بختیاری 699 هزار و 687 مترمربع از اراضی دولتی رفع تصرف شده است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۲۸ - ۱۸:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره امور حقوقی و دعاوی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان از رفع تصرف و جلوگیری از تملک غیر قانونی 45 هکتار از اراضی دولتی در این شهرستان خبر داد.