سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۱۶:۱۱Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مراکز رشد»

یزد آوا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مرکز کارآفرینی دانشگاه امام جواد(ع) به منظور توسعه ارتباطات خود با نهادهای اجرایی، علمی و پژوهشی کشور و در راستای شبکه سازی و ارتقای نظام نوآوری به عضویت انجمن علمی پارک های علم و فناوری و مراکز رشد ایران درآمد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون علمی و پژوهشی سپاه امام رضا (ع) از راه اندازی 25 پایگاه علمی مسجد محور تا پایان سال در سطح استان خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در حکمی عضو و رئیس شورای سیاست گذاری مراکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی را منصوب کرد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مراسم دوازدهمین جشنواره جهادگران علم و فناوری چهارمحال و بختیاری با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد، رئیس پارک علم و فن آوری و مدیران مراکز رشد دانشگاه شهرکرد و دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد در سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) استان برگزار شد.
عصر شهروند   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۱:۴۰   + ۳۱ سایت دیگر  
رییس کمیته شهر سازی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اهمیت روز جهانی منع خشونت علیه زنان گفت: درطول کمتر از یکسال باقی مانده با همراهی سایر اعضای شورای اسلامی شهر تهران تلاش خواهیم کرد اقدامات آغاز شده در جهت تقویت احساس امنیت شهروندان از طریق رفع فضاهای بی دفاع شهری ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۴۴    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قم گفت: تقویت و راه اندازی مرکز رشد، سرای نوآوری، پارک علوم و فناوری، پایش آزاد و ارتباط با صنعت با رویکرد مسأله محوری را پیگیری می کنیم.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان تهران؛ دکتر مجید صحراگرد معاون علمی، پژوهشی وفناوری سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در جشنواره علمی که به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در پادگان حضرت ولیعصر (عج) سپاه تهران بزرگ برگزار شده است ...
شبکه پنج سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مخترع ماشین های کنترل عددی، در برنامه صبحگاهی شبکه پنج بر انتقال مراکز رشد به پایگاه های بسیج مساجد تاکید کرد.
سینا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۱:۱۶    
به گفته معاون امور پارک های علم و فناوری و مراکز رشد ستفای جهاد دانشگاهی، اشتغال علمی و به کارگیری متخصصان دانشگاهی، چشم انداز بلند مدت پارک های علم و فناوری است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر از افتتاح برج فناوری شماره 2 این دانشگاه تا پایان سال خبر داد و گفت: در حال حاضر مراکز رشد دانشگاه از مرز 288 واحد عبور کرده است و تا پایان سال به 350 واحد رشد خواهیم رسید.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
دادمان با بیان اینکه مراکز استانی حوزه هنری باید به مراکز رشد هنر انقلاب تبدیل شوند گفت: توجه به مراکز استانی و تمرکززدایی، برقراری پیوند دوباره میان اندیشه هنر و بستر رسانه ای و محتوایی و توجه به شرایط قومیتی و زیستی از اولویت های حوزه هنری است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۱:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
رییس دانشگاه تهران با بیان اینکه برای حذف کنکور نباید به جو موجود توجه کنیم، گفت: باید سازو کاری ایجاد شود تا اکوسیستم آموزش در دانشگاه ها اصلاح شود به تبع آن خلاقیت و مسئولیت در این مراکز رشد کند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۰:۱۱    
شیرنگی درخصوص مشخصات سرا های نوآوری موفق و وجه تمایز آن ها از سایر سرا های نوآوری گفت: شکل گیری شتاب دهنده ها و مراکز رشد تخصصی و رسیدن به درآمدزایی جزء شاخص هایی بوده است که عملکرد سرا های نوآوری مورد ارزیابی قرار گرفته و سرا های نوآوری موفق مشخص شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین معاون پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی قزوین با بیان اینکه صنایع دفاعی از جمله مصادیق اقتصاد مقاومتی و دانش بنیان است، گفت: نقش شرکت های دانش بنیان تولید دانش نیست بلکه تولید اقتصاد دانش بنیان است بنابراین سنجش ما در پارک ها و مراکز رشد باید از تعداد محصول فناورانه به ریال و دلار تغییر کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه امروز شورای فناوری پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی، تاسیس مراکز رشد و نوآوری در دو شهرستان آذربایجان شرقی تصویب شد.
شبکه پژوهش و فناوری استان اصفهان با همکاری بنیاد نخبگان استان اصفهان در نظر دارد دوره آموزشی کاربردی با عنوان “استارتکار” ویژه دانشجویان و مراکز رشد دانشگاه های استان اصفهان برگزار نماید.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۹:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا ، در جلسه امضای تفاهم نامه شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی کشور که به امضای روسای دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کلان منطقه 6 آمایشی و معاونین آموزشی رسید برای دریافت مجوز پذیرش دانشجو در رشته مقاطع مختلف، جذب هیئت علمی ...
بانک و صنعت   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست در تشریح تازه ترین وضعیت پروژه سکوی تجارت الکترونیک پست (ستاپ) گفت: تاکنون 50 تفاهم نامه با مراکز رشد و پارک علم و فناوری ها و شتابدهنده های استان ها امضا کردیم و با احتساب مراکز علم و فناوری، اکنون 61 مرکز طرف قرارداد شرکت پست هستند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر خانه نوآوری ضمن تفکیک میان مراکز مختلف رشد و نوآور در کشور گفت: در پارک ها باید پول و شرکت های بزرگ تزریق شود؛ حال آنکه مراکز رشد نیازمند شرکت های دانش بنیان هستند که لزوما استارتاپ نیستند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو هیئت عامل صندق نوآوری و شکوفایی گفت: رویداد جذب سرمایه برای استارت آپ ها و فناوران مستقر در پارک های علم و فناوری و مراکز رشد با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
جلسه وبیناری با حضور دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی، دکتر احسان شیرنگی و روسای سرا های نوآوری سراسر کشور برگزار شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۴۴    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ناحیه مرند گفت: توسعه مراکز رشد و گسترش فعالیت های دانش بنیان در راستای کمک به اقتصاد کشور با رویکرد اقتصاد مقاومتی از اهداف و راهبردهای دانشگاه آزاد اسلامی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم بر ضرورت استفاده از توان علمی دانشگاه در کمک به دستگاه های اجرایی برای رفع چالش های ملی، تقویت پارک های علم و فناوری، مراکز رشد و شرکت های دانش بنیان، تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی گفت: از محصولات و خدمات فناورانه شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری و مراکز رشد در حوزه مسکن و شهرسازی استفاده می شود.
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
دکتر سیف الله جلیلی در گفت وگو با ایسنا و در پاسخ به پرسشی درباره ورود بخش خصوصی به سرمایه گذاری در موزه های علم و فناوری، اظهار کرد: بخش خصوصی خیلی وارد این حوزه نشده است، دلیل آن هم این است که موزه های علوم و فناوری هزینه بر هستند ...
هرمز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان با تأکید بر گسترش تعامل همکاری بین دانشگاه و اتاق بازرگانی گفت: استفاده از ظرفیت طرفین و بهره مندی از متخصصان اتاق در کمیسیون ها و کمیته های تخصصی می تواند فصل جدیدی از فعالیت ها را به روی جامعه بگشاید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: پارکهای علم و فناوری، شرکتهای دانش بنیان و مراکز رشد افزون بر 80 درصد نیاز کشور به اقلام کرونایی را تامین کرده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: هم اینک در مجموعه پارکهای علم و فناوری و مراکز رشد کشور 10 هزار شرکت مستقر هستند که از این تعداد هزار و 700 شرکت دانش بنیان هستند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان با تأکید بر گسترش تعامل همکاری بین دانشگاه و اتاق بازرگانی گفت: استفاده از ظرفیت طرفین و بهره مندی از متخصصان اتاق در کمیسیون ها و کمیته های تخصصی می تواند فصل جدیدی از فعالیت ها را به روی جامعه بگشاید.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۱۷    
سید حسین موسوی رئیس مراکز رشد دانشگاه فردوسی
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات منطقه 3 دانشگاه آزاد اسلامی گفت: باید از ظرفیت هیئت علمی برای کسب درآمد استفاده کنیم و طرح های دانش بنیان، مراکز رشد و امکانات دانشگاهی را در پیشبرد اهداف سازمانی به کار گیریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کارآفرینی و مراکز رشد دانشگاه آزاد ضمن تشریح روند تبدیل تیم های علمی به شرکت های دانش بنیان گفت: ما 1335 هسته فناور، واحد فناور و شرکت دانش بنیان در دانشگاه آزاد داریم که از این تعداد 100 شرکت دانش بنیان در مراکز رشد دانشگاه فعال هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۰۱    
مدیر مرکز رشد دانشگاه حکیم سبزواری : مرکز رشد دانشگاه حکیم به جمع مراکز رشد همکار با پارک علم و فناوری خراسان پیوست .
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مراکز رشد فناوری منطقه 2 دانشگاه آزاد اسلامی از راه اندازی وب سایت مناطق مراکز رشد فناوری دانشگاه آزاد اسلامی توسط مدیریت مراکز رشد استان اصفهان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به پروژه هم سرمایه گذاری که با کمک صندوق نوآوری آغاز شده است، گفت: مخاطبان این پروژه پارک ها و مراکز رشد هستند و امیدواریم این برنامه در هفته پژوهش و فناوری به ثمر برسد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۲۸    
ایسنا/لرستان رئیس جهاد دانشگاهی لرستان گفت: مرکز رشد جهاد دانشگاهی استان رتبه دوم مراکز رشد جهاد دانشگاهی سراسر کشور را به دست آورد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مراکز رشد فناوری منطقه 2 دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری کارگاه آشنایی با خدمات مالی و اعتباری صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برای مدیران مراکز رشد خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل با اشاره به اشتغالزایی مستقیم به 500 نفر در مراکز رشد این دانشگاه گفت: اکنون 30 نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه در حوزه کارآفرینی و کسب وکارهای دانش بنیان فعال شده اند و به صورت مستقیم در این حوزه فعالیت می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور گفت: تعداد مراکز رشد و نوآوری این دانشگاه در سه سال اخیر افزایش قابل ملاحظه ای داشته و از 10 مورد در سال 94 به 180 مرکز در سال جاری رسیده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۳۴    
با وجود تنزل دو پله ای جایگاه روسیه در آخرین رتبه بندی موسسه StartupBlink، پایتخت این کشور توانست با بهبود جایگاه خود نسبت به سال 2019، در رتبه نهم برترین زیست بوم های استارتاپی جهان قرار بگیرد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۲۹    
ایسنا/زنجان معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: اقدامات انجام شده در حوزه دانش بنیان در زنجان قابل مقایسه با روزهای اول نیست به طوری که روز به روز تعداد شرکت های دانش بنیان، مراکز رشد و مراکز نوآوری استان زنجان در حال توسعه است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۴۷    
اسپانیا طی سالیان گذشته همواره یکی از کشورهای پیشگام در عرصه نوآوری و استارتاپ بوده است. در همین رابطه، مادرید و بارسلونا را می توان به عنوان دو مرکز اصلی فعالیت های استارتاپی در این کشور در نظر گرفت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس پارک علم و فناوری یزد در نشست با فرمانداران شهرستان های ابرکوه و اردکان خواستار رفع مشکلات و مسائل مراکز رشد واحدهای فناور در این شهرستان ها شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۰۱    
رشد و توسعه پر شتاب فعالیت های نوآورانه و استارتاپی در منطقه جنوب شرقی آسیا طی سالیان اخیر تا حد زیادی مرهون فعالیت مراکز رشد و شتاب دهنده ها بوده است. مراکزی که با ارائه انواع خدمات مالی، آموزشی و مشاوره ای، نقش به سزایی در ارتقاء روزافزون زیست بوم استارتاپی این منطقه ایفا کرده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۶:۴۳    
ایسنا/لرستان رئیس جهاد دانشگاهی لرستان گفت: تلاش جهاد دانشگاهی استان ایجاد فضا و فرصت برای توسعه دانش بنیان و پایدار استان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۸:۳۵    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: از مراکز رشد دانش بنیان دانشگاه خوارزمی حمایت می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه خوارزمی گفت: پس از افتتاح مرکز رشد این دانشگاه، در آینده ای نزدیک شاهد افتتاح مراکز رشد فناوری در پردیس کرج هستیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۴    
کرمانشاه- ایرنا- معاون علمی و فناوری رییس جمهوری بر توسعه مراکز رشد در شهرستان ها تاکید کرد و گفت: برای اینکه بتوانیم استعدادهای مناسب را برای تجاری سازی و توسعه شرکت های دانش بنیان پیدا کنیم باید مراکز رشد را توسعه دهیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۳    
گروه ها استان ها- رییس دانشگاه فنی و حرفه ای آذربایجان غربی با اشاره به اینکه توسعه مهارت ها در مراکز رشد از اولویت های این دانشگاه است، گفت: با توجه به گسترش ویروس کرونا با چالش چگونگی فعالیت روبرو بوده که باید طوری فعالیت و برنامه ریزی کرد تا هسته
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۵    
دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بعدازظهر روز چهارشنبه با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج، از نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی مراکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان بازدید کرد.