یکشنبه ۰۵ بهمنساعت ۲۲:۵۴Jan 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خدمات الکترونیک قضایی»

برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
برترین ها: اخیرا قوه قضاییه اهتمام ویژه ای برای الکترونیکی کردن ثبت و رسیدگی به پرونده های قضایی داشته و با راه اندازی دفاتر خدمات قضایی ،طرح هرگونه دعوایی منوط به ثبت در دفتر خدمات قضایی میباشد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
حناچی گفت: برای اجرای طرحهای ممیزی از دفاتر خدمات الکترونیک قضایی کمک می گیریم.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۴۱    
دفتر خدمات الکترونیک قضایی جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۷:۳۶    
رئیس دادگستری تربت جام گفت: اولین دفتر خدمات قضایی در تربت جام راه اندازی شد و مردم شهرستان می توانند شکایات خود را از طریق دفتر خدمات الکترونیک قضایی مطرح نمایند.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۰۸    
به گزارش رابط روابط عمومی مدیریت حقوقی وامور دعاوی اسامی اعضاء هئیت مدیره و مدیر عامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی در سامانه خدمات الکترونیک قضایی ( ثنا) به عنوان اشخاص مجاز در حساب کاربری درج شد
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
با اجرا شدن قانون جدید چک، زمانی که چک موجودی کافی نداشت، ذینفع پس از دریافت گواهی عدم پرداخت به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی مراجعه و درخواست صدور اجرائیه می کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
دفتر خدمات الکترونیک قضایی جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۷:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
داوطلبان شوراها برای دریافت گواهی عدم سوءپیشینه از طریق سامانه جامع خدمات الکترونیک قضایی اقدام کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
رییس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه گفت: از این پس با افتتاح زیرساخت احراز هویت برخط قوه قضاییه، تمام مراحل ارائه خدمات الکترونیک قضایی به صورت آنلاین و هوشمند صورت می گیرد و مراجعه کنندگان به دستگاه قضایی حتی برای انجام فرایند احراز هویت دیگر نیازی به مراجعه حضوری به مراکز قضایی ندارند.
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - در 8 ماه ابتدای سال جاری 3 هزار و 484 فقره دادخواست اعسار از هزینه دادرسی در سامانه خدمات الکترونیک قضایی به ثبت رسیده است و این در حالیست که این تعداد در سال گذشته بالغ بر 4 هزار و 26 فقره بوده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه گفت: همه مراحل ارائه خدمات الکترونیکی قضایی اعم از احراز هویت، اعتبارسنجی اسناد الکترونیکی و امضای دیجیتال به صورت آنلاین و هوشمند انجام می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۴۶    
معاون فناوری اطلاعات قوه قضاییه: گواهی عدم سوءپیشینه، بدون حضور افراد در دفاتر خدمات الکترونیک قضایی انجام می شود.
بافق فردا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۲:۰۹    
به گزارش روابط عمومی بهزیستی بافق:زوجین متقاضی طلاق می بایست مراحل جدیدی را جهت پیگیری درخواست خود طی نمایند: همانطور که می دانید تا قبل از این زوجین یا وکلای ایشان برای ثبت دادخواست طلاق توافقی به دفاتر خدمات قضایی مراجعه می کردند و دادخواست خود را ثبت می کردند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری سیستان و بلوچستان گفت: داوطلبان شورای اسلامی روستاها از امروز 16 دی با مراجعه به دفاتر خدمات قضایی، دفاتر پلیس + 10 یا سامانه جامع خدمات الکترونیک قضایی نسبت به دریافت گواهی عدم سوپیشینه اقدام کنند.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۹:۳۱   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛علی حسین حسین زاده اظهار داشت: داوطلبان شورای اسلامی شهر از 20 آذر و داوطلبان شورای اسلامی روستاها از تاریخ 16 دی امکان دریافت گواهی نداشتن سوء پیشینه را با مراجعه به دفاتر خدمات قضایی یا دفاتر پلیس 10+ یا سامانه جامع خدمات الکترونیک قضایی به نشانی WWW.ADLIRAN.IR دارند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۰۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان مرکزی از تجهیز باجه های دفتر خدمات الکترونیک قضایی مستقر در زندان اراک، اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی اراک و زندان خمین خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۰۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه درباره فراخوان جدید دفاتر خدمات الکترونیک قضایی، توضیحاتی داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۷:۱۲    
اقتصاد ایران: به گفته رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه نیز در جلسه شورای قضایی، در حال حاضر 5 نوع خدمت از طریق اپلیکیشن عدالت همراه ارائه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۶:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه از ارائه همه خدمات الکترونیک قضایی در آینده نزدیک در نرم افزار عدالت همراه خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۵:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
نصف جهان: با توجه به آغاز به کار درگاه ملی قوه قضاییه (eadl.ir) در 15 آذر امسال که محلی برای تجمیع همه خدمات الکترونیکی دستگاه قضا به مردم و تلاش برای تسهیل دسترسی آحاد جامعه به عدالت است، سامانه عدالت همراه که امکان ارائه تمامی خدمات الکترونیک قضایی بر روی گوشی تلفن همراه را فراهم می کند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
برای آسایش بیشتر مردم درخواست اعاده دادرسی در دفاتر خدمات الکترونیک قضایی صادر می شود.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۲۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
آیین رونمایی از سامانه عدالت همراه در راستای هوشمند سازی دستگاه قضا با حضور رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه برگزار شد.
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۴:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: رییس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه گفت: برای برگزاری دادگاه آنلاین به طوری که مردم از منازل شان در جلسه حضور داشته باشند، فاز اجرای آزمایشی خود در 10 استان را آغاز کرده تا پس از رفع موانع، تا پایان سال در سراسر کشور توسعه پیدا کند. ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۱:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
آیین رونمایی از سامانه عدالت همراه در راستای هوشمندسازی قوه قضاییه با حضور عیسی زارع پور، رییس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه برگزار شد. به گزارش میزان ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – آیین رونمایی از سامانه عدالت همراه در راستای هوشمندسازی قوه قضاییه با حضور عیسی زارع پور، رییس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه برگزار شد. بیشتر بخوانید: ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۴:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها سرپرست اداره کل زندان های استان بوشهر با اشاره به راه اندازی سامانه دادرسی الکترونیکی در زندان های بوشهر گفت: در این راستا به منظور تسریع در خدمات دادرسی و قضایی دفتر خدمات الکترونیک قضایی در زندان بوشهر ایجاد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس شوراهای حل اختلاف آذربایجان غربی گفت: در راستای توسعه خدمات الکترونیک قضایی در شوراهای حل اختلاف و در جهت تسهیل فرایند رسیدگی به پرونده های قضایی مددجویان، امکان رسیدگی به پرونده های ایشان بدون نیاز به اعزام زندانی در سطح استان از طریق ویدئو کنفرانس فراهم شد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۰۰:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دیوان عالی کشور گفت: از ابتدای دی ماه امسال، شهروندان می توانند درخواست اعاده دادرسی را در دفاتر خدمات الکترونیک قضایی به ثبت برسانند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۴:۰۱   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس دیوان عالی کشور گفت: از ابتدای دی ماه امسال، شهروندان می توانند درخواست اعاده دادرسی را در دفاتر خدمات الکترونیک قضایی ثبت کنند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۵:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - در ادامه اجرای طرح پایش و غربالگری زندانیان در استان فارس با حضور رئیس کل دادگستری استان فارس دفتر خدمات الکترونیکی قضایی در زندان مرکزی شیراز به بهره برداری رسید. ...
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۲۴    
به گزارش کازرون نما؛ شواهد و قرائن در فضای مجازی حاکی از آن ست که دفتر خدمات الکترونیک قضایی به زودی در کازرون راه اندازی می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - معاون آمار و فن آوری اطلاعات دادگستری کل استان خراسان شمالی با اشاره به مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا و تصمیم شورای معاونین دادگستری کل استان از ساماندهی سازوکار پذیرش و ارسال شکوائیه ها و دادخواست های غیرضرور در شهرستان های بجنورد، اسفراین و فاروج خبر داد. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری گلستان گفت: هم استانی ها فعلا در مدت دو هفته ای محدودیت های کرونایی برای ثبت دعاوی حقوقی جدید غیرضروری به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی مراجعه نکنند .
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۷:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری استان کرمان گفت: در راستای تسهیل در ارائه خدمات الکترونیک قضایی به متقاضیان، تسریع در دریافت شکوائیه ها در موارد فوری و نیازمند پیگیری و صدور سریع دستورات قضایی، امکان ارسال شکوائیه اعلام سرقت به صورت آنلاین فراهم شده است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – مراجعان به منظور دریافت نوبت برای اجرای احکام شورای حل اختلاف در ابتدا باید وارد آدرس اینترنتی www.adliran.ir شوند و در ادامه روی قسمت سامانه نوبت دهی قضایی کلیک کنند و پس از وارد کردن شماره ملی و رمز شخصی، رمز موقتی را که برای تلفن همراهشان ارسال می شود را وارد کنند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی از احتمال برگزاری آزمون در فراخوان امسال این کانون، خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۹:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رییس کل دادگستری استان زنجان گفت: با افتتاح دفتر خدمات الکترونیک قضایی در زندان زنجان امکان ارتباط ویدیویی همزمان چهار شعبه محاکم با زندان فراهم شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
یزد- معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری استان یزد از محدودیت فعالیت دفاتر خدمات الکترونیک قضایی یزد خبر داد و گفت: مردم از ساعت 7:30 تا 12 به این دفاتر مراجعه کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی گفت: برای کمتر کردن ازدحام دفاتر خدمات الکترونیک قضایی راه های مختلفی پیش بینی شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری گلستان گفت: مراجعان به دادگستری ها موظفند در دفاتر خدمات الکترونیک قضایی و یا دادگستری ها در سامانه ی ثنا ثبت نام کنند.
مدیرعامل کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی اعلام کرد: رؤسای صنوف و مجامع حرفه ای کشور با معاون اول رییس جمهور دیدار کردند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس، عیسی زارع پور رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه در جلسه شورای عالی قوه قضائیه، بخش مهمی از مراجعه کنندگان به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی را کاربران حرفه ای این دفاتر از جمله وکلا و کارشناسان حقوقی عنوان کرد و گفت ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۳:۵۵    
با ما در تازه ترین ها همراه شوید تا لیست و آدرس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی (دفاتر ثبت ثنا) تهران را در اختیارتان قرار دهیم . ارائه خدمات الکترونیک قضایی، از طرح های بزرگ و مهم دستگاه قضایی می باشد که مورد توجه و تاکید مدیران عالی دستگاه قضایی است. ...
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مجید فراهانی روز پنجشنبه در جلسه هماهنگی دفاتر خدمات الکترونیک قضایی استان بر حضور مستمرّ مدیران دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در دفتر و نظارت بر کارشناسان دفتر تأکید و اضافه کرد ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی گفت: با صدور مجوز فعالیت دفاتر خدمات الکترونیک قضایی از سال 94 تاکنون 20 دفتر خدمات الکترونیک قضایی در در استان به مراجعین خدمات ارائه می دهند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۸:۱۶    
2 دفتر جدید خدمات الکترونیک قضایی در گیلان آغاز به کار کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - عزیز صابریان، معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری استان یزد در جلسه با مدیران دفاتر خدمات قضایی استان یزد بیان داشت: یکی از برنامه های توسعه ای قوه قضاییه در دهه اخیر استفاده از ظرفیت های فناوری در جهت ارائه خدمات مطلوب و بهینه در بخش های مختلف به مردم بوده که در این زمینه پیشرفت ...