دوشنبه ۱۳ آذرساعت ۱۰:۲۲Dec 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پذیرش دانشجو»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ثبت نام نوبت اول آزمون سراسری و آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو- معلم در دانشگاه فرهنگیان سال 1403 تا پانزدهم آذر تمدید شد.
اصلاحات دفترچه راهنمای ثبتنام و شرکت در نوبت اول آزمون سراسری سال 1403 و آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو – معلم در دانشگاه فرهنگیان منتشر شد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ...
زمان ثبت نام آزمون سراسری سال 1403 (نوبت اول) دانشگاه ها از سوی سازمان سنجش آموزش کشور تا 15 آذر تمدید شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه از سال 1404 می توانیم پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان با سقف سنی 22 سال را آغاز کنیم، گفت: دیوان عدالت اداری هر حکمی کند ما تابع هستیم، ولی مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی مبنای ماست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۲۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران جهت تکمیل کادر افسری خود دانشجو می پذیرد.
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۲۰:۱۳   + ۴۲ سایت دیگر  
زمان ثبت نام آزمون سراسری سال 1403 (نوبت اول) دانشگاه ها از سوی سازمان سنجش آموزش کشور تا 15 آذر تمدید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۹:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری (نوبت اول) و آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو – معلم در دانشگاه فرهنگیان سال 1403 اعلام شد، مهلت ثبت نام داوطلبان برای شرکت در این 2 آزمون تا 15 آذرماه است.
مهلت پذیرش دانشجو دانشگاه های افسری آجا تا تاریخ 21 آذرماه تمدید شد. به گزارش روابط عمومی ارتش، بنا به اعلام دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش ارتش، مهلت ثبت نام در دانشگاه های افسری ارتش تا تاریخ 21 آذرماه تمدید شده است و داوطلبان می توانند تا تاریخ یاد شده با مراجعه به صفحه گزینش و استخدام ارتش به آدرس ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۰:۲۸    
رئیس مجمع نمایندگان استان البرز در مجلس شورای اسلامی در دیدار با رئیس دانشگاه پیام نور هشتگرد برنقش دانشگاه در تربیت و پرورش نیروی متخصص و کارآمد تاکیدکرد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سرپرست دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی از صدور مجوز برای تجدید نظر نسبت به اساسنامه این دانشگاه جهت تاسیس پردیس در مراکز استان ها در راستای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجو خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۲۱:۵۱    
مهلت ثبت نام در نوبت اول آزمون سراسری سال 1403 و آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو – معلم در دانشگاه فرهنگیان فردا شنبه 11 آذرماه 1402 به پایان می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ثبت نام و پذیرش دانشجو در دانشکده رسانه خبرگزاری فارس با شرایط خاص و ظرفیت محدود برای بهمن ماه آغاز شد.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۴:۴۲   + ۳۱ سایت دیگر  
دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی، دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر و همچنین دانشجویان دارای تعهد به دستگاه های اجرایی کشور و بورسیه، مجاز به ثبت نام در آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو - معلم در دانشگاه فرهنگیان نیستند. ...
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۲:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری و آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو – معلم در دانشگاه فرهنگیان سال 1403 اصلاح شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری و آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو – معلم در دانشگاه فرهنگیان سال 1403 اصلاح شد.
دولت بهار   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری و آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو – معلم در دانشگاه فرهنگیان سال 1403 اصلاح شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۱:۴۱    
دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری و آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو – معلم در دانشگاه فرهنگیان سال 1403 اصلاح شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری و آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو – معلم در دانشگاه فرهنگیان سال 1403 اصلاح شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۱:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی، دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر و همچنین دانشجویان دارای تعهد به دستگاه های اجرایی کشور و بورسیه، مجاز به ثبت نام در آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو - معلم در دانشگاه فرهنگیان نیستند.
برترین ها / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۱:۱۵   + ۴۳ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام در نوبت اول آزمون سراسری سال 1403 و آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو – معلم در دانشگاه فرهنگیان فردا شنبه 11 آذرماه 1402 به پایان می رسد.
سلام نو / آنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۲۰:۲۷   + ۳۷ سایت دیگر  
سازمان سنجش در اطلاعیه ای، اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری و آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو – معلم در دانشگاه فرهنگیان 1403 را اعلام کرد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۵:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: دانشگاه تهران برای سال تحصیلی 1404-1403 از بین دانشجویان ورودی سال 1399 که جزو 20درصد درصد برتر دانشگاه تهران و یا دانشگاه های مشمول این فراخوان باشند، در کلیه رشته هایی که از طریق آزمون سراسری پذیرش دانشجو دارد به صورت مازاد بر ظرفیت و با رعایت کامل مقررات مربوط دانشجو می پذیرد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور نکات کلیدی و مهم در مورد ثبت نام در آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو – معلم در دانشگاه فرهنگیان را اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۸:۵۷   + ۲۴ سایت دیگر  
امسال در دفترچه ثبت نام آزمون سراسری سال 1403 تغییراتی در رشته های تحصیلی بوجود آمده که با توجه به ایجاد آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو – معلم، بیشترین تغییرات در این حوزه رخ داده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۰:۳۲    
رئیس دانشگاه مجازی المصطفی گفت: این دانشگاه باهدف پذیرش دانشجو و تربیت آن با الگوی اخلاق و تربیت اسلامی درصدد است مدرک تحصیلی را با تراز اخلاق و تربیت اسلامی تحویل جامعه علمی دهد.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۹:۵۲   + ۴۶ سایت دیگر  
معاون آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور نکات کلیدی و مهم در مورد ثبت نام در آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان را اعلام کرد.
فراخوان پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته (بدون آزمون - استعداد درخشان) سال تحصیلی 1404-1403 اعلام شد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ فراخوان پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد بدون آزمون، استعدادهای درخشان دانشگاه تهران منتشر شد. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۰:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
دانشگاه صنعتی شریف 6 شرط پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز و استعدادهای درخشان در مقطع کارشناسی ارشد سال تحصیلی 1403-1402 این دانشگاه را اعلام کرد.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۲۳:۳۵    
مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از پایان مهلت ثبت نام و انتخاب رشته در رشته های پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی سال 1402 در روز پنجشنبه 9 شهریور ماه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
آزمون فرهنگیان امسال به صورت اختصاصی برای داوطلبان برگزار می شود، میزان تأثیر و سهم نمرات در پذیرش دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان به صورت 50 درصد سوابق تحصیلی، 25 درصد آزمون اختصاصی و 25 درصد ارزیابی شایستگی است که این مسأله اهمیت امتحانات نهایی را نشان می دهد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۲:۴۲    
زمان ثبت نام، آموزش مراحل، مدارک مورد نیاز و هزینه ثبت نام کنکور سراسری 1403 و آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو – معلم در دانشگاه فرهنگیان در ادامه آمده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور روز یکشنبه 5 آذر در نشست خبری با اصحاب رسانه، جزئیات برگزاری آزمون سراسری سال 1403 را تشریح کرد و از آغاز ثبت نام نوبت اول آزمون سراسری از 5 آذر ماه خبر داد.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۹:۴۷    
رییس دانشگاه پیام نور واحد هشتگرد با علی حدادی نماینده مردم شریف ساوجبلاغ ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ دیدار کرد. علی حدادی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در این دیدار با تاکید بر نقش دانشگاه در تربیت و پرورش نیروی متخصص و کارآمد عنوان کرد ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۹:۵۱   + ۵۶ سایت دیگر  
با آغاز مهلت ثبت نام داوطلبان آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان، شرایط عمومی و اختصاصی پذیرش در این دوره ها اعلام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۶:۵۰    
ثبت نام در آزمون سراسری سال 1403 (نوبت اول) و همچنین آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو – معلم در دانشگاه فرهنگیان از امروز آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۵:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
جزییات ثبت نام در نوبت اول آزمون سراسری سال 1403 و آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو – معلم در دانشگاه فرهنگیان منتشر شد.
علی رغم ابطال شرط سنی ورود به دانشگاه فرهنگیان از سوی هیات عمومی دیوان عدالت اداری، در دفترچه ثبت نام کنکور سال 1403، سقف سنی برای معلم شدن در نظر گرفته شده و این بار حداکثر 22 سال سن برای ورود به دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی تعیین شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۴:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
ثبت نام در آزمون نوبت اول کنکور 1403 و همچنین آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو - معلم در دانشگاه فرهنگیان از امروز آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۴:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
جزئیات ثبت نام آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو – معلم در دانشگاه فرهنگیان اعلام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
پیش ثبت نام و پذیرش دانشجو در دانشکده رسانه خبرگزاری فارس برای ترم دوم سال تحصیلی 1403-1402 آغاز و فرصتی استثنایی برای علاقه مندان حوزه رسانه و به کارگیری همزمان دانشجویان در محیط حرفه ای خبرگزاری فارس(باشگاه خبرنگاران توانا) فراهم شد.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۰:۲۲   + ۶۲ سایت دیگر  
ثبت نام نوبت اول آزمون سراسری و آزمون پردیس های دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی سال 1403 از یکشنبه 5 آذرماه سال 1402 آغاز می شود.
اقتصاد آنلاین / شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۰۸:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
شرایط دانشگاه فرهنگیان و شهیدرجایی برای جذب دانشجو اعلام شدثبت نام در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی، به صورت نیمه متمرکز انجام می پذیرد و داوطلبان بعد از قبولی در کنکور سراسری و کسب رتبه قبولی ،ملزم به انجام مصاحبه معاینه و آزمون علمی و علمی و کسب نمره قبولی است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۰۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو هیئت علمی دانشگاه تأکید کرد: باید تبلیغات گسترده ای برای جذب دانشجو در رشته های مهارتی و کارآفرینی صورت بگیرد و از سویی فرهنگ پذیرش دانشجو در این رشته ها بین مردم ایجاد شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- معاون آموزش دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز اعلام کرد: چهار رشته محل جدید در مقطع دکترا در این واحد دانشگاهی ایجاد و پذیرش دانشجو انجام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۹:۴۰    
دانشگاه پیام نور مهاباد رتبه سوم استان را در پذیرش دانشجو داراست.
جشن آغاز تحصیلی برای بیش از 400 دانشجویان بین الملل نو ورود سال 2023 دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ دکتر محمدحسین آیتی معاون بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران در جشن آغاز تحصیلی برای بیش از 400 دانشجویان بین الملل نو ورود سال 2023 ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۵:۳۳    
سرپرست دانشکده پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل از تایید صلاحیت دوسالانه پذیرش دانشجو در رشته پرستاری دانشکده علوم پزشکی این دانشگاه خبر داد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۰:۵۰    
سید جواد حسینی واشان درگفتگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از خراسان جنوبی ، با اشاره به اینکه پذیرش بدون آزمون یکی از شیوه های کارآمد برای دانشجویان در دانشگاه های کشوراست ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۲۲:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مشهد - ایرنا - معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور گفت: بخش آموزش عالی کشور ماموریت دارد تا حد و مرز خودکفایی یا سقف پذیرش دانشجو در رشته های مختلف را تعیین کند و در این رابطه باید ساز و کار آن تعریف شود.
برترین ها / کیهان   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۷:۱۷   + ۱۷ سایت دیگر  
بر اساس قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور پذیرش دانشجو در مقطع دکتری و دستیاری رشته های گروه دامپزشکی شامل دو مرحله است که هر کدام از مراحل مطابق شیوه نامه اجرایی آزمون انجام می گیرد.