سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۱۹:۰۱Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دریانوردان»

خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
صیادان و دریانوردان می توانند امروز و فردا از مواهب دریای خزر در گیلان بهره مند شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
با ورود سامانه بارشی به استان بوشهر، هواشناسی تا دوشنبه بارش باران، رعدوبرق بارش ترگ و وزش باد شدید پیش بینی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از روز پنجشنبه هفته جاری تا روز دوشنبه آینده خلیج فارس مواج و متلاطم می شود و دریانوردان از ترددهای غیرضروری در این دریا اجتناب کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
وزیر دفاع آلمان شکایت های ترکیه را درباره بازرسی از یک کشتی باری ترکیه ای در دریای مدیترانه از سوی ناوچه آلمانی در ماموریت اروپایی رد و بر اقدام درست دریانوردان آلمانی تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
هواشناسی بوشهر با اشاره به افزایش تلاطم خلیج فارس از صاحبان شناور ها به ویژه شناور های کوچک خواست به دریا نروند.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۱۱    
نیروی دریایی سپاه با یک ابتکار عمل خلاقانه شناوری را در اختیار گرفته که علاوه بر ایجاد قابلیت های دفاعی موثر و بازدارنده برای کشور، می تواند در ماموریت آب های آزاد هم تأمین کننده حقوق دریانوردان و صیادان ایرانی باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۰:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
نیروی دریایی سپاه با یک ابتکار عمل خلاقانه شناوری را در اختیار گرفته که علاوه بر ایجاد قابلیت های دفاعی موثر و بازدارنده برای کشور، می تواند در ماموریت آب های آزاد هم تأمین کننده حقوق دریانوردان و صیادان ایرانی باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر دومین کتاب ناخدا عبدالرسول غریبی با عنوان "قهوه خانه ساحلی" منتشر شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر دومین کتاب ناخدا عبدالرسول غریبی با عنوان "قهوه خانه ساحلی" منتشر شد.
نماینده سازمان بنادر و دریانوردی در سازمان بین المللی دریانوردی (آیمو)، کنوانسیون STCW، لیست سفید ، جایگاه کمیته ایمنی دریانوردی و روند ابقا ج.ا.ایران در این لیست را تشریح کرد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۳:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
هواشناسی استان بوشهر اعلام کرد: با توجه به ناپایداری های جوی از یکشنبه تا سه شنبه بر روی نوارساحلی، و دریا لازم است دریانوردان خود را برای رویارویی با خطرات احتمالی آماده کنند.
معاون اداره کل امور دریانوردان و سازمان های تخصصی سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به ابقای مجدد ایران به مدت 5 سال در لیست سفید کنوانسیون استانداردهای آموزش دریانوردی، تأکید کرد: کمیته ایمنی دریانوردی سازمان بین المللی دریانوردی در اجلاس یک صد و دوم خود، به صورت آنلاین ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۳:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، نشست کمیسیون عمران مجلس در روزهای (یکشنبه و سه شنبه 25 و 27 آبان ماه) برگزار خواهد شد. بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته، در نشست روز یکشنبه، لایحه تصویب اصلاحات کنوانسیون بین المللی استانداردهای آموزش ...
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
خلیج فارس: هواشناسی از ورود سامانه بارشی همراه با رگبار پراکنده باران، رعدوبرق،تگرگ، و وزش باد شدید خبر داد و از دریانوردان خواست از چهارشنبه تا جمعه به دریا نروند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۶:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش وابسته به سازمان منطقه آزاد کیش در سال 1367 با هدف آموزش ملوانان و دریانوردان به نام "علوم و فنون دریایی صیادی کیش" آغاز به کار کرد.
مدیرکل امور دریانوردان و سازمان های بین المللی تخصصی سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به موفقیت مجدد این سازمان در ممیزی مراکز آموزش دریانوردی ایران توسط نماینده مورد تأیید سازمان بین المللی دریانوردی، گفت: ایران؛ برای مدت 5 سال در لیست سفید کنواسیون استاندارهای آموزش دریانوردی ...
خارگ نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۶:۰۳    
خارگ نیوز: هواشناسی از ورود سامانه بارشی همراه با رگبار پراکنده باران، رعدوبرق،تگرگ، و وزش باد شدید خبر داد و از دریانوردان خواست از چهارشنبه تا جمعه به دریا نروند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۴:۱۲    
هواشناسی از ورود سامانه بارشی همراه با رگبار پراکنده باران، رعدوبرق،تگرگ، و وزش باد شدید خبر داد و از دریانوردان خواست از چهارشنبه تا جمعه به دریا نروند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۵:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
مستند بلند خون و نفت به کارگردانی مصطفی شوقی در سامانه های ویدئویی به نمایش درآمد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی بوشهر درباره افزایش ناگهانی ارتفاع موج از اواخر امروز تا سه شنبه به دریانوردان هشدار داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۰:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - باد لهیمر از مهم ترین باد سالانه مناطق ساحلی کشور بخصوص در استان بوشهر است که در فصل پاییز می وزد که برای دریانوردان در دریا بسیار خطرناک است و باید مراقب باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۱:۰۶    
تیم فوتبال شهرداری بندرعباس در دیداری دوستانه همشهری خود تیم دریانوردان را شکست داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۶:۲۸    
بندرعباس- ایرنا- تیم فوتبال شهرداری بندرعباس روز چهارشنبه در دومین دیدار تدارکاتی برابر دریانوردان بندرعباس به پیروزی دست یافت.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
خانه ملت: عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس اعزام سفیر جدید ایران به صنعا را یک قدرت نمایی دانست و گفت: یمن از نظر تجاری تحریم پذیر نیست و سفارت ایران در یمن هیچ گاه خالی از دیپلمات نبوده است. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
کتاب گره دریایی نوشته وحید حسنی هنزایی، که توسط نشر صاد به چاپ رسیده، داستانی دریایی است که به موضوعات نفتی و مقاومتی می پردازد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره امور دریانوردان اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از برگزاری اولین دوره آموزشی به آب اندازی جان پناه دریایی در استان بوشهر به میزبانی ادره بندر و دریانوردی دیر خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - مانور آموزش همگانی بقا در دریا با استفاده از لایف رفت (قایق نجات باد شونده) با هدف ارتقا مهارت دریانوردان روز چهارشنبه در اسکله تجاری بندر دیر استان بوشهر برگزار شد.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۰    
سازمان بهداشت جهانی با صدور دستورالعمل جدیدی از کلیه مالکان کشتی ، دریانوردان و اتحادیه ها و انجمن ها خواست با رعایت مفاد آن دریانوردان را در مقابل ابتلا به ویروس کرونا محافظت کنند.
مدیرکل امور دریانوردان و سازمان های تخصصی و بین المللی سازمان بنادر و دریانوردی از آغاز آزمون های شایستگی و مهارت دریانوردی به صورت هماهنگ و هم زمان در تهران و 6 بندر خبر داد و تأکید کرد: این سازمان آمادگی کامل دارد که در هر شرایطی خدمات خود را به مشتریان از جمله جامعه بزرگ دریانوردان ارائه کند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
دریانوردان آمریکایی به کارکنان کشتی ایرانی که در دریای عرب (شمال غربی اقیانوس هند) دچار مشکل و خرابی شده بود کمک کردند. جزئیات را در این ویدئو ببینید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: آموزش های امداد و نجات و کمک های اولیه برای ملوانان و دریانوردان در استان بوشهر گسترش می یابد.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۰:۵۸    
قبلا دریانوردان ایرانی با همین لنج ها تا هند و آفریقا سفر می کردند، اما الان به دلیل یک قانون عجیب، فقط می توانند تا 2 مایل از ساحل دور شوند. همین قانون مانع استفاده از لنج های سنتی برای گردشگری دریایی شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : دویست و هشتادمین شماره ماهنامه بندر و دریا با عنوان کشتیرانی پایدار برای سیاره پایدار با پرونده ای برای روزجهانی دریانوردی منتشر شد. دریانوردی، سفیر پاک توسعه پایدار ، بررسی نمادهای شهری گرجستان- باتومی ، دریانوردان نمونه ...
دبیر انجمن صنفی دریانوردان با اشاره به اینکه اصلاح قوانین دریایی کشور یک ضرورت و الزام است، گفت: تلاش زیادی از سوی سازمان بنادر و دریانوردی صورت گرفته که بسیار ارزشمند است و جای قدردانی دارد.
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۶:۴۲    
مراسم گرامیداشت روز جهانی دریانوردی و تجلیل از دریانوردان نمونه با حضور مقامات لشکری و کشوری در شهرستان بندرانزلی برگزار شد . به گزارش روابط عمومی ارتش، آئین گرامیداشت روز جهانی دریانوردی با سخنرانی فرمانده ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش و با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان ...
دهمین کشتی حامل گندم اهدایی هند به افغانستان در بندر چابهار پهلو گرفت تا تعهد هند برای تزانزیت 75هزار تنی گندمش از طریق این بندر عملی شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
ملک جعفریان با بیان اینکه یکی از امور مهم و حیاتی برای دریانوردان در گذشته شناخت موقعیت مکانی و یافتن مسیر صحیح بوده است، گفت:قدیمی ترین ابزارهای نجومی مربوط به دریانوردی در موزه آستان قدس به نمایش گذاشته شده است.
رییس کمیته بنادر و دریانوردی مجلس شورای اسلامی از توجه ویژه به ساماندهی حقوق و دستمزد دریانوردان و ملوانان خبر داد و اعلام کرد: حمایت از دریانوردان و ملوانان به عنوان کار ویژه این کمیته تعریف شده است.
سازمان صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی رادیو فرهنگ؛ در برنامه هفت اقلیم چهارشنبه نهم مهرماه زهرا حبیبی زاد به مناسبت روز جهانی دریانوردی درباره میراث دریایی، دریانوردان بومی و کارگاه های لنج سازی با فعالان این حوزه گفتگومی کند. ...
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر-بهرام نکیسا:از سوی سازمان بین المللی دریانوردی موضوع امسال روز جهانی دریانوردی " سیاره پایدار با کشتیرانی پایدار" اعلام گردیده است.با تبریک این روز به دریانوردان عزیز ، فعالین اقتصادی مرتبط با اقتصاد دریا و صنعت کشتی سازی ، جامعه دریائی و گرامی داشت یاد و خاطره دریانوردان شهید ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون عملیات نیروی دریایی سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه دریا در تسخیر دریانوردان است، گفت: دریانوردی پایدار از آغاز جنگ و با تأمین منافع ملی توسط دریانوردان شروع شد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۵:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: با کمک نیروهای دریایی سپاه و ارتش، دزدی دریایی در ایران به صفر رسید.
با راه اندازی خدمات بیمه تکمیلی به دریانوردان آزاد، به صورت نمادین در مراسم گرامیداشت روز جهانی دریانوردی به افسر دوم دریایی بیمه تکمیلی اعطا شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون سازمان بنادر و دریانوردی اظهار داشت: در موضوع بیمه دریانوردان با وزارت کار جلساتی برگزار شده و برای اولین بار با قرارداد کار دریایی شکل می گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سردار قناعت پیشه گفت: حضور پر رنگ دریانوردان سپاه در کنار نیروهای کشتیرانی باعث ایجاد کشتیرانی پایدار و بی اثر شدن تحریم ها می شود.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی تازه ترین ها، مراسم روز جهانی دریانوردی با شعار کشتیرانی پایدار برای سیاره پایدار امروز در سازمان بنادر و دریانوردی در حال برگزاری است ...
سازمان شیلات ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۱۹    
1:01 PM 1399/07/08 تعداد بازدید: 2 معاون وزیر و رییس سازمان شیلات ایران، طی پیامی فرارسیدن 8 مهرماه روز جهانی دریانوردی را به جامعه دریانوردان کشور تبریک و تهنیت گفت. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی تازه ترین ها، مراسم روز جهانی دریانوردی با شعار کشتیرانی پایدار برای سیاره پایدار امروز با حضور مدیران ارگان های دریایی در بخش دولتی و خصوصی در سازمان بنادر و دریانوردی در حال برگزاری است ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
بوشهر - مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: از امروز تا جمعه وضعیت خلیج فارس ناپایدار پیش بینی می شود و دریانوردان آمادگی لازم را در مواجهه با تندبادهای لحظه ای داشته باشند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون عملیات دریایی سپاه پاسداران گفت: دریانوردان نشان دادند ما در دریای کارائیب قوی هستیم و از این فرصت ها استفاده کرده ایم و نشان دادند می توانند تحریم ها را دور بزنند و کشتیرانی پایدار ایجاد کنند.