دوشنبه ۱۸ اسفندساعت ۱۵:۵۶Mar 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اراضی دولتی»

خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۶:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: دو قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در بر جاده اصلی منطقه بندرگاه شهر درگهان جمعا به مساحت چهارهزار و 200 متر مربع از سوی این یگان رفع تصرف شد. رفع تصرف اراضی دولتی در درگهان
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان سبزوار از انجام یک مورد عملیات رفع تصرف اراضی ملی به میزان 500 مترمربع خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس یگان حفاظت از اراضی ملی منطقه آزاد قشم از رفع تصرف چهار هزار و 200 متر مربع اراضی خالصه دولتی در بندرگاه شهر درگهان به ارزش 23 میلیارد و 400 میلیون ریال خبر داد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دادگستری شهرستان تفرش در خصوص زمین های موسوم به کوی اساتید دانشگاه تفرش گفت: با ارائه و بررسی دادخواست اداره منابع طبیعی به عنوان متولی، سند 60 قطعه از زمین ها با متراژ 60 هزار مترمربع که به صورت غیرقانونی واگذارشده بود، ابطال و اراضی ملی به بیت المال برگردانده شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف 79 هزار و 695 متر مربع اراضی خالصه دولتی در روستای رمچاه قشم خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری از تحویل اراضی دولتی نظرآباد به ارزش 3 هزار میلیارد تومان به ادارات مربوطه خبر داد و گفت: در این پرونده 40 نفر از کارکنان ادارات مختلف دولتی دستگیر شدند؛ مدارک و اسناد مربوط به این اراضی در منازل شخصی متهمان کشف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
320 هکتار از اراضی دولتی نظرآباد در استان البرز با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) و پیگیری های دستگاه قضایی از دست زمین خواران خارج شد.
شیرازه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
مهدوی نژاد گفت: بهمن ماه سال جاری بیش از 795 میلیارد ریال از اراضی دولتی رفع تصرف و به بیت المال بازگردانده شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری منطقه سه کرمان، از رفع تصرف بیش از یک ونیم هکتار از اراضی دولتی در منطقه سه از دست زمین خواران خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۱۱    
مسوول امور حقوقی اداره کل بهزیستی خراسان شمالی ازمستندسازی 33 فقره سند تک برگی املاک در خراسان شمالی خبر داد و گفت: مستندسازی املاک و اراضی دولتی یکی از راه های حفاظت و صیانت از املاک دولت است و سازمان بهزیستی این استان تاکنون موفق به مستندسازی اموال و تهیه 33 فقره سند تک برگی املاک شده است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۳۳    
فرمانده یگان حفاظت از اراضی راه و شهرسازی خراسان شمالی از انجام 5 مورد رفع تصرف از اراضی دولتی توسط این یگان در بهمن ماه 99 خبر داد.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان لرستان گفت: با اجرای برنامه های راهبردی در حوزه کاداستر به عنوان اصلی ترین اولویت سازمان و مستندسازی کلیه املاک و اراضی ارگانهای دولتی و اراضی ملی می توان مانع تجاوز و تعارضی به حقوق دولت شد.
فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن از رفع 300 مورد تعرض از زمین های دولتی به مساحت بیش از 136 هکتار و اجرای 72 مورد حکم برای 261 هکتار اراضی دولتی به ارزش بیش از 694 میلیاردتومان در بهمن امسال خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان برخوار ضمن بیان اقدامات این اداره در سال جهش تولید از اخذ بیش از 200 سند تک برگ اراضی ملی شهرستان و تبدیل اسناد دفترچه ای 14 هکتار اراضی دولتی برخوار به سند تک برگ خبرداد.
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۲    
گروه استان ها- کرمان- رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان از کشف یک مورد زمین خواری و تصرف اراضی دولتی به ارزش 10 میلیارد ریال و دستگیری یک متهم در این عملیات خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
قشم- ایرنا- رییس اداره حفاظت از اراضی ملی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: 29 هزار و 300 متر مربع از اراضی ملی و دولتی در خارج از محدوده طرح هادی بندر لافت قشم رفع تصرف شد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان ، شورای حفظ حقوق بیت المال در اراضی ملی و منابع طبیعی استان خراسان جنوبی صبح امروز در محل دادگستری خراسان جنوبی برگزار شد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۲۵    
حجت الاسلام نسائی با انتقاد از ترک فعل سازمان های متولی در حفاظت از اراضی ملی روستای منظریه بیرجند، گفت: در سایه سکوت این سازمان ها، اراضی دولتی توسط اشخاص به مردم فروخته شده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
امیرزاغیان گفت: با توجه به کمبود اراضی دولتی در شهرهای بزرگ جهت مدیریت زمین نیاز به انبوه سازی و استفاده از فناوری های نوین است وتاکنون 11 هزار و 500 نفر جهت طرح اقدام ملی مسکن افتتاح حساب کردند.
همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، یگان حفاظت از اراضی دولتی استان اصفهان در یک ماه گذشته اقدام به رفع تصرف اراضی ملی استان به ارزش بیش از 352 میلیارد ریال کرد.
رییس یگان حفاظت از اراضی خالصه دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف 62هزار و 510 مترمربع از اراضی خالصه دولتی واقع در روستای دفاری جزیره قشم خبر داد و گفت: این اقدام دراجرای سیاست های رییس هیات مدیره و مدیرعامل این سازمان مبنی بر مبارزه با زمین خواری و احقاق حقوق مردم جزیره قشم ...
با حضور فرمانده یگان حفاظت از اراضی سازمان ملی زمین و مسکن کشور ،مدیر کل راه و شهرسازی استان مرکزی ،معاون هماهنگی فرماندهی انتظامی استان و دیگر مسئولان اجرائی فرمانده جدید یگان حفاظت از اراضی دولتی استان مرکزی معرفی شد .
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۲:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان رییس یگان حفاظت از اراضی خالصه دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف 62 هزار و 510 مترمربع از اراضی خالصه دولتی واقع در روستای دفاری جزیره قشم خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۶:۱۶    
دادستان عمومی و انقلاب اردبیل و هیئت همراه از متصرفات مسکونی اراضی دولتی در روستاهای کمی آباد وقره لر اردبیل بازدید کردند.
رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان گناباد و بجستان از انجام یک عملیات رفع تصرف اراضی ملی به ارزش 2 میلیارد و 400 میلیون ریال خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۰۸:۳۱    
گروه استان ها - جنجال در موضوع ساخت و ساز انتهای فرهنگ شهر ( صیاد 15) گرگان، ردپای شبکه فساد در موضوع واگذاری اراضی دولتی به برخی افراد و اشخاص در استان گلستان را آشکار کرده است.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان – در جلسه امروز شورای حفظ حقوق بیت المال استان کرمان موضوعات مربوط به اراضی دولتی مورد بررسی قرار گرفت. یدالله موحد، رئیس کل دادگستری استان کرمان در جریان این نشست به درخواست الحاق یکی از بخش های حاشیه ای شهر کرمان به محدوده شهری اشاره و خاطرنشان کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۰:۵۱    
یادواره شهدا ، گوشت فاسد، شناسایی متصرف اراضی دولتی و همایش پیاده روی رویدادهایی در تربت جام ، سرخس، تربت حیدریه و تایباد خراسان رضوی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۲:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی گفت: مالکیت یک میلیون و 400 هزار هکتار از اراضی دولتی در این استان تثبیت شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۲:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
آسایش گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون یک هزار و 350 مترمربع از اراضی دولتی راه و شهرسازی در شهرستان آستارا رفع تصرف شد.
اقتصاد آنلاین / تابا خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۷:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
بنا به گفته قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر 39 هزار واحد نیمه تمام بدون معارض وجود دارد که بیشترین تعداد واحدهای باقی مانده در چهار استان تهران، البرز، فارس و خوزستان است و در سال جاری به اتمام خواهد رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۰۹:۲۱    
از 72هکتار از اراضی دولتی شهرستان رفسنجان به ارزش 121هزار و 187میلیون ریال رفع تصرف شد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۰۸:۳۵   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – بنا بر اعلام مرکز رسانه قوه قضاییه هادی هاشمیان، رئیس کل دادگستری گلستان از صدور کیفرخواست پرونده واگذاری زمین های دولتی گران قیمت گرگان در دادسرای مرکز استان گلستان خبر داد. ...
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۴:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از تحویل 2 میلیون و 171هزار مسکن مهر خبر داد و گفت: پرونده این طرح امسال بسته می شود. به گزارش راه مردم آنلاین به نقل از خبرگزاری تسنیم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۸:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن کشور گفت: در ده ماه گذشته سال جاری 36 هکتار از اراضی دولتی در استان ایلام رفع تصرف شدند.
وزارت راه و شهرسازی اخیرا پیشنهاد اصلاح آیین نامه قانون ساماندهی مسکن در بخش اجاره داری را به دولت تقدیم کرده که در صورت تصویب، اراضی دولتی، 99 ساله به سازنده و به نفع مستأجر، واگذار می شود.
فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن، از رفع 377 مورد تعرض به اراضی دولتی در زمین هایی به مساحت 166 هکتار و اجرای احکام 56 فقره به مساحت 66 هکتار و به ارزش 948 میلیاردتومان در دی ماه امسال خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس فرمانده یگان حفاظت از اراضی راه و شهرسازی فارس اعلام کرد که بیش از 1145 میلیارد ریال از اراضی دولتی این استان رفع تصرف و به بیت المال بازگردانده شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس کل دادگستری استان کرمان گفت: دستگاه قضایی در برخورد با افرادی که با عنوان سرمایه گذار به دنبال سوءاستفاده از منابع بانکی و دریافت اراضی دولتی به بهانه راه اندازی واحدهای تولیدی هستند با جدیت و به صورت قانونی برخورد می کند و البته از سرمایه گذاران پاکدست و قانونمند که به دلیل شرایط ...
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان آران و بیدگل از وقوع یک فقره تصرف و رفع فوری آن در زمینی به مساحت 20 هکتار خبرداد.
فرمانده یگان حفاظت اراضی استان اصفهان خبر داد: در یک هفته گذشته 17 مورد تعرض در زمین های ملی استان به مساحت 28.5 هکتار رفع تصرف و به بیت المال بازگردانده شد.
در راستای حفظ انفال و عرصه های ملی، در کمتر از یکماه 62 هکتار از اراضی ملی استان اصفهان به ارزش بالغ بر 5 هزار میلیارد ریال رفع تصرف و از ید متصرفان خارج شده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب تهران با تأکید بر ضرورت اجرای مصوبات گذشته شورا و تسریع در اجرای احکام قضایی صادره در خلع ید اراضی و قلع و قمع متصرفات غیرقانونی، گفت: با تشکیل این بانک اطلاعات باید مشخص شود چه میزان از اراضی دولتی من غیر حق تصرف شده، چه میزان تغییر کاربری وجود دارد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام عالیشاه گفت: 16 هزار متر مربع اراضی متعلق به منابع طبیعی، زمین مد نظر امداد برای ساخت مسکن مددجویان است که با موافقت واگذاری این زمین به مددجویان امداد، مهاجرت معکوس در غرب مازندران ایجاد می شود.
یزد فردا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عموی فرمانداری شهرستان بافق؛ فرماندار بافق در جلسه کمیته حفاظت از حقوق بیت المال و اراضی دولتی و منابع طبیعی شهرستان بافق با اشاره به افرادی که اراضی دولتی واگذار شده و طرح مورد نظر را اجرا ننموده اند، اظهار داشت: افرادی که زمین دولتی دریافت کرده و طرحی در آن اجرا نشده است ...
شهر فردا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۶:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان یزد از دستگیری اعضای یک باند کلاهبرداری و کشف 7 هزار متر اراضی دولتی تصرف شده به ارزش هزار و 400 میلیارد ریال خبر داد.
موج   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۴:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس دادگاه عقدا گفت: طی چند ماه اخیر از 140 هزار مربع اراضی دولتی و ملی در شهر عقدا رفع تصرف شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی یزد از دستگیری اعضای یک باند کلاهبرداری و کشف هفت هزار مترمربع اراضی دولتی تصرف شده به ارزش یک هزار و 400 میلیارد ریال در استان خبر داد.