شنبه ۰۹ مردادساعت ۰۷:۴۴Jul 2021 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرستان بویین زهرا»

وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۵۵    
به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی؛ محمد اقاعلیخانی مدیر آموزش و پرورش شهرستان بویین زهرا در پاسخ به سوالی در خصوص رسالت مهم معلمان در شرایط کرونایی گفت ...
ایانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بویین زهرا گفت: با قلع و قمع 5 مورد ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی کشاورزی، حدود 25 هزار مترمربع از زمین های کشاورزی این شهرستان آزادسازی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد مقابله با کرونا شهرستان بوئین زهرا گفت: ابتلای جوانان به دلتا کرونا افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا -مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بویین زهرا گفت: سه مورد ساخت و ساز و تغییر کاربری غیرمجاز توسط گشت های نظارتی امور اراضی این مدیریت در طول روزهای تعطیل هفته گذشته شناسایی شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / امام جمعه شهرستان بویین زهرا به همراه جمعی از مسئولین با خانواده شهید محمد محمد خانی از توابع آراسنج دیدار و گفت وگو کرد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بویین زهرا از تخریب 5 مورد ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی کشاورزی این شهرستان خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۹:۲۹    
حوزه/ امام جمعه شهرستان بویین زهرا گفت: جمهوری اسلامی بنا بر سیاست و راهبرد همیشگی خود خواستار حل مسائل و مشکلات افغانستان مبتنی بر مصالح ملی و داخلی این کشور است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۶:۴۵    
حوزه / امام جمعه شهرستان بویین زهرا گفت: فاصله میان تولید برق در کشور تا میزان مصرف آن بسیار زیاد بوده و لازم است در اسرع وقت این امر ساماندهی شود؛ چرا که قطع برق در کشور موضوع غیر قابل توجیه و دفاع است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۹:۲۶    
طرح افزایش بهره وری در مزارع شهرستان بویین زهرا آغاز شده، طرحی که مصرف آب را به 30 درصد کاهش داده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – نماینده شهرستان بویین زهرا و آوج گفت: تولید، پایه و اساس اقتصاد مقاومتی در کشور است که مقام معظم رهبری همواره بر آن در نامگذاری شعار سال تاکید کرده و حمایت از تولیدکنندگان را در دستور کار قرار داده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۲:۲۰    
برخورد دو دستگاه خودروی تریلر و پیکان در شهرستان بویین زهرا استان قزوین 3 کشته بر جای گذاشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا -ریاست دوره دوم مجمع نمایندگان استان قزوین در مجلس شورای اسلامی به روح الله عباسپور نماینده شهرستان بویین زهرا و آوج سپرده شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / امام جمعه شهرستان بویین زهرا گفت: واکسن افتخار آمیز برکت که به دستان دانشمندان ایرانی تولید شد، اولین واکسن تولید شده در جهان اسلام است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
قزوین -ایرنا- نماینده شهرستان بویین زهرا و آوج گفت:طبق قانون اساسی اصل مامویت دستگاه قضا تحقق عدالت است و همه وظایف آن در استقرار عدالت اجتماعی خلاصه می شود.
سازمان انتقال خون ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۴:۰۵    
رئیس بیمارستان امیر المومنین(ع) شهرستان بویین زهرا به همراه گروهی از پرسنل با حضور در سامانه سیار خونگیری به صف داوطلبان اهدای خون پیوستند. به گزارش روابط عمومی انتقال خون قزوین ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / امام جمعه شهرستان بویین زهرا گفت: تلاش مدافعان سلامت جلوه ای از ایثار دوران دفاع مقدس است و در این بین ما باید با رعایت بهداشت فردی فرشتگان سلامت را یاری نماییم.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۶:۵۶    
حوزه / امام جمعه شهرستان بویین زهرا گفت: از ملت بزرگ ایران به جهت ایستادگی هوشمندانه در برابر تبلیغات گسترده رسانه ای دشمنان و بد خواهان در ایام انتخابات، قدردانی کرده و از دولت متنخب میخواهیم که هرچه سریعتر، به مشکلات اصلی مردم رسیدگی کند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۶:۰۱    
امام جمعه شهرستان بویین زهرا گفت: ولی فقیه نایب امام زمان (عج) است و مردم باید در خط ولایت حرکت کنند و از این طریق شکر نعمت انقلاب اسلامی را به جا آورند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۴:۵۵    
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان بویین زهرا گفت: تاکنون بیش از 250 انشعاب غیر مجاز آب در شهر ها و روستا ها شناسایی شده است.
فرهنگ سدید   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۲:۱۹    
محمدعلی پورمراد متولد سال 1332 پدر شهید مدافع حرم رسول پورمراد و اهل قزوین است. میان گفت وگوی مان متوجه شدم او قبل از اینکه پدر شهید شود، برادر شهید است. شهید، ولی پورمراد در عملیات والفجر مقدماتی به شهادت رسید ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۲۰:۰۷    
محمدعلی پورمراد متولد سال 1332 پدر شهید مدافع حرم رسول پورمراد و اهل قزوین است. میان گفت وگوی مان متوجه شدم او قبل از اینکه پدر شهید شود، برادر شهید است. شهید ولی پورمراد در عملیات والفجر مقدماتی به شهادت رسید ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۴:۱۱    
حوزه / امام جمعه شهرستان بویین زهرا گفت: ایران یکصدا و یکپارچه تحت رهبری داهیانه و حکیمانه رهبر معظم انقلاب همچنان استوار و پابرجا به پیش می رود و هیچ چیز نمی تواند در انسجام و یکپارچگی ملت ایران خللی وارد کند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۱:۵۳    
حوزه / امام جمعه شهرستان بویین زهرا گفت: ملت عزیز ایران با وجود اینکه مشکلات فراوانی بر سر راه داشتند همچنان با هوشمندی تمام و با افتخار به گذشته و امید و اعتماد به آینده در میدان انتخابات حضوری حماسه ساز پیدا کردند و افتخار بزرگ دیگری را برای ایران عزیز رقم زدند و ثابت نمودند که تا آخرین لحظه برای ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۰۲    
حوزه / امام جمعه شهرستان بویین زهرا گفت: توطئه های دشمنان را شناسایی و برای آحاد مردم تبیین نموده تا از نفوذ استکبار جهانی در جامعه اسلامی به خوبی جلوگیریکنیم.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۰:۵۵    
سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بویین زهرا گفت: عملیات برداشت کلزا از مزارع کشاورزی این شهرستان آغاز و تاکنون 270 تن کلزا از این مزارع برداشت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
سه مقنی در روستای چسکین شهرستان بویین زهرا به درون قنات عمیق این روستا سقوط کردند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان بویین زهرا گفت: در حالیکه الگوی مصرف 14 مترمکعب در ماه برای هر مشترک است، به میزان سه برابر ، آب آشامیدنی در حوزه ی این شهرستان تولید می کنیم.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۵۲    
حوزه / امام جمعه شهرستان بویین زهرا گفت: مهمترین توطئه استکبار جهانی کاهش مشارکت حداقلی در انتخابات 28 خرداد است که باید در این عرصه هم با مشارکت بالا چشم دشمنان را کور کنیم.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۶:۲۶    
حوزه / امام جمعه شهرستان بویین زهرا گفت: حضرت فاطمه معصومه(س) یکی از موثرترین بانوان جهان اسلام هستند که با هجرت تمدن ساز خود، شهر قم را به کانون علم و اجتهاد تبدیل کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
دو طرح کشاورزی با حضور استاندار در شهرستان بویین زهرا به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۷:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - یک واحد گلخانه سبزی و صیفی با حضور استاندار قزوین در شهرستان بویین زهرا افتتاح شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۶:۱۶    
حوزه / امام جمعه شهرستان بویین زهرا گفت: جمهوری اسلامی امانت امام راحل است و همه اقشار در برابر حفظ این امانت مسئول هستیم.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / امام جمعه شهرستان بویین زهرا گفت: ملت بزرگ ایران 28 خرداد با حضور گسترده پای صندوق های رای، وفاداری خود را به انقلاب، نظام و ولایت فقیه نشان خواهند داد و دشمنان را مایوس و ناکام خواهند ساخت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۵:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
کشاورزان شهرستان بویین زهرا تا کنون بیش از 150 تن کلزا برداشت کرده و به مراکز خرید تضمینی تحویل داده اند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
حوزه / امام جمعه شهرستان بویین زهرا گفت: هنر حضرت امام خمینی(ره) این بود که جمهوریت را در کنار اسلام قرار داد و دین اسلام را به عنوان تنها دین حیاتبخش و سعادتبخش به جهانیان عرضه کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۹:۵۸    
حوزه / امام جمعه شهرستان بویین زهرا گفت: ولایت مداری و انقلابی گری به عنوان میراث ارزشمند معمار کبیر انقلاب اسلامی و رمز عبور از شرایط سخت و پر خطر است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان بویین زهرا گفت: به منظور پیشگیری از گسترش ویروس کرونا برگزاری هر گونه تجمع انتخاباتی و سخنرانی نامزدها و طرفداران آنها در فضای بسته ممنوع شده و تخلف است.
برترین ها / حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۲:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
ایرنا: رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: مردم مراقب برخی تحریک کنندگان و حربه دشمنان برای مایوس کردن و القای ناکارآمدی نظام و عدم شرکت در انتخابات باشند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
تصادف 3 موتور در محدودهٔ عصمت آباد شهرستان بویین زهرا 1 فوتی و 2 مصدوم بر جای گذاشت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان بویین زهرا گفت: با حفر چاه و تجهیز و بهره برداری از یک حلقه چاه مشکل کمبود آب آشامیدنی شهر دانسفهان برطرف شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۷:۵۷    
حوزه/ امام جمعه شهرستان بویین زهرا گفت: ارکان جمهوری اسلامی بر انتخابات استوار شده و حضور مردم در عرصه انتخابات، ضامن اقتدار ملی و اقتدار نظام است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۲:۳۴    
حوزه / امام جمعه شهرستان بویین زهرا گفت: لازم است نامزدهای انتخاباتی صرف نظر از تخریب رقبا و مسئولین گذشته، برنامه های مدوّن خود را به مردم ارائه نمایند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۴:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - چندین طرح و پروژه عمرانی بنیاد مسکن استان قزوین در مناطق محروم شهرستان بویین زهرا با حضور نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، استاندار قزوین و مسوولان استان و شهرستان به بهره برداری رسید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: سد بالاخانلو در محدوده شهرستان بویین زهرا با 70 درصد پیشرفت فیزیکی با تخصیص 250 میلیارد تومان اعتبار تا دو سال آینده تکمیل می شود.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بویین زهرا گفت: عملیات مبارزه با سن در سطح 21 هزار و 100 هکتار از مزارع گندم وجو این شهرستان خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۲:۲۱    
حوزه / امام جمعه شهرستان بویین زهرا گفت: همانطور که خرمشهر در سال 61 در برابر ارتش جنگی عراق آزاد شد ان شاءالله با توکل به خدا و باهمان روحیه جهادی و انقلابی در 28 خرداد با حضور حد اکثری مردم عزیز درپای صندوق های رای فتح الفتوح دیگری را به نمایش خواهند گذاشت.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۲۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / امام جمعه شهرستان بویین زهرا گفت: شورای نگهبان نباید به حداقل صلاحیت ها اکتفا کند بلکه به عملکرد کاندیداها و سوابق اجرائی و میزان موفقیت کیفی آنها توجه ویژه داشته باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان بوئین زهرا گفت: با پیگیری های انجام شده در یک سال گذشته 12 واحد صنعتی راکد در شهرستان به چرخه تولید و فعالیت بازگشته اند.
سراج24   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان بویین زهرا گفت: حضور مردم در انتخابات به معنای آن است که مردم بعد از 42 سال هنوز استوار ایستاده و به نظام، رهبری وآرمان های والای شهدا وفادارند.