سه شنبه ۲۸ اردیبهشتساعت ۰۴:۰۵May 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هرویین»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۸:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- فرمانده انتظامی اشنویه گفت: یک متهم فراری در شهرستان خوی که به جرم حمل 50 کیلوگرم هرویین تحت تعقیب بود، بعد از پنج سال در این شهرستان دستگیر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
در شهرستان های شرق استان تهران 260 کیلوگرم مواد مخدر از نوع هرویین کشف و در این رابطه دو باند منهدم شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
پاکدشت- فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران از کشف 106 کیلوگرم هرویین در پاکدشت خبر داد و گفت: در این خصوص 2 نفر از توزیع کنندگان مواد مخدر دستگیر شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۴:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان دیلم از توقیف یک دستگاه خودروی پراید و کشف یک کیلو و 700 گرم هرویین خبر داد.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۰۴   + ۲۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شرق استان تهران اعلام کرد: بیش از 154 کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین طی یک عملیات مشترک با پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در شهرستان پردیس کشف شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۲۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
جهانگیر مسعودی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: طی عملیات ویژه ای توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی میاندوآب ضمن شناسایی و دستگیری این قاچاقچیان از نصیرن یک کیلو و 600 گرم مواد مخدر از نوع شیشه و 350 گرم هرویین نیز کشف و ضبط شد. وی افزود: از این [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ماموران فرماندهی یگان امداد کاشان قاچاقچی حرفه ای مواد مخدر را با بیش از 2کیلو گرم شیشه و هروئین شناسایی و دستگیر کردند .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
در بازرسی از یک کامیون حمل کشمش در مرز آستارا، 130 کیلوگرم هرویین کشف شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - فرمانده انتظامی مشگین شهر از کشف 15 کیلوگرم موادمخدر از نوع هرویین در این شهرستان خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت گفت: محموله مواد مخدر شامل 180 کیلوگرم تریاک، 10 کیلوگرم کراک، 9 کیلوگرم هرویین و 14 کیلو شیشه شامگاه گذشته در این شهرستان کشف شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: 64 کیلو هرویین با متلاشی شدن باند قاچاق در البرز کشف شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ورامین- فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران از کشف 576 کیلوگرم هروئین جاساز شده از یک دستگاه تریلی در ورامین خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۳:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی گمرک اظهار داشت: در روزهای اخیر گمرک ایران، حدود 310 کیلوگرم هرویین، 1.3کیلوگرم تریاک ، 150لنز آمریکایی دوربین، فرش آغشته به شیشه و مواد اولیه ساخت دارو را در مبادی ورودی و خروجی کشور در گمرکات مرزی کشف کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۰:۴۸   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرکل درمان و حمایت های اجتماعی ستاد مبارزه با مواد مخدر درباره نوع مصرف مواد مخدر در کشور گفت: بیش از 60 درصد نوع مصرف مواد در ایران مواد افیونی مانند هرویین و تریاک هستند، در رده های بعد آمفتامین ها یا ترکیبات شیشه و سپس حشیش و سایر مواد روانگردان قرار دارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۳:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: 147 کیلوگرم مواد مخدر از نوع هرویین در ماکو کشف و سه متهم در این رابطه دستگیر شدند.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۲:۵۶   + ۲۴ سایت دیگر  
یازده عضو یک باند مسلح قاچاق موادمخدر با 115کیلو و 728گرم هرویین و 25 کیلو و 866 گرم حشیش دستگیر شدند. مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان یزد با اقدامات اطلاعاتی متوجه تردد باند واردکننده مواد افیونی در محورهای مواصلاتی این استان شدند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۸:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- فرمانده انتظامی سلماس گفت: 10 کیلوگرم مواد مخدر از نوع هرویین در ساک یک مسافر در این شهرستان کشف شد .
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
روزهای پایانی اسفند 1396، رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، اعلام کرد: بیشتر کشفیات ما مربوط به تریاک و سپس هرویین است اما آمار کشفیات کراک به دلیل تبلیغات منفی تقریبا به صفر رسیده است. وقتی از معتادان می پرسیم چرا دیگر سراغ کراک نمی روید، می گویند چون بدن آدم کرم می زند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از کشف 20 کیلوگرم تریاک و هرویین در شهرستان های هرسین و کنگاور خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- فرمانده انتظامی نایین در شرق استان اصفهان از کشف 330 کیلوگرم هرویین و شیشه در ایستگاه شهید شرافت این شهرستان خبر داد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۲۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
هشت کولبر که قصد داشتند با دور زدن ایستگاه بازرسی سه راهی راین 42 کیلو هرویین و 3 کیلو شیشه را به مرکز استان منتقل کنند، دستگیر شدند. یکی از ماموریت های مهم یگان های تکاوری ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۴:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- فرمانده یگان تکاوری فرماندهی انتظامی اصفهان، از دستگیری سه سوداگر مرگ و کشف 50 کیلوگرم هرویین از کوله های همراه آنان در شهرستان شهرضا در جنوب این استان خبر داد.
حادثه 24   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۷:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
حادثه 24 - سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری پایتخت از کشف 2 کیلو هروئین و دستگیری یک مواد فروش خبر داد. سرهنگ دوستعلی جلیلیان در تشریح این خبر بیان داشت: در پی دریافت گزارش های مردمی مبنی بر اینکه فردی در امر تهیه و توزیع مواد مخدر به صورت گسترده در منطقه مولوی فعالیت دارد ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۰۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ محمد علی نایب زاده روز پنجشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا از کشف 6 کیلو هرویین و 2 کیلو شیشه در حوزه بستان آباد خبر داد. وی گفت: این مواد از کیف یک فرد سابقه دار که به عنوان مسافر از تهران به سمت آذربایجان غربی با اتوبوس در حال حرکت بود کشف شده است. [...]
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۰۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
گروه حوادث: فرمانده مرزبانی آذربایجان غربی گفت: مرزبانان هنگ مرزی شهرستان ماکو 50 کیلو گرم مواد مخدر از نوع هرویین را از قاچاقچیان کشف و ضبط کردند.به گزارش ایرنا، سردار سرتیپ دوم یحیی حسین خانی اظهار کرد: مرزبانان در مسیر تردد قاچاقچیان در مرزهای ماکو ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۰۸:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- فرمانده مرزبانی آذربایجان غربی گفت: مرزبانان هنگ مرزی شهرستان ماکو با اشراف اطلاعاتی و کنترل مستمر نوار مرزی 50 کیلو گرم مواد مخدر از نوع هرویین را از قاچاقچیان کشف و ضبط کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
تاریخ ماده خام ایدئولوژی های ناسیونالیستی یا قومیتی یا بنیادگرا محسوب می شود؛ چنان که خشخاش، ماده خام اعتیاد به هرویین است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
کشف 100 کیلوگرم هرویین از صندوق یک خودرو در ارومیه، نامگذاری خیابان بنام شهید مدافع سلامت در بازرگان و افزایش 62 درصدی دستگیری حفاران غیرمجاز در آذربایجان غربی اخبار کوتاه خبرگزاری فارس در 24 ساعت گذشته بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۳:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی گفت: 100 کیلو گرم مواد مخدر از نوع هرویین در شهرستان ارومیه کشف و ضبط شد.
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۴:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
خواهر و برادر قاچاقچی 50 کیلوگرم موادمخدر در اردبیل دستگیر شدند رییس کل دادگستری استان اردبیل گفت: 2 نفر که خواهر و برادر هستند با 50 کیلوگرم مواد مخدر در اردبیل دستگیر شدند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۰:۳۱    
بیش از 8 کیلوگرم شیشه و هرویین در بازرسی از یک خودروی سواری در رودبار کشف شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۱:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
برنامه شکلات تلخ روز های شنبه و سه شنبه ساعت 13/20 و یکشنبه و چهارشنبه بعد از اخبار حوالی00:30 بامداد به تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی، روی آنتن شبکه پنج سیما می رود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۰:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - فرمانده انتظامی لرستان گفت: 100 کیلوگرم مواد مخدر شامل 90 کیلوگرم تریاک و 10 کیلوگرم هرویین در بروجرد کشف و ضبط شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - فرمانده انتظامی بروجرد گفت: 14 کیلوگرم مواد مخدر از نوع هرویین و تریاک در این شهرستان کشف و 2 نفر قاچاقچی دستگیر شدند.
صدای لنجان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۷:۲۶    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی لنجانا، گمرک جمهوری اسلامی از کشف 536 کیلو و 795 گرم هرویین جاسازی شده در داخل یک محموله ترانزیتی و رد رشوه 10 هزار دلاری در لطف آباد استان گلستان خبر داد . ...
جام جم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۶:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده یگان انتظامی وزارت بهداشت از دستگیری مردی خبر داد که 850 گرم هروئین را بلعیده بود.
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۳:۳۵    
سلامت نیوز :آخرین قیمت هرویین و شیشه را از فروشنده محدوده خیابان نواب می پرسم. به جای جواب، سوال می کند: کدام منطقه تهران؟ قیمت جنوب شهر را می گیرم؛ هر گرم شیشه در دروازه غار: 70 هزار تومان، هر گرم هرویین در دروازه غار: 50 هزار تومان. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۱:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
106کیلوگرم حشیش، هرویین و تریاک در بازرسی از یک خودرو در بخش سراوان رشت کشف شد.
روزنامه تعادل   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۲:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
دو سال پیش در یکی از روزهای سرد زمستان برف شدیدی آمده بود و من همه آن مدت زیر پل سلطان آباد بودم و با مشما خودم را می پوشاندم، اما ترجیح می دادم، خانه نروم، چراکه پدرم من را کتک می زد و مجبورم می کرد
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۳:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - افزایش کرونایی های اردستان به هزار نفر، کشف حدود یک کیلوگرم هرویین، هشدار رییس دانشگاه علوم پزشکی نسبت به دورهمی ها، تجهیز بیمارستان متینی به دستگاه پیشرفته آندوسکوپی بینی و سینوس عناوین خبرهای کوتاه روز شنبه شهرستان های شمال اصفهان است.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۸:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی یزد گفت: ماموران در شبانه روز گذشته در 2 عملیات جداگانه از همین تعداد خودرو عبوری در جاده های استان 435 کیلوگرم موادمخدر که شامل 267 کیلوگرم حشیش، 136 کیلوگرم تریاک و بقیه شیشه و هرویین است ، کشف کردند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- فرمانده انتظامی یزد گفت: ماموران در شبانه روز گذشته در 2 عملیات جداگانه از همین تعداد خودرو عبوری در جاده های استان 435 کیلوگرم موادمخدر که شامل 267 کیلوگرم حشیش، 136 کیلوگرم تریاک و بقیه شیشه و هرویین است ، کشف کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران جانشین انتظامی شهرستان چالوس از شناسایی و دستگیری عامل افیونی با 5 کیلوگرم هروئین در شهر "مرزن آباد" خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۷:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- فرمانده هنگ مرزی سلماس گفت: با انهدام شبکه بزرگ قاچاق مواد مخدر در این شهرستان، 168 کیلوگرم ماده مخدر هرویین نیز کشف شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
بهرام سالاری، سرپرست حوزه قضایی فاریاب در گفت وگو با میزان از کشف 15 کیلو و 240 گرم ماده مخدر هرویین در این شهرستان خبر داد و ضمن تقدیر از تلاش های مجموعه انتظامی شهرستان فاریاب، بیان کرد: در این رابطه دو متهم دستگیر شد و تحقیقات تکمیلی در رابطه با این پرونده در دست انجام است. بیشتر بخوانید: ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش روز سه شنبه اداه کل اطلاعات خراسان رضوی، انهدام این باند روز گذشته طی عملیات مشترک اداره کل اطلاعات و فرماندهی مبارزه با مواد مخدر این استان انجام شده است.در این عملیات با دستگیری سرباند، کل محموله به وزن 15 کیلوگرم شیشه و هروئین به ارزش هفت میلیارد ریال کشف شد.بر اساس این گزارش [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- باند توزیع کننده گسترده مواد مخدر صنعتی، هرویین و شیشه در مشهد طی عملیات غافلگیرانه توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) منهدم شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۲۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
ملارد- فرمانده انتظامی ملارد از کشف 90 کیلوگرم هرویین از مخفیگاه قاچاقچیان در این شهرستان خبر داد و گفت: طی این عملیات 4 نفردستگیر شده است.
حادثه 24   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۷:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
حادثه 24 - هرویین های جاسازی شده از معده یک پدر و پسر کشف شد. فرمانده انتظامی شهرستان نائین گفت: مأموران انتظامی شهرستان نائین هنگام کنترل خودرو های عبوری به دو نفر از مسافران یک دستگاه اتوبوس مسافربری مشکوک و آن ها را دستگیر کردند. ...