جمعه ۱۷ مردادساعت ۲۳:۱۸Aug 2020 7

جدیدترین‌های «جامعه روحانیت مبارز»

 
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۸:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد با سیدرضا اکرمی، عضو جامعه روحانیت مبارز درباره ارتباط روحانیون با احمدی نژاد گفتگو کرده است. اخیرا یکی از اصولگرایان منتقد احمدی نژاد مدعی شده در سفری که احمدی نژاد به قم داشته، مراجع جز یک نفر حاضر به دیدار با او نشده اند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: کار جریان تحریف، این است که دائما شعار مذاکره سر بدهد و پیشنهاد کوتاه آمدن در مقابل آمریکا را مطرح کند و در عین حال چشم خود را بر تمامی توانمندی های داخلی ببندد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۶:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز کشور با تاکید بر اینکه رهبر معظم انقلاب نحوه عزاداری را به ستاد ملی مقابله با کرونا محول کرده است، گفت: هرگونه بی توجهی و مغایرت با دستورات این ستاد در چگونگی برگزاری مراسم محرم، خلاف شرع و قانون است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۲:۰۸    
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: جریان تحریف درصدد پنهان و کتمان کردن واقعیت هاست و همچنین جریان تحریف تلاش می کند تا اکاذیب را در جامعه اشاعه دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز کشور گفت: مراسم مذهبی در ماه محرم و صفر با رعایت فاصله گذاری، اصول بهداشتی و فرهنگ سازی رسانه ها و مراکز علمی و آموزشی قابل برگزاری است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
جماران: حسین ابراهیمی، یک عضو جامعه روحانیت مبارز در رابطه با ضرورت برگزاری مراسم عزاداری محرم در ایام کرونا گفت: جریان عاشورا و محرم، پایه و اساس دین و انقلاب ما است. زیرساخت تحولاتی که در تاریخ اسلام به وجود آمده را امام حسین(ع) آماده کرده اند ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۵:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
گروه سیاسی: مجلس یازدهم هرچند به ظاهر با وحدت اصولگرایان برای ارائه لیست واحد تشکیل شده، اما از بدو تشکیل تا کنون، نشانه های زیادی از افتراق در اردوگاه اصولگرایان را باز نمایانده است؛ افتراقی که اگر این چنین ادامه پیدا کند، چه بسا کار این جریان در انتخابات 1400 را با چالش مواجه کند. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
اکرمی در پاسخ به این که حاکمیت، دولت، مجلس و سایر نهاد ها و مجموعه های مسئول در شرایط سخت اقتصادی فعلی کشور چه باید بکنند، خاطرنشان کرد: در این برهه حساس، باید دغدغه و نگرانی همه نهاد ها، حل مشکلات مردم باشد؛ از این روی، اگر رویه ای جز این در دستور کار مسئولان باشد، جای سوال است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سید رضا اکرمی-عضو جامعه روحانیت مبارز آیا امکان وقف منابع طبیعی و انفال وجود دارد؟ پاسخ به این سؤال 3جنبه دارد. جنبه نخست پرسش به این سؤال عرفی است. دوم، جنبه قانونی پاسخ به این سؤال است و سوم جنبه شرعی موضوع وقف در منابع طبیعی و انفال است ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
یکی از نمونه های بارز این کاهش اثرگذاری جامعه روحانیت مبارز، در جریان لیست بندی های انتخاباتی برای مجلس یازدهم به چشم آمد و حالا که کمتر از یک سال به انتخابات مهم ریاست جمهوری 1400 زمان باقی است، سخنگوی جامعه روحانیت مبارز می گوید که این تشکیلات از آن زمان یعنی انتخابات اسفندماه 98 تاکنون ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۰۷:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد با حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا مصباحی مقدم سخنگوی جامعه روحانیت مبارز در باره موضوعات مختلف سیاسی مصاحبه کرده است. بخشی از مصاحبه را می خوانید: آیا در تشکیلات اصولگرایی برنامه ریزی برای انتخابات ریاست جمهوری 1400 آغاز شده؟ ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۰۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
محمدتقی رهبر گفت: متاسفانه در سال های اخیر نقش جامعه روحانیت مبارز کمرنگ شده است و مثل گذشته در مسائل نقش آفرینی ندارد. در واقع خود اعضای جامعه باید برای اثرآفرینی تلاش کنند؛ یعنی چنین نیست که دیگران بیایند و جامعه روحانیت را به تشکلی تاثیرگذار تبدیل کنند.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۰۸:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
چه می توان کرد وقتی مثلا سه نفر خودشان اعلام حضور کرده و حتی اعلام کرده اند که ائتلاف کردیم تا به یک نفر برسیم؟ دیدیم هم که با ناکامی روبه رو بودند.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ایکنا: حجت الاسلام و المسلمین حسین ابراهیمی، عضو جامعه روحانیت مبارز اظهار کرد: در انقلاب مشروطه اتفاقی که افتاد این بود که فقها بر مصوبات مجلس نظارت می کردند اما این با اهداف جبهه لیبرال ها و وابستگان به غرب در مشروطه مغایرت داشت و لذا آرام آرام فقها را کنار زدند و نتیجه آن رسیدن فردی مانند رضاخان ...
جهانی پرس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۶:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: رویش همدلی عید قربان فضیلت های این عید را نمایش می دهد.
مرآت   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو جامعه روحانیت مبارز اساس مذاکره دولت آقای روحانی بر سر برنامه هسته ای را اعتماد به آمریکا و اروپا دانست و گفت: دولتمردان به آمریکا اعتماد کردند و این یک اشتباه بزرگ بود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۰:۲۵    
عضو جامعه روحانیت مبارز با اشاره به تبیین مشخصات انقلابی گری از سوی رهبر معظم انقلاب در دیدار نمایندگان مجلس، گفت: حاکمیت اخلاق، منطق، عقلانیت و عدالت بر گفتار و رفتار نمایندگان اساس یک حرکت انقلابی واقعی است و در چنین فضایی تعامل منطقی ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۹:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگو و عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز معتقد است پس از فرمایشات مقام معظم رهبری نمایندگان مجلس باید رویکرد تعاملی با دولت اتخاذ کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- عضو جامعه روحانیت مبارز کشور با توصیه به نمایندگان مجلس یازدهم برای رعایت انصاف در بیان انتقادها، گفت: نباید تنها به قاضی برویم و به طرف مقابل هم فرصت دهیم تا پاسخ دهد و درباره اتهامات وارد شده شفاف سازی کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۴:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
یک عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: کرونا یک بلا و شری است که در زمین پدید آمده، اما دارای خیر هم هست و خیرش این است که به ما بیاموزد دست از افراط و تفریط بکشیم.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۶:۱۵   + ۳۱ سایت دیگر  
عضو جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه سند همکاری 25 ساله با چین بعد از این است که رهبری پیام خاصی و فرد خاصی را (به چین) فرستادند و با رئیس جمهوری چین گفت و گو کردند، گفت: تا پیش از این، این عزم در رفتار دولت ما دیده نشد؛ چه نسبت به چین، چه نسبت به روسیه ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۷:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم عضو جامعه روحانیت مبارز در مصاحبه با روزنامه ایران به مسائل مختلف سیاسی کشور پراخته است.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۰:۰۰    
خاطرات آیت الله هاشمی: عصر آقای [محسن] نوربخش در مورد بیانیه گروه هفت، تلفنی ابراز رضایت کرد. گفتم نباید اعلان رضایت کنیم، بلکه به همان انتقاد هم حمله کنیم، ولی در تماس خصوصی از مقاومت ژاپن و آلمان قدردانی نماییم.
آنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۳۷    
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با بیان این مطلب که در عرصه نظامی به خودکفایی 100 درصدی رسیده ایم، گفت: این خودکفایی 100 درصدی باعث شده تا آمریکا توان تمدید تحریم های تسلیحاتی کشورمان را نداشته باشد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۱:۰۶    
مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران و جامعه روحانیت مبارز نشستی را با حضور ائمه جماعات مساجد شهر تهران در مسجد امام حسین (ع) برگزار کردند تا موجب هم اندیشی و هم گرایی بیشتر مسجدی ها در خدمت به نیازمندان شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۱:۵۰    
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: در حال حاضر زود است که درباره افراد داوطلب چه ضرغامی و چه غیرضرغامی، بخواهیم نظری ارائه بدهیم.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۸:۳۵    
عضو جامعه روحانیت مبارز با اشاره به مواضع متناقض مجمع روحانیون مبارز درباره حوادث سال 88 اظهار کرد: برادران عزیز مجمع روحانیون ما بدانند که امروز خیلی در بیرون کشور دشمن داریم بنابراین مطالبی را در این اوضاع مطرح نکنند که دشمنان از آن بهره برداری کنند. این نوع نامه ها و مطالب خدمت به نظام نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
دبیر جامعه روحانیت مبارز شیراز گفت: نبود تبلیغات محیطی، چراغانی نکردن میدان ها و زیباسازی فضای شهری طی ایام دهه کرامت از مصادیق شانه خالی کردن مسئولان امر به بهانه شیوع ویروس کرونا است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۰۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
نماینده پیشین مجلس و عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: مردم و رسانه ها بدانند که پیشنهاد یک نماینده نمی تواند تاثیری در تغییر قوانین داشته باشد و باید از دامن زدن به اینگونه سخنان خودداری شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۰۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو جامعه روحانیت مبارز کشور با تاکید بر مواجهه دولت روحانی با جنگ تمام عیار اقتصادی، گفت: اگر فشار اقتصادی، سیل، زلزله و شیوع ویروس کرونا نبود موفقیت های دولت چون چهار سال اول ادامه می یافت.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۶:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
غلامرضا مصباحی مقدم، عضو جامعه روحانیت مبارز در این باره اظهار داشت: این صحیح نیست که عده ای از فردای انتخابات اسفندماه سعی دارند چنین وانمود کنند که مردم رأی ندادند. بله، توقع این بود که مردم در انتخابات مجلس مشارکتی بالای 50 یا 60 درصد داشته باشند که آمار 42 درصد به ثبت رسید ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۱۱:۵۴    
سیدرضا اکرمی ؛ عضو جامعه روحانیت مبارز امام ششم شیعیان در بین 12امام ویژگی های متعددی دارد. نخست اینکه از نظر تاریخی در شرایطی قرار داشت که بنی عباس می خواستند روی کار بیایند و بنی امیه برای حفظ مقام تلاش می کرد. مرکز حکومت بنی عباس، کوفه بود و بنی امیه، شام بود ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۰۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
خاطرات آیت الله هاشمی : سران مؤتلفه به مناسبت سالگرد شهادت پیشتازان مؤتلفه آمدند. در جلسه خصوصی، تقاضا داشتند که به آقای [محمدرضا] مهدوی کنی اصرار کنم که از دبیری جامعه روحانیت مبارز استعفا ندهد. در جلسه رسمی آقای [حبیب الله] عسگراولادی، گزارشی داد و من صحبت تشویق آمیز نمودم ...
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۶:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
ساعت24-عضو جامعه روحانیت مبارز معتقد است در آینده نزدیک شاهد استقرار یک دولت جوان انقلابی و حزب اللهی خواهیم بود.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۰۷:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
روزنامه شرق: اگرچه دوران جریان های سنتی در اصولگرایی سال هاست به سر آمده، اما به نظر می رسد مجلس یازدهم نقطه عطفی بر پایان قدرت آنها بود. به طور مشخص حزب مؤتلفه با دبیرکلی بادامچیان جانشین عسگراولادی ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو جامعه روحانیت مبارز جدل های سیاسی، عدم وحدت و همدلی و سوداگری ها در عرصه اقتصاد را نوعی عقبگرد دانست و گفت: لازمه تحول در اقتصاد و فرهنگ، تحول در اخلاق عمومی جامعه است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۰۹:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز، گفت: در اثر گسترش تشکیلات شورای مرکزی از 25 نفر به حدود 70 نفر افزایش پیدا خواهد کرد و حلقه بسته ای که قبلا تحت عنوان شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز بود، باز می شود.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
سید رضا اکرمی، عضو جامعه روحانیت مبارز در گفتگو با پارسینه اظهار داشت: در حالیکه 31 سال از فقدان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی می گذرد، همه همچنان باید تلاش شان را به کار بگیرند تا از امانت ارزشمند امام خمینی به خوبی مراقبت شود. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۵:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: تحول باید از خود ما و خانواده مان آغاز شود و بعد به دانشگاه و حوزه های علمیه برسد تا شاهد تحولی همه جانبه در کشور باشیم.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: اخلاص امام خمینی (ره) به گونه ای است که اگر همین امروز به 11 هزار صفحه صحیفه ایشان نگاهی بیاندازیم گویی که همین امروز نوشته شده است. در وجود امام (ره) هیچ ترسی وجود نداشت.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیر جامعه روحانیت مبارز استان زنجان گفت: امام خمینی (ره) اگر چه امروز در جامعه حضور جسمی ندارد اما سخنرانی ها، برنامه ها و مسیری که ترسیم کرده اند، الگوی ما است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۰:۵۷    
عضو جامعه روحانیت مبارز با اشاره به جایگاه محوری عدالت در تفکر دینی امام خمینی(ره) به منزله زیرساخت خلقت و مدیریت جامعه، گفت: در همین راستا ابتکار تأسیس نهادها و تشکیلات مردمی مانند سپاه، بسیج مستضعفین و بسیج سازندگی از سوی امام خمینی(ره) برای ایجاد تعادل در جامعه و حرکت آن به سمت تحقق عدالت بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: به تعبیر برخی مجلس دهم نظاره گر بود نه اینکه نظارت کننده باشد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۱:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ؛سیدرضا اکرمی، عضو جامعه روحانیت مبارز در گفتگو با پارسینه اظهار داشت: مجلس یازدهم در شرایطی شروع به کار کرد که کشور به دلیل شیوع کرونا و همچنین خسارت های ناشی از تحریم به معنای واقعی فضایی بحرانی دارد. پس در چنین شرایطی لازم است به نمایندگان توصیه هایی داشته باشیم. ...
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۵:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: پیروزی انقلاب اسلامی و شکست حکومت پهلوی موجب به وجود آمدن احزاب و گروه های متعدد و با سلیقه های بسیار متفاوت و متعارض در کشور شد. تا قبل از سال 1360 و تصویب قانون فعالیت احزاب، گروه های گوناگون چون فرقان، نهضت آزادی، گروه هایی با گرایش مارکسیستی مثل مجاهدین خلق فعالیت داشتند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۹:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز با صدور پیامی انتخاب قالیباف را به ریاست مجلس شورای اسلامی تبریک گفت.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۷:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز با اشاره به اینکه هنوز مجلسی تشکیل نشده، پیش بینی اتفاقات آینده مجلس آن هم به منظور نشان دادن شکاف و اختلاف بدون شک رویکرد ناصحیحی است که اصلاح طلبان در پیش گرفته اند، گفت: باید اجازه دهیم مجلس تشکیل شود و بعد به این موضوعات اینطور عمیق بپردازیم ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۲۰:۱۸    
حجت الاسلام شجونی، عضو جامعه روحانیت مبارز هم در بخشی از خاطرات خود و مصاحبه با شبکه خبر ایران1 سابقه خوئینی ها را این طور معرفی می کند: گودرزی بعد از آنکه از طرف علمای محترم و شناخته شده و حوزه های علمیه مهم تهران طرد شد ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه قدس مهم ترین مسئله جهان اسلام است، گفت: مردم مظلوم فلسطین را باید با تظاهرات و راهپیمایی و هر راه ممکن دیگری مورد حمایت قرار دهیم. تاریخ انتشار: 20:00 - 02 خرداد 1399 - کد خبر: 622683
دانا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام مهدی بیگ محمدی، دبیر جامعه روحانیت مبارز استان زنجان گفت: با وجود شیوع بیماری کرونا، امسال هم روز قدس به هر نحوی که دولت صلاح بداند گرامی داشته می شود.