جمعه ۱۲ آذرساعت ۰۷:۴۱Dec 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پاکبانان»

ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۳:۵۸    
معاون خدمات شهری شهردار بروجرد گفت: با توجه به آغاز بادهای موسمی و بارش نزولات آسمانی در روزهای آینده شهرداری جهت جمع آوری برگ های پاییزی پویشی را برگزار می کند تا با کمک شهروندان و پاکبانان شهر ضمن جمع آوری برگ های خشک، از وقوع گرفتگی های مسیر آبرفت های شهری جلوگیری شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش گفت: این سازمان در نظر دارد با اجرای قانون کار در قراردادهای کارگران فضای سبز و پاکبانان این جزیره به خواسته های آنان پاسخ دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری منطقه یک شهرداری کرج گفت: حقوق کم، بیشتر پاکبانان ما را دو شغله کرده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری منطقه 6 تبریز از اجرای تمهیدات ویژه برای تأمین امنیت جانی پاکبانان این منطقه خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۵:۲۹    
رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری سبزوار گفت: به منظور حفظ سلامت نیروهای خدمات شهری، غربالگری پاکبانان سبزواری در برابر بیماری ایدز آغاز شد.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۰:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
جمعی از دوستداران محیط زیست و اعضای انجمن جامعه سبز اندیش در اقدامی نمادین به یاری پاکبانان شتافته و محوطه اطراف خطوط تولید این مجتمع را از وجود زباله و پسماند پاکسازی کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۵:۰۶    
فرشته های واقعی و زحمت کش ایرانی پاکبانان هستند.
شمس خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۲:۰۲    
این روزها که شهر، سرزنده از باران الهی است، پاکبانان و کارگران زحمتکش معاونت خدمات شهری شهرداری مبارکه، دست از همت و تلاش نکشیدند و شبانه روز تلاش می کنند تا زباله ها، مسیر هدایت آب ناشی از بارندگی های پاییزی را مسدود نکند و آب گرفتگی در مسیل ها کاسته شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۵:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر کل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: بامداد امروز خودروی باری کامیونت ایسوزو بر اثر خواب آلودگی راننده و سرعت زیاد به یکی از پاکبانان در بزرگراه شهید چراغچی برخورد کرده و این حادثه منجر به فوت او شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا- همدان- همزمان با فصل پاییز و خزان درختان، خیابان های همدان زیبایی خاصی گرفت، اما به همت پاکبانان برای نظافت شهر، جلوگیری از آتش سوزی درختان و همچنین گرفتگی جوی ها و کانال ها، برگ های سطح معابر جمع آوری شد.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز در دیدار با مدیر عامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز از انعکاس حداکثری زحمات پاکبانان خبر داد.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۸:۳۱    
شهردار تهران از محل اسکان کارگران و پاکبانان منطقه سه تهران به صورت سر زده بازدید کرد.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۸:۲۸    
شهردار تهران از محل اسکان کارگران و پاکبانان منطقه سه تهران به صورت سر زده بازدید کرد.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۲۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، حیدر جمال خانی از پاکبانان مسؤولیت پذیر شهرداری اردبیل در اولین دقایق پس از حادثه سقوط خودرو مزدا3 در داخل رودخانه بالیقلی چای که دوشنبه شب 17 آبان به وقوع پیوست، در اقدامی فداکارانه و با به خطر انداختن جان خود، خانواده حادثه دیده که از شهر تبریز میهمان شهرمان بودند ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۳:۵۹    
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندرعباس گفت: دوره آموزشی ایمنی برای نیروهای پاکبان معابر بندرعباس برگزار شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۰۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: بازدید های سرزده شبانه داریم که اگر پوشاک تحویل پاکبان ها نشده باشد حتما در صورت وضعیت پیمانکار لحاظ خواهد شد و این گونه مسائل که به سلامت و رفاه پاکبانان زحمتکش ما مربوط می شود خط قرمز شهرداری تهران است و قطعا با پیمانکار متخلف برخورد خواهیم کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
شهردار بندرعباس گفت: فعالیت پاکبانان در خدمات رسانی بهینه به شهروندان کاملاً مشهود است و پاکبانان با تلاش بی وقفه خود در خط مقدم خدمات رسانی به شهروندان قرار دارند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۹:۰۰    
رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: طرح یک فوریتی الزام شهرداری کلانشهر تبریز به ارتقا ایمنی و حفظ سلامت پاکبانان در جلسه علنی اخیر شورا مورد بررسی قرار گرفت و با تصویب فوریت طرح توسط اعضا شورای اسلامی برای بررسی به کمیسیون های مربوطه ارجاع داده شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۰۸:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز با اشاره به جمع آوری روزانه حدود یک هزار تن زباله از سطح شهر توسط پاکبانان گفت: از این میزان 147 تن به صورت دستی و 853 تن به شکل مکانیزه انجام می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
طبق اعلام عضو شورای اسلامی شهر شیراز، برای نخستین بار در کشور تمامی پاکبانان شیرازی آموزش های تخصصی و مهارتهای ارتباطی و اجتماعی می بینند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
قضایی گفت: پاکبانان خدمات شهری در صف اول جبهه خدمت رسانی هستند و ارزش گذاری شهرداری از دید مردم بر اساس فعالیت این قشر است.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۵:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس: عباس ذاکریان معاون خدمات شهری و سید محسن میرهادی مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری قم، امروز در مراسمی از مسئولیت پذیری و خدمات پاکبان قمی در جریان رفع آب گرفتگی اخیر در زیرگذر شهید محلاتی تقدیر کرد. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: جمع بندی بازدید از شرایط یکی از شرکت های محل فعالیت پاکبانان در قالب نامه به شهردار اعلام و از وی در رابطه با اقدامات مقتضی پیگیری می شود.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ - ۱۳:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
در پی بارندگی های عصر دیروز، آتش نشانان ایستگاه شماره دو خرم آباد، پاکبان شهرداری را از کانال آب نجات دادند. رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی خرم آباد گفت ...
باریش نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۱۲:۵۲    
بی نظمی ، آلودگی محیط و کثیفی خیابان ها ،همه و همه از معضلات زندگی شهری هستند که شاید باید گفت که اگر رسیدگی نشود همچنان لاینحل باقی می مانند، رسیدگی که فقط به دست قشر زحمت کش پاکبان می باشد. اما در این میان مشکلاتی گریبان این عزیزان را گرفته است که نیاز مبرمی به رسیدگی جدی مسئولان شهری را دارد ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان دغدغه پاکبانان این شهر را که در بازدیدی سرزده به او منتقل کرده بودند مطرح کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۱۶:۵۵    
تهران – ایرنا – کارگران جمع آوری زباله و رفتگران گلاسکو همزمان با حضور بیش از 100 نفر از سران کشورهای جهان در این شهر برای برگزاری نشست آب و هوایی، به علت اختلاف نظر میان اتحادیه پاکبانان و شورای شهر، دست از کار کشیدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۱۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان پسماند شهرداری ارومیه گفت: سازمان مدیریت پسماند به همراه پاکبانان و رانندگان اداره ماشین آلات به طور 2 شیفت و شبانه روزی مشغول فعالیت هستند که در تردد و رفت وآمد عمومی شهرمشکلی ایجاد نشود و آبگرفتگی ها ایجاد شده در معابر بازگشایی شود .
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مسئول هیئت علویون شهر مهردشت ابرکوه گفت: اعضای هیئت علویون شهر مهردشت با هدف حمایت از پاکبانان شهرداری، در یک روز تعطیل به مدت هشت ساعت به جای پاکبانان به نظافت معابر، میادین و خیابان های شهر پرداختند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۷ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: دوره آموزشی سه روزه ویژه سرکارگران و پاکبانان مشهدی با رویکرد آمادگی برای عملیات زمستانه برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اکثر نیروهای شاغل در سازمان پسماند شهرداری شیراز، نیروهای شرکت های خدماتی هستند و این سازمان تعداد اندکی نیروهای رسمی دارد و شرکت های خدماتی هیچ دخل و تصرفی در میزان حقوق و مزایا و بسته های حمایتی که سازمان در اختیار نیروهای شرکتی قرار می دهد، ندارند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۹    
ایسنا/قزوین عضو شورای شهر قزوین گفت: پاک سازی مناطق یک روز در میان به ضرر پاکبانان و به سود پیمانکار است؛ پاکبانان شرایط سختی دارند و گاهی بیش از یک ماه حقوق دریافت نمی کنند درحالی که پیمانکاران موظف هستند در تاریخ مقرر حقوق پاکبانان را واریز کنند ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
جبار زندی از پاکبانان خدوم و زحمتکش شهرداری سنندج که در انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر سنندج با کسب آراء لازم به عنوان اولین نفر علی البدل انتخاب شده بود، با انتخاب "سید انور رشیدی" بعنوان شهردار سنندج وارد پارلمان محلی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۴:۱۱    
کیش - ایرنا - پاکبانان و کارگران فضای سبز جزیره کیش با حضور در مقابل سازمان منطقه آزاد کیش خواستار رعایت حقوق خود از سوی شرکت پیمانکار مربوطه شدند و تحقق این مطالبه ها هم اکنون به صورت جدی در دستور کار مسوولان و ادارات جزیره است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۲:۴۹    
مراسم تنظیف نمادین محورهای منتهی به حرم مطهر رضوی توسط جمعی از اصحاب رسانه استان، در قالب پویش پاکیاران حریم رضوی با هدف تکریم خدمات پاکبانان مشهدی در ایام پایانی ماه صفر و خدمت به زائران امام مهربانی ها برگزار شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۶:۰۰    
غلامرضا شکوهی پور از تعیین تکلیف مدیریت شهرداری این شهر در روز دوشنبه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
آستارا- نیروهای خدمات شهری شهرداری آستارا در جدال با جمع آوری پسماندهای رها شده در معابر عمومی برای جلوگیری از طغیان و آبگرفتگی هستند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۲۰:۱۰    
سرپرست شهرداری بجنورد گفت: شهرداری با کمبود نیروی خدماتی مواجه است و عمده نیروهای شهرداری در بخش پاکبانان درآستانه بازنشستگی هستند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از استقرار 100 پاکبان در نجف و 180 پاکبان در کربلا در ارتباط با رفت و روب معابر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها – بر اساس موافقت شهرداری تهران 300 نفر از پاکبانان جهت خدمتگزاری در این سفر معنوی اعزام شدند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
در جلسه امروز شورای اسلامی شهر مشهد تصویب شد که به شهروندان در روز جهانی بدون خودرو، به قید قرعه دوچرخه اهدا شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر مشهد امروز با قید دو فوریت لایحه اعزام کارگران خدمات شهری و عوامل ستادی برای حضور و خدمتگزاری در مراسم عظیم پیاده روی اربعین در کشور عراق را تصویب کردند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر کرج تاکید کرد: برای تحقق مطالبات پاکبانان و همکاران شرکتی با جدیت پای کار آمده ایم، اما خروج از مسیر انصاف، قانون و مصالح به نفع هیچ کس نیست.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
"حسن ابراهیم نیا" از پاکبانان شهرداری منطقه دو تبریز و کارگر ماشین حمل زباله درگذشت.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
انتشار تصویری از دیدار یکی از اعضای شورای شهر بندرعباس با تعدادی از پاکبانان شهر و نوع چیدمان قرارگیری و نشستن آن ها سبب شد تا موجی از انتقادات نسبت به این موضوع در فضای مجازی شکل گرفته و شورای شهر نسبت به آن واکنش نشان دهد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۲۸    
هرمزگان/قلمنا-در پی انتشار تصویری از پاکبانان ،در دیدار با یکی از اعضای شورای شهر، رئیس شورای شهر بندرعباس از پاکبانان و مردم بندرعباس عذر خواهی کرد.
رشت 20   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 و به نقل از جام جم، تاج شهرستانی افزود: به من اطلاع داده اند که بسیاری از مدیران اسبق، اصلا سر کار نمی آیند و با این حال، حتی ماهیانه بالای 100 ساعت اضافه کار هم دریافت می کنند ...