یکشنبه ۰۵ بهمنساعت ۲۳:۲۱Jan 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نماد خودرو»

ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۲:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی عضو هیات علمی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی گفت: انتظار می رود شاخص از روز دوشنبه با شروع حرکت گروه خودرویی و مخصوصا خودرو به دلیل تحولات سیاسی امریکا و روی کار آمدن دولت جدید فاز جدیدی را در پیش بگیرد و نماد خودرو به عنوان لیدر بازار ایفای نقش کند.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۱:۵۳    
نماد خودرو امروز لیدر حجم معاملات بازار بود به طوری که در این نماد 1 میلیارد و 369 میلیون سهم به ارزش بیش از 347 میلیارد تومان جابجا شد.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
در معاملات بازار امروز نماد خودرو از صنعت خودرو بیشترین حجم معاملات را با جابجایی بیش از 754 میلیون سهم به ارزش بیش از 224 میلیارد تومان به خود اختصاص داد.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۸:۵۲    
نماد خودرو در معاملات بازار امروز با جابجایی بیش از 908 میلیون سهم به ارزش بیش از 282 میلیارد تومان بیشترین حجم معاملات امروز را کسب کرد.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
در معاملات بازار امروز نماد خودرو از گروه صنعت خودرو بیشترین حجم معاملات را از آن خود کرد و در این نماد بیش از 1 میلیارد سهم به ارزش نزدیک به 400 میلیارد تومان جابجا شد.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نماد خودرو حدود دو هفته ای است که روند نزولی را طی می کند و امروز 3 دی 99 نیز با حجمی نزدیک به یک میلیارد سهم و با پایانی منفی 1.1 درصد منفی بسته شد. خودرو تا کی منفی خواهد بود؟ نقطه مناسب ورود به این سهم کجاست؟
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : ارزش معاملات کل بازار سهام تا این لحظه بیش از 12 هزار و 500 میلیارد تومان است و بیشترین ارزش معاملات به نماد خودرو (ایران خودرو) تعلق دارد. همچنین در جدول حجم معاملات تا این لحظه نماد خساپا (شرکت سایپا) بیشترین حجم معاملات را دارد.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۲۱:۵۱    
نماد خودرو امروز با جابجایی 1 میلیارد و 768 میلیون سهم به ارزش بیش از 650 میلیارد تومان بیشترین حجم و ارزش معاملات را در میان تمامی نمادهای بازار از آن خود کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نماد خودرو در بازار امروز پنج درصد افت کرد و صف فروش 785میلیونی را تجربه کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
نماد خودرو در بازار امروز پنج درصد افت کرد و صف فروش 785میلیونی را تجربه کرد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۲:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
شرکت ایران خودرو در دوره منتهی به 31 شهریور ماه 1399، در مقایسه با دوره 6 ماهه سال گذشته افزایش 93 درصدی در درآمدهای عملیاتی، افزایش 88 درصدی در زیان عملیاتی، افزایش 82 درصدی در زیان خالص، افزایش 12 درصدی در دارایی ها و افزایش 66 درصدی در زیان انباشته داشته است.
پدال نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۰۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
پدال نیوز: ثبات قیمت سهام گروه خودرو از جمله نماد خودرو در هفته های گذشته سرمایه گذاری در این نماد را با ابهام مواجه کرده این در حالیست که کارشناسان بازار سرمایه معتقدند این نماد در بلندمدت نسبت به سود بانکی، محل مناسب تری برای سرمایه گذاری است.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
شرکت ایران خودرو از نمادهای منفی و پرتراکنش امروز بازار سرمایه بود. نماد خودرو در چهارمین روز معاملاتی هفته افتی 1.69 درصدی را تجربه کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۷:۰۲    
نماد خودرو در چهارمین روز معاملاتی هفته با جابجایی یک میلیارد و 800میلیون برگه سهم و ثبت قیمت پایانی 408تومان، افتی 1.7درصدی را تجربه کرد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۵۱    
به گزارش خبرگزاری بسیج پرس در پایان معاملات امروز شنبه 8 آذرماه 99 شاخص بورس با رشد 23 هزار و 548 واحدی به یک میلیون و 390 هزار و 797 واحد رسید. همچنین شاخص کل هم وزن نیز با رشد 6399 واحدی به 401 هزار و 531 واحد رسید. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۳۰    
به گزارش مهر ، در پایان معاملات امروز شنبه 8 آذرماه 99 شاخص بورس با رشد 23 هزار و 548 واحدی به یک میلیون و 390 هزار و 797 واحد رسید. همچنین شاخص کل هم وزن نیز با رشد 6399 واحدی به 401 هزار و 531 واحد رسید. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، در معاملات امروز شنبه 8 آذرماه 99، شاخص کل بورس تهران در 40 دقیقه ابتدای معاملات با 11 هزار و 259 واحد رشد، به یک میلیون و 378 هزار و 508 واحد رسید. شاخص کل هم وزن نیز با رشد 3590 واحدی به 398 هزار و 722 واحد رسید. ...
روزنامه صبح اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش واحد اقتصادی خبرگزاری صبح اقتصاد امروز چهارشنبه (پنجم آذر ماه) بازار در آخرین روز معاملاتی این هفته در اکثر نمادهای بزرگ متعادل آغاز بکار کرد.”سنگین ترین صف های خرید و فروش سهام چهارشنبه 5 آذر 99′′ ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نماد خودرو در آخرین روز معاملاتی هفته با جابجایی سه میلیارد و 500میلیون برگه سهم و ثبت قیمت پایانی 4,060ریال، رشدی سه درصدی را تجربه کرد.
اسب بخار پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۴۲    
اولین روزکاری آخرین ماه پاییز در حالی برای گروه خودرو و قطعات به پایان رسید که فعالان این بازار شاهد عرضه های بسیار حجیم، حرکت در مسیر رشد برای خساپا و افت ایران خودرو بودند. ...
قلم نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
معاملات بورس امروز با افت و خیزهای بسیاری همراه بود؛ از عرضه های هماهنگ تا رنج کشی های منفی سنگین در نماد خودرو که در نهایت سبب شیفت اغلب نمادهای لیدر از معاملات مثبت به معاملات منفی شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
افراد حقیقی امروز هزار و 330میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه خودرو و ساخت قطعات و نماد خودرو بود.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
نماد خودرو در رابطه با فروش سهام این شرکت توسط سهامدار عمده شفاف سازی کرد.
گودرزی گفت: بازار گردان نماد خودرو مورد تایید شرکت بورس تهران نیست و پیگیری لازم برای رسیدگی به این تخلف انجام می شود.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۱:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش نما، با شروع معاملات بازار سهام روند نزولی شاخص کل به دلیل فشار عرضه شروع شد اما با بازگشایی نماد خودرو تقاضا در بازار سهام بهبود پیدا کرد. ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۱:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
با شروع معاملات امروز بازار سهام دوباره فشار عرضه باعث افت شاخص کل شد و شاخص هم وزن نیز روند نزولی داشت، اما در ادامه روند معاملات همراه با بازگشایی نماد خودرو با قیمت 347 تومان ، برخی نمادها مانند فولاد، فملی، خساپا و وبملت تحرکات مثبت داشتند. ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۹:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
نماد خودرو که دیروز به دلیل افشای اطلاعات بااهمیت گروه الف متوقف شده بود امروز بدون دامنه نوسان بازگشایی می شود.
اسب بخار پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۶:۰۵    
خودرویی های حاضر در بورس اوراق بهادار تهران امروز نه تنها با افت و ریزش نمادهای شاخص ساز مواجه شدند، بلکه نماد خودرو از سوی ناظر بازار متوقف شد. به گزارش پایگاه خبری اسب بخار ، این اتفاق در حالی رخ داد که برخی کارشناسان دلیل ریزش شاخص بورس را انتخابات آمریکا می دانند ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
در حالی که روند بازار سهام در دو هفته گذشته نزولی بوده اما به نظر می رسد در مرحله پیش گشایش بازار سهام امروز تقاضا نسبت به روزهای معاملاتی گذشته بیشتر شده است.
امروز معامله گرها 460میلیارد تومان سهام ایران خودرو خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه فلزات اساسی تعلق داشت و سه درصد از کل سهام کارخانجات قند قزوین معامله شد.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۳۰    
امروز معاملات نماد خودرو در نوع خود معاملات جالبی بود و این سهم در بازه قیمتی منفی 5 تا مثبت 5 درصد معامله شد. به لحاظ تکنیکال وضعیت این نماد چگونه است؟
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
در جریان معاملات منفی گروه خودرویی شاهد نوسانات مثبت و افزایش تقاضا در نماد خودرو در قیمت 319 تومان هستیم. خساپا در قیمت 224 تومان قرار دارد و کاهش 3 درصدی قیمت را تجربه می کند. ...
برترین ها / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۲۹   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: شاخص بورس معاملات امروز سه شنبه 6 آبان 99 را با روند نزولی آغاز کرد و شاخص کل با افت 7302 واحدی در 15 دقیقه ابتدای معاملات، به یک میلیون و 329 هزار واحد رسید. ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری بسیج پرس شاخص بورس در معاملات امروز سه شنبه 6 آبان 99 با افت 7302 واحدی در 15 دقیقه ابتدای معاملات، به یک میلیون و 329 هزار واحد رسید. ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
به نظر می رسد در مرحله پیش گشایش بازار سهام امروز وضعیت عرضه و تقاضا نسبت به روزهای قبل بهتر است و تقاضا در برخی نمادهای بانکی و نماد خودرو بیشتر از عرضه است.
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
شرکت ایران خودرو از نمادهای پربیننده امروز شاخص کل بورس تهران بود. در معاملات امروز نماد خودرو ، حقیقی ها بیشترین سهم خرید را به خود اختصاص دادند و معادل 83 درصد خرید این سهم در دست حقیقی ها بود و در مقابل 17درصد این سهم را حقوقی ها خریدار بودند. ...
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
نقدینه - بازار سرمایه امروز در شروع معاملات با افزایش عرضه در بیشتر نماد ها آغاز به کار کرد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ،امروز (سه شنبه؛ 22 مهر) بازار سرمایه بازار با افزایش عرضه و فشار فروش در اکثر نماد ها آغاز بکار کرد. ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
با شروع معاملات امروز بازار سهام نماد معاملاتی خودرو به علت تغییرات بالای 20 درصد متوقف شد.
رادیو سهام   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نماد خودرو در چهار روز معاملاتی گذشته، رشد 17درصدی را تجربه کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
نماد خودرو در چهار روز معاملاتی گذشته، رشد 17درصدی را تجربه کرد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۸:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
در مرحله پیش گشایش امروز بازار سهام به نظر می رسد همچنان تقاضا در نمادهای شاخص ساز با قدرت ادامه دارد و نماد خودرو نیز بیشترین تقاضا را دارد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۹:۰۴    
تهران ( پانا) - – معاملات این هفته بازار سرمایه نیز روزهای منفی زیادی را پشت سر گذاشت؛ رشد اندک 4 هزار واحدی شاخص در روز شنبه نویدبخش روزهای بهتر نشد و در روزهای بعد شاخص کل افت 43 هزار واحد، 54 هزار واحد و 23 هزار واحدی را تجربه کرد ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
امروز سهامداران شاهد صف خرید در نماد خودرو بودند. نمادی که بسیاری معتقد بودند اگر با صف خرید رو به رو شود بازار سبز خواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۵:۱۳    
شاخص خودرویی بعد از کف سازی در حال متعادل سازی و سپس مقدمه چینی برای صعود است.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
بیشترین صف خرید و فروش بورس مربوط به نماد خودرو و ول پارس است . فارس، فولاد و شستا بیش ترین تأثیر منفی را گذاشته اند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۰:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
مهدی میرزایی / کارشناس بازار سرمایه شاخص گروه خودرو به دلیل تاثیرپذیری مستقیم از نماد خودرو نموداری کاملا شبیه به ایران خودرو دارد. این شاخص در بازار صعودی سال های 96 تا 99 سه فاز حرکتی داشته است. فاز اول از مرداد 97 تا مهرماه 97 که جنبش این شاخص به رغم رشد سهام دلاری ناچیز بود.
خودرو تک   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۰۷:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
روزی که آمد نماد خودرو لوکس بود و روزی که رفت نماد خودرو غیرایمن. داستان پراید با همه فراز و نشیبش بالاخره در 31 تیرماه 99 به پایان رسید. به گزارش خودروتک ...
اسب بخار پرس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۲۱:۳۷    
داد و ستدها در گروه خودرو و قطعات در حالی به پایان رسید که نمادهای شاخص ساز این گروه با افت همراه شدند. به گزارش پایگاه خبری اسب بخار ، در حالی که به نظر می رسید نماد خودرو به روند صعودی خود در دومین روز بازگشایی پس از مجمع ادامه داده و همچنین با بازگشت خساپا به تابلو رشد شاخص این گروه ادامه ...