شنبه ۲۲ مردادساعت ۱۴:۳۰Aug 2022 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جامعه روحانیت مبارز»

ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۲:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: آمریکا در تلاش بود با ایجاد درگیری در مرزهای ایران و ایجاد مشکلات امنیتی، از صدور انقلاب ایران که مبتنی بر استقلال است، جلوگیری کند اما مدافعان حرم و امنیت، با مبارزه با داعش و دیگر گروهک های تروریستی، این توطئه را بیرون از مرزهای کشور خاموش کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۶ - ۰۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه باید امر به معروف و نهی از منکر در مسائل اقتصادی از دولت شروع شود، گفت: اگر دستگاه های دولتی جوانب قانونی و شرعی در امور اقتصادی را رعایت کنند، مردم هم چه در مسائل اقتصادی و چه در مسائل اجتماعی بیش از پیش بر رعایت جوانب لازم، اهتمام خواهند داشت.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۹:۱۹    
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: کتاب عاشورا یک کتاب آموزش زندگی و چگونه زیستن است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۱۰    
عضو جامعه روحانیت مبارز با اشاره به کلام امام حسین(ع) مبنی بر اینکه من برای اصلاح امت جدم قیام کردم گفت: احیای امر به معروف و نهی از منکربه ویژه نسبت به حاکمان برای اصلاح جامعه و امت اسلامی هدف اصلی و بنیانی امام حسین(ع) بود و اهداف دیگر ذیل این هدف بزرگ قرار می گیرد که بدون آن ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۰۸:۱۸    
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: عاشورا به معنای واقعی پالایشگاه، دانشگاه، نمایشگاه و آزمایشگاه است و باید نشان دهیم تا چه اندازه به انبیا نزدیک هستیم و از آن ها تبعیت می کنیم.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه امام حسین(ع) در طول شش ماه عمر پربرکت خود در دوره یزید تا قبل از قیام عاشورا جهاد تبیین را در دستور کار قرار دادند ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۰۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: ماه محرم و فرهنگ حضرت سیدالشهدا(ع) محور جهاد تبیین است، هربخش آن مسائل بسیار مهمی در خصوص عاشورا و مسائل مربوطه دارد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- حجت الاسلام و المسلمین حسین ابراهیمی عضو جامعه روحانیت مبارز معتقد است که یکسری افراد مغرض و غرض ورز دنبال این هستند که همه کمبودها و مشکلات را از سوی روحانیون جلوه دهند و میان مردم و روحانیت فاصله ایجاد کنند که موفق نخواهند شد چرا که رابطه روحانیت و مردم همواره یک رابطه عاطفی و محبت آمیز ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عضو جامعه روحانیت مبارز نظارت بر حسن اجرای مصوبات را موضوع مهمی دانست و گفت: اجرایی شدن مصوبات رئیس جمهور در سفرهای استانی عامل مهمی در جلب اعتماد و اطمینان مردم است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ - ۱۴:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا- عضو جامعه روحانیت مبارز تأکید کرد که باید میان روحانیت و افراد روحانی که در مسئولیت های اجرایی هستند، تفکیک قائل شد و توجه داشت بسیاری از روحانیون هیچ نقش و مسئولیتی در به وجود آمدن مشکلات امروز کشور نداشته و ندارند. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۷ - ۰۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو جامعه روحانیت مبارز عید غدیر را روز اعلام ولایت مداری مردم دانست و گفت: ولایتمداری یعنی از امام علی (ع) و راه او پیروی کنیم، در جبهه امامت ثابت قدم باشیم و در میدان عمل و اعتقاد ولایت مداری خود را حفظ کنیم.
شورای نگهبان   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۴:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: آیت الله جنتی که همواره مورد هجمه رسانه ای دشمنان قرار می گیرد، سدی نفوذناپذیر در برابر فشارهای دشمنان بوده و انسانی مومن است که کوله باری از تجربه و عملکردهای اثرگذار در مقاطع مختلف دارد.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۱۵:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
دیده بان ایران/ حجت الاسلام ابراهیمی گفت: به مردم هم توصیه می کنم قدری صبرشان را بالا ببرند تا دولت هم زمینه شکوفایی اقتصادی کشور را فراهم کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۲۴ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: اینکه برخی حرف هایی علیه شورای نگهبان بیان می کنند، ناشی از تعارض منافع است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۲۴ - ۱۲:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: شورای نگهبان مدافع نظام و مردم است و اعضای آن براساس قانون و شرع و بدون هیچ گونه حب و بغضی به بررسی صلاحیت ها می پردازند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۱۶:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
هم میهن نوشت : اکرمی، عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت : اگر خانمی در خیابان خودش را عرضه بکند هیچ راننده و عابر پیاده ای نمی تواند چشمانش را کنترل کند و خود به خود تصادف می شود.
صدای ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، هر جامعه ای بر اساس عرف و هنجارهای تاریخی، دینی، فرهنگی و اجتماعی؛ دستورالعمل هایی را برای شهروندان خود تعیین می کند . برخی از دستورالعمل های اجتماعی جنبه عرفی دارند ...
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۱۳:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
آقایان موسوی خوئینی ها ، خاتمی و دیگر اعضای محترم برای یک بار هم شده کارنامه سیاسی مجمع را پس از انشعاب از جامعه روحانیت مبارز صورت گرفت بازخوانی کنند ببینید سرنوشت دبیرکل اول آنها چه شد؟ انشعاب او از مجمع در انتخابات سال 84 به کجا کشید؟ و انشعاب چندباره حزب او پس از فتنه 88 به کجا کشید؟ اغلب شما ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سخنگوی جامعه روحانیت مبارز گفت دولت با دور زدن تحریم ها، صادرات نفت را افزایش داد و از شهریور ماه سال گذشته از بانک مرکزی استقراض نکرد و موتور رشد نقدینگی و پایه پولی توسط دولت خاموش شد. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۹ - ۰۸:۲۰    
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: بنابراین مسلمانان وظیفه دارند در برابر دشمن مقاومت کنند و دشمن را به خوبی بشناسند و بهتر به دیگر بشناسانند و بر وحدت و مقاومت خود بیفزایند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۹ - ۰۶:۵۰    
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: باید در مقابل سه دشمن جهان اسلام یعنی نفس اماره، نفاق و خصم، جبهه وحدت و معنویت را حفظ کنیم.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ - ۱۲:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ عضو جامعه روحانیت مبارز با بیان این که روز عرفه روز معرفت است، گفت: این روز بزرگ آغازی برای زندگی بدون گناه و پایانی بر زندگی بدون مراعات خدا است که مسلمانان بایستی این فرصت را غنیمت بشمارند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ - ۰۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: ساماندهی چهارباغ و به نوعی فسادزدایی وظیفه همه مردم، ارگان ها و حاکمیت است، حاکمیت هم باید به گونه ای عمل کند که مردم احساس کنند مورد حمایت هستند، اما باید گفت اقداماتی که منجر به واکنش های منفی می شود مانند مسائل اقتصادی در راستای ناهنجاری و ترویج فساد مؤثر است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: رفت و آمد با کشورهای همسایه می تواند عضویت ایران را در سازمان های اقتصادی منطقه ای سرعت ببخشد که در نتیجه آن مبادلات اقتصادی افزایش پیدا می کند.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۹:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه سیاسی: حدس می زنم نظر مقام معظم رهبری آقای ناطق نوری است 25 سال از این جمله ای که مرحوم آیت الله مهدوی کنی گفت تا از این طریق جاده ای برای ریاست جمهوری رئیس مجلس پنجم باز شود، می گذرد ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۸:۰۴    
عضو جامعه روحانیت مبارز با اشاره به وجود ظرفیت های غنی معادن، منابع، انرژی خورشیدی آب و هوای متنوع و گستردگی در داخل کشور، گفت: باید این ظرفیت ها را شناسایی کنیم، برای بهره برداری از آن برنامه داشته باشیم و همچنین آن ها را به درستی مدیریت کنیم تا کشور گرفتار فقر، محرومیت، گرانی و بیکاری نباشد.
جماران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۲:۳۲    
مصطفی پورمحمدی دبیرکل جامعه روحانیت مبارز تاکید کرد: امام وقتی از نقش و شأن مردم صحبت می کند عاریه از فرهنگ غرب، حقوق سیاسی غرب و رژیم های غربی و لیبرالیستی نیستو برگرفته از متن اسلام است.
جماران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۹:۳۸    
پورمحمدی دبیرکل جامعه روحانیت مبارز در گرامیداشت شهادت دکتر بهشتی در پژوهشکده امام خمینی(س) و انقلاب اسلامی گفت: دوباره سال دیگر یک انتخابات داریم، دوباره می ترسیم یک ظلم و جفای دیگر بشود. چرا اجازه می دهید چنین اتفاقاتی بیفتد؟
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۷:۱۶   + ۲۴ سایت دیگر  
جماران نوشت : دبیرکل جامعه روحانیت مبارز گفت : قانون اساسی یک قرارداد اجتماعی است؛ چرا تحاشی داریم از این و چرا استبعاد می کنیم؟ ... بعضی ها می گویند چرا رهبری این کار را نمی کند؟ شأن رهبری نیست وارد این مقوله شود ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۶:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: امروز قدرت و اقتدار جریان حق به اوج خود رسیده و فریبکاری باطل در حضیض ظلت قرار گرفته است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: دشمنان قصد دارند با ایجاد شایعه هایی در ذهن مردم به ویژه جوانان جامعه را به سمت یاس و ناامیدی بکشانند و به تعبیر رهبر معظم انقلاب به بن بست برسانند؛ البته این افکار پوچ است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۹:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
قرن نو نوشت:عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز از احتمال تغییر وزیر صمت خبر داد و تاکید کرد ماجرای اصولگرایان، مستقلین و اصلاح طلبان صرفا برای سرگرم کردن مردم است.
نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: حل مسائل اقتصادی به ویژه در حوزه کشاورزی نیاز به کار طولانی دارد و نخستین قدم تقسیم کار و مشخص شدن وظایف است. به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی در استان فارس ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۶:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- دبیر کل جامعه روحانیت مبارز گفت: امروز بزرگترین کار خیر در جامعه این است که اجازه ندهیم یک جوان ناامید شود یا به یک شهروند حس بدی دست دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۶:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه، اصلاح طلبان وقتی دولت مورد حمایتشان در اختیارشان باشد سکوت می کنند و وقتی در قدرت نباشند، سیاه نمایی می کنند، گفت: مجمع محققین فرار به جلو و مصداق سیاه نمایی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان یک عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: به آقای رئیسی گفتم که بهتر است هفته ای یک بار برای اعضای هیئت دولت روش های حکومت داری و مظلوم نوازی امام علی(ع) تشریح و تدریس شود.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۱:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز ، سازماندهی بودن این تحرکات را مورد تاکید قرار می دهد و معتقد است ، خودسرها با تحرکات خود ، با آبروی نظام بازی می کنند . او سکوت رسانه ها و پرهیز آنها از نقد تندروها را ، از دلایل ادامه تحرکات تندروها می داند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۰:۰۹    
عضو جامعه روحانیت مبارز کاشان گفت: مردم باید منصفانه محدودیت ها و موانع را در انجام خدمت رسانی در نظر داشته باشند و مسئولان هم باید از همه توان خود برای رفع مسائل مردم استفاده کنند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: آژانس بین المللی انرژی اتمی وجهه و اعتبار فنی و کارشناسی خود را با قطعنامه ای که علیه ایران صادر کرد، از دست داد.
موج رسا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
دبیر جامعه روحانیت مبارز استان زنجان در خصوص حواشی فیلم عنکبوت مقدس گفت: دشمنان غافل هستند از اینکه ایرانیان، امام معصوم(ع) خود را شناخته اند و این حرکت های مذبوهانه قطعا هیچ اثر منفی در دیدگاه ما نسبت به ائمه معصومین و به ویژه امام رضا(ع) نخواهد گذاشت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
امروز بیش از هر زمانی جامعه ما به شخصیت های همانند دعایی، نیاز دارد، کسانی که بین جناح ها و جریان های سیاسی حلقه اتصال باشند و بر مطالبات مشترک ملی تاکید بورزند، بتوانند دل آدم های رمیده را به دست بیاورند و برای جریانات مختلف تکیه گاه باشند . ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو جامعه روحانیت مبارز با اشاره به توصیه رهبر انقلاب مبنی بر اینکه مانع از حرکت کشور در مسیر ارتجاع شوید گفت: توصیه رهبر انقلاب در حقیقت در امتداد بیانیه گام دوم انقلاب و تاکید بر سبک زندگی اسلامی بود
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۲۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
مصطفی پورمحمدی دبیرکل جامعه روحانیت مبارز به خبرنگار اندیشه و تاریخ ایرنا گفت: شخصیت مرحوم دعایی به شدت متأثر از شخصیت امام راحل(ره) بود. بزرگ منشی، سعه صدر، اخلاق کریمانه، تحمل ...
جماران   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۴:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل جامعه روحانیت مبارز با تأکید بر اینکه اخلاق کریمه مرحوم دعایی دعوت کننده خوبی به دین، انقلاب، ارزش ها و کرامت های اخلاقی بود، گفت: مقام معظم رهبری هم در دیدار چند وقت پیش به مسأله اعتماد، همبستگی ملی، تفاهم و همکاری تأکید داشتند. این یک نیاز جدی است و به چهره های مناسب این وضعیت نیاز داریم ...
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۹:۴۲    
آیت الله موحدی کرمانی رئیس جامعه روحانیت مبارز طی پیامی ارتحال روحانی انقلابی حجت الاسلام والمسلمین سید محمود دعایی را تسلیت گفت.
موج رسا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر جامعه روحانیت مبارز استان زنجان گفت: آنچه که رهبر انقلاب در مرقد امام خمینی(ره) بیان فرمودند این بود که امام راحل را الگو می دانیم و باید الگو قرار دهیم تا انقلاب اسلامی به دست حضرت صاحب الزمان(عج) بیفتد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۰۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: امام خمینی(ره) علاوه بر رصد تحولات بازار و امور اقتصادی جامعه نسبت به رنج و مشکلات مردم بسیار حساس و برای حل آن پیگیر بود.
وارث   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۱۰:۰۹    
حجت الاسلام و المسلمین احمد سالک، عضو جامعه روحانیت مبارز، در گفت وگو با ایکنا، درباره جایگاه قیام 15 خرداد 1342 در تاریخ انقلاب و چرایی اعطای عنوان نقطه عطف به این واقعه در جریان نهضت اسلامی گفت ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۴ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز از صراحت و صداقت به عنوان درس های ماندگار امام خمینی(ره) نام برد و گفت: امروز جهان اسلام در سایه قدرت ایران اسلامی برابر مستکبران ایستاده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۴ - ۱۷:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: امروز سوالات، شبهات و ابهامات متنوعی درباره انقلاب اسلامی، دوران جنگ و دیگر مسائل از سوی دشمنان و برخی دوستان ناآگاه مطرح می شود که باید با درایت و حوصله به آن ها پاسخ دهیم.