سه شنبه ۱۴ تیرساعت ۰۲:۰۶Jul 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دولت وفاق ملی»

خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
نشست های کمیته نظامی مشترک لیبی 5+5 در قاهره با توافق بر سر یکپارچگی موسسات نظامی این کشور برای "ایجاد ارتشی قدرتمند به دور از کشمکش های سیاسی" پایان یافت. دور سوم کمیته روند قانون اساسی لیبی در قاهره نیز به کار خود پایان داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۱۳:۴۶    
شیخ احمد قبلان مفتی سرشناس جعفری لبنان از احزاب و جناح های سیاسی خواست با توافق و همگرایی درباره مشترکات ملی کشور، دولت جدید وفاق ملی لبنان را به سرعت تشکیل دهند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
یک منبع مطلع مصری از توافق کشورش و فرانسه برای حمایت از وزیر خارجه سابق دولت وفاق ملی لیبی در انتخابات ریاست جمهوری این کشور پرده برداشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
کمیته نظامی 5+5 لیبی در دومین سالگرد آتش بس میان نیروهای دولت وفاق ملی و نیروهای وابسته به خلیفه حفتر، مسیر مواصلاتی الجفره-ابوقرین را که شاهراه مواصلاتی شمال-جنوب این کشور محسوب می شود، بازگشایی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۸:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی امام جمعه تبریز با تاکید بر اینکه دولت سیزدهم باید دولت وفاق ملی باشد، گفت: اعضای دولت باید یک صدا و هماهنگ بوده و اختلاف نظرهای کارشناسی را در جلسات کارشناسی مطرح کنند و آنچه در جامعه مطرح می شود، سیاست و برنامه ی روشن و شفاف در همه ی عرصه ها باشد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۲۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه پاتاوه با اشاره به اینکه دولت باید دولت وفاق ملی باشد، گفت: دولت مردان باید یک صدا و هماهنگ باشند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۷:۱۲    
حجت الاسلام نکونام با تأکید بر اینکه دولت جدید باید دولت وفاق ملی باشد و فارغ از نگاه های سیاسی در خدمت به همه گروه ها اقشار بکوشند، گفت: مردم دیگر تاب اختلافات و بازی های سیاسی و حزبی را ندارند و نباید منافع کشور قربانی این نگاه ها گردد.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، حجت الاسلام آیت نعمتی امام جمعه شهرستان نیر در خطبه های نماز جمعه این هفته به هفته دولت اشاره کرد و گفت: دولت سیزدهم با شاخصه های جوان، انقلابی و کاربلدی، باید مدیران را بر اساس شایسته سالاری انتصاب کند تا به نماد مسئولیت پذیری ...
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۵:۱۲    
نماینده ولی فقیه در استان زنجان گفت: دولت سیزدهم باید دولت وفاق ملی بوده و کابینه یک دست و یکصدا باشد و اختلاف نظر کارشناسی نباید در جامعه ارائه شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
خبر آنلاین : جلال محمودزاده، نماینده مهاباد گفت: آقای رییس جمهور بارها گفتید دولت شما فراجناحی و دولت وفاق ملی است اما این لیست معرفی شده چه کسی از جناح های سیاسی دیگر را در خود دارد؟
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۰۸:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- لاله افتخاری نماینده پیشین مجلس و فعال سیاسی اصولگرا با اشاره به ضرورت همکاری ملی برای موفقیت دولت سیزدهم، به ایرنا گفت: دولت سیزدهم برای موفقیت نیازمند خرد و همکاری ملی است و رییس جمهوری توان ایجاد چنین وفاقی را دارد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۲۸ - ۱۶:۰۱   + ۲۲ سایت دیگر  
ایسنا: وزیر امور خارجه روسیه امروز پنج شنبه گفت، مسکو از اعلام آمادگی طالبان برای آغاز گفت وگو با دیگر نیروهای سیاسی در افغانستان استقبال کرده و از مذاکرات حمایت می کند. ...
تیک   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۰۸:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
اما به نظر می رسد که تشکیل دولت وفاق ملی با توجه به طیف های حامی رییس جمهور که حضور پررنگ و موثری در کنار وی دارند به راحتی محقق نخواهد شد. تشکیل چنین دولتی در کشور، نیازمند کاهش اختلافات عمیق سیاسی و مبارزه جدی با بی عدالتی هایی است که در وجوه مختلف اداره کشور و در حوزه های مختلف سیاسی ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۰:۰۰    
حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی در سخنرانی مراسم تحلیف خود که با حضور میهمانان داخلی و خارجی برگزار شد از دولت سیزدهم با این عنوان تعبیر کردند؛ دولت وفاق ملی با رویکرد تحول گرا ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۰۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - استادیار علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: آیت الله رئیسی، رئیس جمهوری با طرح ایده دولت مردمی آن را دولتی می داند که به دنبال وفاق ملی است که در آن جناح و دسته بندی سیاسی، قومی، مذهبی و گروهی جایی ندارد و همه زیر لوای نام ایران برای اعتلا و آبادانی آن کوشش می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۸:۴۵    
تهران- ایرناپلاس- در روزهای اخیر اخباری از حضور رئیس جدید قوه قضاییه و دادستان تهران در بندهای امنیتی، دیدار و گفت وگو با زندانیان و دستورات و وعده هایی درباره تعیین تکلیف ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۲:۳۲    
شفقنا- سعید امینی در روزنامه رسالت نوشت: دولت سیزدهم اگر می خواهد دولت وفاق ملی باشد حتما ضروری است در گام اول خود افرادی را انتخاب کند که در مقام شعار و عمل، خمیرمایه وحدت و انسجام در وجودشان نهفته باشد. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۰:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
آغاز روند کاری دولت سیزدهم با نگاهی هم گرایانه و برادرانه با هدف تشکیل دولت وفاق ملی همراه بوده است و انتظار می رود جریانات و قبیله های سیاسی به ویژه اصلاح طلبان، پس از مشاهده عملکرد دولت مطبوع و مطلوب خود در سالیان گذشته که حاصلی جز تقویت شکاف های طبقاتی و اجتماعی، فقر و تبعیض و بیکاری ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دولت باید مظهر وفاق ملی و نگاه ملاطفت آمیز به عموم مردم باشد. یکی از کارهای مهمی که به مردمی بودن دولت کمک می کند، تعهد به گفتگوی صادقانه و بدون پیرایه های سیاسی با مردم است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۵ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه مشهد گفت: اگر مردم از لسان رئیس جمهور جدید می شنوند که خود را از تبار ما می توانیم خطاب می کند و دولت سیزدهم را دولت وفاق ملی می نامد، دل امت به این موضوع گرم می شود که ایشان مصداق واقعی یک رئیس جمهور انقلابی است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۹:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
مراسم تحلیف آیت الله سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور دولت سیزدهم عصر امروز شنبه 14 مردادماه 1400 با حضور رؤسای قوای سه گانه و مقامات عالی رتبه کشوری و لشکری و همچنین میهمانان خارجی برگزارشد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۸:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
رییسی گفت: در دولت سیزدهم، جناح های سیاسی رنگ می بازند. از همه مردم می خواهم دولت را دولت خودشان دانسته و یاری کنند. همه مردم کمک کنند که به پاخیزیم و آرمان ایران قوی را محقق کنیم. وعده های دولت مردمی، وعده صادقه است ...
سلام نو / قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۸:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس جمهوری دولت سیزدهم را دولت مردمی و دولت رفاه و وفاق ملی توصیف کرد و گفت: دولت خستگی ناپذیر برای رسیدن به اهداف پیش خواهد رفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۸:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به اینکه دولت مردمی به دنبال تحقق خواست مردم و پیام آنان در این انتخابات خواهد بود، گفت: پیام رأی مردم ایران در حماسه 28 خرداد 1400 پیام تحول خواهی و عدالت طلبی بود.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۸:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
برنامه هسته ای جمهوری اسلامی ایران کاملاً صلح آمیز است سیاست فشار و تحریم موجب انصراف ملت ایران از پیگیری حقوق قانونی خود نخواهد شد تحریم ها علیه ملت ایران باید لغو گردد ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۸:۲۹   + ۳۶ سایت دیگر  
خبرآنلاین: حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم رئیسی بعد از اجرای مراسم تحلیف و سوگند خوردن به پاسداری از قانون اساسی، پشت تریبون قرار گرفت و سخنانی را ایراد کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- امیدآفرینی در سایه جابه جایی قدرت و تاکید بر ایجاد دولت وفاق ملی از مهم ترین محورهای مورد تاکید رهبر معظم انقلاب در سخنرانی تنفیذ سیزدهمین دوره ریاست جمهوری بود؛ در این بین تاکیداتی همچون لزوم بهره گیری از ظرفیت های موجود در کشور و مردمی بودن دولت سیزدهم از اهمیت بسیاری برخوردار است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای انقلابی جنبش فتح از آمادگی تشکیلات خودگردان فلسطین برای ایجاد تغییراتی در دولت وفاق ملی و سفیران خود در خارج خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
محمدعلی وکیلی با بیان اینکه کشور گرفتار ابر چالش ها است، بیان داشت: نیازمند تشکیل ابر دولت هستیم و آیت الله رئیسی دولت وفاق ملی خواهد داشت.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۷:۰۸    
شفقنا-دبیرکل جبهه آزادی بخش فلسطین از گروه های فلسطینی خواست به دعوت قاهره برای برگزاری نشست ویژه تشکیل دولت ملی پاسخ دهند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک روسیه، واصل ابو یوسف ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۱:۲۵    
کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین بر حمایت از تشکیل دولت وفاق ملی، به منظور پایان یافتن اختلافات میان گروه های فلسطینی تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین گفت که خواستار تشکیل دولت وفاق ملی است که منعکس کننده برنامه ها، سیاستها و تعامل آن با جامعه بین الملل باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
وزیر کشور دولت وفاق ملی لیبی و نامزد ریاست جمهوری در انتخابات آتی، انگلیس و فرانسه را مسؤول آشوب در لیبی دانست .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۲۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین گفت: رهبری فلسطین برای بازسازی نوار غزه و تشکیل دولت وفاق ملی تلاش می کند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از الجزیره، نجلاء المنقوش وزیر خارجه دولت وفاق ملی لیبی روز دوشنبه در یک کنفرانس خبری مشترک با مولود چاوش اوغلو وزیر خارجه ترکیه خواستار اخراج نیروها و سربازان مزدور خارجی از این کشور آفریقای شمالی شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
نشانه هایی از اختلاف نظر میان دولت وحدت ملی لیبی به ریاست عبد الحمید الدبیبه و شورای عالی دولت وفاق ملی لیبی به ریاست خالد المشری به دلیل موضعگیری های متضاد آنها نسبت به حضور نیروهای نظامی ترکیه در خاک این کشور نمایان شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اروپا با سفر به طرابلس، مدعی حمایت از استقرار از شورای ریاستی جدید لیبی و مجلس نمایندگان دولت وفاق ملی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۵:۲۶    
حمایت از دولت وفاق ملی و سیاستمداران نزدیک به گفتمان حزب عدالت و توسعه برای ترکیه تبدیل به یک هدف راهبردی شده اما هنوز هم مشخص نیست که تقسیم قدرت و ساختار سیاسی آتی در این کشور به چه شکلی خواهد بود.
شانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۷:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
دولت وفاق ملی لیبی به دنبال احیای وزارت نفت و گاز این کشور است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
وزرای خارجه و دفاع ترکیه با تاکید بر تداوم حمایت های این کشور از دولت وفاق ملی لیبی، گفتند کمک به آموزش نظامی نیروهای طرابلس تا زمان با ثبات شدن لیبی ادامه خواهد داشت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین "حماس" تاکید کرد جنبش متبوعش دنبال تشکیل دولت وفاق ملی حتی در صورت پیروزی در انتخابات مجلس قانونگذاری است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۷:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
فارس: روزنامه کاثیمیرنی یونان نوشت که مصر به طور ضمنی مرز دریایی ترکیه را به رسمیت شناخته و از این طریق یک پیام مثبت به آنکارا ارسال کرده است. به نوشته این روزنامه ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
رسانه ها از تداوم حمایت نظامی ترکیه ازدولت وفاق ملی در لیبی و فرود سه فروند هواپیمای باری نظامی ترکیه در پایگاه های دولت وفاق ملی خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
پس از سو قصد انجام گرفته به وزیر کشور دولت وفاق ملی لیبی، وزیر خارجه ترکیه با باشاغا تماس گرفته و حال وی را جویا شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
دولت جدید لیبی و قطر سوء قصد به جان وزیر کشور در دولت وفاق ملی لیبی را محکوم کردند.
ابنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
وزیر کشور دولت وفاق ملی لیبی از حمله افراد مسلح جان سالم به در برد.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۵:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
فتحی باشاغا وزیر کشور دولت وفاق ملی لیبی امروز (یکشنبه) هدف حمله ناکام برای ترور قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۰:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
وزیر کشور دولت وفاق ملی لیبی در هنگام بازگشت از یک نشست در خارج از شهر طرابلس، از سوی مردان مسلح ناشناس مورد سوءقصد قرار گرفت.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
شبکه الجزیره به نقل از برخی منابع گزارش داد فتحی باشاغا وزیر کشور لیبی از یک سوء قصد و طرح ترور جان سالم به در برد.