چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۱۵:۳۱Oct 2020 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پاکبانان»

ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اراک – ایرنا – سرپرست سازمان پسماند شهرداری اراک اعلام کرد: پاکبانان بیش از هر قشر دیگری در معرض خطر ویروس کرونا هستند به همین دلیل سیاست های تنبیهی به منظور رعایت موازین بهداشتی از سوی این افراد، در نظر گرفته شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده مردم صومعه سرا در مجلس خواستار تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی و شرکتی در دستگاه های دولتی و پاکبانان در شهرداری ها شد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، یک کاربر فضای مجازی در واکنش به دیدار پاکبانان شهرداری با شهردار تهران طی توییتی نوشت: پاهای آدم ها با ما حرف می زنند. آقای حناچی ترسیدی مبادا فرش زیبا و سفید اتاقت کثیف شود؟ ...
کوتاه آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۲:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
تقدیر از پاکبانان ، پیام آوران نظافت و پاکیزگی در منطقه 16 پیمان پورنصر شهردار منطقه 16، اظهار داشت: پاکبانان زیبایی را برای شهر به ارمغان می آورند و در گرما و سرما تا صبحگاهان برای آسایش شهروندان فعالیت می کنند ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۳:۱۵    
معاون خدمات شهری شهرداری شاهرود گفت: تاکید و توصیه ما استفاده از ماسک، دستکش و... برای کارگران خدمات شهری، پاکبانان و باغبانان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۱۱    
گروه استان ها- پاکبانان بدون محدودیت کاری و با غیرت هر چه تمام ماه ها است که با پاکیزه نگه داشتن کوچه ها و خیابان ها در تیررس مستقیم کرونا قرار دارند و این روزها با جهش یافتن این ویروس جنس صدایشان از نامهربانی مردم و مسئولان کوک شده است.
کوتاه آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
توسط شهردار تهران؛ از پاکبان نمونه منطقه9 تقدیر شد شهردار تهران در دفتر خود از تعدادی از پاکبانان پایتخت تقدیر و تشکر کرد . به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه9؛ پیروز حناچی شهردار تهران در مراسمی که با حضور تعدادی از پاکبانان نمونه شهر تهران در دفتر کاریش برگزار شد ...
عصر تبریز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز گفت: حفظ تندرستی و سلامت پاکبانان اولویت اصلی سازمان مدیریت پسماند است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد شهردار یاسوج گفت: از شهروندان عزیز در خواست می کنیم که نسبت به انداختن ماسک و دستکش های خود در معابر و خیابان ها خودداری کنند، به جز اینکه برای جمع آوری هرکدام از این زباله ها قامت یک مرد خم می شود، یک تهدید برای سلامت پاکبانان و خود مردم است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - شهردار تهران در مراسم تقدیر از پاکبانان نمونه پایتخت گفت شهر تهران مدیون تلاش همه زحمتکشان بویژه پاکبانانی است که در شرایط کرونایی برای نظافت این کلانشهر تلاش می کنند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
شهردار تهران: 5 پاکبان منتخب شهر تهران که امروز مورد تقدیر قرار گرفتند، توسط شهروندان انتخاب شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۸    
عده ای از پاکبانان شهرداری یاسوج عدم دریافت چند ماهه مطالبه و حقوق خود را به استاندار منتقل کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
طی چند روز گذشته چند نفر از پاکبان های سورشجان با ارسال پیامی به کانال خبرگزاری فارس نسبت به عدم پرداخت حقوق چندماهه خود اعتراض کردند و خواستار پیگیری شدند.
تبریزمن   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۱:۲۷    
در ایام رحلت پیامبر اکرم(ص) و جهت احترام به جایگاه پاکبانان شریف، رئیس شورای شهر تبریز با خانواده پاکبان جان باخته شهرداری دیدار نمود.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۸:۳۵    
همزمان با پایان هفته سلامت روان پاکبانان تربت جام با حضور در کارگاه آموزشی سلامت روان، راه های رسیدن به زندکی سالم و آرام را فرا کرفتند
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست مرکز سلامت و مشاوره شهرداری سمنان گفت: فعالیت های شهرداری سخت و پرهزینه است و پاکبانان که مسئول نظافت کوچه ها و خیابان ها هستند، نقش مهمی در پاکیزه سازی معابر شهری برعهده دارند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۷:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیر پسماند شهرداری یاسوج گفت: روزانه حدود 150 تن زباله توسط پاکبانان از سطح شهر یاسوج جمع آوری می شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
درپی اعتصاب پاکبانان و کارگران شهرداری اهواز، برای چندمین روز متوالی زباله های خانگی در خیابان های اهواز انباشت شده اند و موجی از نگرانی را در میان شهروندان به وجود آورده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۸:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا - تبریز - ساعاتی قبل از تعطیلی بازار کار خیرالله اسماعیلی ، ابراهیم دشتی ، بهرام اعظمی و اسلام نریمانی پاکبانان زحمتکش شهرداری تبریز شروع شده و تا پاسی از شب ادامه می یابد. آنها در طول روز دو بار زباله ها جمع آوری می کنند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تبریز با تاکید بر لزوم توجه به امنیت پاکبانان گفت:رفت و روب خیابان های شهری باید با ماشین آلات انجام شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۰:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیر مرکز پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شهرداری قم گفت: وضعیت سلامت رانندگان اتوبوس های برون شهری و درون شهری و همچنین رانندگان تاکسی های درون شهری و پاکبانان و باغبانان ها روزانه رصد می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۴۲    
گروه استان ها- روزانه 450 نفر از پاکبانان در سطح شهر زنجان فعالیت می کنند که این افراد که به طور مستقیم در معرض خطر ابتلا به کرونا قرار دارند اما شهرداری تمهیدات بهداشتی لازم را آن طور که باید در اختیار این قشر قرار نمی دهد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۷:۵۹    
کربلایی حسنی از آغاز پویش شهروند مسئولیت پذیر اراکی در حمایت از سلامت پاکبانان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک گفت: پویشی با عنوان شهروند مسئولیت پذیر اراکی در راستای حمایت از سلامت پاکبانان با همکاری این سازمان، تشکل های مردمی، شهرداری، شورای اسلامی و سازمان مدیریت پسماند آغاز شد.
صدای میناب   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۸:۳۲    
شهردار سندرک به فیلم منتشر شده توسط یکی از پاکبانان سندرکی واکنش نشان داد و خبر اخراج این پاکبان را تکذیب کرد
روزنامه دریا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۲۶    
دریانیوز: کرونا دیگر عضوی جدا ناپذیر از زندگی هایمان شده است.چیزی که این روز ها تمام جهان و سازمان بهداشت جهانی برای آن در تلاش هستند حفظ سلامت مردم و قطع زنجیره ی شیوع کرونا است که این امر مستلزم رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ فاصله ی اجتماعی از سوی همه ی مردم است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۲۲:۰۳    
انور رئیسی گفت:پاکبانان سفیران پاکیزگی شهرها هستند و با تلاش خستگی ناپذیر خود آلودگی ها را از چهره شهرها پاک می کنند .
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۸:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز، گفت: با دستور شهردار تبریز، مشکلات تسهیلات بانکی از جمله موضوع ضمانت های ضربدی برای پاکبانان زحمتکش حل شد و این افراد از این پس می توانند با خیال آسوده پیگیر کارهای اداری تسهیلات خود باشند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ضدعفونی و گندزدایی 90 مدرسه برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا توسط پاکبانان مشهد مقدس انجام شد. منبع: خبرگزاری تسنیم 266 256
رشت 20   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 و به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، از روز پنجشنبه گذشته پاکبانان سختکوش و تلاشگر شهرداریهای مناطق پنجگانه این اقدام را انجام دادند تا دانش آموزان به سهولت رفت و آمد کنند و از آلودگی ها به دور باشند . ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
با وجود جمع آوری زباله ها به صورت روزانه از سطح شهر توسط کارگران شهرداری اما عدم پاکسازی کامل اماکنی که باکس های زباله وجود دارد، گلایه شهروندان سراوانی را به دنبال داشته است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۳:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
کرونا گویا همچنان با ماست و با استناد به این موضوع، زدن ماسک و استفاده از وسایل مراقبتی و بهداشتی در برابر این ویروس جزو جدایی ناپذیر زندگی است؛ آری روزانه میلیون ها ماسک، دستکش و مواد محافظتی در برابر کرونا استفاده می شود و این حجم از استفاده بدون شک پسماندی هم خواهد داشت. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۰۸:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - متخصص بیماری های عفونی بر توجه بیشتر شهروندان به رعایت پروتکل های بهداشتی در سطح شهر تاکید کرد و گفت: مردم ماسک و دستکش خود را در زباله های خشک که بازیافت می شوند نیاندازند زیرا با این کار، جان پاکبانان و افرادی که در امر بازیافت فعال هستند به خطر می افتد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۴:۳۲    
مشهد- پاکبانان زحمت کش مشهدی همچون سال های گذشته، برای خدمت رسانی به عزاداران حسینی از هیچ تلاشی فروگذار نکردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۷:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- همزمان با تاسوعای حسینی، پاکبانان محرم و حافظان سلامت در محل برگزاری آیین های عزاداری سرور و سالار شهیدان و حضرت ابالفضل العباس (ع) حضور یافته و اقدامات لازم را انجام دادند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۱:۰۴    
قزوین - ایرنا - مکان های عمومی برگزاری عزاداری حسینی در قزوین از سوی پاکبانان سازمان مدیریت پسماند شهرداری شستشو و ضدعفونی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۹:۵۸    
هیئت هاشمیون ممسنی که پس از ابلاغ ستاد کرونا و پیش بینی ازدحام جمعیت چند هزارنفری و عدم ضمانت رعایت پروتکل های بهداشتی، جهت حفظ سلامت مردم، امسال عزاداری عمومی نداشته اند، این شب ها بیکار ننشسته و هر شب یک کار زیبا انجام می دهند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رییس اداره سلامت اجتماعی شهرداری کرمانشاه گفت: در مرحله اول 40 نفر از پاکبانان شهرداری منطقه یک در مقابل بیماری کزاز واکسینه شدند و پاکبانان دیگرهم به خانه های بهداشت معرفی می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه اولین مرکز طب کار با هدف ارائه خدمات به پرسنل شهرداری و بویژه پاکبانان شهر در محل فرهنگسرای شهر کرمانشاه افتتاح شد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۸:۵۷   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی سازمان مدیریت پسماند تهران گفت: با رأی شهروندان و شهرداری های مناطق 22گانه 30 پاکبان نمونه شهر تهران انتخاب شدند. به گزارش جماران، نرگس رجایی روز جمعه با اشاره به فعالیت 14 هزار پاکبان در پایتخت گفت: بدون شک ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به همت جوانان قرارگاه مسجد النبی آباده، بسته های بهداشتی بین پاکبانان توزیع شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۰:۵۲    
صبح شنبه است و طبق معمول، نخستین روز هفته ام را با دوچرخه شروع کرده ام. در مسیر آمدن به روزنامه ام که یکی از بهترین صحنه های صبحم را می بینم. چند نفر از پاکبانان عزیز شهرداری، در حال شستن مسیر دوچرخه هستند.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
بابک رستم پور در گفت و گو با کردپرس ضمن ابراز ناراحتی از حادثه انفجار منزل پاکبان شهرداری بوکان، بیان کرد: بلافاصله بعد از وقوع حادثه دستورات لازم مبنی بر کارشناسی و میزان خسارات وارده از طریق معاونت های خدمات شهری و سازمان آتش نشانی این شهرداری ابلاغ شد . ه است. ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۲۰:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
جمعی از معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم با برگزاری نشستی فوق العاده با تذکر جدی خواستار تسریع فرآیند پرداخت حقوق پاکبانان و کارگران فضای سبز منطقه آزاد قشم توسط شرکت تعاونی کارکنان این سازمان شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۱:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
افشین حبیب زاده گفت: در آبان ماه سال 97 هم حادثه فوت یکی از پاکبانان رخ داد که در آن زمان ضمن تذکری درخواست شد از سوی شهرداران مناطق نظارت جدی و کاملی بر رعایت نکات ایمنی و عملکرد پیمانکاران صورت پذیرد که متاسفانه نتیجه اینگونه کوتاهی ها، وقوع چندباره حوادث تلخ شده است.
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۹:۴۸    
از لباس فرم جدید پاکبانان و کارگران فضای سبز رونمایی و از سادات پاکبان شهرداری همدان نیز تجلیل شد. شهردار همدان در این مراسم اظهار داشت: تغییر لباس فرم پاکبانان و کارگران فضای سبز با هدف ایجاد روحیه و نشاط در بین این عزیزان انجام شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اجتماعی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: تلاش فعالان عرصه های خدماتی شهرداری به ویژه کارکنان باغ رضوان، پاکبانان و پیمانکاران نظافت شهری قابل تقدیر است.
شریان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش شریان نیوز ،احسان علیخانی با انتشار این عکس نوشت: پاکبازی مدافعان نظافت، دست کمی از ایثار مدافعان سلامت ندارد. در روزهای کرونا، شهرها تمیز ماند و پاکیزگی، متوقف نشد. همانقدر که قدردان کادر درمان ایم، قدرشناس پاکبانان باشیم که در شکلی خطرناک، با این ویروس مواجه اند! ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
شهردار شاهرود با بیان اینکه اجرای پروژه زیباسازی و بازپیرایی میدان بسیج این شهر در دستور کار است، گفت: پاکبانان در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا قرار دارند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران پیدا شدن لاشه یک گراز بدون گوشت و تنها با یک سر سالم و استخوان های باقیمانده بر بدن این حیوان، توسط پاکبانان حوزه شهری تنکابن و انتشار این خبر در کانال اطلاع رسانی مجموعه شهرداری این شهر در روز دوشنبه موجب شد تا در فضای مجازی و به ویژه در میان اهالی این شهرستان زمزمه هایی مبنی بر ...