دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۰۴:۰۶Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پذیرش دانشجو»

رئیس دانشکده شمسی پور فنی و حرفه ای گفت: رشته های منسوخ شده باید حذف شوند و دانشگاه ها متناسب با مشکلات جامعه به پذیرش دانشجو اقدام کنند.
برترین ها / پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۱۷   + ۳۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: دفترچه راهنمای ثبت نام و اعلام زمان مجدد برای ثبت نام متقاضیان شرکت در آزمون سراسری سال 1400 اصلاح شد. سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اصلاح دفترچه راهنمای ثبت نام و اعلام زمان مجدد برای ثبت نام متقاضیان شرکت در آزمون سراسری سال 1400 با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد گروه علوم پزشکی سال 1400 آغاز شده و ظرفیت اولیه برای پذیرش دانشجو در این مقطع 4 هزار و یک نفر اعلام شده است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
فاطمه زرین آمیزی در گفتگو با مهر اظهار داشت: آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال 1400 برای پذیرش دانشجو در دوره های روزانه، نوبت دوم، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور، دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی برگزار می شود. ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۸   + ۱۹ سایت دیگر  
آزمون دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال 1400 روز جمعه 15 اسفندماه در 110 شهر با رقابت 179 هزار و 192 نفر برگزار می شود. به گزارش خبرنگار مهر، آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز (Ph ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش از بررسی حذفیات کتاب های درسی برای عدم استفاده در کنکور، در شورای سنجش و پذیرش دانشجو خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
دبیرخانه شورای گسترش دانشگاه ھای علوم پزشکی وزارت بهداشت با تصویب مصوبه ای تکلیف پذیرش دانشجو در دو رشته کارشناسی ارشد را تعیین کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۱۶    
شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی آخرین تصمیم خود درباره پذیرش دانشجو در رشته آموزش هوشبری و پرستاری - مراقبت های ویژه کودکان در مقطع کارشناسی ارشد را اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۳۵    
روسای دانشگاه های منتخب افغانستان و دانشگاه علمی کاربردی ایران در نشستی مشترک، درباره پذیرش دانشجو در مراکز علمی خراسان رضوی وارتقای سطح علمی ومهارتی دانشجویان تبادل نظر کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه شهرکرد، از پذیرش دانشجو در دو رشته صنایع چوب و مبلمان و شیمی کاربردی در مقطع کارشناسی در این دانشگاه خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
فاطمه زرین آمیزی در گفتگو با مهر اظهار داشت: آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال 1400 برای پذیرش دانشجو در دوره های روزانه، نوبت دوم، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور، دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی برگزار می شود. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به اینکه ظرفیت پذیرش دانشجو بدون آزمون در مقطع دکتری بر مبنای تعداد دانشجویان است، گفت: به نسبت تعداد دانشجویانی که از طریق آزمون جذب می کنیم، حدود 20 درصد ظرفیت را به استعدادهای درخشان اختصاص داده ایم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
برای اولین بار در دانشگاه بیرجند مجوز پذیرش دانشجو در دو رشته کارشناسی ارشد به روش مجازی و یک رشته کارشناسی ارشد حضوری اخذ شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه شهید چمران اهواز برای سال تحصیلی 1401-1400 به صورت بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد، دانشجو می پذیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر برنامه ریزی آموزش عالی وزارت علوم باید شرایط پذیرش دانشجویان در رشته های پرطرفدار تعیین شود، گفت: ضروری است در نسخه نهایی شرایط پذیرش دانشجو در این رشته قید شود که چه زیر نظام هایی و با چه مشخصاتی اجازه دارند در این رشته پذیرش دانشجو داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
سری به نظام سنجش و پذیرش دانشجو در کشورهای آمریکا، انگلستان، فرانسه، اسپانیا، ترکیه، چین، فنلاند و ژاپن زدیم و نحوه جذب دانشجو را بررسی کردیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی در تازه ترین تصمیم خود اعلام کرد: پذیرش دانشجو در رشته آموزش هوشبری تنها برای یک دوره و 3 دانشگاه در آزمون کارشناسی ارشد پزشکی صورت می گیرد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۱:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور با اشاره به نحوه پذیرش دانشجویان دکتری در دانشگاه و نقایص این شیوه پذیرش گفت: وزارت علوم باید در موضوع پذیرش دانشجو دکتری نقش حاکمیتی و نظارتی داشته باشد و در حوزه افزایش کیفیت دانشجویان جدید مقطع دکتری ورود کند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۳:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
دانشگاه های علوم پزشکی اهواز، ایران و کاشان از سوی شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی، مجوز پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد رشته آموزش هوشبری را دریافت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: باید هر چه سریع تر بحث پذیرش دانشجو از طریق کنکور سراسری اصلاح شود و انتخاب رشته براساس سوابق تحصیلی صورت پذیرد تا غول کنکور، مؤسسات و گردش مالی وحشتناکی که به خانواده ها فشار وارد می کند کلا جمع شود.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سپید، سعید هاشمی نظری در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به آمار ثبت نام کنندگان در آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی گفت: براساس مصوبه نوزدهمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو وزارت بهداشت ...
استاد دانشگاه شریف گفت: تقاضا محورشدن پایان نامه ها و رساله های دانشجویی زمانی در سطح گسترده انجام خواهد شد که بحث پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تغییر یابد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۳:۵۴   + ۱۹ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه جامعه:سخنگوی سازمان سنجش گفت: کنکور داوطلبان دکتری ناپیوسته سال 1400 برای ورود به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی نیمه اسفند با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار می شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۰:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با تشریح مصوبه شورای سنجش و پذیرش دانشجو گفت: این شورا مصوب کرد دانشگاه آزاد در رشته های پیراپزشکی کنکور 99 تکمیل ظرفیت اجرا می کند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۱:۰۶    
تکمیل ظرفیت در رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی از سوی بسیاری از داوطلبان کنکور سراسری مطرح می شود اما هنوز شورای سنجش و پذیرش دانشجو در این زمینه نظری نداده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش گفت: مجوز تکمیل ظرفیت رشته های پیراپزشکی با وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی است و نه سازمان سنجش و نه شورای سنجش و پذیرش دانشجو نمی توانند در این زمینه مجوزی صادر کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۰۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه امیرکبیر راهکار بهبود شرایط در پذیرش دانشجویان مقطع دکتری را کاهش حداکثری مداخله وزارت علوم در پذیرش دانشجو دانست و افزایش اختیارات دانشگاه ها را به نفع شرایط موجود عنوان کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۷:۵۵   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی با اشاره به تغییر زمان برگزاری آزمون چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی گفت: مهلت ثبت نام در این دوره از آزمون تمدید شد. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: عضو هیات علمی دانشگاه هنر با اشاره به مسائل و مشکلات سنجش و پذیرش دانشجویان دکتری، راهکار بهبود شرایط فعلی در پذیرش دانشجویان مقطع دکتری را استقلال بیشتر دانشگاه ها دانست و گفت: اگر دانشگاه ها استانداردهای کیفی پذیرش دانشجو را تعیین کنند، شرایط بهتری به وجود خواهد آمد.
خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۴:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
خرداد: سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: تاکنون تعداد یک میلیون و 145 هزار و 546 نفر در چند گروه آزمایشی آزمون سراسری سال 1400 ثبت نام کرده اند. فاطمه زرین آمیزی اظهار داشت: کنکور سراسری هر ساله به منظور پذیرش دانشجو از طریق آزمون در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه )، نیمه حضوری، مجازی ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مهلت ثبت نام برای شرکت در آزمون سراسری سال 1400 امروز دوشنبه 20 بهمن ماه به پایان می رسد. کنکور سراسری هر ساله به منظور پذیرش دانشجو از طریق آزمون در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه )، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۲:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها_ رئیس دانشگاه باقرالعلوم(ع) قم با اشاره به مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به این دانشگاه در زمینه پذیرش دانشجوی غیرایرانی گفت: پذیرش این دانشجویان از مهرماه 1400 آغاز می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۴:۵۰   + ۲۵ سایت دیگر  
مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری با صدور اطلاعیه ای شرایط پذیرش دانشجو در رشته های تحصیلی دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در آزمون سراسری سال 1400 را اعلام کرد. ...
سازمان سنجش   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۳:۱۸   + ۲۷ سایت دیگر  
با توجه به پیگیری برخی داوطلبان متقاضی آزمون سراسری سال 1400 مبنی بر عدم امکان ثبت نام برای دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیرشهیدرجایی در آزمون مزبور به دلیل داشتن سن بالاتر از 22 سال به اطلاع می رساند چنانچه در صفحه 43 و 44 در دفتر چه راهنمای ثبت نام شرکت در آزمون سراسری سال 1400 تصریح شده است ...
روند بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۱:۵۱   + ۲۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت نام در کنکور سراسری سال 1400 تا 20 بهمن خبر داد. روند بازار – فاطمه زرین آمیزی در گفتگو با مهر اظهار داشت: کنکور سراسری هر ساله به منظور پذیرش دانشجو از طریق آزمون در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه )، نیمه حضوری، مجازی ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۰:۱۱   + ۲۱ سایت دیگر  
بر اساس مصوبات بیست و چهارمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو میزان و نحوه تاثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسری سال 1400 همانند سال 1399 حداکثر 30 درصد با تاثیر مثبت است و مواد و ضرایب دروس امتحانی و دروس مؤثر سوابق تحصیلی آزمون سال 1400 همانند سال 1399 است. ...
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۵:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
فاطمه زرین آمیزی اظهار کرد: براساس مصوبه شورای سنجش و پذیرش دانشجو که در تاریخ 20 آبان و 22 مهر 99 مصوب شد سوالات آزمون سراسری سال 1400 و بعد از آن برای همه متقاضیان اعم از نظام قدیم و نظام جدید، صرفا بر مبنای دروس نظام آموزشی جدید 3-3-6 طراحی خواهد شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۹:۴۲    
رییس دانشگاه پیام نور خراسان شمالی با بیان اینکه این مرکز آموزش عالی با توجه به امکانات الکترونیکی و زیرساخت ها برگزاری کلاس آنلاین در لحظه برای هزار دانشجو را دارد، گفت: در عمل هیچ مشکلی برای پذیرش دانشجو نداریم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۲:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزارت علوم از ساماندهی ظرفیت پذیرش دانشجو در همه مقاطع تحصیلی و مدل جدید پذیرش دانشجو برای همه مقاطع تحصیلی در سال 1400 خبرداد.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۲۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
شهر بیست/ یادبود آیین ششمین دوره پذیرش دانشجو در رشته های مدیریت شهری دانشگاه علمی کاربردی شهرداری قم رونمایی شد. در حال حاضر 210 دانشجو در رشته های مدیریت شهری این دانشگاه مشغول تحصیل هستند.
ضوابط پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی برای کنکور سال 1400 اعلام شد و بر این اساس حداکثر سن پذیرش دانشجو که پیش از این به 24 سال افزایش یافته بود مجدد به 22 سال کاهش یافته است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۵:۱۲   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، آزمون سراسری سال 1400 به منظور پذیرش دانشجو در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی ...
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۱:۴۲   + ۵۴ سایت دیگر  
مردم نیوز : کنکور سراسری هر ساله به منظور پذیرش دانشجو از طریق آزمون در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه )، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی ، دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی و دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
ثبت نام کنکور سراسری سال 1400 از امروز یکشنبه 12 بهمن ماه آغاز می شود و داوطلبان تا 18 بهمن فرصت دارند در آزمون ثبت نام کنند. به گزارش مهر، کنکور سراسری هر ساله به منظور پذیرش دانشجو از طریق آزمون در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه )، نیمه حضوری، مجازی ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۰:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: ثبت نام کنکور سراسری سال 1400 از امروز یکشنبه 12 بهمن ماه آغاز می شود. داوطلبان تا 18 بهمن فرصت دارند در آزمون ثبت نام کنند. کنکور سراسری هر ساله به منظور پذیرش دانشجو از طریق آزمون در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه )، نیمه حضوری، مجازی ...
خبر فوری   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۰۹:۵۳   + ۶۵ سایت دیگر  
کنکور سراسری هر ساله به منظور پذیرش دانشجو از طریق آزمون در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه )، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی ، دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی و دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۰۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: در بررسی ظرفیت های پذیرش دانشجوی دانشگاه رازی برای سال تحصیلی 1400-1399، اولویت پذیرش با دانشجویان مقطع کارشناسی بوده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ایسنا/سمنان معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری در دانشگاه سمنان گفت: استان سمنان رشد بسیار خوبی در حوزه اموزش عالی دولتی غیرپزشکی در کشور داشته به طوری که مجموع ظرفیت پذیرش دانشجو در دانشگاه های دولتی استان سمنان به نسبت جمعیت بالاترین در کشور بوده است.