پنجشنبه ۰۳ مهرساعت ۱۹:۰۱Sep 2020 24

جدیدترین‌های «کارت سوخت»

 
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
فاطمه کاهی سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت:در دو سه روز گذشته سهمیه سوخت مردادماه وانت بار ها به کارت سوخت رانندگان واریز شد. او ادامه داد ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۶:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
در هفتمین ماه از سال 99 مطابق ماه های گذشته 60 لیتر سهمیه بنزین به کارت هوشمند سوخت خودرو های شخصی و 25 لیتر بنزین به کارت سوخت موتورسیکلت ها با نرخ 1500 تومان واریز شد. همچنین سهمیه سوخت خودرو های عمومی و خدماتی مطابق جدول سهمیه طرح مدیریت مصرف سوخت واریز شد. ...
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۶:۵۵    
ساعت 24 امشب یازدهمین مرحله واریز سهمیه بنزین خودرو های ناوگان عمومی و شخصی به کارت سوخت رانندگان خودرو انجام می شود.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۶   + ۲۹ سایت دیگر  
سهمیه بنزین خودروها و موتورسیکلت ها امشب به کارت های سوخت خودروها واریز خواهد شد. *** سهمیه بنزین به گزارش خبرگزاری صنایع ، سهمیه بنزین خودروهای سواری و موتورسیکلت ها در ساعت صفر بامداد سه شنبه اول مهر ماه 99 در کارت های سوخت شخصی شارژ می شود. ...
روند بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۱۶   + ۳۰ سایت دیگر  
سهمیه بنزین خودروها و موتورسیکلت ها امشب به کارت های سوخت خودروها واریز خواهد شد. روند بازار – به گزارش مهر به نقل از صدا و سیما، سهمیه بنزین خودروهای سواری و موتورسیکلت ها در ساعت صفر بامداد سه شنبه اول مهر ماه 99 در کارت های سوخت شخصی شارژ می شود. ...
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۸:۴۰   + ۳۵ سایت دیگر  
ساعت 24 امشب یازدهمین مرحله واریز سهمیه بنزین خودرو های ناوگان عمومی و شخصی به کارت سوخت رانندگان خودرو انجام می شود. گفتنی است، بامداد جمعه 24 آبان سال گذشته ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۸:۳۰    
امروز مطالبی همچون زمان صدور کارت سوخت کاهش می یابد / نگران اقدامات کاسبان تحریم هستیم / ناتوانی فقیرترین کشور جهان برای پرداخت بدهی نفتی / زنگنه : دکتر مصدق بانی اوپک بود ؛ در سایت نبض انرژی قرار گرفته است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
تعداد تولید کارت در روز متناسب با درخواست متقاضیان و روزانه به 5 هزار کارت می رسد که ظرفیت 10 برابر این تعداد را هم داریم.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۹:۱۰    
امروز مطالبی همچون حذف کارت سوخت و قرارداد با توتال تصمیم نظام نبود / ایران صنعت نفت ونزوئلا را نجات می دهد / افزایش راندمان ظرفیت نیروگاه هی کشور / تقاضای جهانی نفت بهبود می یابد ؛ در سایت نبض انرژی قرار گرفته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان اگرچه اوایل امسال بعد از مفقودی، درخواست کارت سوخت داده ام، اما با وجود مراجعات بسیار همچنان گفته می شود باید منتظر بمانم و متاسفانه چند ماهی است که تحمیل هزینه سوخت گیری آزاد بنزین، شرایط را برایم سخت کرده است.
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۶:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
زنگنه در حالی مدعی است که امضای قرارداد با توتال، تصمیم نظام و حذف سهمیه بندی بنزین که منجر به حذف کارت سوخت شخصی شد، تصمیم دولت بوده است که وزارت نفت در هر دو موضوع نقش کلیدی داشته است.
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۸   + ۲۳ سایت دیگر  
زنگنه در حالی مدعی است که امضای قرارداد با توتال، تصمیم نظام و حذف سهمیه بندی بنزین که منجر به حذف کارت سوخت شخصی شد، تصمیم دولت بوده است که وزارت نفت در هر دو موضوع نقش کلیدی داشته است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۲۳:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
ماجرای کارت سوخت و دفاع وزیر نفت از خود در مجلس از آن حکایت های جالبی است که در حافظه تاریخی اقتصاد ایران باید ثبت شود. وقتی در مجلس از زنگنه درباره حذف کارت سوخت سؤال شد، او گفت که من کارت سوخت را حذف نکردم؛ کار دولت بود و او فقط اجرا کرده و مجلس وقت هم اعتراضی نداشت، پس او بی تقصیر است ...
رکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۲۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: زمان انتظار صدور کارت سوخت دو ماهه شد.
آنا / خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۷:۲۴   + ۷۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی گفت: تا دوماه آینده، کارت های سوخت همه متقاضیانی که درخواست صدور کارت المثنی داشته اند صادر و ارسال خواهد شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس از ورود کمیسیون متبوعش به اظهارات اخیر وزیر نفت درباره اینکه حذف کارت سوخت در نتیجه تصمیم وی نبوده است، گفت: دولت باید پاسخگوی هزینه های تحمیل شده به کشور در پی این نوع تصمیمات باشد.
رجا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
گویا شانه خالی کردن از بار مسئولیت در میان تمامی مسئولان دولتی اپیدمی شده است. وزیر نفت در حالی که نقش او در حذف کارت سوخت اظهر من الشمس است در برابر ده ها دوربین و جلوی چشم میلیون ها ایرانی به راحتی می گوید من نقشی نداشته ام!
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
عباسی درخصوص اظهارات زنگنه و انکار نقش آفرینی در حذف کارت سوخت گفت: ایشان نمی گوید من مخالف بودم چراکه این کار را اجرا و کارت سوخت را حذف و بنزین را آزاد کرده است که موجب ایجاد خسارت های نیز به کشور شده است اما برای چنین کاری امضای مسئولان اجرایی کش
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اظهارات زنگنه نشان می دهد که نظر روز گذشته وی درباره مقصر حذف کارت سوخت با واقعیت همخوانی ندارد. جالب آنجاست که وزیر نفت در یک ماه اخیر مخالفت خود را با ساخت پالایشگاه نیز رد کرده و خود را عامل توسعه صنعت پالایشگاهی معرفی کرده بود.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
اختلاف آماری در رشد اقتصادی، خسارت 150 هزار میلیارد تومانی حذف کارت سوخت و تضاد بخش خصوصی و دولت، سایر عناوین اقتصادی مهم امروز روزنامه ها هستند.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
کیهان: قرارداد توتال و لغو کارت سوخت دستپخت دولت بود نه نظام، دنیای اقتصاد: چرخش بورس بدون مداخله، جام جم: چرا شوراها گرفتار رانت و فساد می شوند؟.
آنا / فرهیختگان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
بیژن زنگنه در تلاش است تا مسئولیت حذف کارت سوخت را از دوش خود بردارد، این اقدام وی پس از آن صورت می گیرد که دولتی ها درخصوص ارز 4200 تومانی و افزایش نرخ سوخت نیز گفتند؛ ما نبودیم!
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
خسارت 150 هزار میلیارد تومانی بابت حذف سهمیه بندی و حذف کارت سوخت؛ این بخشی از عملکرد وزارت نفت طی چند سال گذشته بوده است که علیرضا زاکانی، رئیس مرکز پژوهش های مجلس روزگذشته از آن پرده برداشت.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۳:۱۰   + ۴۷ سایت دیگر  
روز گذشته که زنگنه برای ارائه گزارش عملکرد وزارت نفت به مجلس آمده بود، در سخنانش قرارداد توتال و لغو کارت سوخت را به نوعی تصمیم نظام عنوان کرد؛ این در حالی است که وزیر نفت در سال های گذشته با بیان این نکته که کارت سوخت هیچ تأثیری در کنترل مصرف ندارد حذف آن را کلید زد.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
دلیل وزیر نفت برای کنار گذاشتن طرح کارت سوخت و سهمیه بندی این بود که چنین پروژه ای در هیچ کشوری انجام نمی شود. دلیلی که هیچ گاه مورد پذیرش کارشناسان قرار نگرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۰:۲۵    
مهم ترین پیام های رسیده از طریق شبکه های اجتماعی به شهروندخبرنگار در تاریخ 24 شهریور، در قالب یک بسته قابل مشاهده است.
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۲۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادتهران: سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی درباره اطلاعات غلط درج شده روی برخی کارت های سوخت خودروهای صادر شده گفت: این مساله مشکلی را برای مالکان خودرو ایجاد نمی کند. ...
بانک و صنعت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۴:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی درباره اطلاعات غلط درج شده روی برخی کارت های سوخت خودروهای صادر شده گفت: این مساله مشکلی را برای مالکان خودرو ایجاد نمی کند.
صبحانه انلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۲۱:۱۸   + ۲۴ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت طرح سی ان جی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: طرح اصلاح کارت خودرو برای خودرو هایی که در گذشته به صورت غیرمجاز دوگانه سوزشده، اما در بازرسی فنی گواهی سلامت دریافت کرده اند، آغاز شده است و 47 هزار و 200 خودرو مشمول این طرح هستند.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۹:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
می متالز - سرپرست مدیریت طرح سی ان جی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی از آغاز اصلاح کارت سوخت بیش از 47 هزار خودرو دوگانه سوز خبر داد و گفت: طرح اصلاح کارت خودرو برای خودروهایی که در گذشته به صورت غیرمجاز دوگانه سوز شده، اما در بازرسی فنی گواهی سلامت دریافت کرده اند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۴:۲۶   + ۳۱ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کشور درباره میزان سوختگیری در طول روز با کارت سوخت شخصی توضیحاتی ارائه داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۰:۲۶   + ۳۵ سایت دیگر  
روی برخی از کارت های سوخت خودروهای صادر شده از سوی شرکت پخش فراورده های نفتی عبارت کارت هوشمند سوخت موتور سیکلت ویا کامیون درج شده که طبق گفته سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی این مساله مشکلی را برای مالکان خودرو ایجاد نمی کند.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۳:۱۱    
به گزارش خبرخودرو، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی از بازگشت فرآیند صدور کارت سوخت از سه ماه به 40 روز از اوایل آبان ماه خبر داد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس به تشریح محورهای استیضاح زنگنه پرداخت و گفت: شکایت از آخوندی با بیش از 200 امضا به رئیس قوه قضائیه ارائه می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۲۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
ما به التفاوت ریالی سوخت اعتباری مردادماه در کارت سوخت دارندگان خودرو های عمومی شارژ شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۷:۲۶   + ۴۶ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: درخواست های خردادماه برای کارت سوخت در حال تولید و ارسال است و درخواست های مربوط به تیرماه حداکثر تا هفته آینده تولید و صادر می شود.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۵:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، درخواست های خردادماه برای کارت سوخت در حال تولید و ارسال است و حداکثر تا هفته آینده درخواست های تیرماه نیز تولید و صادر خواهد شد.
آنا / بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کشور در خصوص سوء استفاده از کارت های سوخت در صورت مفقود شدن توضیحاتی را ارائه داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۰:۲۳   + ۷۸ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی گفت: درخواستهای خردادماه برای کارت سوخت در حال تولید و ارسال است و حداکثر تا هفته آینده درخواستهای تیرماه نیز تولید و صادر خواهد شد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۲۰:۰۰    
در حالی که مقامات دولتی می گویند تاخیر در صدور کارت سوخت نهایتا سه ماهه است، برخی از مردم به انتظار شش یا حتی هفت ماهه خود برای دریافت این کارت، معترضند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۲۰:۱۵    
امروز مطالبی همچون اعتراض مردم مازندران به تاسیس سد فینسک + عکس / میرات شوم روحانی برای دولت بعد / حباب برق مجانی /اختلاف عمیق دو وزارت خانه بر سر آمار دقیق آب ؛ در سایت نبض انرژی قرار گرفته است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۶:۵۱   + ۵۴ سایت دیگر  
شهرام، مدیرعامل سازمان صنایع الکترونیک وزارت دفاع با بیان اینکه در کمتر از 48 ساعت طرح تولید کارت های هوشمند مانند کارت ملی و کارت سوخت را به وزیر دفاع ارائه کردیم، گفت: فقط کافی است از ما خواسته شود تا از سرریز دانش دفاعی موجود با یک طراحی بسیار سریع، نیازی که از ما خواسته شده را برآورده کنیم.
اداره کل روابط عمومی وزارت نفت با ارائه توضیحاتی به گزارش زنگنه پیگیر حذف کارت سوخت در مجلس دهم بود/ کم کاری وزارت نفت در توسعه میدان مشترک فروزان برای تنویر افکار عمومی، تأکید کرد: آقای خادمی و خبرگزاری فارس ...