یکشنبه ۰۹ آذرساعت ۱۸:۱۱Nov 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امام جمعه شهرری»

پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۰:۲۰    
شهرری(پانا)- مدیر اداره آموزش و پرورش ناحیه یک شهرری با همراهی شورای معاونین، با امام جمعه شهرری دیدار و گفتگو کرد. حجت الاسلام والمسلمین شاهچراغی امام جمعه شهرری در این دیدار عنوان کرد ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۲۱:۲۲    
آیت الله شاهچراغی امام جمعه شهرری و دکتر افشار شهردار منطقه 20 به مناسبت هفته گردشگری از موزه مشاهیر و مفاخر معاصر شهرستان ری بازدید کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۹:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
امام جمعه شهرری در بازدید از موزه مشاهیر و مفاخر معاصر ری اظهار داشت: چنین مجموعه فرهنگی در این سطح، با این وسعت و گستردگی را در جایی ندیده ام حتی در شهر دامغان که قدمت تاریخی بالایی دارد .
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مراسم عزاداری هیئت متوسلین به حضرت قاسم ابن الحسن(ع) شهرداری منطقه 20 در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی با حضور شهردار منطقه، خلیل آبادی عضو شورای شهر اسلامی شهر تهران ، امام جمعه شهرری و مدیران و کارکنان منطقه 20 برپا شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۷:۵۸    
شهرری - ایرنا - امام جمعه شهرری گفت: مدیریت بی نقص و کلان حضرت اباعبدالله (ع) در کنار مشیت الهی از رمزهای ماندگاری نهضت عاشورا و قیام کربلا است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
در جلسه هیات نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی مدیریت بیماری کرونا در شهرستان ری با حضور حجت الاسلام والمسلمین شاهچراغی امام جمعه شهرری و نوفرستی دادستان عمومی انقلاب شهرستان ری و سایر اعضا با موضوع نحوه برگزاری عزاداری ایام محرم و صفر تشکیل شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ۱۶:۳۴    
امام جمعه شهرری گفت: بیماری منحوس کرونا باعث آسیب جدی به برخی از خانواده ها شده است که اهدای کمک های مؤمنانه می تواند از این مشکلات پیش آمده بکاهد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۲۱:۳۷    
امام جمعه شهرری گفت: در مرحله اول کمک های مومنانه، در شهرستان ری اقدامات خوبی انجام شد و با توجه به مشکلات معیشتی و اقتصادی بدلیل شیوع بیماری کرونا، ضرورت دارد کمکهای مومنانه تا پایان نابودی ویروس کرونا ادامه یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه شهرری گفت: 25 مرکز در کشور متولی امور حجاب هستند اما وضعیت حجاب در جامعه نامناسب بوده و نیازمند ورود همه ارگان ها و به خصوص توجه خانواده ها است.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، همزمان با دهه کرامت حجت الاسلام والمسلمین شاهچراغی امام جمعه شهرری بهمراه حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی امام جمعه موقت شهرری و حجت الاسلام والمسلمین استیری امام جمعه بخش کهریزک، حجت الاسلام والمسلمین یاسینی امام جمعه خاورشهر ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۳:۵۰    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، جلسه ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر به ریاست حجت الاسلام والمسلمین شاهچراغی امام جمعه شهرری و با حضور حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۷:۵۸    
شهرری ایرنا امام جمعه شهرری با اشاره به اینکه در آیات قرآن بیش از 400 مورد معروف و 100 مورد منکر بیان شده است، گفت: ترویج معرف ها باید در دستور کار ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان ری قرار گیرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۴:۴۳    
امام جمعه شهرری در دیدار با مسئولین سازمان تبلیغات اسلامی گفت: با تبلیغات به روز و با محتوا در مساجد و هیئات مذهبی نیاز جوانان را تامین کنید.
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۶:۳۵   + ۷۵ سایت دیگر  
استاندار تهران با اشاره به اینکه در صورت موافقت ستاد ملی مقابله با کرونا نماز عیدفطر برگزار می شود بر لزوم ارتقا بخشیدن به امر پرداخت زکات تاکید کرد. ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۵:۴۴    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، شورای زکات استان تهران با حضور محسنی بندپی استاندار تهران، حجت الاسلام والمسلمین شاهچراغی رئیس شورای زکات استان تهران و امام جمعه شهرری، توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه شهرری گفت: باید تدابیری اندیشیده شود که وقتی در روستایی زکات پرداخت می شود اقدام عملی برای نمایش آن نیز صورت گیرد و از پرداخت کننده زکات قدردانی شود.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۱/۲۷ - ۱۰:۰۱    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، جلسه ساماندهی مشارکت های مردمی در مقابله با کرونا با حضور حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری، حجت الاسلام و المسلمین شاهچراغی امام جمعه شهرری و سایر مسئولین در محل فرمانداری ری برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۶ - ۱۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - امام جمعه شهرری با بیان اینکه شرایط اخیر کشور در اثر شیوع ویروس کرونا زندگی بسیاری از مردم را با مشکلات جدی اقتصادی مواجه کرده است، تاکید کرد: شناسایی آسیب دیدگان باید قبل آغاز ماه مبارک رمضان انجام شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - امام جمعه شهرری گفت: افرادی که اعتقاد و باور قلبی به اسلام و انقلاب ندارند و در تبلیغات خود از هر حربه ای استفاده کردند نباید به مجلس راه یابند بلکه باید افراد انقلابی و دلسوز ملت وارد مجلس شوند.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۴:۰۲    
نشست هفته بزرگداشت با حضور امام جمعه شهرستان ری برگزار شد
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۷:۴۹    
امام جمعه شهرری در خطبه های نماز عبادی و سیاسی نماز جمعه گفت :شهدای روحانیت افتخار نظام اسلامی هستند
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۶:۵۵    
امام جمعه شهرری گفت: دولت در آستانه سال نو گرانی ها را مهار و از فشار به مردم جلوگیری کند.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرری در جلسه هیئت امنای شیخ صدوق (ره) گفت :تکریم خانواده شهدا ارج نهادن به مقام شهداست
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۱۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرری گفت: شکرانه این نعمت انقلاب اسلامی شرکت در دو آزمون مهم و بزرگ انتخابات و راه پیمایی 22 بهمن است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
شهرری- ایرنا- امام جمعه شهرری گفت: حضور در راهپیمایی 22 بهمن(سالروز پیروزی انقلاب اسلامی) و انتخابات مجلس شورای اسلامی یازدهم در روزهای پیش رو، 2 آزمون بزرگ ملت ایران است و مطمئنم که ملت از این آزمون ها سربلند خارج می شوند.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۰۹:۳۸    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویزه شهرستان ری، همزمان با سومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی در جلسه شورای اداری شهرستان ری از خانواده معظم شهید وحید زمانی نیا از همراهان سپهبد شهید قاسم سلیمانی و شهید مصطفی محمد میرزائی از شهدای محور مقاومت با اهدای لوح سپاس توسط حسین توکلی کجانی معاون استاندار ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرری به آسیب های خشم و غضب بی جا در جامعه و خانواده اشاره کرد و یادآور شد: یکی از عوامل اصلی یک طلاق در ازای سه ازدواج خشم بی مورد است که به عنوان یک بحران برای جامعه به شمار می رود و باید نسبت به مقوله خشم و غضب بیهوده در سطح جامعه توجه بیشتری صورت گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۳:۲۵    
امام جمعه شهرری گفت: آمار ارائه شده در زمینه ثبت یک طلاق به ازای 3 ازدواج بسیار عجیب و قابل توجه است لذا به عنوان یک بحران برای جامعه محسوب می شود.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۰۹ - ۱۹:۳۱    
جلسه تشریح برنامه های ایام اله دهه فجر و راهپیمایی 22 بهمن با حضور امام جمعه شهرری و مسئولین شهر در دفتر امام جمعه برگزار شد .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۱۵:۴۰    
امام جمعه شهرری با بیان اینکه آموزه های انقلاب باید به نسل های بعدی منتقل شود گفت: مردم ولایت مدار و انقلابی با حضور هدفمند خود در نماز جمعه هفته گذشته که به امامت رهبر معظم انقلاب اقامه شد، با نظام جمهوری اسلامی بیعت مجدد کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۱۳:۵۷    
شهرری- ایرنا- امام جمعه شهرری گفت: دستاوردهای چهل ساله انقلاب برای نسل امروز بازگو شود تا نسل امروز با تفاوت خدمات در دوران قبل و پس از انقلاب آشنا شوند.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۰۹:۴۴    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر با حضور حجت الاسلام و المسلمین شاهچراغی امام جمعه شهرری، حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری و سایر اعضاء در محل دفتر امام جمعه شهرری برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرری گفت: باید خون شهدا را حفظ کنیم و نگذاریم یاد شهید سلیمانی فراموش شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرری با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در طول 40 سال انقلاب اسلامی خدمات ارزشمندی انجام داده است،گفت: نباید مردانگی های سپاه را در طول این سال ها فراموش کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۴:۱۳    
شهرری ایرنا امام جمعه شهرری گفت: خدمات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در طول 40 ساله انقلاب نادیده نگیریم و اجازه آشوب در کشور را به دشمنان ندهیم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
شهرری ایرنا امام جمعه شهرری به حضور حماسی و با شکوه مردم در مراسم تشییع شهید سپهبد قاسم سلیمانی در شهرهای مختلف کشور اشاره کرد و گفت: خون این شهید والامقام و یارانش به انقلاب و نظام اسلامی حیات مجدد داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرری با بیان اینکه سردار سلیمانی آرزوهای دشمن را ناکام گذاشت، گفت: تحول عظیم و عجیب در جامعه با تشییع و عزاداری های باشکوه در کنار فرهنگ اخلاص، شهادت و مقاومت از جمله برکات خون این شهید سرافراز است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرری با تبریک و تسلیت شهادت حاج قاسم سلیمانی گفت: با این شهادت مالک اشتر رهبری و سردار رشید اسلام و ایران راه مبارزه، جهاد و شهادت تعطیل نمی شود و با قدرت ادامه دارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۴:۴۸    
شهرری - ایرنا - امام جمعه شهرری با بیان اینکه سردار سلیمانی یک چهره محبوب و مورد توجه در عرصه بین المللی است، گفت: اقدام آمریکا در شهادت سردار رشید اسلام قاسم سلیمانی بی پاسخ نخواهد ماند و پاسخ دندان شکنی به آنها داده خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۹ - ۱۴:۲۹    
شهرری ایرنا امام جمعه شهرری با بیان اینکه شورای نگهبان به دور از هر گونه نگاه حزبی و جناحی و بر اساس قانون تایید و رد صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس را انجام می دهد، گفت: عملکرد این شورا نباید مورد هجمه گسترده رسانه ها قرار گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۹ - ۱۴:۰۱    
امام جمعه شهرری گفت: شورای نگهبان به کسی باج نمی دهد و نباید انتظار داشت همه کسانی که برای کاندیداتوری انتخابات مجلس ثبت نام کرده اند تأیید شوند.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۰۹/۲۸ - ۰۰:۱۱    
در سالگرد رحلت آیت الله غیوری، نماینده پیشین نماینده ولی فقیه در هلال احمر قرار گرفته ایم. ایشان در سال 1309 به دنیا آمدند و بیست وهفتم آذر 93 درگذشتند. آیت الله غیوری همچنین امام جمعه شهرری و نماینده مردم تهران در چهارمین دوره مجلس شورای اسلامی بودند ...
هشتاد و پنجمین نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان ری، به ریاست حجت الاسلام سید علی شاهچراغی امام جمعه شهرری در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۵:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه شهرری گفت: دانشجویان و طلاب باید نسبت به آینده کشور خوشبین باشند و در جهت توسعه آن از تمام انرژی و توان خود مایه بگذارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۳:۵۹    
امام جمعه شهرری با بیان اینکه شعارهای تبلیغاتی کاندیداهای انتخابات خیلی به ما آسیب و ضربه زده است از مردم خواست فریب شعارهای فریبنده را نخورند و گفت: باید از هم اکنون با ملاک و معیار برای ساختن مجلسی قوی تلاش و انتخاب کنیم.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۱:۵۶    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری با حضور در دفتر حجت الاسلام والمسلمین شاهچراغی امام جمعه شهرری با ایشان دیدار و گفتگو کرد.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۰:۰۶    
امام جمعه شهرری گفت: شهرری مردم مستضعف و صبوری دارد و امیدوارم فرماندار جدید نیز در توسعه این شهرستان اقدامات خوبی داشته باشد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
شهرری ایرنا امام جمعه شهرری با بیان اینکه برخی از آشوبگران براساس اعترافاتشان در خارج از کشور آموزش دیده بودند، گفت: هدف اصلی دشمنان در اغتشاشات اخیر از بین بردن امنیت کشور بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۴:۰۱    
امام جمعه شهرری درد جامعه را عدم صداقت، دروغگویی و عدم امانتداری دانست و گفت: مسؤولان انتقادات را بپذیرند، گوش بدهند و از آن ها بی تفاوت عبور نکنند و به وظایف خود در قبال این مردم فهیم عمل کنند.
تهران نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۹:۲۸    
به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ، آیین تودیع و معارفه فرماندار ویژه ری ساعتی قبل با حضور امام جمعه شهرری، استاندار تهران و نمایندگان مجلس در سالن فدک ری برگزار شد. ...