سه شنبه ۰۵ بهمنساعت ۰۸:۲۷Jan 2022 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پذیرش دانشجو»

پانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۲۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - جزئیات ثبت نام پذیرفته شدگان کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی بهمن ماه سال 1400 اعلام شد. سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص پذیرش دانشجو در کدرشته محل های اعلام شده از سوی دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی در دوره کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و ...
اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته های تحصیلی پذیرش صرفاً با سوابق تحصیلی دوره کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسه های آموزش عالی غیرانتفاعی بهمن ماه سال 1400 اعلام شد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۳:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
خسرو ساکی به بررسی مصوبه کنکوری شورای عالی انقلاب فرهنگی پرداخت و در این باره اظهار کرد: تا زمانی که آیین نامه اجرایی این مصوبه در شورای سنجش و پذیرش دانشجو به تصویب نرسد، نمی توان درباره جزئیات آن به صورت دقیق اظهار نظر کرد و پاسخ به بسیاری از سوالات، منوط به تصویب آیین نامه اجرایی است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۲:۱۱    
فراخوان پذیرش بدون آزمون استعداد های درخشان در دوره کارشناسی ارشد دانشگاه دامغان سال تحصیلی 1402-1401 در اطلاعیه ای اعلام شد.
صدای ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، مهلت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دستیاری تخصصی پزشکی که از روز گذشته آغاز شده بود، ساعت 24 امشب چهارشنبه 29 دی ماه 1400 پایان می یابد. داوطلبان در این مهلت می توانند از طریق سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی http://sanjeshp.ir کارت خود را دریافت کنند. ...
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه نیروی انسانی متخصص؛ لازمه شکوفایی حوزه دریایی و بندری است، گفت: توسعه کمی و کیفی نیروهای انسانی در حوزه دریایی و بندری، بهبود وضعیت اقتصادی کشور را به دنبال دارد.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۲:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصادتهران: مهلت انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت برای کنکور کارشناسی ارشد 1400 با توجه به اعلام اصلاحات و رشته محل های جدید تا جمعه اول بهمن ماه 1400 تمدید شد. ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۷:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
نیمسال پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محل های مندرج در این اطلاعیه با توجه به امکانات و نظر دانشگاه یا مؤسسه محل قبولی، در اولین نیمسال تحصیلی ممکن خواهد بود.
اسامی پذیرفته شدگان نهایی کدرشته محل های مرحله پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی کاردانی به کارشناسی ناپیوسته بهمن ماه سال 1400 اعلام شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
نادر سیدکلالی (عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی) می نویسد: طی دو دهه اخیر ظرفیت پذیرش دانشجو در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی به طور لجام گسیخته ای افزایش یافته و ده ها برابر شده است ...
با توجه به مصوبه نوزدهمین جلسه تاریخ 11 دی ماه 1400 شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی، مقرر شد مرحله تکمیل ظرفیت برای رشته محل هایی که ظرفیت آنها خالی مانده، همراه با رشته محل های جدید در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1400 انجام شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت از اخذ مجوز نهایی و اعلام ظرفیت پذیرش دانشجو از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای جذب دانشجوی کارشناسی ارشد در رشته بازی های رایانه ای برای سال تحصیلی 1401 خبر داد.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۰۰:۴۹    
باشگاه خبرنگاران جوان – حوزه وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری این هفته با اخبار متنوع و بیشماری روبه رو بود که خلاصه ای از آن را می توانید در زیر دنبال کنید. پذیرش دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری یزد منع قانونی ندارد ...
اقتصاد آنلاین / ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۹:۴۸   + ۱۹ سایت دیگر  
دانشگاه آزاد اسلامی در اطلاعیه ای اعلام کرد ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد 1400 این دانشگاه تا روز دوشنبه (27 دی ماه) ادامه دارد.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۴:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
شورای گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی با پذیرش دانشجو در رشته های مدیریت آموزشی (با رویکرد سازمانی) در مقطع کارشناسی و مهندسی مکانیک بیوسیستم گرایش فناوری پس از برداشت، در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه گیلان به صورت قطعی موافقت کرد.
زرین آمیزی گفت: متقاضیان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد 1400 می توانند برای انتخاب کدرشته محل های مورد علاقه خود به سایت سنجش مراجعه کنند.
برترین ها / میگنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۰۹:۱۰   + ۴۱ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: طبق اعلام مسئولان عالی رتبه شورای عالی انقلاب فرهنگی قرار است کنکور از سال های آینده با تغییر و تحولات اساسی همراه شود، مانند سهم 60 درصدی سابقه تحصیلی دانش آموزان و برگزاری دوبار کنکور در سال. کنکور سراسری، مختص دروس تخصصی است و دروس عمومی به بخش سوابق تحصیلی منتقل می شود ...
صدای ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۲:۴۸   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، به دنبال اطلاعیه 14 آذرماه 1400 سازمان سنجش در خصوص پذیرش دانشجو در کدرشته محل های اعلام شده از سوی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در مرحله پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی سراسری نوبت بهمن ماه سال 1400، اسامی پذیرفته شدگان نهایی این کدرشته ها اعلام شد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
در سیاست گذاری پذیرش دانشجو اغلب اوقات، مسأله به درستی و جامع تعریف نمی شود. به عبارت دیگر، با وجود اینکه گفته می شود سیستم پذیرش داشجو، اما در عمل، پذیرش دانشجو به صورت سیستمی و جامع در نظر گرفته نمی شود و پذیرش دانشجو محدود به کنکور می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در زادگاه امام راحل با توجه به زیرساخت های آموزشی و حضور اساتید توانمند در این مرکز علمی، ظرفیت پذیرش دانشجو در سطح بین المللی را دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۰۹:۴۳   + ۱۷ سایت دیگر  
نتایج پذیرفته شدگان نهایی رشته تحصیلی نیمه متمرکز فوریت های پزشکی پیش بیمارستانی در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1400 اعلام شد.
راه ملت   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
راه ملت: به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج دکتر کرم الله باقری فرد معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج بیان کرد ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۲۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان ایلام ، کریم کوخایی زاده معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ایلام با اعلام این خبر اظهار کرد: مجوز رشته زیست فناوری در سالهای قبل به صورت یک بار پذیرش صادر شده بود، اما بنا بر صلاحدید سازمان سنجش، پذیرش دانشجو در این رشته در سالهای اخیر متوقف شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
باید برای تقویت علوم پایه و انسانی تلاش بیشتری انجام دهیم
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری خراسان شمالی، غلامرضا کاظمی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان شمالی اصحاب رسانه در هر جامعه را باعث رشد و تعالی آن جامعه دانست و در ادامه با بیان اینکه در سال جاری جذب دانشجو در این دانشگاه 50 درصد رشد داشته ...
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۱:۴۵    
صدور مجوز پذیرش دانشجو در مرحله تکمیل ظرفیت برای رشته محل های مقاطع کاردانی و کارشناسی (پیوسته و ناپیوسته) به شرح زیر اعلام می شود:
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۸:۱۲    
مدیرعامل اتحادیه قرآنی خوزستان از اعلام فراخوان جذب دانشجو در مؤسسات قرآن و عترت این استان در مقطع کارشناسی با همکاری دانشگاه امیرالمؤمنین(ع) خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۱:۳۶    
پذیرش دانشجو برای نیمسال بهمن 1400 مرکز عالی تربیت مدرس و استاد قرآن کریم قاین آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه پیام نور اعلام کرد: حدود 127 واحد دانشگاهی پیام نور تجیمع شده و به 32 واحد دانشگاهی نیز فرصت داده شده، چنانچه شاخص های لازم را کسب کنند، ادامه پذیرش دانشجو را داشته باشند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۰۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: هشت فضای آموزشی تا مهر ماه آینده در شهرستان زلزله زده دنا تحویل دانش آموزان می شود. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۲۲:۵۱    
پردیس بین الملل کیش دانشگاه علامه طباطبایی در چهار دوره تخصصی مدیریت، بازاریابی، هتلداری و گردشگری داوطلب می پذیرد.
اخبار رسمی   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شنبه 00/10/04 ، (اخبار رسمی) : مهندسی کامپیوتر یکی از گرایش های پر طرفدار در بین جوانان و نوجوانان می باشد و همواره داشتن بازار کار خوب این رشته باعث شده است تا دانشگاه های زیادی پذیرش دانشجو در این رشته را عهده دار شوند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حال حاضر جمعیت کشور به سمت پیری و میان سالی در حال حرکت است، عنوان کرد: یکی از مهم ترین مشکلات و دغدغه های پذیرش دانشجو پزشکی عدم رعایت موضوع آمایش پزشکان در کشور است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
زمان ثبت نام و ویرایش اطلاعات، فراخوان پذیرش دانشجو بدون آزمون (سهمیه استعداد درخشان) 1402-1401 در دانشگاه علامه طباطبایی تمدید شد.
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۱۵:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه تهران گفت: فرآیند پذیرش دانشجوی غیرایرانی در دانشگاه تهران به گونه ای بازطراحی شود که در پذیرش دانشجو هم استاندارها رعایت شود و هم فرآیند پذیرش را تسهیل کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ثبت نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی (پذیرش بدون آزمون) در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی امروز پایان می پذیرد.
صدای ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۰۹:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران بر این اساس، متقاضیان ثبت نام و شرکت در تکمیل ظرفیت پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی می توانند تا پایان امروز، 29 آذر ماه نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کنند. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۰۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ثبت نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی(پذیرش بدون آزمون) در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی امروز دوشنبه 29 آذر پایان می پذیرد.
نسیم خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۱۵:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست موسسه آمورزش عالی جهاد دانشگاهی گیلان، از پذیرش دانشجو بدون کنکور در موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی گیلان خبر داد و گفت: ثبت نام غیر حضوری خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مسئول کمیته رسانه و اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: دانشگاه با افزایش دانشجویان رشته پزشکی بدون در نظر گرفتن وضعیت امکانات مخالف است و انجام این کار تنها آسیب ها را افزایش می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۲۲:۱۴    
رئیس دانشگاه علمی کاربردی کردستان شرایط پذیرش دانشجو برای نیم سال دوم تحصیلی را اعلام کرد.
طلا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۴:۱۴   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش طلانیوز: حمید معینی به تشریح سابقه فعالیت این مرکز آموزشی پرداخت واظهار داشت : مرکز آموزش علمی کاربردی بیمه ایران در سال 1390 با پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی فعالیت خود را آغاز کرد و با ایجاد مقاطع کارشناسی و دوره های آموزشی آزاد مصوب بیمه مرکزی به فعالیت ادامه داد ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۳:۰۳    
تهران (پانا) - مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1401 که از 16 آذر آغاز شد پس از یک بار تمدید، ساعت 24 امروز شنبه 27 آذرماه به پایان می رسد. ...
دانشگاه تهران در اجرای سیاست های هدایت و حمایت از دانشجویان برتر برای ورود به دوره کارشناسی ارشد با استناد به آئین نامه های شورای هدایت استعداد درخشان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مصوبات شورای آموزشی دانشگاه ...
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۰۸:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
اتحادخبر: ثبت نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی امروز شنبه 27 آذر پایان می پذیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۰۷:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
ثبت نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی امروز شنبه 27 آذر پایان می پذیرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۱۲:۵۹    
مهلت ثبت نام مرحله پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی معدل کل دیپلم مقطع کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی تمدید شد.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۱۲:۳۷    
رئیس شورای عالی نظام پزشکی با اشاره به این که ابعاد مختلف بحث افزایش ظرفیت پذیرش دانشجوی پزشکی باید مورد بحث و بررسی توسط کارشناسان ذیربط قرار گیرد؛ اظهار کرد: راه حل پوشش حداکثری خدمات پزشکی صرفا با افزایش بی رویه پذیرش دانشجو ...
مهلت ثبت نام در مرحله پذیرش دانشجو با سوابق تحصیلی معدل کل دیپلم مقطع کاردانی نظام جدید مؤسسات غیرانتفاعی بهمن 1400 تمدید شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۰۳:۰۶   + ۳۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، در نشست علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی، محمد رشیدی گفت: بر اساس درخواست دولت، 5 لایحه از سوی مجلس به دولت استرداد می شود ...