یکشنبه ۲۸ شهریورساعت ۲۲:۲۱Sep 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مراکز رشد»

اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
وضعیت ارزشیابی شاخص های فناوری دانشگاه های علوم پزشکی کشور از 26 شهریور ماه در اختیار دانشگاه ها قرار گرفته است؛ آمار ها رشد 64 درصدی در شاخص های توسعه فناوری سلامت از مسیر دانشگا ه های علوم پزشکی و مراکز رشد در سال 99 نسبت به سال 98 را نشان می دهد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۱:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
راهبر مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان روانسراز برگزاری رویداد جذب ایده در حوزه صنایع خلاق با حمایت پارک علم و فناوری استان کرمانشاه در منطقه اورامانات خبر داد. ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان ایلام ، "دکتر مهدی رحیمی" رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری کشور عصر امروز( 019/06/1400) وارد ایلام شد. وی، بازدید از مراکز رشد و فناوری، دیدار با اعضای خانه نخبگان، سرکشی از مراکز تحقیقاتی بسیج، حضور در جلسه قرارگاه جهاد علم و فناوری استان ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۷:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای خوزستان با اشاره به برگزاری رویداد مجازی "مدارس تابستانه داغ مهارتی"، گفت: با داوری های صورت گرفته توسط 9 داور تخصصی، تعداد 43 ایده به مرحله نهایی رویداد راه یافتند که در مراسم اختتامیه 10 ایده برتر جهت دریافت جوایز و راهیابی به مراکز رشد انتخاب شدند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و واحد مشهد گفت: تقویت و توسعه مراکز رشد و شرکت های دانش بنیان و سراهای نوآوری از سیاست های دانشگاه آزاد اسلامی است.
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۶:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. تحول دیجیتال در شرکت ملی پست از سال 1398 و با ارائه طرح تحول دیجیتال آغاز و برای اجرایی شدن این طرح، گام های بلندی در شرکت ملی پست برداشته شد ...
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۶:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
شانزدهمین مراسم تجلیل از تعاونی های برتر ملی و افتتاح 268 طرح تعاونی در سراسر کشور، ظهر امروز سه شنبه 16 شهریورماه با حضور حجت الله عبدالملکی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مجموعه فرهنگی تلاش برگزار شد. ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۲۱:۰۵    
به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از استان یزد؛ سید محمد میرقانعی، مسئول بسیج علمی و فناوری استان یزد در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از استان یزد، با اشاره به فعالیت دو مرکز رشد در شهرستان یزد، گفت: این دو مرکز با حمایت بسیج علمی استان یزد راه اندازی شده و در حال فعالیت هستند. ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری مشترک بین مرکز رشد واحدهای فناور صنعت آب و برق شعبه مازندران و مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری منعقد شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۲۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری گیلان، سید جلیل قاسمی مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان گیلان ظهر روز چهارشنبه در نشست خبری با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری استان گیلان اظهار کرد، سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری در دهم شهریور 87 پایه ریزی شد . ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۷:۱۱    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از آذربایجان شرقی،،بازدید از شرکت های دانش بنیان در راستای همفکری، تعامل و حمایت از این شرکت ها صورت می گیرد. نادر ارسلانی معاون علمی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
سلیمی گفت: با افتتاح هایی که امروز صورت گرفت تمام دانشگاه علامه طباطبایی به یک اکوسیستم کارآفرینی و نوآوری بدل خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس پارک علم و فناوری خلیج فارس بوشهر گفت: زیرساخت های مراکز رشد علم و فناوری در استان بوشهر تقویت می شود.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی از ابلاغ شاخص های ارزیابی و سطح بندی مراکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی در سال جاری خبر داد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۱:۳۳    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد با توجه به راه اندازی مراکز رشد و تحقیقاتی در دانشگاه گفت: دانشجویان شاهد و ایثارگر باید به صورت جهادی به سمت سرمایه گذاری بروند تا در بازار کسب و کار فرصت های شغلی خود را پیدا کنند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۶:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مجوز استقرار شتاب دهند ه ها در مراکز رشد فناوری با بازبینی اساسنامه مراکز رشد واحد های فناوری در علوم پزشکی توسط شورای گسترش و با پیگیری مرکز توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت صادر شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۹:۲۱   + ۲۶ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : با توجه به نیاز کشور به خودکفایی دارویی و تجهیزات پزشکی، وزیر پیشنهادی قول دادند این وزارتخانه به شرکتهای دانش بنیان و پارکهای علم و فناوری و مراکز رشد توجه بیشتری نماید.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۲:۵۵    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از آذربایجان شرقی، بازدید دوره ای از شرکت های نوپا و فناور و مراکز رشد از جمله برنامه هایی است که در جهت آشنایی و تعامل با نخبگان جوان و صنعتگران و بررسی روند کار و ارزیابی وضع موجود برگزار می شود . ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۰۵:۰۵    
معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم گفت: باید تا دو سال آینده مراکز رشد فناوری در همه استان های کشور ایجاد شود.
تصلا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۷:۳۶    
تصلا- دومین جلسه کلاب هاوس تصلا با موضوع بازآفرینی مفهوم نوآوری در صنعت لوازم خانگی و جایگاه مراکز رشد با حضور فعالان صنعت و اعضای کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار لوازم خانگی برگزار شد. ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۲۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
همدان-رئیس حوزه هنری استان همدان گفت: رویکرد جدید ما راه اندازی مراکز رشد فرهنگ و ادبیات است تا هنرمندان در کنار آموزش هنر و ادبیات دست به آفرینش بزنند و منتهی به تولید اثر شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اداره کارآفرینی و مراکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی در راستای اجرای طرح پویش کارآفرینی و اشتغال زایی از شرکت های سبلان پارچه، هفت آسمان، پردازش سبلان، اشجع باتری و کارخانه بتا بازدید کرد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۴:۰۰    
همدان- رییس حوزه هنری استان همدان گفت: با رویکرد جدیدی که از سال گذشته در مراکز حوزه هنری سطح کشور شکل گرفت ایجاد مراکز رشد فرهنگی و ادبی در دستور کار است تا آموزش ها به شکل حرفه ای و به منظور تولید اثر انجام شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۶:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد گفت: راه اندازی و تقویت مراکز رشد و تأسیس مدارس عالی مهارتی در واحدهای استان کردستان ضروری است.
مدیر اینفو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۰:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
دکتر محمدرضا منظم، با ارائه گزارش برنامه های جدید حوزه فناوری سلامت گفت: مهم ترین موارد شامل برنامه های حمایتی، ساماندهی مراکز رشد، پارک های علم و فناوری سلامت، ارزشیابی فعالیت های تحقیقات و فناوری، کمیته سلامت دیجیتال، کمیته مدیریت دارایی های معنوی، واگذاری امور اجرایی و تمرکز بر سیاست گذاری ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی گفت: در راستای دستیابی جهاد دانشگاهی به خود اتکایی و امید آفرینی، انجام اقداماتی در میان مدت از جمله ایجاد پارک علم و فناوری سازمان جهاد دانشگاهی و مراکز رشد جهاد دانشگاهی استان، به ویژه مرکز رشد واحدهای فناوری، پیشنهاد می شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اداره کارآفرینی و مراکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی در گفت وگو با ایسکانیوز ضمن اعلام سطح بندی مراکز رشد این دانشگاه، جذب 10 درصد از اعضای هیئت علمی و دانشجویان در این مراکز را یکی از اهداف اصلی اداره کارآفرینی و مراکز رشد اعلام کرد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: جهاد دانشگاهی باید با ایجاد زیرساخت های فناوری و پژوهشی و آزمایشگاه های پیشرفته و تهیه مکانی برای مراکز رشد و توسعه جوان هایی که دارای ایده های جدید هستند حمایت کند.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس پارک علم و فناوری البرز در تشریح دستاوردهای پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی گفت: راه اندازی صندوق پژوهش و فناوری استان، راه اندازی مراکز رشد اقماری در شهرستان های استان ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس منطقه دو مراکز رشد فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در انتخابات مجمع عمومی شبکه پژوهش و فناوری استان اصفهان به عنوان عضو هیئت مدیره این شبکه معرفی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی فرماندار شهرستان محلات گفت: توسعه شرکت های دانش بنیان، مراکز رشد و پارک های علم و فناوری با بهره گیری از ظرفیت جهاددانشگاهی از اولویت های دولت آینده باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس دانشگاه تبریز ضمن توصیه به استفاده از پتانسیل مرکز رشد و نوآوری دانشگاه توسط انجمن های علمی افزود: با استفاده از این پتانسیل می توان ضمن برقراری ارتباط با مراکز علمی، صنعتی و تولیدی، دانشگاه را در ایفای رسالت کارآفرینی و حل مشکلات اجتماعی یاری کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۲۹    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با تاکید بر اینکه صندوق پژوهش و فناوری برای حمایت مالی از شرکت های دانش بنیان و مراکز رشد باید در چهارمحال و بختیاری تشکیل شود، گفت: نزدیک به 10 میلیارد تومان اعتبار به منظور حمایت مالی از این مرکز به این استان اختصاص پیدا می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون علمی و پژوهشی رئیس جمهور گفت: خوشبختانه حمایت های مالی خوبی در راستای تجاری سازی ایده ها صورت گرفته است و حمایت های مالی در راستای حمایت از مراکز رشد و شرکت های دانش بنیان نیز ادامه خواهد داشت.
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، با اشاره به فعالیت حدود هفت هزار شرکت دانش بنیان در کشور، اعلام کرد: این شرکت ها تا کنون 300 هزار میلیارد تومان فروش داشتند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- 2 مرکز رشد و نوآوری در شهرستان های بروجن و لردگان و یک کانون شکوفایی خلاقیت آموزشکده فنی پسران شهرکرد روز سه شنبه در آیینی با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به طور همزمان افتتاح شد تا مراکز رشد و نوآوری این استان به سه واحد افزایش یابد.
سینا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۶    
به گفته معاون امور پارک ها و مراکز رشد ستفا جهاد دانشگاهی، جشنواره ایده های برتر فناوری های نرم و صنایع فرهنگی اتفاق خوبی است تا عموم مردم شناخت خوبی نسبت به صنایع خلاق پیدا کنند. ...
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۵۱    
مدیر کل دفتر برنامه ریزی و توسعه فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به ضرورت حمایت جدی از پارک ها و مراکز رشد اعلام کرد: قانون مستقل پارک های علم و فناوری در راستای حمایت های بیشتر از پارک ها و مراکز رشد علم و فناوری کشور تدوین می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۸:۲۹    
ایسنا/اردبیل رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل گفت: تقویت و توسعه مراکز رشد دانشگاهی مولد و سازنده هستند و به ایجاد تحول اساسی در استان اردبیل کمک می کنند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری بیش از 70 رویداد فناورانه در مراکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی در تیرماه سال جاری خبر داد.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در آیین اختتامیه دوازدهمین جشنواره بین المللی فارابی با اشاره به اینکه طی سالهای گذشته اتفاق بزرگی در کشور روی داده و اکوسیستم فناوری ایجاد شده است، گفت: زیست بوم نوآوری و فناوری از دانشگاه ها، مراکز رشد و پارک های علم و فناوری آغاز می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس جهاددانشگاهی فارس با اشاره به اهمیت توجه به مقوله کارآفرینی در دنیای امروز به تبیین چشم انداز این نهاد در حوزه مراکز رشد و نوآوری شغل های جدید پرداخت و گفت: جهاددانشگاهی همیشه در حوزه علوم دانش بنیان پیشرو بوده و هست و تلاش کرده است همراه با جوامع علمی کشور به این حوزه ورود کند.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۰:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به ضرورت حمایت جدی از پارک ها و مراکز رشد اعلام کرد: قانون مستقل پارک های علم و فناوری در راستای حمایت های بیشتر از پارک ها و مراکز رشد علم و فناوری کشور تدوین می شود. ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۰:۵۷    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان ایلام ، کرونا هم نتوانسته است چرخه علمی در استان ایلام را از حرکت باز دارد. علیرغم شیوع این بیماری در استان، کارگاههای اشتغال محور و دانش بنیان در مراکز رشد بسیج ایلام با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی در حال اجرا است . انتهای پیام /ن
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۱:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
بسیاری از دانشگاه های دنیا که تعداد آنها کم هم نیست، به واسطه اعتبار زیادشان، آینده فارغ التحصیلان خود را تضمین می کنند. به گزارش بازارکار به نقل از ایسنا به نقل از سیگنال، دانشگاه، به عنوان یکی از مراکز رشد و بالندگی افراد، نقش مهمی در زندگی ایفا می کند ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نشست مدیران مراکز رشد منطقه 6 کشور با حضور مدیران معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی در تبریز برگزار شد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۲:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
انجام تعهدات قانونی دانش آموختگان مقطع دکترای تخصصی رشته های داروسازی و علوم پایه پزشکی در شرکت های مستقر در مراکز رشد و پارک های علم و فناوری امکانپذیر شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۲۳:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
عبدالله بابااحمدیان مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی استان خوزستان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در استان خوزستان اظهار کرد: یکی از اقداماتی که در طول سال انجام می دهیم امضای تفاهم نامه همکاری با مراکز علمی و دانشگاه های سطح استان است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا- شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به عنوان نخستین سازمان موسس مراکز رشد و پارک های علم و فناوری در کشور، دارای سه پارک علم و فناوری، هشت مرکز رشد فناوری، پنج مرکز نوآوری و شکوفایی و مرکز علم و فناوری کودکان و نوجوانان است و حدود 10 درصد از واحدهای فناور و دانش بنیان کشور را در اختیار دارد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۷:۰۶    
دکتر غلامحسین رحیمی شعرباف معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به همراه دکتر بهنام طالبی مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه فناوری وزارت علوم ...