جمعه ۰۳ اردیبهشتساعت ۰۹:۰۳Apr 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اصلاحیه بودجه»

شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
با وجود تصویب کلیات بودجه، تصویب اصلاحیه بودجه 1400 شهرداری توسط شورای این شهر به تعویق افتاد.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۹:۳۹    
می متالز - با امضای اسحاق جهانگیری مصوبه مربوط به تعیین بودجه سال 1400 سازمان های مناطق آزاد تجاری - صنعتی و اصلاحیه بودجه سال 1399 آن ها ابلاغ شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور مصوبه مربوط به تعیین بودجه سال 1400 سازمان های مناطق آزاد تجاری - صنعتی و اصلاحیه بودجه سال 1399 آن ها را ابلاغ کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: هیئت دولت نسبت به تنقیح مصوبات مربوط به مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی و نیز تصویب بودجه سال 1400 سازمان های مناطق آزاد تجاری - صنعتی و اصلاحیه بودجه سال 1399 آنها اقدام کرد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۸:۵۷   + ۳۰ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس پیشنهاد کرد: به منظور جبران زیان سهامداران خرد مبلغ 10 هزار میلیارد تومان دیگر از سهام دولت واگذار و در اصلاحیه بودجه لحاظ شود تا بخشی از مشکلات زیان دیدگان رفع شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۸:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس پیشنهاد کرد: به منظور جبران زیان سهامداران خرد مبلغ 10 هزار میلیارد تومان دیگر از سهام دولت واگذار و در اصلاحیه بودجه لحاظ شود تا بخشی از مشکلات زیاندیدگان رفع گردد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۱:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
در جلسه روز یکشنبه هیات وزیران به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور، دولت به استناد تبصره اصلاحی قانون تدوین و تنقیح قوانین و مقررات کشور و به منظور بهبود محیط کسب (بند (1) ماده (3) و کار و پالایش و شفاف سازی نظام حقوقی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۱:۳۱   + ۲۷ سایت دیگر  
هیئت دولت نسبت به تنقیح مصوبات مربوط به مناطق آزاد تجاری - صنعتی و ویژه اقتصادی و نیز تصویب بودجه سال 1400 سازمان های مناطق آزاد تجاری - صنعتی و اصلاحیه بودجه سال 1399 آن ها اقدام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۰:۲۶   + ۵۹ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-هیات دولت در جلسه بعدازظهر روز یکشنبه، نسبت به تنقیح مصوبات مربوط به مناطق آزاد تجاری - صنعتی و ویژه اقتصادی و نیز تصویب بودجه سال 1400 سازمان های مناطق آزاد تجاری - صنعتی و اصلاحیه بودجه سال 1399 آنها اقدام کرد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۶:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
احمد راستینه عضو کمیسیون فرهنگی مجلس از اختصاص 350 میلیارد تومان برای مقرری بیمه هنرمندان، نویسندگان، شاعران و روزنامه نگاران در ایام بیکاری خبر داد. ...
سیزدهمین جلسه کمیسیون توسعه و بهبود محیط کسب و کار به بررسی لایحه اصلاحیه بودجه 1400 و عملکرد سال گذشته کمیسیون اختصاص یافت.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۵:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار شهری فارس: ناهید در صحن امروز شورای شهر در جریان رسیدگی به لایحه اصلاحیه بودجه 99 شهرداری تهران مجید فراهانی عضو شورای شهر تهران پیشنهاد داد که کمک 2 میلیارد تومانی برای برگزاری انتخابات به فرمانداری های حوزه تهران انجام گیرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۵:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
لایحه اصلاحیه بودجه 99 شهرداری تهران با رأی مثبت 15 نفر از اعضای شورای شهر امروز به تصویب رسید.
اعضای شورای شهر تهران اصلاحیه بودجه سال 99 شهرداری تهران را با رقم 3 هزار و 141 میلیارد تومان به تصویب رساندند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۳:۰۸   + ۲۰ سایت دیگر  
کلیات اصلاحیه بودجه از سوی اعضای شورا با کاهش 72 میلیارد تومانی به عدد 3 هزار و 141 میلیارد تومان به تصویب رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۰۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- اعضای شورای اسلامی شهر در نشست امروز /سه شنبه/ خود لایحه شهردار تهران درباره اصلاحیه بودجه سال 1399 شهرداری تهران را بررسی می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۰۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر قم بودجه سال 1400 شهرداری کلانشهر قم را 3 هزار و 62 میلیارد تومان دانست و اظهار کرد: این رقم نسبت به اصلاحیه بودجه سال جاری، 7 درصد رُشد را نشان می دهد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار شهری فارس: دو فوریت لایحه اصلاحیه بودجه شهرداری تهران امروز در صحن شورای شهر بررسی شد و علاوه بر پیروز حناچی شهردار تهران اعضای شورای شهر نیز نظرات شان را در این زمینه مطرح کردند. ...
اقتصاد آنلاین / رویداد 24   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۵:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران با یک فوریت لایحه اصلاحیه بودجه 1399 شهرداری تهران موافقت کردند و با این اصلاحیه حدود 10 درصد بودجه جابه جا می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
شهردار تهران لایحه دو فوریتی اصلاحیه بودجه سال 1399 را تقدیم شورای شهر تهران کرد اما دو فوریت آن با مخالفت اعضای شورا تبدیل به یک فوریت شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۵:۱۸    
قائم مقام ستادمناسبت های شهرداری مشهد گفت: امسال 13میلیارد تومان برای طراحی و نصب المان های نوروزی سال 1400در شهر مقدس مشهد در اصلاحیه بودجه در نظر گرفته شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۰:۲۳    
دنیای اقتصاد : بررسی جزئیات لایحه اصلاحیه بودجه سال 1400 کل کشور، همچنان دستور کار صحن علنی مجلس است. نمایندگان که در بخش نخست بررسی این لایحه، به جزئیات درآمدی دولت در بودجه سال آتی می پردازند، در جلسه علنی دیروز پارلمان، سقف معافیت مالیاتی بر حقوق و درآمد کارکنان دولتی و غیردولتی را تعیین کردند ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس امروز در دو نوبت کاری به بررسی جزئیات لایحه اصلاحیه بودجه سال 1400 پرداختند، البته با توجه به جلسه فوق العاده کمیسیون تلفیق، نشست بعدی مجلس به صبح فردا موکول شد.
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۷:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
هر ایرانی باید بیش از 77 هزار تومان بابت تولیدات صدا و سیما و اقدامات نظارتی اش برای محتوای فضای مجازی بپردازد. این در حالی است که این سازمان پس از سال ها نسبت به بازگردانی فرکانس های 700 و 800 مگاهرتز هیچ اقدام مثبتی انجام نداده است.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۱:۵۵    
خبرگزاری میزان - ایسنا نوشت: منابع عمومی در اصلاحیه لایحه بودجه 1400 و بعد از تغییرات در اواخر بهمن امسال، به چه شکل و به چه میزان پیش بینی شده است؟ برای منابع عمومی بیش از 854 هزار میلیارد تومان و برای درآمد ها هم مبلغ حدودا 367 هزار میلیارد تومانی در نظر گرفته شود. انتهای پیام/ ...
پیام فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۱۳   + ۴۱ سایت دیگر  
خروج مقوله بازنشستگی از حالت کنونی و جایگزین کردن آن با بیمه زندگی راهکاری مناسب در جهت افزایش ضریب نفوذ بیمه، کاهش فشار بودجه ای بر دولت و پیوند صنعت بیمه با بازار سرمایه است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۵:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
منابع عمومی در اصلاحیه لایحه بودجه 1400 و بعد از تغییرات در اواخر بهمن امسال، به چه شکل و به چه میزان پیش بینی شده است؟ برای منابع عمومی بیش از 854 هزار میلیارد تومان و برای درآمدها هم مبلغ حدودا 367 هزار میلیارد تومانی در نظر گرفته شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان در نشست علنی عصر امروز جزئیات لایحه اصلاحیه بودجه سال 1400 را مورد بررسی قرار دادند. در این مصوبه برای مقابله با رانتخواران و الزام دولت به مدیریت ارز 4200تومانی، سقف 8 میلیارد دلاری برای تأمین ارز واردات کالاهای اساسی، دارو و تجهیزات پزشکی را تعیین کردند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه وبودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توافقنامه شب گذشته دولت خلاف قانون مجلس بوده و طبق قانون هیچ توافقی بدون تأیید مجلس نباید صورت می گرفت، گفت: توقف بررسی بودجه 1400 به دلیل اضطرار موضوع توافق دولت با آژانس صورت گرفت که از عصر امروز دوباره آغاز می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
یکصد و هشتاد و سومین نشست رسمی و علنی شورای اسلامی شهر با طرح موضوعاتی مانند اصلاحیه بودجه سال جاری برخی سازمان های زیرمجموعه شهرداری و همچنین بحث و بررسی درباره موضوع باغ پرندگان قم همراه بود.
رادیو ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۵۵    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، دکتر حسین حسین زاده رییس کمیته نفت و گاز کمیسیون انرژی مجلس در برنامه نمودار از تصویب کلیات اصلاحیه لایحه بودجه 1400 خبر داد و گفت: چه قبل و چه بعد از تصویب کلیات اصلاحیه بودجه 1400، پیش بینی فروش دو میلیون و 300 هزار بشکه در روز با توجه به مصرف کشور دور از واقعیات است ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان در نشست علنی امروز جزئیات گزارش کمیسیون تلفیق را لایحه اصلاحیه بودجه سال 1400 را مورد بررسی قرار دادند.
دیجیاتو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۴۰   + ۳۵ سایت دیگر  
احتمالا باید خود را برای افزایش قیمت گوشی ها با قیمت بالاتر از 600 دلار یا به عبارتی گوشی های لوکس آماده کنیم چرا که طبق لایحه بودجه 1400، دولت از سال آینده برای ورود آن ها به کشور عوارض خواهد گرفت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه دولت مالیات را نزدیک به 340 هزار میلیارد تومان آورده است، گفت: بیش از صد هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی وجود دارد، وظیفه دولت این بود که حدود 150 هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی را جلوگیری و به بودجه بیاورد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه کاردانش: بر اساس اصلاحیه کلیات لایحه بودجه 1400، تسهیلات یورویی طرح های فناوری تعیین تکلیف و هچنین بند مربوط به هزینه یک درصد بودجه دستگاه ها به پژوهش حذف شد. ...
در اصلاحیه بودجه سال 1400 که در هفته گذشته از سوی دولت به مجلس ارسال شد و عنقریب در دستور کار مجلس قرار خواهد گرفت، هیچ رقمی برای تادیه بدهی های دولت به سازمان (جهت اختصاص به متناسب سازی مستمری کارگران) لحاظ نشده و ارقام لحاظ شده ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
کارشناسان معتقدند که در اصلاحیه لایحه بودجه نظارتی قوی، جدی و فراتر از دوره های قبلی وجود دارد. رویکرد ویرانگر بودجه 1400 تا حدودی تعدیل پیدا کرده است به طوری که پیش بینی های واهی در کسب درآمد تا حدودی از بین رفته و وابستگی به نفت حداقل رسیده است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۰:۲۲   + ۵۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، رحیم زارع در تشریح نشست کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1400، گفت:در چند روز اخیر کمیسیون تلفیق به بررسی اصلاحیه بودجه دولت پرداخته است در مجلس تلاش می شود بودجه تا پایان سال به دولت ابلاغ شود. ...
برترین ها / فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۱۴   + ۴۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس جمهور گفت: در شهریور 97 که من در اجلاس سازمان ملل در نیویورک شرکت کرده بودم، هشت بار به من پیغام دادند که ترامپ می خواهد با شما ملاقات کند اما ما رد کردیم. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
محسن زنگنه عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس: باتوجه به اصلاحیه بودجه 1400 پیش بینی می کنیم در سال آینده برای همسان سازی حقوق بازنشستگان و اجرای قانونی آن مشکلی نداشته باشیم.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۰:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پس از کشمکش های فراوان سرانجام در 28 بهمن، نمایندگان مجلس شورای اسلامی کلیات لایحه اصلاحیه بودجه 1400 را به تصویب رساندند و اینگونه دولت و مجلس با همکاری هم به گره گشایی از این لایحه اقدام کردند.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۰:۲۷   + ۴۸ سایت دیگر  
سخنگوی بودجه 1400 با بیان جزئیات افزایش 25 هزار میلیارد تومانی مالیات در اصلاحیه بودجه 1400، گفت: مالیات ثروت 4 هزار و 900 میلیارد تومان اضافه شد.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۲:۴۲    
رئیس جمهور با اشاره به تصویب کلیات لایحه بودجه از سوی نمایندگان مردم در خانه ملت گفت: از مجلس شورای اسلامی به خاطر تصویب اصلاحیه بودجه سال 1400 تشکر می کنیم.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۱:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه با بیان این که کراهتی از بابت بازگشت لایحه بودجه به دولت وجود داشته در عین حال گفت که اصلاحیه بودجه آثار مثبتی دارد که باعث می شود دولت و مجلس شورای اسلامی با همدلی سال 1400 با قوت آغاز کنند. ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
کیمیا نجفی پس از کشمکش های فراوان بالاخره نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز گذشته، کلیات لایحه اصلاحیه بودجه 1400 را به تصویب رساندند. از ابتدا تقدیم لایحه بودجه 1400 به مجلس حواشی زیادی به راه افتاد و کلیات بودجه با انتقادات بسیاری روبه رو شد ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۹:۲۱   + ۵۷ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : حسن روحانی در جلسه هیأت دولت با بیان اینکه از مجلس برای تصویب اصلاحیه بودجه تشکر می کنم، گفت: بودجه یکی از لوایح مهم سالانه دولت ها است و امسال ویژگی های خودش را دارد. بسیار مهم است که بودجه را به سامان برسانیم ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت، گفت: از مجلس شورای اسلامی بخاطر تصویب اصلاحیه بودجه سال 1400 تشکر می کنیم.
پایگاه خبری نوید تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۷:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش نویدتهران،رئیس جمهور با تاکید بر اینکه در برنامه دفاعی کشور جایی برای سلاح کشتار جمعی و از جمله هسته ای وجود ندارد و نخواهد داشت، گفت: این تصمیم قاطع نظام است و ایران نمی خواهد دارنده و نگهدارنده سلاح هسته ای باشد. ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توئیتر درباره رای نمایندگان مجلس به اصلاحیه بودجه 1400 نوشت: اگر دولت یک قدم در مسیر تعامل به نفع مردم گام بردارد، مجلس 10 گام بر می دارد.
روزنامه اعتماد: کلیات بودجه سال آینده پس از دو هفته کشمکش میان دولت و مجلس روز گذشته به تایید رسید. هر چند به نظر می رسد این بودجه هنوز نتوانسته مخالفان خود را راضی کند و همچنان بحث های فراوانی پیرامون درآمدهای نفتی و مالیاتی همچنین کسری تراز عملیاتی که 285 هزار میلیارد تومان برآورد شده ...