دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۵:۱۸Oct 2020 26

جدیدترین‌های «پذیرش دانشجو»

سازمان سنجش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۱۰   + ۶۲ سایت دیگر  
بدین وسیله به اطلاع می رساند، در آزمون سراسری سال 1400 مطابق مصوبات بیست و چهارمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو مورخ 99/07/22 مقررات ذیل اجرا می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- امام جمعه مهریز بر لزوم ارتباط علمی میان مراکز آموزش عالی با واحدهای صنعتی و معدنی تاکید کرد و گفت: اگر مسوولان دانشگاه ها قبل از اینکه اقدام به پذیرش دانشجو و برگزاری کلاس های درس کنند، باید نیاز این 2 بخش شهرستان را بررسی و آن را مدنظر قرار دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
شورای آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی با بررسی طرح پذیرش دانشجو از مقطع لیسانس اعلام کرد اقدامات لازم برای این نوع پذیرش پس از اخذ مجوز از وزارت بهداشت، انجام می شود.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۲۶    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان گفت: همه تلاش خود را به کار می گیریم تا تولیدات محتوایی به روز و براساس نیازهای دانشجویان در صفحات رسمی دانشگاه و صفحات دانشجویی منعکس کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۱    
برای اولین بار، دانشگاه آزاداسلامی فریمان در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۳   + ۲۰ سایت دیگر  
مردم نیوز :18دانشگاه علوم پزشکی دارای پردیس خودگردان هستند و برای سال تحصیلی 1399-1400 دانشجو می پذیرند. در دفترچه کنکور سال 99 تعداد 18 دانشگاه برای رشته های پزشکی، داروسازی، دندانپزشکی و همچنین چندین رشته کارشناسی پذیرش دانشجو به صورت شهریه پرداز و محل تحصیل در پردیس خودگردان ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به اینکه دانشگاه های متعدد به پذیرش دانشجو به شیوه های متعدد می پردازند، اما هنوز قبولی در کنکور برای داوطلبان همچون کابوس استاما آیا تنها راه رسیدن به موفقیت کنکور است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر با بیان اینکه "491 نفر برای پذیرش در این دانشگاه معرفی شده اند" گفت: 17 رشته در دانشگاه فرهنگیان کشور وجود دارد که در دانشگاه فرهنگیان استان 5 رشته آن فعال است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۰۹:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
فاطمه زرین آمیزی ، ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی در 9 رشته با آزمون و در 28 رشته صرفاً با سوابق تحصیلی (معدل کل مقطع دیپلم) صورت گرفت و آزمون رشته های با آزمون در روز 14 شهریور و ثبت نام و انتخاب رشته ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۱:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
آزمون مقطع کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی در 9 رشته جمعه، 14 شهریور ماه سال جاری برگزار شد و بر این اساس پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی در 9 رشته با آزمون و در 28 رشته صرفاً با سوابق تحصیلی (معدل کل ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۵:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتیجه پذیرش دانشجو در کاردانی نظام جدید فنی و حرفه ای اعلام شد و 89 هزار و 923 نفر در این دوره پذیرفته شدند.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۲۱    
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتیجه پذیرش دانشجو در کاردانی نظام جدید فنی و حرفه ای در تمامی رشته ها امروز 16 مهر اعلام می شود. فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتیجه پذیرش دانشجو در کاردانی نظام جدید فنی و حرفه ای در تمامی رشته ها امروز 16 مهر اعلام می شود.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۵:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس در پیگیری شرایط جدیدی که امسال در پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد ایجاد خواهد شد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: امسال پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی در مقایسه با پارسال 15 درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۲۳    
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: 6 هزار و 67 نفر برای شرکت در پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی در مهرماه 1399 ثبت نام کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۶:۱۸    
معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: پیش بینی می شود پذیرش دانشجو نسبت به سال تحصیلی گذشته با 20 درصد افزایش مواجه شود که نشان می دهد خانواده ها به اهمیت آموزش های مهارتی پی برده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- فرماندار ویژه مرند خواستار تسریع در اجرا و پذیرش دانشجو برای دانشگاه فرهنگیان در این شهرستان شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رییس دانشگاه اصفهان از پذیرش بیش از 3 هزار دانشجوی جدیدالورود در مقاطع مختلف تحصیلی سال جاری در این دانشگاه خبر داد و گفت: تنها در یک رشته بر اساس سوابق تحصیلی پذیرش دانشجو در این دانشگاه انجام می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۱۴    
کریمی گفت:اگر موسساتی برای دادن ویزا و پذیرش دانشجو اقدام کرده اند ارتباطی به آموزش و پرورش ندارد اگر شکایتی شود و قوه قضاییه رای دهد وضعیت مدرسه را در شورای نظارت بررسی می کنیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد داوطلب ورود به دوره دکتری از طریق آزمون دکترای نیمه متمرکز در دانشگاه شریف، باید قبل از 30 مهرماه از مقطع ارشد فارغ التحصیل شده باشند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۵۲    
ایسنا/خراسان رضوی رییس مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد، از پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی و در 16 کد رشته برای ورودی نیمسال اول تحصیلی 1400-1399 از طریق سازمان سنجش دانشجو در این مرکز خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۰۲    
ثبت نام و پذیرش دانشجو در دانشکده آموزش های الکترونیکی دانشگاه شیراز در مقطع کارشناسی تا 14 مهر تمدید شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
ثبت نام و انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی که از 5 مرداد آغاز شده بود فردا 14 مهر به پایان می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: تاکنون 234 هزار و 367 نفر برای شرکت در پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در مهرماه 1399 ثبت نام کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش گفت: 14 مهرماه آخرین فرصت ثبت نام و انتخاب رشته در دوره پذیرش دانشجو با سوابق تحصیلی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۹:۵۶    
پربازدیدترین و جذاب ترین عناوین خبری امروز جمعه 11 مهر 1399 سایت استانی باشگاه خبرنگاران جوان کرمان را اینجا ببینید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نام نویسی پذیرش دانشجو بدون کنکور در مقطع کارشناسی دانشگاه قرآن و حدیث قم تا 14 مهرماه 1399 تمدید شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۴:۱۷   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به سئوالی درباره علت کاهش پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان، عنوان کرد: ظرفیت دانشگاه فرهنگیان نه تنها کاهش نیافته بلکه افزایش هم داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه پیام نوراستان کرمان گفت: پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور تا 14 مهرماه ادامه خواهد داشت.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۵:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
در آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال 99 ، بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی، بیش از 46 هزار داوطلب مجاز به انتخاب رشته شدند که بیش از 40 هزار نفر آنها در نهایت پذیرش خواهند شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۶:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی فرماندهی انتظامی استان ایلام گفت: پذیرش بدون آزمون دانشجو در دوره های کاردانی نیمسال اول تحصیلی در این مرکز تا 16مهرماه تمدید شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دو رشته مهندسی کامپیوتر و مهندسی شیمی به لیست رشته های تحصیلی دانشگاه آزاد اهواز اضافه شد و این دانشگاه برای نیمسال اول تحصیلی 1400-1399 در این رشته ها پذیرش دانشجو دارد.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار کردپرس، دانشکده پرستاری بوکان به عنوان تنها مرکز آموزش عالی دولتی بوکان در مهرماه سال 1391 با پذیرش 36 دانشجو شروع به کار کرد و سپس تعداد دانشجویان آن به 200 نفر نیز رسید. ...
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش راهبردنامه، عبدالله میرزایی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه دانشکده فرش هریس از سال 1384 با پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی آغاز به کار کرد، افزود: پس از گذشت چند سال و برای رونق گرفتن این رشته و شهرت فرش هریس مقطع کارشناسی رشته فرش نیز در این دانشکده ایجاد شد. وی اظهار داشت: [...]
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که دانشگاه ها منکر کاهش ظرفیت پذیرش دانشجو از طریق کنکور سراسری می شوند اما آمارها نشان می دهد که ظرفیت پذیرش در دوره روزانه یا همان رایگان کاهش داشته است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۰:۵۷    
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان گفت: افزایش پذیرش معلمان از طریق ماده 28 و کاهش ظرفیت پذیرش دانشجوی چهارساله نتیجه ای جز تضعیف دانشگاه فرهنگیان ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۵:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر گفت: نحوه و تعداد پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان استان بر اساس اعلام نیاز اداره کل آموزش و پرورش است.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۵۵   + ۳۶ سایت دیگر  
پذیرش دانشجو بدون آزمون در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی تمدید شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۵۷    
ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد تمدید شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
جدیدترین آمار ثبت نام در دوره پذیرش دانشجو صرفا براساس سوابق تحصیلی نشان می دهد که تاکنون 225 هزار و 430 نفر برای شرکت در این دوره ها ثبت نام کردند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۳۸    
رئیس دانشگاه صنعتی شریف درباره سیاستگذاری های پذیرش دانشجو گفت: ارزیابی توانایی متقاضیان کنکور کارشناسی ارشد و دکتری بر مبنای کنکور روش درستی نیست و پذیرش دانشجو در این مقاطع باید بر مبنای بررسی پرونده انجام شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۳۴    
تهران- ایرنا- ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی وکارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی تمدید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۵۱   + ۲۷ سایت دیگر  
ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی وکارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی تمدید شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۱:۵۶    
رئیس دانشگاه شریف: دانشگاه شریف، دانشگاه صنعتی اصفهان اقدام به راه اندازی رشته هایی در حوزه فناوری رادار کرده اند. علاوه بر این دانشگاه صنعتی شریف اقدام به پذیرش دانشجو در رشته های جنگ الکترونیک و مخابرات رادار کرده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۵:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان با انتفاد از افزایش سن پذیرش در این دانشگاه اعلام کرد: کاهش ظرفیت پذیرش دانشجو از طریق کنکور نظام آموزشی را از مسیر اصلی دور می کند.
برترین ها / صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: فرصت ثبت نام و انتخاب رشته در پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی (مهرماه 1399) تا 14 مهرماه 99 تمدید شد. ...
اخبار پیام نور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش با اشاره به جدیدترین آمار ثبت نام در دوره پذیرش دانشجو با سوابق تحصیلی گفت: فرصت ثبت نام و انتخاب رشته متقاضیان ساعت 24 امشب دوشنبه به پایان می رسد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۲۵    
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علم و صنعت اعلام کرد: کاهش ظرفیت پذیرش دانشجو نداریم.